برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور دوم تحقیقات جنایی - خوف خفگی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
پویا جان دقیقا در فاز اخر که فقط ۱ انتخاب داریم تازه بریم روی شال‌گردن؟ 😂😂😂

اونم وقتی که بالای ۸۰٪ شال‌گردن رو مطمئن شدیم و دقیقا روی مدرک اصلی شک داریم

نه پویا جان! وقتی احتمال بسیار بالایی واسه قاتل بودن سحر و شال‌گردن وجود داره، و اتفاقا روی مدرک اصلی شک داریم که انگشتر عقیق هست یا رد خون یا مثلا ساعت مچی، اصلا عاقلانه نیست صبر کنیم واسه روز ۴ ام 😂😂😂

داری تمام تلاشت رو واسه سیو کردن قاتل میکنی.

اگه فرض کنیم جرم‌شناس انگشتر عقیق رو دیده باشه، الت های قتل واسش اینا میشه:
زنجیر (زنجیر چرخ به زمستان ربط داره)
شال‌گردن (خیلی زیادی به زمستان ربط داره)
طناب (ربطی به زمستان نداره)

جرم‌شناس خیلی هوشمندانه با احتمال ۲ از ۳ زمستان رو گفته.

تازه شاید خودش حدس زده که مهدی که بعد مدت ها اومده بازی کنه قاتل نیست و با احتمال ۲ از ۲ (۱۰۰٪) زمستان رو گفته.

بعدم مگه نمی‌گی انگشتر عقیق هست؟ یک انتخاب کافی هست دیگه. من این فاز هم حاضرم رای بدم به شرطی که یکی از سه نفری که رد کفش داره گردن بگیره و خودشم بره بیرون که احتمالات کم بشه.

تو منطقی بودی ها. اینا چیه می‌بافی به هم.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
زنجیر (زنجیر چرخ به زمستان ربط داره)

خیلی بعیده منظور از زنجیر، زنجیر چرخ باشه!!
وگرنه مینوشت زنجیر چرخ نه زنجیر
همونطور که نوشته سیم مفتول نه سیم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
نمی‌فهمم چرا باید برعکس نگاه کنم؟ رد‌کفش چجوری بدیهی گرفته شده که الان برعکس باید نگاه کنم خب؟ حتی اگه بدیهی باشه من به عنوان جرم شناس حواسم هست چیزی بگم که با بقیه موارد مشترک نداشته باشه دیگه. حتی اگه به قیمت غیرمستقیم‌تر بودن سرنخ بشه. اوکی جرم‌ شناس نمیشم ولی حق که دارم روش خودم برای کشف جرم‌شناس رو درست بدونم یا نه؟ تو اگه کاراگاهی و سگ اخلاقی منم رومخ و حق به جانبم. به راحتی هم قبول نمی‌کنم برام حذف گزینه یا محدودسازی بشه. این مدل بازی دید وسیع‌تری می‌خواد به‌نظرم تا بدیهی انگاری. الان من تو پست خودم تحلیل کردم و گفتم که زمستان تو آلات به شال گردن و زنجیر هم می‌خوره به راحتی. تو زنجیر رو چرا قبول نداری؟
چون جرم‌شناس برعکس نگاه می‌کنه.
اون‌وری هم نگفتم نباید اصلا نگاه کرد که. این ورش مهم‌تره.

به دو دلیل:
یک: مدرک نیست. نمی‌دونه که هست. چیزی که نمی‌دونه رو چرا آدرس بده؟
دو: زنجیر آلت قتل هست چرا باید جرم‌شناس بهش یه چرخ وصل کنه به زمستان ربطش بده؟

کارآموز مافیا
پسندها
132
امتیازها
20
مدال‌ها
4
پویا اتفاقا تنها چیزی که روش مطمئن نیستم، انگشتر عقیق هست!

چرا باید جوری نشون بدی که حرف من این بوده؟

تو اصرار داشتی چه چیز دیگری میتونه به زمستان ربط داشته باشه و واست یک حالتش رو گفتم.

رد خون به هیچ وجه از گزینه های من بیرون نرفته.

روی شال‌گردن و سحر ۸۰٪ اطمینان دارم. مدرک اصلی فعلا احتمال بالاتر انگشتر عقیق.

چرا باید برداشته من رو انقدر اشتباه بیان کنی؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
در این موارد خودتونُ خسته نکنید برای بحث با من. با بقیه بحث کنید قانعشون کنید اگه فکر می‌کنید حق به جانب هستید.

چرا باید جوری نشون بدی که حرف من این بوده؟

تو اصرار داشتی چه چیز دیگری میتونه به زمستان ربط داشته باشه و واست یک حالتش رو گفتم.

رد خون به هیچ وجه از گزینه های من بیرون نرفته.

روی شال‌گردن و سحر ۸۰٪ اطمینان دارم. مدرک اصلی فعلا احتمال بالاتر انگشتر عقیق.

چرا باید برداشته من رو انقدر اشتباه بیان کنی؟

ای بابا. حالت دیگه‌شُ گفتم ندیدی؟

مگه رو سحر اطمینان نداری؟ بگو گردن بگیره بره بیرون حذف بشه گزینه.

اگرم مخالفی، صبر کن مدارک تکمیل بشه دقیق‌تر بگو.

اگه بازم مخالفی، یکی از اونایی که رد کفش داره بیاد سحرُ گردن بگیره منم رای می‌دم.

جوری که شما نگاه می‌کنید 10-12 حدس لازمه نه 3 تا.
من حقیقتا فرق زیادی برام نداره تکی ببرم یا جمعی. سگ‌اخلاق‌ها این جوری هستن. تهش اگه همدست (ها) هم تشخیص ندم و به این ببازم واقعا مهم نیس برام. دارم تلاش می‌کنم جمعی ببریم اگه ممکنه.
شما هم برید اجماع کنید رو هر گزینه‌ای که دوست دارید. من که اسلحه نذاشتم رو سر کسی که.
به همین سوی چراغ اگه همه می‌گفتن حرفات غلط هست اگه یک ذره ناراحت می‌شدم.

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
چون جرم‌شناس برعکس نگاه می‌کنه.
اون‌وری هم نگفتم نباید اصلا نگاه کرد که. این ورش مهم‌تره.

به دو دلیل:
یک: مدرک نیست. نمی‌دونه که هست. چیزی که نمی‌دونه رو چرا آدرس بده؟
دو: زنجیر آلت قتل هست چرا باید جرم‌شناس بهش یه چرخ وصل کنه به زمستان ربطش بده؟
ببین من مشکلم با ردکفش All in کردنش هست. مگه چند تا جای رای و اشتباه دربازی داریم. بازی به‌نظرم اینقدر ساده نیست که با یه سرنخ بشه به ۳ گزینه رسید. برای همین من حسم اینه که روش بررسی اشتراک‌ها بهتر از آل این کردن روی یه سرنخ هست که در موردش قطعیت هم نداریم واضحا‌. برای همین من اون مدل بررسی شمارش‌دار رو بهتر می‌دونم شخصا. مثلا ردخون هم خیلی برای من چیز واضحی هست تو روند فکری خودم. منتهی نمیام بگم اوکی اون ۳ نفر که ردخون دارن رو به ترتیب تست کنیم. برای من شمارش و بررسی احتمالی نشونه آلت قتل هم مهمه. ببین حداقلش اینه باید وزن یکسان به رد خون و رد کفش داد.
یه چیزی هم راجع به گردن گرفتن گفتی، توضیح می‌دی اگر غیر از قاتل، شاهد هم بین اون ۳ نفر باشه، اون قضیه گردن گرفتن چطور قراره انجام بشه؟ 🤔

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
ببین من مشکلم با ردکفش All in کردنش هست. مگه چند تا جای رای و اشتباه دربازی داریم. بازی به‌نظرم اینقدر ساده نیست که با یه سرنخ بشه به ۳ گزینه رسید. برای همین من حسم اینه که روش بررسی اشتراک‌ها بهتر از آل این کردن روی یه سرنخ هست که در موردش قطعیت هم نداریم واضحا‌. برای همین من اون مدل بررسی شمارش‌دار رو بهتر می‌دونم شخصا. مثلا ردخون هم خیلی برای من چیز واضحی هست تو روند فکری خودم. منتهی نمیام بگم اوکی اون ۳ نفر که ردخون دارن رو به ترتیب تست کنیم. برای من شمارش و بررسی احتمالی نشونه آلت قتل هم مهمه. ببین حداقلش اینه باید وزن یکسان به رد خون و رد کفش داد.
یه چیزی هم راجع به گردن گرفتن گفتی، توضیح می‌دی اگر غیر از قاتل، شاهد هم بین اون ۳ نفر باشه، اون قضیه گردن گرفتن چطور قراره انجام بشه؟ 🤔

شاهد یک نفر بیشتر نیست. اگه هر دو گردن نگیرن به هر دو رای می‌دیم. گزینه دیگه شما مگه سحر نیس؟ اون می‌آد یکیُ گردن می‌گیره. دیگه همه که شاهد نیستن که.:دی

تو آل این نکن مهدی جان. بگو اگر چیزی که گفتی درست نبود، چه کار کنیم؟ رو فرد که نباید 3 تا رای داد مدرکُ عوض کرد. رو مدرک باید رای داد.

یا رو مدرک سحر مطمئن بشید یا بگید گردن بگیره. یا بقیه رو قانع کنید اجماع کنید.

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
خیلی بعیده منظور از زنجیر، زنجیر چرخ باشه!!
وگرنه مینوشت زنجیر چرخ نه زنجیر
همونطور که نوشته سیم مفتول نه سیم
سیم مفتول به‌نظرم تقریبا پوشش کامل رو داره برای سیم و برای همبن سیم مفتول اشکالی نداره گفته بشه، منتهی زنجیرچرخ اگه نوشته بشه دیگه زنجیر گردن مثلا خارج می‌شه که فکر می‌کنم با هدف بازی که وجود حالات بیشتر برای بررسی باشه در تضاد باشه. زنجیرچرخ هم نوعی زنجیر هست. لزومی نمی‌بینم نوشته بشه.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
اینُ من درست نخوندم. ولی گفتم سحرُ چگونه حذف کنید.
کلا ولی بسیار غیر منطقی‌ای دارید می‌کنید. جرم‌شناس نمی‌دونه قاتل کیه. می‌دونه مدرک چیه. رو مدرک اجماع می‌کنن نه قاتل اونم از هوا.:دی به جو دادن باشه من از همه بهتر بلدم. خیالت راحت.:))

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
واقعا انتظار نداشتم یه روز نیام سه صفحه برید جلو، حوصله خودنم ندارم، فقط سرسری خوندم. الان مشکل اشکان و مهدی با تئوری پویا اینه که چرا شال گردن و نادیده گرفته؟ خوب مشخصه چون شال گردن آلت قتله دیگه و جرم شناس اینو نمیدونه، اینو پویا گفته که، چرا قانع نشدید؟ میخواید شانسی برید جلو یا دلیل بهتری دارید برای شال گردن؟

برای خود من اینجوری که اگر اشکان نبود مهدیه، مهدیم نبود سحره (پویا هم همدستشه)

منطق پنطقم نخواید حال ندارم.

مهدی:
این زنجیر هم صرفا زنجیر هست و به نظر من هیچ ربطی به زنجیر چرخ نداره. گردن مردنم خواستید من میگیرم.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
امشب رو اشکان اجماع کنیم.
فردا مهدی. فری هم گردن می‌گیره.
نظر بنده این هست. رای‌هاتونُ از فری بردارید اگه موافقید.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
سلام.
چون هم مدیر سر نخ داده شده هم زمستان، من فکر نمی کنم که جفت راجع به مدارک باشه. فکر می کنم زمستان گفته شده که بفهمیم یکی از ۳ فردی که جرم شناس بهش مشکوکه سحر هست. و مدیر هم به عنوان سر نخ مدرک گفته شده. حرف پویا راجع به اینکه رو قاتل اجماع نمی کنن رو مدرک درسته. و رد کفش هم به زمستان خوب می خوره. اما اگه زمستان راجع به مدرک باشه مدیر راجع به چیه پس؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47

رای به اعدام: اشکان رد کفش کراوات

سلام.
چون هم مدیر سر نخ داده شده هم زمستان، من فکر نمی کنم که جفت راجع به مدارک باشه. فکر می کنم زمستان گفته شده که بفهمیم یکی از ۳ فردی که جرم شناس بهش مشکوکه سحر هست. و مدیر هم به عنوان سر نخ مدرک گفته شده. حرف پویا راجع به اینکه رو قاتل اجماع نمی کنن رو مدرک درسته. و رد کفش هم به زمستان خوب می خوره. اما اگه زمستان راجع به مدرک باشه مدیر راجع به چیه پس؟
این که زمستان سر نخ سوم هست مهم‌ نیس؟

اول می‌آد یکی از مظنونینُ می‌گه بعد می‌ره مدرک؟

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
پویا:

به نظرت امیر
سلام.

خوب چرا باید از یکی از 3 نفری که بهشون مشکوکه سحر و معرفی کنه با شالگردن؟ یعنی به سحر از همه بیشتر مشکوکه؟ چطوری به این نتیجه رسیده یعنی؟

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
راه فوق العاده آسون برای نشون دادن سحر وجود داره. برای آلت قتل بقیه افراد به این آسونی نیست

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
پویا:

به نظرت امیر

خوب چرا باید از یکی از 3 نفری که بهشون مشکوکه سحر و معرفی کنه با شالگردن؟ یعنی به سحر از همه بیشتر مشکوکه؟ چطوری به این نتیجه رسیده یعنی؟
منطق نداره از نظرم.
نهایتا می‌تونه بفهمه سحر یکی از قاتل‌ها هست.

بقیه‌اش بیخوده.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
اگه اشتباه نکنم دیروز هم پویا یه حرفی راجع به همین زد که زمستون شال گردنه مثلا.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
راه فوق العاده آسون برای نشون دادن سحر وجود داره. برای آلت قتل بقیه افراد به این آسونی نیست
متوجهی که جرم‌شناس نمی‌دونه قاتل کیه یا نیستی؟

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
آره دیگه پویا می گم می شه اینو‌فهمید ازش. تو مسیری که تو رفتی مدیر برای چی گفته شده؟

متوجهم

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
خوب آفرین همین، فوقالعاده آسونه سحر و قاتل نشون دادن، ولی اگه قاتل نبود چی؟ یعنی همچین ریسکی میکنه جرم شناس؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین