برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور چهارم مافیا | دیوها و دخمه‌ها

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
تینا گرگین نیست.
گرگین هم چاقوکش نیست.
این رو بر اساس شناختی که از خودم تو داستان پیدا کردم میگم.

خاب این اوکی
رای به اعدامت کیه؟
عاقا حالش نیست هی آن بشم نگاه کنم
بگید بریم خونه هامون دی:

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
صلاحدید من اینه که امشب تفنگساز بره بیرون (پدرام درسته که مافیا قتل تیمی داره اما یذره بیشتر فکر کن به شرایطی که الان بی گناها تو بازی دارن. :دی )

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
صلاحدید من اینه که امشب تفنگساز بره بیرون (پدرام درسته که مافیا قتل تیمی داره اما یذره بیشتر فکر کن به شرایطی که الان بی گناها تو بازی دارن. :دی )

به نقشا مسلط نیست :29::102:

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
به نقشا مسلط نیست :29::102:

اتفاقات چون مسلطم میگم دیگه. چون حکیم نداریم کشیک داروغه هم رو قتل تیمی مافیا تاثیر نداره ولی روی تفنگ ندادن تفنگساز تاثیر داره. گشت هم که هست. ینی داروغه به تنهایی میتونه با احتمال خوبی بازی رو به اعدام بکشونه و فرقی با تفنگ ندادن تفنگساز نداره.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
از کجا میدونی تک تک نقشای بیگناهی رو داریم تو بازی...ممکنه بعضیاش نباشه و بعضیاش باشه......

اقا من مشکلی با اعدام تینا ندارم،خودمم مطرحش کردم ولی بودن مافیا نسبت ب تفنگ ساز سیف تره...چون تفنگ ساز توی ۴ نفر با یه سوتی و حذف بیگناه میبره ولی مافیا بمونه لزوما شاید نتونه راحت بیگناه حذف کنه....متوجه میشی؟

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
اگر امشب تفنگساز اعدام بشه یه مافیا میمونه با 3 تا بی گناه، این تا اینجا.

اون بی گناها:

یا داروغه‌ست که الان تیر انتقام داره و میتونه به گزینه مافیاش شلیک کنه.

یا درویشه که نمیمیره.

یا شکارچیه که مافیا رو با خودش میکشه.

یا شاگرده بی نقشه که میمیره ولی واقعا اون دو نفر دیگه میفهمن چی به چیه بعد از مرگش!

پدرام بازم قانع نشدی؟

- - - Updated - - -

پدرام اگه بی گناه باشی نباید با این چیزی که میگم مشکلی داشته باشی واقعا.

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
اگه مافیای ۱۰۰ درصد و تفنگساز ۱۰۰ درصد داشتیم آره ولی وقتی تفنگساز ۱۰۰ درصد ندارم من ریسکه برام این کار. فاز بعد از طریق تفنگ دادن ندادن و داستان و اینا میشه پی برد ولی الان نمیتونم مافیایی که احتمالش برام خیلی بالاست رو ول کنم.

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
هیچ چیز 100ی تو مافیا وجود نداره. به نظر من موندن تفنگساز تو بازی خطرناکتره و من هم احتمال زیادی به تفنگساز بودن مملگر میدم.

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
اگر امشب تفنگساز اعدام بشه یه مافیا میمونه با 3 تا بی گناه، این تا اینجا.

اون بی گناها:

یا داروغه‌ست که الان تیر انتقام داره و میتونه به گزینه مافیاش شلیک کنه.

یا درویشه که نمیمیره.

یا شکارچیه که مافیا رو با خودش میکشه.

یا شاگرده بی نقشه که میمیره ولی واقعا اون دو نفر دیگه میفهمن چی به چیه بعد از مرگش!

پدرام بازم قانع نشدی؟

- - - Updated - - -

پدرام اگه بی گناه باشی نباید با این چیزی که میگم مشکلی داشته باشی واقعا.

داروغه در صورت کشته شدن کدخدا تیر انتقام میگیره. دیشب از آرش پرسیدم. الان تیر انتقام نگرفته چون کدخدا گادکش شد :/ بعدشم اگه گرفته باشه همون دیشب شلیک کرده دیگه چرا نگهش داره.

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
داروغه در صورت کشته شدن کدخدا تیر انتقام میگیره. دیشب از آرش پرسیدم. الان تیر انتقام نگرفته چون کدخدا گادکش شد :/ بعدشم اگه گرفته باشه همون دیشب شلیک کرده دیگه چرا نگهش داره.

آقا باشه اصلا بزنه داروغه رو بکشه. فرداش که نقش کسی که کشته شده مشخص میشه آیا اون دو نفر دیگه یکذره عقل ندارن بفهمن چی به چیه؟!

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
خب دوستان
داستان رو من چندبار خوندم و مخصوصا داستان امروز یه سری چیزا ازش در آوردم که قطعا کمک می کنه.
قباد که فریبود این رو قبول داریم. پس یه اینتراکشنی باید بین قباد و آسپیان اون روزی که تفنگساز تفنگ داد به فری وجود داشته باشه که همون اینتراکشن رو آسپیان باید با شخصیت مستعار تینا و پدرام داشته باشه. رفتم نگاه کردم دیدم قباد برای آسپیان bj نرفته :)) اگه دقت کنید اما توضیحی که آسپیان میده در مورد دیو ها هر بار با یک نفره. اولین بار برای قباد توضیح داد و فری تفنگ گرفت. دفعه ی بعد برای گرگین توضیح داد و تینا تفنگ گرفت. و در آخر برای جریره توضیح داد و پدرام تفنگ گرفت. تا اینجا شخصیت های پدرام و تینا رو می دونیم. من بر اساس این که کارکترک عملا هیچ کاری نمی کنه می دونم کیم. اما نمی دونم آسپیان عماده یا رضا هر کدومشون هستن اون یکی داروغهس. اونم نمی خوام باز کنم که تیر زدن راحت نشه و الا با دلیل تو داستان واستون این رم میارم.
تو داستان گرگین همش چاقو به دسته و در آخر این داستان هم میبینیم که "چاقوهاش به لباسش چسبیدن" یعنی چی؟ یعنی این که چاقوکش تیزی نکشیده شب قبل.
جریره یا همون پدرام بعد از مرگ فری "نتونست بخوابه" یعنی چی؟ یعنی گوش به زنگ شده. کدوم یکی از شخصیت ها گوش به زنگ می شه؟ شکارچی.
اینارو دارم می گم چون مهم نیست اگه امروز درست اعدام کنیم قطعا بردیم اما اگر این کار رو نکنیم اصلا مهم نیست دیگه فردا چی میشه چون قطعا باختیم.
حالا که این ها رو گفتم.
از این حرف هایی که زدم نتیجه می گیریم تینا و محض چاقوکش و دزد بودن. پس شعبده باز نداریم. پس قطعا تینا محمد رو کشته و قطعا 100 درصد مافیاس.
رضا اما به پدرام بیشتر از تینا شک داره و اصرار داره گرگین چاقوکش نیست :|
این دست من موافق بازداشت خودم بودم چون اگه رضا تفنگساز باشه فرقی نمی کنه من بازداشت شم یا رضا، هر کدوم بازداشت شیم باز می بریم.
امشب باید تفنگساز رو پیدا کنیم. من با توجه به چیز هایی که گفتم فقط و فقط به رضا یا عماد شک دارم. رضا بیشتر و عماد کمتر. حالا میرم پست ها رو می خونم.

- - - Updated - - -

گرگین هیچ اینتراکشنی با اسپیان نداشته :دی

- - - Updated - - -

یعنی اول تو رو بزنیم بعد تینا؟ :دی

- - - Updated - - -

اینجا ته لیست تینای مافیایی،،،تینایی که حتی خودت قبول داری مافیاست :دی

اینجا هم گفتم،دلایلت واسه رای به اعدام پدرام خیلی ابکی بود،،،کلا به قول خودت از اول میگفتی تینا ولی تا دیدی بازار اعدام پدرام داغه گفتی بیام رای بدم

این اما و اگر ها و گیج کردنات :دی
ضمنا،فاز و رای ساعت ۱۲ بسته شده و هیچ صحبتی هم از تمدید فاز در حالت های مختلف نه قبلا شده بده و نه حین فاز و حین محاکمه :دی

رای سوم رو دادی و تا لحظه اخر به نظرم امیدوار بودی که من یا رضا بیایم و رای ۴ام رو بدیم تا پدرام اعدام بشه :دی

بر فرض که این صحبت تو درست باشه،رای تاثیر گذاره که فاز رو تمدید میکنه،یعنی مثلا اگه من رای ۴ام که باعث اعدام میشد رو دیر میدادم فاز تمدید میشد نه تویی که رای سوم رو دادی :دی

اگه امشب بازداشت نداریم نظرم روی اعدام تفنگساز عزیزمون مملگره :دی

پدرام و رضا منتظرم :دی

عجب.
ببین رای من به پدرام همونطور که می دونی رای سوم بود. رای سومی با کلی شک و تردید.
من از این می ترسیدم که پدرام خودش منفی باشه و آخر شب مثبت رو بزنه.
هر دومونم می دونیم اگه تو به پدرام رای می دادی فاز تمدید می شد و بعد تو باید پاسخگو می دادی که چرا رای آخر رو دادی. اتفاقا من الان می گم دلیل رای ندادن تو یا رضا این بود که می دونستین اگه نفر آخر رای بدین من رایم رو ممکنه ور دارم و نخواستید ریسک کنید.

- - - Updated - - -

اگه من مافیا میبودم و تو دیشب اعدام میشدی بازی تموم میشد.

نه شک بدی نمیومد روم،چون هم مدرک و پست منفی و بد ازت زیاد بود هم کدخدا محاکمت کرد و بهت رای داد،

اگه الان زنده ای و تو بازی و بازی ادامه داره فقط و فقط و فقط به خاطر منه.

ااااااا
پدرام
من خودم رو تفنگسازی رضا بیشتر شک داشتم اما الان با این دو کار عماد قشنگ بهش شک کردم.
این داره از اینکه تو بار اوله داری اینجا بازی می کنی سو استفاده می کنه و می گه بخاطر اون زنده ای. نه عزیزم این بشر اگه بعد از 11.30 رای می داد فاز تمدید می شد و تو 1 ساعت برای دفاع می گرفتی و ما ممکن بود رایمون رو بر داریم و اونوقت بازخواستش کنیم به خاطر رای مرگی که داشت به تو می داد. دید اعتماد روش زیاده. گفت ریسک نکنه بهتره.
من دقیقا به همین دلیل تا 11.30 وایسادم بعد رای دادم. که هر کی بعد من رای بده از این بترسه که فاز تمدید می شه.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
خب دوستان
داستان رو من چندبار خوندم و مخصوصا داستان امروز یه سری چیزا ازش در آوردم که قطعا کمک می کنه.
قباد که فریبود این رو قبول داریم. پس یه اینتراکشنی باید بین قباد و آسپیان اون روزی که تفنگساز تفنگ داد به فری وجود داشته باشه که همون اینتراکشن رو آسپیان باید با شخصیت مستعار تینا و پدرام داشته باشه. رفتم نگاه کردم دیدم قباد برای آسپیان bj نرفته :)) اگه دقت کنید اما توضیحی که آسپیان میده در مورد دیو ها هر بار با یک نفره. اولین بار برای قباد توضیح داد و فری تفنگ گرفت. دفعه ی بعد برای گرگین توضیح داد و تینا تفنگ گرفت. و در آخر برای جریره توضیح داد و پدرام تفنگ گرفت. تا اینجا شخصیت های پدرام و تینا رو می دونیم. من بر اساس این که کارکترک عملا هیچ کاری نمی کنه می دونم کیم. اما نمی دونم آسپیان عماده یا رضا هر کدومشون هستن اون یکی داروغهس. اونم نمی خوام باز کنم که تیر زدن راحت نشه و الا با دلیل تو داستان واستون این رم میارم.
تو داستان گرگین همش چاقو به دسته و در آخر این داستان هم میبینیم که "چاقوهاش به لباسش چسبیدن" یعنی چی؟ یعنی این که چاقوکش تیزی نکشیده شب قبل.
جریره یا همون پدرام بعد از مرگ فری "نتونست بخوابه" یعنی چی؟ یعنی گوش به زنگ شده. کدوم یکی از شخصیت ها گوش به زنگ می شه؟ شکارچی.
اینارو دارم می گم چون مهم نیست اگه امروز درست اعدام کنیم قطعا بردیم اما اگر این کار رو نکنیم اصلا مهم نیست دیگه فردا چی میشه چون قطعا باختیم.
حالا که این ها رو گفتم.
از این حرف هایی که زدم نتیجه می گیریم تینا و محض چاقوکش و دزد بودن. پس شعبده باز نداریم. پس قطعا تینا محمد رو کشته و قطعا 100 درصد مافیاس.
این دست من موافق بازداشت خودم بودم چون اگه رضا تفنگساز باشه فرقی نمی کنه من بازداشت شم یا رضا، هر کدوم بازداشت شیم باز می بریم.
امشب باید تفنگساز رو پیدا کنیم. من با توجه به چیز هایی که گفتم فقط و فقط به رضا یا عماد شک دارم. رضا بیشتر و عماد کمتر. حالا میرم پست ها رو می خونم.

- - - Updated - - -

عجب.
ببین رای من به پدرام همونطور که می دونی رای سوم بود. رای سومی با کلی شک و تردید.
هر دومونم می دونیم اگه تو به پدرام رای می دادی فاز تمدید می شد و بعد تو باید پاسخگو می دادی که چرا رای آخر رو دادی. اتفاقا من الان می گم دلیل رای ندادن تو یا رضا این بود که می دونستین اگه نفر آخر رای بدین من رایم رو ممکنه ور دارم و نخواستید ریسک کنید.

جناب تفنگ سازعزیز،خوب با این پست خودت رو نشون دادی :))

تو اون نشونه واضح جریره و اسپیان و تفنگ گرفتن تینا رو ول کردی اینا رو میگی؟ :))

چرا ناقص تحلیل میکنی ممدامین؟ :دی جریره نتونست بخوابه چون تنها شد و ترسید،کی دیشب تنها شده؟فقط مافیاعه که الان تنهاست و تک بازیکنس و اونم تیناست،،،،همین تحلیل تو دیوارت دلیل قطعی واسه تفنگدار بودنت و گناهکاریته.....ضمن اینکه از خود پدرام بپرسیم تحلیلت رو بخونه و ببینه با منطقش میخونه نقش پیشنهادی تو واسش یا نه :))

تا قبل از پست من من واست سفید و بیگناه بودم و کمترین شک،الان که ترسیدی شد فقط و فقط من و رضا و من بیشتر؟ :))

- - - Updated - - -

رای به اعدام باطل: تینا

زنده موندن تفنگ ساز خیلی خطرناکتر از مافیاست،،،،پدرام لطفا چشماتو باز کن،،،،تحلیلای تو دیوار مملگر رو بخون

رای به اعدام: mamalgr

- - - Updated - - -

خب دوستان
حالا که این ها رو گفتم.

- - - Updated - - -

عجب.

- - - Updated - - -

ااااااا
پدرام
من خودم رو تفنگسازی رضا بیشتر شک داشتم اما الان با این دو کار عماد قشنگ بهش شک کردم.
این داره از اینکه تو بار اوله داری اینجا بازی می کنی سو استفاده می کنه و می گه بخاطر اون زنده ای. نه عزیزم این بشر اگه بعد از 11.30 رای می داد فاز تمدید می شد و تو 1 ساعت برای دفاع می گرفتی و ما ممکن بود رایمون رو بر داریم و اونوقت بازخواستش کنیم به خاطر رای مرگی که داشت به تو می داد. دید اعتماد روش زیاده. گفت ریسک نکنه بهتره.
من دقیقا به همین دلیل تا 11.30 وایسادم بعد رای دادم. که هر کی بعد من رای بده از این بترسه که فاز تمدید می شه.

تو چند بار رنگ عوض کردی،،،میخواستی تینا و محض حذف کنی تا دیدی اسم پدرام اومد وسط له له اعدام پدرام رو زدی،،،،فکر میکردی به خاطر بحثامون من رای ۴ام رو بهش میدم و اعدام میشه ولی زهی خیال باطل :))

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
جناب تفنگ سازعزیز،خوب با این پست خودت رو نشون دادی :))

تو اون نشونه واضح جریره و اسپیان و تفنگ گرفتن تینا رو ول کردی اینا رو میگی؟ :))

چرا ناقص تحلیل میکنی ممدامین؟ :دی جریره نتونست بخوابه چون تنها شد و ترسید،کی دیشب تنها شده؟فقط مافیاعه که الان تنهاست و تک بازیکنس و اونم تیناست،،،،همین تحلیل تو دیوارت دلیل قطعی واسه تفنگدار بودنت و گناهکاریته.....ضمن اینکه از خود پدرام بپرسیم تحلیلت رو بخونه و ببینه با منطقش میخونه نقش پیشنهادی تو واسش یا نه :))

تا قبل از پست من من واست سفید و بیگناه بودم و کمترین شک،الان که ترسیدی شد فقط و فقط من و رضا و من بیشتر؟ :))

- - - Updated - - -

رای به اعدام باطل: تینا

زنده موندن تفنگ ساز خیلی خطرناکتر از مافیاست،،،،پدرام لطفا چشماتو باز کن،،،،تحلیلای تو دیوار مملگر رو بخون

رای به اعدام: mamalgr

- - - Updated - - -

تو چند بار رنگ عوض کردی،،،میخواستی تینا و محض حذف کنی تا دیدی اسم پدرام اومد وسط له له اعدام پدرام رو زدی،،،،فکر میکردی به خاطر بحثامون من رای ۴ام رو بهش میدم و اعدام میشه ولی زهی خیال باطل :))

من می خواستم محض رو حذف کنم؟؟؟؟؟؟ من گفتم به تو بیشتر از رضا شک دارم؟؟
حرف چرا تو دهن من می ذاری؟ اونم دو بار.
من محض رو نمی دونستم منفیه و هیچ ایده ای نداشتم. فکرم می کردم پدرام و تینا منفین. پدرام که داستان لو رفتن محض رو گفت. از اونجایی که به خود پدرام اعتماد نداشتم نمی دونستم واقعا آرش لو داده محض رو یا پدرام فقط داره این رو می گه که بزنه محض رو و ما اوکی باشیم محاکمش نکنیم. من که نمی دونستم کدوم منفی اه. 50 50 بین محض و پدرام درگیر بودم که کدوم منفین. بزارم پدرام تیر بزنه یا نزارم. تک تک کارام رو همون فاز هم توضیح دادم.
پدرام و رضا
این حرف ها رو دارم برای شما می زنم. اینجوری که می بینم عماد شمشیر رو از پشت بسته احتمال تفنگساز بودنش از رضا برام بیشتر شد.

- - - Updated - - -

پدرام و رضا
آقا من حساب کردم. با تفنگساز بودن عماد یکی از بزرگترین سوالاتمم حل می شه.
ببینید تفنگسازی از اول بین من و رضا بیشتر می چرخید اگه حرفارو یادتون باشه. همش من داشتم با خودم کلنجار می رفتم که چرا تفنگساز باید روزی که رضا بازداشت شد تفنگ بده. اگه من تفنگساز بودم که قطعا حکم مرگم رو با این کار زده بودم. اما الان که می بینم عماد می تونه تفنگساز باشه دقیقا با عقل جور در میاد. عماد تفنگساز براش فرقی نمی کرد رضا سیف بشه یا من. تفنگش رو داد به کسی که فکر می کرد مافیاس تا هم یه تیر جلو بیفتن و هم رضا سیف بشه تا من برم زیر سوال.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
بچه ها همین تحلیل داستان پست ۵۳۱ مملگر و جواب من بهش رو بخونین کامل میفهمین که گناهکاره و کی بیگناه...
همه چی ساده و مشخصه،،،خواهشا اشتباه نکنین.

- - - Updated - - -

پدرام و رضا
این حرف ها رو دارم برای شما می زنم. اینجوری که می بینم عماد شمشیر رو از پشت بسته احتمال تفنگساز بودنش از رضا برام بیشتر شد.

- - - Updated - - -

پدرام و رضا
آقا من حساب کردم. با تفنگساز بودن عماد یکی از بزرگترین سوالاتمم حل می شه.
ببینید تفنگسازی از اول بین من و رضا بیشتر می چرخید اگه حرفارو یادتون باشه. همش من داشتم با خودم کلنجار می رفتم که چرا تفنگساز باید روزی که رضا بازداشت شد تفنگ بده. اگه من تفنگساز بودم که قطعا حکم مرگم رو با این کار زده بودم. اما الان که می بینم عماد می تونه تفنگساز باشه دقیقا با عقل جور در میاد. عماد تفنگساز براش فرقی نمی کرد رضا سیف بشه یا من. تفنگش رو داد به کسی که فکر می کرد مافیاس تا هم یه تیر جلو بیفتن و هم رضا سیف بشه تا من برم زیر سوال.
چون تفنگساز تو بودی نه رضا :))

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
در مورد داستان هم. تحلیل من تو دیواره یا تو؟
روزی که تینا تفنگ گرفت که می گی جریره داشته bj می داده. اوکی.
روزی که پدرام تفنگ گرفت که آسپیان هیچ اینتراکشن ای با هیچ کس به غیر از جریره نداشت!!
پس پدرام می شه جریره دیگه مرد مومن.

- - - Updated - - -

بچه ها همین تحلیل داستان پست ۵۳۱ مملگر و جواب من بهش رو بخونین کامل میفهمین که گناهکاره و کی بیگناه...
همه چی ساده و مشخصه،،،خواهشا اشتباه نکنین.

- - - Updated - - -

چون تفنگساز تو بودی نه رضا :))

قشنگ داری به در و دیوار می زنی :))
تفنگساز من باشم دیوانه ام کسی که دقیقا شک تفنگسازی روشه رو سیف کنم؟

- - - Updated - - -

من می گم اول تفنگساز رو اعدام کنیم.
پدرام
مثبت 100 درصد من تویی فقط.
نظرت چیه؟ تینا یا عماد؟ (البته اگه رو مثبتی من قانع شدی).
من نظرم رو عماده چون اگه بین ما 3 تا درویش باشه عماد تفنگ رو بده بهش می بره.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
روزی که پدرام تفنگ گرفت که آسپیان هیچ اینتراکشن ای با هیچ کس به غیر از جریره نداشت!!

- - - Updated - - -

ممکنه تفنگ پدرام جعلی بوده باشه :)) و اون شخص جعل کننده کسی رو زده باشه ک نمیمرده :دی

سوتی بعدی :دی از طرف دوست فراموشکارمون،،،،مگه کدخدا نمرده؟پس درویشی وجود نداره که تفنگ برگشت بخوره :دی

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
اووو
رضا
احتمال خیلی زیاد تو ام برام مثبت صدردصد شدی.
چون جریره تفنگ گرفت و فرداش محض رو زد و رو تو هیچ شکی نداره. میگیری چی می گم که؟ جریره حالا باید تایید کنه حرف من رو.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

من می گم اول تفنگساز رو اعدام کنیم.
پدرام
مثبت 100 درصد من تویی فقط.
نظرت چیه؟ تینا یا عماد؟ (البته اگه رو مثبتی من قانع شدی).
من نظرم رو عماده چون اگه بین ما 3 تا درویش باشه عماد تفنگ رو بده بهش می بره.

نه دیوانه نبودی اتفاقا :)) منتها چون ۲ تا مافیا بازی هر دو گزینه اول اعدام و حذف بودن دوست نداشتی بازی به فاز اعدامی بکشه :)) تیر زدن به نفعت بود

- - - Updated - - -

اووو
رضا
احتمال خیلی زیاد تو ام برام مثبت صدردصد شدی.
چون جریره تفنگ گرفت و فرداش محض رو زد و رو تو هیچ شکی نداره. میگیری چی می گم که؟ جریره حالا باید تایید کنه حرف من رو.

محض تیر نخورده جناب تفنگساز :)) محض گادکش شد :))

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
ممکنه تفنگ پدرام جعلی بوده باشه :)) و اون شخص جعل کننده کسی رو زده باشه ک نمیمرده :دی

سوتی بعدی :دی از طرف دوست فراموشکارمون،،،،مگه کدخدا نمرده؟پس درویشی وجود نداره که تفنگ برگشت بخوره :دی

عزیز دلم برای من ثابت شده و با تحلیل داستان به احتمال زیاد برای بقیه ی دوستان ثابت کردم شعبده باز نداریم.
در مورد کدخدا می رم می خونم یه لحظه. اگه تو یه همچین چیزی رو سوتی می بینی قشنگ می خوای جو بدی.

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
تا جایی که به من مربوط میشه تحلیلهای جفتتون تو دیواره :))))
ولی تحلیل خودمو الان نمیگم اول مطمئن میشم مافیا به فنا میره بعد میگم چون ممکنه برا تیر شب ازش سو استفاده بشه

ممگلر
من گزینه ام برا تفنگساز فعلا اول عماده بعد رضا ولی ترجیح میدم امروز تینا بره بیرون.

- - - Updated - - -

ولی تحلیل خودمو الان نمیگم اول مطمئن میشم مافیا به فنا میره بعد میگم چون ممکنه برا تیر شب ازش سو استفاده بشه

ممگلر
من گزینه ام برا تفنگساز فعلا اول عماده بعد رضا ولی ترجیح میدم امروز تینا بره بیرون.

- - - Updated - - -

ممگلر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین