برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سوم مافیا سرعتی

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
درود و ارادت. سپاس از دوستان عزیزم که با شرکت‌شون تنور مافیا رو گرم نگه می‌دارن.

این دور سناریو مشابه بازپرس هست. برای آشنایی بیشتر می‌تونید هم ویدیوهای آشنایی با این سناریو رو ببینید هم بازی هایی که در دنیتو هست ببینید. ولی تمام توضیحاتی که لازمه رو اینجا خواهم داد و به چیزی بیشتر نیاز نیست.

بازی این دور با 10 نفر برگزار می‌شه.

تیم مافیا 3 نفره هست:

پدرخوانده: به کاراگاه در صورت استعلام، منفی اعلام می‌شه. مادامی که در بازی هست، مافیا می‌تونه فقط یک بار یاکوزایی انجام بده. بدین صورت که در فاز شب، به جای تیر شب، یکی از یارهای مافیا (هر سه نفر می‌تونن) فدا می‌شن و مافیا یک هدف برای جذب اعلام می‌کنه. اون هدف اگه بی‌نقش باشه، جذب می‌شه؛ وگرنه فقط مافیا خواهد مرد و اتفاق دیگه‌ای نمی‌افته.
شیاد: هر شب یک هدف انتخاب می‌کنه. اگر اون فرد کاراگاه باشه، نتیجه استعلامش در هر حالتی منفی خواهد بود؛ چه مافیا رو بپرسه چه شهروند.
ساقی: هر شب یک هدف انتخاب می‌کنه و از اعمال نقشش جلوگیری می‌کنه. دو شب پیاپی نمی‌تونه یک نفرُ هدف قرار بده و فرد می‌فهمه که مست شده.

توضیح مهم: ادعای نقش به شکل مستقیم (من فلان نقش هستم) گادکش داره، ولی غیر مستقیم جریمه‌ای نداره. به جاش، مافیا می‌تونه هر شب نقش دقیق یک نفرُ بگه و از بازی حذفش کنه. منتهی این به جای تیر شب هست و مافیا در شبی که حدس نقش می‌زنه، دیگه تیر نمی‌زنه. مجموعا هم حق یک خطا داره مافیا. بعدش دیگه نمی‌تونه هیچ فردیُ با حدس نقش از بازی حذف کنه.
اعلامش هم اینجوری هست: اگه حدس موفق باشه، اعلام می‌شه که مافیا نقش فلانیُ حدس زده و از بازی خارج می‌شه. نقشش هم گفته نمی‌شه. اگه حدس موفق نباشه، هیچ چیزی اعلام نمی‌شه. یعنی شهروندان اصلا متوجه نمی‌شن اصلا که کوپن مافیا سوخته یا نه.

شهروندا 7 نفر هستن:

نگهبان: هر شب یک هدف انتخاب می‌کنه. اون فرد هم از مرگ مصونیت داره هم هیچ عمل گناه‌کارانه‌ای (شیاد/ساقی) روش انجام نمی‌شه. نگهبان نه جلوی جذب با یاکوزا رو می‌تونه بگیره و نه مرگ با حدس درست مافیا.
دکتر: هر شب از مرگ یک نفر جلوگیری می‌کنه. خودشُ فقط یک بار می‌تونه نجات بده.
کاراگاه: هر شب استعلام یک نفرُ می‌گیره. اگه اون فرد مافیا باشه (و پدرخوانده نباشه) به کاراگاه مثبت اعلام می‌شه، مگر شیاد کاراگاهُ هدف قرار داده باشه.
بازپرس: از شب اول می‌تونه دو هدف اعلام کنه که فردا به بازپرسی بیان. این دو نفر مثل دفاعیه، از خودشون دفاع می‌کنن. بعد بقیه افراد به اجبار یک نفرُ رای می‌دن که از بازی بره بیرون. بعدش جهت فرد اعلام می‌شه و ادامه فاز همون روزُ خواهیم داشت.
تبصره: اگه یکی از اهدافش همون شب کشته بشه، بازپرسی انجام نمی‌شه و دوباره فردا هدف خواهد داد. کلا هم یک مرتبه هست بازپرسی.
شکارچی: هر شب یک هدف اعلام می‌کنه. در صورتی که روز بعد اعدام بشه و هدفش گناه‌کار (تمام اعضای مافیا از جمله پدرخوانده و جلاد) باشه، اونم در ابتدای فاز روز بعد از بازی خارج می‌شه. شکارچی نباید اعلام کنه هدفش کیه، چه مستقیم چه غیر مستقیم. در این حالت هدفش در هر صورت از بازی خارج نخواهد شد.

از نقش‌های بالا هرکدوم 1 عدد در بازی هست. 2 شهروند بی‌نقش هم داریم که قابلیتی ندارن. فقط هم این 2 نفر قابل جذب با یاکوزایی هستن.

بند بسیار مهم: چون تعداد 10 نفر هست، یه تغییراتی اعمال شده جهت تعادل:
در صورتی که شب اول مافیا تیر موفق بزنه و روز بعد، هم در بازپرسی و هم بعدش، شهروند بیرون بره (تعداد باقی مانده 3 مافیا و 4 شهروند)، مافیا در شب بعدی اجازه شلیک نداره و کلا هیچ نقشی چه گناهکاری چه بیگناهی انجام نخواهد شد و بلافاصله به فاز روز بعدی می‌ریم. علتش هم اینه که مافیا نباید با یک فاز روز موفق و 2 شلیک در ده نفر ببره.
در صورتی که شب اول مافیا تیر موفق بزنه و این تیر موجب لغو بازپرسی بشه (یکی از افرادی که بازپرس انتخاب کرده، بمیره) و در همون روز شهروند بیرون بره و شب بعدی هم یک شهروند بمیره (تعداد باقی مانده 3 مافیا و 4 شهروند)، در صورت داشتن بازپرسی روز بعدی، هر نفر اجازه داره بعد از دفاع دو نفر، در یک پست به بازپرس پیشنهاد لغو یا عدم لغو بازپرسیُ بده. و در نهایت تصمیم با بازپرس هست. این تنها حالتی هست که بازپرس اجازه لغو داره.

شیوه برگزاری بازی:

هر نفر در هر فاز اجازه داره 2 پست بده. یک پست در نوبت خود فرد ارسال خواهد شد و یک پست هر موقعی که فرد دلش خواست. اجباری برای پست دادن هم نیست. هرکی پست نداد خودتون می‌تونید رای بدید بره بیرون. نوبت هم به این شکل هست که از الان تا قبل ساعت 21:00 هر نفر یک پست معارفه ارسال خواهد کرد. ترتیب ارسال پست می‌شه همون ترتیب صحبت. هر فاز هم 3 نفر می‌ره جلو. برای پست معارفه هم اجباری نیست و افرادی که پست ندن به ترتیب الفبا می‌رن سر صحبت روز اول.

زمان‌بندی بازی حدودا به این شکل هست:
پست معارفه رو تا قبل از 21:00 امشب ارسال می‌کنید و شناسایی تیم مافیا هم انجام خواهد شد.
از 21:00 فاز روز اول شروع می‌شه. به ترتیبی که توضیح دادم و به فاصله حداکثر 4 دقیقه از نفر قبلی، پست ارسال می‌کنید. پست خارج نوبت هم باید تا قبل از پست نفر آخر ارسال بشه.
اگه یکی از نفرات اول باشید، خیلی در زمان سخت نمی گیرم. ولی از نیمه به اینور اگه باشید حتما پست تون باید آماده باشه و سریع بعد از نفر قبلی تون ارسال کنید.
اگه یک نفر 4 دقیقه اش تموم شد و پستی ارسال نکرد، نفر بعدیش پست خودشُ می‌تونه ارسال کنه. نهایتا به اندازه دو نفر می‌تونم صبر کنم که پست ارسال کنید وگرنه فرصت‌تون از دست می‌ره.
بعد از اینکه نفر آخر هم ارسال کرد، بین 3 تا 5 دقیقه فرصت دارید رای بدید. رای به هر تعدادی می‌تونید بدید. محدودیت نداره.
بعدش هم دفاعیه (5 دقیقه) و مشخص شدن اعدامی و فاز شب. فاز شب نهایتا 5 دقیقه هست.

احتمالا هر فاز حدود 45 دقیقه بکشه. فردا 4 فاز خواهیم داشت و اگه بازی بعدش هم ادامه داشت، با نفرات باقی مانده در مورد اینکه همون فردا تموم بشه یا نه، تصمیم می‌گیریم. احتمالا از فاز 5 به بعد، فرصت بحث آزاد هست.

نحوه آرا و اعدام:
در هر فاز، نصف یا نصف منهای یک رای برای دفاعیه یا خروج فرد از بازی لازم هست.
هرکی به دفاعیه رفت می‌تونه به اختیار به یک نفر وکالت بده که اونم درباره‌اش صحبت کنه. این مورد سریع باید به گاد اعلام بشه. فرد انتخاب شده هم مجبور نیس پست بده و کلا اختیاری هست فرآیند.
در صورتی که آرا مساوی بشه، فردی که در دفاعیه بیشتر رای داشته می‌ره بیرون. اگه اونم مساوی بود، فردی که رای اولُ به خروجش دادن می‌ره بیرون.
در بازپرسی هم اگه تعداد مساوی بشه، رای بازپرس اعمال خواهد شد.
اگر یک یا دو نفر در دفاعیه باشن، خودشون حق رای نخواهند داشت. اگه تعداد 3 یا بیشتر باشه، خودشون هم حق رای دارن.
در ابتدای هر فاز روز گفته می‌شه نفرات خارج شده از بازی در چه سمتی بودن؛ ولی نقش دقیق گفته نمی‌شه.

می‌تونید بازیُ شروع کنید.

نفرات حاضر به ترتیب الفبا:

آرش
آریا
امیر
امین کی‌پی
ترسا
چاوش
فری
محمدامین
محمدحسین
هادی

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
سلام و درود.

امیرحسین هستم.

تارگت میزنم به فری، ممل و آریا

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
سلام. میشناسید دیگه معرفی نمیخواد.

امیر وقتی همه میشناسنت چرا خودتو معرفی کردی؟:دی

تارگت الکی هم نمیزنم و نخواهم زد، چراشو میتونیم بحث کنیم اگر سوالی دارید.

• Thinking
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
سلام به همگی.
حیف نبود امیرحسین عزیز که اولین نفر پست بدی و از اون ذهن خوشگلت برای تحلیل معارفه های دیگران و در صورت نیاز ایجاد مسیر استفاده نکنی؟‌ مشکوکه برای من.
پیش پیش جز امیر به محمدحسین، سحر و امین کی پی هم مشکوکم. بر عکس فری بی دلیل نیست ولی :))

• Dislike
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
سلام.

اولین نفری که به آرش تارگت بزنه خودش مافیاست. :دی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mamalgr
مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
سلام .
حاج هادی عه بازی هستم :دی

ممل هرچی نگاه کردم اسم سحر تو لیست پلیرا نبود :| چطوری سحر مشکوکته ؟
آرش ، هادی بازی در نیار :)) من به آرش تارگت می زنم :دی

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
حواستون باشه فاز معارفه فقط حق یک پست دارید. اضافه ندید که پاک میشه.:دی

• Like
کارآموز مافیا
پسندها
9
امتیازها
5
مدال‌ها
1
سلام

چقدر سایت عوض شده :دیی چقدرم سیستم عوض شده. "تارگت میزنم" و این سوسول بازیا یعنی چی دیگه :دیی

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
سلام :دی

منم همینا که آریا گفت :))

• Haha

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
با عرض سلام :دی

یه تارگت به محمدامین میزنم که باز مافیا شده و تاپیک رو نخونده اومده تو بازی :دی به فری هم تارگت میزنم پست معارفشو دوست نداشتم.

• Like
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
خب. سپاس از همه دوستان که پست معارفه رو دادن. امیدوارم دور زیبا و جذابی بشه.

در فاز روز یک هستیم که از ساعت 21:00 به وقت ایران آغاز میشه. معارفه شب هم برگزار شده و مافیا همدیگه رو شناختن.

محمدحسین به دلیل سرماخوردگی انصراف داد. مافیا بود.:دی ترسا هم گفت که نمی رسه. شهروند بود.:دی نقشهاشون هم که ساقی و نگهبان بود از بازی حذف میشه و بازی در تعادل قرار داره. بنابراین نیازی به تغییر نیست و قوانین برقرار هست.:دی

از این به بعد در هر فاز حق ارسال دو پست دارید. یک پست به ترتیب نوبت باید ارسال بشه و یک پست هر زمانی که بخواید (مثل چالش در بازی حضوری). زمان هم یه مقداری بیشتر کردم که راحت تر بازی کنید.

ترتیب صحبت در فاز اول (زمان پست نوبتی جلو اسم تون نوشته شده. بعد از اون ارسال کنید. پست آزاد هم هر وقت خواستید.):

امیر 21:00
فری 21:05
محمدامین 21:10
آرش 21:15
هادی 21:20
آریا 21:25
چاوش 21:30
امین کی پی 21:35

(مثال: فرضا من چاوش هستم. نوبت پست خودم 21:30 هست. پست آزادمُ 21:15 می فرستم و پست خودم هم 21:30.
یا فرضا من فری هستم. پست خودمُ در همون زمان نوبتم 21:05 یا کمی بعدش می فرستم و پست آزادم 21:32.:دی)

اتمام پست 21:40. بعدش دیگه حق پست دادن ندارید.

آخرین فرصت برای رای دادن: 21:44. بعدش رای باطل هست. با 4 رای وارد دفاع میشن افراد. برای خروج از بازی هم همین تعداد لازمه. به هر تعدادی هم خواستید می تونید رای بدید.

با یوزر گاد هم پست نمیدم دیگه. همین بهتره.:دی

از ساعت 21:00 شروع کنید.

• Like
Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
فری: امیرحسین رو میشناسین ؟ چطوری، من خودم نمیشناسمش هنوز کامل :دی شما امیر رو میشناسین. و کسی که معارفه تارگت نمیزنه، هم از نظر مواجه نشدن با خشم شهروند میتونه باشه، هم برای اینکه شب تو یه گروه باهاشون اد ممکنه بشه، نتونه دنده عقب بگیره، و هم اینکه ترجیح میده اون قاضی بقیه شه، تا اونا قضاوتش کنند و این سه تا برای من مافیاست. بحثی هم باهات ندارم سرش، می خوام به توصیه نامه پویا بازی کنم. تارگتم بهت قوی تر شد. دفاع کن سفید شی.

ممل: خب ؟ این همه نوشتی بگی می خواستی سوار نظرات من شی، نتونستی ؟ بد شد که :دی اول روشن کن تو که عقیدت اینه چرا خودت نفر سوم پست دادی. زود پست دادن برای من بده برای تو خوب ؟ یا عجله داشتی با من درگیر شی ؟

در مورد آرش نظری ندارم فعلا. منتها این کارای شخمی رو وقتی که مرض داره می کنه معمولا. زیادتر میبینمش تو بازی.

آریا رو عقب نشینی می کنم، با چاوش کاور دلی منن این فاز، ولی اگر فکر می کنین شب تو یه گروه اد شدیم، اجماع بگیرین بندازینش بیرون، حمایت می کنم.

هادی پست اولش شهرش بود باهاش بازیم میشه. امین کی پی هم تارگتاش مثل منه، بازیم میشه باهاش.

پیشنهاد امروزم با اطلاعات فعلی، اجماع برا محمد امینه، هرکی مخالفه با اجماع سر محمدامین دیس لایک بده، بدون واکنش و لایک، رو موافقت میگیرم. پست بعدیم جمع بندی می کنم.

سوال از امیرحسین: تو که نوشته ات نسبت به فری تند تر از ممله، چرا اجماع رو ممل آره و اجماع رو فری نه، جواب امیرحسین: چون تشخیصم در این لحظه اینه. سوال دیگه ای بود در خدمتم :دی

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
کی پی: با کدوم قسمت معارفم مشکل داشتی. وقتی با پست یک نفر مشکل دارین باید بگید که دربارش صحبت کنیم. اینجوری من حس میکنم یا تارگت هاتون الکیه یا هدف دار و دنبال حقیقت نیستید.

مثلا من با معارفه ممل حال نکردم دلیل؟ چون اکثرش زیاده گویی بود، و قسمت آخرش هم که درباره خودم بود نفهمیدم، نوشته تارگت هام برعکس فری الکی نیستن: یعنی تارگت های من الکی ان؟ اصلا من تارگت زدم مگه؟:|

معارفه آرش هم خیلی تدافعی بود.

امیر: آهان از اون نظر، یعنی داریم با امیرحسین آشنا میشیم، خدا به خیر بگذرونه:))

در مورد اینکه میگی میخوام درگیر نشم تارگت نمیزنم، الان شما تارگت زدید کسی اصلا محلی گذاشت به تارگت های الکیتون؟ من نمیگم نزنید، با دلیل بزنید تارگتی که بحث ایجاد نکنه آیا به چه دردی میخوره؟ و آیا منی که تارگت نزدم توی معارفه الان نشونه ای از درگیر نشدن میبینی توم؟ اینجا هستم که صحبت کنم.

معارفه چاوش هم میزان زیادی تنبلی درش بود:دی

• Thinking
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
امیر
نه نمی خواستم سوار نظرات شم. چی میگی امیر من مشخصه چی گفتم. بله تو با من فرق داری و اگه زود پست بدی ضرر بیشتری داره تا من. متوجه نشدی چی گفتم یا نخواستی شیطون؟ اگه متوجه نشدی، یعنی اگه مثبتی و این مسیر رو پیش گرفتی، خودم و خودت و همه مثبت‌ا رو به فنا می دی با این اجماع گیریت. من نظرم بیشتر روی مشکوک بودنته. هم از نظر من امیر مثبت متوجه می شد چی می گم. هم انقد تند نمی رفت.
فری
تارگت هام بر عکس نظر فری*
امین کی پی و هادی
من فکر کردم بازیکنا مثل قبلن نخوندم لیست رو :)) سحر شک همیشگیمه ولم کنین :))

• Like
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
سلام

هشت نفریم، دو نفر مافیان. لازم به یادآوری دیدم چون خودم هی داشتم لیست رو نگاه می‌کردم میگفتم چطوری سه نفر مافیا هست، بعد دیدم بالاتر گاد گفته محمدحسین و ترسا تو بازی نیستن :دی

تارگت‌هام هادی و امیر هستن. اگه فکر می‌کنین من با اون پست اولی که دادم می‌تونم مافیا باشم خودتون مافیایید به نظرم :دی

بچرخه ببینیم چی به چیه. :دی

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
من با امیر مخالفم .
اول اینکه نظرم برای اجماع روی آریا یا چاوش هست که ضعیف ترین پست معارفه رو دادند :دی . دوما این که تو پست اولش ممل به سحر تارگت زده برام تا حدودی سفیدش کرده . شایدم خواسته گولمون بزنه نمی دونم ولی فعلا روش مثبتم :دی امیر رو منفی در نظر میگیرم تا خلافش ثابت شه .
در مورد فری و امین فعلا شهر در نظرشون میگیرم .
آرشم روز بعدی نظرمو راجع بهش میگم :دی

• Love
کارآموز مافیا
پسندها
9
امتیازها
5
مدال‌ها
1
تارگت میزنم(!) به امیر صرفا برا اینکه به رسم قدیم زیاد حرف میزنه. پستش از گاد طولانیتره و من حوصلشو ندارم. بندازیمش بیرون به نفع همس :دیی

چاووش مگه مثل من بعد صد سال اومده که سایت براش جدیده و اینا؟ فک کردم هر دور بوده اینجا که. اگر دریوری داره میگه که خب مشکوکه :LOL:

محمد امین هم که بدون خوندن لیست بازیکنا اومده قتل عام کنه دیگه از این مشکوکتر هم داریم مگه :ROFLMAO:

بقیه رو هم نظری ندارم کلا حرف مفیدی نزدن هنوز

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
امیر: ممل کجا سوار نظراتت شد؟ تو پست اولت اتهام به ممل و فری و آریا بود، ممل به تو و محمدحسین و سحر! و امین کی‌پی. نفهمیدم این سوار شدن که پایین گفتی رو از کجا آوردی؟

ممل: خب ؟ این همه نوشتی بگی می خواستی سوار نظرات من شی، نتونستی ؟ بد شد که :دی اول روشن کن تو که عقیدت اینه چرا خودت نفر سوم پست دادی. زود پست دادن برای من بده برای تو خوب ؟ یا عجله داشتی با من درگیر شی ؟

آریا هم نفهمیدم چی شد عقب‌نشینی کردی :دی

-----
فری

بلهههه تنبلم :دی

-----

هادی که اتهامش مهم نیس، در جواب آریا هم اینکه خیلی وقته بازی نکردم بابا :))

-----

من به ممل مشکوکم، به خاطر اینکه کسایی که بهشون تارگت زد اولیش محمدحسین بود و با توجه به مافیا بودن محمدحسین، حس اینکه تارگت زرگری رندومی زده بوده اون اول دارم. اگه می‌دونستن هم‌تیمی هستن اون مقطع، خیلی تارگت زرگری مناسبی بوده. تنها شکی که دارم به این قضیه اینه که شاید تا اون موقع گاد نگفته بوده بهشون یاراتون کیاس، نمی‌دونم کی اعلام می‌کرده (و بله ضمنی دارم می‌گم مافیا نیستم که می‌گم نمی‌دونم کی اعلام می‌کرده :)) :دی)

به امیرم مشکوکم، اینکه یه کاری رو بیای اولین پست بازی بکنی بعدش اولین پست بعدی ت بیای قصه بگی که این کار خیلی بی‌گناهانه‌س، معلومه که اون پست برنامه‌ریزی شده بوده و خیلی این مجموعه رفتار بی‌گناهانه نیس :دی

به نظرم جفتشون رو اعدام کنیم، حتی اگه اولی مافیا بود دومی هم اعدام کنیم، جفتشون یار ممکنه باشن. خیری که توش هست از شرش بیشتره :))

• Thinking
Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
تحلیل واکنش ها به پیشنهاد اجماع روی محمد امین:

1- آرش و فری، قبل از اینکه محمد امین پست بده در جواب پست من، دیسلایک نشون دادن، دوتا سناریو برای اینکار برای من قابل تصوره، یا این دوتا میدونن محمدامین شهره و می خوان در صورت اعدام احتمالی خودشو رو سفید کنند و بیوفتن به جون من، و سناریو دوم اینکه محمد امین مافیاست و یکی از این دوتا یارشن و می خوان حرکت منو تو نطفه بزنن.

خودم، احتمال اول رو قوی تر می دونم.

2- چاوش سریع لایک میده، این از نظر من یعنی علم به بیگناهی محمدامین نداره، پس یا یار محمد امینه، یا بیگناهه. خودم نظرم احتمال دومه.

3- خود محمد امین که میخنده، قائدتا محمد امین باید ری اکشن عصبانیت نشون میداد وقتی پست شماره 14 رو داده که اومده تو شیکم من، یعنی اگر ری اکشن خنده رو نمیزاشت با پست 14 ئش برام سفید میشد، ولی چون اون خنده رو گذاشته، حس می کنم داره گیج واکنش نشون میده. فعلا محمدامین رو تو بازی نگه میدارم. به جمع بندی روش نرسیدم.

4- دیسلایک هادی به پست من بعد از پست محمد امین رقم خورد، با توجه به پست محمد امین منطقیه.

فقط در مورد پستت یه سوال دارم. تو دوتا بازی که کردیم، من هر کاری کردم، تو اول بازی گفتی ممکنه که داری دام پهن می کنی، چرا به ذهنت نرسید پیشنهاد اجماعم بعد از پست معارفه ممکنه دام باشه و یه راست رفتی سر اینکه احتمالا مثبت نیستی ؟ :دی

اما در مورد پست ها:
پست فری بد نبود. دلیلش قانع کننده نیست، اما به مدل کلی بازیش می خوره و این سیاه و سفیدش نمی کنه، اما ری اکشن منفیش به پست من چرا.
پست های آرش

تارگتم در این لحظه که پایان فازه، آرش و فری هست، ولی پیشنهاد اجماع ندارم. رای هم نمیدم. ترجیح میدم ببینم شات کجا میشینه، از توش چیز در میاد به نظرم با توجه به روند بازی که می بینم.

هادی استدلالش در مورد محمدامین درسته، در مورد منم، چون میدونم همزمان که با من بازی می کنه، هویت خودشو در جنگیدن با من می بینه، اوکیه برام :دی ولی اگر شب خوردم هادی زده، بقیه از این شخم ها ندارن :دی

آریا هم به نظرم پستش کماکان شهره.

چاوش: پست منو نقل قول کن ببینم کجاش گفتم کاری بیگناهانست :دی فکر کنم پست کسی دیگه رو خوندی :دی من اصلا در مورد پستم توضیح نمیدم :دی قضاوت بقیه هم برام مهم نیست که بخوام بگم بیگناهانست یا گناهکارانه :دی

مافیا های ذهنیم:
آرش، فری در صورتی که شب بخورم، هادی :))

شهر های ذهنیم
کی پی، آریا، هادی هم پستاش کماکان شهره.

سوال از جمع: کسی هست با من ساید ببنده و منو گردن بگیره طوری که بعدش چیز داشته باشه پای گردن گیریش وایسه و حرف اضافه نزنه ؟ :دی همینجای بازی این سوالو می کنم :دی

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
فری: امیرحسین رو میشناسین ؟ چطوری، من خودم نمیشناسمش هنوز کامل :دی شما امیر رو میشناسین. و کسی که معارفه تارگت نمیزنه، هم از نظر مواجه نشدن با خشم شهروند میتونه باشه، هم برای اینکه شب تو یه گروه باهاشون اد ممکنه بشه، نتونه دنده عقب بگیره، و هم اینکه ترجیح میده اون قاضی بقیه شه، تا اونا قضاوتش کنند و این سه تا برای من مافیاست. بحثی هم باهات ندارم سرش، می خوام به توصیه نامه پویا بازی کنم. تارگتم بهت قوی تر شد. دفاع کن سفید شی.

امیر: قسمتی که گفتی بی‌گناهانه‌س کارت :دی حالا دقیق نگفتی بی‌گناهانه‌س، اونوریش رو گفتی، گفتی کسی که تارگت نمی‌زنه گناهکارانه‌س. بدتر شد حتی برای شک بهت :))

• Dislike
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین