برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور یازدهم مافیا | ته ِ خط

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
بچه ها من با گوشیم و نمی تونم درست و حسابی مثل لپتاپ پست بذازم اما سریع جواب چن نفر رو می دم اگه چیزی رو جا انداختم بهم بگید.
امین
همونطور که گفتم مشکوکترین رای فاز قبل برای من رضا بوده و اگه بخوام یک نفر که بیشترین احتمال مافیا بهش می دم رو ببینم رضاس. هستم تو تاپیک. نگاه می کنم ه کسی خواست موج سواری کنه.
راجع به بحثمون هم گفتی از بیرون ایستادنه، گفتم به این دلایل نیست. یعنی قبول کردی که حرفی نزدی؟
محمدحسین
ببین محمدحسین جان. راجع به رایی که بهت دادم. بهم بگو عجلم برای چی بوده؟ امین رو نجات بدم؟ امین که از اول فاز گفته بودن روش اجماع میشه. پس اگه من مس خواستم امین رو نجات بدم خیلی زودتر از اینا باید بهت اتهام می زدم و بازی رو می بردم سمت تو. که اگه به قول تو می خواستم کد بدم به بقیه تیم های گناهکاری زودتر کدم رو بگیرن. بعدش هم تو اینجای بازی همه تیم های گناهکاری علیه همن. اگه قاتل و فرقه هم بخواد با هم همکاری کنه علیه مافیا من باید بدونم که تو مافیایی و من این رو از کجا بدونم؟ پس مطمئن باش رایم به تو به همون دلیلی بوده که گفتم. یعنی تو رو بین بقیه افراد مشکوکترین می دیدم و خواستم دفاعیه بیای و صحبت هات رو بشنوم. این ها رو تو همون رایم بهت توضیح دادم احتمالا می دونی.
فری
میگی اگه یهو از آسمون بیام یاز هام رو بفروشم کار عجیبی نکردم. از نظر من حرفت به شدت غیر منطقیه. مافیایی که انقد خوب بازی کرده که احتمالا هیچکدوم از یاراش بیرون نرفتن در اونجای بازی اصلا و ابدا نباید یارفروشی کنه و بیشتر باید بقیه رو خراب کنه. بعد جدا از اون ما چرا اصلا با هم هماهنگ نیستیم؟تو می گی آرش می خواسته خودکشی کنه. که خودش غیر منطقیه به دلایلی که گفتم. اما اوکی با همین پیشفرض حتی، من به آرش رای دادم که با عرفان هم رای بشه بیاد دفاعیه. یهو صدرا اونیکی یارمون زرتی واسه خودش به عرفان رای می ده؟ بعد ما شانس میاریم چاوش به آرش رای می ده که آرش بیاد دفاعیه؟ خوب صدرا هم به آرش رای می داد دیگه؟ یا امین به آرش رای می داد اصلا. تئوری ای که دادی خیلی غیر منطقیه و مثل حرف محمدحسین، انگار از کل به جزء رسیدی تا اینکه برعکسش باشه.

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
محمدحسین

فرض کنیم تو محمدامین رو مافیا می‌بینی و بهش رای می‌دی. سوالم اینه تو الان آرش و امین رو چی می‌بینی که به محمد امین به خاطر رای دادن به تو و آوردنت به دفاعیه رای می‌دی؟ اگه‌آرش رو مافیا نمی‌بینی، خب محمد امین اگه مافیا باشه چرا نره سراغ همون آرش؟ یا اگه امین رو مافیا نمی‌بینی، چرا محمد امین به طور مشابه به اون رای نداده؟ یعنی الان محمد امین تنها در صورتی به خاطر رای به تو مافیاس که جفت اونا مافیا باشن :دی

===

من واقعا رای نمی‌دونم به کی بدم، به یکی می‌خوام رای بدم ولی بمب ساعتی هست رای دادن بهش :)) فعلا با رای به صدرا پیش می‌رم که بیاد یه دفاعی بکنه لااقل و بفهمه قضیه جدیه :دی

رای به اعدام: صدرا

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
من این همه توضیح دادم شرایط زندگیم و امتحانات و غذای سلف و اینا... عذرخواهی هم کردم از همه اونایی که وقت گذاشتند برا بازی چون حق دارند ناراحت باشن. این نوشته رو هم بیشتر بخاطر زحمت های پویا دارم میفرستم.

گناهکار من هنوز عرفانه و نمیدونم چطور بعد 3 فاز هنوز تو بازیه. فاز قبلی هم من اولویت رو به آرش دادم چون از اول بازی واقعا حس ام بهش خوب نبود و چندجا هم بهش تیکه انداختم، برید پست های منو بخونید. به نظر من ارش گناهکار بوده و لباس بوده بی‌گناهیش چون بازیش اصلا بی گناهی نبود. مهدی حسینی یکی از بی‌گناه های بازی هستش برام اما در مورد بقیه اصلا مطمئن نیستم به همه شک دارم که گزینه اصلیم هم عرفان هستش.
الان هم جای خوبی نیستم و فقط بخاطر همین خودم رو رسوندم که رای بدم و گادکش نشم چون بی‌گناه ها شانس خیلی کمی دارن و با گادکش شدن من شانسشون خیلی کم میشه. پست های قبلی من رو بخونید. زیاد هم نیست واقعا وقتی ازتون نمیگیره.

رای به اعدام: عرفان

گاد: من ۲ ساعتی تو جلسه بودم، اینُ صدرا فرستاده که براش ارسال بشه.

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26

رای به اعدام: رضا

اولویت: محمدامین - صدرا

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
من واقعا نمیرسم دیگه بازی کنم چون تو زندگیم وارد فاز جدیدی شدم :دی تو فکر انصراف بودم واقعا ولی اینجای بازی میگم حیفه دیگه و به خاطر گاد و همه ادامه میدم.

ولی واقعا نمیرسم درست بازی کنم، گاد هم کاملا در جریانه ، بعد بازی میگم داستان رو ، الان فقط در این حد بگم امر خیره...

هر روز میگفتم فردا پست میدم هی نمیرسیدم ، امروزم کلا نرسیدم الان هم عروسی هستم و پست رو گاد به جام میده.

پست های امروز رو اصلا نرسیدم بخونم ولی خب هنوزم گناهکارام همونایی هستن که اولویت دارن برام یعنی ال امین و فری ، مافیا درسته شانسش بیشتره و باید مافیا پیدا کنیم ولی بازی واقعا سخت شده ، بحث لباس هم هس دیگه ادم نمیدونه کی درست بوده کی نه ؟!! فعلا چاوش مهدی مهدی حسینی با خودم رو ۴ بی گناه در نظر میگیرم و بقیه همه گناهکار . به همه هم شک دارم ، ایشالا اواخر بازی بودم و در مورد کسایی که موندن و اگر اشتباه تصمیم گرفتم بعد یه تصمیمی میگیرم در موردشون ...

اهان در مورر فری که گفت عن وارد بازی نکردن بعضی ها از جمله من ، ببخشید شما چه عنی وارد بازی کردی ؟ بگو ما هم بدونیم ؟!! دیتاهای تاثیر گذارت رو بگو ما هم بدونیم . اگر تو بیگناه بودی من دیگه مافیا بازی نمیکنم ...
فاز قبل به ال امین اجماع رسیدن بی‌گناه ها هنوزم مطمئنم گناهکار بازی هستش رای این فاز من ال امین هستش.
فری هم اولویت بعدیم هستش

رای به اعدام: ال امین

گاد: پست یاسین که گاد براش ارسال کرده.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
اولویتامو همینجا میگم که به قول چاوش عنقولت نیارین: محمدحسین که بعید میدونم بیاد دفاعیه ولی اگه اومد، ممل، صدرا، رضا، عرفان و.....

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
یاسین جون بیا بغلم. زیباترین بخش بازی همین امر خیر توعه. :دی مبارکه.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
من ترجیح میدم با همون گزینه قبلی پیش برم

رای به اعدام: محمدحسین

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
سلام
سوال درستیه
جوابش این هست که گزینه دوم من محمد حسین بود که فقط یک رای روش بود و اگه رای میدادم به دفاع نمیومد و گزینه دوم بقیه هم پخش بود و به طور واضح برای افراد تو بازی گزینه دوم مشخصی وجود نداشت و رای ها مختلف بود
تو این شرایط چرا باید به کسی که کمتر شک دارم رای بدم و بیارمش به دفاعیه وقتی واضحا بقیه روی یک نفر اجماع ندارن؟
برای همین تصمیم گرفتم به امین رای بدم که از طرف خودم شک روش بود

بسیار هم عالی :دی

یکی اینکه فک کنم به محمدحسین یه رای هم می‌دادی خیلی به دفاعیه نزدیک می‌شد، دوم اینکه خب چرا همونجا یا هیچ موقع دیگه ای نگفتی محمدحسین گزینه‌ت هست و به خاطر فلان دلیل (اجماع) رای نمی‌دم (یا اگه گفته بودی بگی کجا ممنون می‌شم :دی )

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
خب الان دلیل اصلی رایم به رضا رو می گم. من چون رضا رو مافیا می دیدم با خودم به این فکر کردم که الان این آپشن رو دارم که رضا رو دو رایه کنم و در نتیجه مافیا بترسه و ببینم که فعالیت یه سری افراد که احتمالا یار هاش باشن یا حداقل خودش بیشتر بشه تا نجاتش بدن. اما نه تنها خودش نیومد و کسی جز محمدحسین (که اونم فاصله پستش با من خیلی کم بوده و ممکنه حتی رای من رو ندیده باشه) کسی تلاش برای پوش کردن من نکرد. و حتی مهدی با شکم سیر ترین رای ممکن به رضا رای دا. الان که این رو امتحان کردم و کسی اونجوری که فکر می کردم واکنش نداشت، احتمال مافیا بودن رضا برام پایین میاد.
محمدحسین و فری برام مشکوکترینان الان. فری با توجه به اون تئوری بی منطقش و اصرارش بر اون که از نظر من از روی این میاد که اصلا دنبال مافیا نبوده چون خودش مافیاس. محمدحسین که به من گفت رای من بهش می تونه کد باشه به بقیه تیم ها که در این حالت از اونجایی که تیم های فرقه و قاتل تقریبا باید با هم همکاری کنن برای بیرون دادن مافیا. دیدن این که من ممکنه کد داده باشم نیازمند اینه که خودش رو مافیا فرض کرده باشه که از نظر من می تونه از ناخداگاهش باشه.

- - - Updated - - -

ای بابا مهدی حسینی الان به محمدحسین رای داد دارم دیوانه می شم

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
گاد

آرای فاز ششم تا 22:30.

امین: فری + یاسین
رضا: امین + محمدامین + مهدی
صدرا: عرفان + چاوش
محمدامین: محمدحسین
عرفان: صدرا
محمدحسین: مهدی حسینی

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45

رای به اعدام: فری

- - - Updated - - -

رای به اعدام باطل: فری

- - - Updated - - -

رای به اعدام: محمدحسین

ویرایش گاد: این چه بساطی هست درست کردی؟

- - - Updated - - -

ببخشید گاد رای به اعدام باطل رضا رو ندادم

- - - Updated - - -

و ببخشید بابت بساط گیج شدم همین الانم

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
بسیار هم عالی :دی

یکی اینکه فک کنم به محمدحسین یه رای هم می‌دادی خیلی به دفاعیه نزدیک می‌شد، دوم اینکه خب چرا همونجا یا هیچ موقع دیگه ای نگفتی محمدحسین گزینه‌ت هست و به خاطر فلان دلیل (اجماع) رای نمی‌دم (یا اگه گفته بودی بگی کجا ممنون می‌شم :دی )

دلیل شک به محمد حسین رو که گفتم تو پست شماره 252 و قبل از اون هم تو فاز قبلش جز 3 نفر با بیشترین احتمال گناهکاری برای خودم اعلام کردم و دلیل رای به امین هم برای پست مهدی در جواب امین و بحث بین شما دوتا تو همون پست گفتم که با نظر مهدی و شما موافقم
در مورد اینکه چرا به محمد حسین رای ندادم هم گفتم من منتظر موندم ببینم وضعیت رای ها چطوریه و جز اخرین رای ها بودم و تقریبا فاز تموم شده بود ، محمد حسین همون یک رای رو داشت و در اون زمان عرفان 3 رای و آرش 2 رای داشت و رای دادن بهش تاثیری نداشت

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
دلیل شک به محمد حسین رو که گفتم تو پست شماره 252 و قبل از اون هم تو فاز قبلش جز 3 نفر با بیشترین احتمال گناهکاری برای خودم اعلام کردم و دلیل رای به امین هم برای پست مهدی در جواب امین و بحث بین شما دوتا تو همون پست گفتم که با نظر مهدی و شما موافقم
در مورد اینکه چرا به محمد حسین رای ندادم هم گفتم من منتظر موندم ببینم وضعیت رای ها چطوریه و جز اخرین رای ها بودم و تقریبا فاز تموم شده بود ، محمد حسین همون یک رای رو داشت و در اون زمان عرفان 3 رای و آرش 2 رای داشت و رای دادن بهش تاثیری نداشت

تشکر بابت توضیحات کامله :دی

===

محمد امین عالیه، واقعا اگه مافیا باشه در این بازی، من مدال بهترین بازیگری (اسکار) رو می‌دم بهش :))

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
یاسین:

تبریک میگم به پای هم پیر شین، صدرا گفته بود میخوای زن بگیری ❤️

بعدشم من نگفتم عن انسان، گفتم عن مرغ، عن نرغ بار منفی کمتری داره نسبت به عن انشان، بعدم من نگفتم شخصا عن وارد نکردین گفتم دیتا نیست ازشون که بررسی بشن:دی اینکه عن مرغ و به عن عمومی سازی کردی ولی جای تعجب داشت:))

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
گاد

آرای فاز ششم تا 23.

امین: فری + یاسین
رضا: امین + مهدی
صدرا: عرفان + چاوش
محمدامین: محمدحسین
عرفان: صدرا
محمدحسین: مهدی حسینی + محمدامین

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
افراد زیر در صورت نیاز، دفاعیه بفرستن. بقیه ساکت باشن و فقط حق رای دارن.

امین
رضا
صدرا
محمدحسین

که با 2 رای اومدن دفاعیه.

و محمدامین که موجب تغییر شد.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
دلایلم رو برای همه افرادی که تو دفاعیه ان گفتم.
اما بین افرادی که تو دفاعیه ان. امین به نظرم با توجه به اینکه فاز قبل تقریبا همه یا روش اجماع داشتن یا اولویتشون بود. من تلاشی برای نجاتش ندیدم واقعا. یعنی از نظرم مهره ی به این مهمی که امین باشه. مافیا نه فقط با یه اولویت که اونم احتمالا شانسی (چون چاوش و امین رو نمی تونم خیلی یار ببینم) بلکه تو متن باید تلاش کنه یکی دیگه بره بیرون و یارشون رو مخصوصا که امین ئه یکم تلاش کنن برای نجاتش. من این رو ندیدم پس احتمال مافیا بودنش رو کم می دونم.
راجع به رضا، رضا از اونجایی که رای نداده و به هر حال به احتمال بالا گادکش هست سیف ترین رایه. یعنی اگه بخوایم چیزی تغییر نکنه فکر کنم رضا آپشن خوبی باشه. اما این رو همچنان می گم که من از عمد بهش رای دادم که افرادی بیان روی من و ببینم کی می خواد یارش رو سیو کنه. حتی از عمد رای اونجوری با کمترین توضیح دادم که دیوار کوتاهی باشم. و چون کسی نیومد روم (جز محمدحسین که اختلافش با پست من خیلی کم بود و فکر می کنم اصلا ندیده بود رای من رو) احتمال مافیا بودنش رو باز کم می بینم.
صدرا رو نمی دونم. می تونه مافیا باشه اما با توجه به اینکه اون حرف رو راجع به حدس جادوگر زد شک کردم به فرقه بودنش. اما کاملا ممکنه مافیا باشه که خیلی تو سایه اس و همش هم رایش به عرفانه و با هیچ جای دیگه کاری نداره. این بازی با تمام معذرت خواهی ها و سر شلوغی ها بازی مثبت نیست. اما سر مافیا بودنش مطمئن نیستم.
بازی محمدحسین اما با توجه به پستی که دادم راجع بهش که توضیح دادم اینکه حرکت من رو کد به بقیه گناهکارا دیده. از اونجایی که گناهکارا از نظر من هدفشون بیرون کردن تیم های دیگه اس به نظر من، و فقط مافیا براش بهتره که بیگناه بره بیرون که کدی نباید بابت این بده چون بقیه گناهکارا دنبال بیرون کردن مافیا ان. باید خودش رو مافیا دیده باشه تا حرکت من رو کد به بقیه گناهکارا دیده باشه که کاملا ممکنه از روی ناخداگاهش اومده باشه.
.‌....‌
اما راجع به فری هم بگم. بیگناه ها و حتی فرقه و قاتل از نظر من بیشتر دنبال بیرون کردن مافیا ان. و قطعا خیلی بهش فکر کردن که کیا می تونن مافیا باشن. این که فری یه تئوری انقد عجیب آورده و افراد به این حد غیر محتمل رو مافیا می بینه برای من اینجوری می شینه که می تونه مافیا باشه خودش و به خاطر همین خیلی فکر نکرده سر اینکه کیا می تونن مافیا باشن.
حالا مسئله اینه من بین فری و محمدحسین موندم چون یار نمی تونم ببینمشون. یعنی یکیشون فکر می کنم مافیاس و جفتشون به مافیا بودن مشکوکن. به محمدحسین رای دادم چون فری نمیومد دفاعیه. در نتیجه من بر اساس دفاعیه محمدحسین ممکنه رایم رو عوض کنم روی سیف ترین گزینم که رضاس با توجه به اینکه احتمالا گادکش می شه و فردا دوباره بینشون تصمیم بگیرم.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
خب قبل تر گفته بودم که خونه نیستم و پویا الان بهم گفت دفاعیه بفرست. من واقعا چیز خاصی ندارم بگم، قضاوت رو میسپرم به خودتون :دی هم پست هام هست، هم رای گیری های قبلی، برید بخونید. "خیلی" سعی کردم کمک کنم به بازی با وجود کمبود وقت و مسائل دیگه، چیکارتون کنم خب وقتی زورم نمیرسه به این بالانس :دی نمیدونمم دقیقا با کی دارم صحبت میکنم چون احتمال داره جز خودم فقط 2 نفر باشید. به هر حال که سلامت باشید

دفاعیه محمدحسین که گاد براش ارسال کرده.

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
ببینید دوستان، چس ناله نمیکنم اما موندن تو بازی پشیزی برام ارزش نداره. اگه اینجام فقط بخاطر اینه که پویا گفت فاز حساسیه. حضور من شاید تو بازی خیلی مفید نباشه که خب‌بخاطر درگیری هامه اما چیزی که اینجا اهمیت داره حضور زنده ی حدقل یک بیگناه تو بازیه. بهتون حق میدم بهم اعتماد نکنید چون بعضی وقتا دادن شانس دوباره به آدما مثل دادن یه گلوله اضافه س، چون با شلیک اول نتونستن تورو از پا در بیارن و جایی هم که اعتماد نباشه، سخن بیهوده س. ما به هرحال بازنده ایم، شانس بردمون یه چیزی در حد 5 درصده ! من و که اعدام کنید میشه 3 درصد، شما به رای من نیاز دارید. واقعا پشمام‌ داره از بازیکنایی که فکر میکردم واسه خودشون اسطوره این تو بازی داره میریزه. نمیشه که همتون گناهکار باشید لعنتیا وگرنه حدقل یه نفرتونم که شده به خودش میومد و تشخیص میداد که با این مقدار حضور تو بازی اگه گناهکار بودم حدقل این فازای آخرم رو بیشتر تو بازی میبودم و واسه بردم تلاش میکردم. انتخاب با خودتونه، کاری داشتین تلگرام تکست بدین. : ))

دفاعیه صدرا که گاد براش ارسال کرده.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین