برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سیزدهم مافیا | در اعماق تاریکی

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
احساس می کنم موج رو منه :|
امین فرق رای من با بقیه چیه؟ پست های من رو خوندی؟
تو خودت درحالی که رای آخر به آرش دادی به من رای دادی. و دلیل حذف پویا برات این بوده که آرش و چاوش و پویا قوی می‌شن.
بعد الان غزیزم یعنی پویا گناهکار نیست؟ الان با رای آخر دادن گفتی مافیا نمی‌تونه باشه. چطور وقتی برات کسی مافیا نیست، کلا بی‌گناه می‌شه؟

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
در کل طبق حرف خودتم بیشتر همون سوتفاهمه و حله
عماد
حله پس میگذریم :دی

قبل رای یه چیزی بگم ایا فرقه حتما باید قربانیش رو بده بره ؟!! اگر دو تا جذب کرده باشن اره منطقیه ولی اگر یه جذب داشته باشن و تشخیصشون هم که خیلی سخته، ایا باز لازمه قربانی اعدام شه ؟!! دوستان اهل فن لطفا به این سوالم جواب بدن بعدا

امین
پویا
محمد امین
عرفان

ممرضا و رضا

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
حقیقتا شک من به محمدامین الان هم‌تیمی پویاست اگر یار باشن و در غیر این صورت وکیله به نظرم. نوع برخوردش با آرش، چاوش و الان پویا به نظرم به وکیل می‌خوره کاملا.

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
عرفان
رضا
امین
محمدرضا

من حقیقتش در مورد پویا هنوز شک دارم. رایش درسته بد بود ولی بازیش به نظرم خوب بود آخه. یعنی وایب منفی نمی‌گرفتم از بازیش. شک وکیل بودن البته هست روش. من تا آخر فاز شاید پویا و رضا رو جابه‌جا کنم اگه بازی فعلا در مورد رضا مردده. خودم هم ظن جوکر یا قربانی رو به رضا دارم الان. ولی از طرفی به قول یاسین خیلی تابلو دیگه بازی کرده. شاید داره فیک می‌کنه که بهش رای ندیم. به نظر من بیشتر روش فکر کنید.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
تو خودت درحالی که رای آخر به آرش دادی به من رای دادی. و دلیل حذف پویا برات این بوده که آرش و چاوش و پویا قوی می‌شن.
بعد الان غزیزم یعنی پویا گناهکار نیست؟ الان با رای آخر دادن گفتی مافیا نمی‌تونه باشه. چطور وقتی برات کسی مافیا نیست، کلا بی‌گناه می‌شه؟

کلا به هیچ وجه برام بیگناه نیست. تو ۴ تام ولی به گناهکاری این چهار تا مطمئن ترم. توضیح دادم چرا.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
محمدحسین

در مورد عرفان هم خیر بنده مشکلی در ایرادت به عرفان ندیدم، بلکه پرسیدم برآیند بازیت در طول این سه فاز چرا چیزی جز اون موارد نداره. منظورم این بود که چرا ذهنت نمیچرخه توی بازی اصلاً. الان اعتقاد داری عرفان گناهکاره؟ مسئله ای نیست خودم هم بهش مشکوکم همینطور که بالاتر میبینی. سه تا گناهکار ذهنی جدی دیگه رو هم میشه معرفی کنی با دلیل؟ این فاز به کی رای میدی؟

الان ذهن من چرا نمی‌چرخه؟ من با هادی، عرفان، صدرا، خودت، پویا، محمدرضا بحث داشتم. با ۲۰ نفر که نمی‌تونم بحث کنم. تو خودت الان با چند نفر گفت‌وگو داشتی کلا؟ گفت‌وگویی که خودت شروع کنی.
دلیل رایت رو نمی‌فهمم الان.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
من یه چیزو متوجه نمی شم امین. چون من اشتباه کردم و آرش رو اولویت آخر گذاشتم. باید به بقیه افرادی که این کار رو کردن هم اعتماد کنم؟ یعنی من بهت رای نمی دادم الان بهم رای نمی دادی؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
من رسیدم خونه و دارم پستا رو می‌خونم. فعلا رای اولیه‌مُ می‌نویسم:

رضا
محمدرضا
محمدامین

دو نفر اولُ که گفتم. محمدامین هم با روند بازیش مشکل دارم و از عرفان و امین مشکوک‌تر شده برام. هادی هم که گفتم.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
کلا به هیچ وجه برام بیگناه نیست. تو ۴ تام ولی به گناهکاری این چهار تا مطمئن ترم. توضیح دادم چرا.

برات بی‌هیچ‌وجه بی‌گناه نیست اما به گناهکاری بقیه مطمئن‌تری؟ وقتی به هیچ‌وجه مطمئن بی‌گناه نیست یعنی ۱۰۰ درصد گناهکاره دیگه. بعد کسی که برات به هیچ‌وجه بی‌گناه نیست چطوری مونده بیرون و منی که فاز قبل برات مثبت بودم اومدم تو گزینه‌ی اولت؟

رای عرفان رو هم دقت کنید فقط. امین، ترسا، رضا. بعد دوست خوبم محمدحسین این‌ها رو می‌بینم و به من می‌گه چرخش ذهن نداری. :))

محمدامین
پویا
عرفان

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
الان ذهن من چرا نمی‌چرخه؟ من با هادی، عرفان، صدرا، خودت، پویا، محمدرضا بحث داشتم. با ۲۰ نفر که نمی‌تونم بحث کنم. تو خودت الان با چند نفر گفت‌وگو داشتی کلا؟ گفت‌وگویی که خودت شروع کنی.
دلیل رایت رو نمی‌فهمم الان.

من نگفتم با کسی بحث نکردی و حواسم بود اتفاقاً. الان خودت جای من بودی از رای گیری فاز قبلی چه برداشتی داشتی؟ چجوری بفهمم عزیز من جز این فاکتورها.
اگر به دفاعیه رفتی بررسی میکنم شاید در اشتباه باشم. ببخشید.

- - - Updated - - -

در جواب امین بود پست بالا

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
هنوز خوندنم تموم نشده.
رای هادی و مهدیُ می‌تونم متوجه بشم باتوجه به حرفاشون. محمدرضا هم متقابل رای داده به‌نظرم. یاسین هم امروز دلیل‌شُ دیدم.
از آرای سعید و خصوصا محمدحسین تعجب می‌کنم.
خب الآن دیدم امین هم رای داده!
گناه‌کارا خصوصا فرقه خیلی جو بازیُ مسموم کردن و قشنگ دارن سوءاستفاده می‌کنن. 7 رای! اصلا انتظار نداشتم. الآن دیگه بعید می‌دونم کسی رای‌شُ ازم برداره. از بی‌گناها درخواست می‌کنم دقت کنن در اولویت‌ها.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
در حال محاسبه ...

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
کاندیدای ورود به دفاعیه:
امین، رضا، محمدامین، محمدرضا، عرفان، پویا و سایر دوستان، وابستگان و آشنایان متوفی.

تا 22:15 دقیقه می تونید آراتون رو تغییر بدین، اگر دفاعیه رو عوض کنه، وارد دفاعیه میشید :دی

جدول آرا:

جدول رای دهندگان:

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
6 نفر گرامی تا 23:00 دفاعیه بفرستن

امین، رضا، محمدامین، محمدرضا، عرفان، پویا
و سایر دوستان، وابستگان و آشنایان متوفی.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
دفاعیه:

چون دفاعیه ها و اولویت ها زیاده، تا ساعت 23:45 دقیقه اولویت بدید.
و چون رضا خودش هم در دفاعیه است، علی رغم امان خودشم می تونه در صورتی که بخواد اولویت بده.

==================
دفاعیه محمدرضا:

خب
من الان واقعا نمیدونم اتهام ایندفه چیه
به چی شک دارین
الان من گزینه چیتونم؟
به چی جواب بدم از چی دفاع کنم؟
دیگه هرکی میرسه گزینه کم داره منو کنارشون میذاره

اینو یک بار تو پستم گفتم
دوباره میگم اگه نخوندین
الان هادی گزینه اول قربانیتون هست
بعد هادی از اول که اومده تو بازی به پویا و بعد ارش گیر داد ولی من همیشه گزینه رایش بودم و اولویت اول و دوم
دقیقا چجوری هم تیمی هادی هستم و چجوری گزینه فرقه هستم که قربانیتون از فاز اول داره منو که یارشم اعدام میکنه؟
قربانی چه چیزی از اعدام یارش کسب میکنه اخه؟
اونم از فاز اول

برای مافیا

دیشب ارش و چاوش مردن
ارش اولویت دوم من بود و چاوش هم به من اولویت دوم رای داده
دقیقا تو فازی که مشخص بود محمدامین رای نمیاره و رای ها بین من و ارش و هادی بوده ما نمیتونستیم رای سوم بدیم و خودمون دوتا رو گزینه های اصلی نکنیم؟
درنظر بگیرین که فرق اولویت اول و دوم یک امتیاز و فرق دوم و سوم دوتاست
برای همین تاثیر اول تا دوم و دوم تا سوم خیلی فرق میکنه ولی تو ظاهر قضیه و مثبت کردن طرف اولویت اول خیلی بیشتر تاثیرگذاره
یعنی وقتی جای سوم، دوم گذاشتی، اینکه بذاری اولویت اول سودش بیشتر از ضررش هست
یعنی برای رای هم تیمی بنظرم منطقی تر هست یا اولویت اول یا سوم و چهارم

ضمن اینکه فکر نمیکنین که اگه دوتا یار بودیم اینکه مطمئن بشیم من جای ارش برم بیرون با توجه به اینکه وضعیت ارش نسبت به من خیلی منطقی تر و بهتر بوده کار عاقلانه تری هست؟
ایا رای ها اینو نشون میده؟

در مورد تئوری محمدامین هم که توضیح دادم

الان خواستن منو سیو کنن ارش رو اعدام کنن بعد چاوش به من رای دوم میده به ارش چهارم؟
اونم چاوش که احتمالا اون تئوری پرسیده شدنش درست بوده و میدونسته میمرده
دقیقا کجا گریبان گیرش میشده؟
الان با رای دوم به من چهارم به ارش سیوم کرده؟

============
دفاعیه عرفان:

اقا ببينين كيا به من راي دادن و باعث به دفاع اومدنم شدن مرور ميكنيم :
سعيد ، ممدرضا،ممدامين،ياسين

اين ٤ نفر نه بهشون راي دادم كه بگم راي متقابله نه باهشون بحث يا حتي حرفي زدم تو بازي و ديالوگي نداشتيم! پشمام ريخته باز ممدرضا رو بتونم هضم كنم چون راي فاز قبلم بود اخه سعيد و ياسين و ممل من چي بگم به شما به غير از نگاه به دوربين ؟

٣ راي فاز قبلمو كه دارم گارانتي ، ٤ تام اين نفرات اونم به اين شكل راي دادن بهم . اصلنم كسي شك نكنه :دي

امين جان عزيزم ايشالا حالت خوب شه ولي مشخصا تاثير تب هست كه ميگي من تكراري نميپرسم ولي داري تكرار ميكني چيزي كه من جوابشو داده بودم تو پستم ...اقا جان من موقع نوشتن همون پست اول دليلم همون بود ك گفتم يني فرقه جذب ستونش به مثابه جذب بي نقشه مثلا. يني چيز مضافي نيست برخلاف مافيا كه ستون جذب كنه نفرش بيشتر ميشه. ميخاي يبارم انگليسي بنويسم؟ نميدونم كجاش سخته درك جوابم؟ اين دور حس ميكنم روح يكي دونفر از بچه ها در تو حلول كرده البته نه، من چون بايد اعدام شم اينطور ميكني! هر ادم عاقل و باقلي سوال جوابامونو بخونه متوجه ميشه مشكل اينحاس ٩٠ درصد نميخونن كه الان من اينجا كنار گزينه هاي شكمم.

ممل رو اصلا نميفهمم با اين رايش ب من سياه شد و ممنونم ازش كه باعث شد به ياد بيارمش در بازي

سعيد رو نميفهمم . يا مافياس يا فرقه . بيگناه اينطور راي نميده

، ياسين بيگناه نيست اگر موندم يه سري حركاتش رو ميگم كه چرا اين حرفو گفتم .

ممدرضا رو نميدونم مافيا ميتونه باشه كاملا فرقه هم زياده احتمالش

ميمونه مهدي كه يا بيگناهه يا جلاد جز اين نميبينمش اين راي ب من با توضيح اين فازم بهش تكرارش منطقي نيست مگر...

ترسا هم صحبت كردم قبلا

خب ميدونم اين حرفا ممكنه گرون تموم شه برام و همه اين نفرات ك بهشون توپيدم منو بزارن اول منتهي من چيزي كه درسته رو ميگم و ترسيم ندارم از كسي يا علي

============

دفاعیه امین:

سلام.

من می‌فهمم که رای چهارم دادن به یک مافیا، چطور می‌تونه کسی رو مشکوک کنه و این‌ها. ولی ازتون می‌خوام یک لحظه از زاویه‌ی من به بازی نگاه کنید و قضاوت کنید.

ببینید فرض کنید که من مافیا هستم. آرش و چاوش از یارهای من. پلیس چاوش رو پرسیده و چاوش رو می‌دونم که شب رای‌گیری خواهد مرد. آرش هم در دفاعیه‌ست و شک روش وجود داره. نقشش هم کاری در شب نمی‌تونه بکنه و این‌طوری نیست که در شب به‌ش نیاز باشه؛ یعنی شرایط به این شکله که یکی از بازیکنان خوب تیم امشب می‌میره و یکی دیگه از خوب‌های تیم هم در دفاعیه‌ست و ضدپرسش نیست و نقشی هم در شب برای تیم نداره که بخواد سهمیه‌‌هاش حفظ بشه.
از طرفی هم ما می‌دونیم مزدور مافیا رفته، یاکوزا هم اگر لباس نبوده رفته. یعنی از نقش‌های باقی‌مونده برای مافیا، من باید یا پدرخوانده، یا سناتور و یا خیاط باشم. درسته؟
یعنی هم چاوش داره می‌ره، هم آرش لب خطره و هم نقش من باید از اون دوتا مهم‌تر باشه. رای هم قبلش هیچی ندارم و گزینه‌ی شک هیچ‌کسی نیستم. خب مرضم چیه که بیام رای آخر بدم؟ من در این شرایط اگر می‌خوایم شانس برد داشته باشیم باید اونی باشم که تا ته می‌ره. اونی باشم که چون نقشش مهم‌تره حفظ می‌شه و سفید می‌شه. بر فرض آرش اعدام نمی‌شده. تیر که ممکن بوده بخوره از پلیس. من اگر مافیا باشم باتوجه به نقشم و شرایطی که گفتم هم باید روز قبلش با چاوش درگیر بشم و هم به آرش رای بدم که سفید بشم. که شانس برد داشته باشیم. که قدرتم در بازی حفظ بشه. آیا غیر از اینه؟
در بین کسانی که به آرش رای آخر دادن، محمدامین، پویا و من، تا قبل از اون فاز من سفیدترین فرد بین‌شون بودم. کسی باهام مشکلی نداشت و حتی یک رای هم نداشتم. خب غیر منطقی‌ترین کار برای من اینه که بیام چنین کاری کنم دیگه.
شما با توضیحات بالا من رو مافیا بگیرید، باید نقشم رو هم از اون دو نفر برای تیم مهم‌تر بگیرید و با توجه به وضعیتم در بازی و موضعم هم از اون‌ها مستحکم‌تر و بهتر بگیرید. هیچ دلیلی نداره من به خاطر آرش خودم رو فدا کنم و یا روش ریسک کنم.

برای مافیا الان شک‌های من به ترتیب این‌گونه هست: محمدامین بسیار بالا. شما محمدامین رو ببینید. می‌گه محمدرضا مافیاست و نقش مهمی داره و بعد به من هم رای می‌ده روش به عنوان مافیا. خب این چه تناقضی هست؟ من دو فازه دارم به محمدرضا رای اول و دوم می‌دم. یا می‌گه قطعا پویا بی‌گناه نیست. اما به‌ش رای هم نمی‌ده. فاصله‌ی تبدیل شدن من از گزینه‌ی سفید به اولویت رای در یک فاز بوده و به خاطر کاری انجام شده که دقیقا خودش هم انجام داده. و محمدامین خودش درحالی آرش رو گذاشته اولویت آخرش، که ازش سوتی هم گرفته بوده.
گزینه‌ی بعدی پویا هست. من اگر چاوش با تیر پلیس مرده باشه یعنی دیروز می‌دونسته قراره نقشش اعلام بشه و اعضای تیمش ازش بهره‌برداری کردن. این‌جا پویا دیروز شک شل به چاوش می‌زنه و میاره در اولویت‌های رایش به صورت حسی. همون روزی که شبش قراره نقش چاوش اعلام بشه. و رای آخر رو هم داشته به آرش. جمع این دوتا احتمال مافیا بودنش رو برای من بالا برده. احتمال فرقه بودن پویا با شناختی که ازش دارم به نظرم کمه.

اگر مافیای سومی باشه به نظرم عرفانه. رایش رو ببینید. امین، رضا، ترسا. ترسا که رای حاشیه‌ای هست. رضا هم که نیست و کسی که خودش کلا تو بازی نیست داره به کس دیگه‌ای که اون هم نیست رای می‌ده. دلیلش هم واضحه. به این افراد فعال رای بده، مجبوره تو بحث باشه باهاشون. کشیده می‌شه وسط. از من هم هیچ سوالی نپرسیده. فقط من در مقام سوال بودم ازش. البته عرفان مافیا هم نباشه به نظرم گناهکاره و بی‌گناه نمی‌تونه باشه.

در مورد فرقه. به نظرم فرقه کاملا در جهت بی‌گناهان بازی کرده تا فاز قبل. من نرسیدم امروز سوال و جواب‌هام رو داشته باشم به خاطر بیماری. اگر بودم ادامه می‌دم فاز بعدی حتما. اما گزینه‌هام با ترتیب برای فرقه: فری، محمدحسین، رضا و سعید می‌تونن باشن. هادی اگر باشه فقط قربانی می‌تونه باشه. ذات فرقه مخفیه و به نظرم در کسانی که زیاد های و هوی داشتن کمتر احتمال پیدا کردن فرقه هست.

وکیل هم به نظرم بی‌خطره الان توی ۱۶ نفر و قدرت رایش کمه. تمرکز روی پیدا کردن جلاد یا وکیل از ذهن گناهکار میاد. برای این‌که هر کسی رو می‌شه باهاش اعدام کرد و بعدش جوابگو نبود. اگر مافیا فرقه اعدام کنیم، خودش کلا حذف می‌شه از بازی.
جلاد هم به نظرم احتمال بردش کمه و باید تو اون اواخر دنبالش گشت. مگر مطمئن بشیم گناهکارها دیگه شانس برد ندارن. ولی از توی رای‌ها هم به نظرم باید قابل شناسایی باشه.

====================
دفاعیه پویا:

حقیقتا از آرا و جو بازی ناامید شدم و محاسبات و نظراتمم بهم ریخت کلا.
اومدم دلایلُ جواب بدم و چند خط نوشتم.
ولی دیدم عملا تکرار حرفای قبلیم هست و پاک‌شون کردم.

واقعا دیگه دوست ندارم بخونم که "پویا هر استدلالی می‌تونه بیاره که حرفای ما رو نقض کنه و ممکنه هر کاری تو بازی بکنه. دلیل نمی‌شه که اینا.
یا
از کجا معلوم این کارا رو نکردی که بعدش بیای بگی فلان."

از نظر خودم روند بازیم مشخص بوده و چیزی اضافه بر حرفای قبلیم ندارم.

اگه بی‌گناهید تجدید نظر کنید. از شهردار هم درخواست می‌کنم نجاتم بده؛ با اینکه واقعا حوصله و اعصاب بازی در چنین جویُ ندارم و اگه تو بازی بمونم قطعا یه مدل دیگه‌ای بازی خواهم کرد که حداقل وقت زیادی نخواد تا اعصابم راحت‌تر باشه، ولی خب وظیمه‌م هست و رایم هم می‌تونه کمک‌کننده باشه. یک رای هم یک رای هست دیگه؛ حتی اگه بیشتر بازی سفید باشن.

ضمنا به دوست خوبم اولویت بالا ندید اگر گناه‌کار نیستید. بازیش خصوصا در اواخر شبیه قربانی بود. می‌شه دیرتر هم اعدامش کرد. فرقه اگه باشه، فقط همینه. مافیا/وکیل هم باشه فعلا خطر نداره.

========================

دفاعیه محمدامین:

بازی تو وضعیت بدی وجود نداره. مهسا که پتانسیل جذب داشت، آرش و چاوش هم بیرونن و می تونه چاوش جذب کرده باشه می تونه نباشه. یعنی مافیا از نظر من دو تا یا در بدترین حالت ۳ تا با یدونه بی نقش و بدون خیاط دارن. الانم از سناتور نمی ترسم چون یا بین ماست. یا چون ما همه شک مافیایی رومونه، اگرم در بدترین حالت خودش و گادفادرش بیرون باشه باز استفاده نمی کنه چون بعد ثابت می کنه که بیرون از افراد داخل دفاعیه اس. و خب اگه جفتشون باشن مطلوب ترین حالت براشون اینه که شک مافیایی بین ما بمونه. یعنی خیلی نگران رایتون نباشی. جای اشتباه داریم. حتی اگه من برم بیرون.
راجع به دفاع از خودم، من از نظرم سر جفت رای ام و رویکردم تو این فاز و فاز قبلی که واقعا وقت نداشتم. آپشن راحتی برای رای دادن و حتی شاید اولویت دادن شدم. یعنی مطمئن باشید که اگه به من اولویت دادن حتما توشون گناهکار هست چون فرار ازش راحته. مثل چیزی که محمدحسین تو اون پست توضیح پست بازدارندگیش گفت. پس خواهشا حواستون به اولویتتون باشه.
من باید این فاز امان می گرفتم. دوس ندارم واقعا برم بیرون تو اینجای بازی و آخرین بازی ای که ازم تو این دور بوده، بازیم تو این فاز بوده. بعد دور ۱۲ سختمه واقعا. حالا امان نگرفتم و به قول امیر شاید، کسی که اشتباه می کنه باید تاوانش رو بپردازه. ولی ازتون می خوام از مسئولیتتون پاتون رو فراتر بذارید و به من رای ندید.
اتهام هایی که بهم وارده رو فکر کنم همه رو توضیح دادم و چون الان وسط مهمونی و با گوشیم نمی تونم همه رو بیارم.
دلیل اینکه آرش رو اولویت آخر گذاشتم توضیح دادم. یادتون باشه اولین اتهام مهم رو من به آرش وارد کردم. آره شاید نباید بیخیال اون منطق اولیه می شدم و اون رو به بازی آرش (که چون همون اتهام هایی رو وارد می کرد که برای من هم پیش میومد) ارجح می دونستم. ولی این مسئله هم هست که اگر یار من بود چرا باید به این نکته اشاره می کردم؟ با امیدواری به اینکه کسی نگیره (همونطوری که نگرفت کسی و به بحث من و آرش خیلی بی توجهی شد و فقط زمانی برای افراد مهم شد که آرش اعدام شده بود و باهاش می خواستن به من اتهام وارد کنن) اصلا بهش حرفی نمی زدم.
اگر هم فکر می کنید فرقه هستم که نمی دونم چجوری خودم رو از این مبرا کنم هیچ اطلاعاتی از فرقه نیست.
وکیل هم که ایکاش بودم. یکم بازیم منظم تر می شد و تو تله این آرش کثیف نمیوفتادم. می تونستم بهتر مدیریت کنم رایمو حداقل.

========================

دفاعیه رضا:

من بهتون حق می‌دم که بهم رأی بدید؛ فعالیتی نداشتم عملا دو فازه به‌خاطر یک‌سری مشکلات پیش‌بینی نشده. اول فاز می‌خواستم پست‌های جا مونده رو کامل بخونم و یه پست نصفه و نیمه هم نوشتم منتها وقت نشد کاملش کنم. الآن این دفاعیه رو هم دارم تو گوشی می‌نویسم.

تنها چیزی که می‌تونم بگم اینه که من رو اعدام نکنید لطفا. :دی سعی می‌کنم فردا خودم رو به بحث‌ها برسونم اگه بمونم. تا قبل از این فاز انصافا فعال بودم و تو بحث‌های زیادی شرکت کردم. نحوه‌ی رأی‌هایی که دادم واضح و مشخصه، به همون‌هایی که شک داشتم رأی دادم و به‌جز این‌که چند نفر گفتن بازیم عجیب شده هیچ مورد یا اتهامی روم نیست. تازه اون موضوع هم توضیح دادم. جدای از این‌که عجیب شدن سبک بازی (!) اصلا اتهام حساب نمی‌شه. ولی باز می‌گم حق می‌دم بهتون؛ اگر خودم هم بودم احتمالا چنین شخصی رو با این میزان فعالیت می‌کشوندم دفاعیه، اما من واقعا مشکل برام پیش اومد و عقب افتادم از بازی.

اگر بمونم تمام تلاشم رو می‌کنم که هرچه زودتر بحث‌های نصفه‌نیمه مونده رو ببندم و به بحث‌های الآنِ بازی اضافه بشم.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
خب خب خب :دی

شب شب جالبی بود. به قول شاعر، یه امشب شبه عشقه، همین امشب رو داریم ولاغیر :دی
جاشه واقعا یه آهنگ دیگه هم بزارم :)) ولی نمیزارم :))

خب، بین 6 نفر اعضای حاضر در دفاعیه

محمدامین با 74 امتیاز حداکثر آرا رو کسب کرد و اعدام میشه.

ولی خب شورای نگهبان شهر با حضور شهردار و سناتور دیشب جلسه گذاشت و تصمیم گیری کرد :دی گفت نمیشه که اینطوری. چه شهریه ؟ 6 نفر بیان دفاعیه ؟ مگه خونه خالس، نمیگن شما چرا نظارت استصبابی ندارین ؟ در نتیجه نتایج رای گیری رو لغو کرد و رای مستقیم به اعدام خروج یه نفر داد.

البته صبر کنید قبل از اینکه بگم اون یه نفر کی بوده و بعدش چی شده نتایج رای گیری رو با هم ببینیم :

و اولویت افراد:

خب دیگه برید فاز شب تا 12:45 هدف بفرستید. مرسی :دی

اوه راستی یادم رفت بگم چی شده :دی

شورای نگهبان رای به خروج مستقیم پویا داد، که خوشبختانه اعدام میشه و جوکر بود :دی
و چون شهردار عزیزمون مهدی بهش رای مستقیم خروج داد، متاسفانه خودش هم از بازی خارج میشه.

خب دیگه برید به کارتون برسید :دی

آهان نه وایسین، فکر کردین تموم شد ؟ :دی

خیر، هادی عزیز هم در نقش شغال بود که با یک کلین شیت جذاب، به ترتیب باعث خروج مهسا، آرش و پویا از بازی شد و برنده بازی میشه و از بازی خارج میشه :دی

حالا برید فاز شب :دی

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
اتفاقات قابل بازگویی شب:
متاسفانه سعید کشته میشه، بیگناه و کابوی بود.
جذب موفق فرقه بعد از مراسم قربانی نداریم.
جذب موفق ستون پنجم برای مافیا اتفاق افتاد.

آغاز فاز روز پنجم:
لیست شرکت کنندگان به ترتیب الفبا:

امین
ترسا
رامتین
رضا
صدرا
عرفان
عماد
فری
محمدامین
محمدحسین
محمدرضا
یاسین

تعداد شرکت کنندگان:
12 نفر

تعداد آرا لازم برای رفتن به دفاعیه:
اعدام و رای اجباری با 5 رای در مرحله اول و اولویت دهی اجباری در مرحله دوم

حداقل و حداکثر تعداد رای:
حداقل دو نفر و حداکثر سه نفر

پایان فاز:
ساعت 22:00 سه شنبه 4 مرداد 1401

حداقل و حداکثر فعالیت:
حداقل 500 کلمه
حداکثر فعالیت برای روز دوم فاز ( سه شنبه 29 تیر ) 4000 کلمه
با محدودیت فعالیت اسپم برای کل فاز

لیست سیاه حداقل فعالیت:
عرفان، محمدرضا

لیست سیاه حداکثر فعالیت:
محمدامین :دی

امان گرفته ها:
مرحوم مغفور چاوش، محمدرضا، خلد آشیان هادی، فری و رضا

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
من فعلا تنها حرفی که میتونم بگم اینه:
What a phase!!!! 🔥🔥🔥🔥

یکی از خفن ترین پایان فازهایی بود که توی این نُه سال مافیا بازی کردن دیدم. شاید خفن ترین.

فعلا هیجان زدم. فردا نظراتم رو میگم و اول هم جواب عرفان و امین رو خواهم داد.

ولی در مجموع برای بیگناها خوب نشد. فردا حساب کتاب میکنم ببینیم چی میشه.
دو تا ستون پنجم توی بازی هم ستمه. ولی فکر کنم نشونه این باشه که ۴ تا بودن اول.

پ.ن: پویا یکی از بهترین بازی های ادوار مافیا رو انجام داد!

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
بعد ازينكه پشمامو از رو زمين جمع كردم ب خاطر اتفاقات شب و روز
اين تيكه كه نقل قول ميكنم از حناب ممدامين باعث شد اولويت اولم بشه و خيلي عصبيم كه چطور اين نرفت بيرون با اين سوتي واضح و بجاش مهدي و پويا از بازي خارج شدن... مهدي كه تاثيرش معلومه با اينكه سيخ بود رو من ولي من حسم مثبت بود بهش پويا هم پشمام ريخت حقيقتا فك نميكردم جوكر قبول كنه! . من برام بيگناهي بود روند بازيش شك مافيا يا فرقه نداشتم بهش وكيل و جلاد شايد ولي جوكر اصلا . خسته نباشه ولي ❤️ . هادي هم مشخص شد هدفش و جالب بود بردش ! خوب شد ك گزينه شك قرباني نموند ك اذيت كنه ازين بابت يه شانسي اورديم ، سعيد كابوي به نظرم نقش خودشه و مافيا زدتش رايش ب من بد بود واقعا حس گناهكار گرفتم ازش ك خب اشتباه بوده . منتهي پشم ريزون ترين اتفاق حذب ستون پنجمه ...يني چي خب دو تا ستون داشتيم يا مهسا لباس بوده؟ لباس مهسا رو درك نميكنم شايدم دو تا بوده الان مغزم نميكشه فردا بايد تحليل كنم چون بالانس اوليه كن فيكون بايد بشه در اين صورت چون هر دو جوكر و شغال هم در بازي بودن . اين كار الان نيست خب و اما سوال اصليم از ممل

بازی تو وضعیت بدی وجود نداره. مهسا که پتانسیل جذب داشت، آرش و چاوش هم بیرونن و می تونه چاوش جذب کرده باشه می تونه نباشه. یعنی مافیا از نظر من دو تا یا در بدترین حالت ۳ تا با یدونه بی نقش و بدون خیاط دارن.
ممل يني چي كه مافيا الان بدون خياطه؟ توضيح ميدي اينو ؟ جايي گفته شده كه خياط از بازي خارج شده يا تو تحليلي در اين باره داشتي و من نديدم؟ تا جاييكه ميدونيم ياكوزا و مزدور اعلام شدن اسامي مافيا .تو از كجا ميگي الان خياط ندارن؟
بينقش چيه اون وسط؟
من بنظرم اين سوتي ميتونه باشه و از علم ميتونه ناشي بشه حالا منتظر توضيحش ميمونم . اولويت اولم هم بخاطر اين و به اين خاطر كه منو بي حرف و حديث تو راياش گذاشته بود بدون صحبت و اعلام شك به من قرار دادم ، اولويتاي بعديمم مشخصه ترتيبش امين برام يا مافيا يا فرقست . بايد بررسي كنم ميتونه هم تيمي ممد امين باشه يا نه اگ نباشه فرقه منه . البته احتمال وكيلم هست . بعدش ممدرضا بود كه پويا برام مثبت تر از اون بود .

در مورد بقيه بازي و تحليل نفرات فردا يا پسفردا مينويسم .

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
عجب شب و روز شخمی بود ، نا امیدی عجیبی رو حس میکنم :(

شانس برد بی‌گناه‌ها خیلی کم شد ، ستون پنجم هم مافیا جذب کرد، فرقه هم که اصلا مشخص نیست ؟!! مهدی رو هم از دست دادیم ، جالبه من حتی نقش مهدی رو هم حدس زده بودم ولی حیف شد که اینجوری از دست دادیمش :(

من پویا رو گذاشتم اولویت اخر ، میخواستم امروز اگر اعدام نشه اینا رو بگم که اونم جوکر بود و برد :دی

این دور خیلی کم میخواستم حسی بازی کنم و دیدید که عین ادوار گذشته اصلا نگفتم حسی حسی ، ولی در مورد پویا درسته منطق رای گیری و اینا میگه گناهکاره ولی حسم کاملا برعکسه ، میخوام بازم به حسم اعتماد کنم و باتوجه به بازی خوب پویا ازش بکشم عقب برای همین تو اولویت ها هم گذاشتمش اخر...

تا ما اومدیم از حسمون کمک بگیریم که پویا گناهکار نیست و این فاز باهاش کلی بحث کنم اونم نشد ، ولی اینکه برد واقعا خوشحالم عالی بود و حقش بود :گل:

ولی برد هادی رو قبول ندارم ، پویا رو که هادی ننداخت بیرون :)) شهردار انداختش بیرون به هادی چه ربطی داره :دی

فعلا همینا بمونه تا سر فرصت به بازی بپردازم.

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین