برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور هفتم مافیا | Unfinished

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
از هادی تقاضا دارم شفاف سازی کنه هرجای بحثش شوخی بود بگه اینجا و اینجا شوخی بوده اینجا جدی بوده. چون من تا قبل ورود رامتین فکر میکردم همش شوخی بوده.

Fm90

کاملا مشخصه کدوم جدی بوده کدوم شوخی
اینکه میگم گاد اسامی گناهکارا گفته بهم بنظرت شوخیه یا جدی ؟ :دی

حقیقتش تارگتی که زدم کاملا حسی بود، واکنش رامتین بسیار عجیب بود با این که کلا 6-7 خط صحبت کرد اما من کوچک ترین پالس شهروندی ازش نگرفتم . حرفاش پر از عصبانیت، فشار و تناقص بود .

بازیکن آماتورم نیست که بگیم اشتباه کرده، پس برای من قطعا میشینه مافیا

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
اول بگم من کلا تندم و شخصیتم عصبیه یکی میاد بی دلیل گیر چرت میده هم عصبی تر میشم. از افرادی که میسناسنم هم میتونین بپرسین.
هنوز پست ندادم اومده الکی گیر داده خب حرصم میگیره دیگه. حالا این چه ربطی به این داره که کناهکارم یا بیگناه.

هادی:
بعد میگم گنده گوزی میکنی ناراحت میشی. گناهکار به اندازه هست قرار نیست همه روز اول لو برن؟ خب این اگه گنده گوزی نیست چیه.
همش تاکیدت به شهروند نا آگاه و بی گناه بودن هم مشکوکه

در مورد چاوش من کجا گفتم مطمئنم شهرونده؟ در مورد حرفی که تو در موردش گفتی، گفتم من و اون چه ربطی به هم داریم که میگی یکیمون گناهکاره؟ که گفتی همینجوری عشقی اسم آوردی و چون من جواب دادم برات ۹۵ درصد گناهکار شدم!

در مورد حرفی که عماد زد کل حرفم اینه که پستش به طور کلی طبیعی نبود ولی تیپیکال عمادی بود، پس با این که کلا کمی مشکوکه ولی برا شخص عماد خیلی عجیب نیست.

و آره من مثل تو ادعا نکردم اسامی گناهکارا بهم اعلام شده که توی فاز یک که هنوز فقط در مورد بالانس نظر داده شده بیام به قول خودت تارگت سفت بزنم و هنوز بازی شروع نشده بگم یکی ۹۵ درصد گناهکاره.

تازه‌وارد
پسندها
5
امتیازها
0
سلام خدمت دوستان عزیز

در مورد بالانس بازی ، دوستان تحلیل کردن که تحلیل های خوبی هم بودن. البته به نظر من زیاد مهم نیست تعداد نفرات بالاخره یکی کمتر یکی بیشتر بعدا مشخص میشه. مهم اینه که گناهکار شناسایی کنیم و از بازی حذف کنیم.

تا اینجا صحبت هایی که شده که احساس میکنم بیشتر برای استارت بازی بوده و به قطعیت نمیشه نظر داد یا بهش استناد کرد. اما خب دوست دارم صحبت های عماد در رابطه با پست دیروزش رو بشنوم و همچنین این بحثی که بین هادی و رامتین پیش اومده رو جدی تر دنبال کنم. از رامتین میخوام که علت این واکنش تند رو توضیح بده.

در مورد شک های خودم هم بعدا صحبت میکنم. فعلا یه کمی تعداد پستها کمه و افرادی که هنوز صحبت نکردن زیادن.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
مهسا
خب اعصابم خورد شد حتی هنوز بالانس رو‌ بررسی نکردم میبینم یکی‌اومده میگه از بین رامتین و چاوش یکی گناهکاره!
این که لحنم چطوریه فکر نکنم خیلی ربطی در مورد نقش داشته باشه.

در مورد حرف آخرت هم خودت میگی نمیدانی دیگه من چی ‌بگم

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
درود

تا این‌جای کار حدس اولیه‌م از بالانس، پنج مافیا به‌علاوه‌ی دو فرقه با سه فرعی یا سه فرقه با دو فرعی، هست.

نکات قابل ذکر تا این‌جا: واکنش رامتین به هادی یکم زیادی اگزجره بود. :دی البته من یادمه که رامتین تو دورهای قبلی هم همچین کول و آروم نبود و رگه‌هایی از بی‌اعصابی همیشه یادمه از بازیش.
عماد کلا عادتشه همیشه و در هر شرایطی این تیپیکال پست‌هاش هست که ببخشید از فردا بیشتر هستم. :ذی

هادی
الآن با دو تا پست شوخی خنده‌ی فاز اول چطوری قطعی مافیا تعیین می‌کنی؟ ای شهروند ناآگاه. :دی بعد اصلا چرا مافیا شاید فرقه باشه. :دی شاید قاتل فرعی باشه.:دی

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
یاسین

به قول هادی مشخصه کدوم‌ پست شوخیه کدوم‌ جدی
خود چاوش و عرفان و هادی میتونن بگن کدوم جدی بودن کدوم شوخی کردم.

من حرفم اینه نوع اتهام زدنت با حرفای خودت تناقض داره.
به چاوش میگی گیر بر اساس پستای فاز صفر درست نیست در حالی که واضحا رای و گیرش شوخی بود و نشونش هم اون قهقهه زدن هاش
اما عرفان حداقل واضحا گیر جدی به عماد داد.

- - - Updated - - -

من با هادی کار ندارم چون همون اول به سبک دادگاهای شیخ صادق خلخالی برا خودش حکم نهایی هم صادر کرده
فقط بقیه بگن الان من مشکلم چیه؟!

این که لحنم عصبیه؟ این که وقتی فقط دو سه نفر پست داده بودن هنوز پست ندادم؟

تازه‌وارد
پسندها
5
امتیازها
0
هادی
الآن با دو تا پست شوخی خنده‌ی فاز اول چطوری قطعی مافیا تعیین می‌کنی؟ ای شهروند ناآگاه. :دی بعد اصلا چرا مافیا شاید فرقه باشه. :دی شاید قاتل فرعی باشه.:دی

آره این منطقیه

هادی
دوست دارم در این مورد صحبت هاتو بشنوم

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
فری:
سیخونکاییم که به عماد زده شده (با عرفان شروع شد) باید بگم درسته که عماد کلا همینطوریه ولی سابقه نداشته از اول بازی تو فاز صفر اینو بگه معمولا میاد یکی دو پست شروع میده بعد غیب میشه بعد میاد اینو میگه، در کل باید یجوری شروع کرد دیگه.
متوجه نشدم الان کار عماد اوکیه برات یا منطقی نیست از نظرت؟
فقط اینکه این بازیکنی که دو نقش داره دیگه چطوریه؟ ممکنه منظور همون بی گناه بی نقشی باشه که نقش میگیره یا کلا منظور یه چیز دیگست؟
اینو گاد نوشته : به یکی از بازیکنان دو نقش داده شده که با هم تداخل نداره. اینو من اینطوری برداشت کردم که یکی همزمان دو تا نقش داره. مثلا ممکنه یکی همزمان شهروند ساده باشه با یه نقش دیگه. چون توی توضیحاتش گفته نقشهاش با هم تداخل نداره.

هادی:
چرا مجددا تکرار کردی که فقط دنبال مافیایی:دی دلیل خاصی داره با فرقه کاری نداری؟:دی (عجبا تا بجنبم دیدم رضا اینو پرسیده:دی) ولی پاکش نمیکنم:دی

رامتین:
منتظرم در مورد بالانس بخونم نظرتو.
من با هادی کار ندارم چون همون اول به سبک دادگاهای شیخ صادق خلخالی برا خودش حکم نهایی هم صادر کرده
فقط بقیه بگن الان من مشکلم چیه؟!

این که لحنم عصبیه؟ این که وقتی فقط دو سه نفر پست داده بودن هنوز پست ندادم؟
به نظرم یه کم جدی برخورد کردی با چیزی که هادی گفته بود، گیر بیخودی بود که نباید انقدر جدی میگرفتیش. خیلی جدی گرفتیش ولی. ولی خب شناختی از بازیت ندارم واقعا و قسمت نشده بیشتر از یکی دو روز بازی کنیم.

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
سلام به همه، به خاطر تاخیرم از همتون و گاد عزیز عذرخواهی میکنم، من بخاطر کمبود وقت فقط الان شروع میکنم پست ها رو از شروع فاز یک میخونم و بررسی ای اگه بود تا اینجای کار ارائه میدم
و اینکه از فردا مدت زمان بیشتری رو هستم پیشتون

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
Ramtin

این که شخصیتت تنده و عصبی مشکلی نیست ولی من انتظار داشتم همین شخصیت تند رو ادامه بدی نه اینکه عقب نشینی کنی . من کلا با توضیح مخالفم، شما با اون ابهت و جاه طلبیت میای حمله می کنی به من و بعدش میای توضیح میدی که آی اَیهُ النَاس من عصبی بودم و اعصابم خورد بود ؟ اگه من مافیایتم پس چرا توضیح میدی بهم ؟
من دارم قاطع بهت میگم مافیا اما تو جرئت نداری به من حتی تارگت درست حسابی بزنی :دی تو حتی به کارت خودتم مطمئن نیستی و مشخصه داری محتاط بازی می کنی

هادی
الآن با دو تا پست شوخی خنده‌ی فاز اول چطوری قطعی مافیا تعیین می‌کنی؟ ای شهروند ناآگاه. بعد اصلا چرا مافیا شاید فرقه باشه. شاید قاتل فرعی باشه.

RezaZ

مگه آیه از آسمون نازل شده حتما باید 4-5 تا فاز بگذره بعد مافیا بگیم ؟ اتفاق بنظرم مافیایی که میشه روز 1 پیدا کرد روز 4-5 نمیشه چون هرچی میریم جلو بازی پیچیده تر میشه

پ.ن: راجع به این قضیه که چرا فرقه رو نمیگم منظورم از مافیا گروه های گناهکاری هست پس شلوغش نکنید الکی .

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
خب سلام

اولا در مورد این مزخرفی که هادی گفت، بازی هنوز شروع نشده چی بگم و از چه پستی تشکر کنم؟ تا نیمه شب دیشب که فاز صفر بود. بعدشم که دو سه تا پست راجع بالانس بود.

مثل تو بیام بگم اسامی همه گناهکارا به من اعلام شده؟!

این همه آدم هنوز پست ندادن و تشکر نکردن اومده به من گیر داده.

در مورد هادی از همون پست اولش و اون گنده گوزی هاش در مورد معرفی روزی یه مافیا و این که مدام تکرار میکنه بیگناهم حس خوبی نداشتم و این ربطی به حرفی که الان در موردم زد نداشت. این از این.

و ضمن این که ربط من و چاوش چیه که بین من و اون یه گناهکار هست؟

در مورد عماد.
این که کلا هیچی نشده اومده میگه از فردا بیشتر هستم و انگار قرار بود فاز صفر بیشتر باشه. کلا پست عادی ای نبود اما کلا دیفالت پستاش از وقتی یادمه اینه که من فعلا نیستم بعدا بیشتر هستم. ولی در هر حال کمی مشکوک شد برام.

- - - Updated - - -

برلین
چاوش که پستش شوخی بود واضحا
منتها با این استدلال باید به عرفان و هادی که با توجه به پست فاز صفر به عماد گیر ‌جدی دادن بیشتر گیر‌ بدی.
چرا اونا رو ول‌ کردی گیر دادی به چاوش؟

فعلا پستارو تا اینجا خوندم و ادامه رو نخوندم.
ولی حاجی چرا انقدر عصبی متن نوشتی، یا شایدم من حس عصبانیت و دعوا گرفتم؟!
درکل الان چون تازه شروع شده و شناخت ندارم برای همین کاری با خوده موضوعات و درستو غلطی متنت ندارم (ممکنه بعدا حالا جای فکر داشته باشه).
ولی این تندیش بنظرم عجیب اومد

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
در مورد چاوش من کجا گفتم مطمئنم شهرونده؟ در مورد حرفی که تو در موردش گفتی، گفتم من و اون چه ربطی به هم داریم که میگی یکیمون گناهکاره؟ که گفتی همینجوری عشقی اسم آوردی و چون من جواب دادم برات ۹۵ درصد گناهکار شدم!

Ramtin

به اسم چاوش حساسیت داری فک کنم ، چون کلا منو یاسین اسمشو آوردیم و به جفتمون توپیدی :دی تو چی از چاوش می دونی که ما نمی دونیم ؟ من اصلا می خوام بهش بگم مافیا، شما وکیل وسی شی ؟

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
هادی:
اتفاق بنظرم مافیایی که میشه روز 1 پیدا کرد روز 4-5 نمیشه چون هرچی میریم جلو بازی پیچیده تر میشه
چه منطقیه این؟!!! به نظرم شهروند ناگاه بازی اونم زمانی که حتی یه شب رو هم ندیده نباید اینطوری قاطع نظر بده! عصبانیت رامتین طبیعی نبود و نظر خیلیا رو جلب کرد و البته صحبت بعدیت که گفتی کوتاه اومد هم نظرمو جلب کرد و تا حدودی میتونه درست باشه(باید بررسیش کنم) ولی در حدی نبوده که بدون بحث و توضیح خواستن انقدر محکم دم از سایدش بزنی و با قطعیت بگی مافیامو پیدا کردم. یه جوریه این اصرارت به گناهکار بودن رامتین. جای بحث داره هنوز این موضوع و نمیشه قاطع در موردش نظر داد.

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
Fm90

کاملا مشخصه کدوم جدی بوده کدوم شوخی
اینکه میگم گاد اسامی گناهکارا گفته بهم بنظرت شوخیه یا جدی ؟ :دی

حقیقتش تارگتی که زدم کاملا حسی بود، واکنش رامتین بسیار عجیب بود با این که کلا 6-7 خط صحبت کرد اما من کوچک ترین پالس شهروندی ازش نگرفتم . حرفاش پر از عصبانیت، فشار و تناقص بود .

اگه بازیکن آماتور نیست پس باید بلد باشه گناهکار بودنی هم خودشو ریلکس نشون بده.
درکل تندیش در حدی بود که گوشه ذهن باشه نه درحدی که قاطعیت توی کلامت بده.
این قاطعیتت جای فکر داره.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
رامتین
در مورد عماد.
این که کلا هیچی نشده اومده میگه از فردا بیشتر هستم و انگار قرار بود فاز صفر بیشتر باشه. کلا پست عادی ای نبود اما کلا دیفالت پستاش از وقتی یادمه اینه که من فعلا نیستم بعدا بیشتر هستم. ولی در هر حال کمی مشکوک شد برام.
چرا حس کردم می‌خوای بذاری یه نیمچه شک روی عماد بمونه و در عین حال از خودت مایه نذاری؟‌ :دی یعنی مثلا من گیر دادن عرفان رو می‌تونم درک کنم، تو اون نقطه برای شروع بازی مناسبه. منتهی این کامنت تو رو نمی‌تونم درک کنم. چه گرهی از بازی باز می‌کنه؟ حس می‌کنم می‌خواستی با این پست جو اول بازی رو پررنگ کنی رو عماد.

در مورد بقیه‌ی حرف‌هات، کاری ندارم که عصبانی شدی ولی منم موافقم واکنشت اگزجره بود. :دی فقط این تیکه از چشم بقیه دررفت به نظرم:
این همه آدم هنوز پست ندادن و تشکر نکردن اومده به من گیر داده.
ناخوداگاهِ گناهکاریه این یا چی؟ :دی تو مافیا هرکی در جواب اتهام بگه «چرا من؟» قطعا ریگی به کفششه :دی

صدرا
خب سلام
یه چیزی رو بگم همین اول بازی اونم اینه که واقعا خوب بازی کنید.
استدلال خوب بیارید، سوال تکراری نپرسید مثل دورای قبل که به بازی جریان بدیم نه اینکه گره بزنیم بازی رو که این اصلا به نفع بیگناها نیست.
پس تو بازی ای که به قول هادی برگزار کننده هاش هم دوست دارن گناهکار ببره، خلافش و ثبت کنیم.
این چی بود الان صدرا؟ :| انقدر نگران خوب بازی کردن بیگناهایی، یوزر پس بدیم جامون بازی کنی؟ :))
نه حالا جدی هدفت از این coach کردن چی بود؟ :دی چون خب با خوندنش اولین چیزی که به ذهن می‌رسه اینه که «صدرا داره ادای بیگناها رو در میاره.» اینطور نیست؟ :دی

کارآموز مافیا
پسندها
0
امتیازها
5
مدال‌ها
1
Ramtin

RezaZ

مگه آیه از آسمون نازل شده حتما باید 4-5 تا فاز بگذره بعد مافیا بگیم ؟ اتفاق بنظرم مافیایی که میشه روز 1 پیدا کرد روز 4-5 نمیشه چون هرچی میریم جلو بازی پیچیده تر میشه

پ.ن: راجع به این قضیه که چرا فرقه رو نمیگم منظورم از مافیا گروه های گناهکاری هست پس شلوغش نکنید الکی .

" این منطق که میگی مافیایی که میشه روز یک پیدا کرد .." از کجا اومد؟
اتفاقا بازی جلوتر که بره بخاطر فازه شب ، باتوجه به نقشها یسری شهروندا میتونن خوب تاثیرگذار باشنو گره بازی رو باز کنن
این عجول بودنت و این منطقی که نمیدونم از کجا اومده باز جای فکر داره

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
این فاز یک پست باید بدید، اونم بدون رای اعدام، بندگان نا سپاس.

در مورد داستان، بازم توضیح میدم که داستان دو بخش داره، بخش اصلی و فرعی. اونی که به اتفاقات بازی مربوطه بخش فرعی هست که معمولا خیلی طولانی نیست. اگر خوندن داستان اصلی براتون جذاب نبود. می تونید فقط اون بخش رو بخونید.

عزیزم تو همه چیت جذابه :)) ولی همونطوری که برا ما محدودیت خطوط وضع کردی یه محدودیت خطوط هم برا داستان اصلیت بذار، اگه نذاری حس می کنم ته این دور یه رمان ۴۰۰ صفحه ای راحت بتونی دربیاری ازش :))
----------------

هادی

تارگت حسی زدن که اوکیه، ولی اینکه از یه واکنش یهو حس ۹۵-۵ بگیری و بعدا هم بگی قطعا مافیا میشینه یکم دور از ذهن و عجیب هست. جواب رامتین کمی جدی‌تر از حالتی بود که شاید همه انتظار داشتن منتهی این که حس به ۹۵ درصد برسه یهو رو قبول ندارم.

شلوع خاصی ندیدم بشه و البته توضیحت هم می تونه درست باشه، ولی گیرهایی که دیدم منطقی بوده، حتی اگه از جانب گناهکاران باشه. اگر بیگناه هستی، دقت کن رو حرف زدنت که سواستفاده نشه پس :دی

-----------
در مورد بالانس صحبت های آرش و رضا اوکی بوده. به نظرم اول باید ساده گرفت بالانس رو، همین ۱۰ (گناهکار ها و فرعی باهم) به ۱۰ حدودا. هرچند احساس شخصیم اینه ۱۱ به ۹ باشه. اما خب چون نقش‌ مرض دار برای بیگناه مثل ستون پنجم هم هست (به دلیل حضور سناتور حسم اینه که باید اونم باشه تو بازی. امیرم که دوستش داره :)) ) ممکنه همون ۱۰ به ۱۰ باشه. اون بازیکن ۲ نقش ئه هم احتمال بیشتر تو ساید بیگناه ها حضور داشته باشه به نظرم.
حدس خودمم مافیا ۵ فرقه ۲ و فرعی ۳ هست. مافیا و فرقه جز این اعداد یکم بالانس رو عجیب می کنه به نظرم. ۶ مثلا زیاده و ۴ کم. مگه خیلی ۴ تای قوی باشه و یا همون دو نقش ئه مثلا تو مافیا باشه. فرقه هم ۳ که قوی میشه. ذاتش اینه با جذب بیشتر بشه پس فعلا ۲ منطقیه در نظر بگیریم. فرعی رو سخت تر میشه حدس زد. همون ۳ بگیریم فعلا.

- - - Updated - - -

ناخوداگاهِ گناهکاریه این یا چی؟ تو مافیا هرکی در جواب اتهام بگه «چرا من؟» قطعا ریگی به کفششه
آرش
جنرالی، خیلی موافقم با این اصل. احسنت :دی

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
مهسا

در مورد بالانس از اونجایی که گاد خودش توضیحات نسبتا خوبی داده خیلی جای بحث نداره
طبیعیش هم همینه که بین ۲۰ تا بازیکن بین ۴ تا ۶ نفر مافیا باشن، ۲،۳ نفر فرقه، ۲،۳ نفر فرعی و بقیه بیگناه
از داستان به جز همون عدد پنج (که جز مافیا نمیتونه اشاره به چیز دیگه ای باشه) چیز خاصی در نیاوردم.

اما نظر شخصی بخوام بدم
حس‌میکنم مافیا به همون دلیلی که اشاره شد ۵، فرعی از نظرم ۳ چون ۴ تا فرعی زیاد منطقی نیست و ۲ تا هم گفته حتما هست پس احتمالا یکی دیگه هم باشه.
بیگناها هم که هفت نفر‌ قطعی داریم، از نظرم از بین چهار نقشی (روئین تن، سامورایی، کاراگاه و پلیس) که گاد گفت یک یا دو نفرن حداقل دو‌تاشون دو‌نفره هستن پس میشه ۹ نقش بیگناه و مستشار که گفت یک یا دو یا سه هم‌ از مظرم حداقل ۲ نقش داریم چون اگه یکی‌ بود احتمال سه نفر هم مطرح نمیکرد. پس میشه ۱۱ نقش بیگناه که یه نفر دو‌ نقش داره (فکر کنم منظور گاد این بود که یه بیگناه دو‌ نقش داره) پس میشه ۱۰ بیگناه.

اگه حدسم در مواردی که گفتم درست باشه پس ۵ مافیا و ۳ فرعی و ۱۰ بیگناه داریم. پس ۲ تا فرقه هم داریم.

هادی

دقیقا در مورد چی عقب نشینی کردم؟ این که جواب (به قول تو توضیح) دادم عقب نشینیه؟ اینم اتهام جدید!
الان برچه اساس فاز اول باید تارگت محکم بدم و بگم فلانی مثلا صد در صد مافیاس! خدایی خیلی چرت میگی.
فقط هم در مورد مافیا میگی و چیزی از فرقه نمیگی. چیزی که خیلیا اشاره کردن و مدام‌ هم تکرارش میکنی. آخرم‌ با یه منظور از مافیا یعنی گناهکاری و شلوغش نکنین میخوای قضیه رو ختم کنی.

من چند دوره پیش هم یادمه یه بار روزای اول بهم اتهام بیخودی زدن خیلی عصبی شدم و عصبی بازی کردم و شب دوم، سوم هم زدنم. حس میکنم یکی که منو میشناخته به هادی گفته الکی به رامتین گیر بده عصبی میشه بعد اعدامش میکنیم.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
درباره رامتین و هادی:

من میتونم تایید کنم که رامتین لحنش همینجوری تنده و حس شوخ طبعی توی بازی نداره کلا و چند دور اخیر که بوده اول بازی لحنش همینجوری بوده اما توی این دور اولین باره که میبینم از لغاتی مثل گنده گوزی و مضخرف گفتن برای توصیف یه بازیکن دیگه استفاده میکنه به خودی خود اینا کلماتین که میتونه تنش ایجاد کنه و هادی حق داره اینجا واکنش نشون بده اگر منم مخاطب رامتین بودم واکنش نشون میدادم با علم به اینکه حتی رامتین لحنشو میشناسم.

از طرفی واکنش های هادیم به نظرم عجولانه و احساسی رسیده، توی این پست آخر میاد میگه رامتین احتیاجی به توضیح دادن نیست(هست :/ خیلیا ممکنه لحن رامتینو نشناسن و اشتباه برداشت کنن) "چرا عقب نشستی؟ " انصافا هیچ جای پست رامتین من حس عقب نشستن نگرفتم،" رامتین داره میگه انقدر که استدلالای هادی بی اساسه و برای خودش حکم صادر کرده کاری به کاریش ندارم شما بگید مشکل من چیه؟ "

درک میکنم "تارگت زدن" هادی رو روی حس به رامتین، رامتینم میتونست لحن بهتری پیش بگیره واقعا ولی خوب جز خصوصیاتشه این، این بحث میتونست به نحو خیلی بهتری مدیریت بشه که مفید واقع بشه برای بازی ولی عجله هادی داره رامتینو از بحث خارج میکنه بنظرم باید سعی کنید بحث و به سمت مفید شدن ببرید، اگر لازمه از اول شروع کنید از اونجایی که اوضاع شروع کرد به از دست دررفتن برگردید.

مهسا:
توضیحت درباره اون بازیکن دو نقش یکم مبهم بود، بی گناه بی نقش با چه نقشی میتونه تداخل داشته باشه؟ یعنی بنظرت این بازیکن دو نقش یکی از نقشاش نمیتونه بی گناه بی نقش باشه؟

در مورد عماد هم گفتم که درسته این جمله رو زیاد میگه ولی یادم نمیاد تا حالا تو فاز شروع گفته باشه این برام جالب بود و دوست دارم ببینم چی میگه، یه جورایی حس میکنم سیخونک عرفان بهش هم بخاطر همین بوده.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
در مورد دفاعم از چاوش:
حس میکنم گیر بیخودی بهش داده شد و ازش دفاع کردم. از بین پستای مفید مافیا هم یکی از کارایی که انجام میشه همین دفاع از شخصیه که حس میکنی بیگناهه.

آرش:

در مورد عماد کلا نظرم همونه که گفتم، پستش به طور کلی طبیعی نبود ولی برا عماد خیلی هم غیر طبیعی نبود، نمیدونم منظورو رسوندم یا نه. یه جورایی گوشه ذهنم رفت برا این که از همین اول داره برا کم فعالیت کردن بهونه میاره.

در مورد اون نکته که کسی اشاره نکرده بود تو اشاره کردی هم بگم که خب به من گیر داده میگم چرا به من گیر داده؟ این کجاش ریگی به کفش داشتنه؟

- - - Updated - - -

در مورد دفاعم از چاوش:
حس میکنم گیر بیخودی بهش داده شد و ازش دفاع کردم. از بین پستای مفید مافیا هم یکی از کارایی که انجام میشه همین دفاع از شخصیه که حس میکنی بیگناهه. لازم هم نیست توی دفتر اسناد رسمی بهم وکالت داده باشه. الان مثلا میخوای از این چیو ثابت کنی؟ من و چاوش هم تیمی ایم؟

آرش:

در مورد عماد کلا نظرم همونه که گفتم، پستش به طور کلی طبیعی نبود ولی برا عماد خیلی هم غیر طبیعی نبود، نمیدونم منظورو رسوندم یا نه. یه جورایی گوشه ذهنم رفت برا این که از همین اول داره برا کم فعالیت کردن بهونه میاره.

در مورد اون نکته که کسی اشاره نکرده بود تو اشاره کردی هم بگم که خب به من گیر داده میگم چرا به من گیر داده؟ این کجاش ریگی به کفش داشتنه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین