برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سوم مافیا | تفنگی در روستا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
داستان بسیار زیبا نگارش شده اما متأسفانه فعلا هیچی ازش در نمیاد. یا حداقل من نمیتونم در بیارم!

رامتین بازی هنوز اصلا شکل نگرفته. واقعا نمی‌دونم. ایده‌ای که خودم اول داشتم این بود که نزنم که در اون صورت تفنگ میفته دست تفنگ ساز.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
[MENTION=13]Ramtin[/MENTION]
در مورد بالانس قطعا درویش توی بازی هست اما شعبده باز هم ممکنه باشه. بالانس متعارفی که ما تو ذهن داریم برای زمانی هستش که مافیا هر شب تیر داره. احتمال تیر دار شدن مافیا شب اول در بازی فقط ۳۰ درصد هست. ممکن هم هست که خود تفنگساز رو بزنن و از اون به بعد بشن ۳ مافیا بین ۱۰ نفر بدون تفنگ! از نظر من شعبده باز هم تو بازی باشه بالانس خیلی به هم نمی خوره.

- - - Updated - - -

رامتین
منظورت از می تونه درست یا غلط باشه راجع به شعبده بازه؟

- - - Updated - - -

رضا
منطقی ترین کار برای بی گناها زمانی که تیر دستشونه این هست که تیر بزنن. چون در صورت تیر نزدن احتمال مرگ خود تفنگساز تو شب رو ۰ می کنن.

- - - Updated - - -

همون تفنگ دستشونه ??????
داستان هم دیر تر می خونم.

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
چخبرتونه يواشتر بابا
من دارم پستارو ميخونم ١ ساعت ديگه ميرسم

گاد قبول كن با گوشيم

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
مملگر
منم همینو میگم منتها تو این شرایط که هنوز نصف اعضا پست ندادن تیر زدن سخته. تو بودی چی‌کار می‌کردی؟

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
خب شوخي بسه

مملگر
اين قطعا رو برا من بشكاف. وقتي گاد ميگه شايد تو چه منظوري داري ازين قطعا؟
و اين ٣٠ درصد از كجا مياد؟ هيچوقت از درصد دادن خوشم نيومده تو مافيا :دي

رضا
خب مثكه كانتر ادعا نداري :دي چيكار كنيم الان هدفتو بگو كه بعد زدن بفهميم تفنگت جعلي بوده يا نه ادعات درست بوده يا نه!

رامتين
شيخ نه درويش :دي . بنظرم درويش نيست نقشت . اون بالانسيم ك گفتي اصن قبول ندارم همه چي ممكن :دي بازي جديده بنظر من همه رو داريم اينا دري وريه ك ممكنه نداشته باشيم. عارش نقش نوشته با اين جزعيات پس حتما داريمشون :))

از داستانم چيزي بيرون نمياد.اعدامم ك نداريم فعلا بايد منتظر شيم ببينيم كي نفاه ميشه و كي ازعاش درسته كي نيست بعد اتهام بزنيم
عرض ديگه اي نيست

- - - Updated - - -

اي بابا

** كي نفله ميشه كي ادعاش درسته

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
همه می‌دونن من همواره مخالف بحث‌های بالانس و این‌طور چیزها بودم، دلیلشم عرفان گفت، ولی خب یه جورایی لازمه استارت خوردن بازیه و تا حد کمیش قابل قبوله.

عرفان هدف رو واقعا نمی‌دونم. به نتیجه‌ای نرسیدم هنوز.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
سلام به همگی.دوتا موضوع تو پستا نظرمو جلب کرده. یکی اینکه مملگر میگه منطقی ترین کار واسه بیگناها زدن تیره درصورتی که ممکنه به اشتباه یه شهروند بره بیرون و این حرفت یکم مشکوک بود.
دو اینکه [MENTION=18]RezaZ[/MENTION] ایدش به شلیک نکردنه. (البته اگه واقعا تفنگ دستت باشه و شعبده باز نقش اعمال نکرده باشه) این کار توهم میتونه به نفع مافیا باشه چون ممکنه نگران از دست دادن تفنگ ساز باشی و بخوای تفنگ برگرده به خودش :).
من به نظرم باید یکم وضع شهر روشن تر بشه تا درمورد تفنگ وتیرت نظر شهر جمع شه.
فعلا همین منتظرم ادامه ی صحبتاتونو بشنوم.

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
سلام به همگی.دوتا موضوع تو پستا نظرمو جلب کرده. یکی اینکه مملگر میگه منطقی ترین کار واسه بیگناها زدن تیره درصورتی که ممکنه به اشتباه یه شهروند بره بیرون و این حرفت یکم مشکوک بود.
دو اینکه [MENTION=18]RezaZ[/MENTION] ایدش به شلیک نکردنه. (البته اگه واقعا تفنگ دستت باشه و شعبده باز نقش اعمال نکرده باشه) این کار توهم میتونه به نفع مافیا باشه چون ممکنه نگران از دست دادن تفنگ ساز باشی و بخوای تفنگ برگرده به خودش :).
من به نظرم باید یکم وضع شهر روشن تر بشه تا درمورد تفنگ وتیرت نظر شهر جمع شه.
فعلا همین منتظرم ادامه ی صحبتاتونو بشنوم.

من هم گفتم اول می‌خواستم نزنم اما اگه نزنم هم برمی‌گرده به تفنگ ساز و نمی‌خوام این‌طوری بشه.

در هر دو حالت ممکنه به نفع یا به ضرر شهروندها تموم شه.

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
ببينين اين تلفات اجتناب ناپذيره چون چه بخايم چه نهايم بر هلاف ادوار قبل بازي با حذف محتمل يه بازيكن در هر فاز روبروعه!

الان اوني ك تير داره چه بزنه و چه نزنه كه برگرده ب تفنگ ساز (كه اون ميزنه و خوش خوشانه) محتمله واقعا حذف يكي چون تا حاييكه ذهنم ياري ميكنه ض ضربه نداريم تو بازي . پس بهتره ازين واژه هاي نخ نماي بيخود ك اي واي فلان چيز ب ضرر شهرونده و فاز دلسوزي از شهر رو بزاريم كنار بازي فازش همينه انگار كه هر شب يكي درست يا غلط حذف شه ازون حذف شدنه مهمه ك استفاده درست بشه. طرف ادعا كنه بگه ميزنم فلانيو بعد درست يا غلط روش بحث بشه و بازي رو جمع كنيم

بنظر من بهتره اجماع بشه رو يكي حالا هر كي هر دليلي براش مياره .اصن از اسمش خوشش نيومده شك داره بهش :دي بالاخره يكي تير ميخوره امروز چ بهتر ك قبلش بازي استارت بخوره تا از بحثا سوتي چيزي در بياد
بسم الله نظر من رو سيده چون دوسش دارم نميخام الان ك نوشته وقت نداره زياد معطل بشه تو بازي :))

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
با حرفت موافقم. و الان این سوال مطرح میشه که روی ادعای تفنگ داشتن تو میتونه شک باشه. ولی چرا [MENTION=20]Mamalgr[/MENTION] خیلی راحت میپذیره و میگه منطقی ترین کار اینه که شلیک کنی؟!! فک میکنم یه تفنگ ساز میتونه مطمئن باشه تفنگ دست کیه و شلیک کردن و صد در صد خوب بدونه!!
البته این نظر منه

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
من احتمالا کاربر سارا رو امشب به عنوان هدف تیر اعلام می‌کنم چون هیچ پستی نداده هنوز.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
سلام به همگی دوباره 😅 من پست دادم فقط دیر بود گمونم کسی ندیده

- - - Updated - - -

و در مورد موضوع مورد بحث، به نظرم امشب برای شلیک کردن زیادی زوده، باید کمی اوضاع روشن بشه اول. من بودم فعلا تیر نمی‌زدم.

- - - Updated - - -

این نکته هم هست که تیر زدن برای فرد امتیازی نداره، اما یه خب یه بدی داره اونم اینه که تفنگ‌ساز ممکنه خودت رو بزنه 🤔

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
مملگر و عرفان:
هممممم 🤔🤔:-؟
چون همه چی عوض شده بعیدم نیست حرفتون درست باشه‌ و همه نقش ها رو داشته باشیم.

مملگر:
راجع شعبده باز نگفتم میتونه درست یا غلط باشه، گفتم نظرم راجع شعبده باز قطعی نیست (که البته معنیش همون میشه وجودش یا نبودش میتونه درست یا غلط باشه)
در مورد ادعای تفنگ داشتن گفتم میتونه درست یا غلط باشه.

سارا:
تا رضا گفت میخواد تو رو بزنه یهو سریع اومدی؟ :دی کمی تا قسمتی کارت مشکوک بود.

داستان هم خوندم. فعلا چیزی دستگیرم‌ نشد. ولی داستان نویسی آرش خیلی خوبه. احسنت :دی

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
صبح هم اومده بودم به خدا :))) داشتم پستا رو می خوندم و احساس امنیت می‌کردم دیگه دیدم در خطرم :دی

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
عرفان و رضا و مهدز
ببینید دوستان، تفنگ اگه دست بی گناه باشه اگه تیر نزنه اسلحه میاد دست تفنگساز و اون با احتمال ۳۰ درصد گناهکار می زنه. چرا؟ چون ۳ تا منفی داریم تو اون ۱۰ نفر باقی مونده. ولی بی گناه با احتمال ۴۰ درصد منفی می زنه. چرا؟ چون ۳ تا منفی و ۱ تفنگساز داریم تو اون ۱۰ نفر باقی مونده جدا از خود بی گناه. عرفان این درصد دادن نیست دوست عزیز این دو دوتا چهارتای ساده اس.
عرفان
چرا می گم درویش قطعا هست؟ چون اگه درویش نباشه بازی یک باگ بزرگ داره اونم اینه که هرکی تیر نزنه احتمال تفنگساز بودنش بیشتره چون تفنگساز نمی تونه تفنگ رو به خودش بده. پس تنها راهی که گاد می تونه از این باگ جلوگیری کنه اینه که شخصیت درویش رو بزاره که ما نتونیم بفهمیم کسی که تیر زده تفنگساز نیست یا تفنگسازیه که تفنگ رو داده به درویش. متوجه شدی؟
رضا
من جات بودم کسی که تا همینجا واسم منفی بوده می زدم. خود من به شخصه عرفان به دلیل "همیشه ازدرصد دادن بدم میومد" و شاید عماد رو که کاملا حسیه می زدم.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
خب. کسی پست نده. تا دقایقی دیگر نتیجه رو اعلام می‌کنم.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
بسیار خب. رضا تفنگ رو به محمد (mahz) شلیک می‌کنه.
محمد بی‌گناه و شاگرد بود.

فاز شب 2
00:00 تا 01:00 پنج‌شنبه

هدفاتون رو توی تلگرام یا اینستا بهم بدین. اس‌ام‌اس و اینا ندارم.
فردا ساعت ۳ بعد‌ازظهر بخش سوم داستان ارسال می‌شه و فاز روز سوم شروع. اونایی که امروز پست ندادن از 01:00 شب تا 15:00 فردا می‌تونن سه پست بدن و بقیه فقط یه پست. هر دو گروه قبل پست دادن با من هماهنگ کنن. منتظر هدف‌هاتون هستم.

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
سارا
اين ب محض شنيدن اسم اومدن و خود اين پست حس خوبي ب من نميده اصلا

مملگر
متوجه نشدم من منظورتو زياد ب جزعيات و تبصره هاي نقشا وارد نيستم من كلي خوندم فقط

به اين خاطر گفتم از درصد دادن و امار بدم مياد چون بوده دورهايي كه طرف فقط دلشو بسته ب درصد و امارو اين خذعبلات و بي دليل فقط نوار خالي پر كرده از آن رو درصد دادن و اين چيزا تو ناخوداگاهم اون رو تداعي ميكنه:دي

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
سلام دوباره.

داستان شب مثل همیشه عالی.

پست ها رو خوندم. حس کردم یک مشت گناهکار ریختن تو بازی دارن پست میدن. :))

در مورد بازی، من با رویکرد رضا در مورد تیر زدنش مشکل پیدا کردم. تا اونجای بازیش که اول شک داشت که بزنه و بعد گفت اگه نزنه تفنگ می افته دست تفنگ ساز اوکیه بازیش. اما میگه احتمالاً سارا رو میخوام هدف قرار بدم و بعد محمد (mahz) رو میزنه. خب این چه معنی میده؟ و در ضمن جواب عرفان رو نداد که بگه قطعی کی رو میخوام بزنم. چون این طوری می تونستیم بفهمیم که تفنگش جعلی بوده یا تفنگ واقعی دستش بوده اگر شعبده بازی تو بازی باشه. الان تو روز اول نکته های ریزی می تونست بهمون کمک کنه که با دید بازتر جلو بریم و حس کردم رضا خواست این نکته ها گنگ و مبهم بمونن. :دی

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
سارا
اين ب محض شنيدن اسم اومدن و خود اين پست حس خوبي ب من نميده اصلا

مملگر
متوجه نشدم من منظورتو زياد ب جزعيات و تبصره هاي نقشا وارد نيستم من كلي خوندم فقط

به اين خاطر گفتم از درصد دادن و امار بدم مياد چون بوده دورهايي كه طرف فقط دلشو بسته ب درصد و امارو اين خذعبلات و بي دليل فقط نوار خالي پر كرده از آن رو درصد دادن و اين چيزا تو ناخوداگاهم اون رو تداعي ميكنه:دي

ببین عرفان
تفنگ اگه دست بی گناه باشه، 10 نفر رو می تونه بزنه. از این 10 نفر 3 تا مافیا ان و یک تفنگساز. پس احتمال این که منفی بزنه می شه چقدر؟ 40 درصد. اگه تیر نزنه، تفنگ بر می گرده میفته دست خود تفنگساز. اون تفنگساز باز می تونه 10 نفر رو بزنه. از اون 10 نفر 3 تا مافیا ان. پس احتمال منفی زدن در صورتی که تفنگ برگرده دست تفنگساز می شه چقدر؟ 30 درصد. تازه، تفنگ برگرده دست تفنگساز احتمال این که خود تفنگساز مورد اصابت قرر بگیره که قبلا 10 درصد بود، می شه 0 درصد. این درصد و آماری که دارم می دم آمار قطعی هستش و با اون درصد دادن خزعبلاتی ای که تو می گی فرق می کنه. نمی دونم این که تو سعی می کنی این ها رو یکی بدونی واقعا از رو ندونستنت میاد یا خودت رو می زنی به ندونستن. یکم شکم بهت بیشتر شد.
محمد
حست رو کاری ندارم.
حرف هایی که در مورد رضا زدی رو دقیقا قبول دارم.
اول بازی خواست یک شروع طوفانی کنه اما بعد خیلی به شک و تردید افتاد، "تو می گی من چیکار کنم؟" "اول خواستم نزنم بعد دیدم تفنگ میفته دست تفنگساز که اونم خوب نیس" خب اگه اون خوب نیست باید بزنی دیگه، خیلی مشخصه. اما به نظر راه فرار واسه خودش گذاشت. در نهایت هم تیرش رو قبل زدن اعلام نکرد که این باز به نوبه ی خودش مشکوک بود. به هر حال نمی شه برید و دوخت، بزاریم بیاد توضیح بده ببینیم جریان چیه.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین