برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور یازدهم مافیا | ته ِ خط

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
سلام.

در مورد دیشب این‌که من فکر نمی‌کردم صدرا مافیا باشه حقیقتا. تو ذهنم فرقه بود؛ یک چیزی که این رو پشتیبانی می‌کرد، رایش به آرش بود. اون‌جای بازی تو ذهن من این بود که تصور عمومی بازی اینه‌که آرش مافیاست و اون‌هایی که به آرش رای دادن احتمالا فرعی‌ها بودن و اون‌هایی که من دادن، مافیا و صدرا که اون‌طرف بود، فرضم رو تایید می‌کرد. یک دلیل دیگه‌ش هم این بود که تا احتمال قاتل بودن چاوش مطرح شد، از چاوش کشید پایین. و من این رو باز گذاشته بودم به پای این‌که فرقه‌ست. سر همین اولویت بعد از محمدحسین بود.

محمدحسین اما چندتا نکته در موردش دارم. دیدم براش سواله که چرا اولویت دادمش، این رو هم این‌جا جواب می‌دم.

ببین محمدحسین تو این‌جا از تئوری خودت گفتی درباره‌ی تیم‌های بازی:

بالانس های احتمالی من بر اساس برداشت ام از بازی تا این فاز با توجه به احتمالات:

مافیا: فری، صدرا + دو نفر از بین رضا، امین، محمد امین

حالتی با احتمال کمتر: چاوش، یاسین + دو نفر از بین رضا، محمد امین، ترسا

فرقه و قاتل رو بصورت جدا نمیتونم تشخیص بدم و نمیفهمم شما چطور بر اساس بازی روز متوجه میشید هر کدوم از این دو گروه چه سبکی بازی میکنند، ولی 4تا از بین این افراد محتمل تر هستند از دید من:

چاوش، آرش، عرفان، یاسین، امین، رضا (اسامی این لیست لزوماً بر اساس اولویت نیستند)

برای من منطقی نیست که تو چندین فاز به فری به عنوان مافیا رای می‌دی و اعتقاد داری مافیاست، اما همراه با فری در یک ساید به محمدامین رای می‌دی. و اصلا برای من واضح نیست که چطوری محمدامین اولویتش می‌آد بالاتر از اون گزینه‌هایی که قرمز کردی. اگر هیچی هم از بازی محمدامین برات این نشون رو نداشت که مافیا نیست، حداقل به نظرم این‌که گزینه‌ی اول مافیات داره درحالی که فشار خاصی نیست، به محمدامین رای می‌ده، این پیام رو به‌ت می‌داد که این رای با منطق خودت تناقض داره.چون چرا باید مافیای ذهنی تو بیاد در حالی که یکی از هم‌تیمی‌هاش فشاری روش نیست و در شرف اعدام نیست به‌ش رای بده که بیارتش دفاعیه؟ منطقا رای تو باید بین صدرا و فری می‌بود. چون با اعلام نقش اون‌ها می‌تونستی ببینی که کدوم یکی از ایده‌هات کار می‌کنه. حالت اول یا حالت دومت. دلیل این‌که برام عجیبه اینه‌که بحث تو با فری جایی تموم نشده بود که بگی اولویت‌هات تغییر کردن یا چی.

نکته‌ی بعدی هم که بسیار تاثیرگذار بود، اون جوابت به محمدامین بود که اتفاقا همونی که گفت در ذهن من هم اومد. تو وقتی می‌گی کسی داره بر علیه تو سیگنال به تیم‌های گناهکاری می‌ده، یعنی در ناخودآگاهت خودت رو مافیا فرض کردی. :دی

--------------------------------------

یاسین

چیز دیگر هم سوالم از یاسینه. :دی تو چندبار به صدرا اعلام حس مثبت کرده بودی و گفته بودی حسم خوبه و فلان و این‌ها و از زندگی‌ش خبر دارم. چی می‌شه که اولویتش می‌آد بالاتر از گزینه‌های محمدحسین و محمدامینی که گفته بودی حست به‌شون منفیه؟ چون گاد گفته بود قراره اولویت‌ها اعلام بشه؟ :دی

--------------------------------------

فری

دوستِ زمین تخت‌گرای من. :دی

من کاری به تئوری‌هات و این‌که صدرا رو هم نیاوردی تو لیستت ندارم. فقط به من بگو که چطوری هم‌زمان هم من برات مافیا بودم و هم رضا، که جفت‌مون تو اولویت‌هات هستیم؟ و هر دو قبل از محمدحسین؟ رضا که اصلا نبود تو لیست مشکوکینت. چه اتفاقی تو مغزت افتاد که تصور کردی من مافیام و هم‌تیمی با کسی که فاز قبلی داشت من رو به راحتی اعدام می‌کرد و یهو من این فاز کشیدمش وسط و دارم اعدامش می‌کنم؟ :دی

رای به اعدام: فری

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
چاوش، تو هم حواسم هست یک پست درمیون یک قاتل می‌بندی به ناف من. منتها چون فعلا به رایت نیازه، کاری ندارم. :))

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
سلام ، اين بازي به من نيفتاده انگار دو روزه حالم خوش نيست امروز رفتم دكتر گف كروناس بسلامتي . تازه از زير سرم ازاد شدم و الاناس كه خواب اور ها اثر كنه ، گفتم امروز پست ميدم ولي نتونستم بررسي كنم كامل و مرور كنم پستها و ارتباط نفرات رو . چيزايي كه تو ذهنم مونده رو ميگم فقط چون اصلا حالم مساعد نيس

اولا خداروشكر ك صدرا مافيا بود ، كاملا مطمعن بودم روش از همون روز دومي ك رايشو ب من تكرار كرد، معلوم بود فقط اونده ك تختعه كنه منو و بيگناه انقد كليد نداره رو يه گزينه.

مناسفانه رضا گادكش شد و با كمال تعحب از معدود بازيايي بود ك برام تقريبا سفيد بود و يجورايي هم كار سخت شد هم تو بدشانسي يه شانسي هم اورديم چون صد در صد نبود بيگناهيش برام و بايد تو احتمالاي تيما مياوردمش و گزينه ها زياد ميشد . الان با توجه به اينا يه تحليلي دارم:

فاز قبل هر چي بررسي كردم فازي نبود كه يه تيم برتري محسوسي داشته باشه و بقولي سوار بازي بوده باشه! يني اگه عارش و ترسا بيگناه باشن مافياي ٤ نفري داشتيم ما تو ١١ نفر فاز قبل! اين يني گنگ بنگ! يني ٤ راي تو ١١ نفر خيليه و كاملا ميتونه مانع از اعدام شدن و حتي دفاع رفتن يكي از ياراشون بشه . چ برسه اينكه تو ليست بازي براي گزينه هاي اعدامم نبود صدرا عملا! و با راي من و بعدش چاوش اومد تو دفاع ! يني كاملا مافيا ميتونست ٣ نفر از ٤ نفر رو بياره رو ١ گزينه ك منطقيم باشه چون گزينه اعدام زياد بود و اكثر افرادم باهاشون كانتكت داشتن و ميشد توجيح بشه و كسي حركت سازماني تلقي نميكردش. طبق اين من نتيجه ميگيرم ك مافيا ٤ نفره نبوده فاز قب و يكي از بين عارش و ترسا مافياي لباس دار بوده.

ثانيا يه فكت ديگه داريم ك رايها و اولويتا هستن. مافيايي كه صدراش يهو اومده تو گزينه هاي اعدام ، قطعا اگه راي پخش داده باشه و ب ممد حسين نداده باشه اوليه اش رو ، صدراتو اولويت اعدامش نيست و حداقل گزينه اولش نيست چون تا وقتي بقيه هست و رايم اولويتيه و به همه شك وارد شده تو اين بازي چرا بيام هم تيميمو قربوني كنم با اين فرض كه ٣ تا هستيم الان و صدرا بره ميشيم ٢ و شانسمون افت ميكنه؟ منطقي نيست و اتفاقا بهترين وقته برا فرصت طلبي كم ريسك و اعلام اولويت ب ممدحسين.

طبق اينا من توي راياي صدرا اصلا مافيا نميبينم و توي رايتي ممد حسين ٢ مافياي باقي مونده هستن . حتي اگه پيشفرضم ك مافيا ٤ نبوده غلط باشه هم باز تو راي صدرا مافيا نميبينم و هر ٣ مافيا اينور تو رايا و اولويتاي ممدحسين هستن.
در نتيجه چاوش مهدي ياسين و ممد حسين برا من از مافيا بودن مبرا ميشن

مهدي حسيني ممل امين فري دو يا ٣ نفرشون مافيا هستن كه من بيشتر روي ٢ ام

يچيزي در مورد مهدي حسيني بگم كه منم مثل بقيه بايي بيگناهي داشتم ولي با اين حجم بيگناهي ك داره بيرون ميره و مهدي حسيني ب عنوان يه تازه وارد جمع ما خش نيفتاده روش طي ٦ فاز شب من روز ب روز بايس بيگناهيش برام از بين ميره و الان طبق يه دو دوتا چارتا اگر لباسي در كار نباشه توي كشته عا و همه بيگناه باشن كلا ٢ بيگناه مونده تو بازي! من ك از خودم با خبرم و اون نقشي ك حدس ميزنم به مهدي حسيني نميخوره از بيگناها! حتي حتي اگه ٣ بيگناه مونده باشيم هم باز اون ٢ تا نقش باقي مونده بجز خودم رو براي مهدي حسيني نميبينم حالا يكي ممكنه تحليل خودشو داشته باشه ولي من هميشه ازين حدس هام كمك ميگيرم خصوصا اينجاي بازي . براي من بيگناه نيست مهدي ولي تيمش رو نميتونم حدس بزنم چون تو مافيا صدرا بوده ك وقت بازي نداشته اگر حسيني هم باشه توي ٤ نفر قدرت فاز روز رو از دست ميدن مافيا ها نميدونم ! ولي ازون طرف قضيه چون همه بايس بيگناهي دارن بهش پيش بيني شده ك بازي كاري ب كارش نداشته باشه نميدونم ، ولي ممكنه فرقه يا قاتل هم باشه با همين فرض . خلاصه درصد بيگناهيش كمه اون درصد كمم بخاطر پويا و غير قابل پيش بيني بودن بالانسش.

چون نميدونيم كدوم يكي از عارش يا ترسا لباس تنش بوده دراوردن دوگانه ها و تيمها و حركات سخت ميشه. مثلا فري اون فاز راي اخرو ب عارش داد و عملا با راي اون يك راي بيشتر از امين شد و اعدام شد! نميتونن هم تيمي باشن قطعا ولي اگه ترسا مافيا باشه فري ميتونه مافيا بشه.

يا بحث امين و ترسا ك خيلييي فرسايشي بود و اصلا ب زرگري نميخورد و فك نكنم هم تيمي باشن . عارش و امين هم بخث ريشه داري داشتن ك شايد نتونيم در دسته زرگري بگنحونيمش مگر اينكه بنا از اول بازي بر روي" از ريشه زدن همتيمي باشه" براي همين روزا! اين فكرم برا همه دو گاوه ها صادقه نه فقط اين

ممل هم يادمه با صدرا بحث داشت و امينو انگار تو ليست مافياش گذاشته بود؟ ولي انچنان ريشه اي نبود مشكلشون فك كنم چون اگه بازي فردي در نظر بگيريم استراتژي مافيا رو ، منل خداي بازيگريه و اگر مافيا بوده نمره عالي ميگيره ولي من شك قاتل و فرقه هم بهش دارم ولي اينكه چاوش ميگه مافياييش عين روز روشنه پسماي خودشم ريخته چه برسه پشماي ما! اصلا چنين برداشتي نميكنم خصوصا در جايگاه رايش

اها يچي الان ب ذهنم اوند چون ياسين رو هم ميخاستم احتمال مافياييش رو بررسي كنم رفتم رايا رو ديدم ، اول ب امين راي داده بعد اولويت دومش صدرا بوده نه ممد حسين! ك اتفاقا با اونم بحث داشته و اونم گناهكار ميديده ميتونست راي بده بهش! اينجا ياسين برام از مافيايي درمياد چون اگه اولويت صدرا رو نگا كنيم ك ممدحسين بوده يني تيم هدفش اون بود! و با ٢ رايه بودن ممد حسين و صدرا با توجه ب اينكه ميدونستن راي صدرا پرته و اولويت بايد داده سه و ممد حسينه اولويتش، ياسينم حدس زدن ك اولويتش ممدحسين بايد باشه چون يادم نمياد با صدرا كانتكتي داشته باشه! طبق اون ارلويت دادن كه ممدحسينو اعدام كنن كه ياسين صدرا رو داده و اوضاع خيط شده!

براي قاتل و فرقه واقعا حدسي ندارم چون كاملا مخلوطن برام با بيگناهاي تو ذهنم . يني هر بازيكني بگي ميتونه بيگناهم باشه فرقه و قاتلم باشه اصلا قابل تفكيك نيست برام مافيا هم صرفا ب كمك صدرا تونستم الك كنم اگه تحليلم درست باشه ولي با اعداماي ازين ب بعد اونام مشخص ميشن ايشالا.

بنابراين من رايم اين فاز از بين ممل امين و فري و مهدي حسيني هست ك ديتاي بيشتري ازشون هست براي گناهكار بودن با توجه ب جايگاه رايشون . تا اخر فاز صبر ميكنم پستارو بخونم بعد تصميمي ميگيرم نميخام ب اشتباه سوار موج شم يا موجبات موج سواريو فراهم كنم . فعلا ياعلي

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
الان يچبز ديگه در مورد اون بخش فري بنظرم رسبد . در صورتيكه امين و عارش مافيا بوده باشن و فري هم يارشون باشه فرقي نداره ك راي فري كدوم باشه و احتمالا ب عارش لباس دادن و فري راي اخر و اثر گذارو ب عارش داده ك عارش اعدام شه . در اين صورت فري بيشتر ميتونه مافيا باشه در هر دو حالت مافيا بودن ترسا يا عارش. يني اون مورد نقضش ك اگه عارش مافيا باشه فري نباشه منتفي ميشه . حالا بيشتر بايد فك كنم

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
خب من پست‌هارو خوندم تقریبا و بین همه بازیکنان، محمدامین مفید‌ترین بازی رو داشته در شاید دو فاز قبل و مخصوصا این فاز و تحلیل رای‌هاش. فقط اون بخش سوم‌ تحلیلش پرته که خب خودش متوجه می‌شه ایشالا چرا پرته.

من چیزی که به ذهنم می‌رسه اینه که برم تعاملات صدرا در بازی رو ببینم. و اینکه اتهام‌های خانمان سوز بهش رو بررسی کنم. چون تنها کسی که در موردش یه نقش درست حسابی اعلامی داشتیم تا الان صدرا بوده :دی عجیب هم هست برام که کسی تا حالا این کار رو انجام نداده.

من از اون نصفه اتهام‌ها می‌گذرم. مثلا خودم و آرش در موردش صحبت کرده بودیم در صفحه دوم، اما بعدش محمدحسین یه نیمچه خانمان سوز بهش زده. این تا اینجا.

از پست بالانس صدرا حس خوبی نمیگیرم. متاسفانه هم حس "کلی گویی" ازش دارم و هم "محافظه کاری". صدرا بازی قبلی هم کم حوصله بود البته. زود قضاوت نمیکنم و منتظر نوشته ی شما هم هستم صدرا جان.

در پست ۳۷ یه میانجی‌گری از فری در مورد صدرا خطاب به آرش دیدم که جالب بود:

حس ترسی که از پست بالانس صدرا گرفتی رو بی جا نمیدونم چرا که خودمم گرفتم ولی نه اونقدر که واکنشی نشون بدم بهش، یک مقدار هم بخاطر این بود که پشت سر پست من بلافاصله پست رو داد و شبیه پست من بود، نظرت درباره پست بعدیش چیه؟ آیا همون حس ترس گناهکاریشو میداد؟

در پست ۵۸ یه خانمان سوز آرش به صدرا زده.

نظرم تا قبل این بازی با توجه به پست قبلت داشت رو به مثبت شدن می‌رفت ولی این تیکه‌ی حرفت خیلی مشکل دار بود توضیحی اگه داری بده.

پست ۱۰۸ فری و دفاع تلویحی:

در پست بالانسش مقداری احتیاط حس شد که با اشاره شدن بهش واکنشای نسبتا فعالی رو نشون داد و تا حدودی این حس احتیاط رو از بین برد. فعلا مشکل خاصی مشاهده نکردم.

پست ۱۱۰ یاسین:
صدرا :
صدرای این دور فعلا ورود خوبی داشته و بهش مشکوک نیستم تا اینجای بازی

پست ۱۵۹ امین:

صدرا

دقتت به اون بند تیر داشتن نفوذی در صورت جذب و حضور ذهنت جالب بود.

چاوش ۱۶۳:

صدرا (Sadra): صدرا ۵ تا پست داده کلا، پست اولش پست بالانسی بود که مقداری شک محافظه‌کار بودن بهش وارد شد، جوابایی که داد به اون از نظر محتوا خوب بود. یه مشکلی که با بازیش دارم اینه که تقریبا هر چیزی بهش گفته شده، اتهام متقابل زده. بیشتر سمت گناهکار هست برای من تا بی‌گناه در لحظه.

رضا ۱۷۸:

بحثش با صدرا هست که من جوابش به صدرا رو وارد می‌دونم و به‌نظرم گیر صدرا و اصرار بهش واقعاً مشکوکه (کلاً درباره‌ی صدرای این دور باید بگم که به شدت منفعل و باری به هر جهت بازی کرده و حس می‌کنم کلاً واسش مهم نیست به کی، چه گیری می‌ده. حس خوبی نسبت بهش ندارم.)

پست ۱۹۶ خودم:

صدرا: تو در پستی که رای به اعدام عرفان دادی، یک‌بار گفتی سعی کنه دفاعیه‌ش نظرت‌ رو عوض کنه و دوباره تاکید کردی که دفاعیه می‌تونه نظرت رو عوض کنه. سوال اینه که چه نیازی به اون تاکید هست؟ بیشتر شبیه این می‌مونه که دنبال بهانه بگردی که رای‌ات رو پس بگیری. البته خب در عمل پس نگرفتی، منتهی حس پست‌ رای‌ات برای من به شدت بد بود. مجموعا هم تحلیل‌های کمک‌کننده و بازی باز کن ازت ندیدم در این بازی. چیزی که در دور‌های بی‌گناهت بیشتر می‌دیدم و این‌دور بازیت بیشتر شبیه دور فرقه‌ات هست و از این نظر حس خوبی به بیرون بودنت از بحث‌ها ندارم. چون حتی در بحث‌هایی که شرکت داری هم بیشتر تئوری و از نقطه‌نظر کلی بحث می‌کنی.

پست ۲۰۷ محمدحسین به رای صدرا نیمچه شکی داشته.

پست ۲۰۸ عرفان گفته صدرا گناهکار منه.

یاسین ۲۰۹:

صدرا: چون در جریان کار و بار صدرا هستم ، این دور میدونم واقعا گرفتاره و تا اونجایی که تو بازی بوده سعی کرده مفید باشه برای بی‌گناه‌ها:

امیر پست ۲۳۱:

- صدرا، میزان فعالیتش به کنار، همونطور که گفتم و یکی دیگه هم اشاره کرد، فعالیتش منفعلانه و الان اضافه می کنم سوسکی بود، فرم فعالیتش بهبود پیدا کرده اما محتواش به شدت شکلی شده که دیتا وارد بازی نمی کنه. که حتی این میزان به نظرم از استاندارد خود صدرا هم داره خارج میشه. با این حال رای دو روزه اش به عرفان در مرحله اول بازم این دید رو به من میده که یا تیم نیست، یا مافیا نیست. شبیه رای سازمانی نیست، البته در حین بررسی رای ها، دیدم که آرای مرحله دوم محمدحسین، صدرا و فری در هر دو فاز یکسان بوده. منتها با توجه به تکرار رای صدرا به عرفان در مرحله اول، و نوع رای دادن فری در هر دو فاز در مرحله اول، فعلا از نظرم این تشابه رو سازمانی تلقی نکردم. اگر کسی نظر دیگه ای داره به نظرم تحلیل کنه. با این حال از نظرم می تونه تحت فشار قرار بگیره تو این فاز

پست امین ۲۳۵:

صدرا احتمال بالا فکر می‌کنم فرقه‌ست. اون چیزی که صدرا گفت، و دقتش به تیر داشتن نفوذی در صورت حدس جادوگر، ناشی از دقت نیست این‌ها. ناشی از چندبار خوندن نقش‌هاست و مکث و فکر کردن راجع به‌شون. نکته‌‌ای هم که گفت جزو چیزهایی نیست که بگی از تغییرات بزرگ در نقش می‌آد و در ذهن آدم می‌مونه. از این نظر می‌گم که اصولا اگر از بین صد نفر غیر فرقه راجع به این نظر بخوای، احتمال این‌که چنین چیزی در ذهن‌شون بمونه پایینه. شاید بگید خب صدرا خیلی باهوشه و این‌ها، منم می‌گم که موافقم. ولی نظرم همینه. چون یک آدم باهوش غیر فرقه هم که چنین چیزی رو بخونه به این دلیل که بالذات تیر به دست آوردن فرقه در این رابطه امکان بسیار بسیار پایینی داره، چنین چیزی در ذهنش بولد نمی‌شه؛ این چیزها در رابطه با هوش نیست.

آرش ۲۴۱:
از بین بقیه هم محمدحسین و صدرا رو فکر نمی‌کنم مافیا باشن و اگه گناهکار باشن قاتل و فرقه هستن، مهدی و امین هم حس بیگناهی بهشون دارم ولی ممکنه یکیشون قاتل یا فرقه باشه مثلا و یکی از اونایی که بالاتر گفتم (جز چاوش فری یاسین) بیگناه.

پست ۲۴۳ محمدامین گفته صدرا مشکوکه. با یک بررسی مبسوط.

پست ۲۶۳ عرفان:

عارش با درصد بالايي مافياي منه، صدرا هم شك مافيا دارم روش ، امين رو هم مافيا ميبينم نه قاتل با توجه ب خوندن توضيحاتش. منطقيه ولي همونجور ك گفته شد چون قاتل كانسپتش فرق كرده و تيم شده شايد نشه مثل قبل تحليل كرد حرف امينو . ولي من بيشتر مافيا ميبينمش. نفر چهارم هم محمد حسينه يا ممل با احتمال كمتر

پست ۲۶۷ محمدحسین:

اگر فری مافیا باشه، به گمان من "صدرا" بالاترین احتمال رو برای هم تیمی بودن باهاش داره چون فری اصلاً اسم صدرا رو نبرد این فاز. بین امین و یا دو نفر از آراء خلفی (جز دو تا مهدی ها و چاوش از نظر من) هم احتمال خوبی وجود داره یار داشته باشه.

پست ۳۲۱ فری:

پست اخرتم اره کاملا محتمله توی رایاش مافیا باشه من صدرا و ممل رو مافیا میبینم بیشتر، بعدش عرفان و شاید محمد حسین، ولی حسی بگم محمد حسین به قاتل بیشتر میخورد نمیدونم چرا عرفانم بیشتر فرقه میخوره تا مافیا. اگر به امین لباس میدادن تیراشون سیو میشد یعنی؟ نمیدونم حقیقتا ولی حس میکنم اعدام ارش بنظرشون پررنگتر بوده تا امین.

پست ۳۳۷ عرفان و رای به اعدام صدرا

رای دوم رو در پست ۳۴۲ چاوش داده به صدرا و البته گفته می‌خواسته به یکی رای بده که عین بمب ساعتی بود رای دادن بهش. کیه این چاوش؟

بین 4 نفر باقی‌مانده اولویت یاسین، صدرا هست و اولویت صدرا هم محمدحسین.

پست گاد. اینجا هم اولویت یاسین به شدت مشکوکه که چرا به صدرا که این‌قدر بهش حس مثبت داشتی. و اولویت صدرا به محمدحسین هم حسم اینه زرگری نیست چون منطقی نیست دو نفر از خودشون رو اینطوری بیارن تو دفاعیه.

صدرا: عرفان + چاوش + یاسین + مهدی + محمدحسین
محمدحسین: مهدی حسینی + محمدامین + صدرا + امین + فری

در بین این‌ها هم اگر فرض رو بر این بگیریم که صدرا و محمدحسین تیم نیستند و مافیا اومده علیه محمدحسین، رای فری مشکوک‌ترین رای هست چون طبق پست ۳۲۱ اش صدرا رو بیشتر مافیا می‌دونسته تا محمدحسین.

-------------------

این حدسیات قبلی من بوده:
حدسیات من:

تیم مافیا: عرفان - ال امین - آرش - رضا

تیم قاتل: فری- ترسا

تیم فرقه: صدرا- محمدحسین

بی‌گناهان: خودم - چاوش- مهدی حسینی - یاسین- محمدامین

این حدسی که زدم، ترتیب داره. یعنی نفرات اول هر بخش، محتمل‌ترین‌ها هستند و به این ترتیب تا آخر.

حدس جایگزین که می‌تونم داشته باشم اینه که مثلا ترسا بیاد توی بی‌گناها، و یکی از بین یاسین یا محمدامین برن تو تیم قاتل. طبیعتا این حدس من تا اینجاست. ممکن هست عوض بشه با دیدن پست‌ها و اضافه شدن اطلاعات.

بعد از این، آرش و رضا و ترسا بی‌گناه اعلام شدن. که رضا که درسته نقشش. بین آرش و ترسا هم حداقل یکیشون منطقا باید بی‌گناه باشه واقعا. اگر اینطوری در‌نظر بگیرم یعنی حداقل دو تا از بی‌گناهای این لیست من الان باید گناهکار باشن. اگر آرش و ترسا جفتشون بی‌گناه بودن که خب ۳ تا از این لیست من باید گناهکار باشن و معنیش میشه این که جز خودم فقط یه بی‌گناه تو بازیه.

اگر نقش اعلامی صدرا رو درست بدونیم (خواهش می‌کنم دیگه این درست باشه ( :(( )، به‌نظرم صدرا نمی‌تونه با عرفان و محمدامین هم‌تیمی باشه از روی بازی. با محمدحسین هم از لحاظی نمی‌تونه. پس هم تیمی‌های صدرا باید بین امین، فری، چاوش، مهدی حسینی و یاسین باشند. یاسین هم رایش مشکوکه ولی اگه هم تیمی با صدرا باشه خب دلیل کافی رو داره که رای به صدرا نده اونجا از روی بازیش. اینکه بهش رای می‌ده فقط در صورتی می‌تونه هم مشکوک باشه (یعنی یاسین گناهکار باشه) و هم صدرا واقعا مافیا باشه که صدرا لباس داشته باشه و یاسینی که مافیا هست بدونه صدرا مافیا نیست و رای بهش بده. نمی‌دونم چی گفتم اصن ولش کن :)). در هر صورت فعلا یاسین رو هم احتمال کم به هم تیمی بودن با صدرا می‌دم. هم تیمی‌ها باید بین امین، فری، چاوش و مهدی حسینی باشند. در این جمع هم تنها حالتی که یه تیم درست حسابی برام جمع می‌شه اینه که امین و چاوش و صدرا و فری باهم مافیا باشند. البته چاوش هم رای دوم رو به صدرا داده. :29:

ببینید من کلا اگه بدون استدلال و صرفا حسی جلو برم، به‌نظرم مافیا دو عضو خیلی خفن داره که تا اینجا بازی رو گردوندند. یعنی رک و راست بگم، بین امین و چاوش و محمدحسین احتمالا دوتاشون مافیا هستند. یا اینکه آرش هم مافیا بوده که خب احتمالش خیلی کم هست الان برام.

کلا الان تنها کسایی که برام اولویت رای ندارن محمدامین و یاسین هستند. چاوش رو باید بیشتر بررسی کنم، چاوش رو من خب از بازیش حس بی‌گناهی گرفته بودم و تا الانم دارم و البته جاهایی که بهش شک کردم هم به حس و شناخت امیر ازش تکیه کردم و ته‌دلم رو مطمئن‌تر گرفتم. ولی الان هرجوری حساب می‌کنم با بی‌گناه بودن احتمالی رضا و ترسا/آرش یا همشون. نمی‌شه دیگه هم چاوش بی‌گناه باشه هم محمدامین هم یاسین. مهدی حسینی هم که نمی‌دونم دیگه. اگه فری مافیا نباشه، مهدی حسینی حتما مافیا هست و در این حالت چاوش هم مافیاست.

خیلی پرت و پلا حرف زدم به‌نظرم. این پست رو بفرستم تا پست‌هایی که الان شاید اضافه شدن رو بخونم ببینم چی به چیه. :102:

- - - Updated - - -

از این بخش آخر پست من به جای غلط و تناقض دراوردن سعی کنید اشکال منطقی گیر بیارید که خودمم بفهمم چی به چیه و بهم کمک کنید. چون بخشی از چیزایی که گفتم کلا حسیه و با اونا جلو نمی‌رم قاعدتا الان.

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
فری: امین، رضا، محمدحسین
اولویت‌های فری هستند.

محمدامین: محمدحسین + فری
اینم رای اول فری هستش.

صدرا که اصلا تو گزینه‌هاشم نیست و خیلی مشکوکه .

فری با احتمال بالا یکی از گناهکارای بازی و مافیا میتونه باشه ...

رای این فاز من فری خواهد بود از اول حسم بهش منفی بود دیگه اینجای بازی بهش مطمئن هستم.

خب در مورد رای ام به صدرا مملگر و ال امین دو گناهکار بازی ازم سوال داشتن که جوابشون رو میدم در زیر:

اره من اوایل بازی با توجه به بازی صدرا برام سفید بود و در پست‌هام اشاره کردم ببینم کسی برام منفی شه حتما تغییر میدم نظرم رو ، خودتون هم دارید میگید تو بازی صدرا رو میشناسی خب دیگه از این دلیل واضح تر که رفت تو سایه و پست‌هاش دیگه بدرد نخور بودن و گناهکاری ، دیگه صدرا رفته رفته تابلو شد که یکی از گناهکارای بازیه ، اگر میخواید با این چیزا به من گیر بدید خب موفق نمیشید :دی من بی‌گناه رو با این چیزا نمیتونید خراب کنید :دی تلاشتون ستودنیه ولی خب دست رو بد کسی گذاشتید :دی

یاسین جون بیا بغلم. زیباترین بخش بازی همین امر خیر توعه. مبارکه.
ال امین
قربونت :دی فدات مرسی
حیف که تو زیباترین بخش بازی یکی از گناهکارای بازی هستی :دی

تبریک میگم به پای هم پیر شین، صدرا گفته بود میخوای زن بگیری ❤️
بعدشم من نگفتم عن انسان، گفتم عن مرغ، عن نرغ بار منفی کمتری داره نسبت به عن انشان، بعدم من نگفتم شخصا عن وارد نکردین گفتم دیتا نیست ازشون که بررسی بشن اینکه عن مرغ و به عن عمومی سازی کردی ولی جای تعجب داشت
مرسی فری :گل:
دیگه ببخشید یکی از گزینه‌های مشکوکم هستی و این فاز باید بهت رای بدم :دی
حالا نمیخواد بازی رو عنی کنی :دی

صدرا: عرفان + چاوش + یاسین + مهدی + محمدحسین
محمدحسین: مهدی حسینی + محمدامین + صدرا + امین + فری
یه چیز بگم در مورد آرا:
چون صدرا گزینه اصلی فاز نبوده بنابراین احتمال اینکه مافیا بهش اولویت اول رای بده کمه واقعا ، فعلا فری رو بندازیم بیرون که مشخصه اوضاعش بعد ایشالا فاز بعدی میریم سراغ گناهکارای دیگه یکی یکی :دی

واقعا اینجای بازی سخته ادم بی‌گناهاش رو انتخاب کنه هر کسی میتونه واقعا گناهکار باشه ، من اینجای بازی فقط به چاوش اعتماد دارم ، نقش خودمم که میدونم از بین مهدی ها هم باید بی‌گناهم رو پیدا کنم که باید بریم جلو ببینیم چطور بازی پیش میره.

الان واقعا جز چاوش میشه به همه گیر داد ولی من سعی میکنم اول به گناهکارای با اولویت بالام رای بدم، بعد در ادامه بتونم بازی رو با کمک چاوش برای بی‌گناه ها در بیارم.

وجود خیاط در بازی واقعا بازی رو گیج میکنه و ادم نمیدونه کیا لباس بودن کیا نبودن برای همین واقعا بازی خیلی سخته و اول باید گناهکارای با اطمینان بالا رو بندازم بیرون و بهشون رای بدم.

با احترام به مهدی ، ولی خب مهدی قبول کن تو همیشه گناهکار خوبی بودی و خوب تونستی بی‌گناهانه بازی کنی و همیشه خوب بودی ، الان این دور هم رای‌هات خیلی مشکوک بودن برای همین من به جز چاوش واقعا به کس دیگه اعتماد ندارم. مهدی حسینی هم فقط به خاطر دور اولش و اینا که همه میدونیم بهش میگیم بی‌گناه ولی اگر گناهکار باشه دمش گرم نوش جونش برد :دی

مهدی حسینی قشنگ گوشه هس و تو سایه و میتونه گناهکار باشه، مهدی مثلا شک روش کمه و این میتونه خطرناک باشه :دی عرفان و امین از اعدام در رفتن چرا خب ؟!! محمد امین هم که چاوش بخوبی در موردش صحبت کرد و با تک تک جملاتش موافقم، به منم میتونید گیر بدید واقعا ولی خب بی‌گناه تر از من نیست تو بازی .

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
برای من منطقی نیست که تو چندین فاز به فری به عنوان مافیا رای می‌دی و اعتقاد داری مافیاست، اما همراه با فری در یک ساید به محمدامین رای می‌دی. و اصلا برای من واضح نیست که چطوری محمدامین اولویتش می‌آد بالاتر از اون گزینه‌هایی که قرمز کردی. اگر هیچی هم از بازی محمدامین برات این نشون رو نداشت که مافیا نیست، حداقل به نظرم این‌که گزینه‌ی اول مافیات داره درحالی که فشار خاصی نیست، به محمدامین رای می‌ده، این پیام رو به‌ت می‌داد که این رای با منطق خودت تناقض داره.چون چرا باید مافیای ذهنی تو بیاد در حالی که یکی از هم‌تیمی‌هاش فشاری روش نیست و در شرف اعدام نیست به‌ش رای بده که بیارتش دفاعیه؟ منطقا رای تو باید بین صدرا و فری می‌بود. چون با اعلام نقش اون‌ها می‌تونستی ببینی که کدوم یکی از ایده‌هات کار می‌کنه. حالت اول یا حالت دومت. دلیل این‌که برام عجیبه اینه‌که بحث تو با فری جایی تموم نشده بود که بگی اولویت‌هات تغییر کردن یا چی.

نکته‌ی بعدی هم که بسیار تاثیرگذار بود، اون جوابت به محمدامین بود که اتفاقا همونی که گفت در ذهن من هم اومد. تو وقتی می‌گی کسی داره بر علیه تو سیگنال به تیم‌های گناهکاری می‌ده، یعنی در ناخودآگاهت خودت رو مافیا فرض کردی.

امین اولاً که حس میکنم جای جواب قانع کننده، رو به حمله آوردی که این هم قطعاً نشونه ی امین بیگناه نیست :دی به خصوص جمله ی آخرت که خیلی حس اتهام زوری میده واقعاً :دی

در مورد مسائلی که مطرح کردی، یکی یکی پاسخ ات رو میدم:

- اشاره کردی که چرا به محمد امین رای دادم وقتی فری و صدرا قرمز رنگ بودن در chain مافیایی من. داخل پست رای چنین جمله ای نوشتم:

محمد امین جوابی به پست قبلی من ندادی، و واقعاً اون رای لحظه آخریت برا آوردن من به دفاعیه برام خیلی مشکوکه. فکر کنم بهم حق بدی اگر جای من باشی.انگار عجله ای میخواستی یه کسی رو بندازی وسط. امکان لباس داشتن ات رو هم خیلی کم میدونم اگر مافیا باشی.

دلیل انتخاب ام این بود که "اون لحظه" من محمد امین رو واقعاً شاید به غلط در chain خودم داشتم و واقعاً احتمال لباس رو هم براش متصور نبودم. تفاوت محمدامین و صدرا هم برام این بود که در قیاس این دو نفر صدرا اینقدر دیتای کمتری داخل بازی داشت که ترجیح دادم محمدامین رو انتخاب کنم، به خصوص که به مدلی که به من رای داد واقعاً مشکوک بودم. حالا اگر خودم رو جای تو بگذارم، شاید حق بدم که در مورد صدرا قانع نشی ولی یک دلیل خیلی محکم وجود داره که من هم تیمی صدرا نیستم اتفاقاً. صدرا به طرز جالب و وقیحانه ای اولویت هایی که داده مهندسی شده به نظر میرسه:

صدرا: امین، محمدحسین، محمدامین

ولی جالبه وقت عمل که شده توی بازی، من رو جای سایرین گویا گذاشته در اولویت :))

4 نفری که دو رای دارن، می‌رن مرحله بعد. رای یاسین و صدرا رای پرت محسوب می‌شه و اولویت‌شون اعمال میشه:
بین 4 نفر باقی‌مانده اولویت یاسین، صدرا هست و اولویت صدرا هم محمدحسین.
بنابراین صدرا و محمدحسین هرکدوم 3 رای دارن و می‌رن مرحله بعدی:

یعنی بر خلاف اولویت کاملاً "ویترینی" که اعلام کرده، جایی که میتونسته اتفاقاً خود تو رو بفرسته دفاعیه، من رو فرستاده. الان اگر هنوز حتی ذره ای معتقدی من و صدرا نسبتی با هم داخل این بازی داشتیم من صحبتی ندارم :دی یه چیزی فراتر از مضحکه این اولویت صدرا به من اگر هم تیمی بودیم.

در مورد فری هم اولاً واضحه که اولین اتهامات بازی رو من بهش زدم، و اولین رای این بازی رو هم من دادم اتفاقاً. اگر فکر میکنی نسبتی با هم داریم که ممنون واقعاً :دی در مورد اینکه میگی به محمد امین رای داده هم عزیز من توالی آراء رو نگاه کن. اولین رای بازی رو من به محمدامین دادم و از خونه رفتم بیرون. فری ساعت 23:37 و بعد از دفاعیه ها به محمدامین رای داده. اون رای رو من اصلاً ندیده بودم حتی که بخوام قضاوتی در موردش کنم. دفاعیه خودم رو هم داخل تلگرام برای پویا خیلی کوتاه فرستادم و جای من گذاشته روی سایت. پس همین که اصلاً حواست به تقدم و تاخر رای بنده و فری به محمدامین و فاصله ی 2 ساعتیشون نیست، هم بسیار جای سواله. اصرار جالبی هم داری که من برم بیرون گویا. اولویت های فاز قبلت به هیچ عنوان برام توجیه شدنی نیست امین. قشنگ داخل پست هام انگار دلیل کافی پیدا نکردی، به محض اینکه یه شب خونه نبودم فرصت رو مناسب دیدی و خنجر اولویتی رو زدی به قلب بنده :دی

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
با احترام به مهدی ، ولی خب مهدی قبول کن تو همیشه گناهکار خوبی بودی و خوب تونستی بی‌گناهانه بازی کنی و همیشه خوب بودی ، الان این دور هم رای‌هات خیلی مشکوک بودن برای همین من به جز چاوش واقعا به کس دیگه اعتماد ندارم. مهدی حسینی هم فقط به خاطر دور اولش و اینا که همه میدونیم بهش میگیم بی‌گناه ولی اگر گناهکار باشه دمش گرم نوش جونش برد

کدوم رای من تا الان مشکوک بوده یاسین؟ من خودم الان به اون لیست بی‌گناهای خودم شک کردم و حداقل دو‌نفر از اونا باید گناهکار باشن طبق بازی. اما نمیام بگم فلانی قبول کن تو خوب بلدی گناهکاری بازی کنی و ... . خب رای مشکوک اگر من دادم در بازی چرا تا الان بهش اشاره نکردی؟‌ ببین این روش بازی نیست تو اگر بی‌گناه باشی هم مثلا با این رای‌ات به صدرا که کاملا برعکس با پست‌هات بوده یه کاری کردی که به ذهن من‌ِ بی‌گناه تجاوز بشه در بازی. واقعا می‌گم این جدای تو در بازی بی‌گناه‌های دیگه هم بوده. مثلا خلفی با اون گیر مسخره‌ش به من. مثلا رضا با این نبودنش. مثلا ترسا اگر بی‌گناه‌هست با اون پس گرفتن رایش از امین. یعنی من الان به این نتیجه رسیدم که جدای بازی خوب گناهکار‌ها، یه دلیلی که ما الان به فنا رفتیم این کارا و تناقض‌های بی‌گناه‌ها بوده. هم از دشمن خوردیم هم از خودی. الان اگه بی‌گناهی خودت، لطفا کیلویی برخورد نکن با اسم‌ها و افراد و دیگه حسی جلو نرو.

-----------

داشتم پست خودم رو دوباره می‌خوندم یه بخش مهم اون حرف امیر بود که که گفته بودی رای‌های محمدحسین و فری و صدرا یکی بوده. چون فاز قبل هم یکی بوده باز رای فری و صدرا. از اونجایی که فری کلا برام تو لیست بی‌گناه‌ها نبوده و تو بازیش هم دفاع‌های تلویحی از صدرا دیدم الان که آوردمشون در پستم، فعلا با دیتا جلو می‌رم و رای به اعدام فری رو می‌دم.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34

رای به اعدام: فري

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
٧ راي قبل ده و نيم يخورده تو ذوق ميزنه! مخصرثا الان ك دادم و ديدم ٣ راي پشت هم شد مهدي و ممد حسينو من . من طبيعي نميبينم اينو فعلا رايمو عوض ميكنم نميتونم هضم كنم ك مافيا ب اين راحتي فدا كنه خودشو وقتي دو نفرن احتمال زياد! نميشينه اصلا. فعلا اين باشه

رای به اعدام باطل: فري

رای به اعدام: امين

- - - Updated - - -

مخصرثا =مخصوصا

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
عرفان بنظرم بیراه نگفت. خودم هم بیام دفاعیه به درک :دی

رای به اعدام باطل: فری

رای به اعدام: امین

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
محمدحسین

امین اولاً که حس میکنم جای جواب قانع کننده، رو به حمله آوردی که این هم قطعاً نشونه ی امین بیگناه نیست :دی به خصوص جمله ی آخرت که خیلی حس اتهام زوری میده واقعاً :دی

محمدحسین جان، خوب پیچوندی‌ها؛ من دارم می‌گم طرف به تو رای داده بیای دفاعیه، بعد تو اولین چیزی که اومده تو ذهنت این بوده که این عضو یک گروه گناهکاریه و داره سیگنال می‌ده به گروه دیگه‌ای که با هم تو رو اعدام کنن. فقط در وضعیت بازی فرقه و قاتل می‌تونن چنین کاری رو برای یک نفر انجام بدن و اون‌ هم برای زدن مافیاعه. یک عضو مافیا که می‌دونه فرقه و قاتل می‌تونن بزننش چنین چیزی می‌آد تو ذهنش. حالا اگر جوابی نداری، نگو اتهام زوریه. :))

یعنی بر خلاف اولویت کاملاً "ویترینی" که اعلام کرده، جایی که میتونسته اتفاقاً خود تو رو بفرسته دفاعیه، من رو فرستاده. الان اگر هنوز حتی ذره ای معتقدی من و صدرا نسبتی با هم داخل این بازی داشتیم من صحبتی ندارم :دی یه چیزی فراتر از مضحکه این اولویت صدرا به من اگر هم تیمی بودیم.

نکته‌ی پستت اینه‌که تو قبل از رای صدرا در دفاعیه بودی. یعنی این‌طور نبوده که رای صدرا در دفاعیه رفتن تو تاثیرگذار بوده باشه. اما یک بخشی رو درست می‌گی، من رای‌های پایین که گاد لیست کرده بود رو دیدم، و حواسم به اون متن بالا نبود. این احتمال مافیا بودنت رو خیلی کاهش می‌ده. دلیل رایش به تو هم جای من می‌تونه این باشه که من خیلی واضح بود که مافیا نیستم و تو احتمال اعدامت به عنوان مافیا بیشتر از من بود.

در مورد فری اما حرفت وارد نیست. چون جفت‌تون داشتین هم رو پاره می‌کردین، اما رای‌هاتون در روزی که دنبال مافیا بودین و گناهکار رسیده به کس دیگه (قبل از اولویت) و حتی در اولویت‌هات هم فری نبوده.

در مورد اون خنجر و این‌ها هم یک چیز مهدی انداخته وسط، استفاده‌ش می‌کنی. :دی وقتی فکر می‌کنم مافیایی، چرا باید به‌ت رای ندم؟ مگه خود صدرایی که شما به‌ش اولویت دادی، فرقی داشت وضعیتش با خودت؟ :دی

عرفان

عرفان جان مگه نمی‌گی مافیا احتمالا دو نفره؟ - که خود این هم برای من جای سواله - پس چطوری انتظار داری یک یارش بتونه کس دیگری رو بیاره دفاعیه؟ بالاخره یا مافیا قویه و می‌تونه کسی رو بیاره دفاعیه یا دو نفره و ضعیف شده در نظر تو. وقتی همه‌ی بازی علیه مافیاست، چطوری می‌تونه فضا رو برگردونه؟ تنها طوری که می‌تونه تاثیر بذاره همین کاری هست که خودت کردی.

اگر حالت عادی این رو می‌گفتی برام قابل درک بود. ولی وقتی می‌آی می‌گی مافیا دو نفره احتمال زیاد - که من نمی‌دونم چرا یک بی‌گناه در این شرایط باید به این احتمال زیاد بده - و بعد از اون طرف می‌گی چرا نمی‌تونه تاثیر بذاره روی بازی؟

----------------------

رای محمدحسین هم بلافاصله بعدش خیلی خوب بود. :)) از اول بازی اعتقاد داشته فری مافیاست، اما الان می‌گه با عرفان موافقم پس رای به امین. :دی

تنها چیزی که الان به ذهن من می‌رسه این‌که فری می‌تونه تروریست بازی باشه. عرفان اومد دید عه رای آخر شدم که، رایش رو برداشت با دلیل مسخره. بعدی‌ش محمدحسین رای آخر شده بود، اون هم گفت ای بابا و رایش رو برداشت. :))

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
ساکت. فری و امین و محمدحسین دفاعیه اگه دارن بفرستن. بقیه ساکت. فقط حق تعویض رای دارید.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
من حقیقتا دفاعیه‌ی خاصی ندارم. به نظرم واضحه مافیا نیستم.

اما محمدحسین و عرفان، اگر مافیا نیستید و با توجه به نظر می‌رسه فری برای همه‌تون گزینه‌ی مافیاست و احتمال لباس هم نیست. پس باید اولویت‌هاتون رو بدید به فری. یا رفتار بی‌گناهانه‌تر، تغییر رای بدید به‌ش الان که همه ببینن. احتمال ترور هم که نمی‌دادید به فری.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
امین عزیز این حقه ی تروریست که از اول بازی به 60 نفر نسبت دادی واقعاً دیگه جواب نمیده. بالاخره تروریست تو کیه توی این بازی؟ و اینکه تو که وسط پستت گفتی با توجه به اولویت صدرا، من احتمال مافیا بودنم خیلی کاهش پیدا کرده. چطوری شد که آخر پستت فری شد "تروریست" و من شدم یارش؟ اولین اتهام جدی و رای به فری توی بازی از من بوده بعد حالا یار شدیم؟ اونم زمانی که کسی روی فری خط نمینداخت توی این بازی اصلاً، و نیازی هم نبوده که فری رو بخوام یارفروشی کنم به خصوص و برتری نفری رو از بین ببرم، اگر واقعاً مافیا بودم ...

در مورد ناخودآگاه هم امین تو وقتی بیگناه هستی، اینطوری روی این مسائل شل اتهام نمیزنی واقعاً :دی نکن اینکارا رو.
بدیهیه وقتی 3 تیم گناهکاری داخل بازی باشند، من پارانویید هستم که با هم همکاری نکنند. اتفاقات رای گیری دیشب هم اتفاقاً پارانویای بنده رو تقویت کرد. کاملاً حس میکنم زوری قرار بوده بیرون داده بشم چون احتمالا قبلاً در پست هام اتهام درست زدم. کما اینکه در مورد مافیا هم ثابت شد "تا حدودی" مسیر من درست بوده داخل این بازی.

من بچه ها صحبت دیگه ای ندارم. دقیقاً مثل دیشب. اینکه صدرا اون مدلی "اولویت ویترینی" اعلام کرده، ولی "موقع عمل" به جای امین، من رو در اولویت قرار داده خیلی برام شبهه داشت. فکر میکنم حق هم دارم واقعاً. پست 387 من رو بخونید. صدرا دیگه واقعاً با هر متر و معیاری بعیده لباس تنش بوده باشه و مافیا بوده از نظر من.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
ساکت. بی‌شرفا.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
مهدی حسینی گادکش می‌شه. بی‌گناه بود متاسفانه.

یک توضیح بدم در این رابطه. مهدی حسینی از فاز 1 گفته بود که به بازی نمی‌تونه برسه. منم ترجیح دادم به جای گادکش، محمدرضا رو که شب اول مرده بود، با یوزر مهدی حسینی بیارم تو بازی. منتهی وقتش کم بود کلا و نمی‌رسید. محمدرضا حالت عادیش هم کم پست می‌ده البته.:دی الآن هم دیر فهمیده بود فاز امشب تمومه و خواست بیاد رای بده که گادکش نشه. از نظر قانونی که زمان گذشته بود و نمیشد. البته شخص دیگری بود قبول می‌کردم که بیاد؛ منتهی قبول نکردم با توجه به میزان فعالیتش. چون رای خاصی نداشت و سفید تا اواخر بازی می‌رفت که صحیح نیست. در کل ازش تشکر می‌کنم که وقت گذاشت و به جای یک نفر دیگه بازی کرد. بعد بازی هم کسی بهش انتقادی داشته باشه خفه‌ش می‌کنم. این از این.

ساموراییُ اعدام می‌کنید بی‌شرفا؟ کثافت محضُ رد کردید این دور.
از فاز بعدی خودم دادستانم. یه پست در مورد هر شخصی آماده می‌کنم فردا و می‌فرستم. شامل استدلال‌های غلط و سوتی‌ها و کثافت‌کاری‌هایی که کرده. اونی که بی‌گناهه هم یه چیزی ازش گیر می‌آرم می‌نویسم. هرکی جواب درست و مختصر (فقط 3 خط حق توضیح دارید) داد، به بازی ادامه می‌ده. وگرنه اعدام. رای‌گیری هم نداریم دیگه. کمیته سه نفره شامل گاد، پویا و روباه رای خواهند داشت.
جملاتی مشابه این که "تو که می‌دونی من بی‌گناهم" یا هر کوفتی که چنین مفهومیُ منتقل کنه ببینم، فرد به عنوان گناه‌کار اعدام می‌شه و می‌گم همه مرده‌ها و زنده‌ها بیان بهش رای اجباری بدن.

خودتونُ آماده کنید برای جواب به دادستان. بلکه‌م به این روش کمی از میزان کثافت‌کاری‌هایی که در این دور انجام دادید پاک بشه.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
خب. شوخی بود بخش مربوط به سامورایی و بعدش. گفتم یه‌ذره هم گاد تفریح بکنه.:دی
اولش که در مورد مهدی حسینی توضیح دادم، جدی بود ها. اشتباه نکنید.:دی

آرای فاز هفتم:

فری: چاوش + محمدامین + امین + یاسین + مهدی
امین: فری + عرفان + محمدحسین

فری با 5 رای در برابر 3، اعدام می‌شه. فرقه و جنگیر بود.:دی

تشریف ببرید فاز هشتم.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
چرا ساکت شدید؟:دی بی‌وجدانا.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین