برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سیزدهم مافیا | در اعماق تاریکی

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
خب ترسا و عرفان بحث جالبی داشتن. به نظرم گذینه های ستون پنجم به احتمال زیادی خودشونن (در کل بازی من نخ دادنی جز از این دو نفر ندیدم؟)

دلایل هر دو قابل تأمله

ترسا میگه از دید مافیا دیده که توی تاریکی یه تیری انداختن و در حالی که ستون پنجمِ اول اعدام شده بود، کسی که در فاز قبل، زیاد حرف از ستون پنجم زده بود رو جذب کردن.
در دفاعیه و پستهای قبلی عرفان حرف از ستون پنجم زیاد بود.

عرفان هم ترسا رو با توجه به همون نخ کلفت که اول بازی گفت متهم میکنه که ترسا با توجه به هجوم آرش و چاوش علیه خودش و این که مدت زیادی از اون بحث گذشته و بعیده مافیا بعد چند فاز یهو یاد اون حرف بیفته، حرف عرفان رو رد میکنه.

در مورد دلایل ترسا اولین نکته این که توی دفاعیه معمولا به بحث با شخص خاصی نمیپردازن. به طور کلی از خودشون دفاع میکنن. حالا چرا عرفان اومده و دقیقا قبل از فاز شب، بحثی که توش ستون پنجم هست رو مطرح کرده؟ خیلی قابل توجهه.

در مورد دلیل عرفان هم. این که چند روز از اون قضیه نخ کلفت گذشته، دلیل نمیشه مافیا کلا فراموشش کرده باشه و هجمه دو عضو مافیا هم دلیل کافی برای تبرئه نیست. احتمال داره مافیا اون قضیه رو همچنان در نظر داشته باشه و یهو در فاز شب قبل امتحانش کرده باشه.

در مجموع من دلایل ترسا رو قوی تر میبینم. هر چند دلایل عرفان هم کاملا رد نمیشه.

شصت درصد احتمال ستون پنجم بودن به عرفان میدم. سی و پنج درصد احتمال ستون پنجم بودن به ترسا میدم و پنج درصد هم به بقیه (من که نخ دادنی از غیر این دو نفر ندیدم. کسی اگه دیده بیاد بگه که بررسیش کنیم)

- - - Updated - - -

میخواستم جواب محمدامین هم بدم و بحثی هم در مورد وکیل مطرح گنم. ولی نزدیک هفت شد و باید برم. سعی میکنم تا ظهر بیام و اون بحثا هم مطرح کنم.

- - - Updated - - -

پ.ن: توی پستام چند تا غلط املایی و نگارشی داشتم که به بزرگی خودتون ببخشین :دی

میخواستم پست بنویسم راجع به بحث عرفان و ترسا ولی این پست رامتین رو خوندم و پست نوشتن رو بیهوده دیدم :دی

حالا با توجه به تحلیلت چطوری عمل میکنی؟ راهکاری واسه بالا پایین کردم درصد هات داری؟

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
من برام سواله ، چطور مافیا و سناتورشون چنین ریسک بزرگی کردن و ستون رو جذب کردن ، سناتور با اشتباه زدنش کل سهمیه هاش رو از دست میداد، چطور انقدر مطمئن شدن در مورد جذب ستون ، من واقعا موندم !! این نخ رو تو بازی ما بی‌گناه‌ها حتما باید پیدا کنیم، وقتی اونا تونستن ما هم میتونیم.

اتفاقا برای من جای سوال نیست...مافیا اوضاع جالبی نداشت 2 تا پلیر خیلی خوبشون رو از دست دادن و اگه بخوان ببرن باید وضعیتشون رو بهبود ببخشن...بحث دیدگاهه...صبر میکنی یا ریسک میکنی...high risk high reward

هم تعداد خودشون رو بردن بالا و شانس پیروزیشون رو ارتقا دادن هم بازی رو تا حد خوبی گیج و گنگ کردن...مثلا ترسا واسه من مثبت بود ولی الان یه مقدار شک وجود داره طبیعتا...یا عرفان اندکی مثبت شده بود ولی ایضا شک بیشتر به وجود اومد الان

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
لطفا همه بخونن و نظر بدن در مورد پستایی که در مورد رای رامتین دادم

راجع به قسمتی که گفتی عماد کاملا تو متن بازیه
این مجموع پست عماد در مورد من بوده تو فازی که 7 صفحه بازی جلو رفته

یک مقدار حس منفی شده اولویت اول رایش
نه نظری داده نه پستی راجع به من داده پس بهم نگو که عماد تو متن بازی بوده
فرقش با تو اینه که تو بودی و در مورد منم چنتا پست دادی و حتی در مورد اون پست محمدامین هم تحلیل کردی و نظر دادی که من کاملا توضیح دادم و باز هم اولویت اولت بودم
پس شرایطتون یکی نیست
ضمن اینکه هنوز هم عماد نیومده تو بازی
طبیعتا وارد شه انتظار توضیح ازش دارم

تو مگه درست و حسابی تو بازی بودی که پستم در مورد خودت رو به عنوان مصداق داخل متن بازی بودن میاری :))))))

من راجع به رضا هم به اون صورت پست ندادم ولی وقتی این بازی رو میبینم بهش رای دادم(اولویت دوم که خیلی بالاست) و امشب هم احتمالا اولویت بالا بهش رای میدم

ذره ای منطق از بازیت حس نمیکنم ممدرضا...حتی استیصال و تلاش بیگناهی هم ازت حس نمیکنم

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
خب خوشبختانه زودتر از موعد رسیدم :دی

محمدامین

اولا بگم خیلی خوب و فریبنده بازی میکنی لعنتی :دی اگه برنده بشی یه نمره ۱۰ بهت میدم :)) حتی خود منم کمی تحت تاثیر قرار داری اما کور خوندی :دی

چیه داستان این که می گی هر فاز گزینه اعدام بودم و دو بار هم روش مانور دادی؟ من کلا فاز قبل دفاعیه رفتم به دلیل رای. فاز قبل ترش که به خاطر حداکثر فعالیت رفتم
دلایل بیشتر رو می گی نمی خوای تکرار مکررات کنی. اوکی من ازت قبول می کنم که واقعا به همین دلیل نمی گی دلایل شکت رو به من. اما ازت انتظار دارم پست ها رو حداقل عددشون رو بهم بگی. اگه دنبال حقیقتی. در غیر این صورت از نظر من تو فاز قبل یه دیوار کوتاه پیدا کردی و فکر می کنی این فاز هم کوتاهه. منتظرم.

محمد امین جان. در مورد گزینه اعدام بودنت. فاز دوم به خاطر نوع شروع بازیت شش تا رای آوردی و شانس آوردی به دفاعیه نرفتی. فاز سوم به دفاعیه رفتی. حالا به هر دلیلی. فاز چهارم هم که نیاز به توضیح نداره.
ببین من با کل نوع بازیت مشکل دارم. همین مشکل رو پویا و مهدی هم باهات داشتن. سبک بازیت اصلا بیگناهانه نبود. به مرور سعی کردی تغییر کنی (که همین نکته منفیه) ولی دیگه دیر شده.
عدد پست هم چَشم :دی بهترینش پست ۵۴۸ مهدی.
ضمن این که سوتی نسبی که در مورد خیاط دادی هم قابل تأمل بود.

- - - Updated - - -

عماد

میخواستم پست بنویسم راجع به بحث عرفان و ترسا ولی این پست رامتین رو خوندم و پست نوشتن رو بیهوده دیدم

حالا با توجه به تحلیلت چطوری عمل میکنی؟
راهکاری واسه بالا پایین کردم درصد هات داری؟

اولا مخلصم :دی

در مورد این که چطور عمل میکنم. قبلا گفتم به نظرم این فاز حتما لازم نیست ستون پنجم جذب شده رو بزنیم. گناهکار بزنیم کافیه. پس فعلا سعی میکنم اونایی که بیشتر بهشون شک گناهکاری دارم اعدام کنم.
در مورد احتمال بالا پایین شدن درصدا هم فعلا اتفاقی نیفتاده ولی روند بازی و اتفاقات احتمالیش میتونه درصدا رو تغییر بده.
کلا عرفان گزینه اعدامه در هر حال. ولی ترسا فعلا اعدامش ریسکش بالاس.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
از پلیرهای محترم میخوام نظرشون رو در مورد بحثی که محمدرضا با من راه انداخت و سوتی هایی که داد و جواب ندادنش به سوالام بگن

کلا محمدرضا این فاز افتضاح بود! محمدامین حداقل بهتر بود. شاید دوباره اولویت اولم محمدرضا شد. هر چند بدم نمیاد مافیا بزنیم.

- - - Updated - - -

من قبل از غروب کامل خورشید، رایم رو میدم. با توجه به حساسیت بالای بازی، رای ها رو تحلیل میکنم و احتمال داره توی اون فرصتِ تغییر رای، رایم رو با توجه به تحلیل رای بقیه، تغییر بدم.
پستای آخر فاز هم حتما میخونم. خیلی مهمن. کلا این فاز از نظرم مهمترین فازه. در انتهاش حداقل یه گروه، شانس پیروزیش خیلی کم میشه. نباید اشتباه کنیم.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
من سوالاتی که تا اینجا به ذهنم رسیده رو مطرح میکنم:

یاسین

1. یاسین فاز قبلی آراء اولیه ات امین، پویا، محمدامین، عرفان بودند. در اولویت بندی ولی امین و عرفان و پویا رو بردی آخر. اگر میشه دلایلت رو بگو.
2. داخل پست شماره 582 اشاره کردی که: "آیا فرقه حتما باید قربانیش رو بده بره ؟!! اگر دو تا جذب کرده باشن اره منطقیه ولی اگر یه جذب داشته باشن و تشخیصشون هم که خیلی سخته، ایا باز لازمه قربانی اعدام شه ؟!!" حالا سوال من اینه که چرا 2 جذب منطقیه و 3 جذب منطقی نیست مثلاً؟ و چرا 1 جذب بنظرت ممکنه کافی نباشه ولی به 0 اشاره ای نکردی؟
3. داخل پست 563 اشاره داشتی که شاید رضا مافیایی باشه که داره نقش قربانی رو بازی میکنه تا رای نگیره. تا جایی که من خاطرم میاد، این منطق با اینکه قابل تامل هست، ولی فقط به ذهن تو رسیده بود داخل این بازی. در این مورد اگر میشه یه توضیحی بده که از کی و کجا این ظن تو شروع شد؟

محمدرضا

1. محمدرضا اگر میشه توضیح بده که چرا امین در اولویت بندی فاز قبلی تو نفر 5 اُم بود؟ چون رای اولیه بهش داده بودی، ممنون میشم توضیحاتت رو بشنوم.

ترسا

1. ترسا قبل از رای فاز قبلی به امین، تقریباً جایی ندیده بودم در موردش صحبت کنی، یا چیزی اعلام کنی. اگر میشه بگو دلیل رای ات چی بود؟ و بعد چی شد که با وجود رای اولیه رفت اولویت آخر و 6 اُم؟

امین

1. امین اعتقاد شدید داشتی که عرفان مافیاست. در اولویت بندی فاز قبلی عرفان رفته نفر سوم، و محمدامین رو گذاشتی اول. بازیت که نشون میداد قاعدتاً باید عرفان رو میگذاشتی اول. در این مورد اگر میشه توضیح بده.
2. دفاعیه ات خیلی خوب بود و البته از تو هم انتظاری بیش از این نمیره. منتهی اصل استدلالی پشتش لزوماً درست نیست و من قانع نشدم. وقتی آرش بعنوان مهره ی بسیار مهم در خطر بوده، بعید نبوده که مافیا تمام زورش رو بزنه که آرش داخل بازی بمونه چون اینطوری احتمال اعدامش کم میشه و بازی گنگ باقی میمونه. چرا باید بپذیریم که لزوماً این دلیل که بر یک فرض بنا نهاده شده درسته؟
3. داخل دفاعیه ات گفتی برای فرقه به من، سعید، رضا، و فری شک داری. یکیشون که بیگناه بود و کشته شد. فارغ از گزینه ها، اصلاً با چه متر و معیاری به این دایره رسیدی؟ چجوری تونستی بقیه رو اینقدر راحت از گزینه های فرقه حذف کنی که من هر چی فکر میکنم بازم نمیتونم ردی از فرقه پیدا کنم؟

رضا

- رضا جان شما رو سوالی ندارم :دی لااقل بیا دستمون رو از داخل پوسته گردو بردار :دی واقعاً نمیدونم باید در موردت چه غلطی بکنم :دی

رامتین

- رامتین جان خیلی مغایرت آشکاری در آراء اولیه و اولویت هات نمیبینم. فقط اینکه، اعتقاد داشتی بخاطر شک به فرقه بودن محمدرضا گذاشتی اولویت اول. سوال ام ازت اینه که اگر حدست درست بود و اعدام میشد، و احیاناً نقش اش قربانی بود، نظرت چی بود؟

عماد

1. عماد شما هم اگر میشه در مورد اولویت هات یه توضیحی بده. ممنون.
2. اگر احیاناً رضا یا محمدرضا قربانی بودند، نظرت چی بود؟ یعنی بنظرت نباید به این فاکتور هم فکر میکردی؟ البته اگر اعتقاد داری مافیا هستند که بحث جداست.

صدرا

1. صدرا فاز قبلی در آراء اولیه، یک رای به یاسین دادی. در حالی که تقریباً قبلش نه شکی بهش داشتی توی بازی، و نه باهاش صحبت جدی داشتی. دلیل رای ات رو اگر میشه توضیح بده.

عرفان

1. عرفان اول بازی به جز من، امین هم بهت اتهام جدی داشت. تو در جواب من سریعاً رای دادی بهم فاز اول که دلایلت رو هم پذیرفتم و گذشتم. با اینکه اعتقاد داشتی امین داره ایراد الکی ازت میگیره (که از نظر من اون لحظه لزوماً الکی نبود)، فاز بعدیش هم بهش رای ندادی، و تازه فاز آخر به امین رای دادی. دلیل اش چی بود؟ و اینکه چرا در اولویت بندی محمدامین بالاتر از امین قرار داشت، در حالی که تو اصلاً به محمدامین رای ورود به دفاعیه هم نداده بودی.

فری

- از شما هم فعلاً سوالی ندارم چون فاز قبلی رای ندادی :دی فقط بگو بین امین، محمدامین، و عرفان کدوم رو گناهکارتر میدونی و کدوم رو بیگناه تر؟ با دلیل بگو خواهشاً. اگر هم بنظرت هر سه بیگناه یا گناهکار هستند دلایلت رو بگو.

محمدامین

1. اولاً چه چرا هر شب هر شب میری مهمونی و تولد؟ :)) دوماً چرا دست از سر Jaxon Keen برنمیداری؟ :دی
2. پویا دیشب در دفاعیه اش احتمال داد که تو فرقه و قربانی باشی، و فکر میکنم یکی از دلایلی که تو رو گذاشته اولویت آخر این باشه. حالا درسته دوست خوبش هستی ولی خب اینم برای من جالب بود. نظرت در این مورد چیه حالا؟
3. فاز قبلی اولویت اول رو به رضا داده بودی. آیا به این فکر کردی که ممکنه قربانی باشه؟ به رضا بعنوان چه نقشی رای دادی فاز قبلی؟

پ.ن: کم یا زیاد بودن حجم سوالات لزوماً دلیل بر گناهکار بودن یا نبودن افراد در ذهن من نیست. صرفاً با توجه به متن بازی برخی، سوالات و ابهام های بیشتری برای بوجود اومده بود. ممنون میشم دقیق جواب بدید.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
سلام.

از بین افراد در بازی، 9 نفر حداقل پست رو رعایت کردند. رامتین، عرفان، یاسین، محمدرضا، ترسا، فری، عماد، محمدامین، محمدحسین.

رضا، صدرا و امین هنوز به حداقل پست در این فاز نرسیدن.

رای گیری ساعت 22:00 امشب خواهد بود و برای اولویت و دفاعیه نیز باید باشید. حداکثر 4000 کلمه ای هم خودتون رعایت کنید وگرنه مستقیم به دفاعیه میرید (بجز محمدامین که رعایت نکنه گادکش میشه)

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
اول در مورد ستون عرفان و ترسا بگم ، رامتین و ترسا میگن عرفان تو دفاعیش واضح گفته و اینا و عرفان هم میگه ترسا ستونه !! به نظر من که سخت دارید اشتباه میکنید هم عرفان بازیکن خوبیه که انقدر تابلو تو دفاعیش نخ ستون نده اونم انقدر ساده و هم به نظر من مافیا از خیلی قبل‌تر نخ رو داده و گرفته، من احتمال ستون عرفان رو کم میدونم. در مورد ترسا هم که در پستم گفتم اون احتمالش خیلی کمه ستون باشه و انقدر تابلو. پس من عرفان و ترسا رو ستون نمیبینم. دوست دارم نظرات همرو بدونم در این رابطه.

اتفاقات دیشب اصلا خوب نبود. تنها خوبیش این بود که من اعدام نشدم. بقیش افتضاح. برگام از جذب ستون ریخت. اصلا فکر نمی کردم ستون دو تا باشه.
محمد امین
اتفاقا یکی از بدی‌هاش این بود تو اعدام نشدی :دی

بیشترین رای اولیه رو نداشتم و همچنین به همراه من و تقریبا با رای های برابر 5 نفر دیگه اومده بودن دفاعیه که یکیشون (محمدرضا) پایه ثابت تمام دفاعیه ها بوده، یکیشون (رضا) امان گرفته اما دفاعیه داده که خیلی برا عجیب بود این کارش، عرفان و امین هم دلیل شک بقیه بهشون با دلیل شک بقیه به من یکی بوده
مگه اگر مافیا باشی چند تا یار داری که بیشترین رای اولیه رو نداشتی‌؟!! اکثر بی‌گناه ها بهت شک دارن، فرقه هم که میاد پشت بی‌گناه و تیم رقیب رو بزنه، کجاش عجیبه ؟ :دی

تنها کسی که من رو اولویت سوم (که اونم باز سیو کردن حساب نمی شه) گذاشته عماد و محمدحسین بودن. که جفتشون به آرش رای اول داده بودن
همین‌ها به خاطر این حرکتشون میشه بهشون شک کرد، ولی تو دیگه بحثت جداس:دی

یاسین هم هم امین و هم عرفان رو گذاشته آخر بعد من رو گذاشته اول که البته فکر نکنم تا قبل این به من اعلام شک کرده بود. دلیل این چیه؟ به عفان رای ورود به دفاعیه دادی بعد توی اولویت هات یکی مونده به آخره. این هم توضیح بده که چطور شد.
پست‌ها رو بخونی در مورد همه اینا توضیح دادم ، گزینه اول مافیا خودتی الکی انقدر تلاش نکن اعدامت نکنیم :))

شصت درصد احتمال ستون پنجم بودن به عرفان میدم. سی و پنج درصد احتمال ستون پنجم بودن به ترسا میدم و پنج درصد هم به بقیه (من که نخ دادنی از غیر این دو نفر ندیدم. کسی اگه دیده بیاد بگه که بررسیش کنیم)
رامتین جان من ولی باهات مخالفم، من هنوز میگم نخ ستون انقدر تابلو نیست ، حسم میگه این دو ستون نیستند.

از بی‌گناه‌ها میخوام رو یک گزینه که هممون بهش مشکوک هستیم اجماع کنیم که اونم محمد امین هستش برای اعدام و اولویت حتما بزاریدش اول . بعد برای فرقه و ستون در فاز بعدی قشنگ بهشون میپردازیم، ایشالا اونا رو هم پیدا می‌کنیم.

درسته مهدی در مورد پویا اشتباه کرد ولی در مورد محمد امین حرف خوبی زد:

http://mafiaia.ir/showthread.php?t=45&p=8976&viewfull=1#post8976

این پست ۵۴۸ مهدی هستش در مورد محمد امین

به بازی محمد امین این دور نگاه کنید کاملا مشکوک که گزینه خیلی‌ها بوده و بعد از اعدام آرش شک بهش بیشتر شد، یکی از مافیاهای بازی هستش به احتمال زیاد پس بی‌گناه‌ها برای این فاز حتما رو محمد امین اجماع کنند، حتی یه درصد هم مافیا نبود مطمئنا بی‌گناه نیست ، اصلا بازیش به بی‌گناه‌ها نمیخوره ولی تلاش خوبی داره میکنه برای فرار از اعدام، تلاشش ستودنیه‌ :دی

اهان یه نکته در مورد فرقه:
من یه چند تا نکته بگم در بالانس‌های اولیه و پست دوستان ، ال امین در پست ۲۷ در مورد حضور دو فرقه صحبت کرده بود. مملگر هم به حضور دو فرقه در پست ۲۸ اشاره کرده بود.
ترسا هم در پست ۳۴ به حضور دو فرقه اشاره کرده بود.
ال امین اگر یه درصد مافیا نبود میشه رو فرقه بودنش شک کرد بعدش، ترسا و ال امین هم یه توضیح بدن چرا دو گروه فرقه رو احتمال دونستن !؟! من احساس میکنم یه هدفی داشتن از گفتن دو گروه فرقه دو نفره :دی برای پیدا کردن فرقه حتما این نکته رو تو ذهن داشته باشید...

از همه میخام که نظرشونو در مورد پست اول این فازم و سوتی خیاط ممد امین بدن مرسی
عرفان
عرفان جان دیگه داره همینجوری احتمال مافیاییش میره بالا ، به نکات خوبی اشاره کردی تو این پستت هم ، ایشالا امشب یه مافیا از جمعمون خارج میشه...

همه ما بازی یاسینو میشناسیم. پرشور پر از حس و حدس قوی و قاطع . ایا این رو در این بازی هم دیدیم؟ خیر! بحث وقت و اینا هم نیست این چیزا حس میشن و یاسین بیگناه با هر تایمی قاطع تر و تیز تر بازی میکنه.
این بازی خبری از حدس ها و اتهامات حسی یاسین بنود و کاملا محتاط بودن در بازیش هویداست. اصلا درگیر نمیشه وارد متن بازی نمیشه حتی الامکان و از حاشیه حرکت میکنه. رایش به من نمونه کامل موج سواری و آسته بیا برو بود فاز قبل
عرفان
میگم پست‌ها رو نمیخونی قبول نمیکنی دیگه، من گفتم این دور خیلی کم میخوام از حسم استفاده کنم ولی نه کامل ، یعنی پست‌ها رو میخام بخونم که میخونم و خواهم خوند، با منطق بیشتری میخوام این دور بازی کنم ، اینا رو در جواب مهدی فکر کنم گفته بودم، حتی در مورد پویا هم گفتم، متاسفانه پست‌ها رو نمیخونی :دی این دلایلت برای گناهکار بودن من واقعا مورد قبول نیست.

من ندیدم قبل رای بهم دلیلشو گفته باشی اگه گفتی منشن کن فردا
عرفان
در پست ۴۶۶ بهت شک کردم ، بعد شک من به تو از بقیه کمتره که اولویت ۵ گذاشتمت، فعلا گزینه‌های مهمتر هست که باید به اونا رسیدگی بشه و اعدامشون کرد. در فازهای بعد ایشالا به جمع بندی کامل میرسیم نسبت به همدیگه ...

این اسپایدر من و اینا رو هم مینویسم به پای جو . نمیدونم چرا باید تیکه بندازی بهم ؟ من در راستای بیگناهانم شما بیا در راستای ما یکم . عجله نکن مافیا و فرقه و همه رو فردا میگم فقط منم مشتاقم بدونم اگر دستاویز رای به عارش نبود گزینه هات کیا میبودن و الان بجز اینها به کسی شک نداری؟ اینا گزینه مافیا اوکی گزینه فرقه خودت کیا هستن؟
من که از اول بازی دارم برای بی‌گناه‌ها بازی میکنم کاملا هم مشخصه ، چشم منتظر میمونیم تا اون موقع که گزینه‌هات ببینیم کیا هستن. گزینه‌های مشکوکم ۶ نفر هستن تو رای اعدامیم هستن، انصافا عرفان اصلا پست‌ها رو میخونی ؟!! :))

ياسين خب پويا گناهكار نبود برا چي باهاش بحث كني؟ مگه با غير گناهكار كلي بحث ميكنن؟ نميفهمم
این پستم رو توضیح دادم ، گفتم حسم قبول نمیکنه پویا گناهکاره و اولویت آخر گذاشتمش ، گفتم زنده شاید بمونه و بتونم فاز بعدی باهاش بحث کنم، کجای بحث کردن با یه غیرگناهکار بده؟!! اونم با پویا که ادم لذت میبره از بحث باهاش. دنبال چی هستی عرفان ؟‌ :دی

یاسین جان
قبل از من این پست محمدحسین بود
این از نظرت مشکوک نبود؟
گفتم چند نفر که طبیعیتا یکیش محمد حسینه که بهش تیکه هم انداختم :دی

خیلی بعیده این همه فرعی. ضمن این که خود گاد علنا گفت شانس برد گروه ها برابره پس احتمالا همون تحلیل مافیا ۳ یا ۴، فرقه ۳، فرعی ۱، بیگناه ۴ یا ۵ درسته.
مخصوصا بیگناها همدیگه رو نمیشناسن پس شانس بردشون در صورت مساوی بودن با گروهای گناهکاری کمتره. پس احتمالا اکثریت نسبی رو داریم (حدسم بیشتر ۵ بیگناهه) وگرنه گاد نمیگفت شانس برد گروها برابره
والا از این پسرعموی من هیچی بعید نیست :45:

من‌ بعید میدونم ستون پنجم، خارج از ترسا و عرفان باشه. بحثاشون رو بخون. مظر من در مورد بحثاشون هم بخون.
دارم همرو میخونم ایشالا فاز بعد مفصل به فرقه و ستون میپردازیم.

یاسین جان الان دقیقاً چطور به این نتیجه رسیدی که با اتفاقات دیشب باید حرف های مهدی رو برعکس کنیم؟
ضمناً میشه بگی من اگر فرقه بودم، چرا باید از شغال به عنوان قربانی توی بازی دفاع میکردم؟ من مثل مهدی اعتقاد داشتم هادی بخاطر نوع بازیش احتمال خوبی برای قربانی بودن داره، و نباید تا قبل از فاز سرعتی بیرون بره، که منطق اشتباهی هم نبود در نظر خودم لااقل با توجه به شرایط بازی.
از اونور اشتباه شد، از اینور شاید درست در بیاد :دی
محمد حسین جان دیدی که منطق اشتباه در اومد پس لزوما هر منطقی درست نیست ، اون محد حسین بی‌گناهی که من میشناسم خیلی باهاش فاصله داری متاسفانه :دی

دیگه تعریف جو و تغییر فضا این کار یاسین بود که همه رو بیخیال شده و نظر خودشم که همین بوده ول کرده اومده فقط منو بولد کرد
ممرضا
ممرضا چیشده ؟ نگرفتم ! :دی

حتی اگه محافظ توی بازی باشه، محافظ کاملا گناهکار نیست. باید از ۵ نفر دفاع کنه و نذاره اعدام بشن، بین این پنج نفر فکر کنم قطعا بیگناه هم وجود داره.
اگه به جای وکیل مدافع شیاطین، محافظ توی بازی باشه به نفعمونه.
پست خوبی بود که دادی ولی خب شیطان نقش مورد علاقه سیده برای همین بیشترمون احساس میکنیم در بازی باشه، ولی خب اگر نباشه و محافظ باشه تو بازی، اره موافقم باهاتون.

فعلا پستم تا اینجا باشه ، خیلی انرژی ازم گرفت، یه استراحت کنم و پست بعدیم رو اماده کنم.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
- از شما هم فعلاً سوالی ندارم چون فاز قبلی رای ندادی فقط بگو بین امین، محمدامین، و عرفان کدوم رو گناهکارتر میدونی و کدوم رو بیگناه تر؟ با دلیل بگو خواهشاً. اگر هم بنظرت هر سه بیگناه یا گناهکار هستند دلایلت رو بگو.

محمد حسین:

به ترتیب: ممل، عرفان، امین. البته به امین حس منفی ندارم، صرفا بخاطر امین بودنش ذهنمو نمیتونم ببندم بهش، اما در مورد عرفان همین نکاتی که امین ازش گرفته بود بنظرم قابل توجه بود، چون امین معمولا این چیزا رو خوب تشخیص میده، من در ابتدا که مهسا ستون درومد فکر کردم امین اشتباه کرده اما وقتی دیدم ستون جذب شده، باز شکم به عرفان بیشتر شد، البته پست های عرفان و خودم باید بیشتر بخونم. اما ممل که از همون ابتدای شروع کردن صحبت با من بخاطر نوع سوال پرسیدنش اثراتی از مرض و انحراف و دیدم و هی تقویتم میشه:دی اگر درباره این ها بخصوص امین و عرفان پست بخصوصی مدنظرت هست که میتونه به تصمیم گیریم کمکی کنه ممنون میشم ارجاع بدی، یا اینکه یه پست جامع تر درباره همه بازیکنا بدی اگر وقت داری. مواضع خودتو نمیدونم، گزینه هات کیان؟

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
سلام يه پست خيلي خيلي مهم دارم لطفا همه بخونن و نظر بدن با تشكر

من امروز از صب و ظهر رفتم يه مروري كردم پستهارو به نيت پيدا كردن ستون و نخ احتمالي به نتايج جالبي رسيدم كه در نگاه اول يه پست معمولي ان ولي ميتونه كاملا يه نخ حرفه اي باشه :

پست #٥٦٣ ياسين يه قسمتاييش رو نقل قول ميكنم

پس بی‌گناه‌ها لطفا به چنین پست‌هایی دقت کنید و سریع گول چنین حرف‌هایی رو نخورید، چون همه که در یه سطح نیستیم اونایی که سطحشون بالاتره با چنین حرفایی خیلی راحت میتونن خودشون رو از اعدام دور کنند، بعضی چیزا واقعا به ذهن بعضیا نمیرسه ، نمونه بارزش نخ کلفت آرش که چند تا تحلیل رفت بنده خدا ترسا هم مونده بود من واقعا منظورم شخص خاصی نیست کلی دارم میگم ، کلا حواستون به همه چی باشه

اينجا اين پست و اين قسمت در خطاب به يكي و در مورد يه مسعله ديگس در ظاهر ولي اين جملات اگه با نيت گرفتن نخ خونده بشه كاملا منظور ديگه اي رو ميرسونه . اينكه بعضي چيزا به ذهن بعضيا نميرسه ميتونه نخي باشه برا اينكه مافيا بدون كه ستون دومي هم هست و به ذهنتون نرسيده ها! بعدش كلمه نخ بكار برده شده زيركانه كه ارجاع ب ترسا داره و كاملا طبيعيه در ظاهر . بعد اخر سر ميگه حواستون جمع باشه!

بعد تو خط بعدي :

به نظر من تو بازیکنای سطح بالا دنبال سناتور نباشیم سید بندی بازیکنا رو اصلا لحاظ نکنید در انتخاب‌هاتون ، هر کسی میتونه سناتور باشه پس حواستون قشنگ باشه به این موضوع،

اينحا بجاي سناتور اگه ستون پنجم بزاريم چطور ميشه؟ :دي خودشم سناتور ربط مستقيم داره به ستون و اينطور ميشه ربط داد و خيلييي زيركانست.

من اين پست رو يه نخ حرفه اي تلقي ميكنم و از ياسين و بقيه ميخام نظرشونو بگن. ياسين كه مشخصا رد ميكنه . ميخام از بالا و به عنوان يه فرد بيروني و با نيت نخ بخونين . و خودتونو جاي مافيا بزارين

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

نفر دوم فري هست با دوز كمتر ولي چون من بازيش رو ميشناسم و دو بار باهم هم گروه بوديم و نخ و نخ بازي رو چه دادن چه گرفتنش رو خيلي بحث كرديم رىش در طول دورها. من اين تيكه از پستش رو يه نخ مشخص ميتونم تلقي كنم و ضمن اينكه بازيش هم كه جهت گيري خاصي نداشته ميتونه يه استراتژي متناسب برا نقشش باشه. اينم ببينيم

اینجا کسی که توی این نرم قرار نگیره انگشت نما میشه(من) بخاطر همین بیگناهی هم که واقعا نتیجه ی قطعی نگرفته از نشون دادنش میترسه

ایجاد فشاره که این آقا رو بترسونم بلکه اشتباه کنه let it be known، من تحت فشار قرار نمیگیرم

اين دوتا قسمت ازين نقل قول فري در پست #٣٧٥ هست كه تو اوليش از انگشت نما بودن و داخل پرانتز (من) استفاده كرده! فري دوس داره اينطور نخ هارو :)) ارجاع به" ٥٠-٥٠ستونميدونم " معروف

اين ميتونه نخ باشه بنظرم . تو بعدي هم كلمه انگليسي كه من زياد وار نيستم ولي اونم ميتونه سختگيرانه نخ حساب شه .
~~~~~~~~

چيزي كه در اين دو نفر مشتركه زيركانه بودن و پنهاني بودن نخ هاست كه البته اينم بگم قطعي نيستا خيلي از حرفا ممكنه اگه با يه منظور خاص بخوني خيلي اتفاقي مشكوك باشه ولي چيزي كه مشخصه يكي از اين دو حداقل ستون نيست . چون طبق گفته گاد بيگناها نقش تمراري بيش از دو ندارن . و مهسا اگه خودش بوده باشه كه فك نكنم كسي بگه نيست يكي از بين اين دو ميشه ستون و نميشه هر دو باشه، ميخام بگم همش حدس و گمانه ولي اين دو پست و دو نفر بيشترين نزديكي رو در دهن من با نخ ستون دارن و قابل بررسيه . ممكنه يكيش نخ باشه ممكنه اصلا هر دو بي منظور گفته باشن واقعا و اونوقت چيزي تو دست نداريم.

من درسته ترسا و نخ كلفتش رو بعد از فهميدن ستون دوم تحليل كردم و احتمال دادم بهش با يه فرضيه ، ولي اون حكم لنگه كفش تو بيابون داست برام تا اون موقع . با ديدن پست اين دو نفر بالا شكم يه مقدار كمتر شد به ستون بودنش ولي ستون هم نباشه احتمال فرقه داره حتما ، مافيا نيست بنظرم ، وكيل هم ميتونه باشه ولي با وجود اينكه نخ كلفت در رابطه با وكيل بود و وكيل نيازي ب نخ دادن و سياه كردن خودش نداره فعلا اونم صرف نظر ميكنم .

نظرتون رو در اين باره بگين حتما ، و در مورد ممد امين هم جز فري كسي اشاره اي نكرد كه موافقه ، اونم لطف كنين بگين تا حس نكنم كلا ايگنور شدم از طرف بازي -_-

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
رامتین
پاراگرا# اولت اصلا شبیه کسی که بیگناهه و دنبال حقیقته نیست. شبیه کسیه که هدفش و انتخاب کرده. اگر بیگناهی باید یه درصد هم که شده احتمال بیگناهی من رو بدی. مثل من که چند بار تو بحثامون به تو این فرصت رو دادم.
راجع به گزینه اعدام، اصلا از کلمات خوبی استفاده نکردی. گفتی پای ثابت دفاعیه بودم :| راجع به نزدیکیم به دفاعیه تو فاز یک این بود که به خاطر یه سری مشکلات نبودم. ۸۰ درصد ایرادات مهدی هم به همینه. که من نبودم. حالا که مشکلات رو رد کردم و اومدم برای تو منفی شدم که چرا دارم تلاش می کنم برای بازی؟ :|
ایرادات دیگه مهدی هم جفتش رو توضیح دادم اما تو اونارو مشخصا نخوندی. خلاصه مب گم. آرش جواب من رو خوب داد و من تصمیم گرفتم این مسئله رو گوشه ذهنم بذارم و بکنمش مزید بر علت نه علت اصلی. بازی آرش هم منطقش باهام می خوند. دومین مسئله هم این بود که چرا عرفان و امین که بهشون حس مثبت داشتم برام منفی شدن. بخاطر تحلیل رای :| مشخصه.
سوتی نسبیت قابل تامل بود خیلی حس بدی داد. سوتی نسبی یعنی چی اصلا؟ موضعت رو مشخص کن سر این قضیه دیگه. سوتی "نسبی" یعنی می خوای این رو برای رای دادن بهونه کنی اما نمی خوای نسبت بهش مسئول باشی.
در ضمن محمدرضا خیلی شبیه قربانی ای که می خواد تو این دو فازی که وقت داره اعدام شه بازی می کنه. اگه اولویت اول بذاریش در کنار اینکه فاز قبل می خواستی فرقه اعدام کنی می ذارم. مشکوک به فرقه می شی. رای از نظر من تو این دو فاز باید بین عرفان و امین و با ارفاق ترسا باشه. هر کس خارج از این افراد بخواد رای بده برای من مشکوک به فرقه می شه.
محمدحسین
۱. من هر سری مافیا می شه تولد و مهمونی و اینا دعوت می شم :)) فردا هم تولد دعوتم و خوشحالم که فازا اینطوری تغییر کرد چون فردا قرار بود آخر فاز باشه و من باید وسط تولد دوباره پست می دادم (اگه بودم)‌ :دی . چون هی با گوشی میام می رم با لپتاپ میام. بعضی اوقات با گوشی تو jaxon می رفت :)) بعد یه بارم که لایک کردم پست پویا رو باهاش :)) اون سری بخاطر این بود که اولین بار با گوشی اومده بودم و نمی دونستم تو jaxon ئه.
۲- اولا که دلیلش اینه که دوست خوب منه. این حرکت قشنگ رو با اتهامات توی بازی خراب نکن :)) اما راجع به اینکه فکر می کرد قربانیم من نظری ندارم. از بازیم به دلیل نبودنم و تمرکز نداشتنم این برداشت رو کرده بود. بعید می دونم اگه هنوز تو بازی بود این نظر رو داشت.
۳- ببین فاز قبلی با خودم گفتم رضا با این بازیش بیگناه نیست هر چی هست. و اتفاقا به فرقه هم فکر کردم. اما با خودم گفتم چون این مدل بازی برای اعدام شدن به قول مهدی پشیزی ارزش نداره، رضا این بازی رو از عمد انجام نمی ده. متوجهی چی می گم؟ یعنی چون اینجوری احتمال اعدام شدنش بالاست، اگه نقشش جوری باشه که باید اعدام شه، اینجوری بازی نمی کنه چون هیچ ارزشی نداره و احتمالا بهش حال هم نمی ده.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
برلین
نمی تونم نقل قول کنم. بخش اول که نظر لطفته.
بخش دوم: اصلا حرفت رو متوجه نمی شم. خودت فهمیدی؟ متنت به نقل قول من ربطی نداره اصلا. بخون‌ یه بار دیگه.
بخش سوم: ها، به عماد و محمدحسین می شه شک کرد با اینکه رای اول به آرش دادن اما شک سوم به من؟ اینجا داری از مقصد دنبال مسیر می گردی. این شیفتت یهویی روی من و تمرکزی که یهو روی من گذاشتی مشکوکه. چی شد؟ تو گروه هدف من شدم؟
پست ۵۴۸ هم دو بار جواب دادم. فقط صورت مسئله رو میاری بدون جواب. راحته دیگه،منم که اگه زیاد حرف بزنم گادکشم هدف خوبیم. هی سوال تکراری کنید من نتونم جواب بدم :)

- - - Updated - - -

عرفان یه چی میگی می ری؟ اینکه دیگران رو داری مشکوک می کنی ولی بحثت با من رو ادامه نمی دی مشکوکه.
البته حرفی که راجع به یاسین زدی جالبه. دلیل این شیفت یهویی و محکمش روی من می تونه این باشه. نظرت راجع به این چیه؟

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
سلام، عصر همه بخیر. امیدوارم از من که جنازه‌ی گرمازده‌ام تازه خونه رسیده سرحال‌تر باشید. :دی

محمدامین
می‌پرسی چرا امین رو اولویت آخر دادم. من از تو می‌پرسم که اگه جای من بودی، چه کسی رو اولویت آخر میذاشتی؟ من در پست 512، پنج نفر رو جزو گزینه‌های مشکوکم آوردم. در ادامه‌ی اون فاز اعلام کردم به محمدرضا و بازیش هم حس خوبی ندارم. یعنی شش نفر مورد شک من بودن در اون فاز و هر شش نفر به دفاعیه رفتن. قاعدتا چاره‌ای جز اولویت بندی نداشتم و در اون مقطع مخصوصا با دفاعیه‌ها، برام اون اولویت بندی که نهایی شد منطقی‌تر اومد. از نظر تو چه کسی رو باید آخر میذاشتم؟ رضا رو که از اول بازی بهش مشکوکم. عرفان همچنین جزو گزینه‌های مهم من بود. بین تو، پویا و امین شک مافیا بودن یکیتون وجود داشت که هر سه اولویت آخر به آرش داده بودید با این تفاوت که تو سه مورد دیگه مضاف بر اولویت آخر دادنت به آرش، داشتی و دلایلم برای مافیا بودن تو قوی‌تر بود؛ پس قاعدتا جزو اولویت‌های اول رفتی. بین پویا، و امین هم نهایتا می‌تونستم مافیا بودن یکیشون رو متصور شم. (بعید می‌دونم کسی تیم چاوش، آرش، امین، پویا و محمدامین براش بالانس جلوه کنه.) که چون دفاعیه‌ی پویا اصلا حس بیگناهی بهم نداد احتمال مافیا بودن اون قوی‌تر شد و مال امین ضعیف‌تر. من البته حس گناهکاری داشتم نسبت به امین ولی به دلایلی که بالا توضیح دادم شک وکیلم قوی‌تر شد نسبت بهش و به نظرم نیازی به اعدام وکیل نبود در اون فاز. (و همچنان افراد دیگه برام اولویت‌های مهم‌تر و گناهکارتری بودن.) می‌موند محمدرضا که چون اطلاعاتی هم ازش در دسترس نداشتم زیاد چندین بار جاش رو عوض کردم و اتفاقا آخر هم یکبار بردمش، ولی به نظرم اومد ممکنه فرقه یا مافیا باشه (هیچ ایده‌ای نداشتم برای محمدرضا، حتی یه مقدار احتمال بیگناهیش هم هنوز بود؛ با توجه به اون تیپیکالی که در ذهن من داره. ولی کم بود. اگه مطمئن بودم که مثلا فرقه هست اولویت بالاتری می‌ذاشتمش ولی باز اینجا شک قربانی هم بود. در کل سر اولویت دادن به محمدرضا خیلی دو دل بودم که کجا بذارمش و آخر هم با اطمینان قوی این کار رو نکردم و با شک گذاشتمش یکی مونده به آخر.) و به هرحال اون اولویت بندی که دیدی منطقی‌ترین حالت برای من بود.

اما تنها کسی که توی رای های اولیه به آرش، می تونه مجبور به رای شده باشه بر خلاف میل باطنی ترساست.

با اختلاف، این عجیب‌ترین حرفی بود تو بازی شنیدم. من تقریبا شدیدترین درگیری رو با آرش داشتم، و آرش رسما من رو تا چوبه‌ی دار برده بود. وسط تاپیک دنبال پیدا کردن هم‌تیمی‌هاش بود و خودش حی و حاضر می‌دید ولی چیزی نمی‌تونست بگه. بعد چه طور به این نتیجه رسیدی که میل قلبی من چی بوده؟

این مصداق دست پیش رو گرفتنه. :دی حتما توضیح بده چه طور متوجه میل قلبی من شدی. محمدامین این فاز تلاش خیلی عجیبی می‌‌کنی که من رو‌گناهکار کنی و همین‌طوری واسه خودت میای به هر تیم و نقشی نسبتم میدی و هم‌تیمیم هم پیدا می‌کنی و... :)) دارم به قربانی بودنت هم شک می‌کنم. :دی

رامتین
با توجه به درصدی که برای ستون پنجم بودن من گرفتی، لطفا سوالاتی که تو پست 614 از عرفان پرسیدم رو جواب بده.

و یک نکته، ستون پنجم قابلیت مخی شدن و جذب نشدن هم داره. با توجه به این اگه من ستون پنجم بودم، چه قدر احتمال میدی که دلم می‌خواسته تو فاز قبلی جذب گروه‌های گناهکاری بشم و خودم رو مخفی نکنم؟ به نظرت نمی‌دونستم اگه جذب موفق صورت بگیره، خودم جزو اولین مضنون‌ها هستم؟

محمدحسین
سلام جناب اتمی عزیز. اعلام کرده بودم‌ها. :دی در پست 512 جزو گزینه‌های مشکوک به مافیا بودن قرارش دادم. و درکل هم در طول بازی این احساس که امین اون اهمیت بیگناهانه به بازی رو نمیده؛ داشتم. ولی تمام انرژیم صرف بحث کردن با ارش و صدرا و چیزهای دیگه می‌شد واقعا، و هم اینکه با خوندن اولیه‌ی پست‌های امین هم نکته‌ای مشکوکی نمی‌دیدم. صرفا در حد حس بود که با اولویت آخرش به آرش شکم قوی‌تر شد و مطرحش کردم. در مورد اینکه چرا بهش اولویت آخر رو دادم هم بالا در جواب محمدامین گفتم، به اون رجوع کن. اگه هنوز هم سوالی بود در خدمتم.

یاسین
بله، دلیلی برای رد فرقه بودن هیچکس تو این بازی الان نیست. این برای شما هم صدق می‌کنه. :دی

در مورد پست 34، اگه دقت کنید اون یک توضیح اضافه واسه پست 32 هست که من الان بخش مورد نظر رو میارم.

من ترجیح میدم فعلا تو ذهنم هم احتمال دو تیم، سه تیم، یک تیم و... هر کدوم متشکل از فرقه و مافیا و غیره همه رو بدم خلاصه.

اینجا وقتی گفتم متشکل از فرقه و مافیا، بعدا که دوباره پستم رو خوندم شبیه این به نظر اومد که دارم میگم تمام اون حالات (دو تیم، سه تیم و... ) هر دوی مافیا و فرقه رو داره. بعد اصلاح کردم که فقط فرقه در بازی، یا فقط مافیا در بازی هم محسوب میشه.

اینکه چرا اصلا همچین چیزی گفتم واسه اینه که من از بالانس اصلا سر در نمیارم و بهترین راه رو اول بازی اهمیت ندادن به بالانس دیدم. :دی مثلا من زیاد در مورد اون دوری که چهار مافیا در بازی بودن شنیدم که با گادی امیر هم بود. قاعدتا اون بازی هم اولش کسی نمیومد احتمال بده بیگناه نداریم. و در کل تو اون بازی دو فرقه‌ی متین بدون مافیا هم خودم بودم. واسه همین به نظرم اومد بالانسی که قرار نیست تا چندین فاز دیگه اعلام بشه، فکر کردن بهش برای شخص من بی‌فایده‌ست و حتی ممکنه من رو به اشتباه بندازه. مخصوصا که نمی‌دونستم کسایی که حرفه‌ای و جزئی دارن بالانس رو تهدید می‌کنن تو دسته‌ی بیگناهانن یا گناهکاران، و جهت دهی تو حرف‌هاشون بدون اینکه متوجه بشم وجود داره یا نه.

و اینکه یاسین جان این که رفتی از اول بازی پست‌ها رو چک کردی واقعا جلوه‌ی خوبی برام داشت. ولی حداقل با دقت پست‌ها رو بخون. :دی چون واضح هست که من هیچ احتمال ویژه‌ای برای دو فرقه قائل نبودم و اصل حرفم این بوده که به همه به یک اندازه‌ احتمال میدم و ذهنم رو درگیرش نمی‌کنم. که این کار هم نکردم تا همین فازی که توش هستیم و بالاخره اول فاز نظرم رو در مورد بالانس فعلی گفتم.

به بیشتر پست‌ها نگاهی که انداختم اجمالی بوده، الان میرم دقیق‌تر می‌خونم و نظرم رو در مورد بحث‌های شکل گرفته در بازی میگم. گزینه‌های مشکوکم هم واضح هست. عرفان، محمدامین، رضا، امین و محمدرضا. عرفان و محمدامین که این فاز فقط مطمئن‌ترم کردن. امین هم نیومده هنوز، (فکر کنم گفته بود کرونا گرفته. امیدوارم غایب بودنش به خاطر بیماری نباشه. :گل:) محمدرضا هم تا الان جزو گزینه‌های گناهکاریم هست ولی هنوز پست‌هاش با رامتین رو نخوندم. می‌خونم و اگه چیزی تغییر کرد میگم.

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
عرفان و محمد امین اولویت سوم به آرش دادن ، بازی این افراد هم میشه مد نظر داشت برای مافیا.

ياسين

پست ٤٦٦ كه گفته بودي به من اعلام شك كردي ، همين؟ من فك كردم با چي قراره مواجه بشم :)) خب اينو ك خونده بودم و خودمم گفتم كه دليل شكت ب من همونه كه همه ميگن و يه راي سيف هستم و بجز اون هيچ اسمي ازم نبردي . بعد اخر شب اومدي با همون بهم راي دادي يني خودت بريدي خودت دوختي و رايي بودم ك احتمال بازخواست نداشت . من در مورد اون جايگاه رايم توضيح دادم و اولين شك بله اينه كه هم تيمي عارش باشم ولي توجه به اين نكته كه مافيا كلا همه راياش جزو اولوبت پايين باشن يه مقدار ساده انگارانست! و تو ايراد ديگه اي ب من نداشتي و اينكه يه پك راي بي دردسر و سيف درست كردي و به اونا راي دادي و گزينه مهم ديگه اي بغير از اون نداشتي براي من عجيبه . ضمنا :

میگم پست‌ها رو نمیخونی قبول نمیکنی دیگه

متاسفانه پست‌ها رو نمیخونی

انصافا عرفان اصلا پست‌ها رو میخونی

توي پنج خط حرفت با من ٣ بار اينو تكرار ميكني كه پست نميخونم نكن خدايي ديگه سعي داري بي اعتبار كني اتهامام رو ازين طريق . واقعا ناراحت ميشم

در مورد اينكه گفته بودي حسي بازي نميكني بله همينم سوال منه . چي عوض شده كه استراتژي برنده خودت رو ول كردي و نميخاي حسي بازي كني؟ براي همين ميگم محتاط شدي و از كنار حركت ميكني ، اره رفتم ديدم تو پست رايت زير قرمز ب اون بزرگي دو تا اسم نوشتي كه حق بده از چشمم در بره و توجه به راي و باكس قرمزت باشه . الانم با ممد امين موافقم باهات مرسي كه نظر دادي نديده بودم.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
ترسا
توضیحاتت راجع به اولویت ها منطقی بود.
راجع به وکیل بودنت. تو برعکس توضیح دادی. یعنی می گی چون آرش بهت شک انداخت و تو رو تا پای اعدام برد. تو وکیل نیستی. در حالی که وکیل مافیا رو میشناسه. مافیا وکیلو که نمیشناسه که. پس ممکنه آرش به تو گیر داده باشه و شدید ترین اتهام و بهت وارد کرده باشه و تو هم با اینکه اسم آرش رو داشتی به خاطر این درگیری ها مجبور شدی بهش رای بدی. به نخ وکیلتم می خوره البته. چرا عجیبه؟ شاید حرف من رو متوجه نشدی. الان که یه بار دیگه توضیح دادم نظرت چیه؟
......
عرفان الان دیدم داره به یاسین می گه نگو پست هات رو نمی خونم بی اعتبارم کنی ناراحت می شم. :| نمی خونی پستا رو دیگه من ۱۰ تا مثال می تونم از سوالات تکراریت بیارم :|

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
عرفان:

این "نخ هایی" که از من و یاسین گرفتی، به نظرم بیشتر از روی desperation و استیصال هست تا اینکه خودت هم واقعا باور داشته باشی اینا نخن:دی اگر بخوایم اینجوری نخ بگیریم همه ستونن:دی چون همه گفتن "من" و همه هم نقطه و کاما استفاده میکنن، پرانتزها رو چک کردی؟ شاید پرانتزها ستون هایی بودن که زیر بار فشار خم شدن:دی این حرکاتت شکم و بهت بیشتر کرد جدا:دی

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
فری لعنتی :)))))))

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
سلام عصر به خیر

هیچکی نظری راجع بحث من و محمدرضا نداشت؟ :دی

محمدحسین

- رامتین جان خیلی مغایرت آشکاری در آراء اولیه و اولویت هات نمیبینم. فقط اینکه، اعتقاد داشتی بخاطر شک به فرقه بودن محمدرضا گذاشتی اولویت اول. سوال ام ازت اینه که اگر حدست درست بود و اعدام میشد، و احیاناً نقش اش قربانی بود، نظرت چی بود؟

خیلی نمیبینی یعنی چی؟ یعنی کمی میبینی؟ یا کلا نمیبینی؟ اگه کلا نمیبینی که باید بگی مغایرتی نمیبینم و این خیلی اضافه است.
محمدرضا به نظر من سبک بازیش به قربانی نمیخوره، البته فرقه ی احتمالی زدن این ریسک رو قطعا داره. و اگه چنین چیزی بود خب نظرم این میشد که اشتباه بزرگی کردیم ولی به نظرم احتمال قربانی بودنش زیاد نیست.

یاسین

رامتین جان من ولی باهات مخالفم، من هنوز میگم نخ ستون انقدر تابلو نیست ، حسم میگه این دو ستون نیستند.
خب از نظرت نخ انقدر تابلو نیست خودت نخ غیر تابلویی میبینی؟ چیزی که عرفان در مورد خودت گفت فعلا تنها مورد قابل اعتنا است!

والا از این پسرعموی من هیچی بعید نیست

این که بله :)) از اول بازی هم توی تحلیل بالانس گفتم :دی
ولی اینی که گفتم از نظر تحلیل منطقی بالانس بود، توی پست تحلیل وکیلم هم اشاره هایی کردم، اینجا دقیق نظرم رو بگم: به نظرم یا وکیل توی بازی نیست و محافظ هست، یا محافظ نیست و وکیل هست، یا هیچکدوم نیستن، خیلی بعیده هر دو باشن.

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
درود دوستان عذر میخوام بابت نبودن.

در مورد ترسا و عرفان صحبت زیادی شده در مورد ستون پنجم این دو ،بنظر من با توجه به اینکه با ترسا بحث زیادی داشتم، ترسا رو ستون نمیبینم ولی به بازی عرفان حس خوبی ندارم، ممکنه مافیا اصلا شانسی با حذف گزینه به ستون دوم رسیده باشه و عرفان و ترسا اصلا ستون نباشن و بحث نخ مطرح نباشه.

با حرف یاسین در مورد اینکه امشب حتما یه گناهکار بزنیم و اجماع کنیم شدیدا موافقم ، محمدامین با احتمال خیلی بالایی گناهکاره و گزینه رای من هست.

در مورد رضا ، اصلا معلوم نیست کجاس ؟ چه بی‌گناهیه که اصلا تو بازی نیست، من الان در حالی که یک تایم استراحت کوتاهدارم، این پست رو مینویسم چون بنظرم بیگناها به من نه اما به رای من نیاز دارن، چون بازی تو زمین گناهکاراست الان و از دید من رضا خیلی مشکوک هست.

محمدرضا اوایل که وارد بازی شد (بعد از قضیه دفاعیه ش) باز منفعل بود و بنظرم این فاز فقط حضور مناسبی داشت، این هم به خودی خود مشکوک هست و نمیتونم بهش مثبت نگاه کنم، اینکه یک نفر تا فاز چهارم نتونسته وارد بازی شه و از فاز چهارم به بعد انقدر دقیق وارد بازی شه هم بسیار مشکوک هست،‌ بنظرم جای چشم پوشی نداره.

محمدحسین، رامتین و فری خاکسترین و امکان هر نقشی رو‌ دارن.

برخلاف عرفان نظر من اینه که یکی از تابلوترین بیگناهای بازی یاسین هست که داره استایل بیگناهی همیشه شو بازی میکنه، این رو کسی داره بهتون میگه که خیلی وقته روزانه یه صحبتی با یاسین داره. من همونطور که یاسین با یه سلام گفتن می‌تونه بازی من رو تشخیص بده من هم میتونم بازی یاسین رو تشخیص بدم و اصلا این رو نمیفهمم که کجای بازیش شبیه بازی بیگناهیش نیست ؟؟ همین نظر برای من کافی هست که از عرفان حس منفی بگیرم.

محمدحسینِ تقریبا عزیز که نقشت هرچیزی می‌تونه باشه دلیل رای من مشخصه و سوالی که پرسیدی اصلا در حد لول بازیت نیست و مضحک هست، چون بنظرم یک بازیکن میدلول هم رای پرت رو تشخیص میده، واقعا علت این سوالت چی بود ؟ زمینه سازی برای رای دادن به یک نفر ؟

رامتین من رای که هیچ، حتی جریان بازیم هم به گناهکار نمیخوره، میشه میزان درصدات رو تحلیل کنی که بدونم چه مقدار حس روی درصدات تاثیر داشته ؟

محمدامین مرموز، گاد علنا اعلام کرده اون فاز که من بیمارستان بودم و تویی که میخوای از این بر علیه من استفاده کنی خیلی بیشرفی. میخوای بازی رو ببری واسش درست و از راه اخلاقیش تلاش کن. حدقل نذاریم طمع برای برد از ارزش های انسانیمون کم کنه چون این فقط یه بازیه. تارگت میخوای بزنی یه تارگت بزن که بشه روش بحث کرد. نمیدونم چرا بقیه نسبت به این واکنش نشون ندادن حتی. قابل توجه هست که نقش پویا بعد از اینکه از بازی خارج میشه اعلام میشه و این چرت و پرتی که گفتی برای بعد از اعدام قابل استناد هست. یک نکته ی دیگه هم اینه که چون گفتم میتونیم از پست های پویا استفاده کنیم قرار نیست چون نظرش در مورد تو قربانی هست دیگه بیخیالت شیم، پویا هرچقدرهم که استاد این بازی باشه باز ممکنه در بازیش اشتباه باشه، منظور من صرفا جریان بازی بود، برو این دام بر مرغی دگر نه.

واقعیتش اینه که من از همون اول هم به سید گفتم که تا سوم در بازی حضور دارم که خب تا همون قبل سومش سعی کردم حضور خوبی در بازی داشته باشم حالا یک مشکلاتی پیش اومد و درگیر بیماری شدم اما سعی کردم خودم رو زود برسونم به بازی که جمع و جور نشد. متاسفانه باگی که بازی من داره اینه که تفاوت بیگناهی و گناهکاریش خیلی زیاد هست و همین نشون دهنده کلیت جریان این دور هست. الان هم یک جلسه ای داریم تا شام که باید برم و به پایان فاز نمیرسم‌ عملا.

محمدامین
محمدرضا
رضا
عرفان

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
سلام يه پست خيلي خيلي مهم دارم لطفا همه بخونن و نظر بدن با تشكر

من امروز از صب و ظهر رفتم يه مروري كردم پستهارو به نيت پيدا كردن ستون و نخ احتمالي به نتايج جالبي رسيدم كه در نگاه اول يه پست معمولي ان ولي ميتونه كاملا يه نخ حرفه اي باشه :

پست #٥٦٣ ياسين يه قسمتاييش رو نقل قول ميكنم

اينجا اين پست و اين قسمت در خطاب به يكي و در مورد يه مسعله ديگس در ظاهر ولي اين جملات اگه با نيت گرفتن نخ خونده بشه كاملا منظور ديگه اي رو ميرسونه . اينكه بعضي چيزا به ذهن بعضيا نميرسه ميتونه نخي باشه برا اينكه مافيا بدون كه ستون دومي هم هست و به ذهنتون نرسيده ها! بعدش كلمه نخ بكار برده شده زيركانه كه ارجاع ب ترسا داره و كاملا طبيعيه در ظاهر . بعد اخر سر ميگه حواستون جمع باشه!

بعد تو خط بعدي :

اينحا بجاي سناتور اگه ستون پنجم بزاريم چطور ميشه؟ :دي خودشم سناتور ربط مستقيم داره به ستون و اينطور ميشه ربط داد و خيلييي زيركانست.

من اين پست رو يه نخ حرفه اي تلقي ميكنم و از ياسين و بقيه ميخام نظرشونو بگن. ياسين كه مشخصا رد ميكنه . ميخام از بالا و به عنوان يه فرد بيروني و با نيت نخ بخونين . و خودتونو جاي مافيا بزارين

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

نفر دوم فري هست با دوز كمتر ولي چون من بازيش رو ميشناسم و دو بار باهم هم گروه بوديم و نخ و نخ بازي رو چه دادن چه گرفتنش رو خيلي بحث كرديم رىش در طول دورها. من اين تيكه از پستش رو يه نخ مشخص ميتونم تلقي كنم و ضمن اينكه بازيش هم كه جهت گيري خاصي نداشته ميتونه يه استراتژي متناسب برا نقشش باشه. اينم ببينيم

اين دوتا قسمت ازين نقل قول فري در پست #٣٧٥ هست كه تو اوليش از انگشت نما بودن و داخل پرانتز (من) استفاده كرده! فري دوس داره اينطور نخ هارو :)) ارجاع به" ٥٠-٥٠ستونميدونم " معروف

اين ميتونه نخ باشه بنظرم . تو بعدي هم كلمه انگليسي كه من زياد وار نيستم ولي اونم ميتونه سختگيرانه نخ حساب شه .
~~~~~~~~

چيزي كه در اين دو نفر مشتركه زيركانه بودن و پنهاني بودن نخ هاست كه البته اينم بگم قطعي نيستا خيلي از حرفا ممكنه اگه با يه منظور خاص بخوني خيلي اتفاقي مشكوك باشه ولي چيزي كه مشخصه يكي از اين دو حداقل ستون نيست . چون طبق گفته گاد بيگناها نقش تمراري بيش از دو ندارن . و مهسا اگه خودش بوده باشه كه فك نكنم كسي بگه نيست يكي از بين اين دو ميشه ستون و نميشه هر دو باشه، ميخام بگم همش حدس و گمانه ولي اين دو پست و دو نفر بيشترين نزديكي رو در دهن من با نخ ستون دارن و قابل بررسيه . ممكنه يكيش نخ باشه ممكنه اصلا هر دو بي منظور گفته باشن واقعا و اونوقت چيزي تو دست نداريم.

من درسته ترسا و نخ كلفتش رو بعد از فهميدن ستون دوم تحليل كردم و احتمال دادم بهش با يه فرضيه ، ولي اون حكم لنگه كفش تو بيابون داست برام تا اون موقع . با ديدن پست اين دو نفر بالا شكم يه مقدار كمتر شد به ستون بودنش ولي ستون هم نباشه احتمال فرقه داره حتما ، مافيا نيست بنظرم ، وكيل هم ميتونه باشه ولي با وجود اينكه نخ كلفت در رابطه با وكيل بود و وكيل نيازي ب نخ دادن و سياه كردن خودش نداره فعلا اونم صرف نظر ميكنم .

نظرتون رو در اين باره بگين حتما ، و در مورد ممد امين هم جز فري كسي اشاره اي نكرد كه موافقه ، اونم لطف كنين بگين تا حس نكنم كلا ايگنور شدم از طرف بازي -_-

در مورد فری که اصلا حرفت منطقی نیست، مافیا اونم وقتی یه ستون پنجم اعدام شده، چجوری میتونه از همچین چیزی برداشت نخ دادن کنه؟ :دی
در مورد یاسین ولی کمی میشه بهش فکر کرد، هر چند من بر خلاف یاسین، نظرم اینه که نخی که به مافیا داده شده، یه نخ تابلو بوده! چرا؟ چون یه ستون پنجم اعدام شده بوده و مافیا اینطور نبودن که بشینن همه پستا رو به قصد پیدا کردن ستون پنجم بررسی دقیق کنن و احتمالا یه نخ کلفت :)) فقط تونسته توجهشون رو جلب کنه

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین