برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سیزدهم مافیا | در اعماق تاریکی

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
و اینکه فری جان، اگه پلن آرش و چاوش همچین چیزی بوده؛ از پایه غلط هست چون در مورد کارکتر ترسا خیلی ساده انگاری شده، که حتی بعد از اون هجوم بازم با آغوش باز اجازه‌ی جذب بده. برای من اگه ستون بوده باشم هیچ دلیلی وجود نداشت که دلم بخواد بهشون ملحق بشم.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
خب الوعده وفا

خورشید به روایتی 11 دقیقه دیگه و به روایتی 16 دقیقه دیگه غروب میکنه. من رای اولیه ام رو میدم. ولی تاکید میکنم ممکنه عوض بشه. توی اولویت دادن هم حتما همه پستا رو در نظر میگیرم. با پست آخر محمدحسین هم تا حد زیادی موافقم.

رای به اعدام: محمد امین
محمدرضا
عرفان

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
محمدحسین
من الان ترجیح میدم محمدامین بیاد جوابم رو بده؛ بعد بهتر می‌تونم نتیجه‌گیری کنم. شماها هم نظر بدید در مورد بحث من و محمدامین.
اگه بچه‌ها همه آنلاین بودن خیلی خوب می‌شد. این که یک‌سری نیستن اصلا خوب نیست.

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
محمدرضا
ایشونم که بیشتر نیاز به توضیح نداره
۸۵ درصد فرقه، ۱۴ درصد مافیا، ۱ درصد بیگناه
رامتین
رامتین تو احتمال فرقه ممرضا رو زیاد دونستی حالا بریم اولویت‌های محمد حسین رو ببینیم:

محمدحسین
آراء اولیه فاز دوم: عرفان، چاوش، محمدامین
اولویت ها: 1. مهسا 2. محمدرضا 3. ترسا

آراء اولیه فاز سوم: آرش، چاوش، رضا
اولویت ها: 1. آرش 2. محمدامین 3. محمدرضا 4. هادی

آراء اولیه فاز چهارم: امین، پویا، محمدامین
اولویت ها: 1. امین 2. پویا 3. محمدامین 4. محمدرضا 5. رضا 6. عرفان

اگر ممرضا رو فرقه بگیریم و محد حسین هم یارش که خیلی جالب محمدرضا تو اولویت‌های اولیش نبوده هیچ‌وقت ، برای من هم ممرضا با احتمال بالا فرقه هس و به محد حسین هم شک دارم (با حذف گزینه از مافیا و بی‌گناه) طبیعتا چند نفر میمونه برای فرقه که یکیشون محمد حسینه که یار خوبی برای ممرضا میتونه باشه :دی
این بحث‌ها رو فردا میخواستم انجام بدم دیگه بحثش پیش اومد مجبور شدم همین امروز مطرح کنم.

من حواسم نبود صدرا رای نداده فاز اعدام آرش راست می گی. صدرا هم می تونه وکیل باشه در نتیجش.
محمد امین
شما کلا اصلا حواست به بازی نیست، یه گناهکار همینه دیگه فراموشکار میشه :دی
صدرا مشکلی براش پیش اومده و بیمارستان هست. با توجه به شرایط خاص جزو استثنا محسوب میشه و از رای و اولویت دادن در این فاز بکلی معافه. (برای رای ندادن هم) به دفاعیه هم نمیره.
اینم پست گاد برای اون فاز

هم تعداد خودشون رو بردن بالا و شانس پیروزیشون رو ارتقا دادن هم بازی رو تا حد خوبی گیج و گنگ کردن
عماد
ولی از یه زاویه دیگه هم نگاه کنیم سهمیه‌ سناتور رو کلا از دست میدادن، به احتمال زیاد از جذب ستون مطمئن بودن که این کار رو کردن...

کلا محمدرضا این فاز افتضاح بود! محمدامین حداقل بهتر بود. شاید دوباره اولویت اولم محمدرضا شد. هر چند بدم نمیاد مافیا بزنیم.
رامتین جان هی عوض نکن :)) همون اول محمد امین دوم هر کس رو دوست داشتی بزار :دی

1. یاسین فاز قبلی آراء اولیه ات امین، پویا، محمدامین، عرفان بودند. در اولویت بندی ولی امین و عرفان و پویا رو بردی آخر. اگر میشه دلایلت رو بگو.
2. داخل پست شماره 582 اشاره کردی که: "آیا فرقه حتما باید قربانیش رو بده بره ؟!! اگر دو تا جذب کرده باشن اره منطقیه ولی اگر یه جذب داشته باشن و تشخیصشون هم که خیلی سخته، ایا باز لازمه قربانی اعدام شه ؟!!" حالا سوال من اینه که چرا 2 جذب منطقیه و 3 جذب منطقی نیست مثلاً؟ و چرا 1 جذب بنظرت ممکنه کافی نباشه ولی به 0 اشاره ای نکردی؟
3. داخل پست 563 اشاره داشتی که شاید رضا مافیایی باشه که داره نقش قربانی رو بازی میکنه تا رای نگیره. تا جایی که من خاطرم میاد، این منطق با اینکه قابل تامل هست، ولی فقط به ذهن تو رسیده بود داخل این بازی. در این مورد اگر میشه یه توضیحی بده که از کی و کجا این ظن تو شروع شد؟
محمد حسین
1. گناهکار میشی دیگه نمیگی یاسین جان ؟!! :دی من ۶ تا گزینه داشتم ، در مورد پویا که توضیح دادم ، محمد امین هم خیلی برام درصد گناهکاریش بالا بود اومد اول، عرفان رو هم کمترین شک رو داشتم بین اینا که رفت ۵ ام . بین ممرضا ، رضا و ال امین باتوجه به حسم و بازی و فعالیتشون دوم تا چهارم گذاشتمشون.
۲. والا من که نمیدونم فرقه چند تاس ولی شما شاید بدونی :دی وقتی تعدادشون اوکی باشه و مثلا ۳ نفر باشن اونم وقتی هیچ کس نظری در موردشون نداره و مخفی هستن چه نیازی به قربانی کردن دارن، همینجوری تا آخر بازی پیش میرن ، بعد یه چیزی اصلا اون جملم فعل دومش اشتباه بوده دومین فعل هم جذب کرده باشن بوده، جذب داشتن که اصلا سوال و نظر من عوض میشه :))
۳. عزیزم الان تنها چیزایی که به ذهن یه نفر میرسه عجیبه ؟!! اینجوری باشه از اول بازی باید بشینی به همه گیر بدی، اینجای بازی یادتون افتاده گیر دادن به چیزهایی که به ذهن یه نفر ممکنه برسه ؟!!! :سوت چطور به اونا گیر ندادی و اومدی به من گیر دادی فقط ؟!!

محمد حسین جان شما به جز اون ۵ تا بی‌گناهت نظری در مورد بازی نداری ؟‌ :دی
رامتین، ترسا، سعید، هادی و عماد، یکیشون که فرعی در اومد ، الان هم میدونی کلا چند تا بی‌گناه مونده دیگه؟!! خودت هم حتما بی‌گناهی ، منم که یاسینم و نقش خودم رو میدونم ، شمایی که منطقی بازی میکنی الان اشتباه نداری نه ؟! :دی این فاز که رو محمد امینم ولی فاز بعدی ایشالا زنده باشم باهم بیشتر صحبت میکنیم :دی

من اين پست رو يه نخ حرفه اي تلقي ميكنم و از ياسين و بقيه ميخام نظرشونو بگن. ياسين كه مشخصا رد ميكنه . ميخام از بالا و به عنوان يه فرد بيروني و با نيت نخ بخونين . و خودتونو جاي مافيا بزارين
عرفان حالت خوبه، تا الان من برات بی‌گناه نبودم همه جا جار زدی یاسین بی‌گناه نیست، بعد الان میگی یاسین ستون بوده :)) حرفای خودت رو هم نقض میکنی چرا ؟!! نخ چی :)) بعد نقش رو عوض کنیم ، چی میزنی جدا؟! :دی جنست خیلی خوبه.
دارم کم کم به حرف رامتین میرسم که گناهکارا کم کم دارن با برنامه و ایده‌های مختلف میریزن رو بی‌گناه‌ها ...

و اینکه یاسین جان این که رفتی از اول بازی پست‌ها رو چک کردی واقعا جلوه‌ی خوبی برام داشت. ولی حداقل با دقت پست‌ها رو بخون. چون واضح هست که من هیچ احتمال ویژه‌ای برای دو فرقه قائل نبودم و اصل حرفم این بوده که به همه به یک اندازه‌ احتمال میدم و ذهنم رو درگیرش نمی‌کنم. که این کار هم نکردم تا همین فازی که توش هستیم و بالاخره اول فاز نظرم رو در مورد بالانس فعلی گفتم.
ترسا
ممنون که جواب کامل دادید.

مملگر
پست ۶۷۲ ات اینکه گادکش چی بشی، من اصلا هدفم این نیست، گزینه مشکوک خیلیامون هستی دیگه این همه دلیل اوردیم خب چیکار کنیم بکشیم عقب بگیم بی‌گناهی ؟!! :دی بی‌گناه نیستی دیگه قبول کن :دی

توي پنج خط حرفت با من ٣ بار اينو تكرار ميكني كه پست نميخونم نكن خدايي ديگه سعي داري بي اعتبار كني اتهامام رو ازين طريق . واقعا ناراحت ميشم
عرفان
عرفان جان بیا مملگر هم همینو بهت گفت !

خب از نظرت نخ انقدر تابلو نیست خودت نخ غیر تابلویی میبینی؟ چیزی که عرفان در مورد خودت گفت فعلا تنها مورد قابل اعتنا است!
آخه اون نخه :)) فقط جمله آخرش نقش رو عوض کنیم :دی کل رفیقای صمیمیم میدونن من از نقش گناهکاری بدم میاد بعد ستون رو بگیرم و برم تو تیم مافیا ، عمرا چنین نقشی رو از اول قبول کنم این از این. بعد قضیح نخ دادن من که دیگه خیلی مسخره هس .
دقت کن بازی رو دارن جهتش رو عوض میکنن ، خیلی خوشگل دارن ذهن‌ها رو میبرن یه سمت دیگه ، من میترسم مملگر هم از اعدام فرار کنه الان :45:

ولی اینی که گفتم از نظر تحلیل منطقی بالانس بود، توی پست تحلیل وکیلم هم اشاره هایی کردم، اینجا دقیق نظرم رو بگم: به نظرم یا وکیل توی بازی نیست و محافظ هست، یا محافظ نیست و وکیل هست، یا هیچکدوم نیستن، خیلی بعیده هر دو باشن.
ایشالا که یکیش باشه و تعداد بی‌گناه‌ها جالب توجه باشه و شانس خوبی برای برد داشته باشیم.

فعلا تا پست ۶۸۰.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
محمدامین
محمدرضا
رضا
عرفان

با توجه به اینکه در این تعداد حداکثر 3 نفر و حداقل دو نفر می تونید رای بدید، صدرا بخاطر مشکل نت که داشت رضا رو از گزینه رایش تغییر داد و رایش اینه :

محمدامین
محمدرضا
عرفان

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
خب اتفاقات جالبی داره می افته :دی
یاسین جان که خیلی دوستت هم دارم (:گل:)، بعد از اینکه من ازت اون سه تا سوال خاص رو پرسیدم بصورت تصاعدی حمله به من رو شروع کردی. فعلاً علی الحساب چون شک فرقه به یاسین دارم، هر کسی این فاز بهش رای بده با پدیده "بلیط اختصاصی" بنده مواجه میشه :دی
در مورد بقیه هم اگر فقط کمی سعه صدر به خرج بدید من سعی می کنم تا 9 پست بدم. بخونید بعد رای بدید اگر وقتتون آزاده اون موقع البته. اصلاً هم نمیگم چیزی که من میگم رو گوش کنید، فقط ازتون میخوام بخونید و بعد طبق نظر خودتون رای بدید.

ممنونم.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
تا الان 10 نفر حداقل پست رو رعایت کردند

رضا و امین نکردن، امین کروناش شدت گرفته، امروز رو امان گرفت. رضا ولی چون قبلا امان گرفته بوده، اگر به حداقل پست نرسه، متاسفانه گاد کش میشه.

صدرا و رامتین تا الان رای دادن.

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
من نفهمیدم چرا. :| یعنی از نظرت یاسین قربانیه؟

- - - Updated - - -

محمدحسین نقل قول نشد.

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
دقت کن بازی رو دارن جهتش رو عوض میکنن ، خیلی خوشگل دارن ذهن‌ها رو میبرن یه سمت دیگه ، من میترسم مملگر هم از اعدام فرار کنه الان
این چرا کامل تایپ نشد در پست قبلیم :45:
بی‌گناه‌ها لطفا دقت کنند، گناهکارا قشنگ دارن میان رو بی‌گناه‌ها ، عرفان چه احساس خطر کرده از حضور من ، تا حالا شک زیاد بهت نداشتم با این جنب و جوش زیادت که هی یه چیزی ازم پیدا کنی و منو گناهکار جلوه بدی، قشنگ درصد گناهکاریت رفت برام بالا.

خب از نظرت نخ انقدر تابلو نیست خودت نخ غیر تابلویی میبینی؟ چیزی که عرفان در مورد خودت گفت فعلا تنها مورد قابل اعتنا است!
واقعا الان پست عرفان رو نخ میبینی ؟!! عرفان رو نگاه کن داره هر کاری میکنه من رو گناهکار نشون بده، به نظرت هدفی نداره از این کار ؟!!

در مورد یاسین ولی کمی میشه بهش فکر کرد، هر چند من بر خلاف یاسین، نظرم اینه که نخی که به مافیا داده شده، یه نخ تابلو بوده! چرا؟ چون یه ستون پنجم اعدام شده بوده و مافیا اینطور نبودن که بشینن همه پستا رو به قصد پیدا کردن ستون پنجم بررسی دقیق کنن و احتمالا یه نخ کلفت فقط تونسته توجهشون رو جلب کنه
رامتین جان از شما انتظار نداشتما، فکر چی اخه؟!! میشه بهم اعتماد داشته باشی ، ممنون میشم. شما نظرت بر خلاف منه عیبی نداره منم مشکلی ندارم، هر کس یه نظری داره. فعلا اجماع رو گناهکار مهمتر از هر چیزیه.
حرکت عرفان کاملا گناهکارانه هست...

اگر غیر از این دو مورد هم هست به من یادآوری کنید.
در پست‌ من اگر خونده باشی گفتم که پست مهدی رو هم نگاه کنید. یه پست هم مهدی سوتی از محمد امین گرفت.

ضمناً خواهشاً احساسی بازی نکنید چون الان اگر اشتباه بیگناه از بازی بره بیرون دیگه جبران پذیر نیست.
این همه دلیل و شک نسبت به محمد امین هست، احساسی همه دارن رای میدن ؟!! دفاعت از محمد امین عجیبه ؟!!

یاسین جان من 3 تا سوال کوتاه ازت پرسیده بودم جواب ندادی، بعد الان میای میگی محمدحسین بیگناهی که من میشناسم نیست؟
ضمناً اول فاز که گفتی مهدی رو با نقش حدس زده بودی و بنظرت بیگناه بود و حیف شد، حالا چطوریه که فردای خروج مهدی من که ذهنم باهاش منطبق بوده شبیه بیگناه نبودم برات؟ خیلی عجیب بود صحبتات واقعاً.
محمد حسین جان عجله داریا :دی جواب دادم اونا رو .
خب اینکه من شما رو بی‌گناه نمیبینم دلیل بر بی‌گناهی مهدی نیست. به نظرت چرا تشخیص فرقه برای همه سخته ؟!! جواب این رو بده بیزحمت.

فعلاً علی الحساب چون شک فرقه به یاسین دارم، هر کسی این فاز بهش رای بده با پدیده "بلیط اختصاصی" بنده مواجه میشه
فرقه ؟!! :)) میبینیم کی فرقه هست :دی

من نفهمیدم چرا. یعنی از نظرت یاسین قربانیه؟
یاسین اگر قربانی بود مافیا رو میزاره کنار ...

ستون جذبی شدم، الان فرقه ، ماشالا گناهکارا :))

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
سلام
من از ظهر سردرد شدید دارم و تاحالا هرکاری کردم بهتر نشده
به امیر گفتم و گفت خودت همینو تو تاپیک بگو و رای بده حتما
چند صفحه اخیر رو نخوندم ولی در مورد خودم اگر چیزی نیاز بود توضیح دادم
تصمیم گیری با خودتون
رایم رو هم میدم
اگرم کسی منظور پست هامو متوجه نشد از نظرم رامتین گزینه فرقه بود
برای همین دلیلی نمیبینم بخوام این فاز بهش رای بدم
بر اساس گزینه های مافیام رای میدم
محمد امین
عرفان
رضا

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
خب من یه تحلیل سریع انجام میدم بصورت موردی. بخونید. مهم نیست که موافق هستید یا نه، فقط میخوام از این نقطه نظر هم به قضیه نگاه کنید.
تصمیم با خودتون چون بنده هم از چیزی مطمئن نیستم که بخوام حُکم بدم.

- فازی که آرش اعدام شد، شما قاعدتاً به چهار نفر برای مافیا بودن مشکوک شدید بخاطر اولویت آراء. امین، پویا، عرفان، و محمدامین.
- فاز بعدی چه اتفاقی افتاد؟ پویا که جوکر بود و بی نظیر بازی کرد. حالا سه نفر دیگه که هنوز داخل بازی هستند. اولویت آراء اون فاز رو اگر نگاه کنید، محمدامین به جز هادی و پویا و خودش، در اولویت 4 به بعد هیچکسی نیست!
- در کنار مسئله بالا محمدامین نه تنها در اولویت 1 تا 3 بسیاری از بازیکنان هست، بلکه اولویت 1 امین و عرفان بوده. اگر محمدامین از نظر شما مافیاست یارش کیه که همه بهش اولویت بالا دادند؟ هادی؟ پویا؟!
- در مورد عرفان واقعاً مطمئن نیستم و فقط الگوریتم آراء عرفان بوده که به هیچ وجه قابل توجیه نبوده. از طرف دیگه امین از همون اول بازی شک به عرفان رو شروع میکنه، ولی فاز قبلی یهویی تصمیم میگیره محمدامین رو بگذاره اولویت اول، و عرفان رو سوم.
- روند این بازی به من نشون میده اگر تمام راه های دنیا به رُم ختم بشه، تمام راه های این بازی هم به امین ختم میشه :دی یعنی امین در واقع نقطه اشتراک شک به عرفان و محمدامین هست. در کنار این قضیه مسئله ای که من با امین داخل این بازی داشتم این بود که مثل آرش، سفید های من براش عموماً سیاه هستند که خیلی برام عجیب بوده این مسئله. نمیگم این فاکتور لزوماً قابل اتکاست چون ممکنه من در اشتباه باشم، ولی تا اینجا این عدم انطباق ذهنی حدودی برام طبیعی نبوده که از دو بیگناه بیاد.
- امین اگر مافیا و گناهکار باشه، الگوریتم آراء نشون میده پتانسیل هم تیمی بودن با محمدرضا و عرفان رو داره که البته قطعی نیست و فقط فرضیه اس. اینکه فاز اول هم به محمدرضا اولویت 1 داده لزوماً چیز مهمی نیست چون محمدرضا میخواست از بازی خارج بشه خودش. در مورد عرفان بخاطر آراء شک بیشتری وجود داره ولی بدون لینک هم نیست یا امین بخاطر اشتراک آراء در فاز قبلی.

- مسئله بعدی یاسین عزیز هست :دی من فقط از روی شک 3 تا سوال مرتبط با فرقه مطرح کردم، و از اون جا به بعد واکنش هاش برام شبیه خودش نبوده به هیچ عنوان و اکثراً لحن احساسی داشته :دی به شدت الان به فرقه بودن یاسین مشکوک هستم و بنظرم اصلاً نباید این فاز گزینه رای باشه چون پتانسیل قربانی بودن رو داراست. ضمناً ما میدونیم که یاسین بخاطر رای اش به آرش به احتمال بالا مافیا نیست، البته تا قبل از قضیه ستون پنجم.

من فعلاً بخاطر جوی که روی محمدامین حس کردم و به دلایل بالا، از رای دادن بهش در این فاز صرفنظر میکنم.
بالاترین گزینه من و لینک بین همه ی شک هام، امین هست، که اُمیدوارم حالش سریعتر خوب بشه. این فاز نیست و نمیدونم کار درستیه که بهش رای بدم یا نه البته.

رای این فاز من بین محمدرضا، عرفان، رضا، و شاید امین باشه به دلیل توضیح بالا. به سه نفرشون هم فقط رای میدم چون شرایط حساسه الان.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
ضمناً در مورد لینک بین افراد به خصوص محمدرضا و امین من هیچ اطمینانی ندارم. ممکنه اصلاً در مورد هر 2 در اشتباه باشم.
کلاً هم در نظر بگیرید که این تحلیل من بود و ممکنه اشکال داشته باشه. همین الان هم دارم تند تند بررسی میکنم و اگر در اشتباه باشم تغییر میدم گزینه هام رو.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
محمدرضا

ساعت‌ها پیش، سه بار ازت پرسیدم هدفت از این بحث چیه. الان تازه اومدی میگی رامتین فرقه است؟! : :l
دقیقا پستات چجوری اینو میرسونه؟ این که به خودت رای اول دادم؟ این که به محمد امین که از نظر خودت مافیاس رای اول ندادم؟! اینا مشکلت با من بود دیگه. از این چجوری رسیدی من فرقه ام؟!

محمدحسین
این فاز خیلی حساسه. حتی یه رای خیلی تاثیر داره. از نظرت امین چرا امان گرفت؟ نمیتونست مثل صدرا بیاد و یه پست متوسط بده و تهش هم رای بده؟ یا هم تیمی هاش نمیتونستن این کارو کنه؟

کلا بازی علاوه بر حساسیت. خیلی هم پیچیده شده. تردیدام زیاد شدن!

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
من پستا رو خوندم چندتا نکته تو ذهنم اومده که بدون نقل قول اینجا میگم

ممدحسین
در مورد ممدامین سوال کرده بودی...نمیتونم قاطعانه نقش/تیمش رو بگم ولی میتونم بگم 1)بازیش به گناهکارا میخوره چون هم داره سوتی میده هم چندتا احتمال رو در نظر نگرفته/فراموش کرده.

در مورد ممدرضا هم توضیحاتم رو دادم...هر دو این عزیز اولویت های من واسه اعدام هستن تا این لحظه

در مورد رضا به نظرم گادکش میشه..این نبودنش جالب نیست مطلقا با هر بهونه ای(میدونم مشکلات ممکنه پیش اومده باشه ولی it is what it is)...شک محافظ بهش ندارم.خیلی غیرمنطقیه.
میتونم بگم گناهکار تیمی هم نیست وگرنه لااقل تا الان یاراش 4 تا پست میدادن گادکش نشه پس قربانی بودنش هم غیرمنطقیه.

در مورد امین متاسفانه این فاز اصلا نبود...کاش میبود خیلی میتونست تاثیر داشته باشه به نظرم ولی کرونا داره و من رای دادن به امین رو اصلا و ابدا درست نمیدونم.امین هم اکتیو بوده هم حرف برای زدن داشته و داره و تا وقتی بازیکنایی با عملکرد ممدرضا و ممدامین و رضا هستن اعدام امین درست نیست(بیگناه نباید به امین رای/اولویت بالا بده به نظرم)

راستی یه سوالی...ممدامین اون سوتی خیاط رو توضیح داد؟من به چشمم نخورد اگه داده شماره پستش رو بگین من برم بخونم

- - - Updated - - -

یه چیز دیگه درباره امین جا موند اضافه کنم....از نظر قدرت پلیری من بعید میدونم امین مافیا باشه.

چاووش امین ارش تو یه تیم...come on نامردیه از لحاظ قدرت روی کاغذ حداقل بالانس نیست به نظرم

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
عرفان

من اون 2 موردی که واسه یاسین و فری اشاره کردی رو نخ نمیدونم علی الخصوص مال فری هیچ ربطی نداشت بازم مال یاسین یه درصد خیلی کمی میشه ولی مال فری اصلا ربط نداشت...به هیچ عنوان قابل قیاس با 50-50ستون معروف نبود

عرفان یه مقداری من رو گیج کرده...هم یه جا ازش وایب بیگناهی میگیرم و یه جا حرف و احتمال منطقی میگه بعد پشتش دوباره حرفی میزنه که اصلا منطقی نیست. یکم زیادی داری بارش افکاری میکنی عرفان مسلط باش به خودت...هر فرضیه ای رو وسط انداختن هم جالب نیست.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
خب من یه تحلیل سریع انجام میدم بصورت موردی. بخونید. مهم نیست که موافق هستید یا نه، فقط میخوام از این نقطه نظر هم به قضیه نگاه کنید.
تصمیم با خودتون چون بنده هم از چیزی مطمئن نیستم که بخوام حُکم بدم.

- فازی که آرش اعدام شد، شما قاعدتاً به چهار نفر برای مافیا بودن مشکوک شدید بخاطر اولویت آراء. امین، پویا، عرفان، و محمدامین.
- فاز بعدی چه اتفاقی افتاد؟ پویا که جوکر بود و بی نظیر بازی کرد. حالا سه نفر دیگه که هنوز داخل بازی هستند. اولویت آراء اون فاز رو اگر نگاه کنید، محمدامین به جز هادی و پویا و خودش، در اولویت 4 به بعد هیچکسی نیست!
- در کنار مسئله بالا محمدامین نه تنها در اولویت 1 تا 3 بسیاری از بازیکنان هست، بلکه اولویت 1 امین و عرفان بوده. اگر محمدامین از نظر شما مافیاست یارش کیه که همه بهش اولویت بالا دادند؟ هادی؟ پویا؟!
- در مورد عرفان واقعاً مطمئن نیستم و فقط الگوریتم آراء عرفان بوده که به هیچ وجه قابل توجیه نبوده. از طرف دیگه امین از همون اول بازی شک به عرفان رو شروع میکنه، ولی فاز قبلی یهویی تصمیم میگیره محمدامین رو بگذاره اولویت اول، و عرفان رو سوم.
- روند این بازی به من نشون میده اگر تمام راه های دنیا به رُم ختم بشه، تمام راه های این بازی هم به امین ختم میشه :دی یعنی امین در واقع نقطه اشتراک شک به عرفان و محمدامین هست. در کنار این قضیه مسئله ای که من با امین داخل این بازی داشتم این بود که مثل آرش، سفید های من براش عموماً سیاه هستند که خیلی برام عجیب بوده این مسئله. نمیگم این فاکتور لزوماً قابل اتکاست چون ممکنه من در اشتباه باشم، ولی تا اینجا این عدم انطباق ذهنی حدودی برام طبیعی نبوده که از دو بیگناه بیاد.
- امین اگر مافیا و گناهکار باشه، الگوریتم آراء نشون میده پتانسیل هم تیمی بودن با محمدرضا و عرفان رو داره که البته قطعی نیست و فقط فرضیه اس. اینکه فاز اول هم به محمدرضا اولویت 1 داده لزوماً چیز مهمی نیست چون محمدرضا میخواست از بازی خارج بشه خودش. در مورد عرفان بخاطر آراء شک بیشتری وجود داره ولی بدون لینک هم نیست یا امین بخاطر اشتراک آراء در فاز قبلی.

- مسئله بعدی یاسین عزیز هست :دی من فقط از روی شک 3 تا سوال مرتبط با فرقه مطرح کردم، و از اون جا به بعد واکنش هاش برام شبیه خودش نبوده به هیچ عنوان و اکثراً لحن احساسی داشته :دی به شدت الان به فرقه بودن یاسین مشکوک هستم و بنظرم اصلاً نباید این فاز گزینه رای باشه چون پتانسیل قربانی بودن رو داراست. ضمناً ما میدونیم که یاسین بخاطر رای اش به آرش به احتمال بالا مافیا نیست، البته تا قبل از قضیه ستون پنجم.

من فعلاً بخاطر جوی که روی محمدامین حس کردم و به دلایل بالا، از رای دادن بهش در این فاز صرفنظر میکنم.
بالاترین گزینه من و لینک بین همه ی شک هام، امین هست، که اُمیدوارم حالش سریعتر خوب بشه. این فاز نیست و نمیدونم کار درستیه که بهش رای بدم یا نه البته.

رای این فاز من بین محمدرضا، عرفان، رضا، و شاید امین باشه به دلیل توضیح بالا. به سه نفرشون هم فقط رای میدم چون شرایط حساسه الان.

رضا که احتمالا گاد کشه، رای دادن بهش چه دردی و دوا میکنه؟ به نظر من هم صرف نگاه کردن به اولویت ها و.... منطقی نیست برای تبرئه کردن ممل، چرا فکر نمیکنی هم تیمیا برای مخفی شدن بهم رای و اولویت بدن؟ مگر همون دور هشت یادت نیست، همین عرفان و ممل و خلفی از اول تا آخر بهم رای دادن، یا دور 11 مگه من عرفان و نبردم تا لب اعدام؟:دی کلا تو این فضل جدید بررسی رای ها نباید انقدر اهمیتش برای تصمیم گیری بالا باشه که کسی کل بازی طرف رو نادیده بگیره و بخاطر سیستم رای ها تصمیم بگیره در موردش، نمونه اش همین دور امین که چاوش با یک سری رای بیگناها رو فریب داد، که به قیمت باخت خودشم تموم شد. من این دلایل و برای رای ندادن به محمد امین کافی نمیدونم متاسفانه. کلیت بازیش و مسیرش برام در اولویته.

رای به اعدام: ممل
عرفان
محمدرضا

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
یاسین

محمد حسین جان عجله داریا جواب دادم اونا رو .
خب اینکه من شما رو بی‌گناه نمیبینم دلیل بر بی‌گناهی مهدی نیست. به نظرت چرا تشخیص فرقه برای همه سخته ؟!! جواب این رو بده بیزحمت.

یاسین جان عزیزم من چیزی نگفتم :دی
3 تا سوال پرسیدم در اولین واکنش گفتی محمدحسین شبیه بیگناهی نیست :fp: خب تو اگه مهدی رو از قبل خارج شدن حدس زده بودی که مهدی ذهنش با من خیلی منطبق بود. چرا یهویی من گناهکار شدم؟ خودت جای من بودی برات سوال نمیشد این قضیه؟
تشخیص فرقه هم به این دلیل سخته که خب قاعدتاً تا فازهای پایانی همراستا با بیگناه ها بازی میکنه.

ترسا

قطعی نیست ترسا ولی شک دارم. بنظرم دلیلی نداره گزینه رای هم باشه چون احتمال بالا مافیا هم نیست.

رامتین

این فاز خیلی حساسه. حتی یه رای خیلی تاثیر داره. از نظرت امین چرا امان گرفت؟ نمیتونست مثل صدرا بیاد و یه پست متوسط بده و تهش هم رای بده؟ یا هم تیمی هاش نمیتونستن این کارو کنه؟
کلا بازی علاوه بر حساسیت. خیلی هم پیچیده شده. تردیدام زیاد شدن!

نمیدونم واقعاً رامتین. منم اطمینان ندارم ولی دلایل ام رو گفتم به هر حال. روش فکر کنید اگر نقض میشه حتماً به خود منم بگید چون شرایط حساسه الان.

عماد

در مورد ممدامین سوال کرده بودی...نمیتونم قاطعانه نقش/تیمش رو بگم ولی میتونم بگم 1)بازیش به گناهکارا میخوره چون هم داره سوتی میده هم چندتا احتمال رو در نظر نگرفته/فراموش کرده.

عماد مسئله اینجاست که برای من عجیبه که همه به محمدامین اولویت بالا دادند جز هادی و پویا. اگر حتی گناهکار باشه مافیا نباید باشه با این اولویت هایی که در رای گیری دیدم. فرقه باشه هم که خطر قربانی هست الان. نظر تو چیه در مورد اولویت ها؟

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
محمدحسین
یک موردی رو در نظر نمی‌گیری. با توجه به اینکه بعد اعدام آرش همه ریختن سر افرادی که به آرش اولویت آخر دادن؛ به نظرت طبیعی نیست که اینبار احتیاط کنن؟ اون‌ها که نمی‌دونستن شهردار قراره رای به خروج یکی دیگه بده.
ولی درکل می‌تونم تا حدی قبول کنم که بعد از دست دادن دو عضو، بیخیال یک عضو دیگه شدن خیلی خطرناکه. مشکل اینکه محمدامین الان نمیاد جوابم رو بده. من واقعا نمی‌دونم چیکار کنم الان. محمدامین این فاز خیلی حس گناهکاری می‌داد. از اون طرف رضا کلا تو بازی نیست، امین هم که امان گرفته به خاطر بیماری. محمدامین هم این فاز واقعا بازی‌ای که در برابر من کرد بیگناهانه نبود و حس می‌کرد زوری می‌خواد یه گناهکار از من در بیاره. از طرف دیگه، محمدامین نه تنها من، بلکه مقابل بیگناهان من هم داره بازی می‌کنه. محمدرضا هم که روند بازیش اصلا حس خوبی نمیده. اومده الان تازه جواب رامتین رو میده. خب همون موقع می‌گفتی این رو. :|

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14

عماد

عماد مسئله اینجاست که برای من عجیبه که همه به محمدامین اولویت بالا دادند جز هادی و پویا. اگر حتی گناهکار باشه مافیا نباید باشه با این اولویت هایی که در رای گیری دیدم. فرقه باشه هم که خطر قربانی هست الان. نظر تو چیه در مورد اولویت ها؟

من چند بار گفتم تو پستام...اگه ممدامین مافیا باشه خیلی تیپیکاله...

من اولویت هام واسه این فاز ممدرضا و ممدامین هستم بنا به دلایلی که گفتم...تحتمالی که واسه فرقه بودن و قربانی بودن ممدامین مطرح کردی واسه جفتشون مطرحه به نظرم ولی اپشن دیگه ای نداریم و یه گره بازی باید باز بشه حداقل و نمیشه صرفا سر احتمال قربانی بودن چشم رو چیزای دیگه هم بست...گزینه ی دیگری هم نیست به جز این 2 نفر واسه این فاز...رضا که گادکش میشه و رای دادن بهش بی معنیه...امین هم نیست و من رای دادن بهش رو صلاح نمیدونم وقتی اصلا نبوده واسه اولین بار(چیزی که تو ذهن من هست این گیم).

- - - Updated - - -

ممدرضا
ممدامین

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
امین اگر صدای من رو میشنوی ببخشید :29::گل:
منطق بازیم میگه باید بهت رای اولیه بدم و میترسم به اشتباه کس دیگه ای رو خارج کنم. ببخشید واقعاً. اگر بودی که فاز بعدی حتماً صحبت میکنیم. اُمیدوارم در موردت اشتباه نکرده باشم.

امین
عرفان
محمدرضا

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین