برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور ششم مافیا | رئیس زندان، سربازانش، چند جنایت‌کار خرده‌پا و جلاد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
مهسا ، جادوی جادوگری رو که گاد رد کرد فک کنم . این بحث تموم شده ست . در مورد فرقه بودن محمدرضا هم که من گفتم اون قضیه ی برگردوندن رایش از خلفی خیلی واسه م مشکوک بود و حس میکنم فرقه ست . در کل منم حس میکنم که آرش رایم باشه اما نظر قطعی ندارم واقعا چون همه دارن میبینن که بازی چطور داره پیش میره !

دقیقا چرا نسبت به رای من مشکوکی؟
فقط همون غیرقانونی بودنی که گفتی؟
گفتی بعد زمان اعلام شده ثبت شده؟
اگه اره نباید با گاد عزیز صحبت داشته باشی؟
یا دلیل دیگه داره که اگه اره ممنون میشم بگی

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
مهسا ، جادوی جادوگری رو که گاد رد کرد فک کنم . این بحث تموم شده ست . در مورد فرقه بودن محمدرضا هم که من گفتم اون قضیه ی برگردوندن رایش از خلفی خیلی واسه م مشکوک بود و حس میکنم فرقه ست . در کل منم حس میکنم که آرش رایم باشه اما نظر قطعی ندارم واقعا چون همه دارن میبینن که بازی چطور داره پیش میره !

من اینطوری برداشت کردم که آرش گفته من اعدام شم و جادوگر اعلام شم مهدی منو جادو کرده. مهدی هم فکر کنم قبل این قضیه گفت اعدامت کنیم جادوگر نبودی منو اعدام کنن الان اون ادعای جادوگری رو هم گاد رد کرد دیگه. احساس میکنم آرش داشته از این قضیه سواستفاده میکرده که اگه جادوگر اعلام بشه بعد اعدام پای مهدی هم گیر باشه که گاد گفت کلا این قضیه پره. همین ناخوداگاه آرش که قبول کرده جادوگره عجیبه به نظرم. نیست؟

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
مهسا
نمیدونم مهسا ممکنه در مورد مهدی صدق کنه ممکنه هم نکنه ! چیزی نیست که بخواد تضمین داشته باشه.
یهو دیدی بعدش افسوس موند ! مخصوصا تو این فازای آخر واقعا گیج کنندس !

من برام احتمال جذبی بودن فرقه ی علی ح خیلی بیشتره از شیطان بودن مهدی نمیدونم چرا کسی توجهی بهش نکرد ! نظر تو چیه ؟

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
مهدی
اینکه میگی آرش تعیین کننده نبوده تو رای ها. من دومین رای رو به خلفی دادم و به دادگاه فرستادمش. چجوری میگی تعیین کننده نبودم آخه. حالا از اعدام محمدامین هم بگذریم. چرا واقعیات رو وارونه می‌کنی.

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
احتمال اینکه عارش جلاد باشه رو چقد میبینی؟ بخاطر رای اول فاز و اصرارش رو سعید میگم. شاید جلادیه که باید سعیدو اعدام میکرده. به بازیشم میخوره به روحیاتشم میخوره. این در صورتیه که رضا شیطان باشه

اگه عارش جلاد اعلام شه چیکار میکنی؟

و یه سوال دیگه اگه رضا شیطان قطعی بوده باشه. عارش برات جادوگره؟ اگه نه کی جادوگره؟

از اونجایی که از اول بازی هیچ اقدامی نکرده برای اعدام ها و عملا همیشه رای های سیف داده واقعا فکر نمی کنم جلاد باشه. اگه ۱ درصد احتمال میدادم باشه این فاز اینطوری عمل نمی کردم و شک می کردم. ولی با این حرف هایی که زد جای شک باقی نذاشت.

اگه رضا شیطان قطعی باشه، جادوگر یا صدراست یا محمدرضا. با توجه به درگیری سعید که مافیا بود با صدرا اینو میگم. البته قبل صحبت های آرش این بود نظرم. بعدش دیگه مطمئن شدم که شیطان خود آرشه.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
و دقیقا تو چه فازی تعیین کننده نبودم، تو فازی که میگی رضا با نیرنگ اعدام شده
چجور شیطانی هستم آخه؟ :))))

بسه دیگه چقدر تناقض.

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
مهسا
نمیدونم مهسا ممکنه در مورد مهدی صدق کنه ممکنه هم نکنه ! چیزی نیست که بخواد تضمین داشته باشه.
یهو دیدی بعدش افسوس موند ! مخصوصا تو این فازای آخر واقعا گیج کنندس !

من برام احتمال جذبی بودن فرقه ی علی ح خیلی بیشتره از شیطان بودن مهدی نمیدونم چرا کسی توجهی بهش نکرد ! نظر تو چیه ؟

ببین اگه یکی جذبی فرقه باشه باید یه تغییر سبکی تو پست دادنش باشه. تو پست دادن علی تغییرسبک میبینی؟ منکه نمیبینم. صدار اگه واقعا بیگناهی پستی آخرم که به علی دادم رو بخون لطفا و نظر بده.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
حس من تا به اینجا اینا
عرفان عضو باقی مونده مافیا
از بین مهدی و مهسا یکی جلاد یکی شهروند
از بین آرش و صدرا و محمد رضا یکی فرقه یکی شیطان یا دو تا فرقه . چیزی که از شرایط بازی دارم برداشت میکنم اینه .

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
مهدی
اینکه میگی آرش تعیین کننده نبوده تو رای ها. من دومین رای رو به خلفی دادم و به دادگاه فرستادمش. چجوری میگی تعیین کننده نبودم آخه. حالا از اعدام محمدامین هم بگذریم. چرا واقعیات رو وارونه می‌کنی.

کم دروغ بگو.

گاد

آرا:

چاوش 7 رای: امیر - خلفی - سعید - صدرا - محمدرضا - علی - برلین
خلفی 6 رای: چاوش - مهدی - آرش - عرفان - مهسا - محمد
امیر 1 رای: رضا

که دومین رای تو بودی هان؟

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
کم دروغ بگو.

که دومین رای تو بودی هان؟

اشتباه یادم بود. باشه سومین رای. سومین رای چطوری تعیین کننده نیست؟

گاد

آرا:

چاوش 4 رای: امیر - خلفی - سعید - صدرا
خلفی 4 رای: چاوش - مهدی - آرش - عرفان

رای ندادگان: محمد - محمدرضا - مهسا - رضا - برلین - علی

امان گرفته‌ها از قبل: امیر - محمد - محمدرضا - عرفان - مهسا - رضا - برلین (این افراد اگه در هر فازی رای ندن گادکش خواهند شد. اگه مثل فاز قبل بشه و 2 نفر برن برای اعدام، حتما باید بین اونا هم رای بده وگرنه رایـش پرت هست).

این فاز هم چون دارم پستا رو دقیق می‌خونم به نیت گادکش کردن:دی، داستان فاز روز نداریم.

وقتی به خلفی رای دادم چاوش ۳ یا ۴ تا رای داشت. من رای سوم خلفی بودم. چطور تعیین کننده نبوده آخه.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
دوستان اروم :))
چقدر عصبی شدین بازی عه اروم باشین :دی

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
اینجوری که اصلا تعیین کننده تر شد :))

رای اول چاوش تو ذهنم نمونده بود فکر میکردم به امیر رای داده و تو اولی بودی.

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
همه
اگه رضا شیطان قطعی باشه، جادوگر یا صدراست یا محمدرضا. با توجه به درگیری سعید که مافیا بود با صدرا اینو میگم. البته قبل صحبت های آرش این بود نظرم. بعدش دیگه مطمئن شدم که شیطان خود آرشه.
این خیلی نظرمو جلب کرد. مهدی الان به رای صدرا و محمدرضا که اسمشون رو اینجا آورده و فکر میکنه در صورت شیطان بودن رضا گناهکارن نیاز داره به نظرم چون یه پای ثابت اعدامه این فاز. من از این حمله یهویی به اینایی که به رایشون نیاز داری تا اعدام نشی حس گناهکاری نمیگیرم اصلا.

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
مهسا
اینم بعید نیست ! اگه آرش بیگناه بود چی مهسا ؟ منطق میگه به اونی رای بده که احتمال گناهکاریش برات بیشتره.
آرش تو این فازای آخر شدیدا بیگناهی بازی کرده و من از اعدامش میترسم واقعا ! اونم تو این فاز اینکه جادوگر یا شیطان باشه برام قابل هضم نیست ولی غیرممکن هم نیست.
نمیدونم !!

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
دوستان اروم :))
چقدر عصبی شدین بازی عه اروم باشین :دی

من واقعا دیگه نمی‌کشم ولی زورم میاد بیام ۲۴ ساعت وقت بذارم برا بازی بعد طرف بگه وجدان نداری شرف نداری.

- - - Updated - - -

همه

این خیلی نظرمو جلب کرد. مهدی الان به رای صدرا و محمدرضا که اسمشون رو اینجا آورده و فکر میکنه در صورت شیطان بودن رضا گناهکارن نیاز داره به نظرم چون یه پای ثابت اعدامه این فاز. من از این حمله یهویی به اینایی که به رایشون نیاز داری تا اعدام نشی حس گناهکاری نمیگیرم اصلا.
تو هم وقت کردی بیا از مهدی دفاع کن هی :)) بعد جالبه علی شما دو تا رو یار نمیبینه من و محمدرضا رو یار می‌بینه :دی

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
اشتباه یادم بود. باشه سومین رای. سومین رای چطوری تعیین کننده نیست؟

هرچیزی میگی گندش درمیاد به نفع خودت استفاده می کنیش

اصلا هر جایی که تو رای دادی تعیین کننده بوده آقا.

دوستان اروم
چقدر عصبی شدین بازی عه اروم باشین

از تو که عصبانی نیستم. تو بایدم همینطوری بازی کنی. من اگرم عصبی باشم از بیگناهی عصبیم که بحث رو می خونه و متوجه نمیشه چی به چیه. تو که جبهه ات از اول مشخص بود و اصلا توجهی نکردی به صحبت های من. به نفعت نبود درواقع. تو راحت باش

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
مهسا
اینم بعید نیست ! اگه آرش بیگناه بود چی مهسا ؟ منطق میگه به اونی رای بده که احتمال گناهکاریش برات بیشتره.
آرش تو این فازای آخر شدیدا بیگناهی بازی کرده و من از اعدامش میترسم واقعا ! اونم تو این فاز اینکه جادوگر یا شیطان باشه برام قابل هضم نیست ولی غیرممکن هم نیست.
نمیدونم !!
نمیدونم واقعا.:(

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
صدرا

نمیدونم !!

شدیدا بیگناهی رو میشه برا ما هم توضیح بدی؟ اگه از رو هو نبود قشنگ مثال بزن وقت داریم فعلا

و اینکه بنظرت من چیم؟

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
من واقعا دیگه نمی‌کشم ولی زورم میاد بیام ۲۴ ساعت وقت بذارم برا بازی بعد طرف بگه وجدان نداری شرف نداری.

زدی تو کار ننه من غریبم بازی؟ برو دوباره یه چیزی پیدا کن بیار من اشتباهش رو ثابت کنم ماسمالیش کنی.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
من واقعا همه حرفامو زدم دیگه از اینجا به بعدش بیخودیه. یه نفره نمیشه بازی رو دراورد وقتی از ۱۵ نفر ۳ تا بیگناه بوده کلا :)) . بیگناه هرکی هست درست فکر کنه و رای بده. دیگه پستی ندارم بدم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین