برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سیزدهم مافیا | در اعماق تاریکی

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
رای به رامتین شوخی بودا گفتم حرصشو درارم 3 رای پرت بگیره : ))))

یاسین
ممدرضا

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
امین

یاسین تو چرا بعد از این بازی محمدحسین هنوز رایت روی منه؟

بازی من هیچ مشکلی نداشته امین. تو هنوز جواب من در مورد قضیه چاوش رو ندادی. چیزی که به شدت مشکوکه و تو تازه از طریق اون خودت رو از مافیا بودن مبرا کردی.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
سلام خدمت همه
متاسفانه من این فاز مشکلی برام پیش اومد که واقعا نتونستم به نت دسترسی درست حسابی داشته باشم و بیام تو بازی
واقعا عذرخواهی میکنم
الان فکر میکردم برگشت زودتر برسم که به دلیل مشکلی که پیش اومد کلی معطل شدم بعد رسیدم خونه همون لحظه برق رفت
در واقع اصلا وقت نمیکنم هیچ پستی از این فاز بخونم و کل اطلاعاتم در مورد فاز قبلی هست
راجع به شک ها و رای ها که محمد امین یکی از شک های مافیام بود که خب اعدام شد و سناتور بود خوشبختانه
یکی دیگه از گزینه های مافیام در فاز های پیش عرفان بود که خب اصلا نرسیدم و هم نتونستم بحث رو دنبال کنم و هم اینکه بحثی باهاش داشته باشم
مورد دیگه بحثی بود که نمیدونم بقیه خوندن یا نه
هم در مورد فرقه بودن خودم و هم کسایی که به من رای دادن
طبق توضیحاتی که داده بودم و روند پست ها و رای ها این اطمینان کسایی که تو فاز های قبل با خیال راحت به من رای میدادن خیلی عجیبه
طبیعتا من نمیتونستم گزینه مافیا باشم هم روند بازی این رو نشون میداد هم دلایل و پست هایی که دادم در این مورد هم در رد پست محمد امین و موارد دیگه مشخصا من نمیتونستم مافیا باشم
پس شک همه کسایی که به من رای میدن قطعا برای فرقه بودنه
و کسی که به راحتی به گزینه فرقه رای میده و براش مهم نیست به نظر من قطعا نمیتونه بیگناه باشه
چون بیگناه ترس قربانی بودن گزینه فرقشو داره و از اعدامش میترسه که جذب ها اتفاق بیفته
یعنی شخص مورد نظر میتونه فرقه وکیل و در مرحله بعدی با احتمال ضعیف تر مافیا باشه که خب من بیشتر شکم به گزینه اوله
واسه همین از همه اونایی که نخوندن خواهش میکنم حتما یک دور پستمو بخونن و نظرشونو بدن

این یکی از پست هام

لطفا همه بخونن و نظر بدن در مورد پستایی که در مورد رای رامتین دادم

راجع به قسمتی که گفتی عماد کاملا تو متن بازیه
این مجموع پست عماد در مورد من بوده تو فازی که 7 صفحه بازی جلو رفته

یک مقدار حس منفی شده اولویت اول رایش
نه نظری داده نه پستی راجع به من داده پس بهم نگو که عماد تو متن بازی بوده
فرقش با تو اینه که تو بودی و در مورد منم چنتا پست دادی و حتی در مورد اون پست محمدامین هم تحلیل کردی و نظر دادی که من کاملا توضیح دادم و باز هم اولویت اولت بودم
پس شرایطتون یکی نیست
ضمن اینکه هنوز هم عماد نیومده تو بازی
طبیعتا وارد شه انتظار توضیح ازش دارم

درمورد توضیحت درباره رایت
بازیم مافیا کلاسیکه رایم مافیا کلاسیکه :|
میشه توضیح واضح بدی دلیل شک اصلیت رو؟
یعنی چی؟
میگی رای به من چیز عجیب غریبی نبوده که بخوای توضیح بدی
ولی دقیقا نیاز هست که توضیح بدی
چرا و به چه عنوان بهم رای اولویت اول دادی؟
الان تو ذهن تو نقش من چیه و منو چی فرض کردی که جلوتر از گزینه مافیات گذاشتی؟

اول اینکه چرا اولویت برات زدن فرقه بود و اعدام کردن اونی که مطمئن تر از گناهکاریش هستی نبود؟
اگر مافیا رو 5 و فرقه رو 3 درنظر میگرفتی که نظر بیشتر رو این مورد هست با رفتن دوتا مافیا ، 3 مافیا و 3 فرقه میموندن چرا اولویت فرقه شد و تصمیم گرفتی مافیا رو اولویت دوم بذاری؟
چه چیزی فرقه رو برات خطرناک تر از مافیا کرده بود؟

میگی که من ادعای بیگناهی نمیکنیم و بحث فدایی بودنم که البته من گفتم قربانی بودن رو مطرح کردم
مثل اینکه اشتباه متوجه شدی
تو سوال نپرسیدی که من بخوام جواب بدم که بخوام ادعا بیگناهی یا قربانی بودن بکنم، من ازت سوال کردم

میگم تو اگه بیگناهی چرا یک بیگناه باید به کسی که گزینه مافیاش نیست و به عنوان گزینه فرقه داره بهش رای میده ، احتمال قربانی بودن طرف رو درنظر نگیره و اولویت اول بده؟
توجه کن برخلاف فاز قبلی این فاز اولویت ها 2 امتیاز فرق دارن پس فرق رای اول و دوم نسبت به فاز قبلی زیادتر شده دلیل تفاوتی که بین رای اول و دوم میذارم برای همینه
مگه غیراینه اگه قربانی اعدام کنی ممکنه یکی از بدترین اتفاقا که جذب تا 2 نفر باشه اتفاق بیفته؟
تو به این مورد هیچ شکی نداشتی؟
کامل مطمئنی من به عنوان گزینه فرقت قربانی نیستم؟
زیادی مطمئن نبودی؟
یا هادی رو گزینه اول قربانی درنظر گرفتی که قطعا من نمیتونستم یارش و فرقه باشم یا قربانی بودن هادی رو قبول نداشتی که خب پس احتمال قربانی بودن گزینه های فرقت خیلی احتمال مهم و اساسی هست که برای تو مهم نبوده و اولویت اول رو به فرقه میدی
غیر اینه؟

این هم یک تیکه از پست فاز قبلت که قابل توجهه

خب پس با پست مهدی که یکی از احتمال هاش قربانی بودن هادی بود موافق بودی و از نظرت خوب بود، با این وضع بازم از نظرت من فرقه بودم؟
میشه توضیح بدی که چطور ممکنه؟

رای هامم میدم
عرفان
رامتین

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
محمدرضا-عرفان-محمد حسین-ترسا=حس فرقه دارم بهش
فری
فری میشه بگی عرفان چرا فرقه هس برات ؟!!

این احتیاطم نمیفهمم چیش بده که همه میگن؟ کی گفته بیگناه باید همیشه بی پروا باشه؟ حالا امیدوارم این دور براتون درس بشه که احتیاط و منفی ندونید.
همه یعنی اشتباه میگن فقط شما درست میگی ؟! :دی

یاسین و کسایی که میگن فری خنثی‌ست یا معلوم نیست چیه؟ این از کجا میاد؟ من که اینجام سوالی دارید بپرسید خوشحال میشم جواب بدم
تو از اول بازی یه ایده مطرح کردی بی‌گناه یابی و اینا و فقط پست‌هات شد همون !! اتهام زدن و بی‌گناه پیدا کردن ما ندیدیم کاری کنی ؟!! با این کارت فقط خواستی دور از حاشیه و اینا باشی و خودت رو فقط یه بی‌گناه نشون بدی !! تو سایه خیلی خوب اومدی جلو ، من فعالیت مفیدی ازت ندیدم.

اما برام عجیبه که برای کسی نامفهوم باشم و بهم رای بده
فعلا که کسی بهت رای نداده چون این فاز ، فاز خیلی مهمی هستش.

بخاطر موضوعی که مطرح کردم مبنی بر تاکید بر بیگناه یابی مورد حمله مافیا قرارگرفتم به هر دلیلی و از اون تقابلام سه تا مافیا درومد=چاوش، ممل، آرش
اگر نخ ال امین درست باشه خب اینجای بازی این حرفت زیاد مهم نیست دیگه :دی

آرش بعد از ترسا بیشترین بحث رو با تو داشته ، به نظرت جالب نیست ؟! :دی

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
​در حال محاسبه ...​

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
با این آرا عرفان به تک دفاع میاد. حداقل 4 بود.
تا 22:10 وقت تغییر آرا رو دارید. اگر با تغییر رای باعث به دفاعیه اومدن کسی بشید خودتون به دفاعیه میاید.

نتایج آرا:

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
خب تغییری نشد، عرفان تک دفاعیه هست و قانون تک دفاعیه هم دفاع افراد از فرد داخل دفاعیه است نه رایی که میدید. اگر 6 نفر ازش دفاع کنند، اعدام لغو میشه.

در نتیجه، عرفان تا 22:30 دفاعیه بده و تا 22:40 وقت دارید که ازش دفاع کنید بصورت خصوصی در غیر این صورت اعدام میشه.

فاز شب هم امشب نهایتا تا ساعت 23 خواهد بود. بعد از اون توضیحاتی میدم.

لطفا همه افراد داخل بازی گوش به زنگ باشید و کانال تلگرام و پی وی رو چک کنید.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
تا ساعت 22:40 نظرتون رو در مورد عدم اعدام عرفان و سرعتی شدن بازی و تموم شدنش همین امشب به من اعلام کنید.

شیوه فاز سرعتی اعلام خواهد شد.

دفاعیه عرفان:

توضیح گاد: عرفان از من خواست پست آخرش رو به عنوان دفاعیه ارسال کنم:

سلام من دیشب تا صبح باغ بودم و ساعت 1 ظهر بیدار شدم اومدم پستارو خوندم و باز خوابم گرفت 8 بیدار شدم ناهار خوردم و اومدم جاهایی که اسمم بود رو خوندم.

مرسی از تیم فرقه که با یه بامبول به اسم قربانی هممونو فریب داد و حتی این فاز هم به طرز مضحکی داره میده. من یه دید کلی از بازی ترسیم کنم تا بببینین چرا بامبوله!

الان 4 بیگناه داریم به احتمال زیاد ، 3 فرقه 2 مافیا و یه فرعی که یا وکیله یا جلاد

9 بیگناه داشتیم از اول، بیاین نقشاشونو حدس بزنیم (الانه که موی امینو آتیش بزنن بیاد بگه نقشای بیگناها برا کی مهمه؟؟؟؟؟؟ هااا)

دو ستون داشتیم ، یه شهردار ، یه کابوی ، یه حرفه ای میمونه 4 نفر که الان هستن...ازین 4 تا یکیش پلیسه میمونه 3 نفر ، شما به من بگین تو 9 تا بیگناه که دوتاش ستون هست و خیانتکار، برای محافظت بیگناها 1 شیخ میزاری یا دوتا؟ من با عقل ناقصم میگم 2 ، ازونجا که شیخ هم با سیو دو گناهاکار به بینقش تبدیل میشه این قدرت رو تعدیل میکنه. من میگم 2 شیخ داریم میمونه نفر اخر که یا عنکبوته یا بی نقشه یا کابوی دوم یا حرفه ای دوم ، ینی از این 4 نفر یک نفر قابل جذبه!!

کسایی که میتونستن جذبی باشن و مردن چی؟ خلفی حرفه ای و سعید کابوی. اصلا هیچ احتمالی به جذبی بودن این دو نمیدین؟ یا اصلا یکیشون! بابا جان فرقه دست گرفته شما رو و این رعب و وحشت کذایی رو داره تو بازی ایجاد میکنه که کسی ازشون اعدام نشه! ینی چی که فرقه اعدام نکنیم ها جیزه!!! گاد مگه قصدش از گذاشتن قربانی این بوده که فرقه رو غول کنه و ضد اعدام کنه!!! چرا اشتباه میزنین؟ کی مشکوک به قربانیه اونو اعدام نکن . ببینی کی از اعدام هراس داره اونو بگیر اعدام کن . فرقه استاد و فراماسون که داره بجز قربانی!! فراماسون به این دلیل که حرفه ای بتونه ازونام بزنه تو شب . چرا بخاطر یه نفر دو تا دیگه رو مصون میکنینی این چه تاکتیکیه واقعا؟ تازه من با همونشم مشکل دارم و میگم اعدام قربانی به اون وحشتناکی که فک میکنین نیست و نهایت یه نفر قابل جذب هست از بین این 4 تا و اون با این جایگزین میشه و بعدش کار رو غلتک میفته و نمیتونن در برن! اصلا گیریم شیخ هم یدونس و الان دو گزینه داریم و هر دو جذبین و از دو کشته قابل جذبمون هم کسی جذب نشده بود برا فرقه. خب قربانی الان میخاد اعدام شه ولی دو فرقه دیگه الان نزدیک بردن و دوس ندارن خش روشون بیفته و عصبی مشن وقتی اتهام بخورن در ادامه میگم منظورم کیه.

یاسین جان تو پستش میاد میگه اهای بیگناها الان باید تا فاز سرعتی دو تا مافیا رو اعدام کنیم وکیلم اتومات بره بیرون بمونیم 4 بیگناه و 3 فرقه و 7 نفری بریم فاز سرعتی !!!!!!!!! ازینجا تا اونجا پرانتز! این چه حرفیه اخه چرا توجه نمیشه به پستها؟ 7 نفری بریم سرعتی و فرقه 3 نفره بیفته به جون یکی که مشکوک به قربانیه از بیگناها و اونو بده بیرون با یه اشتباه بیگناها ببازن. یاسین جان رو دل نکنی با این پیشنهاد :))

روند بازی یاسین خصوصا در اوایل این فاز رو اصلا بهش دقت کردین؟ یه هیجان و استرسی گرفتتش که به هیجان نزدیک به برد مشهوره من فاز قبل یه اتهام نخ دادن بهش زدم که مطمعنم اگه کسی غیر از من اون پست رو داده بود الان هر دوی اون عزیزان در فشار عجیبی بودن و همه میگفتن اره راست میگه میتونه نخ باشه ها! ولی چون من دادم و من گاو پیشونی سفید این بازیم از پست و روز اولم همه مسخرم کردن و تختعه شدم و پستم بی اعتبار شد.

یاسین بعد از اون پستم که ممکن بود توجه ها بره روش و همه بریزن روش و فشار بیارن به طرز عجیبی انگار باروت گذاشته بودن روش ! اومد همه جانبه به من حمله کرد و اگه برگردین بازیش مشخصه. چرا؟ چون نمیخاد اعدام شه و نزدیک برده و چون فرقست! با اون پیشنهاد 7 نفری بریم سرعتی مطمعنترم شدم من. حالا من که با این حرفا از اعدام این فاز نمیتونم فرار کنم اینو میزارم که بعدا نگین بد بازی کرد و خودش رید و فلان. من بخاطر یه کلمه شخمی متهم شدم و از اول بازی دارم دفاع اونو میکنم و ناجوانمردانه همه ریختن سرم و زورم به کسی نمیرسه همین الانم که به اینحای بازی رسیدم قاچاقی بوده. شاید بعد اعدامم حرفام مهم شن! گرچه با بیگناهایی که من دیدم که راحت گول فرقه رو خوردن امیدی ندارم و به فرقه تبریک میگم بابت برد. نون قربونی رو خوردن!

از چیزی ترسوندنتون که اگه یکمی فکر میکردین جای ترس نداشت و اصلا دقت نمیکنین که خیله خب من چرا صورت مسعله و پاک کنم و از ترس اعدام نکردن قربانی اون یکی فرقه ها رو که مشخصا نمیخان اعدام شن رو پیدا نکنم؟ متاسفم که با پررویی تمام داره بهتون میگه بیاین 4 به 3 بریم فاز سرعتی و شماهم براش کف و سوت میزنین : )))))))) فک نمیکردم بازیامون انقدر آماتور شده باشه.

من یه غلطی کردم و دارم تاوانشو میدم ، هرچقدر توضیح بدم هم فرقه نمیزاره حرفم به گوش بیگناها برسه هم شما گوشاتونو بستین. من ستون ابله چراااااا باید پست بالانس رو که مهمترین پست بازیه انتخاب کنم برای نخ دادن اونم انقدر تابلو؟ فحس میدادین راحتتر قبول میکردم تا این نوب بازی رو. خب اگه گاد به من نقش ستون پنج داده به من و تواناییام انقدر باور داره که به وقتش و با زیرکی و حرفه ای نخ بدم دیگه؟ چرا اونجا نخ بدم من نمیتونم لابلای پستا جوری که فقط مافیا نخمو بگیره نخ بدم؟ آخه پست اول؟ کل بازی رومه رو اون پست! اها نخو دادم که بیاین گیر بدین بهم و تو دردسر بیفتم و بازیم تحت شعاع قرار بگیره که تو دفاعش بیام این حرفو بزنم؟ گافیه بنظرم هرکس متوجه شده باشه متوجه شده و انتظاری ندارم از این به بعد.

در مورد مافیا بودنمم جالبه دارن فله ای به هر اسمی که شده منو میبرن پای چوبه دار ! من و ممل هم تیمی ایم و هنوز ستون جذب نشده منی که ممل برام اوکی بود و اون فاز امین اولویتم بود میام ممل رو میزارم اولویت اول!!!! کاش اقلا بی دلیل یا با یه دلیل شخمی و سطحی میزاشتمش که نمیسوختم الان بگین هم تیمیته...سوتی گرفتم از دفاع یارو و در جاییکه مجبور نبودم و اگه اولویت نمیزاشتمش هم بازخاست نمیشدم اولویت اول گذاشتمش. که چی که سفید! شم چه سفیدی به به و دیگه به من شک نکنین و برم بازی رو تا 2 نفره و ببرم هوراااا

مرسی از استدلال هاتون. بله من شدم گوسفند قربونی فرقه که قدرت رای بیگناها گرفته شه و فرقه بمونه با 2 مافیایی که قطعا بعد من حدسش میزنه و 3 بیگناه باهوش! خوب دارین بازی میکنین بسم الله خودتونو اذیت نکنین رایاتونو بدین بریم که به حد کافی کشیدیم از بازی.

اها اینم بگم:

ممد حسین بیگناهه . فرقه خصوصا یاسین افتاده روش که بازی رو تموم کنه ، اون پستش صادقانه بود و آزاده باشین خودتونم میدونین بیگناهه . امین یه وکیل تیپیکال ، پست درصداش داره سوال طرح میکنه و میگه درصد بدین ، بجا اینکه وایسه ببینه کی چه درصدی میده بعد تحلیلش کنه و از توش تناقض دربیاره و گناهکار بشناسه داره خط بعدش استراتژی میده به گناهکارا که چطور درصد بدین که گیر نیفتین. کمیک خالص بود اون پست حالا درصداشم بماند :)) برگردین پستشو بخونین(ای وای یادم نبود کسی تره خورد نمیکنه برا حرفم) باشه بعد اعدامم برگردین لاقل

بسه دیگه زیادی کمکتون کردم شب و روزگار خوش . شاید دفاعیه دادم شایدم ندادم سرم درد میکنه اومدم که گاد کش نشم ابرومندانه تموم شه بازی برام. بوس به همتون :*

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
متاسفانه عرفان اعدام میشه

مافیا و گادفادر بود.

حتما انتظار دارید که وکیل از بازی خارج بشه. :دی خب انتظار به جایی دارید :دی

وکیل اگر بود از بازی خارج میشد :دی ولی چون از اول نبوده منطقا خارج نمیشه :)) برید فاز شب تا در مورد بالانس توضیح اول فاز جدید :دی

تا 23:00 اهداف شب بدید :دی جز یه نفر که نیست همه با فاز سرعتی موافق بودن. در نتیجه بازی سرعتی میشه، و امشب تموم میشه. شیوه بازی سرعتی رو حین باز شب توضیح میدم.

فعلا ببینم اون یه نفر کجاست و در موردش تصمیم بگیرم :دی

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
اتفاقات قابل بازگویی:
متاسفانه فری کشته میشه، مافیا و ستون پنجم بود. افراد مافیا به پایان رسید و مافیا نابود شد.

توضیح بالانس:
در مورد فرعی داخل بازی، همونطور که گفتم وکیل نداشتیم و جلاد داشتیم. :دی با توجه به شرایط جدید نیاز به گفتن نقش افراد از اول بازی هم نیست :دی

به این مورد توجه کنید، در صورت برد یک تیم و حضور جلاد، اون تیم یکبار فرصت داره جلاد رو اعدام کنه، در صورت اشتباه در پیدا کردن جلاد، جلاد به تنهایی برنده و بقیه بازنده میشن :دی

البته اگر جلاد قبلش حداکثر تعداد حدس اشتباه یا درست رو تکمیل کنه، خودش از بازی کنار میره :دی

و نکته دیگه اینکه بازی وارد فاز سرعتی شد، اما فاز هفت جزو فاز های عادی محسوب میشه، یعنی فرقه این فرصت رو داره که قربانی رو اعدام و در صورتی که فرد / افراد جذب شده ای داشته باشه، اون / اونها رو به تیم خودش اضافه کنه :دی

در واقع امروز آخرین روز اجرای مراسم قربانی برای فرقه است

شیوه فاز سرعتی:
در مورد فاز هفتم از الان تا ساعت 12 فرصت دارید که به صورت آزاد بحث کنید و تا قبل از ساعت 12 باید رای بدید،
شیوه رای گیری هم بیشترین رای هست با حداقل 3 رای. در صورتی که کسی سه رای نیاره، بین افراد حاضر در بازی به وسیله عدد تصادفی و کمک از جوکر محترم بازی هست :دی

از فاز هشتم به بعد رو توضیح خواهم داد :دی

آغاز فاز روز هفتم (آخرین روز عادی):
لیست شرکت کنندگان به ترتیب الفبا:

امین
ترسا
رامتین
صدرا
عماد
محمدحسین
محمدرضا
یاسین

تعداد شرکت کنندگان:
8 نفر

فرصت رای:
00:00

تعداد آرا برای اعدام:
بیشترین رای با حداقل 3 رای
در صورت تساوی آرا و یا عدم کسب حداقل آرا، اعدام به صورت عدد تصادفی و توسط جوکر گرامی صورت میگیرد :دی

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
آقا این مسخره بازی چیه قرار نبود فرقه مراسم قربانی داشته باشه.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
خب تبریک به همه :دی

هر کی تا اینجای بازی اومده، فارغ از برد و باخت یعنی خوب بازی کرده. البته به جز قربانی :دی

امیدوارم بیگناها برنده بشن و حدسامون در مورد فرقه اوکی باشه.

ما از اول حضور وکیل مدافع شیاطین رو قطعی گرفته بودیم. فقط من یه جا تردید کردم که جا داره بابتش ازم تقدیر بشه و امتیاز داده بشه :))
ولی منم اصلا حواسم به جلاد نبود. 😐

خب
سه فرقه
چهار بیگناه
یه جلاد

من نظرم به ترسا، یاسین، صدرا و عماد مثبته و بهشون کم شک دارم. قطعا نظرم اشتباه داره و انقدر بیگناه الان توی بازی نیست. چون نقش خودم رو میدونم پس حداقل یکی از این نفرات یا گناهکاره یا جلاد.
از بین این ها فری کمتر مثبته.

به امین و محمدحسین و محمدرضا یا شک متوسط دارم یا شک زیاد.

پ.ن: آقا هنوز میتونن قربانی کنن؟ :| خیلی بد شد که! اه! چقدر بهشون فرصت میدین؟

پ.ن ۲: مافیا لعنتی چجوری فری رو جذب کرده بود:دی هر چند کلا بد بازی کردن ولی این کارشون عالی بود :دی

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
پس عرفان بنده خدا راست می‌گفت که فری نخ داده. :دی
ولی چرا با اینکه فاز سرعتی شد هنوز اعدام قربانی داریم؟ فاز پیش آخریش نبود مگه؟

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
عرفان :)))))) فری :))))))))

عرفان با این حرکت دفاعیش برام 150% شد....فری هم با بازی فاز قبلش قطعا بیشتر از اینا زنده نمیموند...حرفش در مورد قربانی از فری بیگناه بعید بود و بیش از اندازه هم سایه بازی کرد....نمیدونم چرا شاید کلا انگیزشون رو از دست داده بودن....بقیش بمونه واسه تاپیک ریتینگ.

متاسفانه همچنان ریسک اعدام قربانی رو داریم و سیف نشدیم....

با توجه به صحبت ها فکر میکنم بیشترین شک واسه قربانی بین ممدرضا و ممدحسینه...نظرتون رو در مورد این 2 عزیز بگین/نظر دیگری راجع به قربانی یا اطمینان بالا نسبت به فرقه دارین بگین.

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
جلاد بیا خودت برو بیرون چیه اومدی وسط بحث فرق و بی‌گناه‌ها :دی

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
خب تبریک به همه :دی

هر کی تا اینجای بازی اومده، فارغ از برد و باخت یعنی خوب بازی کرده. البته به جز قربانی :دی

امیدوارم بیگناها برنده بشن و حدسامون در مورد فرقه اوکی باشه.

ما از اول حضور وکیل مدافع شیاطین رو قطعی گرفته بودیم. فقط من یه جا تردید کردم که جا داره بابتش ازم تقدیر بشه و امتیاز داده بشه :))
ولی منم اصلا حواسم به جلاد نبود. 😐

خب
سه فرقه
چهار بیگناه
یه جلاد

من نظرم به ترسا، یاسین، صدرا و عماد مثبته و بهشون کم شک دارم. قطعا نظرم اشتباه داره و انقدر بیگناه الان توی بازی نیست. چون نقش خودم رو میدونم پس حداقل یکی از این نفرات یا گناهکاره یا جلاد.
از بین این ها فری کمتر مثبته.

به امین و محمدحسین و محمدرضا یا شک متوسط دارم یا شک زیاد.

پ.ن: آقا هنوز میتونن قربانی کنن؟ :| خیلی بد شد که! اه! چقدر بهشون فرصت میدین؟

پ.ن ۲: مافیا لعنتی چجوری فری رو جذب کرده بود:دی هر چند کلا بد بازی کردن ولی این کارشون عالی بود :دی

فری مرد هااا

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
محمدحسین نبود میگفت خوب اعدام کردم تا اینجا ؟ :دی ارش و بیرون کردم فلان کردم بهمان کردم ؟ :دی

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
عرفان دهن سرویس چه پستی داد آخرش ، فکر کرد ما ساده ایم :))

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
یاسین

جلاد بیا خودت برو بیرون چیه اومدی وسط بحث فرق و بی‌گناه‌ها
تو چرا باید یهو این وسط دغدغه‌ت جلاد باشه؟ :)) مگه نباید دغدغه‌ت قربانی باشه؟

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین