برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور نهم مافیا | انجمن جادوگران

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
نکته شماره ۱:
توی پستتون فقط رای بدین (اگر می‌خواین عوض کنین) و توضیح اضافه ندین.

نکته شماره ۲: به فرد خارج از دفاعیه که نمیشه رای داد :دی

نکته شماره ۳: من یادم رفت رای بدیهی باربد به سپرنگ رو بنویسم. بنابراین سپرنگ الان ۳ رای و باربد ۲ رای داره. آرتاواز هم از امان رای ندادن در دفاعیه استفاده کرده. با این نتایج سپرنگ اعدامه.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
خب.

سپرنگ اعدام می‌شه. گرگینه بود.

ویهان هم گادکش شد. نقشش رو اعلام نمی‌کنم فعلا. :دی

تا ۱۲:۲۰ هدف بدین.

حکیم فرزانه مرحوم
پسندها
0
امتیازها
0
ساکت. فاز شب است.
به یاد ایام قدیم.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
پایان فاز شب پنجم

اتفاقات قابل بازگویی:

آرتاواز کشته شد، جادوگر بود.
فرهام کشته شد، گرگینه بود.

باربد، پاکزاد و آیریک موندن.
تا ۱ تصمیم بگیرین چیکار میخواین بکنین.

احضارگر نور
پسندها
0
امتیازها
0
اگر باربد در بازی حضور داشته باشند بنده موافق بازی سرعتی هستم.

- - - Updated - - -

با کشته شدن فرهام در شب پیش، احتمال بالایی می دهم که پوستین گرگینه بر تن آسمان سوار بوده باشد. چرا که به عقیده بنده، تعداد 4 گرگینه تعداد معقولی برای آغاز بازی نبوده است.

افسون گر نباتات

حالا با این احتساب برداشت شما از باربد چگونه است؟

باربد خنیاگر

خوشحال می شوم شما هم نظر خودتان را در قبال روز پیش اعلام کنید.

خنیاگر سحرآمیز
پسندها
0
امتیازها
0
سلام. من هستم. چون با موبایل ام نمی تونم طول و تفضیل بدم.

بزارید داستان رو تا تهش بگم/ فکر کنم پاکزاد باید تصمیم بگیره اینجا.

الان دیشب آرتاواز کشته شده، بیگناه بوده، فرهام کشته شده گناهکار بوده، در نتیجه فرهام لباس نداشته قطعا، سپرنگ هم اعدام شده، گناهکار بوده، اینطوری الان سه گناهکار داریم و این یعنی دوتا احتمال وجود داره، یا تیم گناهکاری با 4 نفر شروع کرده و فرضیه اول من درست بوده، و با توجه به جریان بازی و نوع رای آیریک، آیریک چهارمین گناهکاره. و یا تیم گناهکاری سه نفره شروع کرده، و قطعا سپرنگ لباس داشته، پس عملا من گناهکارم، حالت سوم از نظر من یا وجود نداره یا احتمالش ارزش بحث نداره

حالا این وسط پاکزاده که تصمیم میگیره گناهکاره منم یا آیریک

اگر گنگ هست دوباره توضیح میدم. ولی فکر کنم واضحه.

رای به اعدام: آیریک

احضارگر نور
پسندها
0
امتیازها
0
تا بدین جای کار به نظرم آیریک می تواند گرگینه ی پایانی باشد. چرا که آرتاواز با به تعویق انداختن اعدام می خواست امروز یقه ی ایشان را بگیرد.

رای اولیه بنده بدین شرح است:

رای به اعدام: آیریک افسونگر نباتات

افسونگر نباتات
پسندها
0
امتیازها
0
الان ۳ گرگینه کشته شدن که اگر لباس بوده باشه سپرنگ همون ۳ گرگینه بالانس منطقیتره رو بازی باید کنیم ، ۴ تا گرگینه واقعا زیاده .

من شهروند ۱۰۰ بازی هستم نمیدونم چر ا آرتاواز اونجوری بازی کرد !!!

در مورد لباس گرگینه سپرنگ من حدسم درست بوده

احضارگر نور
پسندها
0
امتیازها
0
سلام. من هستم. چون با موبایل ام نمی تونم طول و تفضیل بدم.

بزارید داستان رو تا تهش بگم/ فکر کنم پاکزاد باید تصمیم بگیره اینجا.

الان دیشب آرتاواز کشته شده، بیگناه بوده، فرهام کشته شده گناهکار بوده، در نتیجه فرهام لباس نداشته قطعا، سپرنگ هم اعدام شده، گناهکار بوده، اینطوری الان سه گناهکار داریم و این یعنی دوتا احتمال وجود داره، یا تیم گناهکاری با 4 نفر شروع کرده و فرضیه اول من درست بوده، و با توجه به جریان بازی و نوع رای آیریک، آیریک چهارمین گناهکاره. و یا تیم گناهکاری سه نفره شروع کرده، و قطعا سپرنگ لباس داشته، پس عملا من گناهکارم، حالت سوم از نظر من یا وجود نداره یا احتمالش ارزش بحث نداره

حالا این وسط پاکزاده که تصمیم میگیره گناهکاره منم یا آیریک

اگر گنگ هست دوباره توضیح میدم. ولی فکر کنم واضحه.

رای به اعدام: آیریک

جناب خنیاگر، چرا اگر گرگینه ها با سه نفر شروع کرده باشند شما قطعاً گناهکار هستید؟ : )

افسونگر نباتات
پسندها
0
امتیازها
0
پاکزاد جون من اشتباه نکن 😐😐😐

- - - Updated - - -

باربد گرگینه ۱۰۰ بازیه

طرف از کل بازی دیشب و فاز قبل با خبر بوده بعد امان گرفته 😂😂😂

احضارگر نور
پسندها
0
امتیازها
0
باربد خنیاگر

چرا برای شما 4 گرگینه محتمل تر هست تا سه گرگینه؟ به عقیده بنده، بازی با همان سه گرگینه آغاز شده است. چرا که قابلیت هایی از قبیل پوستین گرگینه و کشتن در فاز شب به آن ها برتری می دهد.

افسونگر نباتات
پسندها
0
امتیازها
0
قشنگ داری گول باربد رو میخوری با دفاعیش 😐😐

دفاعیش رو بخون دوباره قشنگ معلومه تیم داره

- - - Updated - - -

رای به اعدام: باربد

احضارگر نور
پسندها
0
امتیازها
0
قشنگ داری گول باربد رو میخوری با دفاعیش 😐😐

دفاعیش رو بخون دوباره قشنگ معلومه تیم داره

دفاعیه اش خیلی بی گناهانه به نظر می رسد. صبر کن یک بررسی دیگر انجام دهم.

افسونگر نباتات
پسندها
0
امتیازها
0
قشنگ مشخصه تیم داره ، خیلی خوب نوشته خب ، شخصیت اصلیش رو یعنی نفهمیدی ؟ 😂

- - - Updated - - -

پاکزاد اینجای بازی اشتباه نکن ، واقعا حیفه ببازیم .

بابا دفاعیش و امان و اینا دیگه چی میخوای اخه 😐

خنیاگر سحرآمیز
پسندها
0
امتیازها
0
جناب خنیاگر، چرا اگر گرگینه ها با سه نفر شروع کرده باشند شما قطعاً گناهکار هستید؟ : )

ببین، فرهام نمی تونه لباس داشته باشه تا جایی که من از قوانین فهمیدم. چون دیشب آرتاواز کشته شده و بیگناه بوده، تیم گناهکاری دو تیر که نمی تونه بزنه، پس فرهام قطعا گناهکار بوده.

فرهام گناهکار، سپرنگ گناهکار، یه گناهکارم که اول بازی مرد، اسمشو یادم نیست، خب اینطوری سه گناهکار تکمیل میشه، اون اولی هم نمی تونسته لباس باشه چون لباس با مرگ اولین گناهکار فعال میشه. در نتیجه این وسط لباس سپرنگ فیک بوده صرفا. در نتیجه محتمل ترین کسی که می تونسته به سپرنگ لباس بده من بودم.

در واقع دو احتمال واقعی و فعال داریم، یا گناهکارا با 4 نفر شروع کردن و سه تاشون مردن، یکیشون مونده که اون قطعا آیریکه با توجه به اینکه می خواست رای رو از سپرنگ بندازه رو من، یا اینکه سه نفر بودن و من گناهکارم و اینجا تصمیم با شماست.

من فقط در دفاع از خودم میگم که من عمل گناهکارانه ای نکردم، بازی رو به هم نریختم و در تمام مدتی که بودم منطقی بحث کردم با افراد. ولی جناب آیریک نوع چرخوندن رایش به من گناهکارانه بود، یعنی به فرض که فکر می کرد سپرنگ لباس داشته باید صبر می کرد تا من بیام و دفاع کنم، نه اینکه اصرار به اعدام من کنه. برعکس شما که با اینکه به من رای دادی، ولی وقتی آرتاواز از من دفاع کرد، شما منطقی پذیرفتی.

در واقع آیریک عمل گناهکارانه انجام داده ولی من نه. باز تصمیم با شماست.

افسونگر نباتات
پسندها
0
امتیازها
0
باربد جان عزیزم خیلی دوست دارم ولی اینجای بازی دیگه فایده نداره این چیزا 😁

فرهام که قطعا گناهکاره ، لباس سپرنگ هم خیلی تابلو بوده ، بابا گول نزد پاکزاد رو الکی .

پاکزاد تو رو خدا گولش رو نخور ، دفاعیه رو قشنگ بخون ، به امانش فکر کن ، به چیزهایی که اگاههه از بازی ، اگر طرف کلا نبوده چطور انقدر آگاه بوده بازی.

من کل بازی برای برد بیگناه ها تلاش کردم واقعا حیفه اینجای بازی شهروندا ببازن اونم به خاطر رای شما ، امیدوارم گول حرفای باربد رو نخوری

احضارگر نور
پسندها
0
امتیازها
0
یک احتمالی وجود دارد. ممکن است گرگینه ها به آرتاواز حمله کرده باشند تا امروز آیریک موضع اصلی اتهام قرار بگیرد. نقشه ی رندانه ای به نظر می رسد.

از خداوندگار درخواست دارم به من فرصت بدهد پست های فازهای اخیر را مطالعه کنم.

خنیاگر سحرآمیز
پسندها
0
امتیازها
0
اتفاقا امان من که اگر بخوای منطقی باشی بیگناهانه بوده. وگرنه میومدم یه هل به سپرنگ که به قول تو بهش لباس داده بودم میدادم، یکمم تو بازی جلون میدادم اونطوری دقیقه 90 نخوای سر منو زیر آب کنی، تو این 20 دقیقه فاز شب رفتم پست های دیروز رو خوندم. واقعا کارت زشت بود به لحاظ اخلاقی. کاری به ترفند بازی ندارم.

پی نوشت: من که نمی دونم کی هستی ولی منم دوست دارم.

افسونگر نباتات
پسندها
0
امتیازها
0
باربد جان لباس فرهام چی ، اون که تو شب زده شده ، لباس برای روزه که گرگینه اعلام میشه تو روز که تو دو تا پستم کپی پیست کردم نوشته گاد رو

خنیاگر سحرآمیز
پسندها
0
امتیازها
0
باربد جان لباس فرهام چی ، اون که تو شب زده شده ، لباس برای روزه که گرگینه اعلام میشه تو روز که تو دو تا پستم کپی پیست کردم نوشته گاد رو

پست 135 منو بخون. نوشتم فرهام قطعا گرگینه بوده. برای همین میگم اگر با 4 نفر شروع شده باشه تو گناهکاری و اگر با 3 نفر شروع شده باشه من.

چون منی که نقش خودمو می دونم و 100 درصد شهروند هستم، الان مطمئنم که بازی با 4 نفر شروع شده، قصد کتمان حقیقت هم نداشتم. از اول صادقانه گفتم که خود پاکزاد تصمیم بگیره. الانم به نظرم حرفا زده شده، جای جو سازی و شلوغ کاری بزار ایشون تصمیم بگیره.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین