برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سوم مافیا سرعتی

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
- آرش و فری، قبل از اینکه محمد امین پست بده در جواب پست من، دیسلایک نشون دادن، دوتا سناریو برای اینکار برای من قابل تصوره، یا این دوتا میدونن محمدامین شهره و می خوان در صورت اعدام احتمالی خودشو رو سفید کنند و بیوفتن به جون من، و سناریو دوم اینکه محمد امین مافیاست و یکی از این دوتا یارشن و می خوان حرکت منو تو نطفه بزنن.
دو تا سناریوت بی‌خود قابل تصوره :دی سناریو حقیقی در مورد من اینه حس کردم محمدامین مافیا نیست مخالف اجماع روش بودم هنوز هم مخالفم :دی

امیر
من گردن می‌گیرمت خوبه؟ :دی خیلی کرموئه بازیت :دی

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
آرش:

"اگه فکر می‌کنین من با اون پست اولی که دادم می‌تونم مافیا باشم خودتون مافیایید به نظرم "

چرا؟ چی توی اون پستته که کسی نباید بهت شک کنه؟

آریا هم اگر بخواد مثل ادوار سابقش بازی کنه بهش رای میدم :دی چون میشه نقطه کور برام و نقاط کورو دوست ندارم:دی از همین پست اولش معلومه که تا آخر بازی معلوم نشه کدوم وریه:))

هادی: چرا درباره آرش فاز بعد صحبت میکنی؟ چرا تارگتت رو پیگیری نکردی؟

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
روز 1 امیر میاد میگه کی منو گردن میگیره آرشم میگه من :))

رای به اعدام: امیر
[POST]آرش[/POST]

من جفتشون رو گردن میگیرم :دی

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38

رای به اعدام: هادی

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
فری: تا تارگت نزنه کسی که بازی نمیچرخه، باید یکی یه حرفی بزنه که بازی بچرخه. همین هفته پیش درباره این مسائل حرف زدیم.

یه سری حرفا دیگه میتونم بزنم مثل اینکه به هادی بگم تو که به نظرت اینکه محمدامین سحر رو تارگت کرده به این دلیل شهرونده، چطوری به منی که اتفاقا به این دلیل بهش تارگت زدم میگی شهروند؟ یا اینکه حرفات درباره آرش رو امروز بزن چرا فردا؟

دوست دارم بگم آرشی که مافیاست باید خیلی وسط جمع تر باشه ولی نیست

اصلا چیزی از بازی ندارم خلاصه :)) احتمالا رایی نمیدم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
فری
کجای معارفه ی من زیاده گویی بود؟ ۳ خط نوشتم توش به ۴ نفر تارگت زدم. تازه یکیشون هم درست بوده حداقل :))‌معارفه تو که نوشتی تارگت نمی زنم و نخواهم زد اگه سوالی دارید بیاید بحث کنیم با هم انگار تو بازی نیستی داری بحث فلسفی می کنی مفید حرف زدن بود؟
آرش
فعلا حسم بهت مثبته و این عجیبه. :))‌ ولی چی تو پست معارفه ات بود که مبرات می کنه؟
هادی
تفاوت روز بعدی با امروز چیه راجع به آرش؟
بازیت هم نسبت به قبل تفاوت پیدا کرده. حسی بازی نمی کنی دیگه انگار. معارفه آریا و چاوش از بقیه ضعیفتر بود بهشون رای بدیم ازت بعیده.
آریا
آریا رو من نمیشناسم میسپرمش به افرادی که می شناسن اما برای من مشکوکه.
چاوش
مثبت :)) چاوش جان تو روز معارفه مافیا همدیگه رو نمیشناسن که بخوان زرگری تارگت رندوم بزنن.
راجع به نظری که دادی مخالفم قاعدتا. اما این نوع جرئت و راحت از این ایده ها گفتن کار چاوش مثبته‌. اما پافشاری روش با وجود غیر منطقی بودن از چاوش مثبت بعیده.
امیر
کی گفته من فکر کردم دام نیست :)) اتفاقا نوشتم که احتمالا برنامه داری، بعد پاک کردم که اگه داری پیادش کنی. واکنشمم عادی دادم برای همین. راجع به محتویات پست دوست موافق حرفایی که زدی هستم جز بند ۳. مرد حسابی تو منو نمیشناسی؟ باید عصبی شم؟ دیگه چی؟ :))
بعد این همه صحبت بعد بازی قبلی رای نمی دم وای میستم ببینم تیر کجا می شینه چیه دیگه؟؟
.....
افراد مشکوک من تا اینجا:
فری، امیر، هادی (آریا هم هست ولی وای میستم بقیه راجع بهش نظر بدن.)
امیر بخاطر رای ندادنش این فاز.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir
Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
کارآموز مافیا
پسندها
9
امتیازها
5
مدال‌ها
1
امیر لامصب چطوری وقت میکنی اینهمه بنویسی آخه. اتهامهات خیلی سطحی هست ولی هی از اینور به اونور هم میپری. اول که 3 تا اسم رو هوا دادی بعد رو خوا منو خذف کردی رفتی رو محمد امین حالا هم تقریبا رو هوا از محمد امین رفتی رو آرش و فری. جمع کن برو حوصلتو ندارم :cautious:

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
رای به اعدام:
فری
امیر
هادی
رای به اعدام باطل: امیر
رای به اعدام: آریا

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28

رای به اعدام: ممل

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arsonist
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
وقت پست تمومه. فقط رای اگه دارید بدید. توضیح هم توش نباشه.

کارآموز مافیا
پسندها
9
امتیازها
5
مدال‌ها
1

رای به اعدام: محمد امین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arsonist

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32

رای به اعدام: آریا

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
ساکت. هادی و امیر با 4 رای دفاع می کنن.
حدود 5 دقیقه وقت دارید بفرستید.
بقیه بعد از ارسال دفاعیه ها تا 21:54 حق رای دارن.

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
به چاوش و آریا خرده ای نیست، بازی سرعتی که مدلش مدل حضوریه بازی نکردن، ولی محمد امین به آرش رای نمیده بده :دی

فکت 1: آرش اولین نفر منو گردن میگیره، یعنی با من ساید میگیره، ساید گرفتن یعنی فرد و روبروشو بیاری دفاع بشنوی و بعد تصمیم بگیری به یکیشون رای بدی یا ندی، بازی غلط بازی کرده که آرش تو دفاعیه نیست.

فکت 2: هادی میاد جفت مارو گردن میگیره. باز فلسفه گردن گیری یعنی ساید گرفتن. گردن گرفتن این شکلی یعنی جو دادن، مثل بازی اولشه که مافیا بازی کرد و منو گردن گرفت و اومد بعد من محمدامینم گردن گرفت. یعنی جلاد طور، هادی حضوری بازه و اینو میدونه، در نتیجه این سبک بازی فکت مافیاییه. منتها نه به اندازه آرشی که نمیاد دفاعیه.

پس من رفتم بیرون و شهر خونده شدم، آرش اومد گفت امیر کرموئه، میدینش بیرون تا یاد بگیره گردن مفتی نگیره. اگر ندین حق شهره ببازه، هادی هم اولویت بعدی آرش. ولی ندین، یعنی بازی شهری نمی دونید و باختتون حقتونه :دی

و توضیح برای کسایی که سرعتی باز نیستن. تو فاز 1، پریدن از افراد و واکنش گیری تنها راه در آوردن ساید هاست. یعنی جز روز اول که پستا طولانیه از روز بعد رو همینا باید بازی رو در آورد، تعجب نداره من مثل پاندول ساعت جابجا شم. اگر جستجو گری نمی فهمین رای بدین برم بیرون.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mamalgr
مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
امیر چی شد به من رای دادی ؟
مگه نگفتی شب بزنن من مافیام :)) تو روز نظرت برگشت :دی
من دفاع خاصی ندارم . روز 1 هم هست برم بیرون چیز خاصی از دست نمیدید .
توصیه م بهتون اینه یک مافیای قطعی بین آرش و امیر هست . حالا دیگه خود دانید و خود تدبیر :دی

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
4 رای برای اعدام لازمه. حدود 4 دقیقه وقت دارید.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
افراد حاضر در دفاعیه هم کلا حق رای ندارن در بازی؛ مگه 3 نفر یا بیشتر بیان دفاعیه.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر