برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور نهم مافیا | انجمن جادوگران

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
احضارگر نور
پسندها
0
امتیازها
0
خب سپرنگ ۳ تا رای داشت ، پاکزاد جان دقت کن تو رو خدا

آسمان سوار که احتمال لباس پوستین گرگینه اش بالا هست. مهره ی سوخته ای که عرض می کنی از دیدِ بی گناهی هست یا گناهکاری؟

- - - Updated - - -

مجبور نبودم حتما اونو که بزنم، تهش تورو میزدم و بازم نتیجه همین بود. چرا آرتاواز رو زدم ؟

جناب پاکزاد به این جواب بده لطفا تو ذهنت.

- - - Updated - - -

دلایل قطعی که برات میارم رو ول می کنی به احتمالا می پردازی ؟ اشتباه می کنی پاکزاد عزیز.

چون آیریک و آرتاواز نقطه ی مقابل هم بودن و در صورت جادوگر بودن هر دو، گرگینه دیگر می توانست از این فرصت استفاده کند. درست است؟

خنیاگر سحرآمیز
پسندها
0
امتیازها
0
جناب پاکزاد

فقط یه سوال، شما مطمئنی سپرنگ لباس داشت یا نه ؟ اگر مطمئنید که بحث رو ببندیم و گاد هم بازی رو تموم کنه، اگر نه در مورد شرایط یک بار صحبت کنیم. چون فکر می کنم استدلال های من توسط شما خونده نمیشه و منوط به همون لباس احتمالی سپرنگ میشه،

احضارگر نور
پسندها
0
امتیازها
0
جناب پاکزاد

فقط یه سوال، شما مطمئنی سپرنگ لباس داشت یا نه ؟ اگر مطمئنید که بحث رو ببندیم و گاد هم بازی رو تموم کنه، اگر نه در مورد شرایط یک بار صحبت کنیم. چون فکر می کنم استدلال های من توسط شما خونده نمیشه و منوط به همون لباس احتمالی سپرنگ میشه،

خب سوال بنده این است. چرا گرگینه ها باید 4 نفر باشند؟ حتی جاوید حکیم بزرگ هم این احتمال را خیلی کم می دانست با نقش هایی که هست.

حتی در صورت کشته شدن یک نفر از گرگینه ها، آن ها از پوست گرگینه هم می توانند استفاده کنند.

در ضمن فرهام هم جزو افرادی بود که در دو فاز معتقد به اعدام آسمان سوار بود.

خنیاگر سحرآمیز
پسندها
0
امتیازها
0
چون آیریک و آرتاواز نقطه ی مقابل هم بودن و در صورت جادوگر بودن هر دو، گرگینه دیگر می توانست از این فرصت استفاده کند. درست است؟

نه درست نیست، آرتاواز مطمئن بود که در صورت گرگینه بودن سپرنگ، آیریک گناهکاره. پس اگر این فاز بود رایش آیریک بود و نه من، اما از بین آیریک و شما آیریک رای قطعیش من بودم و شما هم چون یه بار بهم رای داده بودید فاز پیش محتمل بود. شما گناهکار باشید کسی رو نگه میدارید که احتمال زیاد رایش همراه شماست و کسی رو میزنید که رایش قطعا ضد شماست یا برعکس ؟

مشخصه که من اگر گناهکار باشه آرتاواز رو نباید میزدم و مشخصه کی زده، چرا دقت نمی کنید ؟

افسونگر نباتات
پسندها
0
امتیازها
0
آسمان سوار که احتمال لباس پوستین گرگینه اش بالا هست. مهره ی سوخته ای که عرض می کنی از دیدِ بی گناهی هست یا گناهکاری؟

- - - Updated - - -

پاکزاد جان در جواب سوالتون :

در صورتی که من و سپرنگ گناهکار بوده باشیم، اگر من گناهکار باشم و سپرنگ بیگناهی که لباس داشته چرا پس بهش رای ندادم !!!

حداییش پاکزاد جان تموم کن بازی رو من خوابم میاد فردا صبح زود باید بلند شم ، تابلو باربد گناهکاره دیگه

خنیاگر سحرآمیز
پسندها
0
امتیازها
0
خب سوال بنده این است. چرا گرگینه ها باید 4 نفر باشند؟ حتی جاوید حکیم بزرگ هم این احتمال را خیلی کم می دانست با نقش هایی که هست.

حتی در صورت کشته شدن یک نفر از گرگینه ها، آن ها از پوست گرگینه هم می توانند استفاده کنند.

جاوید حکیم 20 دور گاد بوده، منم 15 دور گاد، بحثمون در این مورد هم آخر رسید که بالانس قابلیت 4 گرگینه رو داره. احتمالش کمتر بود درست، ولی منی که الان میدونم بیگناهم خب برام مشخصه 4 گرگینه درست بوده.

- - - Updated - - -

شما که به احتمالات توجه می کنید، و میگید کار رایجیه، رای دادن به یار سوخته چقدر رایجه برای لو نرفتن ؟

افسونگر نباتات
پسندها
0
امتیازها
0

احسنت پاکزاد جان

خود باربد میگه ۳ گرگینه باشه من گناهکارم ، الان دنبال چیه جدا ؟!! 😂😂

خنیاگر سحرآمیز
پسندها
0
امتیازها
0
به نظرتون هر دو نفر گناهکارا با هم رو یه یار سوخته رای دار ریسک می کنند همزمان به ضدش رای بدن که لو برن ؟ یا تقسیم رای می کنند ؟

- - - Updated - - -

احسنت پاکزاد جان

خود باربد میگه ۳ گرگینه باشه من گناهکارم ، الان دنبال چیه جدا ؟!! 😂😂

خب مگه من پذیرفتم که 3 گرگینه قطعی بوده ؟ صلاحیت صحبت در مورد بالانس رو به هر حال دارم و تو که از علاقه مندانم هستی به تعبیر خودت می دونی.

- - - Updated - - -

حتی جاوید هم وقتی با هم بحث کردیم، تهش استدلال منو برای اصرارم به محتمل بودن 4 نفر گناهکار پذیرفت و قبول کرد از دید خودم.

پی نوشت: البته اون منطق بالانس منو قبول نداره کلا.

افسونگر نباتات
پسندها
0
امتیازها
0
به نظرتون هر دو نفر گناهکارا با هم رو یه یار سوخته رای دار ریسک می کنند همزمان به ضدش رای بدن که لو برن ؟ یا تقسیم رای می کنند ؟

- - - Updated - - -

خب مگه من پذیرفتم که 3 گرگینه قطعی بوده ؟ صلاحیت صحبت در مورد بالانس رو به هر حال دارم و تو که از علاقه مندانم هستی به تعبیر خودت می دونی.

شما پس برو پست های جاوید عزیز رو بخون دوباره که چرا ۴ گرگینه منطقی نیست :)))

۳ گرگینه خیلی واضح و مبرهنه

خنیاگر سحرآمیز
پسندها
0
امتیازها
0
شما پس برو پست های جاوید عزیز رو بخون دوباره که چرا ۴ گرگینه منطقی نیست :)))

۳ گرگینه خیلی واضح و مبرهنه

عزیزم ته بحث من و جاوید این بود که توضیحاتت رو خوندم کافی بود و مشکلی توش نیست.

تو که میدونی وقتی جاوید اینو به کسی بگه چه معنی داره ؟

- - - Updated - - -

گرچه دوست ندارم حالا به اسم جاوید وصل باشم، تو این موضوع من خودم خب صاحب نظرم.

به هر حال توضیحات رو دادم. واقعا خسته شدم. پاکزاد یه فکر نهایی بکن رای نهاییت رو اعلام کن. چی بگم دیگه. من تلاشمو برای برد بیگناها کردم که نبودنم جبران شه. حداقل چیزی گردنم نیست.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
رای پاکزاد تغییری نمی‌کنه.

باربد در کمال شایستگی و بازی خوب اعدام می‌شه. گرگینه بود.

سپرنگ هم بیگناهی در پوست گرگ بود.

بیگناهان برنده بازی می‌شن. تبریک بهشون و تشکر از همه کسایی که بازی کردن.

حکیم فرزانه مرحوم
پسندها
0
امتیازها
0
چقدر اینجا از ما اسم برده شده. مرده ما را هم ول نمی‌کنند.
ما در مورد تعادل فرموده بودیم، 3 گرگینه محتمل است و 2 کم؛ و احتمال 4 گرگینه صفر است.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین