برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور هشتم مافیا | داستان یک جلاد - بخش نخست: انتقام برادران میلر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
رای به اعدام باطل: آرش

رای به اعدام: محمدرضا

صرفا نحوه بازیش و رای دادن هاشو نمیفهمم
چون گزینه دوم بره برای دفاع بهش رای دادم

مافیایی
پسندها
73
امتیازها
50
مدال‌ها
9
به نتیجه نرسیدم به کی رای بدم
کماکان بیشترین شکم رو عرفانه ترجیحم اینه این فاز هم به عرفان زای بدم

رای به اعدام: عرفان

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
ارش: اینجا که میگی ممد رضا چرا انتظار داری از بقیه بیگناهی فری براشون بالاتر بره؟ اصلا معنی نمیده، ممدرضا نمیتونه چنین انتظاری داشته باشه، چون بغیر تو و مهسا بقیه اصلا دلیلی برای رای نداشتن که بخواد نظرشون تغییر کنه یا نکنه،

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
مهسا

اگه بیگناهی اینکه مجبوری رای بدی و به من رای میدی بدترین اتفاقیه که میتونه بیفته. من الان فرصت بحث ندارم عرفان واقعا، این اولین بارم تو کل این مدتیه که در مقابل کسی که بهم اتهام داره اینو میگم. پس به هیچ وجه اینو پای طفره رفتن نذار لطفا. اگه عمری باشه فردا در مورد این موضوع باهات بحث میکنم. فقط دقت کن روی رایت موج سواری نشه. اگرم که گناهکاری هیچی.

ینی چی فرصت بحث ندارم اگر جواب قانع کننده داری میتونی تو همین فرصت کمم بزنی. پست که نمیخای بررسی کنی میگی فرصت ندارم. یه اتهام سر راست زدم جواب سر راستم میخام ازت. ببخشید با لطفا و اینا که نمیشه بازیه مهسا و مافیا بهمون یاد داده به کسی اعتماد نکنیم. اگر استدلالی داری بگو ولی اینکه میگی بمونه برای فردا اصلا جالب نیست. شاید من فردا رو نبینم اصلا این چی بود گفتی اخه!

دوستان نظر بدین در این مورد که ایا گیر من منطقیه یا نه .

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
عه اون محمدرضا من بودم =))=))
مثلا خواستم گزینه دوم بفرستم :دی
رای به اعدام باطل: محمدرضا

رای به اعدام: مهسا

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
ارش: اینجا که میگی ممد رضا چرا انتظار داری از بقیه بیگناهی فری براشون بالاتر بره؟ اصلا معنی نمیده، ممدرضا نمیتونه چنین انتظاری داشته باشه، چون بغیر تو و مهسا بقیه اصلا دلیلی برای رای نداشتن که بخواد نظرشون تغییر کنه یا نکنه،

خب محمدرضا خودش میگه انتظار داشته :))
تیکه تیکه نخون. کامل خوندی نظر بده.

- - - Updated - - -

خب محمدرضا خودش میگه انتظار داشته :))
تیکه تیکه نخون. کامل خوندی نظر بده.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
واد رایا رو اعلام نمیکنه؟ الان نمیدونم کیان تو دفاع نمیتونم برگردم عقب با گوشیم

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
به نتیجه نرسیدم به کی رای بدم
کماکان بیشترین شکم رو عرفانه ترجیحم اینه این فاز هم به عرفان زای بدم

رای به اعدام: عرفان

چی میگی توو خوندی اصلا پستمو؟؟ این مسخره بازیا چیه؟

- - - Updated - - -

عه اون محمدرضا من بودم =))=))
مثلا خواستم گزینه دوم بفرستم :دی
رای به اعدام باطل: محمدرضا

چرا مهسا؟

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
شرایط آرا و اعدام دقیقا مشابه فاز قبل هست.

آرا تا این لحظه:

فری 4 رای: مهسا، هانیه، امیررضا، ممدرضا
رضا 1 رای: محمدحسین
محمدرضا 1 رای: آرش
مهسا 3 رای: عرفان، محمدرضا، فری
عرفان 1 رای: خلفی

تا ساعت 22:30 کسی بیش از 1 رای نداشته.

گادکش‌ احتمالی: رضا که نبود.

برای رای در دفاعیه هم همه به غیر عرفان و رضا و خلفی می‌تونن یک بار رای پرت بدن. عرفان و رضا دو بار رای پرت دادن یا بدون رای بودن که امان رای‌شون رفت به‌جاش. کلا هم فقط مهسا امان رای داره.

هرجا تو این پست‌ها اشتباهی دیدین سریع اطلاع بدین تا بررسی و اصلاح بشه.

ساکت.

اینا دفاعیه بفرستن تا 23:20
فری
هانیه
امیررضا
ممدرضا
مهسا
محمدرضا

تاپیک بازه. کسی جز اینا پست بده خفه‌ش می‌کنم.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
باز رایا تقسیم شد که:/

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
اینا دفاعیه بفرستن تا 23:20
فری
هانیه
امیررضا
ممدرضا
مهسا
محمدرضا

تاپیک بازه. کسی جز اینا پست بده خفه‌ش می‌کنم.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
شک خاصی ندارم صرفا اون فرضیه که گفتم دوتا بودن مافیا بر حسب گیر امین به مهسا
بحثتون هم برای این فاز خوندم ولی نظر خاصی ندارم باید اون پست اولیه که بهش ارجاع دادی رو بخونم اول

این دلیل رایم به مهسا که عرفان پرسید

راجع به دفاع هم که فکر میکنم هرچی نیاز بود تو بازی گفتم و مشخصه دیگه تصمیم با خودتونه بخونین قضاوت کنین.
نخوندین هم پس دلیلی ندارین کلا برای شک به من پس دفاعی نمیشه کرد براش
با تشکر از حضور فعال همه :دی

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
خداوکیلی چتونه؟ بی گناخی هست اصن تو بازی؟ :))))) تازه واردا که اصن قفل کردن رو من، اینا طبیعی نیستن، پویا چرا منو زجر کش میکتی عزیزم؟ :)))) بعد سه ساعته دارم داد میزنم رایا رو مدیریت کنید رو یکی اجماع بشه با من اصن انگار نه انگار، الان همه اینا که رای اوردن چرا اومدن دفاعیه؟ این بحث ارش و ممدرضا جالب بود در کل، اگر نمردم بهش میپردازم احتمال اینکه یکیشون گناهکار باشه زیاده، نباید ساده رد شد از کنارش، ضمن اینکه رایاتون که معنی نداشت، مهسا ک کاملا رای متقابل بود، چون بهش رای داده بودم دو فاز قبل اومد روم، بدون اینکه قبول کنه اشنباه از خودش بوده، بقیشونم که هواست، مثلا برای دفاع باید جریان هوا رو بسنجم، ببینم باد از کدوم سمت وزیده که به اینا خوردن یا مثلا باد من رفته تو دماغ اینا بوش بد بوده یا هرچی:)))) کلا بانمک شده این فازای آخر، دیگه دفاعیه قبلیمم هست اونم بخونید. اگ مردم بای بای

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
چه وضعشه واقعا 😂😂😂😂
رای دوم رو که گرفتم میخواستم پست بدم که بازی مافیا شروع شد. من واقعا فرصت دفاعیه نوشتن ندارم ولی هر چی هم فکر میکنم نمیدونم الان برای محمدرضا از چی دفاع کنم! بحثم با عرفانم که هست و مشخصه. عرفان فکر کرده که من به خاطر اینکه آرش بهم گفته عرفان خودشو چسبونده بهت کلا کاری با عرفان نداشتم و وقتی آرش این حرفو زده به عرفان گیر دادم. اتهامی بهم نزده ولی وقتی این حرف رو خوندم بهش گفتم اشتباه فکر میکنی اینطوری نیست‌. و عرفان میگه چرا طرف منفی قضیه رو گرفتی تو ناخواداگاه گناهکاری داری😂 این قضیه طرف مثبت و منفی داره مگه! یه فکری در مورد من کردی اومدی مطرح کردی منم گفتم فکرت اشتباهه. اگه نمیخواستی نظر بدم خب چرا گفتی کلا. دیگه حرفی ندارم واقعا.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
من چون رای نداشتم نمیدونم از چی باید دفاع کنم:دی
دفاعیه ای ندارم
باتچکر:گل:

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
دفاعیه رو می‌تونن دیرتر هم بفرستن. ولی از الان حق تعویض رای دارید. 23:30 هم تاپیک بسته میشه. لحظه آخر ندید که پشت در نمونید.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
رای به اعدام باطل: مهسا

رای به اعدام: محمدرضا

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
درود دوستان،من نمیدونم از چی دفاع کنم چون اتهامی بهم وارد نشده،یه چن تا مورد تو ذهنم هس که شاید سوالای شما ازم باشه،توضیح میدم ایشالله که قانع میشید،شاید یه سوال ذهنتون رو درگیر کرده باشه رای بی دلیل دیروز من به فری، یا بار گفتم بازم میگم من دلیل مستقیمی نداشتم برای رای به فری فقط گره ذهنیم بود ومیخواستم با رفتنش به بیرون ومعلوم شدن نقشش یه چیزایی گیرم بیاد.آقای فری میگی به جز مهسا وفلانی اصلا کسی برام دلیل نیاورد ،من دوبار یه دلیلی نوشتم اصلا توجهی نکردی،شاید دلیلم رو اونقدر قوی ندیدی یا وقت نکردی یانخواستی بگی،من امشب به تو رای دادم چون دلیل رای من به تو تغییر رای محمد امین از هانیه به تو بود،وجمله ی جالبش که از بین فری وهانیه یدونه مافیا هس،فکر کنم درست گفته باشه،از اون جایی که به نظرم نقش هانیه مثبته پس اون یه نفر شما میتونین باشین.باتشکر بنده دفاع خاصی ندارم اگه سوال دیگه ای داشتین اگه نمردیم وزنده موندیم فردا درخدمتم

- - - Updated - - -

درود دوستان،من نمیدونم از چی دفاع کنم چون اتهامی بهم وارد نشده،یه چن تا مورد تو ذهنم هس که شاید سوالای شما ازم باشه،توضیح میدم ایشالله که قانع میشید،شاید یه سوال ذهنتون رو درگیر کرده باشه رای بی دلیل دیروز من به فری، یا بار گفتم بازم میگم من دلیل مستقیمی نداشتم برای رای به فری فقط گره ذهنیم بود ومیخواستم با رفتنش به بیرون ومعلوم شدن نقشش یه چیزایی گیرم بیاد.آقای فری میگی به جز مهسا وفلانی اصلا کسی برام دلیل نیاورد ،من دوبار یه دلیلی نوشتم اصلا توجهی نکردی،شاید دلیلم رو اونقدر قوی ندیدی یا وقت نکردی یانخواستی بگی،من امشب به تو رای دادم چون دلیل رای من به تو تغییر رای محمد امین از هانیه به تو بود،وجمله ی جالبش که از بین فری وهانیه یدونه مافیا هس،فکر کنم درست گفته باشه،از اون جایی که به نظرم نقش هانیه مثبته پس اون یه نفر شما میتونین باشین.باتشکر بنده دفاع خاصی ندارم اگه سوال دیگه ای داشتین اگه نمردیم وزنده موندیم فردا درخدمتم

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
سلام منم چون رای ندارم دفاعی ندارم.

مافیایی
پسندها
73
امتیازها
50
مدال‌ها
9

رای به اعدام: فری

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین