برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سیزدهم مافیا | در اعماق تاریکی

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
چون به گزیمه مافیا رای ندادم و به گزینه فرقه رای دادم، فرقه ام. فوق منطقیه :))

یه لحظه اینجا جالب شد فکر کنم

الان ممدرضا داره به رامتین میگه مافیای واضح بوده تو بازی ولی تو به من(ممدرضا) به عنوان گزینه فرقه رای دادی....مافیا هم که رسما و شرعا ترکید و نابود شد....الان منظورت از این حرف چیه ممدرضا داری چی رو به رامتین نسبت میدی؟

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
ممد رضا جوابتو میدم برو حال کن :))

اولش چند تا پست مسخره دادی. بعد رفتی تا دقایق آخر فاز.

اینا استدلال‌های قربانی نبودنت بود.

چون به گزیمه مافیا رای ندادم و به گزینه فرقه رای دادم، فرقه ام. فوق منطقیه :))

پست اول نه. سه بار ازت پرسیدم. چون دلیلی نداشتی. آخد فاز اومدی یه چیز چرتی گفتی.

چون بحثت هیچ نتیجه ای نداشت و گردنم هم کلفته :))

چون واضحا گیر الکی دادی و دلیلی نمیدیدم جواب بدم. دلایلت مسخره یود. میتونستی جواب سوالم رو بدی تا جواب درست بدم.

آقا بر فرض تو احتمال قربانی بودن داشته باشی. من به تو رای بدم یعنی فرقه ام؟ اگه میگی آره پس قبول کردی قربانی ای :)) جدی نمیفهمی با این همه مدال؟

نظرم در مورد اون شخص (خودمو میگی دیگه؟) قطعیه. بیگناهه کاملا. بازیش هم کاملا بیگناهانه بوده :دی

ناموسا ولمون کن 😂😂😂
اقا اگه کسی منظور اینو متوجه میشه بگه من دیگه نمیدونم چجوری بهش توضیح بدم
حله همون جواب نمیدادی سنگین تر بودی 😂😂😂
خیلی زحمت کشیدی
دیگه وقتی همون دو نفری هم که میخونن از بازی برن بیرون همین میشه

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
امین
خب ممکنه دروغ گفته باشی و میدونستی یه فاز دیگه هم هست. :دی
تازه چه ربطی به جذب داره؟ مگه نه اینکه ممکنه از قبل جذب‌هاتون رو کرده باشید؟ یعنی تو میدونی فرقه جذب نداشته تا الان؟ :دی

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
تو مگه نمی‌خواستی فاز قبل مافیا اعدام کنی؟ چطوری هم به من رای دادی و هم به عرفان؟
نظرت الان راجع به محمدحسین چیه؟
الان می‌گی رامتین فرقه‌ست، یعنی سه‌تا فرقه‌ت رو پیدا کردی؟
امین جان من در مورد عرفان بعد از اینکه اون فاز پرید روم دیگه مطمين شدم یه مرضی داره که درست هم بود حسم و از تحلیل رای هام در فاز اعدام ارش هم بهش گیر دادم و مشکوک شدم.
بعد هدف من اول اعدام نکردن فرقه بود که شما دو تا برام فرقه نبودید و بهتون رای دادم. الان تو برام یکی از بی‌گناه‌ها هستی ، نمیدونم چرا سختش میکنی اینجای بازی باید بهم اعتماد کنی.
محمد حسین بی‌گناه نیست دیگه :دی هم تو هم محمد حسین هر دو بی‌گناه نمیشه که :))
نه الان نظرم در مورد رامتین عوض شده میتونه جلاد باشه :دی

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
امین

تو اگر داری به دفاعیه‌ی عرفان استناد می‌کنی برای بی‌گناهی‌ت، چرا کاری به بخشی که راجع به یاسین حرف زده توجه نمی‌کنی؟
یک سوال دیگه. فاز قبل که به من و عرفان رای دادی. گفتی اول عرفان بره و بعد تو بری. منظورت این بود که جفت‌مون مافیا هستیم. چرا تو باید بخوای فاز بعد از عرفان به عنوان مافیا و وقتی مافیا یکی می‌شه هم باز مافیا اعدام کنی؟ چرا کلا گزینه فرقه نداری عزیزم؟

امین بخاطر اینکه بازی من رو از حسش تشخیص داده و این رو میدونم در مورد عرفان که من رو از روی معادلات بازی نمیگه. یاسین رو هم ممکنه درست بگه، من از دو فاز قبل بهش شک داشتم خودم. ولی خب واقعاً نمیدونم الان گیج ام. خودت چه نظری داری؟
مورد دوم هم چون فرقه قطعی نداشتم خب. الان خودت گزینه قطعی فرقه داری؟ بگو با دلیل تا روش فکر کنیم. من فقط تا حدودی بنظرم محمدرضا فرقه اس. در مورد بقیه شک دارم.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
امین

تو بازخوردی راجع به نقش محمدحسین دادی؟ کلا نتایج بحث من و محمدحسین برات چیه؟

کاملا برام فیفتی فیفتیه.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
امین
خب ممکنه دروغ گفته باشی و میدونستی یه فاز دیگه هم هست. :دی
تازه چه ربطی به جذب داره؟ مگه نه اینکه ممکنه از قبل جذب‌هاتون رو کرده باشید؟ یعنی تو میدونی فرقه جذب نداشته تا الان؟ :دی

عزیزم. تو می‌گی من جادوگرم و محمدحسین قربانی خواستم بیام فاز بعدی اعدامش کنم، می‌گم مگه تو می‌دونستی فاز بعدی هم می‌شه قربانی رو اعدام کرد؟
چه ربطی به جذب داره؟

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
ناموسا ولمون کن 😂😂😂
اقا اگه کسی منظور اینو متوجه میشه بگه من دیگه نمیدونم چجوری بهش توضیح بدم
حله همون جواب نمیدادی سنگین تر بودی 😂😂😂
خیلی زحمت کشیدی
دیگه وقتی همون دو نفری هم که میخونن از بازی برن بیرون همین میشه

آقا بیاین این ملعونو اعدام کنین دیگه :))

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
امین
من الان دیدم میشه اون ایده به ذهنم رسید. این که دیگه واضحه!

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11

الان ممدرضا داره به رامتین میگه مافیای واضح بوده تو بازی ولی تو به من(ممدرضا) به عنوان گزینه فرقه رای دادی....مافیا هم که رسما و شرعا ترکید و نابود شد....الان منظورت از این حرف چیه ممدرضا داری چی رو به رامتین نسبت میدی؟

میگه فرقه ام :)) ربطشم توضیح نمیده :))

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
امین چرا از من سوال نپرسیدی ؟ :|

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
پلیرهای ما رو ، من خودم رو جر دادم برای بی‌گناه‌ها این دور ، بعد بیاید اینجای بازی به من بگید فرقه ؟!!!

عرفان که لجج گرفته بود از من به خاطر اینکه یه تنه اوردمش و اجماع کردیم روش، برای انتقام من رو فرقه گفته که شما ها اینجوری شک کنید بهم.

ولی انصافا هر بی گناهی به من شک کنه اخر بازی نگه ببخشید و این حرفا ...

انصافا بازی که من برای بی‌گناه‌ها این دور کردم هیچ کس نکرده تمام.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16

بابا تو وقتی بیگناهی و مافیا واضح تو بازی هست و میتونی اعدامش کنی
میری گزینه فرقت که ممکن هم هست قربانی در بیاد و بعد جذب صورت بگیره رای میدی؟
این کدوم منطق بیگناهی عه؟
دیگه قطعا طرف ی اطلاعاتی داره دیگه یا براش مهم نیست
وکیل که نداریم کلا پس چی میتونه باشه که کلا این احتمال رو درنظر نمیگیره؟
فرقس دیگه
بعد رامتین میگه من ادعای قربانی کردم :))

من میگم چرا قربانی درنظر نگرفتی میگه پس خودت قربانی ای :دی

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
بنظرم بیاین بالانس حدس بزنیم.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
تا 12 باید رای بدید

رای یادتون نره :)) بیشرفا :))

محمدرضا: رامتین ( 1 رای )

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
امین

امین بخاطر اینکه بازی من رو از حسش تشخیص داده و این رو میدونم در مورد عرفان که من رو از روی معادلات بازی نمیگه. یاسین رو هم ممکنه درست بگه، من از دو فاز قبل بهش شک داشتم خودم. ولی خب واقعاً نمیدونم الان گیج ام. خودت چه نظری داری؟
مورد دوم هم چون فرقه قطعی نداشتم خب. الان خودت گزینه قطعی فرقه داری؟ بگو با دلیل تا روش فکر کنیم. من فقط تا حدودی بنظرم محمدرضا فرقه اس. در مورد بقیه شک دارم.

محمدحسین این‌قدر شوخ‌طبع بودی؟ یک فاز داشتم به‌ت می‌گفتم فرقه‌ای. الان می‌گی خودم چی فکر می‌کنم؟
داری مسخره‌م می‌کنی؟ :))

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
آقا من یه چیزی بگم. میترسم اشتباه بگم برا همین هر کاری خودتون خواستید بکنید.

من بیگناهم، ولی فاز قبلی چون خیلی فشار حس میکردم و کسی به حرفم گوش نمیداد ناراحت بودم واقعاً، چون نصف بازی گناهکار بودند و طبیعی هم بود. برا همین چون فکر میکردم امین وکیله، تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود که امین مافیاست، تا وکیل اعدام بشه و قدرت گناهکارها بیاد پایین. این باعث شد ببینم رصد کنم که چه کسانی توی بازی میان سمت من یا از من دور میشن. قاعدتاً اگر طبق فرض من امین وکیل بود، فرقه ها باید فکر میکردند من وکیلم و میومدن این طرف با من همراه میشدند و به امین که بعنوان مافیا معرفی کردم رای میدادند. یاسین یه مقداری بعد اون پست من مشکوک بود چون سریع به امین رای داد. شایدم فرقه نباشه ولی واقعاً مشکوک شدم چون قبلش به من حمله میکرد.

این فقط مشاهدات من بود دیگه خود دانید. من به اندازه کافی این بازی فحش خوردم :دی حوصله مسئولیت ندارم.
محمدرضا هم بنظرم فرقه اس. دیگه قربانی و این مسائل رو نمیدونم خودتون در بیارید.

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین