برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور نهم مافیا | انجمن جادوگران

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
احضارگر نور
پسندها
0
امتیازها
0
دوستان گرامی. گرگینه ها در هیبت جادوگران رندانه بازی می کنند و تا این فاز شناختشان برای بنده ی حقیر سخت بوده است. به عقیده ام، پست اتهام رامیار به سه نفر از افراد بازی پست در خور توجهی هست.

از طرفی پست باربد خنیاگر در مورد سپرنگ آسمان سوار من را در فکر فرو برد. چرا که ظنِ من این است که چرا رای زروان ارباب زمان به آسمان سوار را در پست خود لحاظ نکرد با اینکه بعد از اتفاقات شب ایجاد شده بود. به عقیده بنده، این اتفاق می تواند نشانه ای از مثبت بودن شخصیتِ آسمان سوار باشد.

این رای اولیه من در این بازی است و حاصل شکی است که در بالا بیان کردم. قطعیتی در آن وجود ندارد. دوست دارم دفاعیه های رامیار را بشنوم. اگر به بی گناهی ایشان در نظرم بیش تر بیاید رایم را از ایشان خواهم برداشت.

رای به اعدام: رامیار

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
آرا تا این لحظه:

سپرنگ ۱ رای: باربد
رامیار ۲ رای: آرتاواز، پاکزاد

تا ۱۱ رای اولیه رو بدین.

آسمان‌‌سوار
پسندها
0
امتیازها
0

رای به اعدام: رای به اعدام باربد

افسونگر نباتات
پسندها
0
امتیازها
0
باربد
پست ۶۹ گفتین یه گره‌هایی رو شاید بشه باز کرد، میشه بگین چطور ؟!
در جواب ویهان به نکته خوبی اشاره کردین که منم یجورایی بهش اشاره کردم.

ویهان
سوال اینکه چرا مسخره هست رو یکی از دوستان پرسید که سوال منم هست ممنون میشم توضیح بدین که متوجه منظورتون بشیم.

پست ۷۱ آرتاواز مخصوصا پاراگراف آخرش خوب بود، در مورد جهت دادن بازی باید شهروندا حواسشون قشنگ باشه.

بعد از مرگ اولین گرگینه، پوست گرگ‌ی در اختیار گرگینه‌ها قرار خواهد گرفت که می‌توانند تن کسی کنند. آن شخص تا اخر بازی در صورت اعدام، گرگینه اعلام می‌شود.

فرهام
دورهای قبلی ما بارها دیدیم که رِِای‌های پرت از طرف گناهکارا بوده :دی

پاکزاد
یه ذره بیزحمت پست‌هاتون رو ساده‌تر بگین ما هم متوجه شیم :دی رای زوران به سپدنگ چرا برای شما سپرنگ رو سفید میکنه ؟! آیا برعکسش هم نمیتونه صادق باشه ؟!

رِای‌ها به رامیار یدفعه زیاد شد ، فرهام هم حتی گفته رای اش رامیار خواهد بود، پاکزاد فقط در مورد رای اش توضیح داد ولی بقیه توضیحی ندیدم در مورد رای‌شون !

- - - Updated - - -

همانطور که گفتم رای من سپرنگ خواهد بود، با اعدام سپرنگ چند تا گره بازی باز میشه مثل رای زروان بهش ، طرف باربد هم مشخص میشه !

رای به اعدام: سپرنگ

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
آرا تا این لحظه:

سپرنگ ۲ رای: باربد، آیریک
رامیار ۲ رای: آرتاواز، پاکزاد
باربد ۱ رای: سپرنگ

ویهان، فرهام و رامیار رای ندادن.

با این نتایج سپرنگ و رامیار به دفاعیه می‌رن.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
رامیار و سپرنگ تا ۱۱:۴۵ دفاعیه‌هاشون رو بفرستن. کسی رای نده فعلا.

آسمان‌‌سوار
پسندها
0
امتیازها
0
من الن نیدونم با اعدامم چ گرهی باز میشه ک میگین :/
وقن نیدونم چی بگم دفاعی ندرم
فقد بدش حواستون باشه دیگ

بای

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
رامیار هم دفاعی نداره.

تا ۱۲ وقت دارید رایتون رو تغییر بدین اگه می‌خواین. فقط هم رای بدین بدون توضیح اضافه.

آرای دفاعیه تا این لحظه:

سپرنگ ۳ رای: باربد، آیریک، رامیار (رای اجباری)
رامیرا ۳ رای: آرتاواز، پاکزاد، سپرنگ (رای اجباری)

ویهان و فرهام رای ندادن فقط.۴ رای برای اعدام نیازه.

کاهن باستان
پسندها
0
امتیازها
0

رای به اعدام: رامیار

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
بسیار خب.

رامیار با ۴ رای اعدام میشه. جادوگر بود.

برای فاز شب ۴ ماناتون رو بپرسید و اهدافتون رو بگید.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
فاز شب ۴
اتفاقات قابل بازگویی:
هیچ اتفاقی نیفتاد.

فاز روز ۵ رو آغاز کنید.

تعداد بازیکنان: ۷ نفر
آرتاواز
آیریک
باربد
پاکزاد
سپرنگ
فرهام
ویهان

حکیم فرزانه مرحوم
پسندها
0
امتیازها
0
اینجا که ما هستیم، دو گربه مدام ورجه وورجه می‌کنند و به یک‌دیگر می‌پلکند. از جهانشاه بزرگ پرسیدم اینان کیستند و از کی اینجا هستند و اصلا چرا اینجا هستند؟ میو میو شان نمی‌گذارد آسوده‌خاطر باشیم. جهانشاه فرمودند:
آن گربه سفید که خطوط زرد دارد، تیگران و آن یکی که سیاه است، کیومرث نام دارد. اینان مسئولیت خویش در دنیای فانی را پشت گوش نهاده و در جهان باقی، بدین شکل درآمده‌اند.
سپس ما لگدی به ظرف شیر شان زدیم و اکنون مشغول کُشتی گربکانی با یکدیگرند. روح‌شان در عذاب باد.

احضارگر نور
پسندها
0
امتیازها
0
رامیار هم دفاعی نداره.

تا ۱۲ وقت دارید رایتون رو تغییر بدین اگه می‌خواین. فقط هم رای بدین بدون توضیح اضافه.

آرای دفاعیه تا این لحظه:

سپرنگ ۳ رای: باربد، آیریک، رامیار (رای اجباری)
رامیرا ۳ رای: آرتاواز، پاکزاد، سپرنگ (رای اجباری)

ویهان و فرهام رای ندادن فقط.۴ رای برای اعدام نیازه.

متأسفانه نتوانستم در اواخر فاز حضور داشته باشم. از جادوگر آتش عذرخواهی می کنم بابت رایی که به ایشان دادم. کاشکی در فاز دیروز حضور بیش تری می داشت، بلکه مراوده ای داشته باشیم. اما به عقیده بنده می توان از خون ریخته شده ی رامیار در جهت شناسایی گرگ ها استفاده کرد.

به عقیده ام گرگ ها در آرای سپرنگ و رامیار خود را پخش کرده اند. آرای رامیار برای من بیش تر اهمیت دارد چرا که فردی بی گناه از آب درآمده است و هنوز از بی گناهی و گناهکاری سپرنگ مطلع نیستیم. به همین خاطر، با بی گناه درآمدن رامیار، از بین چهار نفری که به ایشان رای دادن یک گرگ پیدا خواهد شد. روز پیش از مثبت شدن سپرنگ آسمان سوار به خاطر رای زروان ارباب زمان صحبت کردم. اما به نظرم ایشان حرکات مشکوکی در روز پیش انجام داده اند. رای ایشان به باربد مشکلی ندارد چرا که از پیش در مورد ایشان صحبت کرده بودند، ولی چرا رای خود را به رامیار جادوگر آتش تغییر دادند؟ از ایشان هم سوالی دارم اینکه آیا قرار نیست نظر مفیدی در مورد افراد بازی ارائه دهند؟

جناب آیریک افسونگر نباتات

به عقیده ی بنده در خطر قرار دادن و بر سر زبان انداختن یار خودی در فازهای ابتدایی، نقشه ی خوبی برای ادامه بازی توسط گناهکاران نیست. مبنای استدلال بنده این بود. صحبت شما هم از طرفی درست است و در حال حاضر فکر می کنم که بدون در نظر گرفتن تمامی جوانب به ماجرا نگاه کرده ام. این حقیقت را در نظر نگرفته بودم که معیار برای اعدام یک نفر در آن روز شش نفر بوده و عملاً اعدام شدن سپرنگ در آن روز اتفاق نمی افتاد. یعنی این حرکت از طرفی منطقی هم به نظر می رسد. در حال حاضر، فعالیت سپرنگ در روز پیش و تغییر رای ایشان نظر من را به خود جلب کرده است.

کاهن باستان
پسندها
0
امتیازها
0
آیریک

چطور به این نتیجه رسیدی که هرکی رای پرت بده گناهکاره ؟ تفاوت رای مرحوم جاوید با رای من چی بوده ؟ :دی اگه دلیل رای جاوید رو خونده باشی میبینی با پرت هیچ فرقی نداشته چون هیچکی بخاطر اینکه یه نفر فقط سلام داده باشه و دیگه پست نداده باشه به کسی رای نمیده و اینکه جاوید بیگناه بوده دقیقا حرف تو و تجربه هات و نقض میکنه :دی بحث جالبیه دوست دارم نظرت و بدونم.

- - - Updated - - -

پاکزاد

اینکه رامیار رای اورده و متاسفانه بیگناه هم بوده فقط و فقط مقصر خودش بوده و من بخاطر رای دادن به رامیار خودم رو سرزنش نمیکنم. خب برادر وقتی نمیتونی بازی کنی کلا نیا، بازی منفعل تا همینجاشم کلی انرژیم و گرفته و دیگه حس بازی کردن پریده.
اما در مورد اینکه میگی رای گرگا پخش شده بیشتر توضیح بده. چرا بنظرت رای پخش شده چون وایب آگاهی داشت جملت واسم.

افسونگر نباتات
پسندها
0
امتیازها
0
آرتاواز
تو پست ۷۱ گفتین سپرنگ عجیبه، با اتفاقات فاز قبل و اعدام رامیار که شهروند یا جادوگر اعلام شد ، نظرتون در مورد سپرنگ چیه ؟

پاکزاد
شما به رامیار میگین بدون استدلال و دلایل محکم رای دادن ولی خودتون هم دقیقا بدون دلیل محکم بهش رای دادین ، کسی که کلا ۲ پست دادن سریع فهمیدین گناهکاره ؟!!

سپرنگ
در پست ۷۸ گفتین مشخصه کی میخواد من نباشم، منظورتون باربده؟
آیا قبول دارین از بین شما و باربد یه گرگ یا مافیا پیدا میشه ؟
در پست ۷۸ گفتین چه گره‌ای باز میشه؟ خب جواب کاملا مشخص و واضحه. شما و باربد سخت همدیگر رو دارین میکوبین و بهم رای هم میدین ، به احتمال زیاد بین شما دو نفر یک مافیا پیدا میشه.

پاکزاد
در مورد تغییر رای سپرنگ خب کاملا مشخصه وقتی دو نفر میرن دفاع باید سپرنگ که رای اش باربد بوده عوض شه ، طبیعتا به خودش که نمیاد رای بده :دی

------------

رامیار به سه نفر اتهام زد یعنی سپرنگ، فرهام و پاکزاد که خیلی جالب هر ۳ به رامیار رای دادن (آرا پایانی)

در مورد رای‌های فاز قبل:
باربد، خودم و رامیار به سپرنگ
آرتاواز، پاکزاد، سپرنگ و فرهام به رامیار

بدون شک حدااقل یه گرگ یا مافیا بین ۴ نفری هست که به رامیار رای دادند.

از نقش خودم که آگاهم ، رامیار هم که بی‌گناه بود . میمونه اون سمت باربد که فعلا باهاش کاری ندارم و با جلورفتن بازی در مورد ایشون میتونیم نظر بهتری بدیم.

اون سمت شهروندایی که به رامیار رای دادن واقعا دلیلتون چی بوده؟!!!! رامیار کلا دو تا پست داده بود با این میزان فعالیت حتی احتمال گادکش بودنش هم بالا بود ، بعد چطور با اون یه پست متوجه شدین گناهکاره !! 😐 جون من الکی رای ندین دقت کنید در رای دادناتون . اونور اگر به سپرنگ رای میدادین با اعدامش لااقل چند تا گره بازی باز میشد .

الان ۷ نفر موندیم و اگر استدلال ۳ گرگینه رو منطقی‌تر بدونیم ، دو گرگ در بین ما هستن و امروز باید یه گزینه مطمئن رو اعدام کنیم، من هنوز نظرم سپرنگ هستش
اگر بی‌گناه بود باربد که بازیش من رو شبیه یه نفر میندازه قشنگ وضعیتش مشخص میشه !
اما گرگینه اخر از بین آرتاواز پاکزاد فرهام خواهند بود که با گذشت زمان و جلو رفتن بازی اونم پیدا میشه ایشالا.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
داستان: شب چهارم

بایگانی گزارشات دفتر رسمی انجمن جادوگران

شب بعد از آن اتفاقات ناگوار، شب آرام و ساکتی گزارش شد. بعد از مرگ جاوید، آیریک پیر رهبری موقت انجمن را برعهده گرفت و برای ادامه دادن نهضت جاوید، خروج هر عضوی از انجمن به جز گروه‌های گشتی را در شب ممنوع کرد. با این حال رد جدیدی آن هیولاهای حیوان‌صفت در جنگل دیده شد و آثار شکستگی درختان نیز گزارش شد، اما گروه‌های گشتی بعد از اتفاقات شب گذشته محتاط‌تر شده بودند و به مشکل جدی برنخوردند. انجمن هنوز در شوک از دست دادن جاوید و زروان بود. پایان گزارش.

----------
پ.ن: حقیقتا دلسرد گشته‌ایم و حوصله‌ی داستان پردازی نیست. درحد پیش بردن داستان و بازگویی اتفاقات شب داستان نوشته می‌شه. با تشکر از دوستانی که پیگیر بازی هستند. :گل:

افسونگر نباتات
پسندها
0
امتیازها
0
چطور به این نتیجه رسیدی که هرکی رای پرت بده گناهکاره ؟ تفاوت رای مرحوم جاوید با رای من چی بوده ؟ :دی اگه دلیل رای جاوید رو خونده باشی میبینی با پرت هیچ فرقی نداشته چون هیچکی بخاطر اینکه یه نفر فقط سلام داده باشه و دیگه پست نداده باشه به کسی رای نمیده و اینکه جاوید بیگناه بوده دقیقا حرف تو و تجربه هات و نقض میکنه :دی بحث جالبیه دوست دارم نظرت و بدونم.

فرهام
دقیقا کجا گفتم هر کی رای پرت داده گناهکاره ؟!!! برین قشنگ پیام‌ها رو بخونید، تحریف چرا می‌کنید ؟!! :دی
گفتم دورهای قبلی بارها دیدیم که رای‌های پرت از طرف گناهکارها بوده ، حتی خودمم این کار رو کرده بودم ادوار قبلی ، اینکه دیدیم با اینکه من واضح بگم شما گناهکاری خیلی فرق میکنه‌ها ، مثال نقض هم اداوار قبلی هم بوده مثل جاوید این دور که اشاره کردین، این از این مورد.
جاوید جان بالاخره گفت دلیلش رو شما هم میتونستین دلیلت رو بگی ، بعد این بحث کجاش جالبه اتفاقا بیشتر فان تا جدی :دی چیزهای بهتر و مهمتری هست برای بحث ، الان این مورد برات جالب شده !!! میشه جالب بودنش رو بیشتر شرح بدی برامون ؟!!

کاهن باستان
پسندها
0
امتیازها
0
آیریک

اینکه در جواب دلیل رای من میای میگی بارها در دورهای قبل دیدیم رای پرت کار گناهکارا بوده چه منظوری میتونه داشته باشه پس ؟ :دی اگه بخوای بر این بیس استدلال کنی مثل این میمونه بگی گناهکارا همیشه پست حضور بازی میدن :دی در این حد بی منطق.
اینکه میگم بحث جالبیه بخاطر اینه تناقض صحبتت هست که خودتم قبول داری و میدونی حرفت تناقض داره ولی بیانش میکنی :دی دلیلت چیه ؟ اینکه چیزهای مهمتری تو بازی هست درسته اما دلیل نمیشه بحث در مورد اینکه تو بدونی یه حرف نقص داره ولی بیای بگیش جالب نباشه :دی میشنویم.

افسونگر نباتات
پسندها
0
امتیازها
0
آیریک

اینکه در جواب دلیل رای من میای میگی بارها در دورهای قبل دیدیم رای پرت کار گناهکارا بوده چه منظوری میتونه داشته باشه پس ؟ :دی اگه بخوای بر این بیس استدلال کنی مثل این میمونه بگی گناهکارا همیشه پست حضور بازی میدن :دی در این حد بی منطق.
اینکه میگم بحث جالبیه بخاطر اینه تناقض صحبتت هست که خودتم قبول داری و میدونی حرفت تناقض داره ولی بیانش میکنی :دی دلیلت چیه ؟ اینکه چیزهای مهمتری تو بازی هست درسته اما دلیل نمیشه بحث در مورد اینکه تو بدونی یه حرف نقص داره ولی بیای بگیش جالب نباشه :دی میشنویم.

حرف تو زمانی درست بود که من میگفتم همیشه ولی من چنین چیزی نگفتم ، گفتم بارها شده دیدیم که چیز بیخودی هم نگفتم واقعیتی بیش نیست .
تناقض وقتی درسته که بگم همیشه که مثال نقض هم تو ادوار قبل و چه این دور بوده ، ولی داری مرض وار وارد میشیا به این بحث :دی بارها دیدیم دیگه شما ندیدی ؟ :دی

اگر واقعا دوست داری سر این مورد بحث کنیم من مشکلی ندارم :دی اگر با این جوابم قانع شدی که هیچ ، اگر نشدی که ادامه میدیم :دی

حالا که داریم بحث می‌کنیم نظرت در مورد باربد و سپرنگ و بحث‌هاشون چیه ؟

آسمان‌‌سوار
پسندها
0
امتیازها
0
سلم
باز نیاین ب من رای بدینا :/
ایریک من گفتم باربد و زروان یهو اینجوری ب من رای دادن سر هیچی زروان ک گرگ بود خو باربد هم میخوره گرگ باشه واسم دیگ نقششون بودع
هم اون حرفاش اول بازی با جاوید هم رایش به من ب گرگا میخوره الن هم ک صداش در نمیاد کلن
الن ازت ی سوال دارم
خودت چرا ب من رای دادی؟؟؟ من اصن نفمیدم
چون گره باز میش بم رای دادی؟ یا چون میگم باربد گرگه؟
پاکزادم ک اصن عالیع دیروز خودش ب رامیار رای داد بد اومده ب من میگ چرا ب رامیار رای دادی براش منفی شدم =)))) خو باید رای میدادم دیگ چیکار میککردم
من دگ اصن کاری ندرم
واقن نمیفمم چرا اینقدر زومن روم همه
بگین بم خوشال میشم :/

- - - Updated - - -

الن اگه باربد هم نباشه یا ایریکه یا پاکزاد ک اینجوری قفلی زدن رو من :/

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین