برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور هفتم مافیا | Unfinished

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
فری
سوالم تقریبا همون سوال پویا بود که گفت چرا همون اول نگفتی حس میکنی پویا ضدضربه‌ست. منتهی من دارم میگم وقتی تو میگی حس میکنم پویا ضدضربه‌ست، یعنی استدلال پیش از بازی و حدس از نقش دادن گاده دیگه، چون تو بازی که فقط گناهکار میتونه بفهمه کی ضدضربه‌ست. حالا تو وقتی می‌بینی پویا تو بازی تا اینجا نمرده، باید اون حس ضدضربه نبودنش برات کم بشه دیگه، نه که برات سوال شه چرا تو شب نمرده. رسوندم منظورمو؟

مهسا
در مورد رای به اعدام ندادن به محمدامین، وقتی گزینه‌های بیگناهی تو هم به محمدامین رای داده بودن، اگه تو فکر میکردی جوکره باید جلوی اعدامش رو میگرفتی دیگه. اینجوری که گفتی یعنی خودشون رای داده بودن سوختن سهمیه هاشون به خودشون مربوط بود. میخواستن فکر کنن جوکره، به من چه :دی اگه کسایی که به محمدامین رای داده بودن به نظرت بیگناه نبودن، منطقی و حتی خوب می‌بود حرکتت، ولی الان نه. بیگناهانه نیست این اگه واقعا فکر میکردی محمدامین جوکره.
در مورد فرقه هم حرف من که پویا و چاوش فرقه باشن باید جمع کنیم بریم، یه چیزی تو مایه های همین تبریک‌هایی بود که فری می‌گه :)) ولی اینکه من با پویا و چاوش تو یه سطحم از نظر نقش گرفتن، قبول ندارم. فرقه‌ی پویا+چاوش از فرقه‌ی آرش+چاوش یا آرش+پویا خیلی قوی‌تره قابل مقایسه نیست اصلا. بالطبع احتمال اون دو حالت هم از فرقه‌ی پویا+چاوش بیشتره. تو نمیتونی بیای فرض بگیری که من بازیم در حد پویا و چاوشه، بعد بگی که من هدفم از اون حرف فلان بوده. اوکی؟

در مورد اینکه الان میگی من مافیا نیستم و فرقه ام هم چی میگی خدایی مهسا؟ :دی تو شکت به من سر نرم شدنم سر صدرا بود دیگه؟ چیز دیگه‌ای یادم نمیاد باید پست‌ها رو بخونم. ولی اون شکت برا مافیا بودنم صادقه دیگه. حالت که خودت مافیا بودنم رو رد میکنی میگی پس فرقه‌ست؟ :دی :)) فارغ از نقشت، قبل پست دادن دو دقه فکر کن به حرف‌هات خدایی.

خب من که قطعی علم غیب ندارم محمدامین جوکره، اگه با قطعیت گفته باشم حرفت درسته. من احتمال دادم، پویام احتمال داد. سه نفر دیگه از مثبتام این حسو نداشتن. ترجیح دادم بهشون اعتماد کنم. در مورد مثبتامم بازم قطعیتی نبوده تو حرفام. در کل کاری نکردم که به ضرر کسی باشه الان جز مافیا. نمیدونم این گیر الکی رو چرا وارد میکنی! در مورد اون بحث قوی بودن فرقه هم کلا من سطحی به بازیکنا ندادم یعنی منظورم از زاویه سطح بندی نبوده کلا، صرفا هدفم این بود که چرا فکر میکنی فرقه نمیتونه قوی باشه یا دو تا بازیکن قوی و نسبتا قوی داشته باشه. و نظرمو گفتم که میشه قوی باشه حالا تو و چاوش، یا ... . و الان که خداروشکر میتونی پستارو بخونی سعی کن پستای قبلی رو بخونی و بدونی چرا بهت رای دادم به عنوان مافیا، چون اینکه دلیلم فقط کوتاه اومدن سر بحث صدرا بود،نبوده. نه نگفتم چون مافیا نیستی پس فرقه ای، بعد اتفاقات دیشب لزوما قرار نیست نظرم رو تو همونی باشه که بود، در مورد اینکه گناهکاری هنوزم همون نطر رو دارم ولی اینکه مافیا باشی برام رو میتونم تغییر بدم نسبت به اتفاقاتی که افتاده از دیروز تا حالا.مافیای من میتونه تغییر کنه و تو برام فرقه بشی. مهم اینه که حس خوبی ازت نمیگرم از چند فاز پیش و گناهکاری برام. ایه جمله اخرت هم جدا از بازی جمله جالبی نیست از نظرم. چون وقتی پستای دیشبمو نخوندی و فک میکنی شکم به تو فقط سر صدراعه و بابت این رای دادم اینو نگو حداقل. وقتی دیشب نیومدی برای رای گیری و رای های بقیه رو دیدم ممکنه حسم نسبت به افرادمختلف فرق کنه. کجاش فکر نشده اس الان؟

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
ببین محمدرضا چیزی که باید دقت کنی اینه که من گزینه قوی که شک زیاد بهش داشته باشم نداشتم و بقیه شک هام در ادامه پست هاشون برام کمرنگ شد. وگرنه خیلی زود مثل خلفی رای می دادم بهش. وقتی گزینه قوی نداری، جزئیات ریز تعیین کننده میشه.
این که میگی حوصله نداری و اینا مشکلی نیست. هرچند من برای اولین بار در پست قبلیت لحن عصبی یا ناراحت دیدم. حالا اگه بیگناهی در ادامه امیدوارم جوری بازی کنی که نظرم برگرده.

در رابطه با ادامه حرفات: رای بدون دلیل نداشتی. نه. ولی با این تیم مافیایی که ما داریم می بینیم کاملا ممکنه یک بازیکن بیاد چنین کاری بکنه. چون به هر صورت اعضای اون تیم نسبت به هم اشراف بیشتری دارن و می دونن چه کسی چقدر شانس اعدام داره. و ممکنه قمار بکنن. تو ام گزینه بدی نیستی در کنار اون تیم. منتهی گزینه خوبی برای جادوگری هم هستی از دید من. شک ـم دو طرفه س.
ببین پویا من مشکلی با شک داشتنت ندارم
ولی شکت با دلیلی که میاری باید همخونی داشته باشه یا نه؟
دلیلت برای شک داشتنت به من این بود که خیلی اتو کشیده و خوب بازی کرده مشکل نداشته و اینکه نظر ندادم
هرچند قبل از اینکه خودت هم نظر بدی و از بقیه بخوای نظرشون رو بگن درصد گناهکاریم رو بالا گرفتی
بعد مثلا افرادی که تو فاز قبل راجع به بقیه و اینکه چه نقشی میتونن داشته باشن نظر ندادن ارش بود و فری
در مورد شکت به ارش گفتی فعلا نه
فری کل پست نظری که راجع به بقیه گفته این بود که بازی تقسیم شد به این چند تا که حس خوب دارم بقیه حس خوبی ندارم
بعد تو نظرت راجع به فری گفتی که هرنقشی داره خیلی خوب بازی کرده
یعنی اینجا خوب بازی کردن فری شده نکته مثبت بعد برای من نکته منفی
اینکه من تو اعدام دو تا مافیا و به طور کلی تو هر اعدام حضور فعال داشتم شد اطلاع داشتنم از گروه مافیا و قمار کردن برای اعتماد خریدن و این شرایط برای بقیه درنظر گرفته نشده
اینکه این دو نفر تحلیل اشخاص رو نکردن و نظر ندادن مهم نبود بعد برا من شد دلیل دومت که بشم رای اولت
تو محمد امین که رای های پرتش و دلیل های مسخرش رو به عنوان جوکر رد کردی و مافیا درنظر نگرفتیش
بعد من میشم گزینه اول مافیا و فرقه؟
الان از نظر خودت دلایلت و میزان شکت باهم میخونه؟
ضمن اینکه فکر نمیکنم عصبی بوده باشم ولی ناراحتی اره چون ادم از پویا انتظار این نوع شک و بازی رو نداره
حداقل از پویا انتظار میره حرفاش و کاری که انجام میده باهم همخونی داشته باشه

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
مهسا

رای های مهسا به ترتیب چاوش (هادی)، خلفی، صدرا و آرش (باطل) بوده. رای به صدرا مافیاش رو کم تر می کنه. رای به چاوش رو سخته بشه گفت زرگری بوده یا نه. تغییر رای آرشش هم صحبت از جوکر کرد. چیزی که من در مورد مهسا می بینم همون نکته ای هست که اشاره کردم. هم توسط مافیا و هم توسط فرقه مورد حمله قرار گرفته و رای هم بهش داده شده. به نظرم این تا حدی بهترش می کنه از احتمال بودن تو این گروه ها. جوکر سخته باشه. هم با دفاعیه اش هم با توضیحی که اخیراً راجع به جوکر داد. برای همین فعلا بی گناهی (75%)، مافیا (5%)، جادوگر (20%) براش متصور میشم.

تنها چیزی که هاله ای از ابهام رو برای من در قبال مهسا ایجاد می کنه، رای چاوش به اون و رای اون به چاوش هست. ممکنه فکر کرده باشن که احتمال جذب پایین هست. بهتر هست که همدیگر رو هدف قرار بدیم. اگر جادوگر (مهسا در این مورد) به اواخر بازی رسید اونوقت از بین بی گناهان باقیمونده جذب انجام بده. ولی خب این یک حرکت یک ریسک بزرگ داره، مهسا در آستانه ی اعدام شدن بود. دوست دارم نظر خود مهسا رو راجع به این بدونم.

محمد خودت جواب خودتو دادی دیگه، وقتی من سفید نیستم از نظر چند نفر و در آستانه اعدامم چاوش همچین ریسکی میکنه؟ در مورد رای من به چاوشم اول بازی خیلی زود نیست برای همچین حرکتی که مثلا بخوام خودمو سیف کنم؟

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
ارش:
گرفتم الان ولی خیلی سادست، حس کردم بعیده چنین لطفی بکنه در حق بیگناها :/ شما گادین باید بگین بعید هست یا نیست؟

من پستای فری و ارش و پویا رو در این بحث تا اینجا خوندم
حالا بقیه هم بگن
من از پستای فری و دلایلش حس ی نقشی رو گرفتم :دی
برای شما این حس القا نشده؟:دی

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
ارش:
گرفتم الان ولی خیلی سادست، حس کردم بعیده چنین لطفی بکنه در حق بیگناها :/ شما گادین باید بگین بعید هست یا نیست؟
همونه آخه حرفت باز، فرقی نداره. با دید قبل از بازی، آره میتونه بعید باشه. الان که پویا نمرده، نمیتونی بیای بگی پویا که قرار نبود ض ض باشه، اینا که ریسکی زدن چرا پویا رو نزدن. سوالت به فرضت نمی‌خوره. درواقع سوالت میتونه مثل این باشه که بگی «چرا فرضم درباره‌ی ض ض نبودن پویا درست نبود؟» چون ما که نمی‌دونیم پویا تیر خورده یا نخورده.

آرش

آرش حرفه ای پست میده و سخته توش شخصیت اصلیش رو درآورد. رای هاش به ترتیب رامتین، خلفی، مهسا و امان بوده. رای به رامتینش مافیاش رو کم تر می کنه. حرکتش در قبال صدرا ممکنه مهم باشه ولی زاویه فکریش رو مهم تر می گیرم که فکر می کرد صدرا صدرای بی گناهه و خب خرده وارد نیست به این دیدگاه. اون عصبی شدنش در قبال اون حرفی که در مورد صدرا گفتم رو دوست نداشتم. حس کردم بهش برخورد. من قصدم تعریف بود اونجا و نه مسخره کردن. یک مساله اینکه اگر مهسا شب قبلش براش قطعی بود به نظرم شب پیش هم باید قاعدتاً بهش رای میداد قبل رفتنش. حالا فعالیت های فاز قبلش رو باید بیش تر نگاه کنم. برای مافیا بودنش فعلا (25%). جادوگر بودن رو بالاتر از اینا در نظر می گیرم (45%). (30%) و فرعی خیلی کم میدونم احتمالش رو.
.
پستت در مجموع خوب بود و دستت درد نکنه، ولی جمع درصد مافیات خیلی از جادوگر کمتر بود :دی ضمن این‌که درصد بیگناهی من رو با توجه به توضیحاتی که دادی زیادی کم گفتی. نمی‌خونه به هم.
در مورد فاز قبل و این‌ها، وقتی تو اون حرف رو زدی و من گفتم تیکه می‌ندازی و ... دقیقا مصادف با شروع mental breakdown ام بود و حالم خارج از بازی خوب نبود حساس شدم (به حرف تو و فری)، ببخشید که اون‌طوری گفتم.
اما در مورد اینکه باید به مهسا رای می‌دادم، قبول ندارم چون من تقریبا هیچ‌وقت زود (زودتر از مثلا ۴-۵ بعد از ظهر به وقت ایران :دی) رای نمی‌دم. تا اون لحظه هم منتظر بودم محمدامین بیاد جواب بده. جدا از اینکه چون شب قبلش به مهسا رای داده بودم باید اون شب هم رای می‌دادم یا نه (که به نظرم اگه رای میدادم عادلانه نبود چون تا وقتی من بودم مهسا نبود اون فاز تقریبا و من هم پستای بعدش رو نخوندم دیشب)، حال بدم هم پیش‌بینی‌پذیر نبود که این‌جوری می‌گی. یه کم بی‌انصافیه، برای منی که زیاد نبودن و تمرکز نداشتن تو رو منصفانه درک کردم.

خب من که قطعی علم غیب ندارم محمدامین جوکره، اگه با قطعیت گفته باشم حرفت درسته. من احتمال دادم، پویام احتمال داد. سه نفر دیگه از مثبتام این حسو نداشتن. ترجیح دادم بهشون اعتماد کنم. در مورد مثبتامم بازم قطعیتی نبوده تو حرفام. در کل کاری نکردم که به ضرر کسی باشه الان جز مافیا. نمیدونم این گیر الکی رو چرا وارد میکنی!
خب مگه بقیه قطعی علم غیب داشتن که محمدامین جوکر نیست که میگی ترجیح دادم به حسشون اعتماد کنم؟ :| اگه خواستی به حسشون که محمدامین جوکر نیست اعتماد کنی، خب تو هم رای میدادی بهش. چون این کاری که کردی لزوما اعدام محمدامین رو قطعی نمی‌کرد از دید یک بیگناه، ممکن بود یکی دیگه لحظه آخر رایش رو برداره. منتهی اگه تو رای می‌دادی، اعدامش قطعی بود تقریبا. نمی‌شه که برای یه موضوع به حس بقیه اعتماد کنی، برای یک موضوع به حس خودت. دیشب با فرض اینکه شک به جوکر بودن محمدامین داشتی، کاملا در جهت منفعت خودت بازی کردی. سهمیه‌ی خودت برات مهم بود سهمیه بیگناهایی که به جوکر رای میدن نه.
این من رو بیشتر به این شک می‌ندازه که شاید تو جادوگر باشی و هنوز سهمیه جذب داشته باشی. یه دلیل دیگه هم دارم که پایین‌تر می‌گم.

. و الان که خداروشکر میتونی پستارو بخونی سعی کن پستای قبلی رو بخونی و بدونی چرا بهت رای دادم به عنوان مافیا، چون اینکه دلیلم فقط کوتاه اومدن سر بحث صدرا بود،نبوده. نه نگفتم چون مافیا نیستی پس فرقه ای، بعد اتفاقات دیشب لزوما قرار نیست نظرم رو تو همونی باشه که بود، در مورد اینکه گناهکاری هنوزم همون نطر رو دارم ولی اینکه مافیا باشی برام رو میتونم تغییر بدم نسبت به اتفاقاتی که افتاده از دیروز تا حالا.مافیای من میتونه تغییر کنه و تو برام فرقه بشی. مهم اینه که حس خوبی ازت نمیگرم از چند فاز پیش و گناهکاری برام. ایه جمله اخرت هم جدا از بازی جمله جالبی نیست از نظرم. چون وقتی پستای دیشبمو نخوندی و فک میکنی شکم به تو فقط سر صدراعه و بابت این رای دادم اینو نگو حداقل. وقتی دیشب نیومدی برای رای گیری و رای های بقیه رو دیدم ممکنه حسم نسبت به افرادمختلف فرق کنه. کجاش فکر نشده اس الان؟
من جایی گفتم پست‌های دیشب رو نخوندم؟ :| چرا حرف تو دهن آدم می‌ذاری. من صرفا گفتم جز قضیه صدرا اتهام خاصی ازت یادم نمیاد. الان هم دوباره نگاه کردم، به جز اینکه گفتی مطرح کردن قضیه لباس صدرا گناهکارانه بوده از نظرت، و اینکه اتهام زدی که من می‌دونستم مافیا به کی تیر زده و اونجوری تحلیل کردم (که اینش مسخره بود، تو داستان کاملا مشخصه و بچه‌ها هم گفتن.) به جز اینا دلیل دیگه‌ای ندیدم. این‌ اتهام‌ها هم مشخصا در جهت مافیا بودن من معنا داره، دیشب گفتی من برات احتمال بالا مافیام و حرفی از فرقه بودنم نزدی به طور خاص، حالا که احتمال مافیا بودنم برات رد شده میای می‌گی آرش فرقه‌ست؟ اون هم به همون دلایلی که می‌گفتی آرش مافیاست؟ :دی بعد میگه چرا فکر میکنین من جوکرم :|

محمد خودت جواب خودتو دادی دیگه، وقتی من سفید نیستم از نظر چند نفر و در آستانه اعدامم چاوش همچین ریسکی میکنه؟ در مورد رای من به چاوشم اول بازی خیلی زود نیست برای همچین حرکتی که مثلا بخوام خودمو سیف کنم؟
این رو که قبلتر گفتی، من اومدم به این فکر کردم که اگه فرض فرقه بودنت درست باشه، چرا چاوش باید بیاد همچین کاری کنه؟ سوال خوبی هست و احتمال فرقه بودنت داشت برای من منتفی می‌شد، منتهی بعد یه جوابی براش براش به ذهنم رسید، اینه که جنگیر باید دوتا تیر بخوره (چیزی که خودت دیروز اومدی تو تاپیک با افتخار اعلام کردی:))) و وقتی تیر اول رو می‌خوره:
جنگیر می‌تواند یک بار از تیر قاتل و مافیا فرار کند؛ در این حالت جادوگر یک سهمیه جذب را از دست خواهد داد.
این یعنی اگه جنگیر تیر بخوره، فرقه سهمیه از دست می‌ده و بالطبع متوجه تیر خوردنش می‌شه دیگه، درست؟ :دی به نظرم فرقه می‌دونسته که چاوش یه تیر خورده و احتمال می‌داده که دوباره هم تیر بخوره، به خاطر همین چاوش چنین حرکتی زده که مهسا از فرقه بودن سیف بشه. اگه هم دقت کنین چاوش رای اول مهسا بود و اختلاف مهسا با صدرا اون موقع زیاد بود. یا مثلا رای دادن فری و عرفان غیرقابل پیش‌بینی بود.

به قول استاد میرسلیم، اینو چی می‌گی؟ :دی

من پستای فری و ارش و پویا رو در این بحث تا اینجا خوندم
حالا بقیه هم بگن
من از پستای فری و دلایلش حس ی نقشی رو گرفتم :دی
برای شما این حس القا نشده؟:دی
نه برای من حسی القا نشده :دی بعضی نقش‌ها ممکنه بیشتر از یکی باشن.
چرا حس کردم این پستت مرض داشت برای سنگسار کردن فری؟ :))

ولی اینم بگم که جواب محمدرضا به اتهام‌های پویا برام منطقی و قابل قبول بود.

- - - Updated - - -

پستم یه‌کم پراکنده شد یادم رفت بزنم. ولی حرف‌هام به مهسا مهمن، بخونین حتما.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
نه برای من حسی القا نشده :دی بعضی نقش‌ها ممکنه بیشتر از یکی باشن.
چرا حس کردم این پستت مرض داشت برای سنگسار کردن فری؟ :))

ولی اینم بگم که جواب محمدرضا به اتهام‌های پویا برام منطقی و قابل قبول بود.
اتفاقا من به طور مشخص نگفتم چه نقشی رو القا میکنه این قضیه که به ادعای نقش و اشاره بش نرسه
چون بنظرم میشه حس منفی هم گرفت ازش :دی

در مورد مهسا و اون تیر خوردن چاوش باهات موافقم امکانش هست
فقط ی چیزی
بنظرت اگه تیر خورده باشه و دو بار زده باشن چقدر احتمال میری تو دو فاز ممکن متوالی زده باشن؟
از نظر من اینکه دو فاز متوالی ممکن زده باشن درصدش زیاده
ولی یادم نیست این شروع گیر و رای دادن تا مردن چاوش فاصلش چند فاز بود
اینو باید نگاه کنیم

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13

امیدوارم عکس رو بتونه نشون بده. این رو نوشتم ذهنم رو منظم تر کنم راجع به اتفاقات بازی. اگر نشونه ای از دستم در رفته دوباره میخونم و اضافه می کنم.

ما اینجا چند مدل کشته شدن داریم: 1. غرق شدن 2. خفه شدن 3. تصادف 4. دار زده شدن 5. چاقوکشی 6. تیر

اول اینکه اون دار زده شدن چاوش روی درخت کنار استخر اتفاق افتاده و رامتین توی استخر غرق شده. استخر تو هر دو بولده. ممکنه یکی باشن ممکنه مجزا باشن. چون تا اینجا مطمئنیم دو تا گناهکار بودن فعالیت از طرف بی گناهان بوده. برای همین به نظرم عماد اون شب میتونسته چاوش رو مستقیم زده باشه. باسین پلیس/حرفه ای بوده، جن گیر به کاراگاه بی گناه اعلام میشه. زدنشونه ای که مبنی بر لباس بوده باشه هم این شب نمی بینم و به نظرم نقش ها، نقش های خودشونه. حدسم در مورد سعید اینه به مستشاری که سامورایی شده هدف انداخته.

قرص خوردن رو فعلاً به فعالیت جن گیر میتونم ربط بدم. شبی که چاوش مرده دیگه تکرار نشده. قرص ها هم خواب آور و آرامش بخش بودن.

اون لباس تیمساری رامتین هم به نظرم گاد میخواسته بگه که لباس مثبتی تنش بوده.

روبدوشامبر پوشیدن ممل گر میتونه لباس دادن باشه. یه اتفاق اینجا افتاده. اگر فرض کنیم رامتین خیاط بوده، از شب رامتین به بعد روبدوشامبر نیست. این میتونه فرضیه خیاط بودن رامتین و سناتور واقعی بودن ممل گر رو اثبات کنه.

خفه شدن در مورد برلین اتفاق افتاده. اگر اون شب حرفه ای بوده باشه به فرض رامتین رو میزنه. ولی خب رامتین تروریست نیست که هر دو با هم بمیرن. شاید اینجا یک نفر دیگه وارد قضایا شده، مثلاً قاتل برلین رو هدف قرار داده باشه.

مهدی تو طوفان مرده. فکر می کنم این طوفان کار مافیاست. شب اول دوم ناموفق بوده، شب سوم مهدی رو زدن. خلفی هم اعدام شده قبلش و کار اون نیست. شب چهار نیست. اما در قالب دیگه میاد. سوال میاد اینکه سعید به عماد تیر زده. اینو تیر زدن رو میشه همون تیر زدن پدرخوانده کلاسیک در نظر گرفت؟ شب های پیش اثری از سامورایی نمی بینیم که بگیم سامورایی یک بار هدف قرار گرفته شده اس.

آنتن ندادن گوشی ها و تلفن رو فعلاً فعالیت فرقه رو براش در نظر دارم. شب چهارم هم در کار نبوده.

اینکه اگر عماد و سعید با اون بند سامورایی کشته شده باشن، اونوقت چاوش رو کی میتونه کشته باشه؟ پیش کاراگاه و پلیس که بی گناهه. مستشاری که کاراگاه/پلیس هم شده هم مثل همون نقش های اوریجیناله. به فرض مستشاری که سامورایی شده و بند سامورایی رو اجرا کرده. اونوقت باید یک کشته ی دیگه اون شب میبود.
یک چیزی الان راجع به فدایی نظرم رو جلب کرد. به فرض مهدی فدایی بوده باشه. شب قبلش می میره. شب بعدش یک بی گناه نجات پیدا می کنه. این نمیتونه دال بر این باشه که مستشاری که سامورایی شده زنده شده؟

- - - Updated - - -

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
امیر توی پستی ترتیب اجرای نقش ها رو گفته؟ اون ممکنه کمک کنه به بازتر شدن بعضی گره ها.

- - - Updated - - -

یه چیزی یادم رفت. اون خط های آبی در مورد فعالیت عرفان داستان هم ممکنه به پرسش کاراگاه/پلیس یا مستشاری که این نقش ها شده اشاره کنه.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
اتفاقا من به طور مشخص نگفتم چه نقشی رو القا میکنه این قضیه که به ادعای نقش و اشاره بش نرسه
چون بنظرم میشه حس منفی هم گرفت ازش :دی
نمی‌دونم، من حسی از نقش فری نگرفتم در مجموع. خوب نیست این صحبت‌ها کلا :دی

در مورد مهسا و اون تیر خوردن چاوش باهات موافقم امکانش هست
فقط ی چیزی
بنظرت اگه تیر خورده باشه و دو بار زده باشن چقدر احتمال میری تو دو فاز ممکن متوالی زده باشن؟
از نظر من اینکه دو فاز متوالی ممکن زده باشن درصدش زیاده
ولی یادم نیست این شروع گیر و رای دادن تا مردن چاوش فاصلش چند فاز بود
اینو باید نگاه کنیم
فازی که مهسا به چاوش رای داد فاز اعدام رامتین بود، یعنی فاز ۲. چاوش شب ۴ مرد، یعنی اون یکی تیرش رو اگه مافیا زده باشه شب ۱ یا ۲ زده. الان که می‌دونیم مهدی شهردار نبوده، لزومی نداره مافیا شب ۱ مهدی رو زده باشه، به خاطر همین برا خوردن چاوش هر دو شب ۱ یا ۲ ممکنه به نظرم. اگه شب ۱ زده باشن که خب قبل از شروع درگیریه بوده و منطقیه. اگه شب ۲ زده باشن هم باز ممکنه یه زرگری راه انداخته باشن بعد که دیدن چاوش تیر خورده جدی‌تر پیگیری کردن مثلا. همون رای مهسا به چاوش هم زرگری به نظرم میومد فکر کنم بقیه هم اشاره کردن همون موقع. ولی اگه این فرضیه درست باشه احتمال اینکه شب ۱ باشه بیشتره آره. لزوما که نمی‌دونستن چاوش بار دوم می‌میره که تا می‌تونن دوباره بزنن. بعد اعدام صدرا شانسشون رو امتحان کردن. ها؟

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
خب مگه بقیه قطعی علم غیب داشتن که محمدامین جوکر نیست که میگی ترجیح دادم به حسشون اعتماد کنم؟ :| اگه خواستی به حسشون که محمدامین جوکر نیست اعتماد کنی، خب تو هم رای میدادی بهش. چون این کاری که کردی لزوما اعدام محمدامین رو قطعی نمی‌کرد از دید یک بیگناه، ممکن بود یکی دیگه لحظه آخر رایش رو برداره. منتهی اگه تو رای می‌دادی، اعدامش قطعی بود تقریبا. نمی‌شه که برای یه موضوع به حس بقیه اعتماد کنی، برای یک موضوع به حس خودت. دیشب با فرض اینکه شک به جوکر بودن محمدامین داشتی، کاملا در جهت منفعت خودت بازی کردی. سهمیه‌ی خودت برات مهم بود سهمیه بیگناهایی که به جوکر رای میدن نه.
این من رو بیشتر به این شک می‌ندازه که شاید تو جادوگر باشی و هنوز سهمیه جذب داشته باشی. یه دلیل دیگه هم دارم که پایین‌تر می‌گم.

من جایی گفتم پست‌های دیشب رو نخوندم؟ :| چرا حرف تو دهن آدم می‌ذاری. من صرفا گفتم جز قضیه صدرا اتهام خاصی ازت یادم نمیاد. الان هم دوباره نگاه کردم، به جز اینکه گفتی مطرح کردن قضیه لباس صدرا گناهکارانه بوده از نظرت، و اینکه اتهام زدی که من می‌دونستم مافیا به کی تیر زده و اونجوری تحلیل کردم (که اینش مسخره بود، تو داستان کاملا مشخصه و بچه‌ها هم گفتن.) به جز اینا دلیل دیگه‌ای ندیدم. این‌ اتهام‌ها هم مشخصا در جهت مافیا بودن من معنا داره، دیشب گفتی من برات احتمال بالا مافیام و حرفی از فرقه بودنم نزدی به طور خاص، حالا که احتمال مافیا بودنم برات رد شده میای می‌گی آرش فرقه‌ست؟ اون هم به همون دلایلی که می‌گفتی آرش مافیاست؟ :دی بعد میگه چرا فکر میکنین من جوکرم :|

این رو که قبلتر گفتی، من اومدم به این فکر کردم که اگه فرض فرقه بودنت درست باشه، چرا چاوش باید بیاد همچین کاری کنه؟ سوال خوبی هست و احتمال فرقه بودنت داشت برای من منتفی می‌شد، منتهی بعد یه جوابی براش براش به ذهنم رسید، اینه که جنگیر باید دوتا تیر بخوره (چیزی که خودت دیروز اومدی تو تاپیک با افتخار اعلام کردی:))) و وقتی تیر اول رو می‌خوره:

این یعنی اگه جنگیر تیر بخوره، فرقه سهمیه از دست می‌ده و بالطبع متوجه تیر خوردنش می‌شه دیگه، درست؟ :دی به نظرم فرقه می‌دونسته که چاوش یه تیر خورده و احتمال می‌داده که دوباره هم تیر بخوره، به خاطر همین چاوش چنین حرکتی زده که مهسا از فرقه بودن سیف بشه. اگه هم دقت کنین چاوش رای اول مهسا بود و اختلاف مهسا با صدرا اون موقع زیاد بود. یا مثلا رای دادن فری و عرفان غیرقابل پیش‌بینی بود.

به قول استاد میرسلیم، اینو چی می‌گی؟ :دی
.

آرش ببین تو ذهنم اینطوری فکر کردم که شاید من اشتباه کنم و مملگر جوکر نباشه و با این رای ندادنم (وقتی نقشش برام خاکستریه) جلوی اعدامشو میگرفتم و ممکن بود عواقب خیلی بدتری از از دست دادن سهیه داشته باشه. شاید تصمیم خودخواهانه گرفتم قبول دارم. گفتی بهش رای میدادی خب اون که بدتر از این بود اگه واقعا جوکر میبود منم با اینا ... . بعدم رای میدادم خیلی احمقانه بود:دی چرا؟ جدا از احتمال جوکر بودنش شاید تروریست (در صورت بودن) میبود. خودم قطعی ترین نقشیم که در موردش اطلاع دارم طبیعیه که خودم مهم تر باشم. ولی اینم در نظر گرفتم که با اعدام محمدامین گره بازی باز میشه. شاید جادوگر باشم(ولی خدایی این همه در مورد فرقه و مافیا نبودنم توضیح دادم) و شاید یه نقش مثبت که نگرانه. نگفتی پستا رو نخوندی یه جمله گفتی که باید بخونم فکر کردم حوصله نداشتی نخوندی شاید. خیلی جبهه گیرانه داری حرف میزنیا، ناراحت شاید بشم در ادامه. یعنی تو اون احتمالی که من گفتم رو در نظر داشتی و نگفتی چون تو داستان نیومده یا کلا به ذهنت نرسیده؟ گناهکار بودنت سر قضیه نرم شدنت به صدرا برام مطرح شد و مافیا بودنت به خاطر این که اون احتمالی که دادی رو با قطعیت مطرح کردی و به بقیه احتمالا که گفتم اشاره نکردی کلا. تو خیلی وقتا دیدم همه احتمالا رو مطرح میکنی بعد مثلا میگی که شدنی نیست احتمالش کمه و.... این سری چون نگفتی عجیب اومد به نظرم و گفتم شاید مافیایی و عمدا نخواستی مطرح کنی.میگم با توجه به اتفاقات دیشب میتونه نظرمو به مافیا بودنت تغییر بده چون فاز قبل ایجاد شده ولی به گناهکار بودنت که فاز قبل تر ایجاد شده نه. برای فرقه بودنت هم دلیل خاصی ندارم فقط همین که مطرح کردی فرقه نمیتونه قوی قوی باشه ذهنمو قلقلک داد که شاید میخوای فرقه رو ضعیف جلوه بدی و خودتو از فرقه بودن مبرا کنی. خب دارم میگم من سفید نبودم تو بازی که چاوش بیاد اینکارو بکنه اگه سفید بودم تو درست میگی. ولی وقتی خودم وسط گودم چرا باید چاوش بیاد بنزین بریزه رو آتیش و به خاطر ترس از تیر شب این کارو بکنه؟ اگه این ترسه دلیل رای چاوش به من باشه اونظوری که خودشو تو شب میزنن و منو تو روز اعدام میکنن فرقه کلا محو میشه. چه کاریه این!

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
سلام به همه من تازه رسیدم به شدت خسته ام و میگرنم عود کرده پستای امروزو نخوندم و طبق شکهای دیروزم و تحلیلی که پیش خودم داشتم این فاز رای میدم چون واقعا نمیتونم بخونم و دوباره ریفرش کنم مغزمو و انرژی و حالشو ندارم. همچنان به مهسا مشکوکم مافیا یا جادوگر یا حتی جوکرم فک کردم میتونه باشه کلا بیگناه نبوده برام ولی دیشبم گفتم که بین اون و ممدرضا و ممد من حداقل دو تا گناهکار بازی رو میبینم صرف نظر از جوکر....دیشب منتظر ممد موندم و میخاستم رای اولیمو به اون بدم که نبود که صحبت کنیم ترجیح دادم به مهسا بدم ولی بنظرم حتی ترس از بودن سهمیه جذب هم باشه باید به گزینه جادوگرمون رای بدیم که من ممد این دور رو نپسندیدم از قطعیتش رو نقش صدرا و اون جمله تاریخی تا کلیت بازیش و حسی که منتقل میکرد یه دلیلم خودم دارم ممکنه مسخره به نظر برسه ولی با درواومدن چاوش من بهترین هم تیمی رو براش ممد میدونم چون هم از لحاظ زمانی باهم اوکی ان هم تیمشون قوی و خوب میشه نسبت به دوتا بودنشون ، کلا با توجه به اینا من رای امروزم محمده امیدوارم اشتباه نکرده باشم و فک کنمم نکردم

متاسفانه نمیتونم برگردم و ریز به ریز پستا و رایا رو بخونم و تحلیل کنم و به شکم بسنده میکنم چون شرایط آنچنان بغرنج نیست و دو گناهکار و یه فرعی توی 7 نفر زیاد شانس باخت ندارن بیگناها

خلاصه اینو بپذیرین از من و بی ادبی نشه که نتونستم این فاز مهم وقت بزارم

رای به اعدام: ممد

قرص میخورم اگه نخابیدم میام سر رای گیری و دفاع اگه خابیدم همین رایم خوبه . یاعلی

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
نمی‌دونم، من حسی از نقش فری نگرفتم در مجموع. خوب نیست این صحبت‌ها کلا :دی

فازی که مهسا به چاوش رای داد فاز اعدام رامتین بود، یعنی فاز ۲. چاوش شب ۴ مرد، یعنی اون یکی تیرش رو اگه مافیا زده باشه شب ۱ یا ۲ زده. الان که می‌دونیم مهدی شهردار نبوده، لزومی نداره مافیا شب ۱ مهدی رو زده باشه، به خاطر همین برا خوردن چاوش هر دو شب ۱ یا ۲ ممکنه به نظرم. اگه شب ۱ زده باشن که خب قبل از شروع درگیریه بوده و منطقیه. اگه شب ۲ زده باشن هم باز ممکنه یه زرگری راه انداخته باشن بعد که دیدن چاوش تیر خورده جدی‌تر پیگیری کردن مثلا. همون رای مهسا به چاوش هم زرگری به نظرم میومد فکر کنم بقیه هم اشاره کردن همون موقع. ولی اگه این فرضیه درست باشه احتمال اینکه شب ۱ باشه بیشتره آره. لزوما که نمی‌دونستن چاوش بار دوم می‌میره که تا می‌تونن دوباره بزنن. بعد اعدام صدرا شانسشون رو امتحان کردن. ها؟
اره بنظرم اوکیه
ببین با توجه به اتفاقایی که محمد تو عکس نوشته
شب اول طوفان شد و یکی جون سالم به در برد
حس فرار کردن یا انگار اون سهمیه نمردنش استفاده شده رو میده
دومی فقط طوفان شده انگار کسی رو زدن که تاثیری روش نداشته
حسی بود که من از این دوتا گرفتم
اون غرق شدن رامتین هم یکم مرتبط با اطلاعاتی که عرفان از قاتل بدست اورده تو شب قبل میدونم یعنی کاراگاه شاید پرسیده و فهمیده
فقط یکم سوال پیش میاد که چرا همون شب نزده
شاید چون تو رای بوده و بعد اینکه رای عوض شد تو دفاع تصمیم گرفته استفاده کنه؟
الان با این فرض ها بنظر ممکنه شب اول چاوش رو زده باشن با اون زمانبندی ما هم میخونه
ولی خب همش فرضه
بنظر خودت احتمالش چقدره؟

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
این رای عرفان نظرم رو جلب کرد. کجا میری عرفان؟ نرو فعلا. :))

خب الان میگی به من شک داری چون جادوگرم؟ :)) اینم میدونم از کجا نشأت می گیره. به ریسمانی چسبیدی و ول نمی کنی چون از بحث پویا گرفتیش و پویا و من بهش اشاره کردیم.
در مورد هم تیمی من و چاوش. برو پست های اول من در قبال چاوش و رایش به هادی رو بخون. :دی به نظرم چاوش و من وصله خوبی برای همگروهی شدن نیستیم اتفاقا. چون با زوایای مشابهی به بحث ها نزدیک میشیم عمدتاً. چاوش زیرکه نکات مخفی پست ها رو خوب می گیره. این قضیه همزمانی ما هم بیخودترین دلیل بود که از عرفان بعید بود با این بخواد مدارک علیه یک نفر رو آماده کنه.

این رایت هم حس کردم حس مسئولیت خالی کردن از فاز امروز بود و منفی ترت کرد برام. اون حرفی هم که در مورد صدرا زدم دیگه خودت مختاری ببینی چه محمدی اون حرف رو زده.

الان یک جرقه در مورد این رایت هم برام زنده شد. اینکه یک بی گناه اگه اعدام بشه بزنن فردا اعدامت کنن :دی برنده بشی. همین 10 درصد شکم به جوکر بودنت رو بالاتر برد.

توی دو فاز هم به مهسا رای دادی. مهسا که مافیا نمیتونه باشه با جنس رای هاش، اگه باشه جادوگره. چون فرعی نیست به نظرم. راحت میتونست اعدام بشه فازهای پیش اگر جوکر بود.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
یک موردی که میخواستم بپرسم
الان که از سنگسار شدن معین میگذره حستون بهش چیه؟
کلا تو ذهنتون چه نقشی رو براش کنار گذاشتین؟
به عنوان بیگناه فرضش کردین فرعی یا گناهکار؟
من بنظرم گناهکار بودنش خیلی کمه بعیده یک نقش گناهکار گروهی بیاد همچین پست و جمله ای بده و مستقیم حمله کنه و ادعای نقش هم توش باشه
من خودم تا حدودی احتمال جوکر بودنش رو میدم
بعد اینکه بنظرتون دلیل خاصی داشته ک سنگسار شده و نقشش گفته نشده مثل ندا؟
یعنی به خاطر تاثیر نقشش تو بازی بوده که اعلام نشده؟
بازم ازین حس میکنم جوکر بودنش منطقی میتونه باشه که اون حس بودنش تو بازی تو تصمیم گیری ها تاثیر بذاره
نظرات خاصی دارین؟

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
من رفتم یه سر تند خوندم بحث های چاوش رو ببینم میتونم از بحث هاش نتیجه ای بگیرم. خیلی سخته.

با مهسا به نظر درگیری های جدی داشته. خیلی جدی هم با صحبت هاش به مهسا نزدیک شده و حتی تناقض پیدا کرده (تناقضی شبیه تناقض برلین). اون رای مهسا به چاوش ممکنه زرگری رو برسونه ولی تو قضیه برعکسش چاوش خیلی جدی برای اعدامش پیش رفته.

با پویا (بحث صحبتی که عرفان صلاح به گفتنش نبود)، مهدی (لباس شب/روز)، آرش (صحبت هایی در مورد واکنش به پست)، فری (ایده ای که فری گفت از من بوده)، محمدرضا (بحث سر تناقضات هادی) و من (در مورد رای مهسا و تغییر رایش) هم صحبت کرده. اینا رو نتونستم ازش نتیجه ای بگیرم.

خدا بگم چیکارت کنه چاوش :)).

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
. یعنی تو اون احتمالی که من گفتم رو در نظر داشتی و نگفتی چون تو داستان نیومده یا کلا به ذهنت نرسیده؟
وقتی توی داستان سعید و عماد درگیر شدن و چاوش جدا یه گوشه‌ی دیگه مرده (حالا کاری به نحوه‌ی مرگش هم ندارم که طبق تحلیل‌ها مافیا بود) چرا باید ذهن آدم بره سمت اینکه چاوش رو عماد زده؟ به قول عرفان این همیشه یه چیز بدیهی‌ای بوده. یه سری نشونه‌ها رسمه که توی داستان برجسته می‌آد، مثلا سامورایی، مثلا یاکوزا.

گناهکار بودنت سر قضیه نرم شدنت به صدرا برام مطرح شد و مافیا بودنت به خاطر این که اون احتمالی که دادی رو با قطعیت مطرح کردی و به بقیه احتمالا که گفتم اشاره نکردی کلا. تو خیلی وقتا دیدم همه احتمالا رو مطرح میکنی بعد مثلا میگی که شدنی نیست احتمالش کمه و.... این سری چون نگفتی عجیب اومد به نظرم و گفتم شاید مافیایی و عمدا نخواستی مطرح کنی.میگم با توجه به اتفاقات دیشب میتونه نظرمو به مافیا بودنت تغییر بده چون فاز قبل ایجاد شده ولی به گناهکار بودنت که فاز قبل تر ایجاد شده نه.
خب نرم شدنم سر صدرا چرا گناهکارانه می‌تونسته باشه اگه مافیا نباشم؟ یا اینکه اومدم ایده‌ی لباسش رو مطرح کردم، چرا می‌تونسته گناهکارانه باشه اگه مافیا نباشم؟ اون اتهاماتت در جهت مافیا بودن می‌تونست وارد باشه فقط.

برای فرقه بودنت هم دلیل خاصی ندارم فقط همین که مطرح کردی فرقه نمیتونه قوی قوی باشه ذهنمو قلقلک داد که شاید میخوای فرقه رو ضعیف جلوه بدی و خودتو از فرقه بودن مبرا کنی. خب دارم میگم من سفید نبودم تو بازی که چاوش بیاد اینکارو بکنه اگه سفید بودم تو درست میگی. ولی وقتی خودم وسط گودم چرا باید چاوش بیاد بنزین بریزه رو آتیش و به خاطر ترس از تیر شب این کارو بکنه؟ اگه این ترسه دلیل رای چاوش به من باشه اونظوری که خودشو تو شب میزنن و منو تو روز اعدام میکنن فرقه کلا محو میشه. چه کاریه این!
توی چه گودی بودی؟ اون فاز تا قبل از اینکه چاوش به تو رای بده، صدرا الردی ۳ رای داشت و پویا و محمدرضا هم بهش شک جدی داشتن. تو فقط یه رای از محمدامین داشتی که گفته بود واکنش می‌خواسته بگیره، و شک جدی هم فقط من بهت داشتم که عماد هم گزینه‌ام بود و رایم مشخص نبود. (شک و رای خودت و صدرا به هم رو حساب نمی‌کنم) اصلا به هیچ وجه قبول ندارم که وقتی چاوش رای داد تو نزدیک به اعدام بودی حتی. چیزی که رای‌ها رو ۶-۶ کرد دفاعیه‌ها و رای فری و عرفان بود که تا اون موقع (موقع رای چاوش) اصلا مشخص نبود. درحالی که صدرا مشخص بود راحت ۵-۶ تا رای می‌آره. ضمن اینکه اگه بحث تو و چاوش ادامه پیدا نمی‌کرد و به رای دادن نمی‌رسید که بیشتر شبیه زرگری می‌شد!
خیلی هم به نظرم «ترس» نبود یعنی احتمالش برای فرقه کم نبوده که چاوش دوباره تیر بخوره، چون وقتی سر مردن مهدی هم داشتیم تحلیل می‌کردیم، خود چاوش می‌گفت وقتی مافیا یکیو می‌زنه و نمی‌میره ولی مشخص میشه که سامورایی نبوده، احتمالش زیاده دوباره بزنه.

اره بنظرم اوکیه
ببین با توجه به اتفاقایی که محمد تو عکس نوشته
شب اول طوفان شد و یکی جون سالم به در برد
حس فرار کردن یا انگار اون سهمیه نمردنش استفاده شده رو میده
دومی فقط طوفان شده انگار کسی رو زدن که تاثیری روش نداشته
حسی بود که من از این دوتا گرفتم
اون غرق شدن رامتین هم یکم مرتبط با اطلاعاتی که عرفان از قاتل بدست اورده تو شب قبل میدونم یعنی کاراگاه شاید پرسیده و فهمیده
فقط یکم سوال پیش میاد که چرا همون شب نزده
شاید چون تو رای بوده و بعد اینکه رای عوض شد تو دفاع تصمیم گرفته استفاده کنه؟
الان با این فرض ها بنظر ممکنه شب اول چاوش رو زده باشن با اون زمانبندی ما هم میخونه
ولی خب همش فرضه
بنظر خودت احتمالش چقدره؟
اره به نظرم به داستان هم می‌خوره اینجوری.
احتمالش رو نمی‌دونم، یعنی نمی‌گم حتما همینه، ولی این که مهسا میاد میگه اگه فرقه ام پس چرا با چاوش به هم رای دادیم رو نقض می‌کنه. یا می‌تونه نقض کنه. نمی‌دونم کدوم حوصله جمله بندی منطقی ندارم بفهم خودت :))

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
مهسا

آره. گوشه ذهنم هی میگه این چاوش همه نوع ایده ای ازش برمیاد. :)). دارم اون فاز رو میخونم ببینم چقدر به اعدام نزدیک بودی موقع رای چاوش.

محمدرضا

جوری که از سنگسار شدن و پست معین فهمیدم به نظر ادعای نقشی که در شب آگاهی داشته کرده بود. اولش برداشت من قوی نبود ولی بعد از سنگسار شدنش ذهنم رفت به این ور می گفت شما چیزی نمی دونید. مافیا اگر بوده باشه و اگر مافیا با 5 شروع کرده باشه باید مافیا ترکیده باشه. فرقه رو اگه بوده ممکنه نقش ساده فرقه بوده باشه. پلیس و کاراگاه رو خیلی کم تر میدونم. نقش ساده بی گناهی هم میتونه باشه یا فرعی.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
ضمن این‌که الان از گاد پرسیدم، با فرض خیاط بودن رامتین و سناتور بودن محمدامین، مافیا دیگه نایب نداره که تیر داشته باشه. به خاطر همین به نظرم اعدام فرقه مهم‌تره تا وقتی فاز شب داریم.

- - - Updated - - -

اعدام خود جادوگر ینی :دی

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
بچه ها من جایی ام انتنش افتضاست ممکنه قطع و وصل بشم اگه یهو غیب شدم تعجب نکنید.

ممد: ندیدم جایی توضیح بدی اون قطعیتتو بجنب دیگه ، الان وقت نشونه دراوردنه؟ :/ درباره اینکه میگی صدرا قطعا مافیا بوده توضیح بده لطفا

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
من هنوز صفحه ی 30 هستم. واقعاً سخته فهمیدنتون. برم ناهار بخورم و برگردم.

با توجه به چیزهایی که تا الان از بازی نتیجه گرفتم، گزینه های مشکوکم محمدرضا/مهسا/آرش هستن. عرفان رو به جوکر بودنش احتمال میدم. مهسا/آرش رو باید بیش تر بررسی کنم. یکی گناهکار باشه اون یکی دیگه ممکنه بی گناه باشه.

آرش

موافقم.

----------------------------------------------------------------------

به نظرم اگه میتونید پست های چاوش رو یک نگاهی بندازید اگه نتیجه ای گرفتین بگید. گزینه اصلی جادوگرتون رو هم بگید. اون ترتیب بالا برای من هست.

- - - Updated - - -

بچه ها من جایی ام انتنش افتضاست ممکنه قطع و وصل بشم اگه یهو غیب شدم تعجب نکنید.

ممد: ندیدم جایی توضیح بدی اون قطعیتتو بجنب دیگه ، الان وقت نشونه دراوردنه؟ :/ درباره اینکه میگی صدرا قطعا مافیا بوده توضیح بده لطفا

فری بعدترش گفتم. توی یکی دو پست بعدش. گفتم اگر صدرا رو لباس میدادن افراد بیش تری توی بازه زمانی زودتر روی صدرا پیاده می شدن. مافیا تا قبل از اعدام صدرا حداقل سه نفر رو داشت. یه این طور تریکی ما دور قبل مافیا پیاده کردیم و همه اومدیم روی اعدام یک نفر.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
من هنوز صفحه ی 30 هستم. واقعاً سخته فهمیدنتون. برم ناهار بخورم و برگردم.

با توجه به چیزهایی که تا الان از بازی نتیجه گرفتم، گزینه های مشکوکم محمدرضا/مهسا/آرش هستن. عرفان رو به جوکر بودنش احتمال میدم. مهسا/آرش رو باید بیش تر بررسی کنم. یکی گناهکار باشه اون یکی دیگه ممکنه بی گناه باشه.

آرش

موافقم.

----------------------------------------------------------------------

به نظرم اگه میتونید پست های چاوش رو یک نگاهی بندازید اگه نتیجه ای گرفتین بگید. گزینه اصلی جادوگرتون رو هم بگید. اون ترتیب بالا برای من هست.

- - - Updated - - -

فری بعدترش گفتم. توی یکی دو پست بعدش. گفتم اگر صدرا رو لباس میدادن افراد بیش تری توی بازه زمانی زودتر روی صدرا پیاده می شدن. مافیا تا قبل از اعدام صدرا حداقل سه نفر رو داشت. یه این طور تریکی ما دور قبل مافیا پیاده کردیم و همه اومدیم روی اعدام یک نفر.

خوب اینو که منم جواب دادم فکر کنم گفتم که ازکجا میدونی همشون نیومده باشن؟6 تا رای اورد دیگه چطور مطمعنی تو این 6 تا 3 تا مافیا نبود؟ البته من یادم نیست کیا بودن فقط یادمه خودم به مهسا عوض کردم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین