برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سوم مافیا سرعتی

کارآموز مافیا
پسندها
9
امتیازها
5
مدال‌ها
1

رای به اعدام: امیر

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28

رای به اعدام: هادی

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
اعدامی نداریم. هدف شب بدید تا حداکثر 5 دقیقه.
در فاز اول شب امیر کشته شد. شهروند بود. بازپرسی نداریم (یعنی امیر در بازپرسی قرار بوده باشه).

شروع فاز روز دوم:

زمان صحبت نوبتی:

هادی 22:05
آریا 22:10
چاوش 22:15
امین کی پی 22:20
فری 22:25
محمدامین 22:30
آرش 22:35

پست آزاد هم هرموقع خواستید.

زمان اتمام پست ها: 22:40

زمان اتمام رای گیری: 22:44

آخرین ویرایش:
مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
بنده با 40 سال سابقه پرواز ، ببخشید با چند سال سابقه مافیا :دی آرش رو مافیای قطعی این بازی می دونم .
در مورد بقیه هم نظری ندارم . این فاز فقط آرش . مافیای بعدی هم بنظرم بین افرادیه که خیلی تو صحبت نبودند .

رای به اعدام: آرش

• Haha
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arsonist
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
امیر: آرش و آریا
هادی: ممل و چاوش

امین و فری رای ندادن.

خیلی عجیبه. مافیا اگه بیرون دفاعیه بود راحت می‌تونست هَمِر کنه یه نفر رو بندازه بیرون. این یعنی امین و فری احتمال خیلی زیاد مافیا نیستن، امیر که بیگناه بوده، هادی می‌مونه دیگه. اطلاعات از این قشنگ‌تر؟ :))

حالا این احتمال هم وجود داره که امین و فری یکیشون مافیا باشه و نخواسته باشه به امیر رای بده که تابلو بشه. ولی در کل هادی با احتمال بیش از ۵۰ درصد مافیاست برای من با این اتفاقات :دی

فری ممل
چون توی پست اولم سراسر حس مثبت می‌داد به خودم و نمیتونم متصور بشم مافیایی اون حرفی رو بزنه توی پست معارفه که من زدم. :دی

کارآموز مافیا
پسندها
9
امتیازها
5
مدال‌ها
1
امیر که کل دفاعش این بود که شما بلد نیستین من بلدم که همون هادی و چاوشو قانع کرد ظاهرا :LOL: حالا مافیا چرا زدتش نمیدونم. اینهمه هدف بهتر بود این وسط به نظر من. اگه بخوایم طبق بلدم بلدم امیر پیش بریم آرش میشه گزنه ولی خب اگه آرش گزینه بود و مافیا چرا باید مافیا امیرو بزنه.

محمد امین هم کلا یه جورایی همه نظراتش با امیر جور بوده و داره سواری میگیره. غیر از اتهام دو ثانیه ای امیر بهش که اتفاقا دلیل خوبی هم داشت و رو هوا برگشت بقیه چیزا با هم دارن پیش میرن که خب شک همدست بودنشون هست ولی دلیل نمیشه. ضمن اینکه تا من به امیر پریدم (با دلیل) زارت اومد رای به امیرشو برداشت تبذدیل کرد به من. اگه دلقک تو بازی بود میگفتم دلقکه :ROFLMAO:

فری که کلا داره از رو کینه به من رای میده هیچی :LOL:

تا اینجا فقط چاوش برا من بیگناهه بقیه هم فعلا نظری ندارم. ترجیهم اینه رو محمد امین تمرکز کنم فعلا.

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
فاز قبل ۲ نفر رای ندادن، امین‌کی‌پی که رای اولیه هم نداد، فری هم رای اولیه به آریا داد که عملا رای منفعلانه و بی‌فایده بود. از اونور فری هم اگه می‌خواست رای رندوم به یکی بده، می‌تونست به کی‌پی هم بده، چرا فقط به آریا داد؟ کلا این ۲ نفر برای من خیلی مشکوک ن که نشستن گوشه و سلب مسئولیت کردن.

من آرش رو باهاش اونقد بد نیستم چون امیر به نظر منم کرمو بود، اما نه اینقد که بخوام گردن بگیرم. شهروند عاقل همچین کاری نمی‌کرد در نتیجه خیلی خوشحال نیستم با آرش، ولی اونقدم بد نیستم.

هادی هم عجیبه کلا و حس خوبی به بازیش ندارم و به نظرم داره سعی می‌کنه خودش رو فعال نشون بده تا واقعا فعال باشه :دی

کلا موند ممل و آریا، به این ۲ تام بگم حس خوبی ندارم عالی می‌شه :)) به ممل خیلی مثبت نیستم اما آریا اوکیم باهاش فعلا.

در جواب پست آرش هم بگم که خب اولا جفت فری و کی‌پی مافیا باشن وقتی رای اولشون هم بی‌فایده بوده نمی‌یان تابلو کنن خودشون رو، چرا الکی می‌خوای سفیدشون کنی؟ جفتشون باید رای می دادن به یه نفر :دی

مشکوک‌ترین این بین برای من فری هست و بعدش ممل.
این رو سریع اضافه کنم به پست قبلی که پست دوم رو داشته باشم، دلیل اینکه ممل برام مشکوکه اینه که با اتفاقاتی که فاز یک افتاد، خیلی راحت باید تا دفاعیه رو میومد لااقل اگه اعدام نمی‌شد. خیلی محتمله مافیا باشه به خاطر همین قضیه.

• Thinking
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
فری
با اختلاف مشکوک ترین رای دیروز. رای به آریا؟ تو تنها حرفی که راجع بهش زدی اینه که نقطه کوره یعنی در بدترین حالت نمی دونی چیه. به هادی اتهام زدی به من اتهام زدی امیر بهت اتهام زد امیر و آرش و هادی دارن هم رو جر می دن تو تک رای می دی به آریا؟ خیلی مشکوک بود این رایت.
آرش
در جریانی که مثبت باشه امیر اگه تو هم مثبت باشی بازی رو همینجا باختیم دیگه؟ چی حرفای امیر غیر منطقیه هر چند به قول تو کرمو باشه.
چاوش
چرا همچنان به من رای دادی؟ به من اتهامی زدی که گفتی اگه گناهکارا هم رو نمی‌شناختند اون موقع پس بی پایه و اساسه. با وجود اینکه معلوم شد بی پایه و اساس بهم رای دادی. دلیلش چی بود؟ همونطور که گفتم پافشاری سر منطق غلطتت گناهکارانه اس.
فعلا مشکوکمون یکیه و همچنان حسی بهت مثبتم. اشتباه نکن اگه مثبتی.
هادی
از نظر من دنبال بهونه بود که گردن بگیره یکی رو و بپره به یکی. که حالا دو نفر رو در ساید های مخالف گردن گرفت و این خودش مشکوکه برای من هیچ، قبلش هم مثل هادی همیشه بازی نمی کرد. رای منه این فاز حتما.
آریا
من رایم رو از امیر ورداشتم چون رای داد. اگه پست های طولانی رو واقعا نمی خونی، من هم کلا توضیحی ندم برات و فقط رای بدم.
....
امیر باید سیو می شد :| خیلی تابلو بود که امیر باید سیو می شد.

• Dislike

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
ممل: کل مکالمات ما یه نیم جمله هم نبود، شناخت خوبی هم از هم داریم من با اجماع امیر روی تو مخالف بودم چون میدونستم نمیشه انقدر زود تو رو قضاوت کرد، حالا تو چطور بدون ردوبدل شدن یک جمله به زور، به من رای دادی؟ دلایل؟

هادی: سوال من و جواب ندادی فکر کنم؟ چرا همون فاز قبل تارگتت رو به آرش ادامه ندادی؟ الان چطور انقدر قاطع رو آرشی؟

در مورد امیر هم گفت اگه منو زدن هادی مافیاست، تو دفاعیه هم گفت اگر من مردم شهر شدم آرش مافیاست، الان من بین این دو نفر موندم.

آرش: چی شد که تصمیم گرفتی امیر رو گردن بگیری؟؟ و الان تکلیف گردنی که گرفتی چی میشه؟ اینکه بعد از اعدامش و شهر اعلام شدنش هیچی دربارش نمیگی یه جوریه برام:دی

کی پی و آریا فعلا در جریان بازی زیاد نبودن. من فاز قبل میخواستم به هادی رای بدم چون دفاع امیر خیلی بهتر بود ازش ولی چون تو دفاعیه خوندن لفتش دادم وقت کم آوردم گزینه های رای من امشب از بین آریا هادی و ممل و با احتمال کمتر آرشن، ممل اگر توضیح بده دلایلشو میتونم قانع شم.

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
فری

سوال من و جواب ندادی فکر کنم؟ چرا همون فاز قبل تارگتت رو به آرش ادامه ندادی؟ الان چطور انقدر قاطع رو آرشی؟

چون امروز چیزیو می دونم که دیروز نمی دونستم . در واقع مرگ امیر قطعی کرد برام منفی بودن آرش رو :دی من امروز دیگه پستی ندارم . اگه دوتس داشتید می تونید به من رای بدید . اگرم می خوایم ببریم به آرش رای بدید .

• Haha
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
محمدامین
امیر بازی رو با اجماع گیری برای تو شروع میکنه، هادی میگه محمدامین حس شهروندی میده، بعد بین این دوتا به هادی رای 2 میدی؟ اگرم پستای امیر انقد برات شهروندی بود چرا رای یک دادی بهش؟

چیز دیگه ای برای پست اولم ندارم :)) بچرخه میام پست میدم باز

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: FM

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
ممل و چاوش: من آریا رو به خاطر ادوار قبلی که بازی کرده پیش فرض داشتم رایم بهش به این خاطر بود بقیه رو اونقدر مطمئن نبودم روشون و ترجیح میدادم عجله نکنم، ولی آریا قبلا با همین مدل قاتل برده مافیا هم برده بود ولی این فاز و این پست آخرش الان خوندم داره بهتر بازی میکنه و از روش برمیدارم رایو. توی پست قبلی هم گفتم که میخواستم به هادی رای بدم چون دفاعیش به شدت بد بود و انتظاری که ازش داشتم به عنوان هادی بیگناه و برآورده نکرده.

آرش هم سر ماجرای گردن گیریش و اینکه میگه اون پست معارفم سراسر حس مثبت بوده:| نباید کسی بهم شک کنه نمیدونم بین این دو نفر بیشتر هادی.

ممل تو الان به خاطر رایم به آریا فقط رای دادی به من؟

کارآموز مافیا
پسندها
9
امتیازها
5
مدال‌ها
1
ضمن توضیح اینکه اون قسمت همدستی امیرو محمد امین تو چستم قبل مرگ امیر نوشته شده بود.

درضمن پستارو من میخونم، رای به خاطر رای ندادن تو فاز اول مسخرس که حالا بخوای پسش هم بگیری وقتی طرف رای داد. گرو کشی نداریم که

فری رو چه حسابی میگی من تو بازی نبودم. اگر نبودم برا چی فاز اول رای دادی اگر بودم و مشکوک بودم دیگه این استدلال این فازت چیه. صرفا همون فک کنم از سر کینه داری با من برخورد میکنی :دیی

هادی میگه اطلاعات داره از آرش که خب دلیلی نداره دروغ بگه تو این زمان بازی هرچند ریسکیه. اعتماد میکنم

• Smile
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
در مورد امیر، من نمیفهمم چرا یه بیگناه باید بیاد بگه من رو گردن بگیرین :دی این اگه کرم و مرض و کوفت و زهرمار نیست چیه خب :))

اینکه تو پست اولم چیزی درمورد امیر نگفتم به خاطر این بود که قبل اعلام امیر نوشته بودم بعد دیدم امیر رو زدن سریع عوض کردم به خاطر همین ناقص شد تقریبا.
جمع بندی بازیکنان

چاوش تا اینجا برام مثبت بوده و تیپیک چاوش بیگناه به نظرم.
آریا مثبت بوده، اگه مافیا بود به نظرم اینقدر برای تعامل در بازی تلاش نمی‌کرد (خلاف تیپیک آریا نمی‌شد ینی :)))
امین کی‌پی مثبت، به نظرم اگه مافیا بود این قدر تو سایه نبود چون پرنسیپ داره برای بردن (فکر کنم :))) در کل بیشتر سمت مثبتم بهش
فری مجهوله برام نتونستم تشخیصش بدم هنوز. کلا تشخیصش سخته این بشر :دی
ممل حس خوبی از امروزش نگرفتم، خصوصا اونجا که گفت «امیر باید سیو می شد :| خیلی تابلو بود که امیر باید سیو می شد.» د فاک؟ حس کسی رو بهم داد که خودش زده و انتظار نداشته بشینه :))
هادی هم که کاراگاهی بلند کرده روم :دی رای قطعیمه.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
آرش
حس مثبت به من هم داد اوکی فعلا.
چی میگی آرش آخر بازیه مگه فری و امین کی پی یهو بخوان همر کنن هیشکی هم نگه شما مافیایید که دارید این کار رو می کنید؟
فری
پست هام رو خوندی اومدی این رو گفتی؟ من دلیل شکم بهت رو گفتم. الان هم دلیل شکم رو گفتم. جواب ندادی. این جواب به پست اولت بود.
یکی از دلایل آره رایت به آریاس. این دلایلی که برای مشکوک بودن هادی و آریا الان میگی که فاز قبل هم بود. اصلا درک نمی کنم چرا باید ول کنی اینا رو به آریا رای بدی جز اینکه نمی خواستی دستت آلوده شه.
چاوش
مافیا کلا دو نفرن اگه حتی من مافیا بودم یه نفر قدرتی نداره بخواد جلوی دفاع اومدن من رو بگیره. احساس می کنم راجع بهت اشتباه کردم دلایل زوری پشت دلایل زوری داری میاری چاوش.
امین کی پی
بقیه مطالب رو نخوندی؟ من همه دلایلم رو گفتم. ضمنا من رای ۱به امیر ندادم حتی
آریا
هادی نگفت راجع به آرش اطلاعات داره.
......
رای می دم به هادی، فری و آرش
رای به اعدام:
هادی
فری
آرش

• Wow
کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
من نمی‌فهمم واقعا چرا اینقد جوگیر بازی می‌کنین، الان چی شد دقیقا این آرش و هادی به هم پریدن؟ :)) یه کم بررسی کنین بابا خیلی محتمله جفتتون شهروند باشین. بعد از اونور یه. فضای خیلی راحت برای مافیا ایجاد کردین در صورت شهروند بودن که بیاد بگه «این فاز باید بین این ۲ تا تصمیم بگیریم وگرنه بازی نمی‌چرخه» و راحت یه اعدام دیگه بکنن. به اضافه که هر کدومتون اعدام شه لزوما اون یکی هم اعدام نمی‌شه، وگرنه الان صحبتی نبود و شماها که گردن گرفته بودین اعدام شده بودین :دی

من این پست رو صبر کردم که یه مقدار دیرتر بدم تا رای‌ها بیاد، ببینم کسی هستش که بخواد سوارکاری کنه و بیاد به جفتتون رای بده (کار بالا رو بکنه)، دیدم نیس. در نتیجه یکی از شما مافیاس واقعا، وگرنه میومدن سوارکاری با رای به جفتتون. اما چون این اتفاق نیفتاد به نظرم منفی باشه یکیتون. تنها کسی که رای داده تا الان آریاس که به آرش رای داد. توی رای‌گیری قبلی هم آریا به امیر رای داد و کلا خیلی با هادی خوب بوده، این بهم حس حمایت می‌ده. چون حمایت از هادی هم دلیلی نداشته واقعا.

از اونور ممل هی می‌خواد بگه من مثبتم، اما برای اینکه بعدا جای برگشت داشته باشه یه چیزی اضافه می‌کنه بهش :)) من ممل خیلی برام مشکوکه.

عه ممل الان اومد رای داد به جفت هادی و آرش. رای بی‌فایده :))

رای به اعدام: ممل

• Haha
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mamalgr
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38

رای به اعدام: محمدامین

• Wow
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
همه جز امین دو تا پست دادن. پست اضافه ندید ها.:دی
رای اولیه هم سریعتر بدید. زمان حس می کنم زیاد دادم بهتون.:دی با 3 رای میان دفاعیه و خروج هم با 3 رای هست.

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
شما سه تا اگه هر سه تاتون شهروند باشید احتمالا میبازیم دیگه. پس بیاید بالا ببینم چی میگید:)) چیز دیگه ای ندارم. هادی هم درباره نقش بلند کردنی که بقیه بهش بستن یه توضیحی بده

رای به اعدام: محمدامین

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین