برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور دوم مافیا | House of Cards S02 , Freddy's Return

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
من بازی نکردم ولی آخرین باری که کسی یادشه آرش بیگناه بوده کی بوده؟ به یاد ندارم. بنظرم شب اولی اعدامش کنیم تا بالاخره یه چیزی مشخص بشه. چه کاریه تا فاز بعد صبر کنیم. منطق صبر کردن رو میفهمما ولی با اعدام در شب اول میشه جلو افتاد. بخصوص اگر کلا بحثش باز باشه و نظر بدن همه. در ثانی خدای بازیهای شما، از اون خداهای نابیه مشخصه. ببینه خطا میکنیم دوباره بازی رو بالانس میکنه. از هر لحاظ چراغ سبزه که کارها رو جلو بندازیم و با کشتن آرش ببینیم که دنیا دست کیه.

- - - Updated - - -

و حالا آرش هم نشد یک بازیکن قدر دیگه که احتمال مافیا بودنش بالا باشه. حرفم اینه که تا فردا صبر کردن هیچ مشکلی رو حل نمیکنه. شب یکی میمیره بعد از اول یا حتی بدتر از قبل یکی رو انتخاب میکنیم و میکشیم(اگر مافیا شخص خوبی رو واسه‌ی کشتن انتخاب کنه، توجهات احتمال داره به جای بدتر بره، اینجا لااقل تماما شانسه) نمیدونم‌ ولله.

سلام.
از خدا دقیقا منظورت کیه؟ اگه منم که دارم بازی می کنم.:دی
اگر سید امیرحسین منظورته، اصلا چنین چیزی نیست. یه درصد فک کن دنبال بالانس باشه. دنبال منافع خودشه، خصوصا تو داستان. اصلا براش نیس بازی یه طرفه بشه. ممکنه استقبالم بکنه.

و یک سوال: چند دوره س که در این فروم یا با این نقشها بازی می کنی؟

اسنایپرِ بازی، یدونه تیر داره، بخوابونه وسط کله این روزبه، اگر نخورد، من خودم خودزنی میکنم!

گزینه پرسش شب برای ستون پنجم.

خوب سلام دوباره.

این چه ایده بول شتی بود که فامیل نزدیک داد؟رندوم اعدام کنیم؟بازیکن قدر اعدام کنیم؟سوای احتمالات و بالاتر بودن احتمال بیگناه و اینکه تحلیل اعدامای این مدلی خیلی سخته،این کار نه انصافه نه منطق.گند زدن و حذف کردن یه نفر از بازی بدون دلیل و هیچی نمیشه استارت بازی،توی دور هایی هم که من بازی کردم توی ۳ سایت مختلف(فوتی،سایت قبلی،اینجا) همچین چیزی رو ندیدم،حداقل الان که توی حافظه ام نیست.

راجب تیر و سید بندی و بازیکن قدر که دور قبل دیدیم چی شد،پس این قضیه اصل نیست به نظرم.

در کل حس جالبی به این حرفت ندارم فامیل

عمادم به همین شکل، با احتمال کمتر. تیر چیه نوشتی اون وسط؟

-------------------------------
بحث در رابطه با اعدام رندوم و پرت و پلاهای این چنینی هم باشه بعد اگه عمری بود.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
پایان فاز روز، اعدامی نداریم.

تا 21:30 هدف بدید.

از 21:00 تا 11:00 صبح فردا هر نفر 2 پست مجاز.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
آرش

گیر که نمیشه گفت، بیشتر میخواستم راجع به گیری که اون به تو داده شوخی کنم. حالا تو جوابشو دادی و ببینیم اون چی قراره بگه.
خب مگه حرفش جای شوخی داره؟ :دی وقتی اونجوری شوخی میکنی یعنی به طور ضمنی داری میگی با اون حرکتش مشکل داری دیگه :دی حالا اگه مشکل داری با اون حرکتش، مشکل داشتنت اوکیه ولی نحوه‌ی بیان مشکلت نه :دی با گیر دادن غیرمستقیم و ضمنی مشکل دارم، یه حالت «من یه نخ میندازم بقیه سرشو بگیرن ادامه بدن» داره که حس ترس گناهکاری می‌ده :دی
استیکر Sense of humor is dead :))

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
مدال‌ها
1
لنتیا یوزرنیمتون با اسما خودتون فرق میکنه من سر اسما دارم ب چالش کشیده میشم:دی

تقریبا نکته ها رو بیشترتون گفتین فقط یه مساله رو بهش اشاره نکردین ک من اشاره کنم تکمیل بشه
اونم اینه ک تو اعدام رندوم اگر ب خطا شهروند اعدام کنیم، جدا از مساله اینکه یه شهروند از تعداد شهروندا کم میشه، یه مساله دیگه هم نقش اون شهرونده! ک اومدیمو یه نقش مهم بود داخل بازی؟ اونوقت یه نقش مهمو خیلی راحت از دست دادیم

ببخشید من قبل اینکه جواب مردم رو بدم، این شخص تیپیکال‌ترین بازی مافیا رو انجام داده، هیچ نکته قابل توجهی نگفته و قبلا هم بهش اشاره شده :)) نمیگم که قطعا گناهکاره ولی یکی که توانایی‌شو داره لطفا در فاز شب چک کنه.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
آرش

اینکه با حرفش یه مشکلی پیدا کردم که واضحه. به هرحال اون پستش چشممو گرفت و منم یه تیکه انداختم که خودش بفهمه. ولی قصدم گیر دادن هم نبود. میخوام ببینم اون بحثو باهات چطور ادامه میده : ))
تو چرا انقدر ناراحت شدی از اینکه به فری تیکه انداختم؟

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
سلام اول از همه باید بگم که ارش انقد انگولک نکن تو تنظیمات سایت :| چیکار کردین چرا اینجوری شده فونت سایت؟ تو گوشی اوکیه ولی اینجا رسما سرگیجه اور خواهشا اینو درست کنین مرسی

در مورد حرف عجیب غریب فامیل

فک کنم یه دور اینجا بازی کردی یا باهات بازی کردم یادم نیس دقیقا بازیت ولی معلومه یا کلا با مافیای اینجا آشنا نیستی یا کم بازی کردی و اونطور که خودت گفتی با نگاه به فرومای دیگه اینور اونور این ایده رو دادی که اگه به منظور استارت خوردن بازی بود که دستت درد نکنه بازی استارت خورده ولی اگه هنوز رو حرفت هستی برای اعدام رندوم یا اعدام ارش بحثش جداست اونوقت باید بیای بشکافیم قشنگ!

اعدام کورکورانه فاز اول هیچ فایده ای نداره که هیچ ضرم داره ، همونطور که گفته شد هم اگه بیگناه باشه پای کسی گیر نیست و هم امکان زدن یه نقش دار مهم هست اصلا از هر جنبه ای نگا کنیم این حرف مزخرفیه! ولی اگه از جنبه استارت خوردن بازی بهش نگاه کنیم خوب بوده تا الان
رضا
عجیب بود کلا. ولی ببینم این دسته بندی قوی و ضعیف دوباره بخواد تکرار شه برخورد سختی میکنم.

این لحن زیادی برا من متکبرانه بود. قاطعیت خوبه ولی زیادیش نه!

ترسا
تا اینجا که به نظر میاد همه یه موضعی نسبت به حرف فامیل نزدیک گفتن و منم دوست دارم اینکارو بکنم چون به نظر منم حرف عجیبی بود.

این پاراگراف تا به اینجا بدترین حسو به من داده. ینی چی همه یه موضعی گرفتن منم دوس دارم بگیرم! چیکار به همه داری ترسا؟ چه نیازی به گفتن این حرف بود اصلا؟ توضیح بده

در مورد پست پویا

این که گفتی آرش باید گزینه پرسش برا ستون پنجم باشه منم قبول دارم به دلایلی که پایین میگم ولی نکته ای که هست اینه که دقت کنیم این حرف قبل از دادن نقشها گفته شده یا بعدش! گاد گفته بود که یه پست بدین تا یکشنبه بهتون نقش بدم و پست آرش فک کنم از اولین پستا بود و قبل یکشنبه بود ینی ممکنه اصلا نقشش داده نشده باشه و البته ممکنم هست از قبل نقشش مشخص بوده باشه و این بشه یه دستاویز حالا قابل بحثه کاملا باید حرفای خودشو بشنویم.

ارش

گفتم پایین توضیح میدم که چرا مشکوکه این حرفت ، اگه قرار باشه از جنبه گرای ستون پنجم نگاه کنیم بهش یه گرای خوب و زیرکانه در پوشش بحث خنده داری که با هم تو گروه داشتیمه. اول بازیم یادم هست گفتیم پست اولمونو بر این مبنا میدیم و فانه و حتی یادمه من گفتم به شوخی من کدوم قسمتو بگم تو چی میگی رضا چی میگه و اینا! میدونی چیش برا من حالبش کرد این که از بین این همه حرف و تیکه ای که داشتیم تو چرا اسنایپر رو بهش اشاره کردی؟ :دی میدونی این قلقلکم میده . در حالی که تو بیشتر به جمله رنگو به قطع مستقله علاقه داشتی :دی حالا به این کاری ندارم چرا اسنایپر؟ چرا یچی دیگه نه؟

پ.ن: اینو بگم که این فقط در حد یه قلقلک بود که خاستم تو ذهنم نمونه و بیارمش رو کاغذ با توجه به اینکه یکی دیگم بهش اشاره کرد و میتونه سوال خیلیا دیگه باشه بعد پست پویا. و هنوزم میگم باید ببینیم این پست قبل نقش گرفتن بوده یا بعدش که احتمالا فقط خدا میدونه!

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
خب دیگه همه با اون پیشنهاد عجیب غریب فامیل نزدیک مخالفت کردن و عملا هم حتی نزدیک اجرایی شدن هم نشد
منتها خوبی که داشت این بود که یه سری بحثا کنارش صورت گرفت.
که ایشالا بحثش باشه واسه آخرای این نیم فاز یا اوایل شروع رسمی فاز

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
مدال‌ها
1
نیر فامیل:

اون پست اولت، بخش اولش رو که خوندم فکر کردم شوخی با آرشِ. مثل اینکه دوستین و اون شوخی آرش با اسنایپر هم به عنوان لنگر برای این فرضیه ام عمل کرد. بعد که به خوندن ادامه دادم متوجه شدم لحن پستت با محتوات همخونی نداره، و کاملا جدی داشتی حرف میزدی.
بخاطر همین برام چند تا سوال ایجاد شد :
1: منظورت از بازیکن قدر چیه و کیان؟ این سوال و برای این پرسیدم که تو کسی و نمیشناسی اینجا ب غیر آرش چه میدونی کی قدره و کی نیست؟ بگذریم که دیگه این اصطلاحات تو این جمع منسوخ شده تقریبا. وقتی تو میگی بیاین بازیکن قدر اعدام کنیم اول بازی ولی خودت قدرا رو نمیشناسی این بنظرم این حس و میده که شما یکی و انتخاب کنید چون من نمیشناسم، حس فرار از مسئولیت میده بهم.
2: هدفت از این پست صرفا شروع بازی بود یا واقعا به این تئوریت ایمان داری و ادامه میدی؟
من واقعا متوجه نمیشم منظورت چیه. خب نمیشناسم دیگه نمیتونم دسته‌بندی کنم. حالا امشب تو مسیر میرم شمع و گل میگیرم هرشب یکی رو میبرم دیت تا باهاش آشنا بشم. چرا جدی حرف میزدم؟ چون پیشنهادم جدی بود٬ استفاده از آرش به عنوان هدف فقط مثال بود ولی. آیا واقعا به این تئوری‌م ایمان دارم؟ نمیدونم. ولی معتقدم که اونقدر پیشنهاد عجیبی نیست که همه مخالفت کردین. کار نرمالیه فارغ از اینکه بهتره توی این بازی بخصوص انجامش بدیم یا نه.
روزبه

آخه وقتی بگیم که «قراره رندوم اعدام کنیم و دنبال سرنخ نیستیم» باز هر کسی میتونه رای بده و کسی هم گیر نمیافته بعد اعدام بیگناه. اگه هم بگیم که «قراره رندوم اعدام کنیم و دنبال سرنخ باشیم» باز هم مافیا حواسش هست که توی این قضیه بیگناهانه رفتار کنه و ممکنه حتی به هم رای بدن. اون حرفی که درباره‌ی الگوی رفتار مافیا گفتم صرفا درمورد حالت اول بود، توی حالت دوم انقدر احتمالات پیچیده میشه که نمیشه نتیجه گیری مشخصی کرد چون بیگناه و مافیا قاطی می‌شن. بعدش هم درهر صورت ممکنه بیگناها هم رای ندن چون رای دادن اجباری نیست و بنابراین نمیشه از بین کسایی که رای ندادن، مافیا دراورد.
ولله نکاتت درسته ولی همین قضایا در مورد فاز دوم هم برقراره٬ همین کارا رو مافیا اونجا هم میتونه بکنه. حالا که تموم شده فاز اول وقتی من خواب بودم٬ بهتره ادامه ندم :))

رامتین:

الان من متوجه نشدم تو پستای بعدیت گفتی این نوع اعدام زیاد هم رندوم نیست؟ میشه بگی کجای اینجور اعدام کردن نشونه ای از برداشت درش هست؟ تناقض داری یکم.
چون فاز تموم شده بحث در موردش یه مقدار بی‌فایده‌ست ولی اگه واقعا تناقض دارم نشون بده دقیق. شاید از اون بحث چیزی در اومد.
سلام و درود :دی

فامیل
همون قدر که گناهکار قدر میتونه برای شهر خطرناک باشه دقیقا به همون میزان بیگناه قدر میتونه به شهر کمک کنه :دی حالا اینکه احتمال اینکه به صورت رندوم بیگناه اعدام کنیم بیشتره تا گناهکار رو هم بذار روش...توی فرضا بیگناه آیا چنین ریسکی رو میپذیری؟ بنظرم هیچ بیگناهی با اعدام رندوم بخصوص با اعدام بازیکنای قوی موافق نیست اول بازی...بله باید بحث شکل بگیره تو بحث ها همه شرکت کنن تا بتونیم ازش با استدلال یه بیگناه دربیاریم...کاری که بیگناه میکنه غالبا اینه نه اعدام رندوم اونم تو روز اول

- - - Updated - - -
این اشتباهه. همونقدر که گناهکار میتونه برای شهر خطرناک باشه دقیقا همون میزان بیگناه میتونه به شهر کمک کنه. یعنی اگر شانس اینو داشتی که در مقابل حذف یک بیگناه قدر٬ یک مافیای قدر رو حذف کنی اینکارو نمیکردی؟ این نظر شخصی من نیست فقط٬ آبجکتیو و از لحاظ آماری حرف‌ت اشتباهه.

تقریبا نکته ها رو بیشترتون گفتین فقط یه مساله رو بهش اشاره نکردین ک من اشاره کنم تکمیل بشه
اونم اینه ک تو اعدام رندوم اگر ب خطا شهروند اعدام کنیم، جدا از مساله اینکه یه شهروند از تعداد شهروندا کم میشه، یه مساله دیگه هم نقش اون شهرونده! ک اومدیمو یه نقش مهم بود داخل بازی؟ اونوقت یه نقش مهمو خیلی راحت از دست دادیم
خودم توی بازی‌ها به کسایی که به بحث‌ها کمک نمیکنن و فقط برای رفع نیاز کامنت میدن واسم مشکوک‌ان. در اینجا میشه تو و صدرا.

و پویا جون یه سری قبلا در فروم یوونتوسی‌ها یه بازی نصف و نیمه داشتم ولی کلا تجربه‌ی خاصی ندارم^_^ اگر فکر میکنی به اندازه کافی کمک‌کننده نیستم یا بدترم میتونم tone it down a bit ^_^

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
عرفان

به نظر خودم که حرف اشتباهی نزدم. هرکس انلاین بود یه جوابی به نظریه ی اشتباه فامیل داد و میخواستم بگم منم مستثنی نیستم. شاید جمله بندیم خوب نبوده ولی طرز حرف زدنم اینه به هرحال

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
سلام.

من درگیر یک کار مهم هستم و این فازهای اول ممکنه کم باشم. پست ها رو خوندم و برای روز اول بحث ها چندان بد نبود.

بیش تر بحث ها سر حرف روزبه شکل گرفت که از زوایای مختلف بهش نگاه شد. این ایده ای که روزبه داد ایده ی اوریجینالی نبود، با چند تا سوال جواب هم میشد ذهنیت مورد نظر روزبه رو ازش بیرون کشید. این همه سوال که راجع به اینکه این حرکت به نفع گناهکاراست یا به نفع بی گناهان، بیش ترش تکراری بود و نیاز نبود به نظرم. مثلا رامتین، فری و آرش خوب داشتن قضیه رو باز می کردن، یا مثلاً ستاره و خلفی پستاشون در این رابطه بیش تر بوی رفع تکلیفی میداد.

به نظرم درصد موفقیت این روش پایین هست، مخصوصاً روزهای اول. اگر Randomized به همه چی نگاه کنیم، مثل نقش ها و بازیکنان دور قبل، و به فرض اگر توی 16 نفر 4 تا مافیا، یک ستون پنجم، یک قاتل و یک هوکر داشته باشیم، میشه 7 از 16 که احتمال اعدام رندوم یک گناهکار میشه عددی کم تر از 50% درصد. به صرفه نیست اگر نقش هایی مثل کاراگاه، رویین تن یا سامورایی بخواد برای این پلن فدا بشن.

اسنایپرِ بازی، یدونه تیر داره، بخوابونه وسط کله این روزبه، اگر نخورد، من خودم خودزنی میکنم!

اسنایپر با وعده و زاری که به درگاه خدا می کنه یک تیر بهش اعطا میشه، تیرش هم همه رو میکشه. دیدم در جواب پویا ضمنی گفتی Sense of Humor بوده. ماهیت پستت واسه من ملغمه ای از جدیت و فان بود وقتی خوندمش.

اینکه آرش رو مثال زدم که شوخی بود. همونطور که پست قبلی‌ش با کشتن من شوخی کرد. فقط باید یه بازیکن قدر رو مثال میزدم و من کسی جز آرش رو نمیشناسم. «اگه بیگناه اعلام کردیم چی بازم جلو میافتیم؟» یه طوری میگی انگار که ایده‌ای که میدم فوق عجیبه یا تا حالا سابقه نداشته :)) منتها قبل شرکت یه نگاهی به فرومهای مشابه مافیا زدم و دیدم خیلیا موافقن و منم در بحثهاشون قانع شدم ^_^ اینکه فکر میکنی بازیکن قدر احتمال مافیا بودنش = احتمال بیگناه بودنشه رو باید آماری بررسی کرد. عموما همه‌ی بازیکن‌های مافیا قدر‌ ان ولی معدود نقش‌هایی از بی‌گناه‌ها نیاز به بازیکن قدر داره. حالا فرض بر اینکه مساوی هم باشن و در لیست ۸ نفره بازیکنان قدر چهار نفر مافیا و چهار نفر بیگناه باشن، بی‌گناه‌ها چند فاز جای حدس زدن و اشتباه کردن دارن ولی در این قمار ۵۰-۵۰، عواقب کشته شدن مافیا بیشتر از بی‌گناهه. تازه این قسمت مهم استدلالم برای کشتن در روز اول نیست. کشتن در روز دوم با روز اول اونقدر متفاوت نیست، احتمال تقریبا یکسانی وجود داره که در روز دوم هم بی‌گناه اعدام کنیم چون واقعا بعد یک شب اونقدر بحث و قضیه‌ای پیش نمیاد که حدس‌های درستی بزنیم. چیزی که واقعا بازی رو شروع میکنه بحث در روز دوم و بررسی استدلال‌های اعدام در اون روز در فازهای دیگه‌ست. کما همین بحث من و شما. و شانس اعدام یک بیگناه، فداکاری‌ای که من حاضرم بکنم و در قبالش بر فرض مرگ بیگناه یک روز در بحثها جلو بیافتیم. در مورد بالانس کردن ذره‌ای بازی‌ها به نفع بالانس هم حرفمو پس میگیرم، نه چون غلطه بلکه چون حساسیت بی‌خود درست میکنه و به‌ علاوه‌ی اینکه خارج از بحثه و بهتره متمرکز باشیم.

آپدیت اینکه من حتی نمیگم این کار رو لزوما کنیم :)) فقط حرفم اینه که ارزش بررسی کردن و بحث کردن داره. حتی بدون tier تعیین کردن هم بنظر اونقدر بد نمیشه.

اون جمله ای که بولد کردم رو توضیح میدی؟ چرا توی قمار 50 - 50 عواقب کشتن مافیا بیش تر از بی گناهه؟ داری صحبت از فازهای اول می کنی یا آخر؟

سلام ستاره. محمدم.

یک مطلبی که عجیب بود برام این بود که به جز محمد امین، روزبه، من و احتمالا عماد که اسمش همیشه همین بوده و باهاش هم زیاد هم بازی بودی، فرد دیگه ای تو بازی نیست که یوزش بدقلق یا پیچیده باشه. محمد امین که سر پست اولت خودش رو معرفی کرد، روزبه (فامیل دور) هم اسمش آورده شد، عماد هم که خیلی وقته این یوزرشه و باید برات مشخص باشه، من هم که پستی ندادم که درگیر بحثی باشم تو اون بازه زمانی. چالش این ماجرا کجاست؟ این که تلاش می کنی بی هدف توی متن بازی باشی رو متوجه نمیشم.

عمادم به همین شکل، با احتمال کمتر. تیر چیه نوشتی اون وسط؟

---------.

به نظرم شدتی که پست آرش داشت، پست عرفان هم داشت. چرا به عرفان اشاره نکردی پویا؟

پ.ن: فونت پست ها رو یک یا دو سایز بزرگ تر کنید. چشم درد گرفتیم. :دی

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
قبل از هر چیز منم اعتراضمو به این فونت جدید اعلام کنن. چشمم که داغون هست، داغون تر میشه.
اما بعد

بعضی پستا کاملا مشخصه که اصلا پستای قبلی رو نخوندن و بعضی پستام صرفا رفع تکلیفی وارد یه بحثی شدن که همه هم باهاش موافقن. این جور پستا حس خوبی به آدم نمیده، البته از الان نمیشه حکم قطعی صادر کرد (هیچ وقت نمیشه ولی الان اصلا نمیشه) اما این واکنشا خوبه یادمون بمونه برای روز مبادا شاید لازم شد.

اول از همه این پست Sadra توجهمو جلب کرد و حس خوبی نداد:

معنیه عجله داشتن تو این بازی رو نمیفهمم که آرش و فامیل نزدیک میگن زودتر اعدام کنیم که بازی زودتر شکل بگیره.
بنظرم خیلی بی رحمانه س اگه یه بی گناه همین اول بازی قربانی شه.
چرا وقتی میتونیم صبر کنیم و با شک اعدام کنیم همینجوری رندوم یه نفر رو بندازیم بیرون که فقط به بازی جریان داده باشیم.
من با جریان گرفتن بازی اصلا مخالف نیستم ولی بنظرم این راهش نیست ! هرچند به تاخیر انداختن فاز به ضرر شهره ولی اعدام اشتباهم همینطور به ضرر شهره !

الان آرش دومین نفری بود که به فامیل نزدیک ایراد گرفت، صرفا گفت با بحث در مورد اعدام موافقه. البته یه کم تناقض توی حرفاش داشت اما کلیت حرفاش مخالفت با پیشنهاد فامیل نزدیک بود. بقیه پست هم که صرفا رفع تکلیفی و حرفای ساده ای مثل بی رحمانه است و اعدام اشتباه به ضرر شهره.

این پست عماد رد دراگون هم به همین شکل

خوب سلام دوباره.

این چه ایده بول شتی بود که فامیل نزدیک داد؟رندوم اعدام کنیم؟بازیکن قدر اعدام کنیم؟سوای احتمالات و بالاتر بودن احتمال بیگناه و اینکه تحلیل اعدامای این مدلی خیلی سخته،این کار نه انصافه نه منطق.گند زدن و حذف کردن یه نفر از بازی بدون دلیل و هیچی نمیشه استارت بازی،توی دور هایی هم که من بازی کردم توی ۳ سایت مختلف(فوتی،سایت قبلی،اینجا) همچین چیزی رو ندیدم،حداقل الان که توی حافظه ام نیست.

راجب تیر و سید بندی و بازیکن قدر که دور قبل دیدیم چی شد،پس این قضیه اصل نیست به نظرم.

در کل حس جالبی به این حرفت ندارم فامیل

دقیقا اینم شبیه پست صدرا و فقط اون تیر نفهمیدم قضیش چی بود و چه ربطی به سیدبندی و بازیکن قدر داشت که مطرحش کردی؟
البته سبک بازی رد دراگون از قدیم الایام کلا همینطوری بود تا جایی که یادم میاد که کلا حس خوبی نمیده به آدم.

امین خلفی:
صحبتا رو خوندم...جالبه تو گیرایی که به فامیل دادین همتون یه نکته رو فراموش کردین

فامیل

همون قدر که گناهکار قدر میتونه برای شهر خطرناک باشه دقیقا به همون میزان بیگناه قدر میتونه به شهر کمک کنه حالا اینکه احتمال اینکه به صورت رندوم بیگناه اعدام کنیم بیشتره تا گناهکار رو هم بذار روش...توی فرضا بیگناه آیا چنین ریسکی رو میپذیری؟ بنظرم هیچ بیگناهی با اعدام رندوم بخصوص با اعدام بازیکنای قوی موافق نیست اول بازی...بله باید بحث شکل بگیره تو بحث ها همه شرکت کنن تا بتونیم ازش با استدلال یه بیگناه دربیاریم...کاری که بیگناه میکنه غالبا اینه نه اعدام رندوم اونم تو روز اول
الان این نکته کجاش فراموش شده بود؟ :دی پستا رو نخوندی یا چی؟ حداقل خودم همون اول گفتم: ((حالا با لفظ بازیکن قدر و ضعیف خیلی موافق نیستم ولی اونی که از نظرت قدره همونقدر که احتمال مافیا بودنش بالاس احتمال بیگناهِ مهم بودنش هم بالاس.)) که همین نکته ای بود که تو گفتی

پستای اون دو تا خواهرا هم تقریبا همینطوری رفع تکلیفی بود، مخصوصا خواهر کوچیکه که بیشتر از بقیه حس منفی منتقل کرد و آرش و عرفان هم تقریبا دو تا اشکال ریز ازش گرفتن که اون اشکالی که عرفان گرفت خیلی قابل اعتنا بود از نظرم و میتونه یه جور سوتی محسوب بشه.

استاد پویا:

گیر دادن به پستای قبل از شروع فاز یه کم عجیب نیست؟ و گاد هم که گفته بود تازه پست بدین تا نقشاتون رو بدم.

سلام.
از خدا دقیقا منظورت کیه؟ اگه منم که دارم بازی می کنم.
اگر سید امیرحسین منظورته، اصلا چنین چیزی نیست. یه درصد فک کن دنبال بالانس باشه. دنبال منافع خودشه، خصوصا تو داستان. اصلا براش نیس بازی یه طرفه بشه. ممکنه استقبالم بکنه.
خیلی خوب بود =))=))=))

فامیل نزدیک

این که هنوز از ایده ات دفاع میکنی عجیبه. شاید بحث پیشنهادت دیگه موضوعیتش رو از دست داده باشه ولی بد نیست بازم یه اشاراتی به این پست اخیرت کنم.

آیا واقعا به این تئوری‌م ایمان دارم؟ نمیدونم. ولی معتقدم که اونقدر پیشنهاد عجیبی نیست که همه مخالفت کردین. کار نرمالیه فارغ از اینکه بهتره توی این بازی بخصوص انجامش بدیم یا نه.

جدی الان خودتم نمیدونی بهش اعتقاد داری یا نه؟ :|

این اشتباهه. همونقدر که گناهکار میتونه برای شهر خطرناک باشه دقیقا همون میزان بیگناه میتونه به شهر کمک کنه. یعنی اگر شانس اینو داشتی که در مقابل حذف یک بیگناه قدر٬ یک مافیای قدر رو حذف کنی اینکارو نمیکردی؟ این نظر شخصی من نیست فقط٬ آبجکتیو و از لحاظ آماری حرف‌ت اشتباهه.

این آماری که میگی دقیقا از کجا آوردی؟

جواب صریح به این که چرا میگفتی رندوم نیست و اون بحث جذاب بالانس شدن دوباره هم تقریبا پیچوندی.

- - - Updated - - -

آقا قبل این که سایر فونت دیفالت رو اوکی کنن خودتون سایز فونت رو بزرگ کنین اوکیه :دی

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
House Of Cards S02E04

کاخ سفید:
پویا فردی: استامپر بخون اسم اون پفیوزا رو ببینم کی رو بزارم وزارت کجا، برنامه هام رو ریختی به هم، الان باید بازی راجر اونوقت من باید بیام در مورد پنج تا کانت فکر کنم.

آرش استامپر: برای وزارت خارجه، گزینه اولمون ستاره دورانت هست، دوره اول و دوم فرانک وزیرخارجه بود و آخرم حاضر شد علیهش شهادت بده، بعدشم کاملا اتفاقی فلج شد و الان روی ویلچره، به نظرم گزینه خوبیه، چون نماد مخالفت با فرانکه و ما نیاز داریم به همچین چهره ای.

پویا فردی: ببین معلون، یه چیزی رو باید برات روشن کنم، من اونقدر ذلیل نیستم که سیاست دولتم رو بر مبنای اون پفیوز بچینم، من آدمای خودمو می خوام، یه زنیکه علیل چه فایده ای برام داره ؟ به فرانک ور رفته که ور رفته، به کتف چپم. نفر بعدیت کیه ؟ ضمن پفیوز چی فکر کردی با خودت که گمانش از ذهنت رد شد که من نمی دونم دورانت در دو دولت فرانک وزیرخارجه بوده حمال ؟

آرش استامپر: امی..

پویا فردی: حالا الان نباید می فهمیدی،سگ خور، تو یه پروژه مشترک با فرانک امشب دخلش اومد، زیاد فضولی می کرد، فرانک ترتیبشو داد، بیا این بسته رو بگیر.

آرش استامپر: فاااااااک، این چیه ؟

پویا فردی: دستشه، بزار می خوام کباب کنم. برو بعدی

آرش استامپر: شت! امین خلف روسو ؟ البته من آخر نفهمیدم این عربه ؟ این چه اسم بولشتیه این داره ؟

پویا فردی: از بیخ که عربه، ولی عرب نیست، زیادی همجنسگراست.

آرش استامپر: ریِلی ؟ این که زن و بچه داره !

پویا فردی: بیچاره زن و بچش، باباشون ... ولش کن، برو بعدی.

آرش استامپر: یسسسس یافتم، مملگر دانتون، افشای کارای فرانک به روزنا..

پویا فردی: اینم مرده، وقت منو نگیر، بازم کار فرانکه پفیوزه ! بچه تازه داشت دکترا می گرفت. بیشرف. بعدی

آرش استامپر: فاک ... الان کسی رو ندارم سر، تا فردا بهم مهلت بدید.

پویا: انیمال، فقط می خواستی تاریخچه بازی های راجر رو از دست بدم ؟ گت اوت وایلد کت

----------------------

هتل جورجتون واشنگتن – محل اقامت موقت فرانسید

فرانسید: خوش اومدی عرفان. وایس من چطوره ؟

عرفان میچم: حالم خوب نیست، من تو دولت، تو اینجا، چرا کارمون به اینجا رسید؟

فرانسید: شات آپ پلیز، کرسی شعر نزار پسر، هر اوجی فرود داره و برعکس، الان غرق لذتم، بعد 6 سال دوتا خیانت کار رو به سزاشون رسوندم، لذت بخشه وقتی دستت بسته نیست و می تونی پاشنه کفشتو روی صورتشون بزاری. پویا حرص می خورد نه ؟

عرفان میچم: پس کار تو بود! نه بابا به کتفشم نبود. میشناسیش که. پس فری بلایت رو هم تو سرویس کردی ؟ ممنونم ازت فرانک فکر می کردم فکر من نیستی

فرانسید: شت اونم از بین رفت ؟ نه اون کار من نبود. حیف شد به نظرم ولی.

عرفان میچم: حیف شد، اگر زنده بود که دردسر میشد.

فرانسید: ساده ای پسر ساده، راستی این مردک عفو داد ؟ می خوام کنار بکشم.

عرفان میچم: میگه میدم، اما بعید می دونم فرانسید، مطمئنی کار درستی کردی ؟

فرانسید: آره، یه زهره چشمم گرفتم ازش.

عرفان میچم: چی ؟

فرانسید: کاپشن احمدی نژادی محبوبشو آتیش زدم.

عرفان میچم: آر یو فاکینگ کیدینگ می ؟ شوخی می کنی، انتقام میگیره.

فرانسید: دنبال همینم. ضمنا، خیلی شوخی شوخی هم نه هانی.

عرفان: جدیت چطوریه مثلا ؟ (چشمک)

اتفاقات بازی:
ستاره مرد و بیگناه و مستشار بود
محمدامین (مملگر) مرد و بیگناه بازپرس بود
فری مرد و گناهکار و تروریست بود.

گاد به شدت از وقایع رخ داده اندوهناکه و با قلبی آکنده اتقاقات اخیر رو تسلیت عرض می کنه.

شروع فاز روز دوم

بازیکنان:
آرش
عماد
صدرا
رضا
مهدی
عرفان
امین خلفی
پویا
محمد
ترسا
روزبه
رامتین
محمدرضا

تعداد 13 نفر
رای لازم برای اعدام: 6 نفر

ساعت پایان فاز روز: 21:00

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
مدال‌ها
1

فامیل نزدیک

این که هنوز از ایده ات دفاع میکنی عجیبه. شاید بحث پیشنهادت دیگه موضوعیتش رو از دست داده باشه ولی بد نیست بازم یه اشاراتی به این پست اخیرت کنم.

جدی الان خودتم نمیدونی بهش اعتقاد داری یا نه؟ :|

این آماری که میگی دقیقا از کجا آوردی؟

جواب صریح به این که چرا میگفتی رندوم نیست و اون بحث جذاب بالانس شدن دوباره هم تقریبا پیچوندی.

- - - Updated - - -
بحثش بی‌فایده‌ست الان. اون قسمت بالانس هم‌ پس گرفتم حرفمو دیگه، قسمت رندوم نبودن هم براساس تیربندی بود که کنسل شد. منتها فرض بر اینکه احتمال کشتن بیگناه و مافیا ۵۰-۵۰ باشه، این بازی رو چند دفعه ادامه بدیم چون تعداد مافیا کمتره، احتمال اینکه مافیا ببازه بیشتره. پس قاعدتا در اون حالت ۵۰-۵۰ باید سکه رو بالا بندازیم دیگه. راکت ساینس نیست که. نمیفهمم کجا چی رو پیچوندم، به همش جواب دادم و موضوع بسته‌ شده‌ایه بنظرم :))

——————
در مورد وقایع اخیر هم واقعا نظری ندارم ولی متاسفانه اون ساعات آخر نیستم و نمیتونم رای به اعدام کسی بدم در این فاز ^_^

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
خب من اول از همه بگم که پست اول من صرفا رفع تکلیف نبود که بخواد حس منفی بده !
هیچ تاپیک دیگه ای به جز نظریه ی روزبه تو فاز اول برای بحث نبود و منم نظرم رو در اون مورد اعلام کردم نمیدونم شاید خیلیا دوست دارن حرف اضافه بشنون که نکته های خودشون رو برای پست کامل کنن و بگن آره ما در وسط بازی حضور داشتیم و به فلانی و فلانی گیر دادیم پس ما بیگناهیم :دی به این میگن فرار رو به جلو ، نمیگم هرکی این کارو میکنه گناهکاره ولی میگم که این حرکت حرکت گناهکارانه ایه حالا میخواد صرفا برا گرفتن واکنش باشه یا هرچیز دیگه ای :دی
اینم بگم من تو این تایم دارم از درسم میزنم که بیام بازی کنم امیدوارم تایم تغییر کنه چون چند نفر بعد از پست فاز تمومه ی گاد باز پست دادن :/ ولی اگه با این تایم بخواد بازی پیش بره حضور من کمرنگ میشه ولی تا جایی که میتونم سعی میکنم مفید حضور داشته باشم حتی با پستای اندک :دی
در مورد اتفاقات فاز دیشب سه نفر مردن و خیلی حجم زیادیه ! چیزایی که به ذهنم میرسه رو میگم
فری مرده :
1. احتمال داره کاراگاه زده باشه
2. مافیا لباس داده باشه بعد تیر بخوره.
3. خودشو فدا کرده باشه

خب احتمال اولی بنظرم خیلی کمه تو این فاز ولی خب بستگی به شانس داره یکم ، به هرحال اگه کارآگاه زده که دمش گرم
اگه مافیا لباس داده باشه بعد بزنه خب تعداد کشته ها یکم زیاده و یکیشون بلاتکلیف میمونه فک کنم.
احتمال آخری برای من احتمالش بیشتره با توجه به تعداد کشته ها و البته اینکه اینم درنظر گرفتم که فری همش میگفت حوصلم سر رفته بازی کنیم و بعیده که بخواد همچین کاری کنه ولی با توجه به اینکه فری زرنگ تر از این حرفاست از این استفاده کرده و خودشو فدا کرده.

حالا نمیدونم اگه جایی اشتباه کردم تو نقش ها یا کم و کاستی بوده بیاید بگید که بررسی کنم دوباره نقش هارو چون به علت ضیغ وقت نرسیدم قبل این پست بخونم نقش هارو. :دی

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
در مورد اتفاقای شب

میتونم بگم عجیبترین شب بوده در طول بازیهام ، به یاد ندارم این تعداد کشته در شب اونم شب اول. نشون میده بازی غیر قابل پیش بینی تر از ایناس..

متاسفانه دو نقش مهم بیگناهیو از دست دادیم ، بازپرس که کمک کننده بیگناها تو شناخت قاتل و هوکر و ستون بود و مستشار که یه نقش جدید و قدری بود بنظرم و میتونست خیلی کمک کننده باشه. البته خوبیش اینه تروریست مافیا به درک واصل شده که با ارفاق میتونم کفه ترازو رو برابر ببینم.

اولا بکم این تحلیلی که میگم بدون در نظر گرفتن خیاطه

با گذاشتن وقایع کنار هم تحلیل من اینه که احتمالا ستاره مستشار بوده و با توجه به اینکه میتونه یه نقش بیگناهی مهم رو انتخاب کنه و اجرا کنه ، دیشب کاراگاه شده بود و از قضا فری تروریست رو پرسیده که بهش گناهکار اعلام شده و تیر زده ولی طبق این بند :

تروریست:

در صورتی که قاتل یا کارآگاه وی را هدف قرار دهد، هر دو خواهند مرد.

خودشم باهاش رفته اون دنیا

یه سناریو دیگه ام هس برا مردن تروریست . اینکه:

تروریست می تواند با فدا کردن جان خود در فاز شب، هر نقشی جز رویین تن و شیطان را بکشد (حتی سامورایی). او در این حالت به هیچ عنوان از مرگ نجات نمی‌یابد و اگر پزشک از او حمایت کند، پزشک نیز خواهد مرد.

اینکه تروریست فدا کرده خودشو که یکیو بکشه! اونم شب اول! احتمالش یه چیزی نزدیک صفره! پس اون سناریوی کاراگاه شدن ستاره و زدن فری تروریست برا من تا به اینحا قابل قبوله.

و اما یه بازپرس کشته شده تو شب ، ببینیم کی میتونه قاتلش باشه:

بازپرس:
... و در مقابل تیر قاتل روی بازپرس کارگر نیست. ولی گادفادر می تواند بازپرس را بکشد.

ازینجا میشه فهمید که مافیا مملگر رو زده

قاتل هم اگه داشته باشیم که بعیدم نیست. یا نزده برا در امان موندن از پرسش یا زده و به سنگ خورده.

باز هرکی نکته ای داره اضافه کنه

آها این یادم رفت ، اینایی که گفتم نقش خیاطو توش در نظر نگرفتم چون برا من کمه احتمالش ، مثلا میتونسته مافیا یکیو بزنه و تروریستش کنه با لباس . که با توجه به مردن مستشار در شب و همینطور بازپرس اینا با هیچ سناریویی نخوند تو ذهن من. برا همین لباس خیاطو صفر در نظر گرفتم.

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
خب من اول از همه بگم که پست اول من صرفا رفع تکلیف نبود که بخواد حس منفی بده !
هیچ تاپیک دیگه ای به جز نظریه ی روزبه تو فاز اول برای بحث نبود و منم نظرم رو در اون مورد اعلام کردم نمیدونم شاید خیلیا دوست دارن حرف اضافه بشنون که نکته های خودشون رو برای پست کامل کنن و بگن آره ما در وسط بازی حضور داشتیم و به فلانی و فلانی گیر دادیم پس ما بیگناهیم :دی به این میگن فرار رو به جلو ، نمیگم هرکی این کارو میکنه گناهکاره ولی میگم که این حرکت حرکت گناهکارانه ایه حالا میخواد صرفا برا گرفتن واکنش باشه یا هرچیز دیگه ای :دی
اینم بگم من تو این تایم دارم از درسم میزنم که بیام بازی کنم امیدوارم تایم تغییر کنه چون چند نفر بعد از پست فاز تمومه ی گاد باز پست دادن :/ ولی اگه با این تایم بخواد بازی پیش بره حضور من کمرنگ میشه ولی تا جایی که میتونم سعی میکنم مفید حضور داشته باشم حتی با پستای اندک :دی
در مورد اتفاقات فاز دیشب سه نفر مردن و خیلی حجم زیادیه ! چیزایی که به ذهنم میرسه رو میگم
فری مرده :
1. احتمال داره کاراگاه زده باشه
2. مافیا لباس داده باشه بعد تیر بخوره.
3. خودشو فدا کرده باشه

خب احتمال اولی بنظرم خیلی کمه تو این فاز ولی خب بستگی به شانس داره یکم ، به هرحال اگه کارآگاه زده که دمش گرم
اگه مافیا لباس داده باشه بعد بزنه خب تعداد کشته ها یکم زیاده و یکیشون بلاتکلیف میمونه فک کنم.
احتمال آخری برای من احتمالش بیشتره با توجه به تعداد کشته ها و البته اینکه اینم درنظر گرفتم که فری همش میگفت حوصلم سر رفته بازی کنیم و بعیده که بخواد همچین کاری کنه ولی با توجه به اینکه فری زرنگ تر از این حرفاست از این استفاده کرده و خودشو فدا کرده.

حالا نمیدونم اگه جایی اشتباه کردم تو نقش ها یا کم و کاستی بوده بیاید بگید که بررسی کنم دوباره نقش هارو چون به علت ضیغ وقت نرسیدم قبل این پست بخونم نقش هارو. :دی

وقتی میخای تحلیل کنی باید با اگاهی کامل از نقش ها بیای بگی به دلیل فلان فلان فلان این سناریوها رو میشه چید و تحلیل من اینه....ذات تحلیل چیه؟ برا روشن کردن اوضاع برا اینکه بفهمیم چند چندیم و باید در ادامه چیکار کنیم. پس تحلیلو انجام میدن به منظور باز کردن یه گرهی از بازی. این کاری که تو میکنی میای احتمالا رو بدون دونستن نقشها و بدون سعی در باز کردن گره بازی فقط مینویسی که پستتو پر کنی. تو مافیای حضوری شنیدم که بهش میگن نوار خالی پر کردن :دی این ینی من هستم و تحلیلم کردم و پست به ظاهر مفیدم دادم در اینده منو متهم به کم کاری نکنین!

کاری که باید میکردی این بود که بیای بگی من نقشا رو نخوندم ملت و تحلیلم نمیتونم بکنم بیاد یکی تحلیل کنه روشنگری کنه ببینیم چی به چیه و تایید یا عدم تاییدشون کنی.

ترسا

به نظر خودم که حرف اشتباهی نزدم. هرکس انلاین بود یه جوابی به نظریه ی اشتباه فامیل داد و میخواستم بگم منم مستثنی نیستم. شاید جمله بندیم خوب نبوده ولی طرز حرف زدنم اینه به هرحال

بدترش کردی که :دی ینی چی منم مستثنی نیستم؟ این کاملا ناخوداگاه ذهن یه گناهکاره که برم یه کاری کنم که منو مستثنی ندونن ، جریان خواهی نشوی رسوا و اینا :دی و اصلا به طرز حرف زدن ربطی نداره به ناخوداگاه پشت این پستت ربط داره ترسا.

یه بیگناه براش مهم نیست که بقیه چی میگن اونم بیاد همونو بگه ، نظر خودشو میگه در مواقع لزوم و نکته های خودشو در میاره ، نظرتو گفتی ولی گفتی چون همه گفتن منم بگم که عقب نمونم و مستثنی نشم اینو نمیتونم هضم کنم! خصوصا اینکه تو این پست دومت بدتر همش زدی.

توام بازیکن نوبی نیستی که اینو بزارم به این جساب که بلد نیستی بازی کنی و به این خاطر این حرفو زدی . نظرت چیه؟ :دی

- - - Updated - - -

بحثش بی‌فایده‌ست الان. اون قسمت بالانس هم‌ پس گرفتم حرفمو دیگه، قسمت رندوم نبودن هم براساس تیربندی بود که کنسل شد. منتها فرض بر اینکه احتمال کشتن بیگناه و مافیا ۵۰-۵۰ باشه، این بازی رو چند دفعه ادامه بدیم چون تعداد مافیا کمتره، احتمال اینکه مافیا ببازه بیشتره. پس قاعدتا در اون حالت ۵۰-۵۰ باید سکه رو بالا بندازیم دیگه. راکت ساینس نیست که. نمیفهمم کجا چی رو پیچوندم، به همش جواب دادم و موضوع بسته‌ شده‌ایه بنظرم :))

——————
در مورد وقایع اخیر هم واقعا نظری ندارم ولی متاسفانه اون ساعات آخر نیستم و نمیتونم رای به اعدام کسی بدم در این فاز ^_^

روزبه جواب منو ندادی یا ندیدی یا ندید گرفتی گفتم مستقیم نقل قول کنم.

این که گفتی بر اساس تیر بندی بود راندوم زدن که کنسل شد ینی چی؟ چه تیر بندی ای؟ و اینکه دوباره میپرسم همچنان اصرار داری به اینکه یه رندوم اعدام کنیم یا اینکه فاز اول تموم شد و ایدت به فنا رفت؟
چون از جوابات به پستای دیگه اینطور برمیاد که هنوزم رو حرف و استدلالت هستی و میگی شانس زدن مافیا بیشتره و بدیهیه و فلان نمیدونم چجوری بگم بهتون عجیب نیست و اینا :|

منو روشن کن تو این مورد

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
عرفان
این لحن زیادی برا من متکبرانه بود. قاطعیت خوبه ولی زیادیش نه!

زیاد نبود به نظرم، چون آخرش یه :دی هم گذاشتم!
به هر حال فکر کنم تو هم موافق باشی که صحبت درباره سید بندی و دسته بندی کردن بازیکن‌ها بی فایده باشه، به خصوص با چیزی که دور قبل دیدیم به اتفاق.

روزبه
من متوجه حرفت نمیشم لطفا بیشتر توضیح بده. برای چی میگی حالا که فاز اول تموم شد دیگه بی خیالش و ادامه نمیدم؟ یه جایی گفتی پیشنهادم جدی بود، ولی نمیدونم بهش ایمان دارم یا نه! چی بالاخره؟ اگه جدی بود چرا ولش میکنی؟ اگه بهش ایمان نداری چرا جدیه؟!

رامتین
دقیقا اینم شبیه پست صدرا و فقط اون تیر نفهمیدم قضیش چی بود و چه ربطی به سیدبندی و بازیکن قدر داشت که مطرحش کردی؟
البته سبک بازی رد دراگون از قدیم الایام کلا همینطوری بود تا جایی که یادم میاد که کلا حس خوبی نمیده به آدم.

حس خوبی نداد بهم این تیکه از حرفات. سوال پرسیدی بعد بلافاصله میگی البته سبک بازی عماد همینه همیشه!

درباره اتفافات شب:
من با تحلیل عرفان از اتفاقات موافقم. فقط حرفای صدرا عجیب بود برام!
صدرا
برای چی احتمال کاراگاه کمه؟ چرا احتمال زیاد میدی به این که فری خودشو فدا کرده؟ شب اول چه سودی داره؟! لباس تروریست بدن و بزنن پس اون یکی کسی که مرده رو چطوری توجیه میکنی؟ کلا خیلی غیر منطقی بود این پستت.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
ترسا
آرش

اینکه با حرفش یه مشکلی پیدا کردم که واضحه. به هرحال اون پستش چشممو گرفت و منم یه تیکه انداختم که خودش بفهمه. ولی قصدم گیر دادن هم نبود. میخوام ببینم اون بحثو باهات چطور ادامه میده : ))
تو چرا انقدر ناراحت شدی از اینکه به فری تیکه انداختم؟
خب خوبه خودت هم تایید کردی که با اون حرف فری مشکل داشتی :دی منتهی به نظرم یه بیگناه وقتی با یه حرف مشکل داره، میاد مستقیم مشکلش رو میگه، نه که به طور ضمنی تیکه بندازه و اینا. وگرنه دقیقا هدفت از «تیکه بندازم که خودش بفهمه» چی بوده؟ :دی اگه با حرفش مشکل داری که باید بهش گیر بدی دیگه.
عرفان
ارش

گفتم پایین توضیح میدم که چرا مشکوکه این حرفت ، اگه قرار باشه از جنبه گرای ستون پنجم نگاه کنیم بهش یه گرای خوب و زیرکانه در پوشش بحث خنده داری که با هم تو گروه داشتیمه. اول بازیم یادم هست گفتیم پست اولمونو بر این مبنا میدیم و فانه و حتی یادمه من گفتم به شوخی من کدوم قسمتو بگم تو چی میگی رضا چی میگه و اینا! میدونی چیش برا من حالبش کرد این که از بین این همه حرف و تیکه ای که داشتیم تو چرا اسنایپر رو بهش اشاره کردی؟ :دی میدونی این قلقلکم میده . در حالی که تو بیشتر به جمله رنگو به قطع مستقله علاقه داشتی :دی حالا به این کاری ندارم چرا اسنایپر؟ چرا یچی دیگه نه؟

پ.ن: اینو بگم که این فقط در حد یه قلقلک بود که خاستم تو ذهنم نمونه و بیارمش رو کاغذ با توجه به اینکه یکی دیگم بهش اشاره کرد و میتونه سوال خیلیا دیگه باشه بعد پست پویا. و هنوزم میگم باید ببینیم این پست قبل نقش گرفتن بوده یا بعدش که احتمالا فقط خدا میدونه!
حالا قطعا اونقدر منو میشناسی که بدونی اونقدر تنوع طلب ( :)) ) ام که شوخی‌ای که توی گروه کردم رو عینا توی تاپیک تکرار نکنم. ولی در مورد اینکه چرا گفتم اسنایپر، به خاطر اینه که میگه «سیمینِ بازی یدونه تیر داره...» من اون موقع که پست رو دادم نمی‌دونستم سیمین چیه و فکر می‌کردم دارم اشتباه می‌شنوم. منتهی از تیر داشتن و بیگناه بودن و ایناش صرفا حدس زدم که نقشی تو مایه‌های اسنایپر باشه به خاطر این گفتم اسنایپر :دی (بعدا رفتم چک کردم، مثکه سیمین یه نقشیه تو مایه‌های پلیس)

اسنایپر با وعده و زاری که به درگاه خدا می کنه یک تیر بهش اعطا میشه، تیرش هم همه رو میکشه. دیدم در جواب پویا ضمنی گفتی Sense of Humor بوده. ماهیت پستت واسه من ملغمه ای از جدیت و فان بود وقتی خوندمش.

این که فان قضیه رو نگرفتین به من ربط نداره دیگه خدایی :)) پست اول من (و عرفان) به ویدیوهای منتشر شده‌ای از مافیا بازی کردن خانمی به اسم مرضیه اشاره داره. تو گروه خودمون هم گذاشتم قبلا خواستی ببین :دی

رامتین
الان آرش دومین نفری بود که به فامیل نزدیک ایراد گرفت، صرفا گفت با بحث در مورد اعدام موافقه. البته یه کم تناقض توی حرفاش داشت اما کلیت حرفاش مخالفت با پیشنهاد فامیل نزدیک بود. بقیه پست هم که صرفا رفع تکلیفی و حرفای ساده ای مثل بی رحمانه است و اعدام اشتباه به ضرر شهره.

سعی نکن حرف‌هام رو متناقض جلوه بدی :دی هیچ‌جای حرفم تناقضی وجود داشت. خصوصا این‌که خودت دیالوگی با من برقرار نکردی که تناقض حرفم رو نشون بدی اما می‌ری در جواب یکی دیگه (صدرا) می‌گی که آرش حرفاش تناقض داشته :دی و این حس خیلی منفی‌ای داره برام.

در مورد داستان شب هم چیزی دستگیرم نشد. به جز این‌که به نظر کسایی که از نظر فرانسید آدم بدی‌ان و خوب شد مردن (ستاره و ممدامین)، بیگناهن و کسایی که به گفته‌ی فرانسید مردنشون حیف شد (فری تروریست) گناهکارن. گاد با گناهکاراست اصلا :))
در مورد خود مرده ها اما، همون جوری که عرفان اشاره کرد بازپرس رو نمی‌تونه قاتل زده باشه پس یا مافیا زده یا تروریست یا یه جور دیگه مرده. احتمال فدا کردن تروریست که برام خیلی پایینه بنابراین احتمالا بازپرس تیر خورده. در مورد تروریست هم ممکنه ستاره از سهمیه‌ی کاراگاهیش استفاده کرده باشه و خودش مرده باشه. ممکنه هم ستاره رو قاتل زده باشه و کاراگاه اصلی تروریست رو زده باشه اما پزشک نجاتش داده باشه :)) اینم احتمالش زیاد نیست. ولی از طرفی هم اگه من مستشار بودم شب اول از سهمیه‌ی کاراگاهیم استفاده نمی‌کردم و قطعا از سهمیه‌ی سامورایی/رویین‌تنم استفاده می‌کردم. نمی‌دونم بازم جای بحث داره اینکه دیشب چه اتفاقی افتاده. کلا اگه بخوایم کاراگاه یا سهمیه‌ی کاراگاهی مستشار رو وارد معادله کنیم، احتمالا قاتل تیر نزده یا تیرش به دیوار خورده، یا اصلا تو بازی نیست :)) ندیدم گاد جایی درمورد بالانس صحبت کرده باشه.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
عرفان

نظر من اینه که تو دقیقا منظور منو برعکس فهمیدی : ))
من منظورم هم از پست اول هم از پست دوم این بود که بقیه نظرشونو گفتن و جوابی به فامیل دادن. من چون بقیه گفتن حرف خودمو نمیخورم و اینطور فکر نمیکنم که "گفتنیا گفته شده ". منم دوست داشتم نظر خودمو بگم خب

------

راجع به فاز شب. من راستش داستانو نخوندم پس دقیقا نمیدونم چه برداشت هایی میشه ازش کرد. همینکه دیدم عرفان ریپم کرده پست اونو جواب دادم:))) ولی چند خط اخرو دیدم مسلما و عجب شلوغ کاری ای بوده دیشب. سه نفر مردن و حالا خوشبختانه یکیشون مافیا بوده ولی مستشارو از دست دادیم که حیفه واقعا. خیلی نقش خفنی بود خدایی :دی بازپرسم که پرید..

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
رضا

زیاد نبود به نظرم، چون آخرش یه هم گذاشتم!
به هر حال فکر کنم تو هم موافق باشی که صحبت درباره سید بندی و دسته بندی کردن بازیکن‌ها بی فایده باشه، به خصوص با چیزی که دور قبل دیدیم به اتفاق.

زیاد بود برا من و با اون :دی زیادم تلطیف نشد . به هر حال
آره موافقم که نباید کلا هم و غممون و سناریوهامونو بر اساس سید بندی بچینیم و اشتباه دور قبل تکرار بشه ولی اینکه کاملا بی خیالش بشیم رو نه چون هر چیم باشه بازی یه بالانس کلی لازم داره . ولی صحبت دربارش اصلا مفید نیست خصوصا الان . تو ذهن بمونه بهتره.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین