برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور هفتم مافیا | Unfinished

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
آریا تا این لحظه:

محمد (1) : عرفان

فعلا دفاعیه نخواهیم داشت

محمد و آرش از امان خودشون استفاده کردن و در صورت رای ندادن در هر دو مرحله گاد کش میشن، بقیه تا 23:30 دقیقه می تونید رای بدید وگرنه از امان استفاده کنید.

با توجه به اینکه دیشب سایت لگ داشت و پست دقایقی خوب ارسال نمیشد، رای بعد از 23:30 رو پذیرفتم. اما امشب با توجه به حساس شدن فاز نمی پذیرم. رای رو نزارید 23:29 بدید، بچه زرنگیند همتون می دونم. ولی عواقب گاد کش شدن یا امان بی جا و موندن از رای با خودتونه.

سوال شد کسی که تو مرحله اول رای نداده باشه می تونه در مرحله دوم رای بده. پاسخ: خیر چون اون گاد کش محسوب میشه که از گاد امان گرفته. همین که زنده است کافیه :دی

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38

رای به اعدام: مهسا

رای اولیه‌مه فعلا. اگه تغییر کنه به محمده.

- - - Updated - - -

آریا تا این لحظه:

عه آریا هم تو بازیه :)) =))

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32

رای به اعدام: مهسا

رای اولیه‌مه فعلا. اگه تغییر کنه به محمده.

- - - Updated - - -

عه آریا هم تو بازیه :)) =))

اگه جوکر نیست پس چرا اینجوریه کلا؟ یا کلا همیشه اینجوریه من نمیشناسمش؟:/

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
بالاتر در مورد نظراتم در مورد افراد در مورد محمدرضا گفتم.

رای به اعدام: محمدرضا

فری

تو بازه زمانی اولیه روز این اتفاق نیفتاد. من و رضا بودیم فقط. من نقش خودم رو میدونم. رضا که جلاد دراومد.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
بالاتر در مورد نظراتم در مورد افراد در مورد محمدرضا گفتم.

رای به اعدام: محمدرضا

فری

تو بازه زمانی اولیه روز این اتفاق نیفتاد. من و رضا بودیم فقط. من نقش خودم رو میدونم. رضا که جلاد دراومد.

ممد شرافتا اذیتمون نکن، تو بازه اولیه چیه؟ یعنی هم تیمیاش تو گروه میگن خوب بچه ها یادتون باشه تا قبل از ظهر بهش رای بدین ها اگه بیوفته عصر مچمونو میگیرن؟:| شاید رو کاغذ منطقی باشه این به قول خودت تریک ولی توی عمل فکر نکنم چندان فرقی کنه بحالشون، کسی به جز تو هم فک نکنم دقت کنه به این مسائل، دلیل دیگه ای هم داری یا فقط همینه؟

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
اگه جوکر نیست پس چرا اینجوریه کلا؟ یا کلا همیشه اینجوریه من نمیشناسمش؟:/
نمی‌دونم. به قول محمدرضا شاید معین جوکر بوده باشه اصلا. بعدشم مافیا که تیر نداره احتمال زیاد. جوکر باشه و سهمیه از دست بدیم، بهتر از اینه که جادوگر باشه و جذب کنه.

فری

اون موقعی که اون حرف رو زدی نقش رضا مشخص نبود. کلا بحث درستی یا غلطیش نیست که صدرا لباس داشته یا نه، بحث قطعیتته. اگه مثلا با این استدلال‌ها بهش رسیده بودی، می‌گفتی احتمال زیاد، یا ۹۹ درصد مثلا.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
آرش
پست 733:

در مورد سعید خب برعکسش هم صادقه، چون سعید نبوده و اعدام/گادکش می‌شده بیان تیر سیف بزنن که از تعداد کم بشه. یعنی به اون نمیشه ربطش داد حتما.
در مورد اینکه تیر تو باشه، تیر زدنت رو ندیدم تا حالا ولی شناختت از گاد و بازیکن‌ها میتونسته توی حدس نقش کمک کنه.
در مورد عرفان هم عرفان رو توی تیر زدن ریسک‌پذیر می‌بینم نسبتا، نسبت به بقیه‌ی اعضای مافیا که اعلام شده. ضمن اینکه عرفان کلا حدس نقشش خوب بوده همیشه خصوصا اگه گناهکار باشه.
در مورد خودم که خب میدونم تیر خودم نیست ولی به نظرم مثلا تو که گادم بودی هزار بار، میدونی که من توی تیر زدن بیشتر سمت سیفم تا ریسکی. دلیل هم نمیشه ممکنه این دور تغییر سبک داده باشم مثلا، منتهی توی اون حرفی که زدم، نگاهم به سابقه و شناخت از بازیکنا بود. فری هم مثلا وقتی قاتل بوده زود مر‌ده نمیدونم چجوری ممکنه تیر بزنه، اون سری هم که گاد بودم و فری مافیا، تیر نداشتن به اون صورت که بخوام بسنجم، ولی چون کلا گزینه‌ی مافیام نبود ردش کردم
ولی الان که داشتم فکر میکردم به ذهنم رسید که اگه این یه نفر باقی مونده مافیا رو کنار بذاریم، بقیه‌ی اعضای مافیا دیدن وقتی مثلا مهدی و چاوش و چندتا دیگه از کسایی که معمولا ضدضربه‌ان (مثلا تو این جمع پویا آرش عرفان حتی محمد) توی تیمشون نیستن، خب همه اینا که نمیتونن ضدضربه باشن، پس ریسک کنیم. این هم ممکنه به نظرم، حتی اگه اون یه مافیا از اسامی بالا که گفتم باشه

خط اول. بله. جفتش صادقه و هیچ کدوم ناقض دیگری نیست.
تیر زدن خودمُ تو یه پستی توضیح دادم قبلا.
تو سمت به قول خودت سیف هستی. عرفان آره با ریسک بیشتر. فری مدل خودش هست و منحصر به فرده. به وقتش ریسک پذیر هم هست. منتهی در تیم فقط تو یا عرفان یا فری و ... نیستین. بقیه هم هستن. ممکنه نظر جمع به هر دلیلی که تا حالا بیان شده، تیر ریسکی باشه. ضمن اینکه ممکنه همه رو ریسکی نزده باشن. کلا من به این مسئله فعلا وزن بالایی در تشخیصم نمیدم. بازی افراد برام مهم تره. دارم سعی می کنم ببینم یک نفر که مافیا باشه چجوری بازی می کنه الان. و در فازهای قبلی ممکنه چه کار کرده باشه.

اون ابهام هم مشکلی نیست. من چیزی که لازم بود از دید خودم گفتم.

مهسا
پست 734:

خب خیلی مسخره اس این. نیست؟ بیام نفر اول تو بازی به چاوش رای بدم بعد برگردونم رایمو و کلا خودمو بکنم توی چشم بقیه با این حرکتم تو فاز اول اعدام که چی بشه؟ فقط به این خاطر که این شک هم تیمی بودن ما از ایجاد نشه؟ خود چاوش یه همچین چیزی رو قبول نمیکنه به نظرم اصلا تقریبا فکر کنم بیشتر از همه مدل بازی من رو شما بشناسی نسبت به ادوار قبل میگم اینو. به نظرت اگر جوکر بودم اینطوری بازی میکردم؟ این مدل بازی برای برد اصلا برام لذت بخش نیست که کلا وسط گود باشم و هی با جملات و حرفام خودمو به خطر بندازم فقط برای اینکه اعدام شم. من همیشه همینطوری بودم، همیشه زیاد پست دادم بعضا مربوط و بعضا نامربوط بوده. اشتباهم خیلی کردم. یعنی آدم محتاط و مرموزی نیستم حداقل از نظر خودم. اگه یه روزی جوکر باشم هیچوقت این سبک رو برای بازی انتخاب نمیکنم.

حرفایی که میگی غیر منطقی نیست. منتهی ادوار مافیا پر هست از افرادی که نقش گناهکار یا فرعی داشتن و همینجوری بازی کردن و مشابه همینا رو گفتن. بنابراین باید یه احتمالی داد.
نکته بعدی این که فرض کن من در ذهنم گفتم مهسا 40 درصد جوکر و محمدامین 40 درصد جوکر. وقتی اون اعدام میشه و جوکر نیست، درسته تو هیچ کاری نکردی این وسط ولی شانست برای ما میره بالا. حالا نمیگم 40 تاش به تو اضافه میشه. ولی شانست میره بالای 50 درصد.
نکته دیگه نسبی بودن قضیه س. فرض کن تو بازیت کمی شبیه جوکره از دید من. و بقیه اصلا نیست یا خیلی خیلی کم هست. خب شانس تو میره بالا. چون 1 جوکر در بازی هست بالاخره. البته یه احتمالی هم هست معین بوده باشه. اون مجهول بزرگیه برام. حالا این به کنار. در حالت دیگه، فرض کن بازی تو کاملا شبیه جوکر هست ولی مثلا خلفی در بازی وجود داره که خود جوکر ـه. خب تو با اینکه از نظرم شبیه هستی به جوکر، ولی احتمالت میاد پایین. چون یدونه بیشتر نداریم. نسبی هست در واقع.

در مورد رای ـت توضیحتُ دیدم و منطقی بود. خودم حدسم این بود احتمال خوبی به گناهکاریش دادی و خب نظرت هم درست بوده. مشکل خاصی نداره از دید من. مزیت خاصی هم نداره ولی.:دی

فری
پست 735:
تو ادوار مافیا از این بدتر هم بوده.:دی تو ادوار خیلی مهم نه البته. ولی یک دوری اگه اشتباه نکنم سید و چاوش و ستاره تو فروم یووه مافیا بودن و بد بازی کردن. در استانداردهای خودشون که خیلی بد.:دی یا یه دوره دیگه قبلا یادم میاد همین جا بوده ولی پاک شده. بالاترینشون 6 گرفت ازم. تو همچین دوری منم انتظار نداشتم البته. بوده ولی قبلا.:دی

محمد (کلا) :دی
پست هات خوب بود. مرسی. اون احتمال مجموعا مافیا و فرقه رو خب منطقی نگرفتی که آرشم گفت. ولی چون بازی سخته و برای من شخصا خیلی سخته حدس بزنم کی چیه، دلیل بر چیزی نمی بینم.

محمدرضا
پست 742:

ببین پویا من مشکلی با شک داشتنت ندارم
ولی شکت با دلیلی که میاری باید همخونی داشته باشه یا نه؟
دلیلت برای شک داشتنت به من این بود که خیلی اتو کشیده و خوب بازی کرده مشکل نداشته و اینکه نظر ندادم
هرچند قبل از اینکه خودت هم نظر بدی و از بقیه بخوای نظرشون رو بگن درصد گناهکاریم رو بالا گرفتی
بعد مثلا افرادی که تو فاز قبل راجع به بقیه و اینکه چه نقشی میتونن داشته باشن نظر ندادن ارش بود و فری
در مورد شکت به ارش گفتی فعلا نه
فری کل پست نظری که راجع به بقیه گفته این بود که بازی تقسیم شد به این چند تا که حس خوب دارم بقیه حس خوبی ندارم
بعد تو نظرت راجع به فری گفتی که هرنقشی داره خیلی خوب بازی کرده
یعنی اینجا خوب بازی کردن فری شده نکته مثبت بعد برای من نکته منفی
اینکه من تو اعدام دو تا مافیا و به طور کلی تو هر اعدام حضور فعال داشتم شد اطلاع داشتنم از گروه مافیا و قمار کردن برای اعتماد خریدن و این شرایط برای بقیه درنظر گرفته نشده
اینکه این دو نفر تحلیل اشخاص رو نکردن و نظر ندادن مهم نبود بعد برا من شد دلیل دومت که بشم رای اولت
تو محمد امین که رای های پرتش و دلیل های مسخرش رو به عنوان جوکر رد کردی و مافیا درنظر نگرفتیش
بعد من میشم گزینه اول مافیا و فرقه؟
الان از نظر خودت دلایلت و میزان شکت باهم میخونه؟
ضمن اینکه فکر نمیکنم عصبی بوده باشم ولی ناراحتی اره چون ادم از پویا انتظار این نوع شک و بازی رو نداره
حداقل از پویا انتظار میره حرفاش و کاری که انجام میده باهم همخونی داشته باشه

بله. همخونی داره و توضیح میدم.:دی
اول اینکه بقیه قبلش یه چیزایی می گفتن. تو تقریبا هیچی نمیگم. فقط سوال می کنی. تهش میای استدلال میاری و رای میدی. این غلط و غیر منطقی نیست. ولی از نظر من یه جور سایه بودن در اظهار نظر هست. در سبک خودت، وقتی گناهکاری دقیق تر هستی به نظرم. این شکُ بیشتر می کنه.
خوب بازی کردن فری نکته مثبت نشده براش. نظرم هست در مورد بازیش. البته این فاز خوب بازی نکرد.:دی حس مثبتی گرفتم ازش. از تو نگرفتم حقیقتا.
در رابطه با حضور فعالت بله درسته. فعال بودی. دور پیش هم فعال بودی خصوصا بعد از جذبت. وقتی بیگناهی اینقدر فعال نیستی تا جایی که یادمه.
تحلیل اشخاص هم گفتم که بالاخره یه نظری داده بودن و من می دونستم شک هاشون چجوریه. تو رو نمی دونم. و این مرموزت می کنه. که خوب نیست. بخشی از سبک بازیت هست. درست. ولی یه چیزایی هم منعکس می کنه.
در مورد محمدامین. اشتباه کردم. منم بالاخره حق اشتباه دارم.
یکی از دلایلی که بهت شک دارم اینه که میذارمت جای مافیا و فرقه و از اول بازی میام تا ایجا و خصوصا فرقه، می بینم چنین بازی دقیقی از تو بر میاد. از بقیه کمتر بر میاد. شاید حرفم زور داشته باشه که چیزی که نکته مثبت هست معمولا، میشه نکته منفی برام. ولی به هر حال گادشناسی هم موثره در نظراتم. کسانی بودن در تاریخ مافیا که عالی بازی کردن و مو لا درز بازیشون نرفته، ولی گناهکار بودن. من به عنوان گاد هم نمی تونستم "اثبات" کنم. ولی کاملا حسش می کردم. بعضیا نه. معمولی بودن. ولی حس نشدن.
بقیه هم خوب بازی کردن. این دور واقعا ممتاز بوده. ولی حس گناهکاری که خوب بازی کرده رو من تا اینجا بیشتر از همه از تو گرفتم. حالا شاید اشتباه کنم. نمی دونم. با فرض من در مورد بالانس، 2 نفر از 6 نفرتون گناهکار هستید. حالا جوکرُ بگیم کاری نداریم الان. میشه 33 درصد. یعنی من دست رو هرکسی بذارم متوسط 66.7 درصد گناهکار نیست. خیلیییی دیگه استدلال و حس و گادی و تجربه و ... رو بیارم وسط این میشه 50 درصد. مگه اینکه طرف سوتی واضح بده و حسمم کلا برگرده و تند تند شروع کنه سوتی دادن. بنابراین 50 درصد هست اونم در نهایتش. پس امکان اشتباه هست. من به عماد خصوصا اوایل شک داشتم. اشتباه بود. فاز قبل اشتباه کردم. کارای درستم خیلی بیشتر بوده ولی اشتباه هم حتما توشون هست.
اینم که میگی ناراحتی و اینا، واقعا یکی از دلایلی که من این چند سال مافیا بازی نکردم و 1 دور اومدم همینه. چون اگه بیام باید جدی بازی کنم. و اتهام می زنم. و کاملا ممکنه اشتباه کنم و طرف خصوصا اگه بیگناه باشه ناراحت بشه. لحنم هم بعضا تنده ولی با تو نبوده. و دوست ندارم اصلا که کسی ناراحت بشه. خصوصا تو که تا حالا تو مافیا کسیُ ناراحت نکردی.

من الان نگاه به گزینه ها می کنم برای جادوگر. به فری خیلی کم هست شکم. به آرش هست ولی اونم کمه. به عرفان هم خیلی کمه. به مهسا شاید از همه کمتر. به تو و محمد هست. اول محمد بیشتر بود. الان تو بیشتری. ولی واقعا فقط شک هست اینا. اگه فکر می کنی در حق تو بی انصافی کردم که به نظر خودم نکردم و اگه بوده هم عمدی نبوده، اگه بیگناهی و رای آوردی و رفتی دفاع، حتما رو من حساب کن که از صفر می خونم بدون هیچ پیش فرضی. بعد میام با مجموع پیش فرض هام مطابقت میدم و رای میدم. اگرم نرفتی دفاع که خب در ادامه بازی ممکنه نظرم تغییر کنه و صحبت می کنیم.

در رابطه حس اون پست فری، حسی ندارم حقیقتا.:دی کلا هم اگه کسی بخواد چیزیُ در لفافه بگه، من متوجه بشمم هم لحاظش نمی کنم، شاید عمدا دروغ گفته. این خطاب به هیچ شخص خاصی نبود. خطاب به گناهاکارا بود.

در مورد معین هم پرسیدی، با بانسی که فرض کرده بودم و روش اومدم جلو، فرقه یا مافیا نیست. شاید جوکر بوده و الکی دارم به بقیه اتهام جوکر می زنم. شاید هم مثل شایان و ... در ادوار قبل بوده. موندم توش منم.

================
بقیه رو هم دیدم. میرم اواخر فاز میام و رای میدم.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
نمی‌دونم. به قول محمدرضا شاید معین جوکر بوده باشه اصلا. بعدشم مافیا که تیر نداره احتمال زیاد. جوکر باشه و سهمیه از دست بدیم، بهتر از اینه که جادوگر باشه و جذب کنه.

اون موقعی که اون حرف رو زدی نقش رضا مشخص نبود. کلا بحث درستی یا غلطیش نیست که صدرا لباس داشته یا نه، بحث قطعیتته. اگه مثلا با این استدلال‌ها بهش رسیده بودی، می‌گفتی احتمال زیاد، یا ۹۹ درصد مثلا.

اگه معین جوکر بود که گادکش و با اعدام اشتباه گرفته من بعدی میدونم معین بیشتر بی گناه نا اشنا با جو میخورد. نمیدونم من به مهسا رای نمیدم، هرچند اگر جوکر باشه خیلی زحمت کشید انصافا:))

- - - Updated - - -

اگه معین جوکر بود که گادکش و با اعدام اشتباه گرفته من بعدی میدونم معین بیشتر بی گناه نا اشنا با جو میخورد. نمیدونم من به مهسا رای نمیدم، هرچند اگر جوکر باشه خیلی زحمت کشید انصافا:))

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
رابین تا این لحظه:

مهسا (1) : آرش
محمدرضا (1) : محمد

رای داده: 3
رای نداده: 4: فری، پویا، مهسا، محمدرضا

فعلا دفاعیه نخواهیم داشت

محمد و آرش از امان خودشون استفاده کردن و در صورت رای ندادن در هر دو مرحله گاد کش میشن، بقیه تا 23:30 دقیقه می تونید رای بدید وگرنه از امان استفاده کنید.

با توجه به اینکه دیشب سایت لگ داشت و پست دقایقی خوب ارسال نمیشد، رای بعد از 23:30 رو پذیرفتم. اما امشب با توجه به حساس شدن فاز نمی پذیرم. رای رو نزارید 23:29 بدید، بچه زرنگیند همتون می دونم. ولی عواقب گاد کش شدن یا امان بی جا و موندن از رای با خودتونه.

سوال شد کسی که تو مرحله اول رای نداده باشه می تونه در مرحله دوم رای بده. پاسخ: خیر چون اون گاد کش محسوب میشه که از گاد امان گرفته. همین که زنده است کافیه :دی

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
فری و آرش

هر بازیکن با اطلاعاتی که از تحلیل داستان ها و بازی افراد می گیره یک سری فرضیات توی ذهنش متصور میشه. یعنی یک سری استدلال ها دست به دست هم میدن که یک فرضیه ای تو ذهنت تصور بدی. صدرا هم برای من همین طوره. و به نظرم اگر لباس می داشت باید رای های بیش تری حتی از 6 تا می داشت.

پویا

ممکنه تو جمع اون درصدهای مافیا و فرقه اشتباه کرده باشم. این چیزایی بود که تا یک بازه ای از بازی به ذهنم رسیده و دارم پست های از صفحه 30 به بعد رو میخونم. گزینه های مشکوکم تو پست های پایین تر میاد.

-------------------------------------------------------------------------------

من هنوز ناهار نخوردم. سرم درد گرفته از خوندن این همه پست. :)) برم و برگردم.

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
محمدرضا:
از این که در مورد بحث و من و آرش این قضیه رو مطرح کردی حس مثبتتری گرفتم ازت. ولی اگه این فرض اشتباه باشه و چاوش اصلا اون مدلی که میگین نمرده باشه و مثلا با حرکت عماد مرده باشه افسوس نمیخورم که اینو من گفتم و کسی گوش نکرد، اما بیگناهایی که طبق فرضیات قطعی گناهکارا توی دام افتادن و گوش کردن خیلی باید خیلی افسوس بخورن. راست میگی چرا نقش معین اعلام نشده تا حالا؟ :7: من فکر میگردم بیگناهه، یعنی حس گناهکاری از بازیش نگرفتم. الان که نقشش اعلام نشده احتمالا تو بازی موثر بوده دونستن نقشش و بازی خراب میشده یه جورایی. و هیچ نقشی به نظرم به اندازه جوکر اینظوری نمیتونه باشه!
محمد و آرش:
نمیدونم با چه زبونی بگم که من با چاوش هم تیمی نمیتونم باشم :دی اگه باشم اصلا منطقی نیست این کارایی که شده. خود تو آرش مگه موقع رای اعدام به من نگفتی گیر چاوش به من منطقی بوده؟ منطقی و زرگری با هم نمیخونن که.
آرش:
خب تو داستان گفته شده که عماد و سعید همو زدن. الان تو واقعیت باید همینطوری باشه؟ میگی عماد سعید رو زده اوکی، ولی سعید که عماد رو نزده، عماد خودش خواسته که بمیره اگه فدا کرده خودشو. میگم همیشه دقیقا اون چیزی که تو داستان گفته شده اتفاق نمیفته. من با شخص صدرا مشکل ندارم که چرا در مورد صدرا نرم شدی و منظورم این نبود به خاطر طرفداری ازش نرم شدی. اصل حرکت یهو نرم شدنت برام مشکوک بود. میتونست جای صدرا هر کس دیگه ای باشه و من بازم همین حسو میگرفتم. به خاطر همین اون لحظه برام با احتمال بالا گناهکار شدی و اصرار نکردم که مافیایی یا هر گروه دیگه. گود منظورم خطره، بلاخره اینطوری نبود که مثل فری سفید سفید باشم و کسی باهام کاری نداشته باشه بعدم چاوش آدم موثریه روی بقیه، وقتی گیر میده و بعد رای میده این احتمال هست که بقیه ازش تاثیر بگیرن. خود تو یکی از دلایلت برای رایم فکر کنم همین قضیه بحث منطقی چاوش با من بود که براش جوابی نداشتم. واقعا اونیکی فرقه الان داره حال میکنه با این تحلیلای شما، چاوش خیلی کارشو راحت کرده ظاهرا :دی آرش من دقیقا وقتی مملگر دیشب با 4 تا رای اعدام نمیشد این جمله تو اومد توی ذهنم و با قطعیت بیشتری رایمو باطل کردم. (جوکر باشه و سهمیه از دست بدیم، بهتر از اینه که جادوگر باشه و جذب کنه.)و گفتم جوکر باشه و سهمیه از دست بدن اون چند نفر بهتر از اینه که یه گناهکار یه شب دیگه تو بازی باشه.
یه چیزیم کلی بگم من با محمد در مورد لباس نداشتن صدرا موافق بودم و با توضحی که توی پست آخرش داد هم موافقم. بلاخره هر کی یه احتمالی براش قطعی تره از بقیه احتمالا.

- - - Updated - - -

البته قضیه جوکر بودن معین برای من منتفی شد. تا جایی که یادمه معین یه ادعا کرد که اصلا ربطی به جوکر نداشت. اگه اشاره به نقش خودمون بکنیم گادکش میشیم دیگه. اون که اشاره به جوکر نکرد تا جایی که یادمه. پس جوکر رو فعلا توی بازی در نظر میگیرم.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
البته قضیه جوکر بودن معین برای من منتفی شد. تا جایی که یادمه معین یه ادعا کرد که اصلا ربطی به جوکر نداشت. اگه اشاره به نقش خودمون بکنیم گادکش میشیم دیگه. اون که اشاره به جوکر نکرد تا جایی که یادمه. پس جوکر رو فعلا توی بازی در نظر میگیرم.
آهان یعنی جوکرو منتفی ندونیم و اعدامت کنیم ولی در واقع این چیزیه که ازمون میخوای:))

- - - Updated - - -

این منطقی بود ولی بد نیست یه فرعی دیگم ببره؟

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
بین عرفان و آرش مونده بودم حقیقتا برای رای گیری. پست محمدرضا توی ذهنم احتمال بودن جوکر تو بازی رو کم رنگ کرد بعد محمد که احتمال جوکر بودن به عرفان داد منطقی اومد به نظرم که چقدر مدل خوبیه برای جوکر این کار عرفان. به خاطر همین ذهنم مجدد رفت سمت گادکش شدن معین و این ایده اومد به ذهنم که معین نمیتونه جوکر باشه. به عرفان میترسم رای بدم و رایم آرشه تا اینجا.
فری بامزه به نظرت اگه من جوکر بودم میومدم گفته محمدرضا رو تایید کنم اولش که جوکر تو بازی نیست؟ :دی

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
ضمن این‌که الان از گاد پرسیدم، با فرض خیاط بودن رامتین و سناتور بودن محمدامین، مافیا دیگه نایب نداره که تیر داشته باشه. به خاطر همین به نظرم اعدام فرقه مهم‌تره تا وقتی فاز شب داریم.

- - - Updated - - -

اعدام خود جادوگر ینی :دی
ارش با حرفت موافقم که اعدام جادوگر مهم تره ولی بنظرم ضروری ترین حالت نیست
فکر نمیکنم جذب چندان راحت باشه و شاید حتی به نفع ماهم باشه استفاده از سهمیه جادوگر
بنظرم به گزینه ای که بیشترین شک رو دارین رای بدین بهتره

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
محمد و آرش:
نمیدونم با چه زبونی بگم که من با چاوش هم تیمی نمیتونم باشم :دی اگه باشم اصلا منطقی نیست این کارایی که شده. خود تو آرش مگه موقع رای اعدام به من نگفتی گیر چاوش به من منطقی بوده؟ منطقی و زرگری با هم نمیخونن که.
ربطی نداره. چاوش بخواد زرگری هم گیر بده، گیر منطقی می‌ده.
آرش:
خب تو داستان گفته شده که عماد و سعید همو زدن. الان تو واقعیت باید همینطوری باشه؟ میگی عماد سعید رو زده اوکی، ولی سعید که عماد رو نزده، عماد خودش خواسته که بمیره اگه فدا کرده خودشو. میگم همیشه دقیقا اون چیزی که تو داستان گفته شده اتفاق نمیفته. من با شخص صدرا مشکل ندارم که چرا در مورد صدرا نرم شدی و منظورم این نبود به خاطر طرفداری ازش نرم شدی. اصل حرکت یهو نرم شدنت برام مشکوک بود. میتونست جای صدرا هر کس دیگه ای باشه و من بازم همین حسو میگرفتم. به خاطر همین اون لحظه برام با احتمال بالا گناهکار شدی و اصرار نکردم که مافیایی یا هر گروه دیگه. گود منظورم خطره، بلاخره اینطوری نبود که مثل فری سفید سفید باشم و کسی باهام کاری نداشته باشه بعدم چاوش آدم موثریه روی بقیه، وقتی گیر میده و بعد رای میده این احتمال هست که بقیه ازش تاثیر بگیرن. خود تو یکی از دلایلت برای رایم فکر کنم همین قضیه بحث منطقی چاوش با من بود که براش جوابی نداشتم. واقعا اونیکی فرقه الان داره حال میکنه با این تحلیلای شما، چاوش خیلی کارشو راحت کرده ظاهرا :دی آرش من دقیقا وقتی مملگر دیشب با 4 تا رای اعدام نمیشد این جمله تو اومد توی ذهنم و با قطعیت بیشتری رایمو باطل کردم. (جوکر باشه و سهمیه از دست بدیم، بهتر از اینه که جادوگر باشه و جذب کنه.)و گفتم جوکر باشه و سهمیه از دست بدن اون چند نفر بهتر از اینه که یه گناهکار یه شب دیگه تو بازی باشه.
یه چیزیم کلی بگم من با محمد در مورد لباس نداشتن صدرا موافق بودم و با توضحی که توی پست آخرش داد هم موافقم. بلاخره هر کی یه احتمالی براش قطعی تره از بقیه احتمالا.
.
بابا من واقعا از تکرار بدیهیات خسته شدم :| عماد تو داستان هیچ ارتباطی با چاوش داشته که میگی چاوش رو زده؟ خیر. وقتی همه‌مون می‌گیم نشونه‌ی سامورایی طبق تجربه می‌آد تو داستان، یعنی یه چیزی هست.
اتفاقا به نظرم این‌که این‌قدر اصرار داری سر این قضیه، یعنی می‌دونی که اگه مشخص بشه چاوش شب‌های قبل تیر خورده دعوای زرگریتون لو می‌ره. هیچ دلیل دیگه‌ای نمی‌بینم که این‌جوری روی این قضیه اصرار داشته باشی.
فرق حرکت من و تو توی جوکر هم اینه که من دارم به جوکر احتمالیم رای می‌دم، ولی تو به جوکر احتمالیت رای ندادی. اوکی؟!!

- - - Updated - - -

ارش با حرفت موافقم که اعدام جادوگر مهم تره ولی بنظرم ضروری ترین حالت نیست
فکر نمیکنم جذب چندان راحت باشه و شاید حتی به نفع ماهم باشه استفاده از سهمیه جادوگر
بنظرم به گزینه ای که بیشترین شک رو دارین رای بدین بهتره
می‌دونم چی میگی ولی بیشترین گزینه‌ی من همون مهساست الان با عرفان برای مافیا، که عرفان این فاز نبود فاز بعد بیاد ببینیم چی می‌گه. از دید تو شاید اینی که میگی باشه، از دید من این حرکت خودم منطقی‌تره. گرچه در هر صورت احتمالا مهسا نره دفاعیه با این وضع، باید ببینم چی می‌شه.

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
ربطی نداره. چاوش بخواد زرگری هم گیر بده، گیر منطقی می‌ده.

بابا من واقعا از تکرار بدیهیات خسته شدم :| عماد تو داستان هیچ ارتباطی با چاوش داشته که میگی چاوش رو زده؟ خیر. وقتی همه‌مون می‌گیم نشونه‌ی سامورایی طبق تجربه می‌آد تو داستان، یعنی یه چیزی هست.
اتفاقا به نظرم این‌که این‌قدر اصرار داری سر این قضیه، یعنی می‌دونی که اگه مشخص بشه چاوش شب‌های قبل تیر خورده دعوای زرگریتون لو می‌ره. هیچ دلیل دیگه‌ای نمی‌بینم که این‌جوری روی این قضیه اصرار داشته باشی.
فرق حرکت من و تو توی جوکر هم اینه که من دارم به جوکر احتمالیم رای می‌دم، ولی تو به جوکر احتمالیت رای ندادی. اوکی؟!!

آرش من واقعا انقدر در برابر تو مقاومت نمیکنم تو طناب دار رو گرفتی تو دستت و میگی مهسا مهسا مهسا. همین قضیه باعث میشه من ناخوداگاه اگه درصدی برای بیگناهیت تو ذهنم باشه اشتباه رو قطعی بکنم و گناهکار بدونمت. من همه احتمالات تو رو از نظرم میگذرونم و بهشون توجه میکنم. هر حالتی رو. ولی از تو اصلا همچین حسی نمیگیرم. و این خیلی بده و بعدا خیلی ناراحت میشم اگه هر جفتمون بیگناه باشیم که اینجوری افتادیم به جون هم .

- - - Updated - - -

آرش من واقعا انقدر در برابر تو مقاومت نمیکنم تو طناب دار رو گرفتی تو دستت و میگی مهسا مهسا مهسا. همین قضیه باعث میشه من ناخوداگاه اگه درصدی برای بیگناهیت تو ذهنم باشه اشتباه رو قطعی بکنم و گناهکار بدونمت. من همه احتمالات تو رو از نظرم میگذرونم و بهشون توجه میکنم. هر حالتی رو. ولی از تو اصلا همچین حسی نمیگیرم. و این خیلی بده و بعدا خیلی ناراحت میشم اگه هر جفتمون بیگناه باشیم که اینجوری افتادیم به جون هم .

[VOTER=آرش][/VOTER]
رای اولیمو میدم و بحثا رو دنبال میکنم.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
امین تا این لحظه:

مهسا (1) : آرش
محمدرضا (1) : محمد
آرش (1) : مهسا

رای داده: 4
رای نداده: 3: فری، پویا، محمدرضا

فعلا دفاعیه نخواهیم داشت

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32

رای به اعدام: محمد

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
تو در مورد من همه احتمالات رو در نظر می‌گیری؟ :| عجبا. چرا احتمال این‌که واقعا فکر کرده باشم صدرا بیگناهه، و بالطبع بیام بگم شاید لباس داشته، و احتمال اینکه سر اینکه چرا نگفتم چاوش رو عماد زده واقعا راست می‌گم رو در نظر نمی‌گیری؟ مافیا بودنم برات رد شد به جای اینکه احتمال بیگناهیم رو بدی، می‌گی فرقه‌ست بی هیچ دلیلی. کدوم احتمالات رو درباره‌ام در نظر می‌گیری دقیقا؟!
تو که تا دیروز می‌گفتی مافیام، به اینکه من رامتین رو اعدام کردم فکر نمی‌کردی، حالا میای میگی چون با چاوش به هم رای دادین فرقه نیستین؟ تناقض نیست این؟!

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
من این فاز به خاطر از دست ندادن سهمیه رای نمیدم
بنظرم بعد این فاز بازی خیلی مشخص تر میشه برای همین ترجیح میدم اگه زنده موندم حداقل یک شب دیگه سهمیه رو داشته باشم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین