برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سیزدهم مافیا | در اعماق تاریکی

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
فرقه ها رای بدید زود که پیداتون کنیم ممنون، اولی که رای داد :دی

رامتین جان با مایی یا با فرقه ها ؟!! :دی

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
بابا یاسین فرقه بازی در میاری چرا ؟ جلاد و اعدام کنیم سه به سه میشیم میبازیم. :|

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
رامتین جان من یذره اصرار خاصی ازت واسه اعدام محمدرضا حس می‌کنم. دقایق آخر فاز قبل هم می‌گفتی محمدرضا حتما اعدامه فاز بعد و این حرف‌ها. :دی

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
حاجی من ریدم تو خودم واقعا با این استدلالت.

سریع طهارت کن :))

بیگناهان. جسور باشید. قوی باشید. نترس باشید.
محمدرضا رو به درک واصل کنید.

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
عماد و یاسین گناهکار باشین نمیبخشمتون. : )))

- - - Updated - - -

رامتین جان من یذره اصرار خاصی ازت واسه اعدام محمدرضا حس می‌کنم. دقایق آخر فاز قبل هم می‌گفتی محمدرضا حتما اعدامه فاز بعد و این حرف‌ها. :دی

شاید خود رامتین قربانیه : )) پشماااام.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
یاسین

جلادو چجوری پیدا کنیم؟
حرف صدرا هم گوش کن.

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
صدرا سه به سه نمی‌شیم که. الان مگه چهارتا بیگناه تو بازی نیست؟
کی رای داده تازه؟ چه قدرتند تند پیام می‌دید اه

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
یاسین جلاد رو چطوری میخوای پیدا کنی خداوکیلی؟ :)):دی تو همین مافیا و فرقه مونده بودیم.

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
آها خود رامتین رای داده. :دی
رامتین ادای جلاد رو در میاری حاجی یا واقعا جلادی؟

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
دوستان من سه تا کلونازپام خوردم مستم. یه کم شاد و شنگولم :)) ولی عقلم خوب کار میکنه. با فرقه کاری ندارم. ولی بیگناها بیاین به من اعتماد کنین.
اگه منو به این بهونه در آستانه پیروزی اعدام کنید خیلی خرین :))

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
اگه محمدحسین قربانی باشه و امین استاد اعظم؟ :دی چون امین هی فاز قبل می‌گفت فاز بعد اعدامت می‌کنم.

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
حواسم نبود هشت نفریم.
سه فرقه
یه جلاد
چهارتا بیگناه.

آقا محمدحسین و بدیم بره یا علی.

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
بابا یاسین فرقه بازی در میاری چرا ؟ جلاد و اعدام کنیم سه به سه میشیم میبازیم. :|

۴ به ۳ میشیم دیگه ، ۳ به ۳ چیه ؟!!

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
اگه محمدحسین قربانی باشه و امین استاد اعظم؟ :دی چون امین هی فاز قبل می‌گفت فاز بعد اعدامت می‌کنم.

خب محمدحسین کنسله پس.

- - - Updated - - -

خیلی وقت بود فاز سرعتی نبودم، این خودش یه پیشرفته. : ))

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
ترسا

کلا با ممدرضا درگیر بودم از سه فاز پیش. اینم در نظر بگیر.

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
عماد و یاسین گناهکار باشین نمیبخشمتون. : )))
بمیر :))

یاسین جلاد رو چطوری میخوای پیدا کنی خداوکیلی؟ تو همین مافیا و فرقه مونده بودیم.
تو به قدرت من ایمان نداریا :دی مافیا رو که براتون پیدا کردم.

جلاد هم پیدا میکنم.

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
آقا نظرتون در مورد جلاد بودن محمدحسین چیه ؟

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
عماد

1. عماد جان حرفت رو میفهمم، ولی اصلاً شاید قربانی نخواد اعدام بشه چون ما نمیدونیم شانس جذب فرقه چقدر بوده. من فقط محض اطمینان اون لحظه چون شک داشتم گفتم بهتره ریسک نکنیم. همین.
2. خب الان که مافیا تموم شد برادر من. من مافیا بودم؟ من فقط مغزم درگیری زیادی پیدا کرد اشتباه کردم. خیلی صادقانه باهاتون حرف زدم فاز قبلی.
3. من شک ات رو متوجه میشم ولی الان چجوری میتونم از خودم دفاع کنم؟ تو اصل رو گذاشتی بر اینکه محمدحسین قربانیه. من اگر قربانی بودم دیگه چرا باید اول بازی میومدم امثال تو و رامتین رو سفید میکردم؟ ببین متن بازی من اصلاً با فرقه و قربانی همخوانی داره؟ من دنبال گناهکار بودم همش.

مورد 1) متوجه حرفت هستم اره ممکنه اصلا نتونسته باشن جذب کنن ولی احتمالش پایینه به نظرم فرصت زیادی داشتن و تیم هم بودن و مشورت میکنن باهم و مافیا هم نسبتا زود و کامل پکید......این قسمت از حرفتم متوجهم ولی خیلی واسم قابل قبول نیست...چه ریسکی؟یاسین نزدیک اعدام هم نبود...هم حرفت رو زده بودی و تناقض نمیداشتی هم risk free بود

مورد 2) چه ربطی داشت برادر؟من نگاه مافیایی بهت نداشتم بحث دستاورد بود و احتمالاتش

مورد 3) من اصل رو به این نزاشتم...ولی بازی حساسه تو هم مشکوک بوده این حرکتت استدلالت هم در مورد نوع بازی قربانی خیلی پرت بود به نظرم. طبیعیه شک زیادی داشتم باشم نه؟

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
خب
محمدرضا

یکی از دوستان (فکر کنم عماد) به درستی خطاب به محمدحسین گفت که قربانی توی سایه نمیره. لذا من حس قربانیم در مورد محمدرضا پایین اومد. دو فاز کلا توی سایه بود

محمدرضا جان دو فازه آخر وقت میای و هنوز توی سه فاز پیش گیر کردی؟ :دی
آقا این همه بهت رای دادن چرا قصد داری فرو کنی توی ما؟ :)) من فرو شدنی نیستم. تلاش نکن :دی
شما به جا این که پست چند فاز پیشت رو بیاری کپی پیست کنی، جواب منو بده تا جوابت رو بدم.

اول این که چرا وقتی پرسیدم هدفت از بحث با من چیه و میخوای چیو ثابت کنی چرا جواب ندادی با این که پست هم دادی؟ بعد آخر فاز قبل اومدی گفتی رامتین فرقه است!

حالا سوال دوم هم این که بحثی که با هم داشتیم دقیقا چه دخلی به فرقه بودن من داشت؟

تو کل مشکلت با من دو چیز بود. اولویت دوم دادن به محمد امین و اولویت اول دادن چند فاز پیش به خودت. رای دوم دادن به محمدامین نشونه فرقه است یا اولویت اول دادن به خودت؟ اگه دومی رو بگی که خودتو قربانی گرفتی :)) اولی هم که کلا بی ربطه.

اون موقع گفتم، الانم میگم. هر کی سوالای محمدرضا از من براش مهمه، بپرسه و منم جواب میدم. ولی به خود محمدرضا تا جواب این سوالام رو نده، جوابی نمیدم.

رایم هم احتمالا خودشه. مگه نظر جمع به قربانی بودنش باشه.
دو فاز؟
فاز قبلی که من جز فعال ترینا بودم چجوری حس کردی دو فاز توی سایم؟
این فاز هم نرسیدم و قطعا برای گادکش نشدن میام و پست میدم حتما
نباید بدم؟
چند بار توضیح دادم چون وقتی گزینه مافیا واضح داشتیم تو رای اولت به من به عنوان گزینه فرقت بود
واضح نیست چرا برام سواله و ازت سوال پرسیدم؟
دیگه چند بار توضیح بدم
من چرا باید تو پست اولم بهت توضیح بدم دلیل سوالم چیه؟
چرا فکر میکنی میتونی انتخابی جواب بدی؟
تو دوتا پست اول جوابت سر بالا جواب میدادی و میگفتی چرا میپرسی به چی میخوای برسی جا اینکه جواب بدی
بعد میگی چرا نگفتی هدفت چیه؟
وقتی درست جواب نمیدی چرا باید بگم؟
شاید هدفم جوابات بوده مشخصه همون اول نمیگم چرا ازت سوال پرسیدم
چه دخلی به فرقه بودن تو داشت؟
جدی سواله برات یا منو گیر اوردی؟
چندین بار توضیح دادم
یک بیگناه که اطلاعات دقیق و خاصی نداره چجوری انقدر راحت به گزینه فرقش رای میده به عنوان اولویت اول؟
اونم چند فاز؟
من میگم تو اگر بیگناهی چرا این احتمال رو درنظر نگرفتی بعد تو جواب به من میگی ادعای قربانی کردی
اصلا حرف منو خوندی؟
نظر خودت در این زمینه چیه؟
اون شخص بیشتر به چی میخوره؟
بیگناه یا فرقه؟

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
اتصال به گوگل