برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سوم مافیا سرعتی

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
رای:

هادی
آرش
ممل

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
آرش، هادی و محمدامین در دفاعیه هستن. تا 22:50 دفاع کنید.
بعدش همه بازیکنا تا 22:54 حق رای دارن.
با 3 رای یا بیشتر اعدام داریم.
در صورتی که آرا مساوی بشه، فردی که قبل دفاعیه بیشتر رای داشته می‌ره بیرون. اگه اونم مساوی بود، فردی که بقیه بعد از دفاع، رای اولُ به خروجش دادن می‌ره بیرون.

هادی و آرش 5 رای داشتن. محمدامین 4.

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
من سعی کردم تا جایی که میشه کمک شو به شهر بکنم .
امیدوارم کار درست رو انجام بدید

رای به اعدام: آرش

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
چاوش و آریا بیگناهامن، ازشون می‌خوام رای ندن بهم. اگه مافیا هستید هم برد نوش جونتون.
بین بقیه به ترتیب هادی، ممل، فری، امین‌کی‌پی گناهکاران.

من اگه رفتم بیرون، بعد من هادی رو ول نکنید چون ادعای کاراگاهی کرد روم حتی اگه خودش زد زیرش شما ولش نکنید :دی خیلی واضح گفت راجع به آرش صبر می‌کنم تا فردا، فرداش گفت امروز چیزی رو میدونم که دیروز نمی‌دونستم. این ادعای کاراگاهیه دیگه.

الان که فکرش رو میکنم اگه هادی مافیا باشه احتمال اینکه یارش فری یا حتی امین باشه بیشتره تا ممل. ولی کلا گوشه ذهنتون داشته باشید.

رای به اعدام: هادی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mamalgr
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
هر کی رد شد یه رای بی مورد به من هم داد دیگه؟ دلیل اصلیش هم اینه که با همتون در افتادم ولی آیا غیر منطقیه؟
فری با اون رای بیخودش به آریا. چاوش با دلایل زوری پشت دلایل زوری علیه من. بقیه حرفاش اوکیه ها. فقط به من که می رسه به زور می خواد بده بیرون. هر دلیلی هم آورده جواب دادم هیچکدوم رو به هیچ ورش نگرفته.
آرش دلیل بیخود میاره برای مثبت بودن فری و امین کی پی. حداقلش وقتی این دلیل رو میاری و در نظر می گیری شاید مافیا بودن ترسیدن جبهه بگیرن بین امیر و هادی به جای من باید به اونا رایمی دادی.
آریا هم که انگار پستا رو نمی خونه. امین کی پی هم می ره میاد یه جمله میگی که هیچ منطقی نداره و از رو نخوندن پست ها میاد بعد دوباره می ره. فاز یک و دو هم پشت دو نفری رو آوردید دفاعیه که به هم اعتماد داشتن و می تونستن یه نقطه اعتماد شهروندان باشن )خودم و امیر رو می گم(. افتضاح بازی کردید.
تو همچین شهری ترجیح می دم بمیرم واقعا. الان من می دونم قطعی هادی گناهکاره ولی با اینحال نسبت به بقیتون دلایل کمتری نسبت به مافیا بودنش دارم.
به هر حال یه نقطه رو می خواید درست بازی کنید الان باید به هادی رای بدید فقط‌.

• Wow
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arsonist
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
2 دقیقه وقت از الان باقی مونده.

کارآموز مافیا
پسندها
9
امتیازها
5
مدال‌ها
1

رای به اعدام: آرش

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
اگه برای رای وقت کافی نیست بگید بیشترش کنم.
رای چاوش و امین دیرتر از زمان بود.
هادی با 3 رای اعدام میشه. اول فاز بعدی گفته میشه که چی بود. هدف بدید سریع.
در شب دوم، محمدامین کشته شد. تاکنون 3 نفر از بازی خارج شدن. 1 مافیا و 2 شهروند.
به حکم بازپرس، آرش و آریا در بازپرسی هستن.
تا 23:15 وقت دفاع دارید. بقیه ساکت.
بازیکنان حاضر در بازی جز این دو نفر: امین کی پی، چاوش و فری.

آخرین ویرایش:
  • Smile
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir
کارآموز مافیا
پسندها
9
امتیازها
5
مدال‌ها
1
دلیل رای من مشخص بود. هادی ادعا کرد اطلاعات داره و آرش گناهکاره. دلیلی نمیبینم که نباید اعتماد میکردم. بدترین حالتش میشد که آرش بیگناه بود و گناهکاری هادی ثابت میشد. حتی اگه میومد میگفت نه من همچین ادعایی نکردم با توجه به اینکه برداشت این بود که ادعا کرده باید تو همون روز میومد میگفت که نه ادعایی نداره. الان که هادی گناهکار درومده (فک کنم؟) آرش بعیده گناهکار باشه ولی خب یکی از ما میمیره فک کنم که خب شهروندیم دوتامون تا اونجایی که من گرفتم :دیی

از افراد باقیمونده شکم به امینه چون اصلا نبوده به اون صورت. دلیل خاصی هم ندارم. چاوش از اول بیگناهی میزد و فری هم با اینکه کینه ازم داره ولی مافیا نمیزنه زیاد :دیی

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
هادی نقش بلند کرد رو من تنها کسی که پشت دستش رای داد آریا بود، مشخصه باید به آریا رای بدید :دی هیچ دلیلی هم نداره من و هادی مافیا باشیم و از همون فاز اول وقتی کسی کاریمون نداشته بخوایم زرگری بزنیم رو هم وقتی نه به داره نه به باره نه هیچی. حالا من خودم فکر می‌کنم آریا هم بیگناهه ولی توی این بازپرسی باید به آریا رای بدید نه من :دی

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
امین، فری و چاوش به ترتیب حق رای دارن. پست ندن. خودم تو تلگرام رای می گیرم ازشون و می نویسم اینجا.
امین به آریا رای داد.
فری به آرش رای داد.
چاوش به آرش رای داد.
آرش با 2 رای اعدام میشه. شهروند بود.

ادامه فاز با 4 نفر. ترتیب صحبت:

آریا 23:20
امین 23:25
فری 23:30
چاوش 23:35

فاز و رای هم باهم 23:39 تمومه.

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
فازتون چیه دوستان عزیز؟:oops: چطوری وقتی رفته بیرون خونده مافیا به ساید مخالفش رای میدید
امروز که علی الحساب رای نمیدین بره توی کی‌آس ببینیم چی میشه.

کارآموز مافیا
پسندها
9
امتیازها
5
مدال‌ها
1
من حرفامو زدم. واقعا نمیدونم چرا زنده هستم الان :LOL: ولی خب با توجه به چیزی که بالا گفتم رای من امین هست بعد فری بعد چاوش. استدلالی نمیشه کرد به اون صورت برا افراد باقیمونده

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
من به نظرم این فاز هیچ صحبتی نکنیم هیچکی هم اعدام نکنیم، بره شب مافیا یکی رو بزنه بین ۳ نفر راحت تره تصمیم‌گیری. الان اعدام کنیم مافیا شب تیر درست بزنه بازی تمومه، یعنی الان بین ۴ نفر هستش، بریم فردا بین ۳ نفر :دی

نظرتون؟

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
من حرفامو زدم. واقعا نمیدونم چرا زنده هستم الان :LOL: ولی خب با توجه به چیزی که بالا گفتم رای من امین هست بعد فری بعد چاوش. استدلالی نمیشه کرد به اون صورت برا افراد باقیمونده

حیف امروز توی چهارتاییم:)). البته یار مافیایی چون هادی هم باید اینجوری مثل خودش باشه :))

به شهروند بازی رای ندادم، به مافیای بازی رای دادم، به شهروند خارج شده از بازپرسی هم فقط خودم رای ندادم. شکت به منه؟ :))

بازم بگم امروز رای نمیدیم محض اطمینان بیشتر

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
به نظر من هم آریا هم چاوش پتانسیل اینو دارن که تا اینجای بازی گول بزنن همه رو، من از اولم به آریا مشکوک بودم منتهی هی میگه کینه داری از من:)) کینه چیه بابا؟ خوب دیدم ازت اینطور بازی ها رو :دی ولی از اونور هم کی پی بازیکن قابلیه نمیشه اعتماد کرد.

الان سوال دارم از چاوش و آریاعزیزم، تو که میگی به آریا اعتماد داری و آریا هم ضمنا به تو اعتماد داره چرا از بین من و کی پی یکیو انتخاب نمیکنین به ترتیب اعدام کنید؟ :دی و میخوای بدون اعدام بریم جلو؟ الان مافیا یه دونست دیگه و تعداد برابر باشه میبرن درسته؟

• Dislike
واکنش‌ها[ی پسندها]: AKP
کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
من چون حدسم اینه که احتمال تیر خوردنم بالاس، بگم که اعتمادم به فری بیشتر از ۲ نفر دیگه‌س :دی
بین آریا و کی‌پی باید تصمیم بگیریم :دی

در جواب پیام فری هم، اولا که من نگفتم به آریا اعتماد دارم جایی، آریا گفته. اما خب حسم منفی نیس خیلی. به هیچ کدوم از شماها خیلی منفی نیس. دوما هم نمی‌شه به ترتیب اعدام کرد، الان یکی رو اعدام کنیم و اشتباه باشه، شب مافیا می‌زنه و بازی ۱-۱ تموم می‌شه. نمی‌شه ۲ نفر رو اعدام کرد، یه اعدام داریم :دی

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین