برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سیزدهم مافیا | در اعماق تاریکی

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
آها،
فکر کنم منظور فری ترس‌ها بوده. :|:)) هی پستش رو می‌خونم، میگم خدایا اعدام نکردن محمدحسین و محمدرضا چه ربطی به من داره. یکی اینجا اسمش ترساست، مراعات کنید عزیزان.

ترس‌ها، ترسای بزرگوارِ دلبندمون:))

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
عرفان میشه بپرسم چرا فقط از دست فرقه عصبانی هستی و معتقدی اون‌ها دارن اعدامت می‌کنن؟ اگه بیگناهی نباید فکر کنی مافیا برات پاپوش درست کرده؟ :دی

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
عرفان میشه بپرسم چرا فقط از دست فرقه عصبانی هستی و معتقدی اون‌ها دارن اعدامت می‌کنن؟ اگه بیگناهی نباید فکر کنی مافیا برات پاپوش درست کرده؟ :دی

دقیقا :دی عرفان اگه تو بیگناهی مافیا هم با دو نفر میاد فاز سرعتی. پس چرا کلا فقط به فرقه اشاره کردی؟ یه ناخوداگاهی ازت دیدم. امیدوارم حدسم درست باشه.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
من این قضیه قربانی بد رومخمه حقیقتا. هرکی مشکوک میشه بحث قربانیش میوفته وسط :/

امین:

کی گفت قربانیتو بندازی وسط؟ شاید فراماسونته یا استادته. چون اشتباه کرده بود و نمیخواستی اعدام شه فعلا به هر دلیل، شاید میخوای یه فاز دیگه رایشو نگه داری، کلا هرکی بخواد توی یک فاز کسی رو از اعدام نجات بده برای من مشکوکه.

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
محمدحسین الان گزینه های مشکوکت کیان ؟

- - - Updated - - -

به امین میخوای رای بدی ؟

- - - Updated - - -

دقیقا نظرت در مورد عرفان چیه ؟

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
یاسین

واقعا توضیح بده که چرا به من داری رای می‌دی؟ گزینه‌ی سیفم؟ این فاز مفید و بی‌گناه بوده اما سیفه؟ سیف برای کیه؟

عرفان

یک سوال، چرا گزینه مافیا نداری؟

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
عرفان
رامتین

دومی هم پرت هست قاعدتا. و و اینکه محمدرضا ممکنه گادکش بشه به هرحال. ولی عرفان یه چیزی رو درست گفت که شاید اصلا فرقه جذبی خاصی نداشته باشه. گاد هم که تاکید کرده بود بازی فاز روز هست. دو نفر قابل جذب بیگناهان هم مردن. ولی باز هم یک جذب هم اگه اتفاق بیفته بده، مخصوصا که هنوز مطمئن نیستیم ستون پنجم هم کیه.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
عرفان
ممرضا

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
عرفان
ممدرضا

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
فری[FONT=iransans, yekan, b nazanin, tahoma, calibri, Apple Color Emoji, Segoe UI Emoji]

[/FONT]
کی گفت قربانیتو بندازی وسط؟ شاید فراماسونته یا استادته. چون اشتباه کرده بود و نمیخواستی اعدام شه فعلا به هر دلیل، شاید میخوای یه فاز دیگه رایشو نگه داری، کلا هرکی بخواد توی یک فاز کسی رو از اعدام نجات بده برای من مشکوکه.

فری ایده‌ت رو یک بار بررسی کن. فرقه یا جذب داشته و می‌خواد قربانی اعدام کنه. یا نداشته و می‌خواد از یارهاش محافظت کنه. نمی‌شه هم یارهاش رو بخواد بزنه و هم نخواد اعدامشون کنه. محمدحسین هم با این بازی‌ای که این فاز داشت، تو سرعتی اولین گزینه‌ی منه قاعدتا همون‌طور که می‌بینی.
بعد نکته‌ی بامزه اینه‌که محمدحسین به من می‌گه مافیا (یعنی می‌خواد در این فاز اعدام بشم) و من به‌ش می‌گم فرقه.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
به به
محمدرضا هم آنلاینه
زور نزن داداش. فاز سرعتی اولین نفر میری بالای چوه دار :دی همین که تا اینجا رسیدی هم زشته :))

- - - Updated - - -

چوبه دار*

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19

عرفان
امین

از این دو نفر گناهکار حاصل خواهد شد. از هر دو حتی :دی
امین تو اگر بیگناه بودی امکان نداشت اول این فاز به من بیگناه، بگی صفر درصد بیگناهم. بعد تازه وقتی 1 درصد برای بیگناهیت قائل شدم، با جوابی که دادی مطمئن شدم گناهکاری.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
من رایم رو می‌دم. دومی رو هم به گزینه‌ی بی‌گناهم فعلا تا این‌جا می‌دم.

عرفان
رامتین

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
آقا دو نفر به من رای پرت دادن :| محمدرضا هم احتمال داره رای بده. ترسا و امین لطفا یکیتون رای پرتش رو عوض کنه. یهو شوخی شوخی میرم دفاعیه اینطوری :))

امین دیدی ترسا بهم رای پرت داد تو چرا بازم بهم رای پرت دادی :|

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
عرفان
صدرا

- - - Updated - - -

محمدرضا فاز بعد راز موفقیتت واسه چهار دفاعیه بدون اعدام‌ رو بهمون بگو.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
تا الان 9 نفر رای دادن.

همه پست رو پر کردن جز محمدرضا، محمدرضا هم عذر داشت موجهه، پست داره میده ازش می پذیرم. فقط باید رای هم بده، :دی

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
یاسین
رامتین

رای پرت رامتین

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
رامتین

ندیده بودم رای ترسا رو.

عرفان
یاسین

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
من احساس می‌کنم باید بیشتر به رابطه‌ی بین محمدرضا و محمدحسین فکر کنم وقتی شک فرقه رو هر دوتاشون هست. مشکل اینه که خیلی سرم شلوغه و فردا هم صبح تا عصر کلاس دارم. واسه پست دادن هم اواخر فاز می‌رسم.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
یاسین تو چرا بعد از این بازی محمدحسین هنوز رایت روی منه؟

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین