برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سیزدهم مافیا | در اعماق تاریکی

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
ممرضا تو حقت یه تمشک دیگه س، وقتی هیچ فعالیت مفیدی نداری و نمیخوای گادکش شی معنیش چی میتونه باشه ؟

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
عماد و یاسین گناهکار باشین نمیبخشمتون. : )))

- - - Updated - - -

شاید خود رامتین قربانیه : )) پشماااام.

این سفید ترین و خالص ترین عماد بیگناهیه که میتونم واستون بازی کنم صدرا جان....خط مسیر بازی و استدلال و منطق من مشخصه....واقعا فکر میکنم بتونین عماد بیگناه و گناهکار رو تشخیص بدین دیگه اونم الان.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
یعنی دو فازه من دارم دیوانه میشم از دست شماها.
بابا من نمیخوام اعدام بشم چرا نمیفهمید؟ :))
ترسا میگه امین استاد اعظمه محمدحسین قربانی. صدرا هم میگه یا علی سرشو ببریم. انگار گوسفند ام :))

آقا خارج از شوخی در مورد من به شدت در اشتباهید. دیگه عرفان که مافیا بود گفت اگر وجدان داشته باشید و آزاده باشید میفهمید محمدحسین بیگناهه :دی مافیا برای چی باید بگه فرقه بیگناهه؟ به خدا نمیفهممتون از فاز قبلی. الان هم جاش فکر کنید فرقه کیه. و جلاد اگر قابل رد یابیه.

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
یعنی دو فازه من دارم دیوانه میشم از دست شماها.
بابا من نمیخوام اعدام بشم چرا نمیفهمید؟ :))
ترسا میگه امین استاد اعظمه محمدحسین قربانی. صدرا هم میگه یا علی سرشو ببریم. انگار گوسفند ام :))

آقا خارج از شوخی در مورد من به شدت در اشتباهید. دیگه عرفان که مافیا بود گفت اگر وجدان داشته باشید و آزاده باشید میفهمید محمدحسین بیگناهه :دی مافیا برای چی باید بگه فرقه بیگناهه؟ به خدا نمیفهممتون از فاز قبلی. الان هم جاش فکر کنید فرقه کیه. و جلاد اگر قابل رد یابیه.

عرفان بیخود کرد بابا، تو جلادی، شک نکن.

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
ببینید؛
اگه محمدرضا رو فرقه‌ی قطعی بگیریم، بقیه‌ی فرقه‌ها کی هستن؟
الان به نظرتون محمدحسین قربانیه یا محمدرضا؟

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
بایا لامصب تو خودت ادعا میکردی من آرش رو اعدام کردم نمیدونم کی و اعدام کردم، حرمله ای تو.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
ممرضا تو حقت یه تمشک دیگه س، وقتی هیچ فعالیت مفیدی نداری و نمیخوای گادکش شی معنیش چی میتونه باشه ؟

صدرا جان من تو دیگه چیزی نگو :دی
الان این فاز رو میگین فعالیت؟:))
ولمون کن ناموسا
نصف فاز هام که عذر موجه داشتی خدارو شکر رفع شد
چی میگی پس :دی

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
فرصت اعدام بیگناه هم نیست وگرنه والا من حاضر بودم این فاز اعدام شم که قربانی بی اثر شه حدقل.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
عماد

مورد 1) متوجه حرفت هستم اره ممکنه اصلا نتونسته باشن جذب کنن ولی احتمالش پایینه به نظرم فرصت زیادی داشتن و تیم هم بودن و مشورت میکنن باهم و مافیا هم نسبتا زود و کامل پکید......این قسمت از حرفتم متوجهم ولی خیلی واسم قابل قبول نیست...چه ریسکی؟یاسین نزدیک اعدام هم نبود...هم حرفت رو زده بودی و تناقض نمیداشتی هم risk free بود

مورد 2) چه ربطی داشت برادر؟من نگاه مافیایی بهت نداشتم بحث دستاورد بود و احتمالاتش

مورد 3) من اصل رو به این نزاشتم...ولی بازی حساسه تو هم مشکوک بوده این حرکتت استدلالت هم در مورد نوع بازی قربانی خیلی پرت بود به نظرم. طبیعیه شک زیادی داشتم باشم نه؟

عماد من میفهم تو رو. الان هم درک میکنم که گیج باشی. از اول بازی هم به بازی تو اتفاقاً خوش بین بودم و چندبار گفتم بیگناهی. اُمیدوارم که گولم نزده باشی فقط :دی ولی من فرقه نیستم. اگر بودم بعد از بازی تُف کن توی صورت من :دی مطمئن باش نیستم. اگر بازی رو مُرور کنی متوجه میشی فرقه اینقدر از بیگناه دفاع نمیکنه توی بازی ;)

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
رامتین نظرت در مورد جلاد بودنت چیه ؟ :دی

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
صدرا جان من تو دیگه چیزی نگو :دی
الان این فاز رو میگین فعالیت؟:))
ولمون کن ناموسا
نصف فاز هام که عذر موجه داشتی خدارو شکر رفع شد
چی میگی پس :دی

آقا به پیر به پیغمبر من از اولشم قرار بود تا سوم بازی کنم !
اون قسمتیشم که مریض بودم برو از خدا شاکی باش نه من.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
ترسا

ترسا، عزیز من، روی چه حسابی من رو فرقه در نظر گرفتی آخه؟ دلایل من رو از فاز قبل خوندی؟

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
ممد رضا جوابتو میدم برو حال کن :))

دو فاز؟
فاز قبلی که من جز فعال ترینا بودم چجوری حس کردی دو فاز توی سایم؟

اولش چند تا پست مسخره دادی. بعد رفتی تا دقایق آخر فاز.

این فاز هم نرسیدم و قطعا برای گادکش نشدن میام و پست میدم حتما
نباید بدم؟

اینا استدلال‌های قربانی نبودنت بود.

چند بار توضیح دادم چون وقتی گزینه مافیا واضح داشتیم تو رای اولت به من به عنوان گزینه فرقت بود
واضح نیست چرا برام سواله و ازت سوال پرسیدم؟

چون به گزیمه مافیا رای ندادم و به گزینه فرقه رای دادم، فرقه ام. فوق منطقیه :))

من چرا باید تو پست اولم بهت توضیح بدم دلیل سوالم چیه؟

پست اول نه. سه بار ازت پرسیدم. چون دلیلی نداشتی. آخد فاز اومدی یه چیز چرتی گفتی.

چرا فکر میکنی میتونی انتخابی جواب بدی؟

چون بحثت هیچ نتیجه ای نداشت و گردنم هم کلفته :))

تو دوتا پست اول جوابت سر بالا جواب میدادی و میگفتی چرا میپرسی به چی میخوای برسی جا اینکه جواب بدی
بعد میگی چرا نگفتی هدفت چیه؟
وقتی درست جواب نمیدی چرا باید بگم؟

چون واضحا گیر الکی دادی و دلیلی نمیدیدم جواب بدم. دلایلت مسخره یود. میتونستی جواب سوالم رو بدی تا جواب درست بدم.

یک بیگناه که اطلاعات دقیق و خاصی نداره چجوری انقدر راحت به گزینه فرقش رای میده به عنوان اولویت اول؟
اونم چند فاز؟
من میگم تو اگر بیگناهی چرا این احتمال رو درنظر نگرفتی بعد تو جواب به من میگی ادعای قربانی کردی
اصلا حرف منو خوندی؟
آقا بر فرض تو احتمال قربانی بودن داشته باشی. من به تو رای بدم یعنی فرقه ام؟ اگه میگی آره پس قبول کردی قربانی ای :)) جدی نمیفهمی با این همه مدال؟

نظر خودت در این زمینه چیه؟
اون شخص بیشتر به چی میخوره؟
بیگناه یا فرقه؟
نظرم در مورد اون شخص (خودمو میگی دیگه؟) قطعیه. بیگناهه کاملا. بازیش هم کاملا بیگناهانه بوده :دی

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
ببینید؛
اگه محمدرضا رو فرقه‌ی قطعی بگیریم، بقیه‌ی فرقه‌ها کی هستن؟

خیلی فاکین سخت شد ترسا....من فکر کردم این فاز دیگه سیف میشیم

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
بایا لامصب تو خودت ادعا میکردی من آرش رو اعدام کردم نمیدونم کی و اعدام کردم، حرمله ای تو.

با منی صدرا؟ باور کن بعد بازی من میدونم و تو :دی هر چی میگم من بیگناهم هی یه نقش به ناف من میبندی :دی

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
آقا لطفا بیاید به‌جای پست‌های مقطع یکم بازی رو آروم کنید.

چندتا سوال؛

یاسین

تو مگه نمی‌خواستی فاز قبل مافیا اعدام کنی؟ چطوری هم به من رای دادی و هم به عرفان؟
نظرت الان راجع به محمدحسین چیه؟
الان می‌گی رامتین فرقه‌ست، یعنی سه‌تا فرقه‌ت رو پیدا کردی؟

محمدحسین

تو اگر داری به دفاعیه‌ی عرفان استناد می‌کنی برای بی‌گناهی‌ت، چرا کاری به بخشی که راجع به یاسین حرف زده توجه نمی‌کنی؟
یک سوال دیگه. فاز قبل که به من و عرفان رای دادی. گفتی اول عرفان بره و بعد تو بری. منظورت این بود که جفت‌مون مافیا هستیم. چرا تو باید بخوای فاز بعد از عرفان به عنوان مافیا و وقتی مافیا یکی می‌شه هم باز مافیا اعدام کنی؟ چرا کلا گزینه فرقه نداری عزیزم؟

رامتین

تو بازخوردی راجع به نقش محمدحسین دادی؟ کلا نتایج بحث من و محمدحسین برات چیه؟

ترسا

مگه تو می‌دونستی که این فاز هم می‌تونه جذب کنه فرقه که به من می‌گی خواستم محمدحسین رو فاز بعدی به عنوان قربانی اعدام کنم؟ حداقل همه می‌دونن که فکر در ذهن من این بوده که اون فاز فاز آخره برای قربانی.

محمدرضا:

الان رامتین برات فرقه‌ست؟ بقیه‌شون کی‌ان؟

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
تا 12 باید رای بدید

رای یادتون نره :))

محمدرضا: رامتین ( 1 رای )​

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
محمدحسین و محمدرضا که فرقه بودن‌شون به صد میل می‌کنه برام. منتها یکی‌شون نمی‌گه قربانی نیستم. یکی‌شون می‌گه قربانی نیستم. :))

- - - Updated - - -

محمدحسین تو چرا فقط می‌گی قربانی نیستم؟ فرقه نقش‌های دیگه هم داره‌ها. :))

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
محمدحسین جان من الان همه رو فرقه دارم فرض می‌کنم تو ذهنم، جنابعالی رو بیشتر. :دی فقط عماد و صدرا به نظرم بیگناهن الان و از بین بقیه یکیتون.
ولی اگه یاسین فرقه باشه تو قربانی نیستی احتمالا، چون یاسین هجمه‌ی خاصی روت اورد و اگه قربانی اعدام میشد شک می‌کردن همه که شاید فرقه‌ست. یاسین هم سفید بازی بود و دلیلی نداشت خودش رو به دردسر بندازه
واقعا نمیدونم
من واقعا مطمئن بودم یکی از بین تو و امین وکیله و با عرفان از بازی میره

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.