برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور چهارم مافیا | دیوها و دخمه‌ها

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
بازی تمومه ها گند نزنید فقط تورو خدا میام توضیح میدم. تا اینجا فقط بهت بگم عماد که جریره پدرامه اصلا. و اون روزی که تو میگی گرگین (ای کی ای تینا) تفنگ گرفت.

گرگین هیچ اینتراکشنی با اسپیان نداشته :دی

- - - Updated - - -

اگه بازداشت نداشته باشیم باید امروز تفنگساز بره بیرون نه مافیا.
من ۲ ساعت دیگه میام صحبت کنیم

یعنی اول تو رو بزنیم بعد تینا؟ :دی

- - - Updated - - -

اوکی اول از همه
[VOTER=پدرام][/VOTER]

رضا
اوکی لیست میدم

1. محض
میدونم دلیل خوبی نیست ولی حسی میگم محض مافیاعه، به حس ششم من اعتماد کنید، آرش خبر داره تا چه حد حسای من درستن اگر میخواید اعدام کنید یا شلیک محض لطفا باشه
2. پدرام
به دلیل نوع پستاش اینکه جو میده و بحث پرت میکنه وسط یه هدفی داره حتما
3. عماد
4. خودت
5. فری
6. مملگر

اینجا ته لیست تینای مافیایی،،،تینایی که حتی خودت قبول داری مافیاست :دی

هممممم جالب شد...تینا ک کلا به هر ریسمانی چنگ زد ک نمیره،اون لیست شکشم خیلی ابکی و داغون بود
قطعا رای بازداشت ب تینا(با گوشیم جدا)

ممل رای تو هم دلیلت برای رای ب پدرم اونقدر قانع کننده نیست برام.

رضا نظر تو چیه؟

- - - Updated - - -

از طرفی پدرام بمیره و تفنگش واقعی باشه محض میمیره

- - - Updated - - -

رضا هم ک زارت غیبش زد،فریم همینطور....حقیقتا اخر فاز ب این مهمی انقدر خلوت بودن عجیبه برام...
من رای اعدام ب پدرام نمیدم تا انشالله محض بمیره....حداقل پدرام فعال بوده و میشه ازش چیزی دراورد شاید.
امیدوارم اشتباه نکرده باشم

اینجا هم گفتم،دلایلت واسه رای به اعدام پدرام خیلی ابکی بود،،،کلا به قول خودت از اول میگفتی تینا ولی تا دیدی بازار اعدام پدرام داغه گفتی بیام رای بدم

پدرام بمیره نمی تونه تفنگش رو شلیک کنه و محض زنده می مونه.
من خودم حقیقتا درگیرم اعدام کنم پدرام رو یا بزارم شلیک کنه.

از یه طرف از روی شناختی که رو آرش دارم و مدل بازی تینا خیلی زیاد احتمال می دم مافیا باشه. اگه مافیا باشه و به پدرام رای داده نمی خوام به پدرام رای بدم.
از یه طرف دیگه تو داستان گفته اکوان دیو (تیری که ادعا شده دست تینا بوده) خیلی فریبکار و چابک بوده "و از جای دیگر ظاهر می شده." برای همین می تونم فکر کنم که شاید جعلی بوده.
از طرف دیگه اگه پدرام رو ول کنیم امشب ممکنه هر کی دلش خواست رو بزنه و اگه منفی باشه بازی رو ببره.

- - - Updated - - -

می تونم باطل کنم رایم رو.

این اما و اگر ها و گیج کردنات :دی
ضمنا،فاز و رای ساعت ۱۲ بسته شده و هیچ صحبتی هم از تمدید فاز در حالت های مختلف نه قبلا شده بده و نه حین فاز و حین محاکمه :دی

رای سوم رو دادی و تا لحظه اخر به نظرم امیدوار بودی که من یا رضا بیایم و رای ۴ام رو بدیم تا پدرام اعدام بشه :دی

هنوز نبسته که فازو آرش،
فکر می کنم چون من بعد 11.30 وقت دادم 30 دقیقه بیشتر وقت داده باشه.
شایدم نباشه کلا الان آرش.
نظر تو چیه الان؟

بر فرض که این صحبت تو درست باشه،رای تاثیر گذاره که فاز رو تمدید میکنه،یعنی مثلا اگه من رای ۴ام که باعث اعدام میشد رو دیر میدادم فاز تمدید میشد نه تویی که رای سوم رو دادی :دی

اگه امشب بازداشت نداریم نظرم روی اعدام تفنگساز عزیزمون مملگره :دی

پدرام و رضا منتظرم :دی

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
اوکی دیشب آرش بهم گفت اعدام نشدم امدم نگاه کردم. دیدم تینا و ممگلر رای دادن عماد و رضا رای ندادن. گفتم خب عماد و رضا قطعا بیگناهن اگه مافیا بودن رای مدادن میبردن. محض هم که تفنگ بهش شلیک کرده بودم نمرده احتمالا معجون دزدی داشته

بعد دیدم محض گادکش شد ذهنم به هم ریخت. چون کسی که مافیا بوده گادکش شدن محض براش قابل حدس تر بوده دیگه. یعنی ممکنه رضا و عماد عمدا رای نداده باشن چون میدونستن محض گادکش میشه و با مردن من نمیبرن. الان هم که عماد اینجوری دور برداشته حس میکنم میخواسته اعتماد بخره :)))) حالا رضا کلا نبوده دیشب نمیونم. اینکه عماد خواست مرگ تینا رو هم عقب بندازه بیشتر برام شک میندازه که مافیاست. چون اگه تینا مافیای ۱۰۰ باشه و یه نفر دیگه تفنگساز ۸۰، باز هم اعدام تینا منطقی تره چون اگه تفنگساز رو اشتباه اعدام کنیم تفنگساز واقعی میتونه شب به تینا تفنگ بده و ببرن. ااگه فقط تفنگساز تو بازی بمونه میتونیم مطمئن بشیم که فردا یا اعدام داریم یا تفنگ دست یه بیگناهه چون درویش دیگه نقشش رو از دست داده و تفنگ به خود تفنگساز برنمیگرده.

نمیدونم همه تون مشکوکید :)) احتمالات هم واقعا زیاده و چیزایی که میدونم که نمیدونم از چیزایی که میدونم بیشتره :))

- - - Updated - - -

تینا رو من مطمئن ترم که مافیاست تا تفنگساز بودن بقیه... مگر اینکه گرگین چاقوکش نباشه که اگه چاقوکش نباشه پس چاقوکش کیه؟

یه چیز دیگه هم که هست اینه که مافیا الان که کدخدا مرده قتل تیمی داره. بهتره اول شر مافیا رو بکنیم بعد بریم دنبال تفنگ ساز.

- - - Updated - - -

با تمام اینها شکم به عماد بیشتر میشه که داشت تینا رو نگه میداشت برا فردا :)) چون یه ۲ ۲ ۴ تای ساده است

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
عماد مملگر

شماها اگه بی‌گناهید باید امروز دنبال تفنگساز باشید نه مافیا. اصلا نگران فعالیت امشب تفنگساز نیستید؟! عماد اگه تفنگساز باشه باید جایزه بهترین گناه‌کار تمام ادوار رو بگیره!!

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
اوکی دیشب آرش بهم گفت اعدام نشدم امدم نگاه کردم. دیدم تینا و ممگلر رای دادن عماد و رضا رای ندادن. گفتم خب عماد و رضا قطعا بیگناهن اگه مافیا بودن رای مدادن میبردن. محض هم که تفنگ بهش شلیک کرده بودم نمرده احتمالا معجون دزدی داشته

بعد دیدم محض گادکش شد ذهنم به هم ریخت. چون کسی که مافیا بوده گادکش شدن محض براش قابل حدس تر بوده دیگه. یعنی ممکنه رضا و عماد عمدا رای نداده باشن چون میدونستن محض گادکش میشه و با مردن من نمیبرن. الان هم که عماد اینجوری دور برداشته حس میکنم میخواسته اعتماد بخره :)))) حالا رضا کلا نبوده دیشب نمیونم. اینکه عماد خواست مرگ تینا رو هم عقب بندازه بیشتر برام شک میندازه که مافیاست. چون اگه تینا مافیای ۱۰۰ باشه و یه نفر دیگه تفنگساز ۸۰، باز هم اعدام تینا منطقی تره چون اگه تفنگساز رو اشتباه اعدام کنیم تفنگساز واقعی میتونه شب به تینا تفنگ بده و ببرن. ااگه فقط تفنگساز تو بازی بمونه میتونیم مطمئن بشیم که فردا یا اعدام داریم یا تفنگ دست یه بیگناهه چون درویش دیگه نقشش رو از دست داده و تفنگ به خود تفنگساز برنمیگرده.

نمیدونم همه تون مشکوکید :)) احتمالات هم واقعا زیاده و چیزایی که میدونم که نمیدونم از چیزایی که میدونم بیشتره :))

- - - Updated - - -

تینا رو من مطمئن ترم که مافیاست تا تفنگساز بودن بقیه... مگر اینکه گرگین چاقوکش نباشه که اگه چاقوکش نباشه پس چاقوکش کیه؟

یه چیز دیگه هم که هست اینه که مافیا الان که کدخدا مرده قتل تیمی داره. بهتره اول شر مافیا رو بکنیم بعد بریم دنبال تفنگ ساز.

- - - Updated - - -

با تمام اینها شکم به عماد بیشتر میشه که داشت تینا رو نگه میداشت برا فردا :)) چون یه ۲ ۲ ۴ تای ساده است

پدرام:|:|:|:|:|

من هرکاری بکنم بازم تو شک داری،،،خدا بگم چیکارت کنه.

دلیل مهم تر بودن کشتن تفنگساز اینه که اگه مافیا کامل بمیره و تفنگساز بمونه و تفنگساز تو ۴ نفر باشه و یه بیگناه بمیره،تفنگساز به تنهایی برنده بازی میشه.

من اگه مافیا یا تفنگساز بودم نیاز به اعتماد خریدن تو نداشتم و درجا رای میدادم اعدامت میکردم،،چرا کار ریسکی بکنم؟

من اعتماد رضا و مملگر رو داشتم،تو رو اعدام میکردم و بیگناهم در میومدم بهانه داشتم،چون فری کدخدا هم بهت رای داده بود و میگفتم گیج شدم و شک کردم.

اون کسی که رای سوم رو بهت رای داد و تکونش نداد و تا لحظه اخر منتظر اعدامت بود من نبودم...رضا هم اگه گناهکار بود تحت هر شرایطی میومد و بهت رای میداد دیشب.
تو رو قران دقت کن و این اخر کاری با لجبازی نبازون مارو

- - - Updated - - -

عماد مملگر

شماها اگه بی‌گناهید باید امروز دنبال تفنگساز باشید نه مافیا. اصلا نگران فعالیت امشب تفنگساز نیستید؟! عماد اگه تفنگساز باشه باید جایزه بهترین گناه‌کار تمام ادوار رو بگیره!!

بیا پدرام،،،،حرف من نیست،،،حرف من و مملگر و رضاعه.

امشب اگه بازداشت نداشته باشیم که نداریم باید تفنگساز اعدام کنیم​

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
نه آقا صبر کنید میخوام ببینم مملگر بیاد نظرش درباره این که امشب باید تفنگساز بره بیرون یا مافیا چیه. :دی

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
بابای تفنگساز توی بازی بمونه خطری نداره. چون نه میتونه به خودش تفنگ بده نه مافیایی میمونه که تفنگ بگیره ازش. یا تفنگ دست بیگناهاست یا تفنگ نمیده و اعدام داریم دیگه. ولی اگه مافیا تو بازی بمونه قتل تیمی داره.

الان هر کی بگه مافیای احتمالیش و تفنگساز احتمالیش کیه. من تینا ۹۵ درصد مافیا، عماد ۶۰ درصد تفنگساز. اگه کسی رو بیشتر از مافیا بودن تینا روی تفنگساز بودنش مطمئن بودیم باز شاید منطقی باشه ولی در غیر این صورت اصلا موکول کردن تینا به فردا منطقی نیست. دیگه باز هم بخواین نفهمین یعنی تفنگسازین خودتون :))

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

پدرام

"""یعنی ممکنه رضا و عماد عمدا رای نداده باشن چون میدونستن محض گادکش میشه و با مردن من نمیبرن""

مرد مومن تو رو قران خودت جملت رو بخون،این احتماله مطرح میکنی اخه؟اگه من و رضا و محض و تینا همه مافیا باشیم که بازی ۳۰ سال پیش تموم میشد...اصلا ۴ تا مافیا با بالانس میخونه؟

اصلا رضا هم هیچی،حتی اگه من و تینا و محضم میبودیم و من دیشب تو رو اعدام میکردم (با وجود دونستن گادکشی محض) بازم بازی رو میبردیم...بازی خیلی ساده و روشنه،چرا هنوز داری پیچیده و سختش میکنی؟

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
پدرام:|:|:|:|:|

من هرکاری بکنم بازم تو شک داری،،،خدا بگم چیکارت کنه.

دلیل مهم تر بودن کشتن تفنگساز اینه که اگه مافیا کامل بمیره و تفنگساز بمونه و تفنگساز تو ۴ نفر باشه و یه بیگناه بمیره،تفنگساز به تنهایی برنده بازی میشه.

من اگه مافیا یا تفنگساز بودم نیاز به اعتماد خریدن تو نداشتم و درجا رای میدادم اعدامت میکردم،،چرا کار ریسکی بکنم؟

من اعتماد رضا و مملگر رو داشتم،تو رو اعدام میکردم و بیگناهم در میومدم بهانه داشتم،چون فری کدخدا هم بهت رای داده بود و میگفتم گیج شدم و شک کردم.

اون کسی که رای سوم رو بهت رای داد و تکونش نداد و تا لحظه اخر منتظر اعدامت بود من نبودم...رضا هم اگه گناهکار بود تحت هر شرایطی میومد و بهت رای میداد دیشب.
تو رو قران دقت کن و این اخر کاری با لجبازی نبازون مارو

- - - Updated - - -

بیا پدرام،،،،حرف من نیست،،،حرف من و مملگر و رضاعه.

امشب اگه بازداشت نداشته باشیم که نداریم باید تفنگساز اعدام کنیم​

بحث اینه که مافیا میدونسته محض گادکشه و با اعدام من بازی تموم نمیشه. ینی میخوای بگی اگه رای چهارم رو میدادی به من و من بیگناه درمیومدم هیچ شکی نمیومد روت؟ :||||

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
بابای تفنگساز توی بازی بمونه خطری نداره. چون نه میتونه به خودش تفنگ بده نه مافیایی میمونه که تفنگ بگیره ازش. یا تفنگ دست بیگناهاست یا تفنگ نمیده و اعدام داریم دیگه. ولی اگه مافیا تو بازی بمونه قتل تیمی داره.

الان هر کی بگه مافیای احتمالیش و تفنگساز احتمالیش کیه. من تینا ۹۵ درصد مافیا، عماد ۶۰ درصد تفنگساز. اگه کسی رو بیشتر از مافیا بودن تینا روی تفنگساز بودنش مطمئن بودیم باز شاید منطقی باشه ولی در غیر این صورت اصلا موکول کردن تینا به فردا منطقی نیست. دیگه باز هم بخواین نفهمین یعنی تفنگسازین خودتون :))

آره من متوجه منطق حرفت شدم.

فقط یه چیزی:

من الان احتمال زیادی میدم که گرگین چاقوکش نیست.

و این که الان چطوری احتمال تفنگساز بودن عماد رو از مملگر بیشتر میدونی؟!

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
""""ینکه عماد خواست مرگ تینا رو هم عقب بندازه بیشتر برام شک میندازه که مافیاست.""""

من اگه مافیا بودم با اعدام تو دیشب بازی تموم میشد:|:|:|:|:|

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
پدرام

"""یعنی ممکنه رضا و عماد عمدا رای نداده باشن چون میدونستن محض گادکش میشه و با مردن من نمیبرن""

مرد مومن تو رو قران خودت جملت رو بخون،این احتماله مطرح میکنی اخه؟اگه من و رضا و محض و تینا همه مافیا باشیم که بازی ۳۰ سال پیش تموم میشد...اصلا ۴ تا مافیا با بالانس میخونه؟

اصلا رضا هم هیچی،حتی اگه من و تینا و محضم میبودیم و من دیشب تو رو اعدام میکردم (با وجود دونستن گادکشی محض) بازم بازی رو میبردیم...بازی خیلی ساده و روشنه،چرا هنوز داری پیچیده و سختش میکنی؟

مشخصا منظورم تو یا رضا بود دیگه. چرا خر فرض میکنی.

چطوری با اعدام من میبردین اگه محض گادکش می شد؟ چون میشدین ۲ نفر تو ۴ نفر. یه مافیا یه تفنگساز و باید یه بیگناه اعدام میکردین. تا بشین ۳ و ببرین دیگه.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
بحث اینه که مافیا میدونسته محض گادکشه و با اعدام من بازی تموم نمیشه. ینی میخوای بگی اگه رای چهارم رو میدادی به من و من بیگناه درمیومدم هیچ شکی نمیومد روت؟ :||||

اگه من مافیا میبودم و تو دیشب اعدام میشدی بازی تموم میشد.

نه شک بدی نمیومد روم،چون هم مدرک و پست منفی و بد ازت زیاد بود هم کدخدا محاکمت کرد و بهت رای داد،

اگه الان زنده ای و تو بازی و بازی ادامه داره فقط و فقط و فقط به خاطر منه.

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
""""ینکه عماد خواست مرگ تینا رو هم عقب بندازه بیشتر برام شک میندازه که مافیاست.""""

من اگه مافیا بودم با اعدام تو دیشب بازی تموم میشد:|:|:|:|:|

دیگه قوانین رو هم نخوندیم ینی؟ :)))) چجوری تموم میشد؟ اسکل فرض کردی؟

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
عاقا
من خودم به زبون خودم میگم بین تموم شخصیتای داستان تنها کسی که نمیتونم باشم جریره‌س (عاخه خداییش من؟)
。なんだ?! 間違っている
و دو یو نو واقعا تحلیل مسخره ای بود تفنگ گرفتن من با اون صحنه ی توی داستان،،، بابا دیگه توهم نزنید محض رضای خدا
از اول هی دارید میکشید منو
بیام با زبون خودم بگم جریره من نیستم اوکیه؟:29:
جدی دیگه اگر یه ذره اندازه یه عدس بازی منو دیدید میدونید جریره چقدر فرق داره توصیفاتش با من
و از آرش هم پرسیدم راجب اینکه دختر تو نقشا بیشتره و حالا چون جریره مونده بچسبونیدش به من
گفت ربطی نداره جنسیت شخصیتای داستان به شماها
بعد مگه جریره نبود که بطری ها رو دزدید حداقل برداشت من این بود که جریره بطری ها (که همون معجون های فری بودن) رو دزدیده پس خیلی محتمله که جریره دزد باشه (که میشه حدس زد دو تا دزد تو بازی باشن، بعیدم نیست به هر حال وقتی محص که دزد بوده، گادکش میشه اما جریره که نقش دزد داره به نظرم تو داستان هنوز زندس، پس میشه نتیجه گرفت دو تا دزد داریم)

مملگر
چرا گیرت به منه خداییش؟!

عاقا من با اعدام پدرام یا مملگر نظر دارم
این دو نفر در صدر جدولن شک و شبه هستن برام

عماد
پدرام یا مملگر؟

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
مشخصا منظورم تو یا رضا بود دیگه. چرا خر فرض میکنی.

چطوری با اعدام من میبردین اگه محض گادکش می شد؟ چون میشدین ۲ نفر تو ۴ نفر. یه مافیا یه تفنگساز و باید یه بیگناه اعدام میکردین. تا بشین ۳ و ببرین دیگه.

تو احتمال مافیا بودن من یا رضا در کنار مافیا بودن محض و تینا رو مطرح کردی...تینا رو که میدونیم مافیاست.

پست مافیا بودن تینا رو که خودم نوشتم و تحلیل کردم

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
تینا

تفنگساز کیه به نظرت؟!

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
آره من متوجه منطق حرفت شدم.

فقط یه چیزی:

من الان احتمال زیادی میدم که گرگین چاقوکش نیست.

و این که الان چطوری احتمال تفنگساز بودن عماد رو از مملگر بیشتر میدونی؟!

چرا گرگین نیست؟ پس کیه؟

دارم میگم دیگه. اگه ممگلر بود دیشب بهم رای نمیداد چون اگه اعدام میشدم پاش پای چوبه دار بود دیگه.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
دیگه قوانین رو هم نخوندیم ینی؟ :)))) چجوری تموم میشد؟ اسکل فرض کردی؟

بابا تینا و محض که مافیان،،،،تو گفتی ممکنه من و رضا هم مافیا باشیم،من گفتم ۳ یا ۴ نفره بودن مافیا محاله

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
عاقا
من خودم به زبون خودم میگم بین تموم شخصیتای داستان تنها کسی که نمیتونم باشم جریره‌س (عاخه خداییش من؟)
。なんだ?! 間違っている
و دو یو نو واقعا تحلیل مسخره ای بود تفنگ گرفتن من با اون صحنه ی توی داستان،،، بابا دیگه توهم نزنید محض رضای خدا
از اول هی دارید میکشید منو
بیام با زبون خودم بگم جریره من نیستم اوکیه؟:29:
جدی دیگه اگر یه ذره اندازه یه عدس بازی منو دیدید میدونید جریره چقدر فرق داره توصیفاتش با من
و از آرش هم پرسیدم راجب اینکه دختر تو نقشا بیشتره و حالا چون جریره مونده بچسبونیدش به من
گفت ربطی نداره جنسیت شخصیتای داستان به شماها
بعد مگه جریره نبود که بطری ها رو دزدید حداقل برداشت من این بود که جریره بطری ها (که همون معجون های فری بودن) رو دزدیده پس خیلی محتمله که جریره دزد باشه (که میشه حدس زد دو تا دزد تو بازی باشن، بعیدم نیست به هر حال وقتی محص که دزد بوده، گادکش میشه اما جریره که نقش دزد داره به نظرم تو داستان هنوز زندس، پس میشه نتیجه گرفت دو تا دزد داریم)

مملگر
چرا گیرت به منه خداییش؟!

عاقا من با اعدام پدرام یا مملگر نظر دارم
این دو نفر در صدر جدولن شک و شبه هستن برام

عماد
پدرام یا مملگر؟

من با مافیا یه کلمه بحث ندارم :))

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل