برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سیزدهم مافیا | در اعماق تاریکی

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
داشتم یه‌چیزی رو نگاه می‌کردم در دور‌های قبل، دیدم دور ۱۱ (همونی که یک‌ماه طول کشید)، کل صفحاتش ۲۴ صفحه بوده. الان صفحه ۲۶ ایم :78:. خدا خودش رحم کنه. شبتون خوش

- - - Updated - - -

شد ۲۷ :78:

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
من چون یه سری اطلاعاتُ از رو کاغذ منتقل کردم ممکنه پست و سیرش شلخته به‌نظر بیاد و انگار یه سری چیزا از توش حذف شده باشه. یه بررسی کردم صبح که دوباره تطابق بدم با نوشته‌هام. همه‌چی درست منتقل شده ظاهرا؛ فقط یه جا برای محمدامین نوشتم احتمال فرقه‌ بودنش متوسط هست. اون اشتباهه. باید تبدیل بشه به کم. شاید چون بالاپاییناش متوسط هستن، اشتباه شده. فرقه کم هست شانسش برام. مافیا قابل توجهه.

در رابطه با رضا: یکی نوع و خود رای‌ش در فاز قبل هست که به اکثر سفیدای فعلی من رای داده. و اینکه بازیش هم منقطع هست.
در رابطه با محمدرضا: هیچ چیزی به بازی اضافه نکرده تقریبا. پست آخرشُ ببینید که چقدرش حرف جدید و مهمی هست. فاز قبلش هم ببینید.

هر دوی اینا به "بازی تیمی" بیشتر می‌خورن و در دسته "رفتار گناه‌کارانه" قرار می‌گیرن. حالا هر نقشی. سایر افراد یا تیمی نیستن به اون شکل یا براساس "فقط رای" شانس‌شون برای مافیا/فرقه بیشتر شده و رای بقیه رو به این شکل تیمی ندیدم.

اگه کسی نظری در این رابطه داره بگه. می‌بینم. هرکسی هم به این نتیجه رسیدید که قربانی هست و یعنی من در مورد هادی دارم اشتباه می‌کنم، دلایلُ بنویسید. بررسی می‌کنم و اگه قانع بشم، گزینه خودمم باشه رای نمی‌دم.

یه سری بازیکنا کمتر فعال بودن. فعلا یا حسم بهشون مثبته یا هنوز در اولویت بالایی نیستن. بنابراین به بازی این فازشون بیشتر توجه می‌کنم.

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
پویا تو برای هبچکس احتمال وکیل بالای 10 درصد ندادی ؟ با اینکه در پست بالانست بهش اشاره کردی. حالا که گفتی اثبات اینکه وکیل نیستی غیر ممکنه. میخوام‌ بدونم تفاوت بازی پویای وکیل با پویای این دور چی هست ؟

- - - Updated - - -

سلامت باشی مهدی.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
سلام و عرض قبل از ظهر به خیر

صدرا

رامتین

یک‌ سوال از رامتین دارم. امیدوارم حال خودت و خونواده خوب باشه و بلا همیشه بدور باشه. گفتی که احتمال لباس داشتن چاوش رو کم میدونی اما کامل منتفی نیست، چرا بنظرت کامل منتفی نیست ؟ یعنی این صرفا به این دلیله که تو بازی احتمال هر چیزی رو باید درنظر گرفته بشه ؟ چون در پست بعدیت گفتی چاوش فکر می‌کرده امروز توی بازی خواهد بود.

مرسی خیلی بهتریم
در مورد این که گفتم چاوش فکر میکرده امروز توی بازی خواهد بود، من حس کردم که چاوش برای این فاز امان گرفته بوده چون اسمش توی لیست امان گرفته ها بود پس فکر نمیکرد که قراره شب، حذف بشه. دقیق متوجه نشدم که این امان گرفته های قبلی هستن یا فعلی. حقیقتش هنوز هم از گاد نپرسیدم :دی
اما در مورد لباس، چاوش بازیش به مافیا میخورد کاملا و همراستای آرش هم بود و بنا بر این احتمال لباس گرفتنش رو کم میدونم، اما دقیقا به همون علتی که گفتی (هر احتمالی رو باید در نظر گرفت) این احتمال رو کامل منتفی نمیدونم.

پست ترسا در مورد محمد امین خوب بود. شکی که به مافیا بودن محمد امین داشتم بالا رفت.
جمع بندی های پویا بد نبود ولی کلا پیدا کردن فرقه سخته و احتمال زدن قربانی هم هست. امیدوارم از بین افرادی که بیشترین شک روشون هست یه فرقه معمولی یا استاد اعظم باشه که با اعدامش بتونیم به فرقه هم ضربه بزنیم. البته همونطور که یکی از بچه ها (فکر کنم امین) گفتش، فعلا فرقه خییلی هم خطری نیست چون تا قربانی نکرده نمیتونه جذب کنه. ولی این مخفی بودنشون به هر حال باعث میشه اولویت بیشتری نسبت به مافیا داشته باشن.

یه رای من به احتمال خییییلی زیاد رضا است. محمدرضا با نوع بازیش دیگه داره به بازی توهین میکنه و ضمن این که سبک بازیش هم گناهکار کلاسیکه و دوستان هم در موردش یه سری توضیحات خوبی دادن، احتمالا محمدرضا هم یه رای دیگه ام خواهد بود.

رای دیگه هم احتمالا بین امین و محمد امین. شایدم هر دو :دی

دفاعیه های پویا و امین رو خوندم و خوب هم از خودشون دفاع کردن، مخصوصا پویا. ولی من هیچ جوره نمیتونم قبول کنم که حتی یه نفر از مافیا هم به آرش رای چهارم نداده باشه، بنا بر این احتمال این که نه پویا مافیا باشه نه امین رو نزدیک به صفر میدونم. و با توجه به بحثای پویا با چاوش و رایش به چاوش، احتمال مافیا بودن امین برام خیلی بالا است.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
عماد :
من یه سوال دارم ازت ، الان تا اینجای بازی نظرت در مورد پویا چیه ؟
خب هر کی ادعای بی‌گناهی کنه ما یعنی بهش بگیم افرین چه بی‌گناه خوبی ؟!! بهش نمیتونیم تارگت بزنیم ؟ چرا پست منفی بود ؟! یه بی گناه باید به هر کسی که بهش حس خوبی نداره شک کنه ، شک من به تو به خاطر اون تناقضی بود که رامتین بهش اشاره کرد که برای اون هم خاکستری شدی ولی من توضیح خوبی ندیدم که بهش بدی، اگر جواب خوبی دادی و من ندیدم شماره پستت رو بگو . اینکه من بهت تارگت بزنم و تو هم سریع به من ، این جالب نیست اگر بی‌گناهی، من دارم دلیلم رو بابت اون پست میگم و امیدوارم که تو هم توضیح مناسبی براش بدی، اصلا هم پست منفی نبود چون بر علیه ات صحبت کردم شد منفی ؟! توضیح مناسب داری برای تناقضت بگو تا مشکل حل شه از طرف من.

من خیلی خیلی از بازی عقب افتادم سر این یه روز نبودن ولی تا اینجایی که تو پیام دادی پویا 51/49 حسی واسم غیربیگناهه.

چرا پستت منفی بود رو یه بار دیگه تو همین جوابت واسم تایید کردی :دی دلیل منفی بودنت و تارگت بک زدن من شک کردن و تارگت زدن تو نیست دلیلش اینه که حرف تو دهن من میزاری

من نگفتم پویا امین شهره(تو گفتی عماد میگه پویا امین شهره) من گفتم از این قضیه جلوگیری کنیم و نزاریم امین شهر بشه و صدرا هم که پست خطاب بهش بود تایید کرد خود پویا هم تایید کرد.

ایراد بعدی گفتی عماد خودش داره اینطوری بازی میکنه در حالی که بازی من اصلا و ابدا به امین شهر بودن نمیخورد و نمیخوره و من خودم مخالف این قضیه ام(و علنی ابراز کردم) و ضمنا امین شهر شدن باید از طرف همه یا عده ای به ادم اطلاق داده بشه که به من نشده بود.

ایراد بعدی تو نوشتی عماد خودش رو بیگناه بازی قلمداد میکنه و این رو منفی جلوه دادی

در جوابت نوشتم ایا کسی هست ادعای بیگناهی نداشته باشه؟کسی هست بیاد بگه نه اقا من مافیام یا فرقه ام یا بگه من که 100% بیگناه نیستم :)) این الان گیره به من دادی و سعی داری من رو باهاش منفی جلوه بدی؟

ضمنا یه نکته که الان تو بررسی پست هاش به چشمم خورد...تو توی پست 112 در صفحه 6 بازی درست بودن حرف من رو تایید کردی بعد تو پست 189 خطاب به رامتین گفتی این تناقض رو دیدی نظرت چیه؟سفید بوده برات خاکستری شد؟

تویی که خودت با من اینتراکشن داشتی و اون پست رو دیده بودی چرا به اصطلاح تناقض(که نیست و توضیح دادم) رو ندیدی و پیگیر نشدی :دی ... حالا اصلا میگیم ندیدی و از چشمت پریده الان که دیدی چرا خودت راجع بهش نظر نمیدی؟تو قبلا راجع به اون پست من نظر دادی تو پست 112 الان تناقض دیدی چرا خودت نظرت رو راجع به قضیه نمیگی و سعی میکنی از دیوار رامتین بالا بری :دی

مجموعه تمام این نکاتی که گفتم باعث میشه تو منفی باشی یاسین جان و قضیه چون تو تارگت زدی من تارگت زدم نیستش :دی هرچند قبلا هم مشخص بود :دی

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
پویا تو برای هبچکس احتمال وکیل بالای 10 درصد ندادی ؟ با اینکه در پست بالانست بهش اشاره کردی. حالا که گفتی اثبات اینکه وکیل نیستی غیر ممکنه. میخوام‌ بدونم تفاوت بازی پویای وکیل با پویای این دور چی هست ؟

- - - Updated - - -

سلامت باشی مهدی.

صدرا
اگه سبک منظورته که هیچ تفاوتی.
ولی بازیم از نظر خودم مشخص بوده و توضیح دادم در حد کافی.
وقتی شک خاص ندارم چجوری زیاد باشه درصدش؟ مافیا هم که شک خاص دارم 35 هست. فقط یک درصد بالای 40 تو اونا هست.

جمع بندی های پویا بد نبود ولی کلا پیدا کردن فرقه سخته و احتمال زدن قربانی هم هست.

بله سخته. منم شک خاص ندارم و اگه درصد کسی بالاتر هست براساس الگوریتم رای خودم و میزان بازی تیمی هست.

- - - Updated - - -

رامتین بود بخش دوم.

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
ترسا

عرفان: فعالیت خوبی نداشته. تقریبا هر فاز داره اواخر میاد و یه پستی میده و میره. رای بی مسئولانه‌اش به من، مخصوصا بار اول که گفت اصلا پست من رو نخونده و بهم جزو اولین نفرات رای نداد. یعنی حداقل صبر نکرده بود تحرکات آخر فاز رو نگاه کنه. درکل حس من بهش منفی هست و یحتمل از گزینه‌های رایم باشه.

من دارم چيني صحبت ميكنم كه حرفامو متوجه نميشين؟ توضيح دادم شرايطمو چرا بهت راي دادم پستمو اگه خونده باشي كه مطمعنم نخونزي اين حرفو نميگفتي ! من هي خودمو نگه ميدارم عصبي نشم هي سو استفاده كنين . با زبون ادميزاد از قبلش گفته بودم عروسيم نميرسم بيام و شكام فلانيو فلاني اگه برسم ميام نرسم نه . دو ساعت نشستم فرداش توضيح دادم و گفتم منطق راي و شرايطمو بعد شب ميام ميبينم نه منشن زدي نه چيزي زرت همون راي اول فازتو تكرار كردي كه چي؟ عرفان به من راي داده! فك كردي با يبار فرار از اعدام سفيد بازي شدي و ازموضع بالا ميتوني ديگه همه رو تحت فشار بزاري ولي خيال خامه. اول بايد بخوني بعد قانع نشدي بياي سوالتو بپرسي نه اينكه فقط دنبال بهونه باشي براي گزينه داشتن كه كي بهتر از عرفان!

امين

شما هم همينطور ديگه نقل قول نميارم . باز داري حرف تو دهن من ميزاري ، عزيز من چرا متوجه نميشي من اون موقع كه اون پستو دادم هم بي دليل نبود و بعدا فك نمردم براش دليل بتراشم . دليل اوليم برا فكر ب جذب ستون توسط فرقه اين بود كه بهتره براي بيگناه كه ستون رو فرقه حذب كنه نه مافيا كه بشه ٦ نفر . چون فرقه جذب كنه يكي از مثلا ٢ سهميه جذبش استفاده ميشه و اضافه بر سازمان نميشه اين حذب! يني اگر ستون جذب كنه يك جذبش ميسوزه و ممكنه يك جذب ديگه از بقيه بيگناها كنه! اين براي بيگناه مهمه كه كي جذب كنه كي نه! اين از اين

حالا بعدا كه خوندم و از گاد پرسيدم ديدم بدتر ازين شرايطم هست برا فرقه و اگه بزنه كلا ميميره استاد و خيلي بيشتر شد تفاوت جذب ستون توسط مافيا يا فرقه. اوكيه؟

دليل تراشي نمردم و براي بيگناهم مهمه به اين دلايل بالا كه اين ستون كرفتي رو كي جذب كنه

اگر قانع شدين هيچ قانع نشدين هم من ديگه جواب نميدم از اول بازي يه غلطي كرديم اشتباه كرديم در مورد زمان فاز كه يه روزس يه دو روزه . از همون روز اول ١٠ صفحه عقب افتادم هم حس بازي بهم منفي شد ك تو سايه ام هم تا الانش دارم جواب پس ميدم سر اون پست بالانس كوفتي. همه هم ميدونن كه من هر نقشي باشم ازين پست اول بيزارم چون هميشه با همون ازم سو استفاده ميشه و كارمو مختل ميكنه واي ب اينكه زمانمم كم باشه . الانم نميخام چس ناله كنم ميخاين قانع بشين ميخاين نشين از جوابام ميخاين بگين فعاليت نداره بگين اهميتي برام نداره ٤ فاز از بازي گذشته من عوض اينكه گزينه مشكوك بگردم پيدا كنم دارم حواب حس و سوالاي تكراري و بيخود رو ميدم ازين ب بعد ديگه ازين خبرا نيست ديگه بسه

بله رايم جاي اشتباهيه خودمم ميدونم و كاري نميتونم بكنمش چون از اول بازي عارش برام مشكوك نبود و علت دفاع اومدنش و راي اوردنشم نميدونم فقط بخاطر اسمش راي اورد بنظرم چون بنظرم فارغ از نقش خيلي مفيدتر از خيليا بود و من ايرادي تو پستاش نميديدم و منطقا توجيح داشتن و با خط فكري من هم ميخوند ، اگر ممل نميومد دفاع اولويت اخرم بود مطمعنا ارش . چون ممل بدون راي اومد و محازات شد بهش راي اخر دادم وگرنه اصلا شكي ب ارش نداشتم و راي اخرم ميبود ازين هم هر برداشتي ميكنين بكنين . من چيزي ك درسته رو ميگم.

چاوش و خلفي هم نميدونم لباس رو در نظر بگيرم يا نه الان تمركز ندارم واي احتمالا نقش خودشونه احتمالات بقيه رو دوباره ميخونم و نظر ميدم ولي هم احتمال جذب ياكوزا بايد بديم و دنبالش باشيم هم قرباني الان خطرناكه هر شب ك جلوتر ميره . با پست پويا در اين رابطه موافقم در موزد نفراتش

تا عصر ميخونم و گزينه هاي مشكوكمو ميگم و بهشون راي ميدم .

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
سلام.

از بین 16 بازیکن تو بازی 13 نفر یعنی به ترتیب ورود: پویا، رامتین، یاسین، هادی، محمدحسین، عماد، سعید، محمدرضا، امین، صدرا، ترسا و عرفان حداقل فعالیت خودشون رو تو این فاز داشتن و سه نفر یعنی
رضا، فری و محمدامین فعالیتی نداشتن.
و اینکه خواهشا سقف 3500 عدد کلمه پست در روز دوم بازی رو رعایت کنید. من می بینم که یه سری افراد هر فاز این مشکل رو دارن که کل روز اول رو ول می کنند. میزارن ساعت 1 بامداد روز دوم شروع می کنند به پست دادن. واقعا به نظر میاد مرض دارین نسبت به گاد و قوانین :دی
من امروز تایم رای گیری یه کاری برام پیش اومده. زحمت شمردن با اکسل رو یکی از دوستان عزیزم می کشه، بخاطر همین تلاش کنید یکم از دادن رای های دقیقه 80 به بعد جدا خود داری کنید، فرض بگیرید فاز 21:45 تموم میشه :دی، زمان بندی فاز و قوانین رای دادن کاملا مطابق فاز های قبل هست. مرسی

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
1. تفاوت بین فردی که اول بهش رای دادید با دوم قابل توجه بود یا نه؟ یعنی آیا این کار براتون تصمیم سختی بوده یا راحت؟
2. اگر حق انتخاب داشتید که امان بگیرید و رای ندید، با این توضیح که فقط شما یک نفر امان گرفتید، این کارُ می‌کردید یا نه؟

اول خودم جواب می‌دم. تفاوت زیاد نبود و تصمیم سختی بود./امان نمی‌گرفتم و رای می‌دادم.

می‌دونم بعضیا اشاراتی به این مسائل در پستتون داشتید. ولی اگر این پستُ دیدید، لطفا قبل از اینکه رای بدید، به این سوالا هم جواب بدید. و خواهشا جوابتون مثل من باشه. بدون توضیح. می‌تونید هم بگید نمی‌دونم یا بگین جواب نمی‌دم. شاید بشه یه نتیجه‌ای ازش گرفت.:دی

سلام
من به دلیل نبودنم و اینکه نمیتونستم امان بگیرم اولویت 1 و 2 تصمیم نسبتا سختی برام بود. من به ارش منفی بودم و به این موضوع اشاره هم کرده بودم...در مورد هادی هم گفته بودم مشخصا از این سبک بازی خوشم نمیاد(تا اونجایی که بودم و خوندم) و به نظر من مفید نیست(مفصل توی پست مربوط به هادی گفتم فکر کنم در جواب اون سوالای خودت بود) ولی من نبودم و این نبودن یعنی یه سری چیزا رو نخوندم و طبیعتا همین کار رو سخت میکرد...ولی در نهایت با توجه به صحبت هایی که شده بود و دیده بودم و حس منفی ترم به ارش و گات فیلینگ عزیز :دی ارش اولویت 1 شد واسم و هادی 2.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
سلام و عرض قبل از ظهر به خیر

صدرا

مرسی خیلی بهتریم
در مورد این که گفتم چاوش فکر میکرده امروز توی بازی خواهد بود، من حس کردم که چاوش برای این فاز امان گرفته بوده چون اسمش توی لیست امان گرفته ها بود پس فکر نمیکرد که قراره شب، حذف بشه. دقیق متوجه نشدم که این امان گرفته های قبلی هستن یا فعلی. حقیقتش هنوز هم از گاد نپرسیدم :دی
اما در مورد لباس، چاوش بازیش به مافیا میخورد کاملا و همراستای آرش هم بود و بنا بر این احتمال لباس گرفتنش رو کم میدونم، اما دقیقا به همون علتی که گفتی (هر احتمالی رو باید در نظر گرفت) این احتمال رو کامل منتفی نمیدونم.

پست ترسا در مورد محمد امین خوب بود. شکی که به مافیا بودن محمد امین داشتم بالا رفت.
جمع بندی های پویا بد نبود ولی کلا پیدا کردن فرقه سخته و احتمال زدن قربانی هم هست. امیدوارم از بین افرادی که بیشترین شک روشون هست یه فرقه معمولی یا استاد اعظم باشه که با اعدامش بتونیم به فرقه هم ضربه بزنیم. البته همونطور که یکی از بچه ها (فکر کنم امین) گفتش، فعلا فرقه خییلی هم خطری نیست چون تا قربانی نکرده نمیتونه جذب کنه. ولی این مخفی بودنشون به هر حال باعث میشه اولویت بیشتری نسبت به مافیا داشته باشن.

یه رای من به احتمال خییییلی زیاد رضا است. محمدرضا با نوع بازیش دیگه داره به بازی توهین میکنه و ضمن این که سبک بازیش هم گناهکار کلاسیکه و دوستان هم در موردش یه سری توضیحات خوبی دادن، احتمالا محمدرضا هم یه رای دیگه ام خواهد بود.

رای دیگه هم احتمالا بین امین و محمد امین. شایدم هر دو :دی

دفاعیه های پویا و امین رو خوندم و خوب هم از خودشون دفاع کردن، مخصوصا پویا. ولی من هیچ جوره نمیتونم قبول کنم که حتی یه نفر از مافیا هم به آرش رای چهارم نداده باشه، بنا بر این احتمال این که نه پویا مافیا باشه نه امین رو نزدیک به صفر میدونم. و با توجه به بحثای پویا با چاوش و رایش به چاوش، احتمال مافیا بودن امین برام خیلی بالا است.

سلام بعد از ظهر به خیر

من الان از گاد پرسیدم، گفتش امان چاوش برا قبل بوده‌ حالا نمیدونم چرا امان قدیمی بازیکنی که حذف شده اعلام شده :دی

ویرایش گاد: برادر من نمی دونی از همون گاد بپرس برادر :دی منطقش اینه که داده های مربوط به امان چون در رای گیری ها و برداشت ها ازش تاثیر داره، بعد از مرگ بازیکنان از لیست حذف نمیشه. البته در مورد شخص چاوش چون امانش فاز یک بوده تاثیر نداشته، ولی خب این جزو روال کلی بازیه.

در هر حال قطعیت اون فرضیه ام الان باطل شد ولی با توجه به نوع باری چاوش و اهمیتی که توی بازی داره همچنان بعید میدونم مافیا به این زودی قربانیش کرده باشه.

دوستانی که عقب افتادن. لازم نیست کل پستایی که عقب افتادین رو بخونین. همین دو سه صفحه آخرو بخونین و بیاین به بحثا ملحق بشین. همینا مهمتره. اگه ازتون سوالی شده بود یا اتهامی زده شده بود هم یا فقط اسمتون رو توی صفحات قبل سرچ کنین یا اصلا بیخیالش بشین، وقتی پست میدین دوباره ازتون میپرسن
این حرکت که میگین عقب افتادیم و پستای قدیم رو فقط جواب میدین به من حس منفی میده

اینایی که دو روز فعالیت نمیکنن یا خیلی کم فعالیت میکنن و میذارن یکی دو ساعت آخر روز دوم فعال میشن هم حرکتشون حس بدی القا میکنه.

- - - Updated - - -

همین الان نوشته ۹ کاربر آنلاینن. دیروز هم دقیقا دیدم یه زمان ۹ کاربر همزمان آنلاین بودن. ولی فعالیت ها در اون حد نیست و مشخصه بعضیا میان پستا رو میخونن ولی فعالیت رو میذارن برا آخر فاز.

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
خیلی‌ها یعنی کی؟ من به جز هادی و خودم در حد رای کسی رو ندیدم به پویا شک داشته باشه (و البته مهسا که رای هم داده بود فاز قبل)، ولی الان برای سوالت، پیشنهادت چیه؟ اصلا خود تو نظرت چیه راجع به پویا؟
مهدی
در این مورد به سوال پویا جواب دادم، در این مورد با توجه به صحبت‌های پویا دیگه نیازی نیست چیزی بگم.
اما نظرم در مورد پویا ، من این دور نخواستم زیاد حسی بازی کنم و نظرم رو در مورد بازیکنا اگر دقت کنی حسی نگفتم به اون صورت فقط یه تیکه در مورد آرش و پویا عین ادوار قبل گفتم که ارشش درست در اومد و نقش خودم هم که میدونم :دی ، اگر یادت باشه در مورد تو و چاوش هم چنین حرکتی کرده بودم، حالا به ایناش کاری ندارم، این دور میخوام با توجه به استدلال رای ها و بحث‌ها بازی کنم و ازحس‌هام کمتر استفاده کنم ، و الا خیلی زودتر در فاز قبل مثلا میتونستم کل پلیرها رو حسی بگم ولی خوب نمیخوام بازی خراب شه و سواستفاده شه به دلایلی که میدونی، با فکت و دلیل بیشتر می‌خوام بازی کنم.
من وقتی پست‌ها رو میخونم یه حسی از افراد بهم منتقل میشه و میخوام این حس رو با فکت و دلیل مطابق بدم و بعد نظرم رو در مورد اشخاص بگم ، الان نظر من در مورد پویا با توجه به استدلال رای‌اش هست که بهش شک گناهکاری دارم و بحث‌هاش رو با تو هم میخوندم بیشتر حسم هم به تو مثبت بود تا پویا. بین تو و پویا ، تو رو خیلی سفید تر میبینم و یکی از بی‌گناه‌های بازی برام هستی ولی پویا برام اینطور نیست ، شاید هم در موردش اشتباه کرده باشم ولی فعلا تو مثبت‌تری برام تا پویا

من پویا رو ۷۵ درصد غیربی‌گناه می‌بینم. داخل این ۷۵ درصد هم درصد بیشتری فرقه می‌بینمش. بعدش وکیل. بعدش مافیا
ببین مهدی از بحث‌های تو و پویا قشنگ میشه به این نتیجه رسید با توجه به جوابات که تو هم پویا رو سفید نمیبینی که در جواب ترسا گفتی ۷۵ درصد بی‌گناه می‌بینمش، حالا شاید ما اشتباه کرده باشیم و تو قبول نکنی، ولی به نظر من تو زودتر به این نتیجه رسیده بودی در مورد پویا :دی حالا اینکه ایده داری و اینا منتظر میمونیم ببینیم چیکار میکنی.

چند نفر از دوستان ازم پرسیدن چرا به پویا رای ندادم ؟ دلیل منطقی نداشتم که بخوام به پویا رای بدم تو اون مقطع اونم صرفا روی حس .
هادی
هادی ولی قبول کن این دلیلت اصلا قابل قبول نیست تو وقتی اول بازی اونجوری به پویا اتهام میزنی دیگه برات منطق معنی نداره وقتی رفتی رو پویا دیگه باید رای اولت هم پویا باشه .

الان عرفان من با این پستت واقعا مشکل دارم. تازه الان سوال مطرح می‌کنی کی می‌خوای جواب بگیری کی می‌خوای به گزینه رای‌ات برسی؟
مهدی
با توجه به اولویت‌های عرفان، نظرت در مورد عرفان چیه ؟

مخلصم یاسین جان. نظر لطفته.
چند سوال مجددا برام پیش اومده.
امین کجا گفته به من اون شکی که گفتیُ داره که آوردیش کنار مهدی؟
وقتی شکی ندارن یا نگفتن، تو از کجا فهمیدی؟
اینا رم من واقعا متوجه نمی‌شم. درخواست می‌کنم توضیح بدی.
"ولی خب به دلایلی نمیان سمتت که همه تا حدودی دلایلش رو میدونیم ، " / "هدفم مشخصه خب با احترام."
پویا
اول از همه بگم شما برای ما خیلی عزیزی و از این فاز میخوام باهات مکالمه داشته باشم و از اون دیدم فاصله بگیرم، امیدوارم همگی هم اون دید رو نداشته باشند و شما هم از بازی لذت ببری :گل:

اینکه من از کجا فهمیدم ، به خاطر حسیه که دارم که در جواب مهدی توضیح دادم، الان مهدی نظرش رو در مورد شما گفت این از این. اینکه شک ندارن در پستتون کامل توضیح دادید و مطمئنا از این فاز نظرات دیگه واضح گفته میشه در مورد شما :دی

من نظرم رو در مورد شما در جواب مهدی گفتم برام متاسفانه گناهکار هستید فعلا

فرقه تغییری نکرده و سه نفر
رامتین
رامتین جان به نظرت پیدا کردن فرقه الان مهمتر نیست با توجه به اینکه مافیا تیمش ضعیفتر شده ، مورد بعدی بازی رضا برایت مشکوک نیست آیا نمیتونه قربانی باشه ؟!!

در رابطه با حرف رامتین و بعد یاسین که گفتن من می‌تونم مافیا باشم و احتمال حداقل 50 درصد!؟ هم داده طبق چیزی که خوندم:
از آرا می‌شه چنین شکی کرد. بله. کاملا حق می‌دم بهت. منتهی امیدوارم بازیم جوری باشه که شک از بین بره و بقیه بازیمم در نظر گرفته بشه. خطاب به رامتین و هرکسی که از آرا چنین برداشتی داشته.
چون یه چیز ساده که به ذهن می‌رسه اینه که پویا با آرش کاری نداشته و برعکس. آرش هم نزدیک اعدام نبوده پس احتمالا لباس نداشته. پس می‌ذاره‌ش اولویت آخر. یعنی یا هم‌تیمی هستن یا پویا وکیل هست و می‌دونسته آرش مافیاست. ازش حفاظت کرده. بله.
منتهی حرف من اینه که اگه من مافیا یا وکیل باشم، بازیم فقط این وجهُ نداره که. وجوه دیگری هم داره. اونا رو هم در نظر بگیرید. مثل سبک بازیم. مثل مواجهه‌م با چاوش و نظرم از ابتدای بازی.
پویا
پویا جان همه این چیزهایی که میگی درسته ولی خب کسی به شما شک داره وقتی آرا رو مبینه مطمئن‌تر میشه، وقتی کسی مثل من بین شما و مهدی، مهدی رو بی‌گناه در نظر گرفته ، نمیگم درست تصمیم گرفتم حتما ، شاید هم اشتباهکنم ولی خب دیگه برای من مهدی شده بی‌گناه و پویا گناهکار ، برای همین رو کمک مهدی برای پیروزی بی‌گناه‌ها حساب کرده و اینکه میگی من شاید بی‌گناه باشم و اعدام شم و شانس بی‌گناه ها کم شه اره اینم یه احتماله ممکنه من تصمیم اشتباهی گرفته باشم ولی خب هر کس مسئول انتخاب‌های خودش هست ، باید دید بی‌گناه‌های دیگه نظرشون چیه در مورد شما ، من دیگه واضح نظرم رو در مورد شما گفتم. هنوز که شهردار رو داریم اون اگر شما رو بی‌گناه دونست نجاتتون میده، آخرش اینه :دی

یاسین از زمانیکه رای داده فقط امروز اومد گفت از سعید خواهش میکنم در مورد من عجولانه تصمیم نگیره. نمیدونم چرا ولی این جمله حس خوبی به من نمیده.
یاسین
نفرات مثبت و منفیتو لطفا اعلام کن. اگر هم گفتی قبلا به پستش اشاره کنی کافیه.
سعید
سعید من یه ذهنیتی در مورد تو نسبت به ادوار گذشته دارم که کلا همیشه با من مشکل داشتی ، نمیدونم چرا؟!! انگار حرف‌های هم رو خوب متوجه نمیشیم یا منظورم رو به تو نمیتونم خوب برسونم و مشکل منم شاید، نظراتم رو تقریبا گفتم در مورد همه ولی خب امروز حتما عصری برسم این مورد رو هم میگم.
این جمله کجاش مشکل داره که منفی میشم برات؟!! کلا سریع نسبت به من منفی میشی دقت کردی؟!! :دی برای همینه که میگم کلا من و تو هر وقت بازی میکنیم به مشکل میخوریم :دی

الان عرفان من با این پستت واقعا مشکل دارم. تازه الان سوال مطرح می‌کنی کی می‌خوای جواب بگیری کی می‌خوای به گزینه رای‌ات برسی؟
مهدی
با توجه به اولویت‌های عرفان، نظرت در مورد عرفان چیه ؟

یاسین و فری برا من 50-50 مایل به سیاه بودن تا فاز قبل . اما من متعتقدم شهروند اگه بد هم بازی کنه بالاخره یجایی برمیگرده . همین که دفاعیه م رو خوندن و به من اولویت اول دوم رای ندادن باعث میشه الان برام 50-50 خنثی باشن .
هادی
وایسا بابا گلابی همینجوری تند میری جلو، ما بد بازی کردیم فقط تو خوب بازی کردی ؟!! :دی حالا زوده برای نتیجه گیری بزار بازی تموم شه بعد اینجوری ری‌اکشن نشون بده.

ولی خیالت راحت که تا سرعتی و بعدشم هستم به امید گاد.
پویا
پویا جان این حرفت مشکوک بودا ، گوشه ذهن در نظر میگیرمش :دی

محمدامین و عرفان با اینکه من اولویت اول شون بودم اما به آرش اولویت سوم دادن و همین باعث میشه فعلا گزینه نهاییم نباشن برا مافیا .
هادی
خیلی تند تند داری میری جلوها ، بازی رو دیگه خیلی ساده گرفتی اتفاقا خیلی ممکنه یه مافیا بین این دو باشه ، تو هم پویا رو مافیا گرفتی هم امین. من زیاد موافق نیستم باهات.

اونوقت میشه بگی فرقه و وکیل ات کیا هستند؟؟؟!!

خب الان دیدم در پست ۴۷۷ جواب دادی در مورد گزینه‌های فرقت. وقت کنم بررسی کنم حدس‌هات رو.

یاسین با توجه به پست های این فازش ، یه کم نسبت بهش حس بهتری پیدا کردم. فعلا خنثی هستم. دوست دارم تو این فاز با هم بیشتر صحبت کنیم تا ببینم به اون حس مثبت میتونم بهت برسم یا نه.
سعید
چرا که نه حتما باهم صحبت میکنیم، خدا رو شکر بالاخره از منفی اومدم بیرون، خنثی شدم برات‌:دی ولی عجیب تو ادوار مختلف من و تو همیشه به مشکل خوردیم امیدوارم ایندفعه صلح کنیم باهم :دی

این پست رو دیشب نوشته بودم که مشکل پیش اومد و دیگه خوابم گرفت و نتونستم پست رو بفرستم ، الان هم اومدم خونه فعلا این پست رو بفرستم بعد بقیه پست‌ها رو بخونم و ببینم به کجا رسیده صحبت‌ها.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
دوستان من الان با گوشیم. دیروز اصلا نتونستم باشم و امروز هم تولد دعوت بودم. باید امان می گرفتم و یادم رفت. مطالب رو ولی با گوشی in real time دارم دنبال می کنم. یعنی نمی تونم خیلی پست بذارم ولی می تونم بر اساس صحبت ها تا حدی نتیجه گیری کنم. اگه سوالی پیش اومد واسم می پرسم. چنتا چیز بگم.
اول از همه بگم که این آرش خیلی بیشرفه :)) اگه تیم نبود قطعا بهش پیام می دادم فحش می دادم :)) من معمولا از اینجور گیر ها نمی دم به کسی (شغال و مزدور). بیشتر اصلا تو کار تحلیل رایم می دونید دیگه. این دور اما می خواستم روی پست های ورود تمرکز بیشتری انجام بدم و یکی از دلایلی که از نگفتن بالانس بچه ها شاکی بودم همین بود. اما بیشتر فکر می کردم اینجور پست هاست که مهمه و فکر نمی کردم آرش دقیقا مزدور باشه. یه احتمالی می دادم مافیا باشه ولی خود مزدور؟ یعنی دیدم گفته مزدوره برگام ریخت انقد خرذوق شدم :)) کاری ندارم گند زدم آخرین نفر گذاشتمش اینکه به این قضیه با همون پست گیر دادم خیلی حال کردم :)).
توضیح بدم البته که بحث من و آرش نیمه تموم موند و به این نقطه رسیده بود که آرش گفته بود حرکت صدرا شبیه شغال بود بیشتر تا مزدور، و مزدور محتاط تره‌. منم گفته بودم صدرا حرکتش بی احتیاطی نبود. که اینو ندید و بهش اشاره کردم که چرا ایگنورم کردی، گفت کجا، گفتم اینجا،‌ اعدام شد :))
این رو هم توضیح بدم که من اون گیر رو با این پیشفرض که در نهایت باید به بازیش نگاه کنم دادم. چون می دونستم اینجور گیرا تهش میرسه به اینکه حواسم نبود. حالا باور می کنی طرف حواسش بود یا نه. در نتیجه وقتی به کل بازیش نگاه کردم که گیر هایی که من تو ذهنم بود رو به افراد داده بود و همچنین از همون فاز ۱ دنبال نکته گیری و در ظاهر "جویای حقیقت طور" بود، متاسفانه حسم بهش تعدیل شد و منفی نمی دیدمش. یا حداقل محمدرضا و هادی رو منفی تر می دیدم. محمدرضا بخاطر این نوع ورودش بعد اونهمه نبودن و اون دفاعیش که همش می گفت من یه پست دادم ایراد نداشت؟ برای چی منو آوردید دفاعیه. فیک نشست برام. هادی هم سر رای ندادنش به پویا که هنوز هم توضیح نداده. راجع به هادی اما کلا من یکم گیج می زدم و می زنم چون نمی دونم با افرادی که انقد حسی بازی می کنن چه گناهکار چه بیگناه چه رویکردی باید آدم پیش بگیره.
.......
ترسا
بازیت یکم داره شبیه جلاد یا شغال می شه. به دلیل یه جمله اونم اینکه محمدامین فعالیت داشت و حتی سقف فعالیتش رو پر کرده بود پس می تونست پیام های من و آرش رو بخونه. یه زمانی هست آدم از نوع گیر می تونه تشخیص بده که به قول محمدحسین جزء به کل ئه یا بر عکس. از نظر من این بخش پستت حداقل حالت سنتز طور داشت. احتمالا یه نوع مغالطه اس که من اسمش رو بلد نیستم. اما خلاصه بخوام بگم اینکه من سقف کلماتم رو پر کردم اصلا دلیل نیست که من فعالیتم بالا بود و بودم توی تاپیک. من سقف کلماتم رو فکر کنم با ۲-۳ تا پست نهایتا پر کردم که یکیشون بامداد بود یکیشونم آخرای زمان نزدیک به رایگیری. برای همین این دلیل و صرفا همین دلیل برای من حس این رو می ده که سنتز شده اس و ممکنه من رو هدف داشته باشی.
حالا مهم نیست جلاد یا شغال هم باشی فعلا اولویت من نیستی. راجع به حرف هایی که زدی:
۱-آره راحت ترین کار همونه. کاری نیست که من انجام بدم البته. اما جدا از این، برای این که بگم واقعا نرسیدم بگم من هنوز پست های پویا و مهدی، و تو و صدرا رو هم نرسیدم بخونم. با همه که یار نیستم. پس بدون که واقعا وقت نداشتم.
۲- حرفت درسته. رای گیری کاملا اینطور نشون می ده که من می تونم یارش باشم. البته این رو هم در نظر بگیر که اولین گیر که از نظر من گیر خوبی بود رو من به آرش دادم. اما جز اون چیزی ندارم بگم و امیدوارم تو ادامه ثابت کنم بیگناهیم رو.
۳- ناگهانی بودن رای من به تو هم طبق همون دیر اومدنمه و بخاطر این نیست که تصمیم گرفتم تو رو اعدام کنم. و الا همونطور که گفتم از دفاعیت حس فیک گرفتم و به راحتی می تونستم جای مهسا به تو اولویت بدم. یعنی اگر به قول تو من و آرش و احتمالا چاوش یار بودیم، چرا من "هدفم" اعدام مهسا بود ولی اونا "هدفشون" اعدام تو؟ اساس اتهام سومت اینه که مافیا می خواسته تو رو اعدام کنه،من که اعدام مهسا برام اولویتش بیشتر بود.
راجع به چهارمی می خوام تو رو یاد دوست خوبیت بلو بروک بندازم که من رو تو آبنمک گذاشته بود :دی اون موقع وقت نداشتی پست ها رو بخونی دیگه. والا منم همین بودم فاز پیش. البته نخ کلفت واقعا واسه من حل نمی شه خب چیکار کنم. هیچ جوره تو کتم نمی ره هنوز. اما رو این حساب گذاشتم که شاید ذهنت خیلی متفاوت از من کار کنه تو کلمات و اینا. در نتیجه ادامه بازیت رو گفتم ببینم.
....
راجع به محمدحسین نمی رسم صحبت کنم اما این رو خلاصه می گم که محمدحسین، اینطوری نبوده که من به بازدارندگی فکر نکردم و به اتفاقات شب فکر کردم. مسیر فکری من اینطوری بوده، این پست حس بازدارندگی دارد اما برای یک بیگناه (و شهر) پست خطرناکی است. محمدحسین اگر بیگناه هست آیا به این فکر کرده است که این پستش چه عواقبی می تواند داشته باشد؟ از آنجایی که محمد حسین زرنگ است ممکن است فکر کرده باشد و برایش بی ارزد. چگونه؟ با وکیل بودن. که هم خودش را سفید می کند هم برای تیم های گناهکاری مشخص می کند که از گروه حریف نیست. در نتیجه این افراد احتمال بالاتری برای جذب و نشستن تیر دارند.
شاید تو اصلا بیگناهی باشی که به هیچکدوم فکر نکردی و صرفا به بازدارندگی فکر کردی. یکم تو ذهنم بعید بود صرفا این مسئله. الان با اعدام آرش کمتر بعید شد البته.
....
با توجه به چیزهایی که تا الان خوندم و تحلیلی که از رای ها می کنم، مشکوکترینام رضا، امین، عرفان و محمدرضا ان. حالا جلوتر ممکنه تغییر کنه.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
الان جواب هادی رو تو پست رامتین دیدم راجع یه رای ندادنش به پویا. با رامتین موافقم.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
یاسین

من نمی‌تونم نقل قول کنم الآن.

متوجه کلیت حرفت هستم. سعی منم اینه اگر کسی بهم حس بد داره، با بازیم قانعش کنم.
فقط دو تا نکته: اول اینکه من نگفتم شاید بی‌گناه باشم. نقش خودمُ می‌دونم و شاید به کار نمی‌برم.
منتهی فهمیدم چی می‌گی.

دومی هم مشکوکش چیه؟ در جواب هادی هست که به قول خودش قصد داره منُ بندازه بیرون، گفتم بیرون نمی‌رم و هستم به امید گاد.:دی

پستا رو دارم می‌خونم.

محمدامین
سبک بازیت بسیار بد هست این دور. با نقشت هم کاری ندارم ها.
فقط یه چیزای خاصیُ تو بازی داری می‌بینی. الآن فاز ۴ هستیم و این کار بی‌معنی هست از طرف بازیکنی مثل تو. بقیه رو شاید بتونم هصم کنم. تو رو نه زیاد.

به نظر خودت، چه دلیلی داره یه بی‌گناه یه سری بحثا رو نخونه؟ تو از من چنتا پست خوندی؟

علاوه بر مشکوک‌هایی که گفتی یه نظری در مورد همه افراد هم بده و بگو شکت برای مافیا و فرقه و وکیل به چه افرادی هست.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
رامتین جان به نظرت پیدا کردن فرقه الان مهمتر نیست با توجه به اینکه مافیا تیمش ضعیفتر شده ، مورد بعدی بازی رضا برایت مشکوک نیست آیا نمیتونه قربانی باشه ؟!!

از اولش گفتم. این فاز بهتره که فرقه یا فرعی خطرناک اعدام کنیم. ولی پیدا کردنشون سخته و فعلا سرنخی نداریم. در مورد رضا که من از همون فاز اول باهاش درگیر بودم و بهش رای دادم، احتمال مافیا بودنش رو کم میدونم، بازیش برا من یا فرعی گناهکاره (شغال یا جلاد) یا فرقه. قربانی هم ممکنه باشه کاملا.

یه نظر کلی در مورد بازیکنا بدم.

پویا یه جور بازی کرده الان هر چیزی میتونه باشه :l فرقه، فرعی، بیگناه و حتی مافیا. واقعا نمیدونم...

یاسین برا من بازیش مثبت بوده، احتمال بیگناهیش بالا، احتمالات دیگه کم

هادی. والا چه عرض کنم :دی به نظرم به احتمال زیادی مافیا نیست. ولی همه موارد دیگه ممکنه باشه.

محمدحسین هم به نظر قطعا مافیا نیست، بازیش بهم حس خوبی داده این فازهای اخیر، به نظرم یا بیگناه خفنیه یا فرعی خفن :دی

عماد هم بعیده مافیا باشه، سبک بازیش به دوره هایی که گروهی بازی میکرد نمیخوره. احتمالا فرعی یا بیگناه

سعید هم احتمال مافیا بودنش زیاد نیست. فرعی هم بعید میدونم باشه (حسی) احتمال فرقه یا بیگناه بودنش برابره. خوب بازی کرده و چیز زیادی بروز نداده.

محمدرضا که واقعا دیگه مسخره شده. یه بار هم آنلاین بودنش رو دیدم ولی با وجود فعالیت کمش پست نداد. همونطور که قبلا گفتم تیپیکال کلاسیک گناهکاره. امیدوارم فرقه باشه...

امین به دلایلی که قبلا ذکر شد احتمال مافیا بودنش رو خیلی زیاد میدونم

صدرا. فعلا نظری ندارم، چیز خاصی از بازیش تا الان دستگیرم نشده. باید بعدا بیشتر بررسی کنم.

ترسا از اون اول که وارد بحث با آرش شد بهش حس مثبت گرفتم، احتمال بیگناهیش رو بیشتر از بقیه احتمالات میدونم، ولی درصدی هم به احتمال فرقه یا فرعی بودنش اختصاص پیدا میکنه.

عرفان هم از خود بازیش خیلی چیزی دستگیرم نشده ولی با توجه به رایش احتمال مافیا بودنش کم نیست

مهدی به نظرم مافیا نیستش. احتمال بیگناهی، فرعی و فرقه بودنش در یک حده.

رضا رو که عرض کردم، احتمال بیگناهی و مافیا بودنش رو خیلی کم میدونم، به احتمال زیاد یا فرقه است یا فرعی. اینم امیدوارم فرقه باشه. هر چند این قضیه قربانی هم مسئله ساز شده.

محمد امین. با توجه به رایش و بحثایی که داشته، احتمال مافیا بودنش رو زیاد میدونم.

فری برا من مثل سعید و صدرا است. تقریبا هیچی از بازیش تشخیص ندادم! باید بعدا بیشتر بررسیش کنم

به قول دوستان، نقش خودم هم که میدونم :دی :))

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
ها. یه چیزیم به ذهنم رسید. با توجه به اینکه محمدرضا بیشترین رای اولیه رو داشت و همچنین قابل حدس بود که از اونجایی که راییه که راحت می تونن ازش فرار کنن همه، رای های بالاییم میاره، باید آرش و چاوش محمدرضا رو اولویت اولشون می ذاشتن. اوکی هم بود از نظر من با توجه به نوع بازیش. اما این کار رو نکردن. رای اول چاوش هادی بود دومش محمدرضا سوم من چهارم آرش. من رو که نمی تونست بالا تر بذاره قطعا چون با من هیچ کانتکتی نداشت. همینم که آرش رو چهار گذاشته من رو سه به خودی خود براش دردسر می تونست باشه. اولویت های آرش حتی بدترن. آرش اولویت اولش هادی، دومش من!!، سوم محمدرضا و چهارم خودش بوده. یعنی برای من اینطور به نظر می رسه که مافیا سعی داشته می کرده محمدرضا رو سیو کنه. و الا چرا باید هادی گزینه یکشون باشه و محمدرضا ۲ و حتی ۳ بعد من. حتی آرش ریسک این رو کرده که من رو دوم بذاره و به دلیل اینکه کانتکتی نداشتیم زیر سوال بره فرداش اما محمدرضا رو ۲ نذاره. این برای من محمدرضا رو خیلی مشکوک به مافیا بودن می کنه. اونم مافیای با نقش مهم.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
من بعد این با بررسی آرا و بازی چند نفر، سعی میکنم گزینه های محتمل برای نقش وکیل مدافع شیطان رو پیدا کنم.
احتمالا این فاز وقت نکنم، ولی فاز بعد در صورت حیات، حتما در این مورد بحث خواهم کرد.

پویا

یاسین گفت:
پویا جان این حرفت مشکوک بودا ، گوشه ذهن در نظر میگیرمش :دی

در جوابش گفتی:
دومی هم مشکوکش چیه؟ در جواب هادی هست که به قول خودش قصد داره منُ بندازه بیرون، گفتم بیرون نمی‌رم و هستم به امید گاد. :دی

حقیقتش این حرفت از اولش هم به من حس بدی داد، الان یه چیزی به ذهنم رسید. با این حرفت یا عمدا یا ناخوداگاه، ادعا کردی که شب قابل حذف نیستی. من نمیتونم بپذیرم صرفا در مورد احتمال اعدامت این حرفو زده باشی.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
من چون یه سری اطلاعاتُ از رو کاغذ منتقل کردم ممکنه پست و سیرش شلخته به‌نظر بیاد و انگار یه سری چیزا از توش حذف شده باشه. یه بررسی کردم صبح که دوباره تطابق بدم با نوشته‌هام. همه‌چی درست منتقل شده ظاهرا؛ فقط یه جا برای محمدامین نوشتم احتمال فرقه‌ بودنش متوسط هست. اون اشتباهه. باید تبدیل بشه به کم. شاید چون بالاپاییناش متوسط هستن، اشتباه شده. فرقه کم هست شانسش برام. مافیا قابل توجهه.

در رابطه با رضا: یکی نوع و خود رای‌ش در فاز قبل هست که به اکثر سفیدای فعلی من رای داده. و اینکه بازیش هم منقطع هست.
در رابطه با محمدرضا: هیچ چیزی به بازی اضافه نکرده تقریبا. پست آخرشُ ببینید که چقدرش حرف جدید و مهمی هست. فاز قبلش هم ببینید.

هر دوی اینا به "بازی تیمی" بیشتر می‌خورن و در دسته "رفتار گناه‌کارانه" قرار می‌گیرن. حالا هر نقشی. سایر افراد یا تیمی نیستن به اون شکل یا براساس "فقط رای" شانس‌شون برای مافیا/فرقه بیشتر شده و رای بقیه رو به این شکل تیمی ندیدم.

اگه کسی نظری در این رابطه داره بگه. می‌بینم. هرکسی هم به این نتیجه رسیدید که قربانی هست و یعنی من در مورد هادی دارم اشتباه می‌کنم، دلایلُ بنویسید. بررسی می‌کنم و اگه قانع بشم، گزینه خودمم باشه رای نمی‌دم.

یه سری بازیکنا کمتر فعال بودن. فعلا یا حسم بهشون مثبته یا هنوز در اولویت بالایی نیستن. بنابراین به بازی این فازشون بیشتر توجه می‌کنم.
سلام
پویا جان
اول با عرض خسته نباشید
الان تو این پستت گفتی که بازیم بیشتر به بازی تیمی میخوره
بعد اینم درصد هات برای منه
محمدرضا: فرقه 30 درصد. مافیا 20 درصد. وکیل 5 درصد. 45 درصد بی‌گناه/فرعی.
یعنی احتمال اول تیم بودنم فرقس با ۳۰ درصد
بعد گزینه قربانیت کیه؟
هادی که از فاز اولی که اومده تو بازی و پست داده و اول به تو و بعد ارش گیر داده با اون درصد های بالا ۷۰ درصد و ۹۰ درصد شک گناهکاری داشته همیشه رای های اول دومش من بودم
الان با منطق و فرض تو هادی قربانی بوده و میخواستیم اعدامش کنیم فقط فرستادیمش وسط و منم که بهش رای دادم
الان رای های هادی به من رو چجوری براش دلیل میاری؟
دیشب هم اولویت دوم هادی بازم منم
اگه برای سفید کردن هم باشه از نظرت هادی قربانی بوده و این سفید کردن به دردش نمیخوره وقتی نوع بازیش رو برای اعدام درنظر گرفتی
میشه یک توضیح بدی این بخش رو چجوری منطقی و قانع کنندس؟

در مورد مافیا که درصد دوم برای تیمی بودنم هست
دیشب ارش و چاوش مردن
ارش اولویت دوم من بود و چاوش هم به من اولویت دوم رای داده
دقیقا فکر میکنی که تو فازی که مشخص بود محمدامین رای نمیاره و رای ها بین من و ارش و هادی بوده ما نمیتونستیم رای سوم بدیم و خودمون دوتا رو گزینه های اصلی نکنیم؟
درنظر بگیر که فرق رای اول و دوم یکی و فرق دوم و سوم دوتاست
برای همین تاثیر اول تا دوم و دوم تا سوم خیلی فرق میکنه ولی تو ظاهر اول به دوم بیشتر جلوه میکنه
یعنی وقتی جای سوم دوم گذاشتی اول گذاشتن سودش بیشتر از ضررش هست
ضمن اینکه فکر نمیکنی که اگه دوتا یار بودیم اینکه مطمئن بشیم من جای ارش برم بیرون با توجه به اینکه وضعیت ارش نسبت به من خیلی منطقی تر و بهتر بوده کار عاقلانه تری هست؟
ایا رای ها اینو نشون میده؟

مجموع این دوتا رو برام توضیح بدی که چجوری با تیمی بودن من میخونه ممنون میشم

ضمن اینکه میشه نکته جدید و مثبتی که تو یک فاز اخیر وارد بازی کردی جز عقب نشستن از مهدی و هادی با گفتن اینکه قربانی هست رو به من بگی تا منم متوجه بشم؟

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
پویا حرفت کاملا درسته و من اصلا از فعالیتم راضی نیستم. به قول تو فارغ از نقش. و اصلا می گم ایکاش این دور مثلا ۲ هفته دیگه بر گذار می شد. چون دور حیفیه برای من. همه فعالن و دارن خوب بازی می کنن من اینجا دارم نصف توانایی هام رو می ذارم شایدم کمتر. راجع به نظر دادن راجع به همه افراد چشم. دیرتر حتما تلاش می کنم بیام نظر بدم.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
من بعد این با بررسی آرا و بازی چند نفر، سعی میکنم گزینه های محتمل برای نقش وکیل مدافع شیطان رو پیدا کنم.
احتمالا این فاز وقت نکنم، ولی فاز بعد در صورت حیات، حتما در این مورد بحث خواهم کرد.

پویا

یاسین گفت:

در جوابش گفتی:

حقیقتش این حرفت از اولش هم به من حس بدی داد، الان یه چیزی به ذهنم رسید. با این حرفت یا عمدا یا ناخوداگاه، ادعا کردی که شب قابل حذف نیستی. من نمیتونم بپذیرم صرفا در مورد احتمال اعدامت این حرفو زده باشی.

رامتین
بله.
ممکنه ضد ضربه باشم و ناخودآگاه گفته باشم.
ممکنه ضربه نباشم و خواستم ضدضربه به‌نظر برسم که شب نزنن.
ممکنه ضدضربه باشم و خواستم فک کنن ضدضربه نیستم و از ترسش اینُ گفته و بزنن و تیرشون بسوزه.

و ... .

هیچکس جز خودم نمی‌دونه چی هستم و اینی که گفتم یعنی چی ممکنه باشم.
بازی با روان مافیا بود، حالا که گفتی ادعا کردی.:دی

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین