برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور چهارم مافیا | دیوها و دخمه‌ها

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
میدونید چرا من مخالف موندن تفنگسازم تو بازی؟ چون همینطوری هم 3 نفریم و هر کدوم به یکی دیگه شک داریم. :))

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
پدرام تو رو جون جدت حواستو بده به بازی.......مافیا بمونه تیر بزنه ممکنه به خودش برگرده یا ممکنه اتفاقی نیافته،،،،ولی تفنگساز یه سوتی کافیه تا بازیو ببره.....پدرام من نمیدونم چطوری به تو منظورمو از اول بازی بفهمونم....فری گفت ملایم باش ملایمم شدم تو رو قران حواستو جمع کن

چه سوتی ای خب؟ تفنگساز به تنهایی نمیتونه کاری کنه و باید به شهروندا تفنگ بده یا اعدام بشه بازی ولی مافیا ممکنه یه نفر رو بکشه و بازی رو ببره خصوصا اگه تفنگساز رو امشب اشتباه اعدام کنیم. دیگه داری الکی اصرار میکنی چون واضحه حرفم.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
بابا طرف کل بازی داشته با تفنگساز میپریده حالا یه دفعه نگران بی گناها بشه؟!!

رضا من از رو نشونه ها می گم. تفنگساز روزی که پدرام تفنگ گرفت فقط با جریره اینتراکشن داشته.
اما روزی که به تینا تفنگ داد با جریره، گرگین و قباد اینتراکشن داشته. اما حرف آخر رو به گرگین زد.
اگه دقت کنید آسپیان برای هرکی توضیح داده دیو بعدی چه دیویه اون شخص تفنگ گرفته.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
شکارچی بعد از مرگ کدخدا گوش به زنگ نمی شه مگه؟

اوکی گوش به زنگ شد چرا رفت سراغ دزدی از یه کارکتر دیگه ولی به بن بست خورد؟؟قابلیت ساموراییه شکارچی ذاتیه و اما و اگر نداره.

""بنابراین تصمیم گرفت چشمانش را روی هم بگذارد و به خود استراحتی بدهد و هرچه بادا باد...""" هر چه باداباد یعنی کاری از دستش بر نمیاد،،،اینو چطوری میچسبونی به شکارچی؟؟

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
رضا من از رو نشونه ها می گم. تفنگساز روزی که پدرام تفنگ گرفت فقط با جریره اینتراکشن داشته.
اما روزی که به تینا تفنگ داد با جریره، گرگین و قباد اینتراکشن داشته. اما حرف آخر رو به گرگین زد.
اگه دقت کنید آسپیان برای هرکی توضیح داده دیو بعدی چه دیویه اون شخص تفنگ گرفته.

شایدم اول تفنگ گرفته بعد براش توضیح داده. :دی

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
چه سوتی ای خب؟ تفنگساز به تنهایی نمیتونه کاری کنه و باید به شهروندا تفنگ بده یا اعدام بشه بازی ولی مافیا ممکنه یه نفر رو بکشه و بازی رو ببره خصوصا اگه تفنگساز رو امشب اشتباه اعدام کنیم. دیگه داری الکی اصرار میکنی چون واضحه حرفم.

سوتیش اینکه که امشب مافیا رو بزنیم و مافیا تموم شه میمونیم ۴ نفر.

۳ بیگناه و ۱ تفنگساز،،،تفنگساز بعد از ورود به ۴ نفر با یه اعدام یا قتل اشتباه بیگناه به تنهایی بازیو میبره.....تفنگ بگیری و اشتباهی من یا رضا رو بکشی،،،،بدبخت میشیم بازی تموم میشه.

ولی اگه مافیا زنده بمونه ممکنه شکارچی یا سامورایی رو بزنه،،،۲ احتمال از ۳ احتمال.

گات ایت؟

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
تینا کجا رفت
پاشیو بیا ببینم به کی میخوای رای بدی

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
شایدم اول تفنگ گرفته بعد براش توضیح داده. :دی

چی می گی رضا. فری روزی که تفنگ گرفت همون روز تو داستان آسپیان واسه قباد توضیح داد که دیو بعدی چه دیویه.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
پدرام من هر سوالی بپرسی تمام و کمال بهت جواب میدم،،،رو پستام تامل کن خواهش میکنم،،،پست ۵۵۸، ۵۶۴ و ۵۶۶ رو بخون

- - - Updated - - -

چی می گی رضا. فری روزی که تفنگ گرفت همون روز تو داستان آسپیان واسه قباد توضیح داد که دیو بعدی چه دیویه.

هم من دیوار میزنم هم رضا؟؟؟؟نمیشه جفتمون گناهکار باشیم که دیگه :))

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
پدرام من هر سوالی بپرسی تمام و کمال بهت جواب میدم،،،رو پستام تامل کن خواهش میکنم،،،پست ۵۵۸، ۵۶۴ و ۵۶۶ رو بخون

- - - Updated - - -

هم من دیوار میزنم هم رضا؟؟؟؟نمیشه جفتمون گناهکار باشیم که دیگه :))

چه جوی می ده عماد. با دلیل و منطق دارم حرف می زنم. میاد فقط جو می ده. :))
نمی تونی منطقی حرفم رو نقض کنی؟ :))
حرف فقط تو دهنم می زاری؟ من گفتم هر کی اشتباه کنه گناهکاره مگه؟

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
چه جوی می ده عماد. با دلیل و منطق دارم حرف می زنم. میاد فقط جو می ده. :))
نمی تونی منطقی حرفم رو نقض کنی؟ :))
حرف فقط تو دهنم می زاری؟ من گفتم هر کی اشتباه کنه گناهکاره مگه؟

نه من کی این حرفو زدم :دی،،،اتفاقا تو داری جو میدی،،،من دارم به شباهت نظر بین خودم و رضا اشاره میکنم که پدرام بفهمه،،،نمیشه جفتمون گناهکار باشیم که میشه؟ :دی

- - - Updated - - -

منطق تو رو هم دیدیم برادر :))

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
نه من کی این حرفو زدم :دی،،،اتفاقا تو داری جو میدی،،،من دارم به شباهت نظر بین خودم و رضا اشاره میکنم که پدرام بفهمه،،،نمیشه جفتمون گناهکار باشیم که میشه؟ :دی

خودت رو داری به رضا می چسبونی الان.
پدرام
رضا
من با منطقم داستان رو تحلیل کردم و هنوز هم فکر می کنم درسته. اما اگر تو تحلیل داستان اشتباهیم کرده باشم برای من اگر تفنگساز بودم سودی نداره که. عماد داره از یه مسئله ای که تو حاشیه اس سو استفاده می کنه.
حرفش هم خنده داره اصلا. ببینید تو تحلیل دلستان اشتباه کرد! پس مافیاس :)) نمی دونم چجوری داره سعی می کنه از گذاره ی اول به گذاره ی دوم برسه ولی احساس می کنم مجبوره و راه نداره. چون جور دیگه ای نمی تونه خودش رو نگه داره.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
به توافق برسید رای آخرم من میدم
حالا مملگر ، عماد ، رضا یا پدرام فرقی نداره
اما با اعدام مملگر اوکی ترم

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
خودت رو داری به رضا می چسبونی الان.
پدرام
رضا
من با منطقم داستان رو تحلیل کردم و هنوز هم فکر می کنم درسته. اما اگر تو تحلیل داستان اشتباهیم کرده باشم برای من اگر تفنگساز بودم سودی نداره که. عماد داره از یه مسئله ای که تو حاشیه اس سو استفاده می کنه.
حرفش هم خنده داره اصلا. ببینید تو تحلیل دلستان اشتباه کرد! پس مافیاس :)) نمی دونم چجوری داره سعی می کنه از گذاره ی اول به گذاره ی دوم برسه ولی احساس می کنم مجبوره و راه نداره. چون جور دیگه ای نمی تونه خودش رو نگه داره.

تحلیل داستان من رو یه بار دیگه رضا و پدرام بخونن،،،اگه مو لا درزش رفت(بر خلاف تو) بیاین بگین.کی گفته برای تو تفنگساز سودی نداره؟؟؟؟تو الان بیای تو ۴ نفر کافیه تفنگ بدی به پدرام و پدرام منو با تیر بزنه،،،تمام بازیو میبری با اینکه ۲ تا بیگناه میمونه و تو ۱ نفری :))

عصبی شدی ممدامین :دی من کی به تو گفتم مافیا؟من به تو گفتم تفنگساز :))

بله اگه گیم دیگه و گاد دیگه ای بود حرفت درست بود،ولی تو بازی های ارش داستان خیلی مهمه خیلی،،،تو داری سعی میکنه با تحلیل غلط داستان بقیه رو فریب بدی و ببری :دی

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
به توافق برسید رای آخرم من میدم
حالا مملگر ، عماد ، رضا یا پدرام فرقی نداره
اما با اعدام مملگر اوکی ترم

نخیر
رای بده. :دی

- - - Updated - - -

تینا همه الان رای دادن بجز من و تو. دست به کار شو. :دی

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
نخیر
رای بده. :دی

- - - Updated - - -

تینا همه الان رای دادن بجز من و تو. دست به کار شو. :دی

چمیدونم خب اع
[VOTER=مملگر][/VOTER]
عاقا دلم میخواست رای آخرو بدم نامردیه:(:))

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
سوتیش اینکه که امشب مافیا رو بزنیم و مافیا تموم شه میمونیم ۴ نفر.

۳ بیگناه و ۱ تفنگساز،،،تفنگساز بعد از ورود به ۴ نفر با یه اعدام یا قتل اشتباه بیگناه به تنهایی بازیو میبره.....تفنگ بگیری و اشتباهی من یا رضا رو بکشی،،،،بدبخت میشیم بازی تموم میشه.

ولی اگه مافیا زنده بمونه ممکنه شکارچی یا سامورایی رو بزنه،،،۲ احتمال از ۳ احتمال.

گات ایت؟

خب اصلا طبق اون پلنی که من گفتم قرار نیست اشتباه کنیم تفنگساز رو. قطعا تفنگساز از توش درمیاد. به نظرم خودتم اینو میدونی میترسی که با داستان بعدی لو بری :))

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
خب اصلا طبق اون پلنی که من گفتم قرار نیست اشتباه کنیم تفنگساز رو. قطعا تفنگساز از توش درمیاد. به نظرم خودتم اینو میدونی میترسی که با داستان بعدی لو بری :))

مسلمون من شیدوشم،،،،،من هیچ ترسی از لو رفتن هیچی ندارم،،،،من راجب نقشمم بهت نخ دادم،یکم غیر مغرضانه پستای منو بخونی هم نقشمو کامل میفهمی هم میفهمی مملگر گناهکاره،،،،،،،کل بازیو ول کردی فقط داری از اول بازی میپری به من.قرار نیست اشتباه کنیم رو من به حرف تو اعتماد ندارم،،،تو شک هات من و رضاییم،،،۲ تا بیگناه بازی،،،تو تیر دستت بیاد ما رو بزنی بازی تمومه.

تهش که بازی تموم میشه همه چی معلوم میشه از خجالتت تو تاپیک نمره ها در میام،ولی این همه تحلیل کردم،نکات پستا رو در اوردم،یه نگاه بکن به اینا با ذهن باز........من به درک ببین رضا چی میگه,نمیشه که هم من هم تینا هم رضا گناهکار باشیم،،،میشه؟

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
رای ها:
تینا: ۲ رای (محمدامین و پدرام)
محمدامین: ۲ رای (عماد و تینا)

اگه همه بگن که رایشونو عوض نمیکنن میریم فاز بعدی.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
تحلیل داستان من رو یه بار دیگه رضا و پدرام بخونن،،،اگه مو لا درزش رفت(بر خلاف تو) بیاین بگین.کی گفته برای تو تفنگساز سودی نداره؟؟؟؟تو الان بیای تو ۴ نفر کافیه تفنگ بدی به پدرام و پدرام منو با تیر بزنه،،،تمام بازیو میبری با اینکه ۲ تا بیگناه میمونه و تو ۱ نفری :))

عصبی شدی ممدامین :دی من کی به تو گفتم مافیا؟من به تو گفتم تفنگساز :))

بله اگه گیم دیگه و گاد دیگه ای بود حرفت درست بود،ولی تو بازی های ارش داستان خیلی مهمه خیلی،،،تو داری سعی میکنه با تحلیل غلط داستان بقیه رو فریب بدی و ببری :دی

تو که می دونی من بعد 10 سال مافیا بازی کردن حضوری وقتی می گم مافیا منظورم گناهکاره و الزاما منظورم خود مافیا نیست.
حالا بیا به این ریسمانم چنگ بزن من رو منفی کن :))
میگی مو لا درز تحلیلم میره اما نمی گی کجاش :دی

- - - Updated - - -

دقیقا

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین