برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور چهارم مافیا | دیوها و دخمه‌ها

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
مرسی از رضا که برگشت به بازی:دی الان فقط ممل مونده که به بازی اضافه بشه.

رضا:

من ادعایی ندارم واقعا که تحلیل داستانم خوبه:دی فقط از دنبال نشونه گشتن و بیان حدسیاتم لذت می برم و از اشتباه کردن نمیترسم. به نظرم هرچی که به ذهنمون اومد و بیان کنیم بهتره تا اینکه نگه داریم و بعد ببینیم درست حدس زده بودیم و چیزی نگفتیم از ترس:دی من اول فکر میکردم آرش از بین دزد و چاقو کش دزد رو انتخاب کنه ولی با این نشونه هایی که در آوردی منم به نظرم الان چاقوکش احتمال حضورش بیشتر شده از دزد:دی و با نظریاتت درباره گرگین تا حدود زیادی موافقم.

اون دو تا درشکه چطوری برداشت کردی 4 به 4 ؟ :دی همچین چیزی ممکنه اصلا بنظرت؟ منظورم این بود که نشونه مافیا و بی گناهاست دو تا درشکه یا اینکه نشونه وجود دو نفر با یک نقشه؟:دی نه اینکه هر کی تو یک درشکه است یک تیمه :دی

درباره داستان دور قبل و این دور بالاخره هر کسی یک سبکی در داستان خوانی و تحلیل داره شاید سبک من اینطوریه ولی با توجه به برداشت هام کاملا مطمئنم که فرق های زیادی داره داستان این دور ولی ماهیتش یکیه. شما به تحلیل خودتون بپردازید:دی شایدم این دور من زیاد با دقت نتونم بخونم و اشتباه باشه برداشتام:دی

شیدوش و گردافرید و نگفتم مافیان. گردافرید و جریره بودن که گفتم ولی با توجه به داستان امروز بازم آرش یه کانتر نشونه گذاشت که از این خبرا نیست :))

درباره نقشت توی داستان به جایی رسیدی؟:دی یعنی حدس زدی کی میتونی باشی؟:دی

پدلیریوم:

بالاخره یه بازیکن جدید که درست حسابی بازی میکنه :دی :)) (با احترام به کوزت دَوَران) . بنظرم قضاوت کردن از روی سبک بازی برای کسی که اولین باره تو یک جمع بازی میکنه رویه درستی نمیتوه باشه:دی اگر رضا یا عماد یا این پست تو رو میدادن ازشون نمیگذشتم ولی چون تو رو نمیشناسم و تو هم سبک بازی من و نمیشناسی اقدامی نمیکنم در موردت:دی اگر تو حس کدخدا بودن گرفتی از بازی من دلیلش اینه که تا حالا بازی من و ندیدی:دی با پیشنهاد بازداشتت موافقم ولی .

در مورد پیشنهاداتت : چطور میتونیم با این مقدار فعالیت کم چاقوکش رو شناسایی کنیم؟

خب این فاز که بحمدالله تفنگ مفنگ دستمون نیست

تفنگ مفنگ دستتون نیست؟ :)) چند نفرید؟ از کجا میدونی دستتون نیست ؟ این رو عنایت بفرما بسط بده لطفا.:دی

درباره داستان هم با نظریه رضا درباره چاقو کش که موافقم و گفتم. و اون دیو نشونه تفنگم میتونه درست باشه. فعلا نظر دیگه ای ندارم چون وقت ندارم بیشتر از این :دی

امشبم تفنگ دست منه:دی اول خواستم چیزی نگم و شلیک نکنم که اگر واقعی بود تفنگ ساز فکر کنه مافیام و بازم تفنگ بهم بده:دی ولی دیدم اوضاع بازی اونقدر جالب نیست که به اونجاها فکر کنم شاید تفنگ ساز اصلا تو این باغا نباشه کلا:)) کلا انگیزم نسبت به بازی کاهش پیدا کرده چون درس دارم و بازیکنا هم انگیزه ای ایجاد نکردن برام در حال حاضر:دی بنابراین اگر تونستین منو متقاعد کنید به گزینتون شلیک کنم بسم الله اگرم نتونستین که یا رندوم میزنم یکیتونو یا میزارم بترکه خودم خلاص شم:دی :)) البته اگر جعلی دستم نباشه.

- - - Updated - - -

سلام به همگی ببخشید از نبودم تا الان.
داستان و خوندم فعلا چیزی دستم نیومده ازش. تحلیلای [MENTION=8]Fm90[/MENTION] ولی از داستان جالب بود. حرفای تینا از بالانس نقشا یکم مشکوک بود اونجا که گفت با توجه به حرفام دوتا مافیا هست یکم اگاهانه بود حرفش.
موضوع بعدی که نظرمو جلب کرده کلید کردن رو رضاست. [MENTION=10]Donnie[/MENTION] میگه از رضا حس مافیای میگیره و red dragon پست بندش نظر رضا رو درباره تحلیلای فری میخواد!!
فعلا همین دیگه منتظر یه جنب و جوش درست حسابی تو بازیم??????
اها درباره رای بازداشت یا اعدام. اعدامو نظری ندارم حقیقتا چون تفنگم وارد بازی نشده تقریبا بازی خنثی پیش رفته تا اینجا. ولی فک کنم رضا الان بازداشت شه به ضرر نمیشه در هر صورت??????. (اگه اشتباه میکنم اگاهم کنین ??????)

الان این پست و خوندم بد حس گناهکاری ازش گرفتم :دی من و یاد رضای دور اونجرز انداخت :)) رضا بازداشت شه چرا به ضرر نمیشه در هر صورت؟ در خیلی از صورتا میتونست ضرر داشته باشه ها:دی منتظر جنب و جوش حسابی توی بازی بودن هم فقط میتونه اپروچ یک مافیا باشه. تو بنظرم وقت بازی داری ولی از عمد تو سایه ای:دی

- - - Updated - - -

گزینه شلیک: محض

- - - Updated - - -

طرفای 9 برمیگردم اگر گزینه ای مد نظرتون هست دلایلتون رو بگید ، اگر نبود تا اون موقع گزینه های خودمو بررسی میکنم.
:godfatheroffer:

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
فری
تلفظ کن که برات جا بیوفته دوران درسته
کاری نکنید بشینم براتون شعر بگما
بخوانید کوزت دوران ( دُوران)
بهم بگید دَوَران تبدیل میشم به کاترگرل هااااا
حواستونو جمع کنید:45::))

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
پدلیریوم:

بالاخره یه بازیکن جدید که درست حسابی بازی میکنه :دی :)) (با احترام به کوزت دَوَران) . بنظرم قضاوت کردن از روی سبک بازی برای کسی که اولین باره تو یک جمع بازی میکنه رویه درستی نمیتوه باشه:دی اگر رضا یا عماد یا این پست تو رو میدادن ازشون نمیگذشتم ولی چون تو رو نمیشناسم و تو هم سبک بازی من و نمیشناسی اقدامی نمیکنم در موردت:دی اگر تو حس کدخدا بودن گرفتی از بازی من دلیلش اینه که تا حالا بازی من و ندیدی:دی با پیشنهاد بازداشتت موافقم ولی .

در مورد پیشنهاداتت : چطور میتونیم با این مقدار فعالیت کم چاقوکش رو شناسایی کنیم؟

تفنگ مفنگ دستتون نیست؟ :)) چند نفرید؟ از کجا میدونی دستتون نیست ؟ این رو عنایت بفرما بسط بده لطفا.:دی

درباره داستان هم با نظریه رضا درباره چاقو کش که موافقم و گفتم. و اون دیو نشونه تفنگم میتونه درست باشه. فعلا نظر دیگه ای ندارم چون وقت ندارم بیشتر از این :دی

امشبم تفنگ دست منه:دی اول خواستم چیزی نگم و شلیک نکنم که اگر واقعی بود تفنگ ساز فکر کنه مافیام و بازم تفنگ بهم بده:دی ولی دیدم اوضاع بازی اونقدر جالب نیست که به اونجاها فکر کنم شاید تفنگ ساز اصلا تو این باغا نباشه کلا:)) کلا انگیزم نسبت به بازی کاهش پیدا کرده چون درس دارم و بازیکنا هم انگیزه ای ایجاد نکردن برام در حال حاضر:دی بنابراین اگر تونستین منو متقاعد کنید به گزینتون شلیک کنم بسم الله اگرم نتونستین که یا رندوم میزنم یکیتونو یا میزارم بترکه خودم خلاص شم:دی :)) البته اگر جعلی دستم نباشه.
پس جوری که متوجه شدم، الان ادعات اینه که فارغ از نقشت و سایدت همیشه همینجوری بازی میکنی و ادعا میکنی که رضا و عماد هم این رو می‌دونن. سوال من از عماد و رضا اینه که آیا با این حرف فری موافق هستند یا خیر؟
ضمن اینکه میگی "با پیشنهاد بازداشتت موافقم" یعنی موافقی که تو رو بازداشت کنیم؟ چون پیشنهاد من این بود.

خب تفنگ دستم باشه آرش بهم میگه دیگه. میزان آشناییت رو با زبان فارسی نمیدونم ولی گاهی به جای اول شخص مفرد از اول شخص جمع استفاده میکنیم. ;)

یه قسمت از حرفت رو نفهمیدم. میگی میخواستی شلیک نکنی که تفنگساز فکر کنه مافیایی. چی شد؟! چون اگه شلیک نکنی خودت منفجر میشی طبق نقش ها. این حرف رو کسی ممکنه بزنه که میخواد غیرمستقیم به تفنگساز بگه که مافیاست تا دوباره بهش تفنگ بده. جز این معنی دیگه ای توش پیدا نمیکنم.

من باید برم سر کار و شب بعد از ۱۰ برمیگردم. رای بازداشتم رو فعلا میذارم.

-------------رای به بازداشت فری-------------

- - - Updated - - -

رای به بازداشت فری

- - - Updated - - -

تینا

به جای اسپم پر کردن ایده ات رو درباره ی گزینههای احتمالی مافیات و بازیکنا بگو. حس میکنم داری نوار پر میکنی فقط.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
پس جوری که متوجه شدم، الان ادعات اینه که فارغ از نقشت و سایدت همیشه همینجوری بازی میکنی و ادعا میکنی که رضا و عماد هم این رو می‌دونن. سوال من از عماد و رضا اینه که آیا با این حرف فری موافق هستند یا خیر؟
ضمن اینکه میگی "با پیشنهاد بازداشتت موافقم" یعنی موافقی که تو رو بازداشت کنیم؟ چون پیشنهاد من این بود.

خب تفنگ دستم باشه آرش بهم میگه دیگه. میزان آشناییت رو با زبان فارسی نمیدونم ولی گاهی به جای اول شخص مفرد از اول شخص جمع استفاده میکنیم. ;)

یه قسمت از حرفت رو نفهمیدم. میگی میخواستی شلیک نکنی که تفنگساز فکر کنه مافیایی. چی شد؟! چون اگه شلیک نکنی خودت منفجر میشی طبق نقش ها. این حرف رو کسی ممکنه بزنه که میخواد غیرمستقیم به تفنگساز بگه که مافیاست تا دوباره بهش تفنگ بده. جز این معنی دیگه ای توش پیدا نمیکنم.

من باید برم سر کار و شب بعد از ۱۰ برمیگردم. رای بازداشتم رو فعلا میذارم.

-------------رای به بازداشت فری-------------

- - - Updated - - -

رای به بازداشت فری

- - - Updated - - -

تینا

به جای اسپم پر کردن ایده ات رو درباره ی گزینههای احتمالی مافیات و بازیکنا بگو. حس میکنم داری نوار پر میکنی فقط.

تا حالا ندیدم تو مافیا کسی خودش و جمع ببنده مگر ب اشتباه :دی ضمنا چه نیازی هست وقتی تفنگ نداری بیانش کنی؟ :دی تفنگم ک دستمون نیست و..... :دی

واضحا با بازداشت خودم موافق نیستم با ایده بازداشت به طور کلی موافقم.

در مورد اینکه شلیک نکنم هم فقط میتونم بگم برو همه ی نقشا رو یه دور بخون :دی این که من بیام این ایده رو مطرح کنم چطوری به تفنگ ساز فهموندم مافیام؟ بی گناه تفنگ بگیره میاد میگه. گناهکار بگیره اگه شعبده باز داشته باشه جعل میکنه خودش سکوت میکنه و اگر نداشته باشه گزینه مطرح میکنه و بعد پرت میزنه و بعد به دروغ میگه جعل داشتم. من میخواستم حرفی نزنم که فکر کنه مافیام.

- - - Updated - - -

پدرام گزینه ای برای تیر نداری؟

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
فری
حالا نظرت درباره گرگین چیه؟ کیه؟ :دی چی کارش کنیم؟ :دی

بله من کاملا حدس میزنم نقشم کدومه. :دی

فری اگر تیر نزنی منفجر میشی و خودت میترکی! میدونستی اینو و میخواستی نزنی؟!

من گزینه تیرم ترجیحا اینه که گرگین رو پیدا کنیم. :دی و اتفاقا بعید هم نیست محض باشه. :دی چون گرگین پسره و اون ویژگی هایی که براش تو داستان ذکر شده رو انصافا تو محمد و فری و عماد و حتی مملگر نمیتونم ببینم انصافا! مگر این که آرش رسما اسکلمون کرده. :دی

بازداشت هم استقبال میشه. :دی من دوست دارم تینا بازداشت بشه. :دی

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
فری
حالا نظرت درباره گرگین چیه؟ کیه؟ :دی چی کارش کنیم؟ :دی

بله من کاملا حدس میزنم نقشم کدومه. :دی

فری اگر تیر نزنی منفجر میشی و خودت میترکی! میدونستی اینو و میخواستی نزنی؟!

من گزینه تیرم ترجیحا اینه که گرگین رو پیدا کنیم. :دی و اتفاقا بعید هم نیست محض باشه. :دی چون گرگین پسره و اون ویژگی هایی که براش تو داستان ذکر شده رو انصافا تو محمد و فری و عماد و حتی مملگر نمیتونم ببینم انصافا! مگر این که آرش رسما اسکلمون کرده. :دی

بازداشت هم استقبال میشه. :دی من دوست دارم تینا بازداشت بشه. :دی

گرگین و اول بازی فکر کردم ممل باشه:دی صرفا بخاطر گرش :)) ولی ظاهرا ظواهر توی این داستان نمیتونن کمکی به شناخت بازیکنا بکنن. کلا ظواهر فک کنم تخیلی باشه. مثلا من فکر میکردم تو آسپینی چون زیاد حاجی میگی ولی بعد ی اتفاقاتی افتاد گفتم شاید منم اسپین بعدش همینجوری نشونه های مختلف از خودم دیدم :)) جوری نیست ک بیش از 50 درصد بتونی حدسی بزنی داستان. :دی بازی داره روند رندومی پیش میگیره مگر کسی بیاد ورقو برگردونه:دی

- - - Updated - - -

برای بازداشت من دارم به محمد فکر میکنم :دی is that so crazy? :دی

- - - Updated - - -

ضمنا درباره ایده کشتن چاقو کش بنظرم ایده مناسبی نیست چون حس میکنم دیشب اومده باشه رو من لعنتی:))

- - - Updated - - -

ضمنا آره میدونم اگه نزنم میترکم بات آی بلیو این میرکلز:دی

- - - Updated - - -

اگه نتونم از بازی بازیکنا ب جایی برسم از رو داستان و گات فیلینگم جلو میرم. همین الانم بگم اگر کسی از بیگناها تو فازای اخر یهو فعال بشه بخواد منطق گاتمو زیر سوال ببره خودم خفش میکنم :))

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
درود بر همه و افراد جدید که وارد بازی شدن.

خب تفنگ تو بازی هست و باید به اجماع برسیم کی رو بزنیم. در ادامه نظرم رو راجع به پلیرها میگم:

پست های پدرام رو خوندم و دید باز و جامعی نسبت به بازی داره. ولی هنوز تشخیص گناهکاری/بی گناهیش سخته برام، چون با سبک بازیش آشنایی ندارم.

در مورد فری من به شخصه از پست های فری و توجهش به همه مسائل و سعی در شکافتن مسائل حس مثبت گرفتم. برخلاف دور قبلش که مثبت شروع کرد و بعد منفی شد. مگر اینکه تضاد نقشی بین پدرام و فری وجود داشته باشه که اونوقت یکیشون با احتمال بالایی گناهکار از آب درمیاد.

تینا سعی می کنه فقط توی متن بازی باشه با پست های کوزت وارش :دی. حسم بهش خوب نیست.

رضا این پست های اخیرش تو تحلیل خوب بود. فقط در مورد حرفش که کرکترهای بازی میتونن پسر باشن، توضیحی بدم که ما سه تا زن تو شخصیت های بازی داریم که قاعدتاً دو تا از پسرهای بازی اون شخصیت ها رو دارن :دی.

عماد مثبت تر از دورهای قبلش هست، ولی هنوز حالت خنثی طوری برای من داشته و باید ببینیم چی تو چنته داره.

محمدز و ممل گر هم خیلی فعال نبودن بهشون نظر داشته باشم.

یک چیز کلی هم بگم، تفنگ ساز ممکنه هنوز به صورت فعال وارد بازی نشده باشه. یادمه داشتم با آرش صحبت می کردم. می گفت ماهیت نقش تفنگ ساز موندن نسبیش در سایه و تیر دادن به شخصیت های بازیه و خودش رو درگیر نمی کنه. راحت تفنگش رو میده و اگر احیاناً از بازی ها مافیا تشخیص بده تیر رو به اونا میده. مگر اینکه کسی بخواد با یک بازی متفاوت اجراش کنه.

اما در مورد بازداشت: به نظرم میتونیم یکی از پلیرهای تو بازی رو بازداشت کنیم. من نظرم روی رضا/تینا هست. اگر حرفم در مورد تفنگ ساز درست باشه در غیر این صورت نظرم روی ممل گره.
در مورد تفنگی که دست فریه. به نظرم یکی رو باید انتخاب کنیم، چون فری به فرض اگر گناهکار باشه یک تیر میزنه به یکی از بی گناها میگه رندوم زدم. :))

پست بعدم رو در مورد تحلیل داستان میگم.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
چیزی حدود 4 ساعت وقت دارین گزینه بدید. در غیر اینصورت محض میمیره اگه تفنگم واقعی باشه.
محمد گزینه بده.
پدرام گزینه بده
تینا گزینه بده
رضا گزینه بده
عماد گزینه بده
محض گزینه بده. بیا بگو چرا من؟ :/

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
در مورد تحلیل داستان.

خب گرگین میخواسته از دره سقوط کنه و بانو گشب نجاتش داده. یک جا دیدم رضا گفت میخواسته بانوگشب رو میخواسته بکشه پایین و ممکنه به چاقوکش ربط داشته باشه.

گرگین بی گناهه، یک اتفاقی شب قبل قرار بوده براش بیفته، بانوگشب نجاتش میده.

گرگین گناهکاره و چاقوکش، دیشب بانوگشب رو به گروگان گرفته و اگر بمیره شب یا فاز امروز بانوگشب رو با خودش میبره پایین.

احتمالش هم هست گرگین گناهکار باشه و قرار بوده اتفاقی براش بیفته ولی بانوگشب جاهلانه نجاتش داده باشه. :))

من موضوعی که توجهم رو جلب کرد حواس پرتی گرگین بود. اینکه چه اتفاقی میتونه برای یکی از نقش های منفی/مثبت بازی بیفته اگر بخواد نقشی رو اشتباه انتخاب کنه؟

- - - Updated - - -

فری من برای تیر نظرم روی پلیر غیرفعال هست بیش تر تا پلیر فعال. یعنی همون گزینه ی محمدز و ممل گر اگر قراره تو بازی نباشن به نظرم زدنشون خیلی بهتره. اگر هم طبق تئوری من تفنگ ساز باشن که عالی میشه. تینا هم به نظرم سعی کرده فعال باشه تا به اینجا و میتونه همین طور گناهکاری باشه که داره رندوم بازی می کنه بهش شکی وارد نشه.

رضا به نظرم بعد پست اولش مثبت وارد بازی شد، دوست دارم تو بازی باشه ببینم چطور پیش میبره بازی رو. دوباره پست ها رو هم خوندم عماد مثبت بود نسبت به قبلش ولی رند بوده و نمیشه تصمیم گرفت تا به اینجا. ترجیحم اینه پدرام تو بازی باشه چون حضورش در ادامه کمک می کنه که حق و باطل رو تشخیص داد.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
از دور قبل به این نتیجه رسیدم که هیچکس پستای من و نمیخونه:| پس اگر تنبلی نمیزاره پست بلند بخونید بگید یه خط یه خط براتون بنویسم.

بسمه تعالی

مافیای نوین 101 :دی

احتمالات بالانس:

توی هشت نفر قاعدتا 1 مافیا یه تفنگدار برای مافیای کلاسیک میتونه منطقی باشه اما بنظرم توی این سبک خاص با توجه به اینکه قتل و اعدام محدودن آرش میتونه 2 مافیا و 1 تفنگدار هم بزاره. که البته در این صورت یکم راحت میشه برای مافیا یعنی با حذف 2 بی گناه عملا برنده ان. :| ولی از اون ورم 1 نفر اگه باشه یک نفره باید 4 تا بی گناهو بکشه که بازم یکم سخت میشه برا مافیا. ولی به نظرم و با توجه به دور قبل فرض و بر این میگیریم که 2 تا مافیا هستن. برای نقشاشون به نظرم شعبده باز حتما هست و از بین دزد و چاقو کش به نظرم دزد و گذاشته باشه :؟ (اگر معجون گرفتید به نظرم سریع بخورید که دزد بهتون نزنه:دی دیدم که میگم :)) )توی بی گناها به نظرم از بین شاگرد و شکارچی یک نفرشون نیست اگر مافیا دو تا باشه.

احتمالات و ایده های احتمالی نقش ها:

اولا اینکه اگه تفنگ گرفتید عقل سلیم حکم میکنه که شلیک کنید :دی گفتن اینکه من تفنگ دارم توی تاپیک هیچ اشکالی نداره و میتونید راحت بگید من فلانی و میزنم البته دقت کنید اگر قصد کشتن کسی و دارید زیاد روش مانور نکنید که شبش معجون نخوره از ترس زیاد. از این نظر رو بازی نکنید بهتره . اگر تمام روز رو با کسی درگیر بودید و مکررا آرزوی مرگشو کردید مطمعن باشید از ترس شما اگه معجون داشته باشه میخوره پس سعی کنید حتما دو تا گزینه داشته باشید همیشه و در اون صورتی که گفتم گزینه دومتون رو مورد هدف قرار بدید :دی البته باید با توجه به بازی هم تشخیص بدید که طرف میتونه معجون داشته باشه یا نه که کلا بعیده همچین اشرافی :دی

بازداشت به چه دردی میخورد؟ مثلا من توی این بازی به شدت به ممل گر مشکوکم و منطقم هم اینه که زیادی بی گناه بوده اخیرا :)) با توجه به اینکه نمیتونم حذف یا اعدامش یا کنم میام براش رای بازداشت جمع میکنم که توی شب کاری نتونه بکنه :دی

رای به بازداشت: محمد امین

اما این بازداشت میتونه فایده دیگه ای هم داشته باشه :دی فرض میگیریم من فهمیدم محمد امین بی گناهه و با توجه به گندی که توی تاپیک زده تو فاز روز امشب احتمالا دزد بزنه بهش پس بنابراین با یک اتهام ساختگی می ندازمش پشت میله های زندان که دست دزد بهش نرسه اینطوری هم ازش محافظت کردم در قبل سرقت هم لو ندادم که من میدونم این بی گناهه:دی لازم به ذکره این سناریو ها خیلی بعیده تو بازی اتفاق بیوفته ولی خوب ذکرش بد نیست :دی

فاکتور سم رو فراموش نکنید. در حال حاضر که کدخدا زندست تنها آلت قتاله مافیا سمه و از امشب به بعد ممکنه بگیرین :| کاشکی این سمه یه تاریخ انقصا داشت که بعد دو شب معجونت پاک بشه بتونی بخوری:دی :)) ولی خوب واقعا ریسکه.

نقد داستان:

بحث شیرین داستان:دی انقد سرسری نخونید الان من چن نفرو فهمیدم کین درسته مطمعن نیستم ولی با همین برداشت میتونم قطعات بیشتری رو از پازل بزارم کنار هم و سبک سنگین کنم. درست و غلط کنم. اگر کسی و فهمیدید تو تاپیک اعلام نکنید که یه وقت ناخواسته به مافیا اطلاع داده باشید. توی اپیزود دوم فعلا در حد معرفی بوده داستان ولی یک سری فعالیت ها صورت گرفته بنظرم. مثلا اون دختره گرد آفرید بود کی بود دست کرده تو جیب قباد ( :)) ) یعنی دزده مثلا (البته قطعیتی نیست فعلا . صرفا دارم میگم پیچیده نکنید همه چیو. شاید همین نشونه دزدی باشه :دی) الان تنها کاری که باقی میمونه اینه که بفهمید گرد /افرین کیه ؟:دی البته میگم به این سادگیا نیست . مثلا توی داستان هجیر استرس داره و هی پاشو تکون میده و پاش سفید شده از شدت فشار(؟) از اون ور شیدوش ساکته و چشمان نافذی داره و دنبال گناهکار و نفوذی میگرده و کسی که استرس داره رو بهش مشکوک شده . باید کلی به قضیه نگاه کنید یعنی کل این ماجرا رو تحلیل کنید تا به نشونه مورد نظر برسید. نکات انحرافی نکاتی میتونن باشن که در عین وضوح اشتباهن :دی مثل چاقوی گرگین. یا تنه ای که به ازپین زد:)) مثلا اون بانوگشسبه که تو خورجینش سم داشته و میخواسته بده واضحه که این سم اون سم شعبده باز نیست ولی نکته اش سوسمار بود :دی :))

فری با این پست جامع و کاملت بیشتر از پیش عاشقت شدم. حرفات منطقی بودن به خصوص اون بخش که من این چند وقت زیادی بی گناه شدم :دی
یه مسئله ای که من با حرفات دارم منتهی اینه. می گی که اگه قراره یکیو تیر بزنید زیاد مانور ندین، ممکنه معجون بخوره شب. خب بخوره، مشکلش چیه؟ اگه مثبت باشه که چه بهتر. اگه منفی باشه یه روز دیگه فرصت داره اگه قانع نکرد رای می دیم یا شب تیر می زنیم بهش.
احساس می کنم این دو پهلو بازی کردن می تونه بیشتر از پیش دست مافیا رو برای ایجاد ابهام و زیاد کردن احتمالات پرت باز می کنه و در نتیجه ضررش بیشتر از سودشه.

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
فری گزینه من واسه تیر محضه مگر این که از الان تا پایان فاز اتفاقات قابل توجهی رقم بزنه خودش. :دی

محمد
حالا که جنسیت کاراکترها مهم نیست، با درصد خوبی میتونم برای چاقوکش بودن به تینا مشکوک باشم. :دی

[VOTER=تینا][/VOTER]

- - - Updated - - -

آقا رای به بازداشت میخواستم بدم :|

رای به اعدام باطل: تینا

رای به اعدام: تینا

- - - Updated - - -

لعنت :))

رای به اعدام باطل: تینا

دستی کار میکنیم :))

رای به بازداشت: تینا

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
سلام عزیزای دل کوزت چخبرا
دل کوزتی تنگولیده بود که اذیتتون کنه مموشای خوشمل:)):پی
خیلو خب نشستم نقشا و تغییرات و چیزای جدیدو خوندم و به یه نکته ای رسیدم
چاقوکش تیرش خطا نمیره؟!
خب یعنی تفنگ ساز اگر به چاقوکش تفنگ بده طرف جون سالم درنمیبره؟!
عارش تو سرت چی میگذره؟!:13:
خداییش دفعه قبل اصلا اینو ندیده بودم
و همچنین قضیه سم عجیب چیز خفن طوریه خوشمان عامد عارش جان ذهنت خوب مریض است:))
حالا که خیلی حالم بده فردا یه پست حسابی میدم

من موافقم کوزت همین اول بازی رای بیاره یا تیر بخوره. احساس می کنم آرش از اونجایی که دست قبل ما به این مدل عجیب غریبش عادت کردیم این دست منفیش کرده باشه. من به یه ایدای دیگه جدا نمی خوام ببازم :دی

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
فری با این پست جامع و کاملت بیشتر از پیش عاشقت شدم. حرفات منطقی بودن به خصوص اون بخش که من این چند وقت زیادی بی گناه شدم :دی
یه مسئله ای که من با حرفات دارم منتهی اینه. می گی که اگه قراره یکیو تیر بزنید زیاد مانور ندین، ممکنه معجون بخوره شب. خب بخوره، مشکلش چیه؟ اگه مثبت باشه که چه بهتر. اگه منفی باشه یه روز دیگه فرصت داره اگه قانع نکرد رای می دیم یا شب تیر می زنیم بهش.
احساس می کنم این دو پهلو بازی کردن می تونه بیشتر از پیش دست مافیا رو برای ایجاد ابهام و زیاد کردن احتمالات پرت باز می کنه و در نتیجه ضررش بیشتر از سودشه.

تو همون یک شب و یک روز بعدی خیلی اتفاقات میتونه بیفته اگر نقش طرف منفی باشه. :دی

حس خوبی نگرفتم کلا از این پستت ممل. :دی

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
خب این فاز که بحمدالله تفنگ مفنگ دستمون نیست و گزینه‌ای جز بازداشت نداریم. طبق نقشها قطعا باید بفهمیم تفنگساز کیه و سعی کنیم که اون رو پیدا کنیم. شهروندها باید نظرشون رو درباره‌ تفنگساز بگن و به بازداشت یه نفر رای بدن که براشون محتمل ترین گزینه ست. درحال حاضر چاره ای جز این هم نداریم چون از فازهایی که تفنگ توی بازی بوده استفاده نکردین و احتمال مصادره شدن تفنگ ۱۲.۵ درصده و نمیشه بازیو به احتمال واگذار کرد، وقتی هم که تعداد این قدر کمه که اصلا نه. بنابراین کسی که شهرونده باید این فاز و حتی فازهای قبلی که من نبودم به بازداشت یه نفر کمک کنه. اصلا کسی هست توی اهمیت و فایده بازداشت برا شهر شک داشته باشه؟

با نظر رضا موافقم که گرگین داستان ممکنه چاقوکش باشه. نزدیک ترین حدس همینه و اگه آرش خواسته باشه زیاد پیچیده کنه، ممکنه شکارچی هم باشه که اون حرکات گرگین هم یعنی اگه تفنگ بیاد دستش طرف رو می‌زنه. هر دو رو باید در نظر داشت اما احتمال چاقوکش همچنان بیشتره.
چیز دیگه ای که تو چشمم بود همون ۶ تا دیویه ازش صحبت میشه. آرش شخصیت کمالگرایی داره و قطعا اون ۶ دیو عدد تصادفی نیست. احتمالا وقتی که بازی و داستان تموم شه، ماموریت جلو رفته و اون ۶ هم به پایان میرسه. از طرفی توی داستان شب گذشته به نظر یکی از دیوها ظاهر شده. تا جایی که میدونیم تنها تفاوت شب گذشته با شبهای قبل توی بودن تفنگه پس این احتمال وجود داره که دیو علامت تفنگ باشه توی داستان. اینجوری از عدد ۶ میشه این برداشت رو کرد که ۶ تا تفنگ (چالش اصلی توی بازی) خواهد اومد و هر کدوم یه دیو (چالش اصلی توی داستان) هستند.

در مورد پلیرها، عجیبترین شخص برا من تیناست. از قبل نمیشناختمش اما پشت این لحن حرف زدن و این مدل رفتارها میشه خیلی چیزها رو پنهان کرد. بنابراین اگه بخوایم چنین لحنی رو پای شخصیتش بذاریم و نه پای مافیا بودن او، باید حواسمون به نگرش پشت صحبتهاش باشه. نفر بعدی برام فریه. فری خیلی راحت میاد وسط و تز میده و ادای ریش‌سفیدی در میاره که به مزاق من خوش نیومد. توی مافیایی که من یه زمانی بازی میکردم معمولا مافیا میاد ادعای داشتن یکی از powerroleها رو میکنه و به نظرم فری با اینکارش کاملا ممکنه که تفنگسازی باشه که بخواد بگه کدخداست. چون خود کدخدا نباید انقدر خودش رو expose کنه و در معرض حدس همگان قرار بده. حرفهای عماد هم توش فاکتور ترس و محافظه کاری حس میشه و پر از اما و اگره.

با این حساب تارگت امروز من برای بازداشت فریه.

- - - Updated - - -

اهان این رو هم فراموش کردم.

محمد (MAHZ) یه جا گفت که بازداشت رضا نمیتونه ضرر داشته باشه. اولا که نگفت به چه دلیلی و باتوجه به مستندات داخل بازی چه سودی ممکنه از بازداشت رضا ببریم، دوما که چرا خودش رای نداد؟

اگه مافیایی که شما بازی کردی قبلا همون مافیایی که من بازی کردم باشه باید بدونی که خیلی اوقات هم بی گناه نقش کارآگاه بازی می کنه که تیر بزننش و کارآگاه سیو شه و تو اون مافیایی که شما یه زمان بازی می کردین معمولا اون شخصی که انگول می کنه کارآگاه دروغین رو مافیاس و این کار رو می کنه تا بفهمه کارآگاه کدومشونه.

- - - Updated - - -

مرسی از رضا که برگشت به بازی:دی الان فقط ممل مونده که به بازی اضافه بشه.

رضا:

من ادعایی ندارم واقعا که تحلیل داستانم خوبه:دی فقط از دنبال نشونه گشتن و بیان حدسیاتم لذت می برم و از اشتباه کردن نمیترسم. به نظرم هرچی که به ذهنمون اومد و بیان کنیم بهتره تا اینکه نگه داریم و بعد ببینیم درست حدس زده بودیم و چیزی نگفتیم از ترس:دی من اول فکر میکردم آرش از بین دزد و چاقو کش دزد رو انتخاب کنه ولی با این نشونه هایی که در آوردی منم به نظرم الان چاقوکش احتمال حضورش بیشتر شده از دزد:دی و با نظریاتت درباره گرگین تا حدود زیادی موافقم.

اون دو تا درشکه چطوری برداشت کردی 4 به 4 ؟ :دی همچین چیزی ممکنه اصلا بنظرت؟ منظورم این بود که نشونه مافیا و بی گناهاست دو تا درشکه یا اینکه نشونه وجود دو نفر با یک نقشه؟:دی نه اینکه هر کی تو یک درشکه است یک تیمه :دی

درباره داستان دور قبل و این دور بالاخره هر کسی یک سبکی در داستان خوانی و تحلیل داره شاید سبک من اینطوریه ولی با توجه به برداشت هام کاملا مطمئنم که فرق های زیادی داره داستان این دور ولی ماهیتش یکیه. شما به تحلیل خودتون بپردازید:دی شایدم این دور من زیاد با دقت نتونم بخونم و اشتباه باشه برداشتام:دی

شیدوش و گردافرید و نگفتم مافیان. گردافرید و جریره بودن که گفتم ولی با توجه به داستان امروز بازم آرش یه کانتر نشونه گذاشت که از این خبرا نیست :))

درباره نقشت توی داستان به جایی رسیدی؟:دی یعنی حدس زدی کی میتونی باشی؟:دی

پدلیریوم:

- - - Updated - - -

الان این پست و خوندم بد حس گناهکاری ازش گرفتم :دی من و یاد رضای دور اونجرز انداخت :)) رضا بازداشت شه چرا به ضرر نمیشه در هر صورت؟ در خیلی از صورتا میتونست ضرر داشته باشه ها:دی منتظر جنب و جوش حسابی توی بازی بودن هم فقط میتونه اپروچ یک مافیا باشه. تو بنظرم وقت بازی داری ولی از عمد تو سایه ای:دی

- - - Updated - - -

گزینه شلیک: محض

- - - Updated - - -

طرفای 9 برمیگردم اگر گزینه ای مد نظرتون هست دلایلتون رو بگید ، اگر نبود تا اون موقع گزینه های خودمو بررسی میکنم.
:godfatheroffer:

این که تفنگ دست تو رسیده عجیبه، از نظر من مثبت ترین بازیکنه حال حاضری. ممکنه تفنگت جعلی باشه، ممکنه تفنگساز ناشی باشه و ممکنه تفنگساز بررسی کرده باشه که تو کیو می زنی به همین دلیل بهت تفنگ داده. من احتمال اول و سوم رو بیشتر می دونم. می رم می خونم ببینم به کیا شک جدی داشتی.

- - - Updated - - -

تو همون یک شب و یک روز بعدی خیلی اتفاقات میتونه بیفته اگر نقش طرف منفی باشه. :دی

حس خوبی نگرفتم کلا از این پستت ممل. :دی

حقیقتا نمی تونم بفهمم این اتفاقای بدی که داری می گی چی هست، می تونی بازش کنی یا نه؟

- - - Updated - - -

خب بالاخره رسیدم، من حضور اصلی فعالم بعد ۱۱ هیتش چون در واقع هنوز هم کار دارم، ۱۱ میام داستان هم می خونم نظر می دم.
تا اینجای کار با خوندن پست ها بهترین حس رو به فری دارم.
بعد از اون محمد.
رضا و عماد واسم خاکستری ان اما عماد بر خلاف دور قبل که همون اول برای من منفی بود حسی این دست نبود. با این که از نظر من گیرش به محمد بیخود بوده.
در مورد پدرام هم حس خوبی ندارم. بازیکن خوبیه تا همینجا خیلی راضیم ازش به عنوان اولین دستی کا داره بازی می کنه. اما با همون پستی که در مورد فری اون نظر رو داد حس بدی به من داد.
تینا که هیچی. قشنگ هیچی. می خوام بره بیرون فقط. یعنی با روس فکری خودش روی آرش هم بریم جلو، آرشی که بخواد ما رو اسکل کنه باید تینا رو منفی کنه این دست که مایی که عادت کردیم به این روش over the top تینا بهش شک نکنیم.
محمد محض از دوستای منه دور قبلم اول مرد صرفا و صرفا برای همین دوس ندارم تیر بخوره امشب :دی
اما موافقم که در حال حاضر منطقی ترین انتخاب می تونه محض باشه.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
خوب تا اینجا محمد و رضا با محض موافقن.
ممل با تینا موافقه.
بقیه ام که هیچ. اگر اتفاق خاصی نیوفته محض امشب میره اون دنیا.
ممل اون احتمال معجون خوردن برا وقتیه که تو بالای شص هفتاد تا از گناهکاری طرف مطمعنی گفتم و الا الان خودمم بدم نمیاد مثلا محض معجون خورده باشه ویشب.

یه نکته بگم بهتون من ویشب معجون خوردم و میتونم بزارم تفنگ پیش خودم بترکه و چیزیم نشه اگر فکر میکنید ریسکش کمتره بگید ک این کارو کنم.

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
تا حالا ندیدم تو مافیا کسی خودش و جمع ببنده مگر ب اشتباه :دی ضمنا چه نیازی هست وقتی تفنگ نداری بیانش کنی؟ :دی تفنگم ک دستمون نیست و..... :دی

واضحا با بازداشت خودم موافق نیستم با ایده بازداشت به طور کلی موافقم.

در مورد اینکه شلیک نکنم هم فقط میتونم بگم برو همه ی نقشا رو یه دور بخون :دی این که من بیام این ایده رو مطرح کنم چطوری به تفنگ ساز فهموندم مافیام؟ بی گناه تفنگ بگیره میاد میگه. گناهکار بگیره اگه شعبده باز داشته باشه جعل میکنه خودش سکوت میکنه و اگر نداشته باشه گزینه مطرح میکنه و بعد پرت میزنه و بعد به دروغ میگه جعل داشتم. من میخواستم حرفی نزنم که فکر کنه مافیام.

- - - Updated - - -

پدرام گزینه ای برای تیر نداری؟

جمله‌ی اولت اصلا توی چارچوب مافیا قرار نمیگیره که بخوام جوابی بهش بدم فری جان.

اگه با رای دادن به بازداشت خودت موافق نیستی هم پس هیچی. ایده تو ذهنم داشتم که یا تو اون ایده رو نگرفتی یا باهاش مخالفی که بعید میدونم اولی باشه. به هر حال رای بازداشتم همچنان به توست.

از آرش پرسیدم. تنها حالتی که یکی شلیک نکنه اما نمیره اینه که "مصونیت" داشته باشه. این مصونیت ممکنه معجون، دعای درویش یا چیزهای دیگه باشه بنابراین منظورت رو گرفتم اما فایده‌ی شلیک نکردن رو نگرفتم.

گزینه‌ تیر هم بعدتر میگم.

- - - Updated - - -

من موافقم کوزت همین اول بازی رای بیاره یا تیر بخوره. احساس می کنم آرش از اونجایی که دست قبل ما به این مدل عجیب غریبش عادت کردیم این دست منفیش کرده باشه. من به یه ایدای دیگه جدا نمی خوام ببازم :دی

هیستوری ای هست که من در جریان نیستم؟ ممنون میشم یکی توضیح بده جریان دست قبل و ایدای و ...

- - - Updated - - -

اگه مافیایی که شما بازی کردی قبلا همون مافیایی که من بازی کردم باشه باید بدونی که خیلی اوقات هم بی گناه نقش کارآگاه بازی می کنه که تیر بزننش و کارآگاه سیو شه و تو اون مافیایی که شما یه زمان بازی می کردین معمولا اون شخصی که انگول می کنه کارآگاه دروغین رو مافیاس و این کار رو می کنه تا بفهمه کارآگاه کدومشونه.

تا حدی موافقم گرچه سودی که مافیا از ادعای دروغین پاوررول میبره به عقیده من بیشتر از شهرونده. گرچه با این حرفت اگه مافیا به کدخدا بودن فری شک کرده بود، این ایده رو بهشون دادی که فری ممکنه کدخدای دروغین باشه و حرکتی که برای فری فرض کردی رو خودت خراب کردی :)) عجیب نیست؟

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
خوب تا اینجا محمد و رضا با محض موافقن.
ممل با تینا موافقه.
بقیه ام که هیچ. اگر اتفاق خاصی نیوفته محض امشب میره اون دنیا.
ممل اون احتمال معجون خوردن برا وقتیه که تو بالای شص هفتاد تا از گناهکاری طرف مطمعنی گفتم و الا الان خودمم بدم نمیاد مثلا محض معجون خورده باشه ویشب.

یه نکته بگم بهتون من ویشب معجون خوردم و میتونم بزارم تفنگ پیش خودم بترکه و چیزیم نشه اگر فکر میکنید ریسکش کمتره بگید ک این کارو کنم.

پس من قطعا موافقم که امشب بزاری تفنگ بترکه. چون احتمال گناهکار زدنت اگه بیگناه باشی خیلی کمتر از بیگناه زدنته. با این حرکت انگار تفنگ رو مصادره کردی و اگه تفنگساز سهمیه ی محدود داشته باشه خیلی ضرر می بینن مافیا.

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
[MENTION=20]Mamalgr[/MENTION]
متوجه یه الگویی توی حرف هات شدم. اول میای حرف فری رو تایید میکنی که میگه نوبت مافیا بودن ممگلره. اون حرف فری، از معدود تارگتهای ابتدای بازی بود که به رای به بازداشت هم انجامید. بعد ابراز تعجب کردی از اینکه فری تفنگ رو گرفته و میگی که احتمالا تفنگساز اوکی بوده با شخصی که احتمالا فری با تفنگ می‌کشه. اینجوری این قضیه به خودت برمیگرده که جزو شکهای فری بودی تا فاز قبل و به طور غیرمستقیم میخوای بگی که تفنگساز میخواسته تو رو بمیری و این تصور رو ایجاد کنی که شهروندی. یه تناقض ریز و موذیانه توی حرفت هست. شاید حرفت از منطقی اوکی باشه اما نحوه‌ فورشدو کردن و همین‌که دو بار هم تاکید کردی که فری برات مثبته، اوکی نیست برام و به نظرم چیزی در سر داری با این حرکاتت.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
جمله‌ی اولت اصلا توی چارچوب مافیا قرار نمیگیره که بخوام جوابی بهش بدم فری جان.

اگه با رای دادن به بازداشت خودت موافق نیستی هم پس هیچی. ایده تو ذهنم داشتم که یا تو اون ایده رو نگرفتی یا باهاش مخالفی که بعید میدونم اولی باشه. به هر حال رای بازداشتم همچنان به توست.

از آرش پرسیدم. تنها حالتی که یکی شلیک نکنه اما نمیره اینه که "مصونیت" داشته باشه. این مصونیت ممکنه معجون، دعای درویش یا چیزهای دیگه باشه بنابراین منظورت رو گرفتم اما فایده‌ی شلیک نکردن رو نگرفتم.

گزینه‌ تیر هم بعدتر میگم.

- - - Updated - - -

هیستوری ای هست که من در جریان نیستم؟ ممنون میشم یکی توضیح بده جریان دست قبل و ایدای و ...

- - - Updated - - -

تا حدی موافقم گرچه سودی که مافیا از ادعای دروغین پاوررول میبره به عقیده من بیشتر از شهرونده. گرچه با این حرفت اگه مافیا به کدخدا بودن فری شک کرده بود، این ایده رو بهشون دادی که فری ممکنه کدخدای دروغین باشه و حرکتی که برای فری فرض کردی رو خودت خراب کردی :)) عجیب نیست؟

هیستوری تینا رو می تونی دور سوم بخونی. ایدا یه بنده خدایی بود کا نوب بازی کرد و برد.
دقیقا مخالف حرفتم. وقتی یکی میاد انگول می کنه یه چیزی رو و تو فکر می کنی اون شخص منفی ا. باید همون کاری رو کنی که من کردم می دونی چرا؟ بیا یا همون سناریو ا کارآگاه بریم جلو. یه شهروند کارآگاهی بازی می کنه، یه مافیا انگول می کنه که تو چی هستی و فلان و بصار. اینجا باید یه شهروند دیگه بیاد روی مافیا شک بندازه و از شهروند اول دفاع کنه و اتفاقا بگه که شهروند اول ممکنه کارآگاه دروغین باشه. چرا؟ چون با این کار مافیا فکر می کنه شهروند دوم کارآگاه ممکنه باشه. پس بین این که شهروند اول کارآگاهه یا شهروند دوم گیج می شه :دی حالا اگه شهروند دوم هم کارآگاه نباشه چه بهتر :))))
بعد از این حرف بو داری که تو زدی دقیقا وظیفه ی من ایجاد chaos هستش که اگه منفی باشی به چیزی که می خوای نرسی.
برام منفی تر شدی تا حدی.

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
پس من قطعا موافقم که امشب بزاری تفنگ بترکه. چون احتمال گناهکار زدنت اگه بیگناه باشی خیلی کمتر از بیگناه زدنته. با این حرکت انگار تفنگ رو مصادره کردی و اگه تفنگساز سهمیه ی محدود داشته باشه خیلی ضرر می بینن مافیا.

خیلی هم شبیه مصادره نیست چون مصادره وقتی بهتر از تفنگه که به جاش کسی با رای شهروندها بره بیرون اما الان نمیتونیم کسی رو بندازیم بیرون. گزینه ی بهتر اینه که اجماع کنیم رو یه نفر و اون رو فری بزنه اگه شهرونده و تفنگش واقعی. فقط یه مافیا ممکنه بخواد از تفنگش استفاده نکنه وقتی اعدام هم نداریم. اون هم اگه از این بترسه که یه بیگناه رو بکشه و خودش لو بره. به نظرم فری باید تیر رو به کسی که فکر میکنه یا اجماع روشه که مافیاست بزنه.

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین