برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور چهارم مافیا | دیوها و دخمه‌ها

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
عزیز دلم برای من ثابت شده و با تحلیل داستان به احتمال زیاد برای بقیه ی دوستان ثابت کردم شعبده باز نداریم.
در مورد کدخدا می رم می خونم یه لحظه. اگه تو یه همچین چیزی رو سوتی می بینی قشنگ می خوای جو بدی.

برو بخون :))

هرکس با ای کیو ۰.۵ تحلیل داستان تو رو بخونه کاملا متوجه میشه گناهکار و بیگناه کیه :دی

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
نه دیوانه نبودی اتفاقا :)) منتها چون ۲ تا مافیا بازی هر دو گزینه اول اعدام و حذف بودن دوست نداشتی بازی به فاز اعدامی بکشه :)) تیر زدن به نفعت بود

- - - Updated - - -

محض تیر نخورده جناب تفنگساز :)) محض گادکش شد :))

اتفاقا دو مافیایی که تو می گی یعنی تینا و پدرام فقط گزینه های اعدام و حذف من بودن. بعدش هم مگه تفنگساز شخص فرعی نیست؟ من تفنگساز باشم نمیام شانس حتی 50 50 خودم رو خراب نمی کنم که. برای کی؟؟ تینا؟؟
محض تیر خورد، نمرد و بعد گادکش شد. آقای زرنگ :))

- - - Updated - - -

برو بخون :))

هرکس با ای کیو ۰.۵ تحلیل داستان تو رو بخونه کاملا متوجه میشه گناهکار و بیگناه کیه :دی

تحلیل تو 500 تا پلات هول داره که گفتم خودم یکی شونو جواب ندادی هنوز

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
بابا امروز مافیا بندازیم بیرون من فردا از تو داستان تفنگساز رو کت بسته بهتون تحویل میدم دیگه :)))

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
تا جایی که به من مربوط میشه تحلیلهای جفتتون تو دیواره :))))
ولی تحلیل خودمو الان نمیگم اول مطمئن میشم مافیا به فنا میره بعد میگم چون ممکنه برا تیر شب ازش سو استفاده بشه

ممگلر
من گزینه ام برا تفنگساز فعلا اول عماده بعد رضا ولی ترجیح میدم امروز تینا بره بیرون.

- - - Updated - - -

ولی تحلیل خودمو الان نمیگم اول مطمئن میشم مافیا به فنا میره بعد میگم چون ممکنه برا تیر شب ازش سو استفاده بشه

ممگلر
من گزینه ام برا تفنگساز فعلا اول عماده بعد رضا ولی ترجیح میدم امروز تینا بره بیرون.

- - - Updated - - -

ممگلر

اوکی اما تا اینجای بازی هیچ فرقی نمی کنه ها. فردا همین آشه و همین کاسه.
تحلیل من رو می تونی بگی کجاش تو دیواره؟

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
شایدم ممگلر باشه. اون دو تا شهروند خوب فکر کنن ببینن منظور من چیه.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14

این تحلیل مملگر

""جریره یا همون پدرام بعد از مرگ فری "نتونست بخوابه" یعنی چی؟ یعنی گوش به زنگ شده. کدوم یکی از شخصیت ها گوش به زنگ می شه؟ شکارچی.""

این داستان شب: "". وقتی همه خواب بودند او تنها شد و ترسید برایش اتفاقی بیافتد""

اینم تحلیل من:""دقت کنین،جریره اسپیان تفنگ ساز رو دوست داره وقتی همه خواب بودن جریره تنها شده دیشب فاز شب محض گادکش شده و فقط ۱ مافیا و ۱ تفنساز داریم،جریره تنها شده و الان تنها امیدش خودش و تفنگ سازن ""

خودت به نظرت کی داره داستانو میپیچونه پدرام؟؟؟

من چرا باید تفنگ ساز باشم پدرام؟

تحلیل مملگر راجبه نقش خودت رو چی قبول داری؟ به نظرت تو جریره و شکارچی هستی :دی ؟

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
اوکی اما تا اینجای بازی هیچ فرقی نمی کنه ها. فردا همین آشه و همین کاسه.
تحلیل من رو می تونی بگی کجاش تو دیواره؟

اگه مافیا تیر داشته باشه تحلیل من ممکنه کمکش کنه که امشب تیر درست بزنه. به خاطر همین میخوام مافیا رو بندازم بیرون بعد آس رو کنم :)) و البته به بخش بعدی داستان هم بستگی داره

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45

منم جزو اون شهروندای خوب احتمالی ام دیگه؟ چون موافقم باهات ;)

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
عماد

خیلی زرنگی می‌خوای نقش ها مشخص بشه بعد نمیخوای مافیا بره بیرون. یعنی قشنگ دنبال اینی که مافیا بمونه و تیرش رو به کسی بزنه که ممکنه بمیره :))))

- - - Updated - - -

منم جزو اون شهروندای خوب احتمالی ام دیگه؟ چون موافقم باهات ;)

تند نرو حالا چیزی ثابت نشده :)) درضمن گفتم شهروندها، خوب فکر کنن :))))

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
این تحلیل مملگر

""جریره یا همون پدرام بعد از مرگ فری "نتونست بخوابه" یعنی چی؟ یعنی گوش به زنگ شده. کدوم یکی از شخصیت ها گوش به زنگ می شه؟ شکارچی.""

این داستان شب: "". وقتی همه خواب بودند او تنها شد و ترسید برایش اتفاقی بیافتد""

اینم تحلیل من:""دقت کنین،جریره اسپیان تفنگ ساز رو دوست داره وقتی همه خواب بودن جریره تنها شده دیشب فاز شب محض گادکش شده و فقط ۱ مافیا و ۱ تفنساز داریم،جریره تنها شده و الان تنها امیدش خودش و تفنگ سازن ""

خودت به نظرت کی داره داستانو میپیچونه پدرام؟؟؟

من چرا باید تفنگ ساز باشم پدرام؟

تحلیل مملگر راجبه نقش خودت رو چی قبول داری؟ به نظرت تو جریره و شکارچی هستی :دی ؟

جواب سوال من رو ندادی عماد جان.
اون روزی که جریره bj رفت تینا تفنگ گرفت.
اون روزی که پدرام تفنگ گرفت چی؟ اون روز هم آسپیان فقط با جریره اینتراکشن داشت.

- - - Updated - - -

عماد

خیلی زرنگی می‌خوای نقش ها مشخص بشه بعد نمیخوای مافیا بره بیرون. یعنی قشنگ دنبال اینی که مافیا بمونه و تیرش رو به کسی بزنه که ممکنه بمیره :))))

- - - Updated - - -

حله.

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
بابا خیلی ساده است. یه نقشی هست که میتونه دو تا هدف بده. امشب یکیو اعدام کنیم ۳ نفر میمونه. رد گزینه میکنه اون نقش و میفهمه که کی به کیه دیگه. حالا هی بزنین تو سر هم :))) کسی که اون نقش رو داره باید با این موضوع و اعدام تینای مافیا موافق باشه.

- - - Updated - - -

۳ نفر برای هدف دادن میمونه[/vote]**

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
بابا خیلی ساده است. یه نقشی هست که میتونه دو تا هدف بده. امشب یکیو اعدام کنیم ۳ نفر میمونه. رد گزینه میکنه اون نقش و میفهمه که کی به کیه دیگه. حالا هی بزنین تو سر هم :))) کسی که اون نقش رو داره باید با این موضوع و اعدام تینای مافیا موافق باشه.

- - - Updated - - -

۳ نفر برای هدف دادن میمونه[/vote]**

من که گرفتم منظورت رو و هی می گم موافقم نمی خواد بازش کنی.

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
خب دیگه رای بدین به تینا اگه فکر میکنین مافیاست.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
دادم من.
رضا مونده

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
عماد

- - - Updated - - -

پدرام تو رو جون جدت حواستو بده به بازی.......مافیا بمونه تیر بزنه ممکنه به خودش برگرده یا ممکنه اتفاقی نیافته،،،،ولی تفنگساز یه سوتی کافیه تا بازیو ببره.....پدرام من نمیدونم چطوری به تو منظورمو از اول بازی بفهمونم....فری گفت ملایم باش ملایمم شدم تو رو قران حواستو جمع کن

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
مملگر چطوری نگران بودن و ترسیدن یارو رو ربط دادی به شکارچی؟ :|

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14

داره کج تحلیل میکنه دیگه،،،،داره چرت و پرت میگه،،،تنها شدن گروه مافیا رو داره نشونه شکارچی شدن میکنه :))

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45

شکارچی بعد از مرگ کدخدا گوش به زنگ نمی شه مگه؟

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
شکارچی بعد از مرگ کدخدا گوش به زنگ نمی شه مگه؟

بابا طرف کل بازی داشته با تفنگساز میپریده حالا یه دفعه نگران بی گناها بشه؟!!

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
داره کج تحلیل میکنه دیگه،،،،داره چرت و پرت میگه،،،تنها شدن گروه مافیا رو داره نشونه شکارچی شدن میکنه :))

آخه عزیز دل من یه جوری می گی انگار شکارچی بشه مافیا بشه برای من سودی داره. دارم تحلیلم رو می گم فقط. برای سودی نداره که حتی اگه تفنگساز بودمم برام سود نداشت. من که دارم به مافیا رای می دم. تویی که به من رای دادی.

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین