برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور هشتم مافیا | داستان یک جلاد - بخش نخست: انتقام برادران میلر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
مهسا

يكم با آرامش اگر بخام دليلت براي محمد حسين و محمدرضا رو بدونم توضيح ميدي؟

فك كنم براي محمدرضا همون كه به فري راي داده مدنظرت هست كه يازش رو فروخته كه سفيد بشه درسته؟ خب با بيگناه اعلام شدنش چه سودي ميبرده اين رو بگو

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
رضا
زرگری بودن اتهام امین رو که خودم مطرح کردم قبلا. اره همون که گفتی، فرق نمیکنه.

در مورد هانیه هم نمیدونم چی بگم. واقعا دهنم وا مونده :)) به نظرت محمدامین که باعث شد بین محمدرضا۷ و هانیه، هانیه بره دفاع، دلیل خاصی داشته حرکتش؟

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
آرش و محمدرضا به نظرتون اين سوتي و فراموشي بيگناهانس يا از يه جايي خط ميگيره؟ از لحاظ بالانسي بخام نگاه كنم هانيه رو گناهكار نميبينم ، چيزي كه اذيت ميكنه مكر هاي پويا هست ،
اصلا ی جور عجیبی عه
بنظرم اگه از ی جایی خط میگرفت حداقل این مورد رو بهش میگفتن
نمیدونم واقعا یعنی اینو بهش گفتن برو بگو و حواس حالا دو نفر یا کل گروهشون نبوده؟
یا مثلا بهش گفتن امین و تو ذهنش ارش بوده؟
یکم دوره از نظرم

فقط ی حرفی ارش زد یکم ذهنم تحریک شد
شاید بهش گفتن مثلا به ارش گیر بده و دو شب پیش اینکارو کرده بعد یادش رفته فکر کرده دیشبه
البته بازم گفته ارش قبل از من رای داده به اونم نمیخوره

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
آرش
لطفا الکی جو ایجاد نکن از کار محمد امین
فقط تویی که این جمله رو هی تکرار میکنی تا بلکه منو یا ممد7رضا رو با اینکار ببری دفاعیه و الکی رای بیاریم
با این کارت ممد7رضا رو برام سفید کردی

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
رضا:
نه به خاطر طولانی بودنش نگفتم، به این خاطر گفتم که بهم جواب نمیداد کلا. من به سوالش جواب داده بودم فری حتی نرفته بود ببینه اونو یا ندیده بود و رای داده بود. دلیل آورد دیگه گفت از لباس خیاط میترسه. شاید به قدر من براش گناهکار نبوده فری. سفیده به خاطر سبک بازیش خب. چیکار کنم، الکی بگم منفیه؟ گیرشم به من الان وقتی شما که از بیرون بازیو نگاه میکنی منطقیه لابد من توی نوشتنم بی دقتی کردم. فری و آرش تو یه بحثی بودن یه چیزی گفت من بمیرم نقشم مشخص میشه حواستون باشه کیا رای دادن یا یه همچین چیزی جمله دقبقا خاطرم نیست اونجا گفتم شاید خودش به این قضیه مطمئنه که سفید اعلام میشه و داره اینو میگه. مستونه بیگناهم باشه و گفته باشه ولی فری گناهکار من بود که اینو گفته طبیعیه حس خوبی نگیرم ازش.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
آرش:
حداقل دوست دارم بیگناه نباشی که بعدا ناراحت نشی سر این که چه موجی رو راه انداختی.

محمدرضا:
اومدی حرفای آرشو تکرار میکنی؟ جواب منم در جواب همون حرفا که دادم بخون پس به عنوان جواب خودت. من واقعا حوصله بحث ندارم. رایتو بده :دی

اگه ببینم همراه من کسی میاد به دفاعیه که برام بیگناهه رای نمیدم که گاد کش شم آبروتون بره به خاطر این رای دادنتون. حداقل گناهکارای عزیز حواستون باشه به کی رای میدین.:دی محمدرضا و محمدحسین رای بیارن رای میدم فقط :دی
اتفاقا بحث هارو دنبال کردم بنظرم جوابت درست و کافی نبوده اومدم بهت دوباره شانس دادم شاید دفاع کنی قانع بشم
نمیخوای مشکلی نیست

راجع به اینکه به من رای میدی ندیدم مستقیما با خودم سر شکت بحث کنی و اینکه با بقیه بحث کردی به گناهکاری من رسیدی؟
دیدم رضا پرسید میشه به خودمم بگی که سر چی متهمم اولتم؟
حداقل به خودم واضح میگفتی

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
محمدرضا

اره منم این حس رو کردم که به خاطر نخوندن درست بازی و برداشت اشتباه از حرف‌های گروه باشه :)) ولی اخه کس دیگه‌ای که به من رای نمیده که بخوان بهش بگن برو به آرش رای بده. نمیفهمم اینو که چرا باید بهش نخ بدن برو به آرش رای بده :دی

هانیه
چی میگی خدایی نمیفهمم. اینکه محمدامین تو رو فرستاده دفاع که خب تو رو مثبت‌تر می‌کنه و محمدرضا۷ رو منفی که. چطوری تو رو با اون حرف محمدامین ببرم دفاعیه؟ :دی

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
خب هی میپرسی معنی اون کار مملگر چی میتونس باشه
(هانیه رو برده دفاع که یارفروشی کنه هانیه رو سفید کنه)
(یا اینکه ممد7رضا رای نداده ک یه موقع موج سواری نشه روش)
خب به نظرت مملگر اندازه تو فکر اینجاشو نکرده که بعدا یکی مثل تو شک کنه به این قضیه؟
شایدم تو یه سایدین و مملگر با این هدف اینکارو کرده و توام چون از این هدفش خبر داری الان مطرحش می کنی

- - - Updated - - -

آرش

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
رضا:
يكم با آرامش اگر بخام دليلت براي محمد حسين و محمدرضا رو بدونم توضيح ميدي؟

فك كنم براي محمدرضا همون كه به فري راي داده مدنظرت هست كه يازش رو فروخته كه سفيد بشه درسته؟ خب با بيگناه اعلام شدنش چه سودي ميبرده اين رو بگو
آره حتما. پست طولانیمو دیدی؟ در مورد محمدرضا حس مثبتی داشتم اتفاقا که به فری رای داد که روز قبل دوباره تکرار نشه. ولی قبل خوندن دلیل رای آرش به محمدرضا این حسو داشتم. وقتی رفتم بحث آرش و محمدرضا رو خوندم دیدم حق کاملا با آرشه. نمیدونم بحثشون رو چقدر خوندی. این فرض توی ذهنم شکل گرفت که مافیا یه تیمه و محمدرضا هم جزوشونه. این قسمت رو کپی میکنم از پست قبلیم (فری هم جزوشونه و لباس داشته یا پدرخوانده بوده. فری در مرض اعدام بوده و تقریبا مهره سوخته حساب میشده و مافیا، مصر بودنِ چند نفرو در مورد فری حدس زده همونطوری که خود فری هم گفت. مملگر با این حرکت رای به فری خواسته خودشو سفید کنه در صورت اعدام فری و محمدرضا هم همونطوری که خودت (آرش)گفتی بهش رای داده که هم به فری رای نده و و با اینکارِ مملگر دلیلی برای دادن بهش داشته باشه. نمیدونستن که مملگر قراره شب بمیره 😁 و اینطوری گفتن که فرداش میاد و دلیل میاره برای کارش. به قول خودت این کارش دلیل رای برای ما نمیشده، بهش شک میکردیم و ممکن بود دلیل هم بیاره حتی و قانعمون کنه. ولی از بد حادثه مملگر تلف شده و به صبح نرسیده 😂. و محمدرضا اومده از این قضیه استفاده کرده که فری رو از مافیا بودن مبرا کنه یه جورایی و کلا تلاشش بر این بوده که به اونایی که بهش رای دادن گیر وارد کنه‌. اصلا همین قضیه که توی بحثاتون اشاره کردی که چرا فکر نکرده رای ممل یارفروشیه هم خیلی جالبه. چون من که به گناهکار بودن فری درصد بالایی میدادم اولین چیزی که به ذهنم اومد همین بود که مملگر یار فری عه شاید با این رای عوض کردنش.)
در مورد محمدحسین هم که فری براش بیگناه نبود ولی حاضر نبود بهش رای بده دلیل میخوام دلیل قابل قبول نداده بهم و کلا میگه بحث بین تو و فری، فری منطقی بوده و وقتی میگم در مورد بحث منو فری دلیل بیار که چرا فری برات منطقی تر بوده و برداشتتو از بحثمون بگو یه جمله میگه که فری برام منطقی تر بوده و بعد میاد رای میده به من :دی محمدحسین پستاش کوتاهه به قول خودش برید بخونید هر جا ازش پرسیدم من برات چرا مشکوکم حواله کرده به بحثای قبل و اینکه تناقض داری و ... و حتی یه نمونه هم از این موارد رو برام نیاورده. که سرش بحث کنیم باهم.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
هانیه رو برده دفاع که یارفروشی کنه هانیه رو سفید کنه چیه دیگه :/ ممدامین از کجا میدونست میمیره؟ بیاد همچین حرکت عجیبی بزنه خودشو به خاطر تو فدا کنه؟ :/ شکی روش بود مگه تا قبل از اون؟

درواقع اصلا نمیفهمم چرا چنین بحثی داریم میکنیم :)) الان بالاخره من اگه به فری رای میدادم منفی میشدم الان که به فری ندادم هم منفی شدم؟

مافیایی
پسندها
73
امتیازها
50
مدال‌ها
9
مهسا
سوال ها کاملا مرتبطه که ازت پرسیدم
ببین فرض ذهنی که باهاش بازیو پیش میبری اینه که مافیا یه تیمه و فری هم گادفادر بوده یا مافیایی که بهش لباس دادن
عرفان هم گناهکار خونده شده
تنها کسی که قاطع به عرفان رای داد دو فاز من بودم...به فری گادفادر ذهنی توهم من رای دادم
اگه جفتشون رو بگیریم مافیا پس من قاعدتا حداقل مافیا نباید برات باشم چون به دوتا یارم رای دادم؟ تازه اونم به گادفادرم؟
اگه عرفان رو بگیریم قاتل و فری مافیا بازم من به جفتشون رای دادم پس بازم باید احتمال بیگناهیم برای شخص تو بالاتر باشه
در حالیکه تو میگی نظری راجع به من نداری و نمیدونی..به نظرم این ها باهم یه کم در‌تضاده...
ولی اینکه یهو همه به مهسا رای دادن جز هانیه رو نمیدونم
حرکت هانیه که خیلی دیگه خوب بود :))
فعلا رایم رو میدم تصمیم نهایی رو میگیرم ولی

رای به اعدام: مهسا

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
هانيه

اشتباه داشتي و من انتظار داشتم بعد از اون خنده و بررسي مجدد عذرخواهي و اعلام اشتباهت رو ببينم، الان اومدي ميگي خوب كردم كه اين راي رو دادم؟ متوجه نميشم؟ راي دادي بعد دنبال توجيهشي بجاي اينكه عكسش رو انجام بدي؟

آرش

من اين رو هم بررسي كرده بودم اتفاقا ، اون فاز محمد امين به نوعي محمدرضا ٧ رو از دفاعيه نجات داد يجورايي، و اون حركت دوگانش در كوبيدن هانيه و راي به فري رو هنوز نتونستم درك كنم ، شايد يه فرضيه ذهني دور باشه اين ، ولي مثلا ميتونه اينطور باشه كه محمد امين يار فري بوده و محمدرضا ٧ ، بعد چون ديده اونفاز محمدرضا و فري هر دو دارن ميرن دفاعيه از محمدرضا پايين اومد و هانيه رفت با فري تو دفاع چون روز قبلش فكر كنم بحث داشتن محمد امين و محمدرضا و اونروز واضح پايين كشيد از محمدرضا، نميدونم ولي حركتش تو دفاعيه رو چطور تحليل كنم ، هانيه ميتونه يارش باشه يا نه ،

مهسا

بنظرم يكم تك بعدي شدي تو قضيه فري ، تا به اين فاز قضيه خياط مطرح نشده بود تو بازي فك كنم ، چرا ذهنت رو قفل كردي رو اينكه فري گناهكاره ؟ يه دليل فقط ميتونه باشه اين تك بعدي بودن. اينكه به صلاحت نيست بيگناه بودن فري ، تلاشت خوب بود ولي بنظرم با اين تحليلايي كه اين فاز داشتي من احساس آگاهي وراي بازي گرفتم ازت و اين نمود داشت توي تحليلت و ساده انگاري اي كه داشتي در جواب آرش كه" مگه واضح نبود كي تو داستان كيه؟" به نظر من نبود و تو اومده بودي تاييديه بگيري از بازي براي گره هاي ذهني خودت ، من اين فاز رايم تو خواهي بود با نهايت احترام چون حرفهات و منطقت منو قانع نكرد و اين عصبانيت و هول شدن در پستاي امروز يكم زيادي بود

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
محمدرضا:
از وقتی این اتهامو در موردت مطرح کردم یه پست دادی و به تمسخر گرفتی اتهاممو. سوال نکردی که در مورد اتهامم؟ کردی؟ الان که رضا پرسید میپرسی خودتم. جواب دادم به رضا بخون.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
من اشتباه نکردم تو رای دادن به ارش دلیلم اشتباه بوده و تنها دلیلم نبوده نظرم باز روی آرش هست
رضا

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
٣)محمدرضا:
بازي آنچنان درگيرانه اي نداشته ولي در متن بازي بوده ميشه گفت ، بحثش با آرش رو خوندم ، به نظر من توي صحبتاش تناقض بود ديروز . چون اول اومد گفت مثل اينكه راي پرت داده به محمد امين ، بعدش تو صحبتاش شاكي بود كه چرا ملت رايتونو از رو فري ورنداشتين يا به ممل راي ندادين، من اين رو برداشت كردم كه تو ذوق ميزد. راي ديشبش به فري تعيين كننده ترين راي ديشب بود . ولي اين مورد كه مهسا باهاش اتهام زد بهش كه ممكنه يار فري باشه و مافيا و اين رايو داده كه براي خودش اعتماد بخره رو درك نميكنم. چون با بيگناه اعلام شدن اعدامي كسي سفيد نميشه . فقط يك سوال دارم ازش ، اينكه ديشب به مهسا راي داد كه دفاعيه دوتايي بشه ، چرا به عرفان يا كس ديگه كه ١ راي داشت نداد و چرا مهسا. اينجا يه خورده اين حس رو داد كه هركي اعدام بشه فرقي نداره براش
الان داشتم دوباره پستارو میدیدم دیدم سوال پرسیده بودی
نمیدونم راجع به قسمت اول جواب میخواستی یا نه ولی من نگفتم رای به محمدامین پرت بوده گفتم دفاع فری برام منطقی تر بود و نمیخواستم رای بدم حرکت محمدامین برام عجیب بود و میخواستم نشون دهنده این باشه رایم و بقیه توضیحاتی که دادی
رای پرت رو راجع به هانیه گفتم که اگه اونکارو میکردم و میگفتم به محمدامین به خاطر حرکتش مشکوکم که جای شک داشت و مثلا خود ارش براش سوال پیش میومد
حالا این پستام هست نیاز به توضیح نیست

راجع به رای برای گزینه دوم من واقعا با توجه به بحثا گزینه خاص نداشتم فقط ارش که اونم چون حس میکردم داره حرفمو عوض میکنه به خاطر چسبوندن به فرضش
فری گفت که گزینه دوم داشته باشین و نفر دوم تفاهم برسین فکر کردم محمدرضا دوم رای داره بهش رای دادم فهمیدم خودمم
نفر بعدی مهسا بود که حالا تا حد کمی باهاش بحث داشتم و یک فرض با احتمال کم گفته بودم بر اساس اون رای دادم
و بعدش هم گفتم که شک قوی ندارم فقط برای گزینه دوم بود و بعد دفاع عوض کردم
من تا اون موقع گزینه اعدام نداشتم ولی وقتی دیدم کلا کسی بحث هارو نمیخونه و باز همون ۴ نفر اومدن به فری رای دادن و امین هم اضافه شد از این نوع بازی خسته شدم و برای جلو رفتن به فری رای دادم و شکی به فری نداشتم

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
خلفی:
عرفان مافیای من نبوده که! چرا نباید بهت شکی نداشته باشم؟ در مورد فری مشکلی باهات ندارم. اینکه رایا اومده روی من و برات جالب شده حس خوبی بهم میده و طبیعیه. اگه بیگناهی حواست به از این به بعدش باشه. من واقعا انرژی برای مجادله ندارم و خیلی درگیرم الان.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
محمدرضا:
از وقتی این اتهامو در موردت مطرح کردم یه پست دادی و به تمسخر گرفتی اتهاممو. سوال نکردی که در مورد اتهامم؟ کردی؟ الان که رضا پرسید میپرسی خودتم. جواب دادم به رضا بخون.
اها اون منظورته؟
یعنی من و فری و عرفان و محمدامین همه باهم همگروهی و مافیا هستیم؟
حله پس نیاز نبود ازم سوال بپرسی
هرچی نیاز بود گفتم مشکلی نیست شک داشته باش

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
آرا:

مهسا 5 رای: آرش، محمدحسین، خلفی، رضا، محمدرضا
آرش 1 رای: هانیه

هیچ‌کس امان نداره و هرکسی رای موثر نده تا پایان فاز، گادکش هست؛ مگر اینکه یک نفر بیش از نصف آرا (8) رو بیاره که میشه 5 رای. اون موقع رای موثر دادن اهمیت نداره.

فقط مهسا میره دفاعیه.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
مهسا دفاعی نداره. با 5 رای اعدام میشه. بی‌گناه بود.
ممد7رضا گادکش میشه. نمیگم چی بود فعلا.:دی

ساکت.
فاز شبه. هدف بدین سریع.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین