برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور چهارم مافیا | دیوها و دخمه‌ها

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
تو که می دونی من بعد 10 سال مافیا بازی کردن حضوری وقتی می گم مافیا منظورم گناهکاره و الزاما منظورم خود مافیا نیست.
حالا بیا به این ریسمانم چنگ بزن من رو منفی کن :))
میگی مو لا درز تحلیلم میره اما نمی گی کجاش :دی

بیا و جو نده....گفتنیا رو گفتم،،،اگه یه ذره مغز داشته باشن بیگناها فرق تحلیل من و تو و نقش من و تو مشخصه،،،،تحت هر شرایطی انتهای بازی من شرمنده بیگناهای بازی نیستم.

ببینیم چیکار میکنن بقیه،حرف من و تو مشخصه

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
مسلمون من شیدوشم،،،،،من هیچ ترسی از لو رفتن هیچی ندارم،،،،من راجب نقشمم بهت نخ دادم،یکم غیر مغرضانه پستای منو بخونی هم نقشمو کامل میفهمی هم میفهمی مملگر گناهکاره،،،،،،،کل بازیو ول کردی فقط داری از اول بازی میپری به من.قرار نیست اشتباه کنیم رو من به حرف تو اعتماد ندارم،،،تو شک هات من و رضاییم،،،۲ تا بیگناه بازی،،،تو تیر دستت بیاد ما رو بزنی بازی تمومه.

تهش که بازی تموم میشه همه چی معلوم میشه از خجالتت تو تاپیک نمره ها در میام،ولی این همه تحلیل کردم،نکات پستا رو در اوردم،یه نگاه بکن به اینا با ذهن باز........من به درک ببین رضا چی میگه,نمیشه که هم من هم تینا هم رضا گناهکار باشیم،،،میشه؟

پس شما شیدوشی و اصلا نفهمیدی نقشا رو :)))))))))
تینا به من رای داده مرد مومن :))

- - - Updated - - -

بیا و جو نده....گفتنیا رو گفتم،،،اگه یه ذره مغز داشته باشن بیگناها فرق تحلیل من و تو و نقش من و تو مشخصه،،،،تحت هر شرایطی انتهای بازی من شرمنده بیگناهای بازی نیستم.

ببینیم چیکار میکنن بقیه،حرف من و تو مشخصه

من دارم جو می دم یا تو از همون اول این فاز؟

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
پس شما شیدوشی و اصلا نفهمیدی نقشا رو :)))))))))
تینا به من رای داده مرد مومن :))

من نقشا رو خوب میدونم،تحلیلمم درسته....

در مورد تینا هم باید بگم عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد :دی

فری هم سر اعصاب خوردی پدرام رو کشوند محاکمه و رای اعدام داد،،،،من از رای یه گناهکار به یه گناهکار دیگه استقبال میکنم :دی

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
رای ها:
تینا: ۲ رای (محمدامین و پدرام)
محمدامین: ۲ رای (عماد و تینا)

اگه همه بگن که رایشونو عوض نمیکنن میریم فاز بعدی.
رضا رای بده به تینا تو تیری که تفنگساز می ده بازی مشخص می شه.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
اره امکانش هست باشه رضا:/ ولی من حسم بهش مافیاست. ممل تفنگ سازه بنظرم. :دی اگر کسی به کسی خیلی مطمعنه میتونه رای بده :دی

پدرام اینم پست فری قبل اعصاب وخوردی و گادکش شدنش.

کدخدای بازیم میگفت مملگر تفنگسازه به نظرش.

اینا جو نیست،اینا نظر افراد بازیه،،،اینم فردی که همه میدونیم بیگناه بوده،و تینا و محض رو هم به عنوان گناهکار معرفی کرد

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
آقا من واقعا اون قسمت تحلیل مملگر که میگه شکارچی نگران بوده و رفته چاقو برداره دیده چاقو چسبیده و بعد بی خیال شده تو کتم نمیره. :|
عماد و مملگر هر کدوم یه جور داستان رو تحلیل کردن و قطعا هر کدوم به نفع خودشون. :دی ولی تحلیل مملگر دیگه خیلی از چیزایی که فکر میکردم دوره! پدرام هم بهتر بود تحلیلش رو همین الان میذاشت چون الان حساس ترین فاز بازیه به نظرم.

از همون فازهای اولیه گفته بودم که به نظرم مملگر تفنگسازه و بین پدارم و محز و تینا حداقل یک مافیا هست (پستش هست حال ندارم برم بگردم پیدا کنم. :دی) و الانم ترجیح میدم به گات فیلینگ خودم اعتماد کنم. :دی و نمیخوام تفنگساز بیاد به فاز آخر و افسار بازی دستش باشه. :دی

رای به اعدام: مملگر

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
آقا من واقعا اون قسمت تحلیل مملگر که میگه شکارچی نگران بوده و رفته چاقو برداره دیده چاقو چسبیده و بعد بی خیال شده تو کتم نمیره. :|
عماد و مملگر هر کدوم یه جور داستان رو تحلیل کردن و قطعا هر کدوم به نفع خودشون. :دی ولی تحلیل مملگر دیگه خیلی از چیزایی که فکر میکردم دوره! پدرام هم بهتر بود تحلیلش رو همین الان میذاشت چون الان حساس ترین فاز بازیه به نظرم.

از همون فازهای اولیه گفته بودم که به نظرم مملگر تفنگسازه و بین پدارم و محز و تینا حداقل یک مافیا هست (پستش هست حال ندارم برم بگردم پیدا کنم. :دی) و الانم ترجیح میدم به گات فیلینگ خودم اعتماد کنم. :دی و نمیخوام تفنگساز بیاد به فاز آخر و افسار بازی دستش باشه. :دی

رای به اعدام: مملگر

رضا گند نزن به بازی
من حتی اگه تحلیل داستانمم غلط باشه دلیل بر منفی بودنم نیست.
یه ۲ ۲ تا چهارتای ساده اس رضا. من تو بازی بودم، فری رو مثبت می دیدم کامل. احتمال این که من به فری تفنگ بدم بیشتره یا عمادی که خیلی نبود اون دست ها؟ بعد از اون من پام رو تو یه کفش کرده بودم تینا باید بره بیرون. بعد بیام به خود تینا تفنگ بدم و نترسم از اینکه خود من رو بکشه؟ بعد توی روزی که تو بازداشت شدی و شک بین من و تو بود برای تفنگ ساز برای چی من باید بیام تفنگ بدم؟؟
تفنگساز بودن عماد از همه لحاظ بیشتر با عقل جور در میاد. دقت کن به بازی آخه :|

- - - Updated - - -

من زمانی که مثبتم دورم رای میارم می ذارم هر سوالی می خوان بقیه مثبتا ازم بپرسن و اگه قانعشون نکردم و من رو انداختن بیرون لا اقل بگم از کمکاری خودم بوده.
بپرسین هر سوالی دارین.

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
من رایم رو عوض نمیکنم.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
پدرام
من می دونم تو شکارچی نیستی. خواستم نقش درویش رو بازی کنم که عماد به من تفنگ بده به خودش برگرده. حتی تحلیل داستانمم هیچ ایرادی نداشت.

- - - Updated - - -

رضا
دقت کن به بازی رضا پست بالام رو ببین.

- - - Updated - - -

عماد به امید اینکه تفنگ به خودش بر می گرده به من تفنگ بده*

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
من رایم عوض نمیشه همون مملگره

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
ممل مگه تو نمیگی تینا مافیاست؟!

اون روزی که من بازداشت شدم پدرام همه چیو قبلش خراب کرد یادت نیست؟؟

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
من رایم عوض نمیشه همون مملگره

وای ام آی نات سورپرازد؟

- - - Updated - - -

نه یادم بنداز چی شده؟

- - - Updated - - -

تو میگی پدرام مافیاس؟؟

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
عاقا رایاتونو یا ثبت کنید یا زودتر تغییر بدید
کتاب آوردم بخونم •-•

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
پدرام اومد گفت اگر رضا تفنگساز نباشه هم تفنگساز واقعی تفنگ نمیده که فری اومد گفت ریدی به نقشه...

- - - Updated - - -

تازه شک بعدی و ضعیفتر من به تفنگ ساز هم پدرامه نه عماد. و هیچجوره نمیخوام تفنگ ساز بیاد فاز آخر

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
پدرام اومد گفت اگر رضا تفنگساز نباشه هم تفنگساز واقعی تفنگ نمیده که فری اومد گفت ریدی به نقشه...

فری و من می خواستیم ببینیم تفنگساز رندوم تفنگ میده یا نه. یعنی برنامه ی ما این بود که تفنگیاز اگه تفنگ بده ما می فهمیم مثلا محض یا تینا تفنگسازن.
تو این نقشه ریده شد درست.
اما باز اگه من تفنگساز بودم تفنگ نمی دادم تا رو تو هم شک باشه دیگه. چون بین من و تو شک بود اگه یادت باشه. فقط کسی تفنگ می ده که خیالش راحت باشه شک روش نمی ره.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

تازه شک بعدی و ضعیفتر من به تفنگ ساز هم پدرامه نه عماد. و هیچجوره نمیخوام تفنگ ساز بیاد فاز آخر

آقا چشاتو وا کن پدرام داروغه اس تفنگساز عماده

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
ممدامین،،،من تفنگساز نیستم،،،خودتی

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
آقا من تغییر نمی‌دم، بریم فاز بعد.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
منم تغییر نمیدم،،،برو فاز بعد ارش

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
ممدامین،،،من تفنگساز نیستم،،،خودتی

فقط به خاطر ابن پستت حقته ببری :))
آینه ی خداییم می خوای سمتم بگیری؟ :))

- - - Updated - - -

آقا من تغییر نمی‌دم، بریم فاز بعد.

خسته نباشی. من دهن تو رو اگه تو تاپیک تحلیل سرویس نکردم :))

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
فقط به خاطر ابن پستت حقته ببری :))
آینه ی خداییم می خوای سمتم بگیری؟ :))

- - - Updated - - -

خسته نباشی. من دهن تو رو اگه تو تاپیک تحلیل سرویس نکردم :))

برد حق من نیست فقط،حق کل بیگناها بود این بازی،،،ولی خوب بودی دمت گرم.

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین