برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور هفتم مافیا | Unfinished

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
یک سوال
الان اگه مهدی شهردار نبوده و اون گیری که به استفاده سهمیه شهردار داده بود برای اینکه خودش شهردار بود، نبوده
چقدر احتمال میدین رامتین شهردار بوده باشه و لباس داشته؟
یا اینکه اون فاز شهردار از سهمیش استفاده کرده و سهمیه سناتور نبوده؟

حاجی من سر اون پستت رفتم نقشا رو زیرو رو کردم به نتیجه ای نرسیدم هیچ نقشی نیست که بخواد نگران تیر باشه غیر حفاظتیا:دی اگر حفاظتی بود یا مستشار(فرقی نمیکنه درکل) میتونستی یه طور دیگه بگی :دی علامت سوال بزرگی شد برام اون:دی

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
یک سوال
الان اگه مهدی شهردار نبوده و اون گیری که به استفاده سهمیه شهردار داده بود برای اینکه خودش شهردار بود، نبوده
چقدر احتمال میدین رامتین شهردار بوده باشه و لباس داشته؟
یا اینکه اون فاز شهردار از سهمیش استفاده کرده و سهمیه سناتور نبوده؟

:13:

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
محمدرضا حکومت نظامی رو رامتین از اون دنیا انجام داده؟ :)) چی میگی؟
درسته :))
حالا گزینه دوم چی؟:دی
البته الان که گفتین با توجه به اینکه کسی زیاد به اینکه اون فاز سناتور از سهمیش استفاده کرده گیر نداده حس میکنم همون فرض درست بوده

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
حقیقتا من هنوز شیو هستم

مهدی مگه شهردار نبود لعنتی؟ شدی سعید دور قبل که فاز کاراگاهی ورداشته بود؟ :)) خدایی چرا پالس های اشتباه میفرستین ملت به اشتباه بیفته :45:

یحتمل رامتین خیاط بوده پس تروریست که نمیتونه باشه

الان پس اگه مافیا رو 5 بگیریم و فرقه رو 2 یه جادوگر و یه تروریست داریم با یه جوکر و 4 تا بیگناه

میگم یه وقت مث دور پیش نشه که مافیا رو 5 گرفتیم یهو 6 شن :/ یا مثلا فرقه به نظرم خیلی ضعیف میشه با 2 نفر و اینهمه غ ق جذب :29:

نظرتون چیه؟

رضای کنتراتی کثافت :45:

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
حاجی من سر اون پستت رفتم نقشا رو زیرو رو کردم به نتیجه ای نرسیدم هیچ نقشی نیست که بخواد نگران تیر باشه غیر حفاظتیا:دی اگر حفاظتی بود یا مستشار(فرقی نمیکنه درکل) میتونستی یه طور دیگه بگی :دی علامت سوال بزرگی شد برام اون:دی
منظورم مستشار بود و فکر کنم واضح گفتم
از نظر کسی که مستشاره
تا وقتی که مافیا یا قاتل تو بازی هست احتمالا خوردن زیاد هست و طبیعی هست که نمیتونه با خیال راحت از نقش هایی مثل پلیس یا کاراگاه که نقش شناسایی دارن استفاده کنه
وقتی بدونه که قاتل مرده و سهمیه مافیا رفته و جنگیر هم مرده و جذب فرقه سخت تر شده، مطمئنن اون حس اطمینان خیلی بیشتر میشه که بخواد از نقش های شناسایی استفاده کنه
الان واضح بود که چرا تو تاپیک گفتم تا همه بخونن و مثل من اشتباه نکنن؟

- - - Updated - - -

حقیقتا من هنوز شیو هستم

مهدی مگه شهردار نبود لعنتی؟ شدی سعید دور قبل که فاز کاراگاهی ورداشته بود؟ :)) خدایی چرا پالس های اشتباه میفرستین ملت به اشتباه بیفته :45:

الان پس اگه مافیا رو 5 بگیریم و فرقه رو 2 یه جادوگر و یه تروریست داریم با یه جوکر و 4 تا بیگناه

میگم یه وقت مث دور پیش نشه که مافیا رو 5 گرفتیم یهو 6 شن :/ یا مثلا فرقه به نظرم خیلی ضعیف میشه با 2 نفر و اینهمه غ ق جذب :29:

نظرتون چیه؟

داداش شهردار حکومت نظامی کرده
مهدی چجوری شهردار میشه؟

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
با توجه به رای ها مطمعنم مافیای باقی مونده تو رایای ممل بوده که برا خودش بعدا اعتبار بخره! جز این نباید باشه . جادوگرم همونجاست

ضمنا رای ندادن عارش و نبودنش برا من عجیب بود!

القصه یکی از بین ممدرضا و ممد و مهسا و فری جادوگره یکیشم مافیا اگه سورپرایزی نداشته باشیم اوضاع خوبه

کاش سرعتی بود فازها همین امشب تموم میشد

- - - Updated - - -

ممدرضا

داداش من داشتم یه مراقبه ای با روح مهدی برگزار میکردم تو جدی نگیر

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
با توجه به رای ها مطمعنم مافیای باقی مونده تو رایای ممل بوده که برا خودش بعدا اعتبار بخره! جز این نباید باشه . جادوگرم همونجاست

القصه یکی از بین ممدرضا و ممد و مهسا و فری جادوگره یکیشم مافیا اگه سورپرایزی نداشته باشیم اوضاع خوبه

- - - Updated - - -

ممدرضا

خوب از اون 4 نفر به کیا شکت بیشتره؟ نظرت درباره جوکر ؟

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
حقیقتا من هنوز شیو هستم

نظرتون چیه؟

عرفان حالا چرا یاکوزا نداریم و تروریست داریم؟

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17

- - - Updated - - -

ممدرضا

که من تو رای های مملگر نبودم.هول نشو :دی رضا بود و فری بود محمد و محمدرضا.

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
مهسا

عرفان حالا چرا یاکوزا نداریم و تروریست داریم؟

که من تو رای های مملگر نبودم.هول نشو رضا بود و فری بود محمد و محمدرضا.

هول نشدم خیالت تخت الان مثلا با این جمله چیو میخای به رخ بکشی؟ هیجانی نشو ریلکس باش تو رای های ممل نبودی ولی باطل کردنت باعث شد اون اعدام بشه و کاملا تعیین کننده بود. توفیری نداره به هر حال!

منظورمم از تروریست اونجا همون یکی از نقشهای انتحاری مافیا بود که باقی مونده! چون معمولا تروریست داریم و عادت کردیم به نمایندگی گفتم وگرنه احتمال اینکه یاکوزا هم باشه خب صد البته هس!

فری

خوب از اون 4 نفر به کیا شکت بیشتره؟ نظرت درباره جوکر ؟

راستش هنوز نتونستم تصمیم بگیرم ولی احتمال بالا ممد برا من حادوگره و مهسا یا ممدرضا مافیا ، جوکر هم دوس ندارم تو باشی واقعیتش چون بیگناهانه بودی ولی از بین تو و عارش هم جوکر میبینم

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
مهسا

هول نشدم خیالت تخت الان مثلا با این جمله چیو میخای به رخ بکشی؟ هیجانی نشو ریلکس باش تو رای های ممل نبودی ولی باطل کردنت باعث شد اون اعدام بشه و کاملا تعیین کننده بود. توفیری نداره به هر حال!

منظورمم از تروریست اونجا همون یکی از نقشهای انتحاری مافیا بود که باقی مونده! چون معمولا تروریست داریم و عادت کردیم به نمایندگی گفتم وگرنه احتمال اینکه یاکوزا هم باشه خب صد البته هس!

فری

راستش هنوز نتونستم تصمیم بگیرم ولی احتمال بالا ممد برا من حادوگره و مهسا یا ممدرضا مافیا ، جوکر هم دوس ندارم تو باشی واقعیتش چون بیگناهانه بودی ولی از بین تو و عارش هم جوکر میبینم

خب باشه من میگم در جهت اعدام مملگر و چیزی که بیگناهام میخواستن رایمو برداشتم از آرش. دلیلمم گفتم. تو میگی من و مملگر جفتمون مافیاییم، من به نظرت چقدر سفیدم تو بازی؟ وقتی مملگر اعدام نمیشه با ۴ رای مرض دارم رایمو باطل کنم که اعدامش کنم؟ دیگه خودزنی در این حد به نظرم احمقانس 😁 تازه اگه من یه کم سفید باشم برای اونایی که تو بازین شاید منطقی باشه این کار ولی وقتی سفید نیستم چرا باید همچین کاری انجام بشه آخه 😁 الان میای در جوابش میگی واسه اینکه خودتو سفید کنی 😁 هول نشو چیز خاصی نیستا! همون هیجانی نشو ریلکس باشه که خودت گفتی. اگه من همین تروریستو میگفتم و بعد در جواب ابهام بقیه میگفتم به نمایندگی گفتم تو قبول میکردی حرفمو؟

- - - Updated - - -

مهسا

چه اتفاقی افتاده در مورد مملگر که دوس داشتی نفر اول لیستم باشه؟ جالب بود

چی بود دقیقا حرکت عارش توضیح بده لطفا؟ نفهمیدم منظورتو

این آشفته بودنت که به تظاهر میخوره از یه چایی به بعد، دور های قبل من که یادم نمیاد به این حد بوده باشه یه حس فیک میده بهم.

چسبیدن به احتمالا و تحلیلایی که کمکی به روند بازی نمیکنه و هیچ گرهی از بازی باز نمیکنه! و اصرار به این مورد و جوابو به اینده موکول کردن و قبول نکردن عبث بودن این کار

از همه مهمتر که امروز به ذهنم رسید در صورت مافیا در نظر گرفتن صدرا ، تو میتونی یارش باشی و بحث بینتون زرگری بوده باشه! میدونی چی منو به این فکر انداخت ؟ اونجا که در جواب پویا گفتی خدایی من دیگه نباید براتون مافیا و فرقه باشم و خوشالم و اینا...این حسو القا کرد که کارتو به خوبی انجام دادی و با مافیا درومدن صدرا تو چون رای دادی بهش و باهاش درگیر بودی سفید میشی لاقل از مافیا بودن...ازونطرفم اول بازی به چاوش رای دادی و بحث میکردی ازونجام فرقه نیستی خدا بده برکت!

اینه فرضیه من ، نظرت چیه؟ بقیه هم لطفا نظر بدن
اینم داشتم جواب میدادم فاز قبل و فرستادم یه قسمتشو ولی بسته شده بود و پاک شد پستم. اولا که من هیچ جا نگفتم دوس دارم مملگر نفر اول لیستت باشه، صرفا چون بحث مطرح ۲فاز بود تعجب کردم که چرا درصدات براش انقدر پایینه. الان از کجا معلوم هم تیمی مملگر تو نیستی؟ 😁، رای ندادی بهش وقتی تقریبا همه بهش مشکوک بودن و حتی آخرین نفر مشکوکتم هست، رای مملگر هم که به تو بوده جهت رد گم کنی، البته من این احتمال رو هم میدم که شاید اینطوری خواسته برات دردسر درست کنه(باید بحثاتون رو بخونم یه دور فردا). من آشفتگی حس نمیکنم در خودم همیشه همین بودم حالا تو هی اصرار کن. آره بحث منو صدرا زرگری بوده از ۱ فاز قبل اعدامش هم باهاش درگیر بودم الانم به مملگر در بیرون رفتن از بازی کمک مستقیم کردم و کلا کمر همت به نابودی مافیا بستم 😁. اصلا من هیچی، با شناختی که از ۴ نفر مافیای خارج بازی داری به نظرت اینکارو میکنن؟دستی دستی ۲ نفرو بدن بیرون که من سفید شم؟ چقدرم که سفید شدم 😁 بقیه هم واقعا اینو نظر بدین.

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
سلام دوستان. ممل گر رو امیدوارم لباس نبوده باشه و نقش واقعیش بوده باشه، بی نظیر میشه. بررسیش می کنم در ادامه.

از امروز آخر هفته اس و دیگه کامل هستم. فعلا یک ریلکسیشن از کار انجام بدم و بعد برمی گردم. و مهم تر اینکه خیلی خوشحال شدم که شهردار هست و حکومت نظامی اعلام کرد :)).

میام همه جانبه راجع به قضایای مختلف پست میدم. اگر اون بالانسی که پویا چند پست پیش گفت درست باشه فعلاً وضع خوبه.

رضای جلاد :)). مبارکت باشه.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
قصدم ایجاد تنش یا لجبازی نیست
ولی اینکه صرفا اینکار رو نکردم باعث شک به اون شدت برای گزینه اول بشم برام قانع کننده نبود
در مورد اون پست رو ندادن هم بخوام راستش رو بگم امروز به شدت بی حوصله بودم و اون حس حوصله سر رفتن از بازی به شدت اومده :دی
که البته ربطی به بازی نداره قبول دارم
در مورد اون حالت شکارچی بودن درسته ولی تاحالا رایی بدون داشتن دلیل یا بحث کردن در اون مورد دادم؟
ولی جدای از اون چرا منو هنوز جز گزینه مافیات درنظر داری؟
جز رای دهنده ها و بحث کننده های اصلی صدرا و محمد امین بودم یعنی دوتا یارم رو تو دو فاز پشت هم فدا کردم که حس مثبت جمع کنم؟

ببین محمدرضا چیزی که باید دقت کنی اینه که من گزینه قوی که شک زیاد بهش داشته باشم نداشتم و بقیه شک هام در ادامه پست هاشون برام کمرنگ شد. وگرنه خیلی زود مثل خلفی رای می دادم بهش. وقتی گزینه قوی نداری، جزئیات ریز تعیین کننده میشه.
این که میگی حوصله نداری و اینا مشکلی نیست. هرچند من برای اولین بار در پست قبلیت لحن عصبی یا ناراحت دیدم. حالا اگه بیگناهی در ادامه امیدوارم جوری بازی کنی که نظرم برگرده.

در رابطه با ادامه حرفات: رای بدون دلیل نداشتی. نه. ولی با این تیم مافیایی که ما داریم می بینیم کاملا ممکنه یک بازیکن بیاد چنین کاری بکنه. چون به هر صورت اعضای اون تیم نسبت به هم اشراف بیشتری دارن و می دونن چه کسی چقدر شانس اعدام داره. و ممکنه قمار بکنن. تو ام گزینه بدی نیستی در کنار اون تیم. منتهی گزینه خوبی برای جادوگری هم هستی از دید من. شک ـم دو طرفه س.

از اینجا به بعد بازی بحث بالانس هم می تونه کمک بکنه، حالا هرکسی با چیزی که در ذهنش هست.
در رابطه با محمد من رفتم پست ها رو یه بررسی کردم. به نظرم درست میگی و یه جادوگر که 2 نفر بوده از اول بازی (2 فرقه قوی هست با این نقشا. 2 تا جذب درست اگه داشتن، الان 3 بودن و با یک اعدام می بردن. پس نگین ضعیفه.:دی) احتمالا اون مدلی رای نمیده که تو دادی. احتمال جادوگریت برام کم شد. از اون طرف مافیا ناهماهنگ به نظر می رسه از چیزی که ما در تاپیک دیدیم. برای همین یه مقداری به مافیا بودنت وزن میدم. ولی در کل فعلا برام گناهکاریت به نسبت فاز قبل کمتر شد.
(داخل پرانتز اینم اضافه کنم که مافیا هم در بالانس با 5 نفر به هیچ عنوان ضعیف نبوده. رامتین عملا رای آورد و اگه شب نمی مرد اعدام بوده. صدرا هم اعدام شد و محمدامین هم اعدام شد. حالا رامتین هیچی. فرض کنید به جای صدرا، مهسا اعدام میشد و محمدامین هم فاز قبل اعدام نمیشد که هر دو اتفاق های محتملی بودن با توجه به روند آرا، اینام شانس زیادی داشتن. بنابراین قوی هست با 5 نفر. اینم در مورد خیاط بگم، به نظرم همون رامتین بوده. چون فرض کنید رامتین سناتور بوده و قراره لباس بدن. لباس خیاط میدن نه لباس سناتور.:دی پس لباس دیروز منتفی هست با تقریب خوبی و دوست خوبم محمدامین:دی میشه قطعا سناتور. بنابراین با اون فرض 50.50 قبلیم که رامتین خیاط یا سناتور بوده، رامتین میشه خیاط و بعدش لباسی وجود نداره که بخوان بدن. صدرا هم همون میشه که اعلام شده.)

عرفان هم اخیرا حس بیگناهی داده ولی اون رایش به مهسا هنوز تو ذهنمه که بازیُ 6.6 کرد. اگه اینُ در نظر نگیرم، خیلی بی گناه میشه. ولی فعلا باید لحاظ کنم تا همه احتمالاتُ داشته باشم.
مهسا احتمال بسیار کمی به مافیا بودنش میدم. فرقه هم اگه باشه عملا یعنی قصد خودکشی داشته با حرکت چاوش؟ یه احتمالات ریزی تو ذهنم هست ولی فعلا فرعی=جوکر یا بی گناه فرضش می کنم.
فری و آرش در مجموع خیلی خوب بازی کردن و حس خوبی هم منعکس کردن. ولی کاملا ممکنه گناهکار هم باشن. استدلال جالبی فری انجام داد. تو ذهن منم هست این.:دی اگه باشن، احتمال مافیا بودن فری بیشتر از آرش و احتمال جادوگر بودن آرش بیشتر از فری هست.

رای این فازم مثل قبلی هست فعلا. ولی همه پست ها رو بررسی می کنم و احتمال تغییر وجود داره. خوب بازی کردین این دور و رای دادن سخت تر میشه هر فاز. ولی امیدوارم بتونیم مچ گناهکاران گرامی رو بگیریم.:دی

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
سلام
من از همه عذر می‌خوام که دیشب نبودم. حالم اصلا خوب نبود و انرژی روانیم تخلیه شده (ربطی به بازی نداره). الان هم زیاد حوصله‌ی بحث کردن و فکر کردن ندارم، منتهی تلاش می‌کنم به بازی ادامه بدم که زحمات گاد و بقیه خراب نشه و این موضوع روی روند و نتیجه‌ی بازی تاثیری نذاره.

پست‌ها رو خوندم. در مورد نقش‌های اعلام شده، به نظرم همون محتمل‌تره که رامتین خیاط بوده باشه و نقش صدرا و محمدامین واقعی بوده باشه، تا اینکه رامتین سناتور باشه و هم صدرا هم محمدامین لباس داشته باشن. اگه آرش دیروز بودم شک بیشتری به این موضوع می‌کردم تا ازش سواستفاده نشه ولی الان حوصله ندارم. بالانس هم الان به نظرم همون ۱ مافیا ۱ فرقه ۱ جوکره. مهدی هم اگه فدایی بوده باشه باید جلوی مرگ یه بیگناه تو شب بعدش رو می‌گرفت یعنی عماد نمی‌مرد حالا نمی‌دونم شاید کس دیگه‌ای نمرده. شاید هم عماد چون انتحار زده تاثیر نداشته روش.

در مورد افراد داخل بازی:

پویا: ۵۰ درصد بیگناه ۵۰ درصد مافیا. شاید مافیاش بیشتر. باید فکر کنم. فرقه بعید می‌دونم، فرقه‌ای که پویا و چاوش باشن فرقه نیست ایلومیناتیه باید جمع کنیم بریم. مافیا بودنش برام غیرمحتمل نیست، چون اگه بقیه‌ی اعضای مافیاش رامتین و صدرا و سعید و محمدامین باشن با این بازیشون، کاملا محتمله که پویا مستقل بازی کرده باشه. یه جا هم در جواب حرف عرفان در حدس نقشش، ذهنش رفت سمت تروریست که برام عجیب بود چون هم از پست عرفان هم از پست چاوش که بعدش داد، مشخص بود که منظور جلاده. پویا هم این رو می‌فهمه. حالا نمی‌دونم اینجوری عمدا می‌خواست بگه جلاد نیستم یا چی. بیگناهانه نیست ولی این حرکت.

مهسا: ۷۰ درصد جوکر ۳۰ درصد جادوگر. عجیبه برام کسی اونقدر به رای دیشبش اشاره نکرد. تو اگه فکر می‌کردی محمدامین جوکره (که قبل دفاعیه‌اش هم این رو گفتی) چرا به اون شکل باعث اعدامش شدی؟ که سهمیه‌ی کسایی که بهش رای دادن بپره ولی خودت نه؟ بسیار گناهکارانه بود این حرکت. در کل بیگناه نمی‌بینم مهسا رو.

محمد: اگه صدرا همون دکتر لکتر باشه، برام احتمال جادوگر بودن محمد بالا می‌ره. چون به گفته‌ی ضمنی خودش درمورد نقش صدرا مطمئن بود. کاراگاه به خاطر لباس نمی‌تونه از نقش مطمئن باشه. جنگیر لباس روش تاثیر نداره و می‌تونه. اگه کاراگاه بود باید به لباس شب و روز داشتن صدرا فکر می‌کرد. محمد هم برام ۵۰ درصد جادوگره، ۲۰ درصد مافیا ۳۰ درصد بیگناه.

محمدرضا: بازیش به موثری یکی دو فاز قبل نبوده ولی درکل حس بیگناه بهش دارم. این گیج زدن‌ها و این‌هاش رو دور قبل نداشت. ۶۰ درصد بیگناه، ۲۰ درصد جادوگر ۲۰ درصد مافیا.

فری: بیگناه‌ترین بازیکن بازی بوده تا اینجا. منتهی چیزی فرقه بودنش رو رد نمی‌کنه از نظرم. ۷۰ درصد بیگناه ۳۰ درصد جادوگر. مافیا اگه بود با این وضع هم‌تیمی‌هاش چنین انگیزه‌ای برای بازی نداشت.

عرفان: خنثی‌ست برام هنوز. ۵۰ درصد بیگناه ۴۰ درصد مافیا ۱۰ درصد جادوگر. مافیاش به خاطر رای ۶-۶ اش و رای ندادن دیشبش به محمدامین. بعدش هم خیلی راحت اومده میگه از بین اینایی که به محمدامین رای دادن یه نفر مافیاست میخواسته خودشو سیف کنه. این یعنی چون خودش به محمدامین رای نداده مافیا نیست. یعنی چی این خب. نه به مافیا رای بدی نه بهت شک کنیم؟ به نظرم ممکنه با رای ندادن به محمدامین و اون حرف بخواد خودش رو سیف کنه، چون بعد می‌اومد میگفت اگه مافیا بودم به محمدامین رای میدادم سیف شم.

------
رای امروز من از بین پویا، مهسا و محمده.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
داشتم پست میدادم وسطش هنگ کرد، بعد یکی یکی شروع کردن زنگ زدن ملت:|

مهسا جوکره به نظر من احتمالش بالای 90 درصده، امیر تو داستانش گفت مهسا میاد میگه: گر پدر نیست تفنگش هست هنوز :)) مهدی به جوکرش معروفه دیگه، :دی هیچکس دیگه انقد رو مخ all over the place نبوده ، نمیدونم چرا کسی زیاد بهش توجه نمیکنه ولی بهر حال من به بقیه کاری ندارم. آخه اگه این بگیم اداشو درمیاره ک اعدام نشه کی دیگه جوکره که انقد افتضاح بازی کرده که توی 7 نفرم روش شک نیست؟

هنوز این پست آرش و نخوندم ولی از بعد قضایای نرم شدنش نسبت به صدرا و ممل حسم بهش به اون خوبی گذشته نیست، از بین کسایی که بتونن منو گول بزنن با حس خوب دادن آرش از همه بهتره:دی الان پستشو خوندم، درباره ایلومناتی باهاش موافقم ولی پویا اگر مافیا هم باشه همینه تازه الان 4 تا آدمکم داره که هرجور بخواد ازشون استفاده کنه اگر اینجوریه بنظرت تیم پویا انقدر راحت گاف میتونن بدن؟ یعنی انقدر دریده شدن؟:دی بنظرم پویا بی گناست، گناهکارم باشه حساب نیست اصن:)) اینم تبرریک میگم :دی ضمنا امیدوارم حالش خوب باشه پستش یکم ناراحت بود:دی

ممدرضا: خداییش بی انصافیه بگیم تمیز بازی نکرده یا گناهکارانه بوده ولی خوب شک پویا روش بی تاثیر نیست روی منم:دی تعارف که نداریم پویاست بلخره، ولی اینم مهم نیست، من بازی نمیکنم که بی گناه گناهکار برنده شه اقلا این دور فقط، با برنده شدن منطق و کسی که زحمت کشیده مخالفتی ندارم حقیقتش:دی تبریکم میگم بهش همین الان فارغ از نقش.

محمد: این دور خوب نبوده ، اگر بخوام طبق بازی کردن و خوب بودن قضاوت کنم نه نبوده خوب، این پستای قطعی فاز قبلش شک و رو جوکر بودنش برام زیاد کرد. ولی بیشتر به سمت تیمه تو ذهنم.شاید جادوگر. البته چون کلا وقت نداره و تایمش نمیخونه با چاوشی که اونم همین مشکلو داره یکم عجیبه ولی خوب گفتم طبق بازی فقط.

پویا هم که گفتم اگر گناهکار باشه اصن حسابش نمیکنم :))

عرفان: سبک جدیدش ننشسته رو سایکیم هنوز و این جمله از این 4 تا یکی این یکی اون خیلی ساده انگارانه بنظر رسید، یعنی مثلا گناهکارا این حدسو نزدن خودشون؟ :دی طبق بازیش بگم کثیف بازی نکرده جو و احساسو اینا رو حذف کرده شاید حس میکنم تو این پروسه یکمم حس خوب و حذف کرده که باید برگردونه به بازیش.

رای من از بین محمد عرفان ممدرضاست.

- - - Updated - - -

داشتم پست میدادم وسطش هنگ کرد، بعد یکی یکی شروع کردن زنگ زدن ملت:|

مهسا جوکره به نظر من احتمالش بالای 90 درصده، امیر تو داستانش گفت مهسا میاد میگه: گر پدر نیست تفنگش هست هنوز :)) مهدی به جوکرش معروفه دیگه، :دی هیچکس دیگه انقد رو مخ all over the place نبوده ، نمیدونم چرا کسی زیاد بهش توجه نمیکنه ولی بهر حال من به بقیه کاری ندارم. آخه اگه این بگیم اداشو درمیاره ک اعدام نشه کی دیگه جوکره که انقد افتضاح بازی کرده که توی 7 نفرم روش شک نیست؟

هنوز این پست آرش و نخوندم ولی از بعد قضایای نرم شدنش نسبت به صدرا و ممل حسم بهش به اون خوبی گذشته نیست، از بین کسایی که بتونن منو گول بزنن با حس خوب دادن آرش از همه بهتره:دی الان پستشو خوندم، درباره ایلومناتی باهاش موافقم ولی پویا اگر مافیا هم باشه همینه تازه الان 4 تا آدمکم داره که هرجور بخواد ازشون استفاده کنه اگر اینجوریه بنظرت تیم پویا انقدر راحت گاف میتونن بدن؟ یعنی انقدر دریده شدن؟:دی بنظرم پویا بی گناست، گناهکارم باشه حساب نیست اصن:)) اینم تبرریک میگم :دی ضمنا امیدوارم حالش خوب باشه پستش یکم ناراحت بود:دی

ممدرضا: خداییش بی انصافیه بگیم تمیز بازی نکرده یا گناهکارانه بوده ولی خوب شک پویا روش بی تاثیر نیست روی منم:دی تعارف که نداریم پویاست بلخره، ولی اینم مهم نیست، من بازی نمیکنم که بی گناه گناهکار برنده شه اقلا این دور فقط، با برنده شدن منطق و کسی که زحمت کشیده مخالفتی ندارم حقیقتش:دی تبریکم میگم بهش همین الان فارغ از نقش.

محمد: این دور خوب نبوده ، اگر بخوام طبق بازی کردن و خوب بودن قضاوت کنم نه نبوده خوب، این پستای قطعی فاز قبلش شک و رو جوکر بودنش برام زیاد کرد. ولی بیشتر به سمت تیمه تو ذهنم.شاید جادوگر. البته چون کلا وقت نداره و تایمش نمیخونه با چاوشی که اونم همین مشکلو داره یکم عجیبه ولی خوب گفتم طبق بازی فقط.

پویا هم که گفتم اگر گناهکار باشه اصن حسابش نمیکنم :))

عرفان: سبک جدیدش ننشسته رو سایکیم هنوز و این جمله از این 4 تا یکی این یکی اون خیلی ساده انگارانه بنظر رسید، یعنی مثلا گناهکارا این حدسو نزدن خودشون؟ :دی طبق بازیش بگم کثیف بازی نکرده جو و احساسو اینا رو حذف کرده شاید حس میکنم تو این پروسه یکمم حس خوب و حذف کرده که باید برگردونه به بازیش.

رای من از بین محمد عرفان ممدرضاست.

- - - Updated - - -

اون پستش ناراحت بود خطاب به آرش بود و همچنین تبریک، پویا که نیازی به تبریک نداره:دی

- - - Updated - - -

من احتمالا نیستم امروز شاید بتونم در حد رای بیام ، کم هستم در کل دیگه وقت ندارم راستش.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
یه سوال دیگه که برام پیش اومده اینه که مافیایی که مهدی و چاوش میزنه چطور هنوز پویا رو نزده؟:| شخصا اگر مهدی و چاوشو کشته بودم رو پویا هم 100 درصد ترای میکردم:دی

- - - Updated - - -

شایدم سهمیشون ته کشیده یا دیگه نرسیدن بزنن چون سعید مرد ولی اگه بخوای بازیکن بزرگ بزنی اول نمیری سراغ بزرگترینشون؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
سلام
من از همه عذر می‌خوام که دیشب نبودم. حالم اصلا خوب نبود و انرژی روانیم تخلیه شده (ربطی به بازی نداره). الان هم زیاد حوصله‌ی بحث کردن و فکر کردن ندارم، منتهی تلاش می‌کنم به بازی ادامه بدم که زحمات گاد و بقیه خراب نشه و این موضوع روی روند و نتیجه‌ی بازی تاثیری نذاره.

پست‌ها رو خوندم. در مورد نقش‌های اعلام شده، به نظرم همون محتمل‌تره که رامتین خیاط بوده باشه و نقش صدرا و محمدامین واقعی بوده باشه، تا اینکه رامتین سناتور باشه و هم صدرا هم محمدامین لباس داشته باشن. اگه آرش دیروز بودم شک بیشتری به این موضوع می‌کردم تا ازش سواستفاده نشه ولی الان حوصله ندارم. بالانس هم الان به نظرم همون ۱ مافیا ۱ فرقه ۱ جوکره. مهدی هم اگه فدایی بوده باشه باید جلوی مرگ یه بیگناه تو شب بعدش رو می‌گرفت یعنی عماد نمی‌مرد حالا نمی‌دونم شاید کس دیگه‌ای نمرده. شاید هم عماد چون انتحار زده تاثیر نداشته روش.

در مورد افراد داخل بازی:

پویا: ۵۰ درصد بیگناه ۵۰ درصد مافیا. شاید مافیاش بیشتر. باید فکر کنم. فرقه بعید می‌دونم، فرقه‌ای که پویا و چاوش باشن فرقه نیست ایلومیناتیه باید جمع کنیم بریم. مافیا بودنش برام غیرمحتمل نیست، چون اگه بقیه‌ی اعضای مافیاش رامتین و صدرا و سعید و محمدامین باشن با این بازیشون، کاملا محتمله که پویا مستقل بازی کرده باشه. یه جا هم در جواب حرف عرفان در حدس نقشش، ذهنش رفت سمت تروریست که برام عجیب بود چون هم از پست عرفان هم از پست چاوش که بعدش داد، مشخص بود که منظور جلاده. پویا هم این رو می‌فهمه. حالا نمی‌دونم اینجوری عمدا می‌خواست بگه جلاد نیستم یا چی. بیگناهانه نیست ولی این حرکت.

مهسا: ۷۰ درصد جوکر ۳۰ درصد جادوگر. عجیبه برام کسی اونقدر به رای دیشبش اشاره نکرد. تو اگه فکر می‌کردی محمدامین جوکره (که قبل دفاعیه‌اش هم این رو گفتی) چرا به اون شکل باعث اعدامش شدی؟ که سهمیه‌ی کسایی که بهش رای دادن بپره ولی خودت نه؟ بسیار گناهکارانه بود این حرکت. در کل بیگناه نمی‌بینم مهسا رو.

محمد: اگه صدرا همون دکتر لکتر باشه، برام احتمال جادوگر بودن محمد بالا می‌ره. چون به گفته‌ی ضمنی خودش درمورد نقش صدرا مطمئن بود. کاراگاه به خاطر لباس نمی‌تونه از نقش مطمئن باشه. جنگیر لباس روش تاثیر نداره و می‌تونه. اگه کاراگاه بود باید به لباس شب و روز داشتن صدرا فکر می‌کرد. محمد هم برام ۵۰ درصد جادوگره، ۲۰ درصد مافیا ۳۰ درصد بیگناه.

محمدرضا: بازیش به موثری یکی دو فاز قبل نبوده ولی درکل حس بیگناه بهش دارم. این گیج زدن‌ها و این‌هاش رو دور قبل نداشت. ۶۰ درصد بیگناه، ۲۰ درصد جادوگر ۲۰ درصد مافیا.

فری: بیگناه‌ترین بازیکن بازی بوده تا اینجا. منتهی چیزی فرقه بودنش رو رد نمی‌کنه از نظرم. ۷۰ درصد بیگناه ۳۰ درصد جادوگر. مافیا اگه بود با این وضع هم‌تیمی‌هاش چنین انگیزه‌ای برای بازی نداشت.

عرفان: خنثی‌ست برام هنوز. ۵۰ درصد بیگناه ۴۰ درصد مافیا ۱۰ درصد جادوگر. مافیاش به خاطر رای ۶-۶ اش و رای ندادن دیشبش به محمدامین. بعدش هم خیلی راحت اومده میگه از بین اینایی که به محمدامین رای دادن یه نفر مافیاست میخواسته خودشو سیف کنه. این یعنی چون خودش به محمدامین رای نداده مافیا نیست. یعنی چی این خب. نه به مافیا رای بدی نه بهت شک کنیم؟ به نظرم ممکنه با رای ندادن به محمدامین و اون حرف بخواد خودش رو سیف کنه، چون بعد می‌اومد میگفت اگه مافیا بودم به محمدامین رای میدادم سیف شم.

------
رای امروز من از بین پویا، مهسا و محمده.

من تا ظهر هرزگاهی نگاه می کردم و خبری نبود تا این که با پست جالب آرش مواجه شدم.:دی

خیلی جالبه که فرض گرفتی من مافیا بودم و تیمم اونا بودن و چنین بازی هایی انجام دادن و اتفاقاتی که مجموعا افتاده و به اینجا رسیده، منم وایسادم نگاشون کردم. گفتم کاریتون ندارم برا خودم بازی می کنم.:دی به نظر یک بار برو از اول منُ مافیا بذار بعد به مافیا در این دور فاز به فاز دقت کن. خودت متوجه میشی.:دی
در مورد فرقه با چاوش، اتفاقا زوج خوبی هستیم به نظرم و غیر محتمل نیست.:دی چی غیر محتمله؟ این که پویا جادوگر هست و اومده تو بازی هم همه رو به جز یکی دو نفر درست حدس زده ولی با وجود جنگیر هیچ جذبی نکرده. این خیلی عجیب تر و غیر محتمل تر هست تا اون دلیلی که آوردی. از این حرفم یک منظور دیگه هم دارم. هر کسی ممکنه یار چاوش باشه. من اصلا اینجوری نمی بینم که خب چاوش که قوی هست، دیگه آرش مثلا باهاش نیست. خیر. هیچ احتمالی برای ضعیف یا متوسط یا قوی بودن جادوگر ندارم. هر چیزی ممکنه.

در مورد اون پست چاوش و جواب من، اصلا مشخص نبود. از دید من حداقل. رفتم سمت نقش هایی که با اعدامشون اتفاق ممکنه بیفته. دیدی که بعد تروریست هم گفتم جوکر. نقش دیگه ای گفتم؟ یعنی منطق ذهنی داشتم.
و واقعا نمی فهمم گفتن این که پویا شاید جلاد باشه چرا به صلاح بازی نیست؟! حرف هم نکن تو حلق من. "پویا هم این رو می فهمه." :)) این جو دادنا رو برو کوچکتر از خودت پیاده کن نه کسی که هم سطحت هست و مسلما کمتر از تو روی این که چی جو هست و چی نیست تسلط نداره.
در مورد این که گفتی حسی که داشتی بیگناهانه نبوده، مشکلی ندارم و امیدوارم در ادامه تغییر بکنه حس ـت. هرچند اگه از اول تا الانُ یه دور بزنی تغییر می کنه به نظر.
دلیل "نباف" ولی. بافنده ترین بازیکن هم نمی تونه برای من دلیل ببافه. خیالت راحت. که چیزی به ذهن خودت رسیده رو بیای بگی پویا هم همونه.:دی یه چیزی هم بگم خیالتُ راحت بکنم. من اگه تروریست یا یاکوزا بودم (چون نقشی که مونده احتمال خیلی بالا اینه مگه رامتین یاکوزا باشه که بعیده واقعا)، شک نکن که تا الان از سهمیه م استفاده کرده بودم و برای چنین تیمی (اگه واقعا اعتقاد داری این تیم منه.:دی) بازی نمی کردم. واقعا تکان دهنده بود اون بخش از حرفت که گفتی پویا دیده اینا بازیشون اینه و نتونسته هیچ کاری هم بکنه و یک راهنمایی یک کمکی. هیچی، رفته مستقل بازی کرده. خیلی رو انرژی من حساب باز کردی اینجا.:دی ولی از طرفی من هیچ درصدی از این انرژیُ برای بقیه نذاشتم که هدایتشون کنم. منطقیه؟:دی حداقل یه چیز بهتر می گفتی. مثلا می گفتی پویا یار اینا س. گفته بد بازی کنین از دم. من برم تکی 10 نفر اعدام کنم ببرم.:)) یعنی حداقل اگه اتهام می زدی یه اعتباری می دادی.:دی هرچند تو شناختت از شخص من بالاست. می دونی وقتی دارم بازی می کنم چقدرش برای برد هست اگه هست، چقدرش برای اعتبار هست اگه هست، چقدرش هم برای لذت خودم و گاد هست. اینا رو به نظرم تو ذهنت یه مرور بکن. بعد اتفاقات بازی هم یه مرور بکن. به نتیجه می رسی.:دی

حالا تو احتمالا یادت نمیاد. فری یا محمدرضا می دونن من تیممُ چجوری هدایت می کردم قبلا. می تونن مطابقت بدن. ببینن من اگر مافیا یا فرقه بودم، چقدر احتمال داشت تیمم اینی باشه که دیدین.:دی

======================
در مورد بقیه پستت و مهسا: نکته خوبی اشاره کردی. موافقم. شخصا محمدامینُ جوکر حساب کرده بودم.

در مورد محمد. یه ذره بیشتر توضیح بده. با اشاره با پست و اینکه چجوری می تونه مطمئن باشه.

در مورد آرای دیشب هم من نه با آرش موافقم نه با عرفان. دوره این کارها گذشته. هیچ فردی با هیچ رایی ایمن نمیشه. برعکسش هم هست البته.

- - - Updated - - -

یه سوال دیگه که برام پیش اومده اینه که مافیایی که مهدی و چاوش میزنه چطور هنوز پویا رو نزده؟:| شخصا اگر مهدی و چاوشو کشته بودم رو پویا هم 100 درصد ترای میکردم:دی

- - - Updated - - -

شایدم سهمیشون ته کشیده یا دیگه نرسیدن بزنن چون سعید مرد ولی اگه بخوای بازیکن بزرگ بزنی اول نمیری سراغ بزرگترینشون؟

سوالی که برای من پیش میاد می دونی چیه فری؟ اینه که تو از کجا می دونی پویا رو نزده؟

چون نگفته نکشته. گفتی نزده.

این یک. دو. شاید پویا رو زده و نمرده پویا. شاید پویا رو زده و ضربه شُ هم خورده ولی تابلو نبوده. شایدم نزده چون ترسیده. شایدم نزده چون خواسته بعدا بزنه.

اصلاحیه ت هم هم دیر هست. هم تصحیحش کامل نیست. چون دوباره تو همون اصلاحیه هم فرض کردی نزده. از کجا می دونی نزده؟ چطور ممکنه چنین چیزیُ بتونی با قطعیت بگی؟

- - - Updated - - -

حتما در مورد پست فری نظر بدین همه که آیا اون قطعیتی که من حس کردم توش هست یا نه.

- - - Updated - - -

من شاید وقتی پستا زیاد بود یه سریا رو دقیق نمی خوندم. ولی وقتی کم باشه همه رو می بینم و حقیقتا 2 فازه منتظرم گناهکارا سوتی بدن. ولی ندادن هنوز.:دی
اینم پیش قضاوت نمی کنم. ولی شک زیاد شد. منتظر جواب فری و نظرات بقیه هستم.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
من تا ظهر هرزگاهی نگاه می کردم و خبری نبود تا این که با پست جالب آرش مواجه شدم.:دی

خیلی جالبه که فرض گرفتی من مافیا بودم و تیمم اونا بودن و چنین بازی هایی انجام دادن و اتفاقاتی که مجموعا افتاده و به اینجا رسیده، منم وایسادم نگاشون کردم. گفتم کاریتون ندارم برا خودم بازی می کنم.:دی به نظر یک بار برو از اول منُ مافیا بذار بعد به مافیا در این دور فاز به فاز دقت کن. خودت متوجه میشی.:دی
در مورد فرقه با چاوش، اتفاقا زوج خوبی هستیم به نظرم و غیر محتمل نیست.:دی چی غیر محتمله؟ این که پویا جادوگر هست و اومده تو بازی هم همه رو به جز یکی دو نفر درست حدس زده ولی با وجود جنگیر هیچ جذبی نکرده. این خیلی عجیب تر و غیر محتمل تر هست تا اون دلیلی که آوردی. از این حرفم یک منظور دیگه هم دارم. هر کسی ممکنه یار چاوش باشه. من اصلا اینجوری نمی بینم که خب چاوش که قوی هست، دیگه آرش مثلا باهاش نیست. خیر. هیچ احتمالی برای ضعیف یا متوسط یا قوی بودن جادوگر ندارم. هر چیزی ممکنه.

در مورد اون پست چاوش و جواب من، اصلا مشخص نبود. از دید من حداقل. رفتم سمت نقش هایی که با اعدامشون اتفاق ممکنه بیفته. دیدی که بعد تروریست هم گفتم جوکر. نقش دیگه ای گفتم؟ یعنی منطق ذهنی داشتم.
و واقعا نمی فهمم گفتن این که پویا شاید جلاد باشه چرا به صلاح بازی نیست؟! حرف هم نکن تو حلق من. "پویا هم این رو می فهمه." :)) این جو دادنا رو برو کوچکتر از خودت پیاده کن نه کسی که هم سطحت هست و مسلما کمتر از تو روی این که چی جو هست و چی نیست تسلط نداره.
در مورد این که گفتی حسی که داشتی بیگناهانه نبوده، مشکلی ندارم و امیدوارم در ادامه تغییر بکنه حس ـت. هرچند اگه از اول تا الانُ یه دور بزنی تغییر می کنه به نظر.
دلیل "نباف" ولی. بافنده ترین بازیکن هم نمی تونه برای من دلیل ببافه. خیالت راحت. که چیزی به ذهن خودت رسیده رو بیای بگی پویا هم همونه.:دی یه چیزی هم بگم خیالتُ راحت بکنم. من اگه تروریست یا یاکوزا بودم (چون نقشی که مونده احتمال خیلی بالا اینه مگه رامتین یاکوزا باشه که بعیده واقعا)، شک نکن که تا الان از سهمیه م استفاده کرده بودم و برای چنین تیمی (اگه واقعا اعتقاد داری این تیم منه.:دی) بازی نمی کردم. واقعا تکان دهنده بود اون بخش از حرفت که گفتی پویا دیده اینا بازیشون اینه و نتونسته هیچ کاری هم بکنه و یک راهنمایی یک کمکی. هیچی، رفته مستقل بازی کرده. خیلی رو انرژی من حساب باز کردی اینجا.:دی ولی از طرفی من هیچ درصدی از این انرژیُ برای بقیه نذاشتم که هدایتشون کنم. منطقیه؟:دی حداقل یه چیز بهتر می گفتی. مثلا می گفتی پویا یار اینا س. گفته بد بازی کنین از دم. من برم تکی 10 نفر اعدام کنم ببرم.:)) یعنی حداقل اگه اتهام می زدی یه اعتباری می دادی.:دی هرچند تو شناختت از شخص من بالاست. می دونی وقتی دارم بازی می کنم چقدرش برای برد هست اگه هست، چقدرش برای اعتبار هست اگه هست، چقدرش هم برای لذت خودم و گاد هست. اینا رو به نظرم تو ذهنت یه مرور بکن. بعد اتفاقات بازی هم یه مرور بکن. به نتیجه می رسی.:دی

حالا تو احتمالا یادت نمیاد. فری یا محمدرضا می دونن من تیممُ چجوری هدایت می کردم قبلا. می تونن مطابقت بدن. ببینن من اگر مافیا یا فرقه بودم، چقدر احتمال داشت تیمم اینی باشه که دیدین.:دی

======================
در مورد بقیه پستت و مهسا: نکته خوبی اشاره کردی. موافقم. شخصا محمدامینُ جوکر حساب کرده بودم.

در مورد محمد. یه ذره بیشتر توضیح بده. با اشاره با پست و اینکه چجوری می تونه مطمئن باشه.

در مورد آرای دیشب هم من نه با آرش موافقم نه با عرفان. دوره این کارها گذشته. هیچ فردی با هیچ رایی ایمن نمیشه. برعکسش هم هست البته.

- - - Updated - - -

سوالی که برای من پیش میاد می دونی چیه فری؟ اینه که تو از کجا می دونی پویا رو نزده؟

چون نگفته نکشته. گفتی نزده.

این یک. دو. شاید پویا رو زده و نمرده پویا. شاید پویا رو زده و ضربه شُ هم خورده ولی تابلو نبوده. شایدم نزده چون ترسیده. شایدم نزده چون خواسته بعدا بزنه.

اصلاحیه ت هم هم دیر هست. هم تصحیحش کامل نیست. چون دوباره تو همون اصلاحیه هم فرض کردی نزده. از کجا می دونی نزده؟ چطور ممکنه چنین چیزیُ بتونی با قطعیت بگی؟

- - - Updated - - -

حتما در مورد پست فری نظر بدین همه که آیا اون قطعیتی که من حس کردم توش هست یا نه.

منظورم صرف عمل تیر زدن یا خوردن نبود، منظورم این بود که چطور هنوز زنده گذاشتنت:دی اگر یه بار تیر زده باشن که احتمال زدن دومیم کم نیست:دی اگر بگیم مهدی و چاوش مردن یعنی این خط مشی کاملا واضحیه و این سوال پیش میاد که تو چرا هنوز زنده ای؟ :دی کاری به این ندارم خوردی یا نخوردی،

- - - Updated - - -

اون بحثی که درباره هدف قرار دادن بازیکنای بزرگ بازی کردیم یادت هست؟ این شبهم در همون مسیره! چرا تیمی که رو مهدی و چاوش ریسک میکنه رو پویا نکنه؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
منظورم صرف عمل تیر زدن یا خوردن نبود، منظورم این بود که چطور هنوز زنده گذاشتنت:دی اگر یه بار تیر زده باشن که احتمال زدن دومیم کم نیست:دی اگر بگیم مهدی و چاوش مردن یعنی این خط مشی کاملا واضحیه و این سوال پیش میاد که تو چرا هنوز زنده ای؟ :دی کاری به این ندارم خوردی یا نخوردی،

نشد. من خودم دفاع به حمله رو آموزش می دادم. داری روم اجراش می کنی؟:دی فری.:دی خودتی؟:دی

یعنی امکان نداره من با دومی و سومی و ... هم نمیرم؟ چون مهدی و چاوش قابل کشتن بودن پویا هم باید باشه؟ اتفاقا این برعکس هست از نظر بالانس.

یاد فرزاد افتادم فاز 2 می گفت فلانی گناهکاره چون زنده س.:)) بعد که حرفشُ زده و سوتیُ داده، حالا میگه کار دارم که خوردی یا نخوردی.:)) ای ای ای ای.:دی

من نمیگم که سوتی حتما گناهکارانه س. شاید بیگناهانه باشه. ولی این پست الانت بدترش کرد. فرض مخفی هم کردی من اگه من دو تا تیر بخورم می میرم.:دی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین