برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سیزدهم مافیا | در اعماق تاریکی

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
من انتظار داشتم این آخرین ساعتا خیلی شلوغ بشه. ولی تا الان که فعالیت ها خیلی هم بالا نبود. و اتفاق خاصی هم نیفتاد که رایم رو تغییر بدم.

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
محمدرضا
محمدامین
عرفان

ممکنه عرفان رو حذف کنم. و اینکه منم زیاد رای دادن به امین رو درست نمی‌دونم. رایم به صدرا هم وقتی به خاطر بیماری نتونست بیاد برداشتم. به نظرم نباید مافیا رو تبدیل به جایی کنیم که یکی حس کنه من مریض شدم، پس تموم شد و کل زحماتم به باد رفت. با هر نقشی که هستن همه باید از بازی لذتشون رو ببرن. ولی نظر افرادی که بهش رای دادن هم محترمه، من دوست دارم به عقیده‌ی خودم پایبند بمونم.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
گاد محترم
لطفا قبل تعیین اولویت ها حتما بگو هر اولویت چند امتیاز داره‌.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
از 11 نفری که باید رای بدن

صدرا، رامتین، محمدرضا، فری، عماد، محمدحسین (6) رای دادن. بقیه که رای ندادن اگر مشمول دفاعیه حداقل پست/رای نشده باشن به دفاعیه میرن، وگرنه گاد کش میشن.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
عماد

من چند بار گفتم تو پستام...اگه ممدامین مافیا باشه خیلی تیپیکاله...

من اولویت هام واسه این فاز ممدرضا و ممدامین هستم بنا به دلایلی که گفتم...تحتمالی که واسه فرقه بودن و قربانی بودن ممدامین مطرح کردی واسه جفتشون مطرحه به نظرم ولی اپشن دیگه ای نداریم و یه گره بازی باید باز بشه حداقل و نمیشه صرفا سر احتمال قربانی بودن چشم رو چیزای دیگه هم بست...گزینه ی دیگری هم نیست به جز این 2 نفر واسه این فاز...رضا که گادکش میشه و رای دادن بهش بی معنیه...امین هم نیست و من رای دادن بهش رو صلاح نمیدونم وقتی اصلا نبوده واسه اولین بار(چیزی که تو ذهن من هست این گیم).

من حرفات رو متوجه میشم چون الان همگی تردید داریم. ولی لزوماً قرار نیست گره بازی باز بشه، به خصوص اگر مافیا خیاط داشته باشه و امشب استفاده کنه. برای همین من بیشتر تمرکز ام روی گناهکاری فرد توی ذهنم و با توجه به اتفاقات بازی هست که عنوان کردم. ضمن اینکه اگر دقت کنی همه دارند به محمدامین رای میدن، و این به خودی خود مشکوک شد برای من از اواخر این فاز، که وظیفه دونستم بیام اون موارد رو هم بگم بهش فکر کنید.

ترسا

یک موردی رو در نظر نمی‌گیری. با توجه به اینکه بعد اعدام آرش همه ریختن سر افرادی که به آرش اولویت آخر دادن؛ به نظرت طبیعی نیست که اینبار احتیاط کنن؟ اون‌ها که نمی‌دونستن شهردار قراره رای به خروج یکی دیگه بده.
ولی درکل می‌تونم تا حدی قبول کنم که بعد از دست دادن دو عضو، بیخیال یک عضو دیگه شدن خیلی خطرناکه. مشکل اینکه محمدامین الان نمیاد جوابم رو بده. من واقعا نمی‌دونم چیکار کنم الان. محمدامین این فاز خیلی حس گناهکاری می‌داد. از اون طرف رضا کلا تو بازی نیست، امین هم که امان گرفته به خاطر بیماری. محمدامین هم این فاز واقعا بازی‌ای که در برابر من کرد بیگناهانه نبود و حس می‌کرد زوری می‌خواد یه گناهکار از من در بیاره. از طرف دیگه، محمدامین نه تنها من، بلکه مقابل بیگناهان من هم داره بازی می‌کنه. محمدرضا هم که روند بازیش اصلا حس خوبی نمیده. اومده الان تازه جواب رامتین رو میده. خب همون موقع می‌گفتی این رو.

ببین ترسا احتیاط رو میفهمم ولی دیگه اینقدر اولویت رای داشتن محمدامین برام طبیعی نیست. این فاز هم که همه بهش رای دادند. چجوری مطمئن بشم این موج نیست؟

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
خب منم رای‌هام رو بدم.

بحث با محمد حسین هم بمونه فاز بعدی ایشالا زنده بودیم.

محمد امین
محمدرضا
عرفان

عرفان هم من اصلا نمیخواستم بهش رای بدم ولی خودش باعث شد بهش بیشتر شک کنم. وقتی تمام تلاشش رو میکنه هر طور شده من رو گناهکار نشون بده این نشونه خوبی نیست و به شدت مشکوک بود حرکتش...

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
محمدحسین
من یه سوال می‌پرسم، بدون طعنه یا هرچیز. اینکه الان محمدامین خودش نیست و یکی دیگه داره به جاش دفاع می‌کنه، برای خودت عجیب نیست؟

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
ممکنه عرفان رو حذف کنم. و اینکه منم زیاد رای دادن به امین رو درست نمی‌دونم. رایم به صدرا هم وقتی به خاطر بیماری نتونست بیاد برداشتم. به نظرم نباید مافیا رو تبدیل به جایی کنیم که یکی حس کنه من مریض شدم، پس تموم شد و کل زحماتم به باد رفت. با هر نقشی که هستن همه باید از بازی لذتشون رو ببرن. ولی نظر افرادی که بهش رای دادن هم محترمه، من دوست دارم به عقیده‌ی خودم پایبند بمونم.

این رو بنده هم لبیک میگم غلط کردم :دی اُمیدوارم حالت سریعتر خوب بشه امین :گل:

محمدرضا
عرفان
رضا

ترسا

من یه سوال می‌پرسم، بدون طعنه یا هرچیز. اینکه الان محمدامین خودش نیست و یکی دیگه داره به جاش دفاع می‌کنه، برای خودت عجیب نیست؟

عجیب باشه یا نباشه رو من کاری ندارم ترسا :دی چیزی که بنظرم منطقی باشه رو داخل بازی میگم. قبلاً هم دیدی.

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
ما در این بازی هدفمون پیدا کردن چیزهای عجیب هست، محمدحسین جان. :دی

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
چرا میزارین ۱۰ دقیقه آخر رای بدین؟!

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
دو ساعت نبودم ۲ صفحه حرف زدین دو روزه هستم با هر کسی هم بحث می کنم نصفشون ایگنور می کنن. نصفشون جوابی ندارن و بحث نمی کنن صرفا می گن گناهکاری قبول کن :| اگه این آدما یه درصد بیگناه باشن من احمقم که امروز وقت گذاشتم برای این بازی. اصلا هم براتون عجیب نیست که امین و عرفان هم با یه دلایل با من مشکوک شدن ولی باز اولویت همه انگار منم. دلیلش اینه که هم مافیا هم فرقه بیرون رفتن بیگناه رو ترجیح می دن. جدا از اون،‌ یکیشونم که احتمال بالا وکیله. هیچکدوم از گروه ها دوس ندارن وکیل رو بدن بیرون.

- - - Updated - - -

رای به اعدام: عرفان
امین
ترسا

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
عرفان، و رضا، رای بدید. عرفان رای نده دفاعیه است. رضا گادکش.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
حواستون باشه من حس می کنم فرقه الان و فردا به حدی ممکنه نیاز به اعدام داشته باشه که به خودشون اولویت اول بدن، پس به هیچ وجه اولویتتون از عرفان و امین عوض نشه. هر کی عوض کرد گزینه مهم فرقه اس برای من

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
محمدحسین
الان خدایی با این پستی که دیدی توقع داری من رایم رو بردارم؟ :دی

محمدامین میشه دلیل رای دادنت به من رو شرح بدی؟ تیتروار با رفرنس پست هم بگو حالا که وقت نیست. :دی

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
اقا من از هفت تا ده كلا نميتونم گوشي دستم بگيرم تايم شلوغمه به انيرم قبل بازي گفته بودم الان نتونستم صفحات اخرو بخونم طبق اولريتهام راي ميدم ، باز نشد در مورد افراد پست بدم

فري جان مسخره كن كه دور دور شماست...

ممد امين
امين
فري

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
چرا گزینه‌های رای من دارن به همدیگه رای میدن؟ این بازی چشه واقعا؟

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
ترسا
چون مافیا رو بین عرفان و امین می بینم. ستون رو بین تو و عرفان، وکیل رو بیشتر امین می بینم و با احتمال کمتر تو.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
در حال محاسبه ....

رضا متاسفانه گادکش میشه. نقشش بعد از تغییر رای ها اعلام میشه.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
محمد امین، عرفان و محمدرضا کاندید حضور در دفاعیه هستند
چون تغییر رای ساده است تا 22:10 وقت دارید رایتون رو تغییر بدید، اگر دفاعیه تغییر کنه، خودتون به دفاعیه میاین:

جدول آرا

جدول اولویت ها

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
محمدامین، عرفان و محمدرضا به دفاعیه میرن، تا ساعت 22:40 دفاعیه اشون رو برای من ارسال کنند.

رضا متاسفانه گادکش شد، فرعی، شغال و محافظ بود، امیدوارم که حال خانوادش به زودی خوب بشه.
با تقدیر از بازی خوبش در زمانی که بود.

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین