برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سیزدهم مافیا | در اعماق تاریکی

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
محمدحسین نبود میگفت خوب اعدام کردم تا اینجا ؟ ارش و بیرون کردم فلان کردم بهمان کردم ؟

برادر منم که به عرفان رای دادم تو دست از تخریب من برنمیداری؟! :))
خوبه ما یه بار اشتباه کردیم تو این بازی سر محمدامین :))

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
خب محمدحسین جان، بیا برامون از فرقه‌های احتمالی‌ت بگو. :دی

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
برادر منم که به عرفان رای دادم تو دست از تخریب من برنمیداری؟! :))
خوبه ما یه بار اشتباه کردیم تو این بازی سر محمدامین :))

بخدا هرجور حساب کنم بیگناه نیستی. :دی

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
محمدرضا هم فکر کنم رفت که با اعلام ساعت ۰۰:۰۰ بیاد.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
خب
محمدرضا

یکی از دوستان (فکر کنم عماد) به درستی خطاب به محمدحسین گفت که قربانی توی سایه نمیره. لذا من حس قربانیم در مورد محمدرضا پایین اومد. دو فاز کلا توی سایه بود

محمدرضا جان دو فازه آخر وقت میای و هنوز توی سه فاز پیش گیر کردی؟ :دی
آقا این همه بهت رای دادن چرا قصد داری فرو کنی توی ما؟ :)) من فرو شدنی نیستم. تلاش نکن :دی
شما به جا این که پست چند فاز پیشت رو بیاری کپی پیست کنی، جواب منو بده تا جوابت رو بدم.

اول این که چرا وقتی پرسیدم هدفت از بحث با من چیه و میخوای چیو ثابت کنی چرا جواب ندادی با این که پست هم دادی؟ بعد آخر فاز قبل اومدی گفتی رامتین فرقه است!

حالا سوال دوم هم این که بحثی که با هم داشتیم دقیقا چه دخلی به فرقه بودن من داشت؟

تو کل مشکلت با من دو چیز بود. اولویت دوم دادن به محمد امین و اولویت اول دادن چند فاز پیش به خودت. رای دوم دادن به محمدامین نشونه فرقه است یا اولویت اول دادن به خودت؟ اگه دومی رو بگی که خودتو قربانی گرفتی :)) اولی هم که کلا بی ربطه.

اون موقع گفتم، الانم میگم. هر کی سوالای محمدرضا از من براش مهمه، بپرسه و منم جواب میدم. ولی به خود محمدرضا تا جواب این سوالام رو نده، جوابی نمیدم.

رایم هم احتمالا خودشه. مگه نظر جمع به قربانی بودنش باشه.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
خب محمدحسین جان، بیا برامون از فرقه‌های احتمالی‌ت بگو.

عزیزم خب شما بگو که به من میگی قربانی. پر پر شدم فاز قبل بهتون بگم من گناهکار نیستم اصلاً حرفم رو نمیخونید :)) :دی تازه میگید میخواد اعدام بشه.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
عزیزم خب شما بگو که به من میگی قربانی. پر پر شدم فاز قبل بهتون بگم من گناهکار نیستم اصلاً حرفم رو نمیخونید :)) :دی تازه میگید میخواد اعدام بشه.

بزرگوار پست فاز قبل من خطاب بهت رو میشه جواب بدی؟

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
تو چرا باید یهو این وسط دغدغه‌ت جلاد باشه؟ مگه نباید دغدغه‌ت قربانی باشه؟
تو چرا جدا میگفتی من رو چرا تو گزینه هات گذاشتی ؟! اون همه تحلیل کردم که سوال کنی ازم ؟!! تو و عرفان بهتون قربانی نمیخورد فقط

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
رامتین چرا دقیقا تو این فاز حست به قربانی بودن محمدرضا پایین اومده ؟ :دی

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
محمدرضا همون اول بازی گفت من یه پست 199 کلمه ای میدم منو بفرستید دفاعیه! :fp:
من بعید میدونم قربانی باشه و اینقدر راحت همون فاز اول بگه منو بفرستید دفاعیه. حالا دیگه تصمیم با خودتون. بعد نگید دوباره محمدحسین گفت :دی گفتم یادآوری کنم فقط.

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
از جلاد عزیز میخوام‌ فعلا با بیگناها بازی کنه ما خودمون بعدا قول میدیم ببازیم بهت. :))

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
رامتین چرا دقیقا تو این فاز حست به قربانی بودن محمدرضا پایین اومده ؟ :دی

گفتم. چون دو فاز تلاش برای اعدام نکرد و رفت توی سایه‌.
ضمنا حرفایی که عرفان در مورد فرقه گفت هم قابل تامل بود

- - - Updated - - -

زود رای بگیریم تمومش کنیم (استیکر اکبر هاشمی رفسنجانی)

رای به اعدام: محمدرضا

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
حاجی من ریدم تو خودم واقعا با این استدلالت.

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
آقا درسته فاز سرعتیه ولی ناموسا سیکیم خیاری رای ندیم دیگه.

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
آقا جدی باشید.
الان سه‌تا فرقه و یه جلاد تو بازی هست.

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
انصافا رو چه حسابی میخواد اینجای بازی فرقه اعدام کنید :45:

چی میگید جدا ؟!! جلاد رو پیدا کنید.

نشستن دارن به فرقه رای میدن ، حالتون خوبه ؟

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
خب
محمدرضا

یکی از دوستان (فکر کنم عماد) به درستی خطاب به محمدحسین گفت که قربانی توی سایه نمیره. لذا من حس قربانیم در مورد محمدرضا پایین اومد. دو فاز کلا توی سایه بود

محمدرضا جان دو فازه آخر وقت میای و هنوز توی سه فاز پیش گیر کردی؟ :دی
آقا این همه بهت رای دادن چرا قصد داری فرو کنی توی ما؟ :)) من فرو شدنی نیستم. تلاش نکن :دی
شما به جا این که پست چند فاز پیشت رو بیاری کپی پیست کنی، جواب منو بده تا جوابت رو بدم.

اول این که چرا وقتی پرسیدم هدفت از بحث با من چیه و میخوای چیو ثابت کنی چرا جواب ندادی با این که پست هم دادی؟ بعد آخر فاز قبل اومدی گفتی رامتین فرقه است!

حالا سوال دوم هم این که بحثی که با هم داشتیم دقیقا چه دخلی به فرقه بودن من داشت؟

تو کل مشکلت با من دو چیز بود. اولویت دوم دادن به محمد امین و اولویت اول دادن چند فاز پیش به خودت. رای دوم دادن به محمدامین نشونه فرقه است یا اولویت اول دادن به خودت؟ اگه دومی رو بگی که خودتو قربانی گرفتی :)) اولی هم که کلا بی ربطه.

اون موقع گفتم، الانم میگم. هر کی سوالای محمدرضا از من براش مهمه، بپرسه و منم جواب میدم. ولی به خود محمدرضا تا جواب این سوالام رو نده، جوابی نمیدم.

رایم هم احتمالا خودشه. مگه نظر جمع به قربانی بودنش باشه.

در مورد ممدرضا هم اره هم نه... بازم ممدرضا انقدری خارج سایه نبوده که بگیم قربانی نیست این نبودنش و صرفا از گادکش در اومدنش هم شک برانگیزه...اگه بیگناهی و میخوای بازی کنی بسم الله الان نفر اول باید تو تاپیک باشی الان که سرعتی شده اگه نه صرفا از گادکش نجات داده خودش رو که ما نفر اول اعدامش کنیم؟؟؟این نبودن ممدرضا واقعا من رو ازار میده واقعا درست نیست این بازی

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
احساس میکنم مرحوم فری داره راهنمایی میکنه. :))

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
عه چرا سند شد؟ می‌خواستم بگم هنوز. آرش سایتت خرابه

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
عماد

مورد 1) از بازی طرف و اینتراکشن های حول و حوشش...قربانی نقشیه که باید اعدام بشه تا کارش رو انجام بده...تو نزدیک بودن به اعدام یا push شدن خاصی از طرف فردی/عده ای نسبت به یاسین حس کردی؟بعید میدونم پس حتی اگه احتمال فرقه میدادی به یاسین از نظر من و منطق من از اونجایی که درصد قربانی بودنش خیلی پایین بود و ضمنا گزینه کس دیگری هم نبود بهتر بود پایه حرفت میایستادی.

مورد 2) حقیقتا یکم قبول کردن این مورد سخته خصوصا وقتی دوستان همه انقدر واست کردیت قائل هستن و بازی هم حساسه...احتمال بیگناهی قائل بودی هم باز میگم نباید واست میرفت اولویت اخر(0 امتیاز) با این همه مدرک و سوتی. توی پست دیگمم اشاره کردم من مشکلی با احتمال قائل شدنت ندارم ولی هم اولویت اخر گذاشتن و هم نحوه هندل کردنت تو اون فاز شک برانگیزه.

مورد 3) اتفاقا یکی از مشکلات من همینه ...من با اصل و اساس این حرفی که زدی مخالفم با مثال هم برات میگم. قربانی باید تو متن بازی باشه تا حد خوبی و به موقع سوتی/اشتباه کنه تا اعدام بشه...سایه بودن اصلا واسه این نقش خوب نیست چرا؟چون ممکنه سرموقعش اعدام نشه...کسی که تو سایه بوده و کاری نکرده نمیتونه هروقت مناسب بود/دلخواه تیم و تاکتیک تیمش بود اعدام بشه...اصل درست بازی کردن نقش قربانی از نظر من تنظیم زمان مردنه وگرنه چیز دیگه ای نداره نقشش...با سایه بودن و منفعل بازی کردن این مقصود حاصل نمیشه مثال؟ رضا بنا به دلایلی(ایشالا حال خودش و خانواده محترمش خوب باشه) نیومد و تو سایه بود عملا ایا اعدام شد؟خیر دوستان دیگری هم بودن چه در این دور چه ادوار دیگه معمولا کسی صرف سایه بودن اعدام نمیشه مگر فاز های خیلی نهایی تر...پروسه اعدام شدن مدرک و زمان میخواد نمیشه یهویی در بیایی و بگی خوب من برم اعدام شم و سریع افراد بهت رای بدن...بحث ها و شک های دیگه در جریانه.

1. عماد جان حرفت رو میفهمم، ولی اصلاً شاید قربانی نخواد اعدام بشه چون ما نمیدونیم شانس جذب فرقه چقدر بوده. من فقط محض اطمینان اون لحظه چون شک داشتم گفتم بهتره ریسک نکنیم. همین.
2. خب الان که مافیا تموم شد برادر من. من مافیا بودم؟ من فقط مغزم درگیری زیادی پیدا کرد اشتباه کردم. خیلی صادقانه باهاتون حرف زدم فاز قبلی.
3. من شک ات رو متوجه میشم ولی الان چجوری میتونم از خودم دفاع کنم؟ تو اصل رو گذاشتی بر اینکه محمدحسین قربانیه. من اگر قربانی بودم دیگه چرا باید اول بازی میومدم امثال تو و رامتین رو سفید میکردم؟ ببین متن بازی من اصلاً با فرقه و قربانی همخوانی داره؟ من دنبال گناهکار بودم همش.

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین