برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور پنجم مافیا | مرگ پشت در است!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
جذب کدوم دمج؟ ������ هیچ نقشی وجود نداره که من بخوام دمج جذب کنم اصلا، فرضا من مافیام سیدم دوتا از یارامو منشن کرده هیچکدوممونم نقشی نداریم، عاقلانست من بیام به سید گیر بدم؟ اگر بنظرت عاقلانست خوددانی و از نظر من ابلهانست بنابراین نادیده گرفتم:دی

درباره دلقک بودن و.... فعلا خیلی زوده حرف زدن، تا الان دلقکیت امیر برام چندان پررنگ نیست به کانتکست بیشتری نیاز دارم.

- - - Updated - - -

آرش: من از اون حرفای سید حس حمله متقابل گرفتم منتهی نه خیلی یکم تیپیکال امیر بود اینجور کنایه زدن. نظر تو چیه؟

در کل به نظرم اون حرف امیر ارزش واکنش نشون دادن داشت از سمت تو، حالا چه کنایه بوده باشه و چه نه، چه تیپیکال امیر باشه و چه نه. سناریویی بود که درمورد تو مطرح کرد و با توجه به شرایط بازی تو این یه نصفه فاز همچین سناریوی پرتی نبود و نباید نادیده گرفته می‌شد.

چرا عاقلانه نباشه؟ :دی به نظرم خیلی زود اومدی توپ رو انداختی تو زمین سید و بهترین کس برای انجام این کار، یکی بود که خودش توی اون لیست نباشه. جذب دمج هم منظورم همون زهر بحث رو گرفتن بود که امیر گفت. یعنی کاری کردی که چگونگی واکنش اون افراد به اون پست امیر، کمتر حساس باشه :دی حالا این عمدی یا غیرعمد بوده جای بحث داره.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
در کل به نظرم اون حرف امیر ارزش واکنش نشون دادن داشت از سمت تو، حالا چه کنایه بوده باشه و چه نه، چه تیپیکال امیر باشه و چه نه. سناریویی بود که درمورد تو مطرح کرد و با توجه به شرایط بازی تو این یه نصفه فاز همچین سناریوی پرتی نبود و نباید نادیده گرفته می‌شد.

چرا عاقلانه نباشه؟ :دی به نظرم خیلی زود اومدی توپ رو انداختی تو زمین سید و بهترین کس برای انجام این کار، یکی بود که خودش توی اون لیست نباشه. جذب دمج هم منظورم همون زهر بحث رو گرفتن بود که امیر گفت. یعنی کاری کردی که چگونگی واکنش اون افراد به اون پست امیر، کمتر حساس باشه :دی حالا این عمدی یا غیرعمد بوده جای بحث داره.

نمیگیرم منظورتو اینجا، پاسخ من واضح بود، اون جمله ی امیر از نظر من انقدر چیپ و سطحی بود و این کانتر مووی که بنظر تو و سید من دارم پیاده میکنم انقدر سطحی هست و چیپ(از نظر من:دی) که حتی تهدیدی تلقی نکردمش و ایگنور کردم.

حالا منظورتو چیه که من میخواستم واکنشای مظنونین رو حساس جلوه ندم؟ اصلا این مظنونین( که خودتم یکشیونی:))) قرار نیست برن زیر سوال با اون پست سید که من بیام کانتر موو بزنم:دی چرا اصرار داری بگی از نظر من منطقیه این سناریو؟

- - - Updated - - -

ضمنا سوال آخر و جواب بده، حتی شده بگی چند.درصد حس حمله متقابل هم گرفتی میتونه کمک کنه.

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
مثل اینکه ازاد نامداری قبل فاز شب زدن تو غرب کشتن کاراگاه اینم پیگیری کن =))

تازه‌وارد
پسندها
5
امتیازها
0
تیر غیب بوده یا کار یه قاتل ناشی؟ :))

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
من تا حدودی با نظر شما موافقم و نظرم اینه که سید خودشم جز چند نفریه که اسمشون رو آورده (طبق شنیده هام در مورد سبک بازیش)که البته همه اینایی که سید گفت هم نقش منفی نیستن به نظرم، چون منطقی نیست. ترجیح میدم توضیحات دوستانی که اسمشون اومده رو بشنوم.

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
22-23 نفر تو بازی هستن ‌‌مشخصا تعداد پست ها خیلی بالا میره و سخت میشه کنار هم گذاشتن بحث ها. برخلاف سادگی ظاهریش، دور خیلی سختی هم هست به نظرم. قبلا یک کاراگاهی پلیسی داشتیم شب یه پرس و جوهایی می کردن یا مافیا ‌و قاتل با شک و تردید هدف انتخاب می کردن یا به در و دیوار میزدن. الان دست برای تیر پروندن آزادتره :دی.

برای همین به نظرم تو این بازی که تنها برچسب های گناهکار/بی گناه هست، دو‌ تا گروه مافیا میتونیم داشته باشیم که احتمال زدن همدیگه بالا بره و بالانس به نفع بی گناهان هم بشه. میتونن دو گروه ۳ یا ۴ نفره باشن. یک-دو تا قاتل هم میاد وسط و بالانس مناسبی میشه. نظرم فعلا رو دو تا قاتله و دو گروه مافیای سه نفره. احتمال دو گروه چهارتایی و یک قاتل هم هست که احتمالش کم تره به نظرم. در کل با این قوانین بازی، پویا میتونسته هشت الی نه نفر گناهکار بین ۲۳ نفر انتخاب کنه که با حضور افراد قدر تو‌ بازی امکانش هست.

خوبی این دور اینه دلقک رو شب بزنن بین یک انتخاب خیلی آسون و یک انتخاب خیلی سخت میمونه :)). این قضیه به نفع بی گناهان میتونه باشه.

————————————-

در مورد اون ایده امیر یه مطلبی بگم. من اونم تیکه اش رو خوندم یاد همون سید بندی های دور قبلش افتادم که روزای آخر کار دستمون داد :)). ایده اش میتونه اجرا بشه ولی اون اسامی که آورد مشکل داشت به نظرم گوش رو‌ تیزتر می کنه که پست هاش و رویکردش در قبال اون افراد رو دقیق تر بخونم :)).

رامتین یه جا از دلقک بودن امیر گفت. به نظرم تا اینجا و با پست هایی که داد احتمالش خیلی کمه. باید ببینیم چطور بازی رو پیش میبره.

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
قبل از اینکه جواب نفرات رو بدم، حتما از کسانی که ایراد گرفتن یا می خوان بگیرن به نحوه شروع بازی من یکبار دیگه این چالش رو مطرح می کنم، تو بازی بدون اطلاعات و نقش دقیقا نقطه شروع بحث ها از کجا میتونست باشه جز بالانس؟ فری تا الان جواب داده ما دور پیش مشکل نداشتیم، رامتینم گفته نمی دونم از یه جا شروع میشه، حالا هم با پستت شروع شده :دی بعد ایراد گرفتن چرا اینطوری شروع کردی؟

رامتین:
رامتین تحلیلت در مورد داستان باگ داره و شک بر انگیزه.

داستان گفته:
اینجا 3 تا گروه هست که باید ازشون بترسی. اولی ما هستیم. از بقیه نترسیدی هم نترسیدی. میل خودته. ولی اینجا اراذل بی‌آبرو از قاتلا خطرناک‌ترن.

این بخش اینقدر ازش برداشت قطعی میشه کرد که نشه گفت واضحه دوتا قاتل داریم و یه مافیا

فرض کردی که قاتل(ها) رو یه گروه گرفته و مافیا یه گروه و دلقک یه گروه. سوال من ازت اینه، پویا گفته قاتل 1 یا 2، مافیا 1 یا 2، دلقک 0 یا 1 یا 2. چرا و چه دلیلی داشته که دلقک رو صفر نگرفتی و فرض نکردی سه گروه میشه قاتل (ها) و دو تا مافیا ؟ تو از کجا می دونی حتما دلقک وجود داره ؟ :دی

رامتین:
رامتین یه تناقضی تو گفته هات هست. من اومدم 6 نفر رو تارگت کردم که بازی های خوبی دارن، (البته الان از این 23 نفر تقریبا 20 نفر من می دونم بازیشون خوبه و اون سه نفر هم من نمیشناسم صرفا :)) ) ولی اوکی با همون فرضیه سید بندی میگی 6 نفری که من تارگت کردم و اعلام ظن کردم، بیگدار به آب نمیزنند و خودشون رو به این راحتی لو نمیدن و اینا و کار منو بیهوده می دونی.

حالا من سوالم اینه، به نظرت امیر دلقک چرا اینقدر ناشیه که کاری کنه که همون اول ظن دلقک بودنش بره ؟ :دی یعنی بازی من اینقدر از این 6 نفر ضعیف تره ؟ :دی فکر نمی کنی اگر منِ امیر دلقک باشم و اینقدر غیر حرفه ای اومده باشم وسط میدون و چالشی شروع کرده باشم، این تصور هم دور از ذهن نیست که ممکنه اون 6 نفر هم واکنشی ناشیانه به این حرکت من انجام بدن و چیزی عاید ما شه ؟

جواب خودم به این سوال اینه که همونقدر که احتمال داره من دلقک باشم و احتمالش هم واقعا کم نیست، اون 6 نفر هم ممکنه واکنش هایی نشون بدن که بدرد بخوره. و البته جدای از اون 6 نفر افراد دیگه ای هم باشن که واکنش مناسبی نشون بدن که بازی بگرده کما اینکه رخ داده این اتفاق تا همینجا.

و نکته دیگه اینکه تصور دلقک بودن من تا حدودی به نفعمه و اصلا سعی نمی کنم انکارش کنم چون کمک می کنه بیگدار اعدام نشم، ولی خب با توجه به اینکه این دور نقش نداریم، همونقدر هم خطرناکه چون امکان زدن آدم رو بالا می بره، که خب دلقکی که زده شه یا باید بیگناه باشه یا فرصتش برای برد محدود میشه و این فارغ از اینکه دلقک باشی یا نباشی احمقانست که طوری بازی کنی که شبیه دلقک باشه. به نظرم یکم دستپاجه در این مورد اظهار نظر کردی تا نیت اصلی من به حاشیه بره. این حسیه که من از کارت میگیرم.

فری:
فری سبک بازیت رو میشناسم کلا این رو داره، ولی فکر می کنم این دست بیش از حد داری ایندکس گذاری می کنی جای توجه به استدلال ها، "خراب کاری"،"اتهام زدی"، " احساسی"، "حالت تدافعی" گرفتی. ببین من برداشتم اینه که توی یه راند دو پسته، این نوع ایندکس ها، ایجاد جو روانی هست و خب قوی تر از قبل میگم به نظرم واکنشت به مطرح کردن اسم این 6 نفر از جنس گرفتن زهر هست که همین ندید گرفتنت تو وهله اول هم برام جذاب بود :دی

در جواب آرشم گفتی که از نظرت ابلهانست، چرا ؟ تو هزینه ای نمیدی، من یه طرح دادم، میای یه دوتا تیکه میندازی (که انداختی)، دوتا برچسب هم میزنی ( که زدی) میری نون و ماستت رو می خوری، دقیقا چرا نباید اینکارو کنی ؟ :دی

آرش:
اولویت بندی رو به رامتین گفتم، بر اساس انگاره های ذهنی خودم از پویا و شرایط و ... هست، و چون در این لحظه فکتی به بازی نمیده، مطرح کردنش هم نه اهمیت داره نه تاثیر. بیشترم حسیه تا منطقی. فرض کن بر اساس مذاکرات صورت گرفته برای تعیین نقش مثلا :)) به هر حال علتش کمکی به بازی نمی کنه، من اون 6 نفر بر اساس نظرم بیشتر جای کار دارن. قطعا این لیست برای فرد دیگه ای میتونه 10 نفره باشه یا 2 نفره. البته قبول دارم شاید نباید اسم اولویت رو میوردم وقتی تشریح پذیر نیست تو این مقطع بازی. به هر حال تصمیمی بود که اون آن گرفتم.

سعید
خوش اومدی، من برداشتم برعکس رامتین اینه که این جمله که اراذل خطرناک تر از قاتلا هستند، شاید به مفهوم برتری تعداد گروهشون و به تبعش تعداد تیرشون در شب هست، یعنی اینکه دوتا مافیا داریم و یه قاتل. اون جمع بودن قاتلا هم لزوما به معنی دوتا قاتل بودن نیست، میتونه به این مفهوم "این جماعت قاتل" باشه یعنی جمع بستن برای نشون دادن قشرشون تو محاوره.

البته این به این شرطه که واقعا اینجا اراذل واقعا نشونه مافیا و قاتل هم نشونه قاتل باشه. به هر حال اون قطعیت رامتین که اصلا قطعی نیست در مورد بالانس.

فری:
فری جان قربونت برم عمویی تا اینجای بازی استدلال ترین چیزی که مطرح شده، همین استدلالی هست که من در مورد نحوه ورود تو در مورد اون پستم کردم چون کاملا یه رفتار حساب شده و محتمله، بعدم قرار باشه به چیزای سطحی واکنش نشون ندیم که من کلا نباید جواب بدم به پستات عزیزم چون تهش چهار تا جو و برچسبه :دی سخت نگیر واکنش نشون بده :))

محمد:

محمد البته برعکس چیزی که مسیر رفت و بیشترم زیر سر فری بود، من قصدم این نبود بازی رو متمرکز کنم رو اون 6 نفر ها :دی، تو مافیای حضوری ظن اونم روز اول یه ساز و کار روشن داره، به هم دیگه ظن می زنند، بعد بحث می کنند و واکنش نشون میدن تا از توش یه سری فکت در بیاد، اینجام همینه. بازی متمرکز شد رو 6 نفر من، من 6 نفرم مال خودمه، تو هم می تونی بیای بگی من ظن ام رو امیر هست با توجه به این ایدش، یا مثلا آرش بیاد بگه من ظن ام رو رامتین و محمد و سعیده مثلا.

یعنی به هیچ وجه قصد متمرکز کردن بازی رو این 6 نفر نیست و برعکس نظر فری من اتهام نزدم، به بحث و چالش و بررسی دعوتشون کردم.

شاید تو الان ذهنت بره رو رضا رو یه سری تصورات مثلا بیار مطرح کن واکنش بگیر.

به هر حال من خودم شخصا به اون چیزی که می خواستم میرسیدم، الان دوتا چالش جدی با رامتین و فری پیدا کردم و پیگیری می کنم و یه دیدی نسبت به آرش پیدا کردم. به نظرم شروع خوبی بود.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
گاد

برای اعلام هدف یا حفاظت در هر فاز فقط تا ساعت 12 شب فرصت دارید. بعدش بفرستید انگار برای فردا فرستادید.

در کانال هم عضو بشین اگه نیستین.
mafiaia

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
خب خب :دی
من به شخصه با اینکه مخالفم با شک انداختن و تارگت زدن تو مافیایی که غیر حضوری نیست اما خب از یه طرفی هم بدنشده :دی حدقلش کلی پست داشتیم تو فاز اول که اگه همینجوری پیش بره فازای بعد ممکنه از همین بحثا یه چیزی درآد اما خب امیر طبق این گفته ی گاد
فرقی که داستان این دور با بقیه ادوار داره اینه که سرنخ‌هایی داده میشه که می‌تونید چیزای زیادی در مورد افراد بفهمید و بعضا ماهیت نقش افرادم حدس بزنید،
میتونستیم برای استارت بحث از داستان هم کمک بگیریم ! به هرحال بنظرم فرق زیادی نداره قسمت مهم ماجرا اینه که به بحثی بیاد وسط که بشه ازش نتیجه گرفت یا نوت برداری کرد. ولی خب اگه سید نبودی نظر منم با نظر رامتین در مورد دلقک بودنت یکی بود ! اما چون سیدی این احتمال رو از نصف هم کمتر میکنه :دی یه چیزیم بگم یه نظر کلی هست ! اینکه ما بیایم از بازی های قبلی و استایل و تیپیکال هرکسی یه نتیجه ای بگیریم اصلا منطقی نیست ! مثلا آرش میگه از فلانی بعیده که مثل آماتورا این ری اکشن و نشون بده یا اونجوری خودش و بندازه وسط :دی شاید همون پروفشنال پلیری که مد نظرته از بازی تو لباس یه آماتور هدفی داشته باشه :دی
دور دور خوبی میتونه باشه با این همه پلیر خوب ولی بنظرم اگه ایونت میشد هیجان بالاتر بود. خب دیگه فعلا سخنی نیست :دی چیزی به ذهنم رسید در ادامه میگم.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
سلام.

امیر
عه، تو لیست من تو دومی بودی. :دی

رامتین
من تا به یاد می‌آرم امیر همیشه وسط بازی بوده و یک گوشه از گرم کردن بازی، دستش. این دور هم چیزی که گفت به نظر من مشکلی نداره. چون که بیشتر از این‌که اون‌طور که تو و فری می‌گین یک ایده باشه برای پیشبرد بازی و اتهام و این‌ها، یک درخواست مکالمه‌ست با کسانی که سخت می‌شه باهاشون وارد مکالمه مستقیم شد. سر همین ایده‌ی دلقکت الان برام عجیب بود مطرح کردن‌ش. چون هم سید کار جدی‌ای نکرده و هم این‌که خیلی مونده تا برسه به جایی که بگی می‌خواد اعدام بشه. بیشتر به من یک حس حفاظت می‌ده ازش اتفاقا. برعکس تصویری که داشت پستت که انگار یک نوع تهاجم بود.

آرش
در مورد داستان، اون دمای هوا منفی ۸ درجه است، به نظرم ممکنه به این اشاره داشته باشه که ۸ تا گناهکار تو بازی هست (نمیدونم دلقک هم باید حساب کرد یا نه). امین‌خان این حرفو زده که توی بازی هست و از اون ور پویا گفته حرفایی که بازیکن‌ها هم توی داستان میزنن ممکنه مهم باشه حالا باید دید امین‌خان از اون «بعضی» شخصیت‌ها هست یا نه. به نظرم ممکنه باشه با توجه به پررنگ بودنش :دی

آقا من نمی‌دونم این رو شوخی کردی یا جدی گفتی. :دی
یک‌جای دیگه هم گفته ساعت ۶ صبح به کارآگاه زنگ زدن؛ شاید یک گروه مافیای ۶ نفره داریم. :))

شایان
اقا من چون سالهاست مافیا بازی نکردم قدیم قابلیت های نقش هارو هم واسه ما اماتور ها مینوشتن الان این قاتل های عزیز چه توانایی هایی دارن ؟ هر شب میتونن یکیو نفله کنن یا محدودیت داره و بعد چند روز دیگه از بین میره :دی ممنون میشم یکی تکلیف ما ساده دلان رو با اراذل بی ابرو و قاتل ها مشخص کنه :))

من حس بد می‌گیرم به این‌طور زدن به خنگی‌ها. :دی پست اول که توضیح داده نقش‌ها رو؛ هم مافیا رو و هم قاتل رو. مافیا رو دیدی و قاتل رو ندیدی؟ فقط رفته بودی نقش خودتُ بخونی؟ :))

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
شایان

من حس بد می‌گیرم به این‌طور زدن به خنگی‌ها. :دی پست اول که توضیح داده نقش‌ها رو؛ هم مافیا رو و هم قاتل رو. مافیا رو دیدی و قاتل رو ندیدی؟ فقط رفته بودی نقش خودتُ بخونی؟ :))

ای بابا دستمون که رو شد :)) اره اقا ما مافیاییم امیر هم رئیسمونه بزنید نفلمون کنید هم خودتون راحت شید هم بقیه از شر پست های طولانی =))

تازه‌وارد
پسندها
5
امتیازها
0
امیر

من فکر میکردم دلقک حتما توی بازی هست. الان نگاه کردم دیدم میتونه تعدادش صفر هم باشه. الان که بیشتر فکر میکنم با توجه به کلمه ارازل ، خطاب به دو گروه مافیایی محتمل تره و خبری از دلقک نیست

امین

منم نظرم به نظرت نزدیکه. شایان خودش از اسطوره های بازی مافیاست. اینکه الان خودشو آماتور خطاب میکنه و راجع به نقش ها می پرسه و ابراز بی اطلاعی از قابلیت ها میکنه میتونه کمی بحث برانگیز و قابل تامل باشه.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
ای بابا دستمون که رو شد :)) اره اقا ما مافیاییم امیر هم رئیسمونه بزنید نفلمون کنید هم خودتون راحت شید هم بقیه از شر پست های طولانی =))

حالا بذار اول با تو شروع کنیم. :)) چرا فقط راجع به قابلیت‌های قاتل بی‌اطلاع بودی؟ قابلیت‌های مافیا رو از کجا فهمیده بودی؟ :))

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
نمیگیرم منظورتو اینجا، پاسخ من واضح بود، اون جمله ی امیر از نظر من انقدر چیپ و سطحی بود و این کانتر مووی که بنظر تو و سید من دارم پیاده میکنم انقدر سطحی هست و چیپ(از نظر من:دی) که حتی تهدیدی تلقی نکردمش و ایگنور کردم.

حالا منظورتو چیه که من میخواستم واکنشای مظنونین رو حساس جلوه ندم؟ اصلا این مظنونین( که خودتم یکشیونی:))) قرار نیست برن زیر سوال با اون پست سید که من بیام کانتر موو بزنم:دی چرا اصرار داری بگی از نظر من منطقیه این سناریو؟

- - - Updated - - -

ضمنا سوال آخر و جواب بده، حتی شده بگی چند.درصد حس حمله متقابل هم گرفتی میتونه کمک کنه.
خب اگه جمله‌ی اول امیر انقدر چیپ و سطحی بوده چرا انقدر کلید کردی روش بعد از اون؟ :دی ینی خب اگه قرار باشه چیزای چیپ و سطحی رو ایگنور کنیم اونم باید ایگنور میکردی دیگه؟

قرار نبود برن زیر سوال، قرار بود واکنش نشون بدن دیگه.

حمله متقابل: هر حمله‌ای یه ضدحمله‌ای داره بلاخره ولی ایرادات تو به حرف امیر اونقدر برام محلی از اعراب نداشته که بتونم بگم حمله‌ی متقابلش بیهوده و برای کم نیاوردن بوده.

مثل اینکه ازاد نامداری قبل فاز شب زدن تو غرب کشتن کاراگاه اینم پیگیری کن =))

خب حالا شوخی به کنار، نظرت درمورد اون لیستی که امیر داد و بحثی که بعدش شکل گرفت با فری و رامتین و... چیه؟

آرش:
اولویت بندی رو به رامتین گفتم، بر اساس انگاره های ذهنی خودم از پویا و شرایط و ... هست، و چون در این لحظه فکتی به بازی نمیده، مطرح کردنش هم نه اهمیت داره نه تاثیر. بیشترم حسیه تا منطقی. فرض کن بر اساس مذاکرات صورت گرفته برای تعیین نقش مثلا :)) به هر حال علتش کمکی به بازی نمی کنه، من اون 6 نفر بر اساس نظرم بیشتر جای کار دارن. قطعا این لیست برای فرد دیگه ای میتونه 10 نفره باشه یا 2 نفره. البته قبول دارم شاید نباید اسم اولویت رو میوردم وقتی تشریح پذیر نیست تو این مقطع بازی. به هر حال تصمیمی بود که اون آن گرفتم.
اهان، حله.
لیست من هم شبیه لیست توئه، به علاوه خلفی و محمد و صدرا، و در وهله‌ی بعد تا حدی رضا و عماد و فری (میگم کمتر، صرفا چون زیاد مافیا بودن جدیدا :-؟) و خب منهای خودم. اینایی که می‌گم از بینشون حتما مافیا هست، قاتل رو نمیدونم خیلی، هرکسی ممکنه قاتل باشه. از اون ور مثلا چاووش، ال امین و رامتین یا خودت رو بیشتر قاتل می‌بینم اگه بیگناه نباشین.
اینا حالا صرفا ویژن ابتدایی بازیه، سعی می‌کنم دیدم کلی و انعطاف‌پذیر بمونه :دی حداقل بعد از تجربه‌ی دور کرونا :))

خب خب :دی
من به شخصه با اینکه مخالفم با شک انداختن و تارگت زدن تو مافیایی که غیر حضوری نیست اما خب از یه طرفی هم بدنشده :دی حدقلش کلی پست داشتیم تو فاز اول که اگه همینجوری پیش بره فازای بعد ممکنه از همین بحثا یه چیزی درآد اما خب امیر طبق این گفته ی گاد میتونستیم برای استارت بحث از داستان هم کمک بگیریم ! به هرحال بنظرم فرق زیادی نداره قسمت مهم ماجرا اینه که به بحثی بیاد وسط که بشه ازش نتیجه گرفت یا نوت برداری کرد. ولی خب اگه سید نبودی نظر منم با نظر رامتین در مورد دلقک بودنت یکی بود ! اما چون سیدی این احتمال رو از نصف هم کمتر میکنه :دی یه چیزیم بگم یه نظر کلی هست ! اینکه ما بیایم از بازی های قبلی و استایل و تیپیکال هرکسی یه نتیجه ای بگیریم اصلا منطقی نیست ! مثلا آرش میگه از فلانی بعیده که مثل آماتورا این ری اکشن و نشون بده یا اونجوری خودش و بندازه وسط :دی شاید همون پروفشنال پلیری که مد نظرته از بازی تو لباس یه آماتور هدفی داشته باشه :دی
دور دور خوبی میتونه باشه با این همه پلیر خوب ولی بنظرم اگه ایونت میشد هیجان بالاتر بود. خب دیگه فعلا سخنی نیست :دی چیزی به ذهنم رسید در ادامه میگم.
الان خودت داری میگی چون طرف امیره احتمال دلقک بودنش نصف میشه، بعدش میای میگی از استایل و سبک بازی طرف نتیجه نگیریم که منطقی نیست؟ نفهمیدم چی شد :دی
آرش
آقا من نمی‌دونم این رو شوخی کردی یا جدی گفتی. :دی
یک‌جای دیگه هم گفته ساعت ۶ صبح به کارآگاه زنگ زدن؛ شاید یک گروه مافیای ۶ نفره داریم. :))
درود. ارادت داریم استاد. :دی
نه جدی گفتم. چون یهو جزییات بی‌مورد پرت کرد وسط داستان پویا. چرا دمای هوا باید منفی ۸ درجه باشه اصلا؟ :دی چرا کاراگاهه باید فکر کنه دمای هوا «صفره»؟ :دی این ذهنمو قلقلک داد حالا شاید برداشتم اشتباه باشه نمی‌دونم :دی.

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
حالا بذار اول با تو شروع کنیم. :)) چرا فقط راجع به قابلیت‌های قاتل بی‌اطلاع بودی؟ قابلیت‌های مافیا رو از کجا فهمیده بودی؟ :))

بابا مافیا رو خب از قدیم میدونستم . نزار بگم نفر سوممون خودتی :23: برو ببین چه پیامی بهت دادم بیشتر از این ابروریزی نکن :/

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
وقت مفصل نوشتن ندارم صرفا برای عقب نموندن از مطالب جدید و البته زیق وقت کوتاه جواب سید و میدم:دی

انواع و اقسام صفات رو که به من نسبت دادی. از جمله رادیکال، تندرو (یک معنی رادیکال افراطیه) الانم که مثلا اومدی یه دست تبرکی بکشی رو سرم:)) ولی هنوزم میگم این شروع بازیت غیر منطقی بود اونم دوری که 23 نفر بازیکن داره که بقول خودت بیست تاش باتجربه ان، یعنی اگه اون پست و نمیدادی اسم 6 نفر و نمیاوردی بازی استارت نمیخورد؟ چرا باید همچین ریسکی کنی؟ این برای من منطقی نیست.

بعد پستات همش صفت و ایندکسه بعد میندازی گردن من:دی
استدلالت هم که همون قضیه منطقم به منطقت نمیخورست.

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
خب حالا شوخی به کنار، نظرت درمورد اون لیستی که امیر داد و بحثی که بعدش شکل گرفت با فری و رامتین و... چیه؟

نظر خاصی ندارم تجربه بهم یاد داده سمت درگیر شدن با امیر نرم :)) شما هم این نصیحت برادرانه من بپزیرید و حرفاش با گوش و دل جان قبول کنید:دی

- - - Updated - - -

اینم در ادامه پست قبل بگم که نظری ندارم چون اصلا اسمی از من نیومد :دی دکمه ویرایش کجایی :46:

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
و نکته دیگه اینکه تصور دلقک بودن من تا حدودی به نفعمه و اصلا سعی نمی کنم انکارش کنم چون کمک می کنه بیگدار اعدام نشم، ولی خب با توجه به اینکه این دور نقش نداریم، همونقدر هم خطرناکه چون امکان زدن آدم رو بالا می بره، که خب دلقکی که زده شه یا باید بیگناه باشه یا فرصتش برای برد محدود میشه و این فارغ از اینکه دلقک باشی یا نباشی احمقانست که طوری بازی کنی که شبیه دلقک باشه. به نظرم یکم دستپاجه در این مورد اظهار نظر کردی تا نیت اصلی من به حاشیه بره. این حسیه که من از کارت میگیرم.

امیر خان اینجا دقیقا به نکته ی خیلی مهمی اشاره کرد که ایجاد تصور دلقک بودنش برامون باعث بشه باهاش کاری نداشته باشیم و راحت کار خودشو پیش ببره. دقیقا اینکه دلقک باشی و اینقدر تابلو خودتو لو بدی غیرممکنه. از نظر من شما جز خرابکارا میتونی باشی و میخوای در قالب دلقک ذهنمونو مشغول کنی تا بهت اتهام دلقک بودن زده بشه و برای کنار گذاشتنت دچار یه سری ابهامات بشیم. به نظرم تا اینجا خوب اومده بودی ولی دیگه این تیکه یه کم شکمو بهت بیشتر کرد.

در مورد قضیه منفی ۸ هم با آرش موافقم مخصوصا قسمت منفیش بیشتر نظرمو جلب کرد.

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
اوه چه فروم ها خارجی شدن خودش پست اپدیت کرد !! جدی جدی پیر شدم دیگه یعنی احتمال اینکه در زندگی واقعی زودتر از اینجا سقط شم هم وجود داره =))

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
[من حس بد می‌گیرم به این‌طور زدن به خنگی‌ها. پست اول که توضیح داده نقش‌ها رو؛ هم مافیا رو و هم قاتل رو. مافیا رو دیدی و قاتل رو ندیدی؟ فقط رفته بودی نقش خودتُ بخونی؟ ]
نمیدونم چرا این تیکه رو موافقم 😂😂 از پست اول شایان که گفت دست تقدیر کمک کنه ببریم حس کردم میخواد سوسکی جلو بره

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین