برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سوم مافیا سرعتی

کارآموز مافیا
پسندها
9
امتیازها
5
مدال‌ها
1
فری منم نگفتم چاوش پاکه که. گفتم بیگناهی میزنه. قطعا هیچوقت هیچکس 100% نیست برام. پیشنهاد چاوش منطقی تر بود خب. هرچند اگه قرار به انتخاب بود بنامه خودم میشد و به امین رای میدادم.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
رفتیم فاز شب. ولی کسی نمرد.:))
سریع بیاید بگید اگه رای نمیدید یه تیر دیگه بزنه شاید خورد.=))

• Haha
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arsonist

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
این دو نفری که به آرش رای دادن نمیخوان دلیل رایشون رو بگن؟

کارآموز مافیا
پسندها
9
امتیازها
5
مدال‌ها
1
چاوش بیگناهیش ثابت شد برام :دیی
هنوز هدف اول امینه ولی اما خب فری پاک نیست لزوما. چیکار کنیم چاوشک عزیزم؟ :دیی

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
ای بابا ادعای نقش داشتیم بازی تموم بودا، چه مسخره‌بازی هست نداریم :)) قبل اینکه بریم فاز بعد یه مقداری فکر کنیم، چون الان کسی که نجات داده یه اطلاعاتی داره، با تیر مافیا ممکنه اطلاعاتش بپره :دی

کی‌پی
من دلیلی که به آرش رای دادم این بود که اگه آرش مافیا باشه، با توجه به اتفاقات اگه اونجا اعدام نمی‌شد تا ته بازی میومد احتمالا. آریا اما پتانسیل اعدامش بود در ادامه و اونجوری سفید نمی‌شد.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
چون نسبت به آریا به آرش بیشتر شک داشتم، ضمن اینکه توی دفاعیش آریا نگفت به آرش رای بدین ولی آرش مطمئن بود که باید به آریا رای بدیم، کلا مرحوم خیلی به بیگناهی خودش میبالید:)) حس بدی داد بهم اون حرفش، البته هنوزم نمیفهمم تو چرا انقدر به واضح بودن بیگناهی آرش نسبت به آریا اطمینان داری؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
23:55 می بندم. بیش از 2 پست هم ندید.

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
چون نسبت به آریا به آرش بیشتر شک داشتم، ضمن اینکه توی دفاعیش آریا نگفت به آرش رای بدین ولی آرش مطمئن بود که باید به آریا رای بدیم، کلا مرحوم خیلی به بیگناهی خودش میبالید:)) حس بدی داد بهم اون حرفش، البته هنوزم نمیفهمم تو چرا انقدر به واضح بودن بیگناهی آرش نسبت به آریا اطمینان داری؟

عزیزم مافیای بازی کارآگاهی بلند کرده که یکی رو پوش کنه، شما یا باید به خودش رای میدادین یا به آرش که مشخص شه راست میگه یا دروغ، من که چون ادعای نقش ممنوعه بهش رای دادم شما رو نمیدونم. رفته بیرون خونده مافیا، دیگه هنوز به شهروندی آرشی که میخواسته پوشش کنه نرسیده بودی؟ :))

خیلی دلم میخواد بگم چاووش از رای تو سو استفاده کرد و به آرش رای داد که تنها شهروند قطعی بازی بره بیرون و گره تو بازی بمونه، ولی انقد مشکوک پست میدی نمیزاری

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
آریا

ببین هنوز نمی‌دونم بریم ۳ نفر یا نه، ولی الان خیلی فرقی نداره با اینکه بریم ۳ نفر چون یا من رو می‌زنن یا تو رو طبق ادعای نقشی که داشتی :دی

اما بیا الان یه کم فکر کنیم، چون این پست آخرمه، تو بعدش یه پست داری جواب بدی، بعد باز به نظرم بریم تو ۳ نفر، اونجا اونیمون که زنده موند با توجه به اطلاعات تصمیم بگیره :دی

من بازپرس نیستم، اگه بازپرس بودم هم کی‌پی و فری (یا حداقل یکیشون رو) می‌یووردم نه تو و آرش، در نتیجه می‌شه اعتماد کرد به این حرف (جدای اینکه نمی‌دونم چرا باید یکی بگه بازپرس نیست :)) ).

حالا به نظرت فری بازپرس بوده که تو رو آورده دفاعیه یا کی‌پی یا ممل که مرد؟ من به نظرم فری بوده که بهت گیر می‌داد نسبتا، سر همین فاز قبلی گفتم فری رو اعتماد دارم بهش بیشتر از شما چون به این داشتم فک می‌کردم کدومشون بازپرسه. اما خب اینکه هر کدومشون بازپرس باشن ممل رو نیووردن بازپرسی هم مشکوکه راستش، سر همین می‌تونه ممل بوده باشه اصلا و این حرفا بی‌فایده :دی
جواب پست بالایی کی‌پی رو هم سریع بدم، ادعای کارآگاهی می‌تونست زرگری باشه دیگه که آرش همینجوری تا ته بازی بیاد :دی

• Thinking
واکنش‌ها[ی پسندها]: FM
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
ساکت. سریع هدف می گیرم. اگه باز نمرد، دوباره هدف می گیرم.

کارآموز مافیا
پسندها
9
امتیازها
5
مدال‌ها
1
منم نظرم اینه که فری بازپرسه چون اگه امین بازپرس بود بعد از اینکه من و آرشو انتخاب کرد انقدر رو مردن من تلاش نمیکرد چون واقعا درصد بیگناهی جفتمون بیشتر از هر چیز دیگه ای بود. من 60 درصد شکم امینه و 40 درصد فری. اگه نظرتو هم همینه که خب رایو بده منم پیشتت میدم. یا شانس و یا اقبال :ROFLMAO:

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
آریا دیشب کشته شد. در فاز شب چهارم.

فاز روز پنجم و نهایی:

به ترتیب الفبا امین چاوش فری در سه نفر هستن.

ده دقیقه حداکثر وقت بحث آزاد داریم. پست هم تعداد آزاد.

فقط توجه کنید که ادعای نقش نکنید در 3 نفر. اگه شهروندا ادعای نقش بکنن و مافیا با ادعای نقش اونا ببازه، بعد از اجماع حق داره نقش هر دو نفرُ بگه. اگه درست بگه اجماع باطل و مافیا برنده هست. اگه ادعا نکنید ولی خودش حق حدس نداره. ادعا و اشاره و ... هم فرق نداره. نزدیک نشید به نفع خودتونه.:دی

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
دوستای گلم بیاین صحبت کنین :))

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
خوب، من که شهروندم :دی البته که متوجه میشم چرا اون یکی شهروند به من اعتماد نداشته باشه ولی من شهروندم
بخوام بر اساس روند بازی بگم چاووش شهروند تر بازی کرده، ولی اون رای دویی که به آرش داد برای من خیلی مشکوکه، با چیزایی که ازش شنیدم میتونه یه حرکت مافیایی خوب باشه، ولی خوب فری در طول بازی خیلی مافیا تر بوده

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
چاوش من دارم فکر میکنم همچنان، بر اساس بازی بخوام بگم شناختی که از تو دارم خیلی بیشتر از امین کی پیه، و اینکه خود امینم این دور اصلا اونجوری که باید پست نداده که بشه از توش به چیزی رسید ولی تو هم آریا بیشتر میشناسدت و هم عملا گفت مثبتشی دیگه دیگه حرفی باقی نمیمونه برای من احتمال زیاد به امین رای میدم.

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
امین جان شما ادعای کارآگاهی هادی رو گرفتی، ادعای آریا رو چون به نفع ت نیس زدی کوچه علی چپ؟ :))
فری نفهمیدم حرفت رو، طبق شناختت به نظرت منفی م؟ به خاطر حرف آریا صرفا اعتماد می‌کنی؟ یا چی؟ :دی

• Smile
واکنش‌ها[ی پسندها]: FM
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
تا 5 دقیقه دیگه رای اولیه بدید. صحبت هم تمومه تا همون موقع.

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
امین جان شما ادعای کارآگاهی هادی رو گرفتی، ادعای آریا رو چون به نفع ت نیس زدی کوچه علی چپ؟ :))
فری نفهمیدم حرفت رو، طبق شناختت به نظرت منفی م؟ به خاطر حرف آریا صرفا اعتماد می‌کنی؟ یا چی؟ :دی

نه، نزدم به کوچه علی چپ، تهشم به تو دست میدم میرم به آریا میگم چرا اونو گفته. ولی بهرحال رای مشکوکی بوده باید بپذیری:))

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
رای چیه. بگید شهروندتون کیه سریع. پست ندید دیگه.:دی

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
چاوش: نه طبق شناخت خودمم بیگناهی بازی کردی و توی بازی هم مشکل چندانی باهات نداشتم به غیر اونجا که سر رایم به آریا گیر دادی. ولی خوب اون چند درصدی و که برای هوشت در نظر گرفته بودم به آریا اعتماد میکنم و دیگه روزه شک دار نمیگیرم. این مرحله از بازیم که میرسیم دیگه برای من چندان فرقی نمیکنه وقتی احتمالات اینقدر نزدیکه. تا فردا هم بشینیم صحبت کنیم تغییری نمیکنه.

رای به اعدام: امین

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین