برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور چهارم مافیا | دیوها و دخمه‌ها

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
فاز بعدی وجود نداره دوستان.
خسته نباشین.

- - - Updated - - -

برد حق من نیست فقط،حق کل بیگناها بود این بازی،،،ولی خوب بودی دمت گرم.

تو هنوز تو نقشت غرقیا :))

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
بگو عوض نمیکنی بریم فاز بعدی دیگه،،،این تلاش های اخر فایده نداره فقط داری معطل میکنی.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
بگو عوض نمیکنی بریم فاز بعدی دیگه،،،این تلاش های اخر فایده نداره فقط داری معطل میکنی.

مگه عوض کردن من تاثیر داره؟ :|

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
خب محمدامین اعدامش رو قبول میکنه.

مافیا و تفنگساز بود.

تا ۱۲ هدف بدین.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

پدرامممممممممممممممممم

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
خب داستان اینا نمیخواین مثکه. اسپیان میمیره و تو جیبش وصیت قباد پیدا میشه. قباد وصیتشو میفرسته بعد ادامه بدین :))

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
پدرام تو تاپیک نمره منتظرتم :))

رای به اعدام: تینا

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
من قبادم؟ هجیر کیست؟ هجیر اینجاست نزد من اما من قباد نیستم . من ورژن خمیده ی قبادم. در این دالان های سرد و تاریک چه میکنم؟ دستان سردت را در دستانم حس میکنم و ته مانده ی جانت را که با دستان خودم از بدنت خارج کردم. اگر آن نگاه های شهوانی شیدوش مرا راحت میگذاشت....آه خدایاااااان من چه کردم؟ برای کدامین گناه خنده را از لبان جریره گرفتم؟ مگر آن عشق کودکانه چه زخمی زد؟ چه خونی ریخت؟ آن دو کودک معصوم که در بیشه ی دیوان تشنه لب رها کردم چه گناهی داشتند؟ من شکست خوردم نه از نگاه وسوسه انگیز آن شیطان قبا پوش و نه از شیفتگی های خانمان سوز فرشته ام بلکه از خودم. از غرورم و از معصیتم. من نیز معصیت کردم . من بزرگترین معصیت کار شهر بودم. فرزندان معصوم شهرم را به کنام ددان فرستادم. بر آنان چه میگذرد؟ آسپین مظلومم در کدام پستو به دام افتاده؟جریره چالاکم گرفتار کدام دیوِ خبیث شده ؟ گرگین تنومندم زیر بار کدام سوگ شکسته؟ شیدوش خوش اندامم در کدام خرابه خراب شده؟ بانوگشسپ صبورم زیر پاهای کدام نامحرم زجه میزند؟ هجیرم اگر زنده بودی دیگر ابایی از مرگ نداشتم، اما اکنون که تو نیستی نمیتوانم فرزندانم را رها کنم باید راه و چاه را نشانشان دهم باید بگویم که دیو ها در کدام دالان کمین کرده اند.فرزندانم جوانند و مغرور . نمیخواهم اشتباه مرا تکرار کنند. باید از این دالان تاریک رها شوم . باید بروم ....نمیخواهم آنها بمیرند نمیخواهم آنها را از دست بدهم. جواب مادرانشان را چه بدهم؟ خدایان فرصتی دیگر به من بدهید. این بار مسیر را درست میروم اینبار خودم را فدا میکنم فقط آنها زنده بمانند....چه میگویم با خودم؟ کاش مرا افسون نمیکردی ! کاش آن روز که در دامت افتادم طعمه دیوان میشدم. دیگر طاقت این سراب را ندارم . میگویند وقتی در حال احتزاری زندگیت را در یک فلش دوباره زندگی میکنی ؟ اما زندگی من در آن لحظه خلاصه می شود که دستان تو را رها کردم. همان لحظه که آ نشعر آلن گینزبرگ را که دوست داشتی زمزمه میکردم، بگذار، آه بخاطر می آورم:
اذهان هم نسلانم را دیدم، که چگونه با زهوار عقل نابود شدند، از گرسنگی و هیجانات لحظه ای ناشی از وحشت لخت و عور شدند
و در خیابان های کاکاسیاهان در سحر گاه بدنبال نشعه شدن بدن های بی جان خویش را میکشیدند
هیپسترهایی با صورت هایی همچون فرشته که از اشتیاق روابط بهشتی و در کنکاش های ستاره افروز ماشین های شب میسوختند....
وقت من نیز سر رسیده است

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
خب اوکی :)))) صرفا میخواستم مطمئن شم. :))))

رای به اعدام تینا
خسته نباشید همگی

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
خب اوکی :)))) صرفا میخواستم مطمئن شم. :))))

رای به اعدام تینا
خسته نباشید همگی

بیا برو جمعش کن دهن ما رو سرویس کردی.....کل بازی عماد عماد عماد :))

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22

رای به اعدام: تینا

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
خب تینا با ۳ رای از ۴ نفر اعدام میشه.

مافیا و چاقوکش بود.

شهروندان برنده بازی میشن. عماد شکارچی، رضای درویش و پدرام داروغه. خسته نباشید همگی. تاپیک تحلیل رو میزنم.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
من قبادم؟ هجیر کیست؟ هجیر اینجاست نزد من اما من قباد نیستم . من ورژن خمیده ی قبادم. در این دالان های سرد و تاریک چه میکنم؟ دستان سردت را در دستانم حس میکنم و ته مانده ی جانت را که با دستان خودم از بدنت خارج کردم. اگر آن نگاه های شهوانی شیدوش مرا راحت میگذاشت....آه خدایاااااان من چه کردم؟ برای کدامین گناه خنده را از لبان جریره گرفتم؟ مگر آن عشق کودکانه چه زخمی زد؟ چه خونی ریخت؟ آن دو کودک معصوم که در بیشه ی دیوان تشنه لب رها کردم چه گناهی داشتند؟ من شکست خوردم نه از نگاه وسوسه انگیز آن شیطان قبا پوش و نه از شیفتگی های خانمان سوز فرشته ام بلکه از خودم. از غرورم و از معصیتم. من نیز معصیت کردم . من بزرگترین معصیت کار شهر بودم. فرزندان معصوم شهرم را به کنام ددان فرستادم. بر آنان چه میگذرد؟ آسپین مظلومم در کدام پستو به دام افتاده؟جریره چالاکم گرفتار کدام دیوِ خبیث شده ؟ گرگین تنومندم زیر بار کدام سوگ شکسته؟ شیدوش خوش اندامم در کدام خرابه خراب شده؟ بانوگشسپ صبورم زیر پاهای کدام نامحرم زجه میزند؟ هجیرم اگر زنده بودی دیگر ابایی از مرگ نداشتم، اما اکنون که تو نیستی نمیتوانم فرزندانم را رها کنم باید راه و چاه را نشانشان دهم باید بگویم که دیو ها در کدام دالان کمین کرده اند.فرزندانم جوانند و مغرور . نمیخواهم اشتباه مرا تکرار کنند. باید از این دالان تاریک رها شوم . باید بروم ....نمیخواهم آنها بمیرند نمیخواهم آنها را از دست بدهم. جواب مادرانشان را چه بدهم؟ خدایان فرصتی دیگر به من بدهید. این بار مسیر را درست میروم اینبار خودم را فدا میکنم فقط آنها زنده بمانند....چه میگویم با خودم؟ کاش مرا افسون نمیکردی ! کاش آن روز که در دامت افتادم طعمه دیوان میشدم. دیگر طاقت این سراب را ندارم . میگویند وقتی در حال احتزاری زندگیت را در یک فلش دوباره زندگی میکنی ؟ اما زندگی من در آن لحظه خلاصه می شود که دستان تو را رها کردم. همان لحظه که آ نشعر آلن گینزبرگ را که دوست داشتی زمزمه میکردم، بگذار، آه بخاطر می آورم:
اذهان هم نسلانم را دیدم، که چگونه با زهوار عقل نابود شدند، از گرسنگی و هیجانات لحظه ای ناشی از وحشت لخت و عور شدند
و در خیابان های کاکاسیاهان در سحر گاه بدنبال نشعه شدن بدن های بی جان خویش را میکشیدند
هیپسترهایی با صورت هایی همچون فرشته که از اشتیاق روابط بهشتی و در کنکاش های ستاره افروز ماشین های شب میسوختند....
وقت من نیز سر رسیده است

گی بودن؟!=))
خیلی خوب بود جدی این وصیت نامه عالی بود آرش و فری دمتون گرم انقدر خندیدم=))

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
درود بر فرزندان پاک روستا. خسته نباشید همگی:))

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
بیاین تاپیک تحلیل دیگه :دی

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر