برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سوم تحقیقات جنایی - قاتلی در میان ما

تازه‌وارد
پسندها
6
امتیازها
0
کاراگاه مارتینز عزیز،

اونی که سابقه ۲ بار جرم‌شناس شدن رو داره منم‌ نه تو :))
متوجه هستم که چرا داری نقش من رو (همدست قاتل) میدزدی، ولی دیگه چرا هویتم در دنیای واقعی رو میدزدی :)):))
بعدشم در مورد چیزهای واضح کلی توضیح اضافه دادی که ادای منو در بیاری؟ :))

تازه‌وارد
پسندها
21
امتیازها
0
مارتینز

خب، از بقیه به نظر آبی گرم نمیشه، می خواستن بیان تا الان اومده بودن :)) این پرونده رو گویا هابسن و فیترجرالد و برنهام حل کنند برامون :دی چه امام زاده هایی هم :)) البته هابسن خوبه، سابقه خوبی داره :دی الانم که رفت رو کار نخست وزیر مردمی :))

باشه فقط تو خوبی :))

البته امام زادگی ویژگی هایی میخواد که متاسفانه به جز مارتینز بعید میدونم بقیه داشته باشن

پی نوشت 2: هابسن جان، به نظرت عصبانی نیستی ؟ :)) خب نیستی من حرفمو پس میگیرم، من رو اون فرض کردم که کارآگاهی، اما الان می تونی نباشی =)) والا به من چه سفید کردن دیگران :))مگه من اینجا وایتکسم :)) جای تشکرشه :)) اولا، دوما، ثالثا، رابعا، خامسا، سادسا، سابعا، ثامنا، تاسعا، عاشرا، بیا من تا ده بلدم بشمرم :))

اون دوما رو که دیدم علیه دولت خودم کودتا کردم

گاد

غیر این هرچی باشه حساب می‌شه و جریمه به همراه داره اگه تخطی کنید.

جریمه اش هم یه نخ سیگاره

--------------------

شغل مقتول مدیر بوده. حالا اون قضیه قدرت که بر سرش با فیتزگرالد مباحثه داشتیم فکر کنم حل شد.

ترکیب مدیر و قدرت و جسد دست نخورده. آیا مقتول با کراوات خفه شده؟ دست خالی چطوره؟ بالشت خیلی مناسب نیست؟ هست؟ اصلا شاید شب با بالش ربط داشته باشه؟ :))

پوشش کثیف اعلام شده و نه به هم ریخته. میشه گفت این سرنخ فیکه و با بقیه سرنخ‌ها یه جورایی در تناقضه؟

از شب هم چیز مهمی در نگاه اول دستگیرم نشد.

فعلا چیزای مختلف رو کنار هم میذارم، به نظرم دوست و پوشش به هم ریخته، فیک به نظر میرسن.

به نظرم صحنه اینطور بوده: یه مدیری بوده که شب به خاطر قدرت خفه اش کردن.

من فعلا اینا به ذهنم رسید. در ادامه‌ی روز شانزده اردیبهشت اگه حوصله داشتم یه بررسی کلی تر میکنم.

کاراگاه مارتینز عزیز،

اونی که سابقه ۲ بار جرم‌شناس شدن رو داره منم‌ نه تو :))
متوجه هستم که چرا داری نقش من رو (همدست قاتل) میدزدی، ولی دیگه چرا هویتم در دنیای واقعی رو میدزدی :)):))
بعدشم در مورد چیزهای واضح کلی توضیح اضافه دادی که ادای منو در بیاری؟ :))

شوخی نکن دیگه

تازه‌وارد
پسندها
13
امتیازها
0
۶ تا سرنخ داریم تا الان:
قدرت - دوست - دست‌نخورده - شب - مدیر - کثیف

اول سه سرنخ جدید رو بررسی کنیم:

سرنخ شب: می‌تونه برای کابل شارژر، فندک، خاکستر سیگار و پاسپورت سرنخ‌های خوبی باشه.
سرنخ مدیر: می‌تونه برای کلید، کارت ملی، پاسپورت، انگشتر، دکمه، بوی عطر سرنخ‌های خوبی باشه.
سرنخ کثیف: می‌تونه برای رد خون، خاکستر سیگار، اثر انگشت سرنخ خوبی باشه.

حالا ببینیم همپوشانی این سرنخ‌هایی که تا حالا گرفتیم چیا می‌تونه باشه:
1683359821197.png

نکته‌ی قابل توجه اینه که خاکستر سیگار با چهار سرنخ و پاسپورت با سه سرنخ همپوشانی دارن. رنگی‌های دیگه هم با دو سرنخ.

البته الان که فکرشو می‌کنم شاید قدرت با خاکستر سیگار اونقدر ارتباطی نداشته باشه.

به نظرم اگه قدرت و مدیر رو سرنخ دروغین بگیریم، خاکستر سیگار با سه سرنخ دوست، شب و کثیف گزینه‌ی اصلی (و حتی تنها گزینه!) می‌شه. بعید هم نیست رئیس سرنخ‌های دروغین رو مرتبط (قدرت، مدیر) داده باشه تا ما رو گمراه کنه.
اگه هم کثیف و دوست رو سرنخ دروغین بگیریم، پاسپورت گزینه‌ی اصلی می‌شه برای من. چون قدرت و مدیر و شب همپوشانی دیگه‌ای جز پاسپورت ندارن. پاسپورت رو هم به خاطر این می‌گم که سفرهای خارجی معمولا شب یا بامداد یا صبح زود انجام می‌شن.

اگه کثیف و قدرت، یا دوست و شب یا دوست و مدیر رو سرنخ دروغین بگیریم به چیز خاصی نمی‌رسیم.

ولی حس من اینه که قدرت و مدیر با همن. حالا یا جرم‌شناس اینا رو داده، یا رئیس که گمراهمون کنه و نظر رو جلب کنه به سمت یه چیز خاص. تازه اینم هست که کثیف جز برای خاکستر سیگار برای چیز دیگه‌ای با سرنخ‌های دیگه همپوشانی نداره. این یعنی یا خاکستر سیگار مدرک اصلیه، یا کثیف سرنخ دروغینه.
اگه کثیف سرنخ دروغین و قدرت و مدیر راست باشن می‌شه به گزینه‌هایی مثل انگشتر و بوی عطر هم فکر کرد هرچند رابطه‌‌ی قوی‌ای بینشون با شب نمی‌بینم. چون اگه کثیف دروغین باشه شب قطعا راسته.

این فعلا باشه کار پیش اومد. بازم میام

شغل مقتول مدیر بوده. حالا اون قضیه قدرت که بر سرش با فیتزگرالد مباحثه داشتیم فکر کنم حل شد.

ترکیب مدیر و قدرت و جسد دست نخورده. آیا مقتول با کراوات خفه شده؟ دست خالی چطوره؟ بالشت خیلی مناسب نیست؟ هست؟ اصلا شاید شب با بالش ربط داشته باشه؟ :))

پوشش کثیف اعلام شده و نه به هم ریخته. میشه گفت این سرنخ فیکه و با بقیه سرنخ‌ها یه جورایی در تناقضه؟
شما از کجا می‌دونی شغل مقتول مدیر سرنخ دروغین نیست؟ شاید حتی با قدرت همزمان سرنخ دروغین باشن جفتشون و رئیس سرنخ‌های دروغین رو مرتبط داده باشه تا گمراهمون کنه.

پوشش کثیف رو چجوری فیک اعلام کردی؟ چون بالذات هیچ منافاتی با بقیه نداره حتی با دست‌نخورده هم منافاتی نداره ممکنه پوشش مقتول کثیف باشه ولی جسدش تکه‌تکه یا ... نشده باشه.

البته اینم اضافه کنم. مدیر ممکنه با هندزفری هم مرتبط باشه. از این هندزفری یک‌گوشیا که مدیرا می‌ذارن :)) ولی هندزفری به قدرت ربط نداره به نظرم. یعنی اگه اونجوری بود سرنخ مدیر رو اول می‌گفت به نظرم نه قدرت.

آخرین ویرایش:
تازه‌وارد
پسندها
21
امتیازها
0
سلام دوسلار و دوشمن لر

من دیگه جواب فیتزگرالد رو نمیدم، اگه مافیا بود جوابشو میدادم ولی اینجا افتاده به کلکل که توی این بازی بی معنیه و به نظرم جواب دادن بهش کار مفیدی نیست.
بقیه اگه سوال و ابهامی در مورد پستام دیدن بپرسن و جواب میدم.

خب یه بررسی کنم.

قدرت و مدیر
از بین ابزار قتل به نظر من به کراوات میتونن مرتبط باشن. از بین مدارک هم به کلید و انگشتر. چیزای دیگه به نظرم‌ به تجمیع این دو سرنخ مرتبط نیستن.
چون این دو رابطه تنگاتنگ داشتن، با هم بررسیشون کردم. وگرنه مدیر خالی میتونه با کارت ملی و پاسپورت هم مرتبط باشه.

اما جسد دست نخورده به نظرم ربطی به مدارک نداره کلا و فقط رد خون رو رد میکنه.
از بین ابزار قتل هم به نظرم کل ردیف جراحت رو رد میکنه و ردیف خفگی رو (احتمالا به جز طناب) تایید میکنه.
یعنی کراوات، دست خالی و بالشت محتمل ترن. (احتمال کمتر برای بالشت)
البته طناب هم کلا رد نمیشه ها. ولی ربطش به دست‌نخوردگی از بالشت هم کمتر به نظرم میرسه.

سرنخ دوست که قبل من هم گفته شد توی این سناریو که فعلا در ذهنم نقش بسته به نظر فیک میاد، از بین مدارک به کابل شارژ، خاکستر سیگار، فندک و هندزفری مرتبطه.

اما پوشش کثیف رو چرا اگه سناریوی قدرت و مدیر و خفگی درست باشه رد کردم؟ چون در صورت خفگی احتمالا پوشش نامرتب میشه ولی اینجا گفته شده کثیفه. کثیف بودن رو به دلیل این که پوشش نامرتب رو رد میکنه رد کردم نه به خاطر تناقضش با بقیه سرنخ ها. لکن چون چیزی قطعی نیست بررسیش میکنیم. به رد خون ربط داره و خاکستر سیگار. حالا اینو بذاریم کنار دست‌نخوردگی جسد، رد خون رد میشه. پس فقط خاگستر سیگار میمونه. اگه مطمئن بودیم سرنخ درستیه خیلی عالی میشد!

شب رو من به هیچی نتونستم ربطش بدم. اما دوستان توانایی های بالا دارن و پنج مورد رو به شب ربط دادن.

خب همین دیگه

حالا کل اینا که چی؟ شاید از این طریق بشه به قاتل رسید.

من تصوری که بر اساس این ها توی ذهنم ایجاد شده رو گفتم:

یه مدیری بوده که شب به خاطر قدرت خفه اش کردن.

حالا دوستش خفه اش کرده؟ شاید. تاثیری توی کل سناریو داره؟ شاید
جسدش کثیف شده؟ شاید
اصلا از کجا معلوم که مدیر و قدرت درسته و هر دو رو رئیس قاتلا برای گمراهی ما نفرستاده؟ هیچ معلوم نیست ولی همه چیو باید بررسی کنیم.

از جدول احتمالات که استفاده میکنم بیشتر به سناریوی فوق میرسم. ممکنه غلط هم باشه. سناریوهای بیشتری هم هست.

مثلا سناریوی دست خالی و اثر انگشت.
چرا؟ چون طرف احتمالا خفه شده و جسدش هم دست نخورده. میشه نتیجه گرفت که با دست خالی خفه اش کردن و اثر انگشتشون مونده.

به نظرم بیایم بازی های کاراگاها رو هم بیشتر در نظر بگیریم این دفعه. چون سرنخ ها قطعی نیست به نظرم کار خوبیه‌.

مثلا کاراگاه اندروز دو تا پست داده که اگه اولیش رو بشه توجیه کرد، دومیش واضحا پرت و پلا گوییِ محض بوده. هر دو تا پستش که چه؟
یا قاتل و همدستاش بیشتر چی کار میکنن؟ به نظرم تلاش میکنن بازیو گمراه کنن، البته اگه بازی کنن!

بقیه هم بیان نظرشون رو بگن که بهتر به نتیجه برسیم.

من احتمالا دیگه امروز پست نمیدم و فقط میخونم. (اگه چیزی برای خوندن باشه البته :)) )

تازه‌وارد
پسندها
21
امتیازها
0
الان که دقت کردم سناریوی دست خالی و اثر انگشت فقط خودمم :))

Accomplice
پسندها
17
امتیازها
0
سلام صبحگاهی :دی

برای شروع امروز اینکه، یکی این بیلاخ معکوس رو از کاراگاه فیترجرالد بگیره لطفا :)) ، این با این تحلیل هایی که می کنه به نظر میاد ناشیه، آخر این انگشت رو تو چش و چال یکی می کنه :)) تقریبا اینو به همه حواله کرد :)) درکَش

نکته دوم اینکه هابسن عزیز، برادرم، جناب نخست وزیر، جناب پادشاه، عزیزم، عمرم، نفسم :)) باباااااااا، اون جرم شناس بدبخت، نمی دونه آلت قتل دقیقا چیه :)) قاتل هم نمیشناسه، در نتیجه دست خالی یا کروات یا هر آلت دیگه ای رو نمی تونه بهش اشاره کنه دادا :)) اون میدونه روش قتل خفگی بوده یا جراحت، که به نظرم با مجموعه نشونه ها به خفگی اشاره کرده :)) حالا یکی باز نیاد بگه ممکنه رییس باشه، بله ممکنه، منظورم اون دو نفره :)) حالا هر کدوم :))

و نکته آخر اندروز، برادر تو مگه از بازی کردن کنار نکشیده بودی ؟ :)) پس‌ بشین کنار بزار از هویتت استفاده کنیم دیگه، تو که بدردت نمی خوره :)) برو همون جرم شناس و شاه شو، هویج باش :))

حالا اگر هنوز می خوای بازی کنی، من میشینم کنار توضیح واضحات نمیدم، تو بیا توضیح واضحات بده عمو ببینه :))

تازه‌وارد
پسندها
21
امتیازها
0
سلام

۱.ماجرای ناو هواپیمابر ما

ما یک ناو هواپیمابر ساختیم ولی هواپیمایی که ببرد را نداشتیم لذا زدیم ناو را غرق کردیم تا خوراک اورکاها بشود.

۲.پیرمرد روستایی گربه وحشی که تمام مرغ هایش را تلف کرده بود به محیط زیست تحویل داد

یک گربه وحشی پس از ورود به قفس مرغ های این روستایی تمام مرغ های داخل قفس که کلا پنج عدد بودند را از پای درآورده و یکی از آنها را خورده اما خودش درون قفس گرفتار شده است.

۳.باید بشود.

تازه‌وارد
پسندها
3
امتیازها
0
گاد گفته امشب سلام نکنی اخراجت می‌کنم. سلام بر تمامی کارآگاه های عزیز و دوست داشتنی. بهتون افتخار میکنم و بابت تلاش های بی وقفه‌تون ممنونم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: God
تازه‌وارد
پسندها
14
امتیازها
0
خدایی مغز من نمی کشه تقریبا مطمئن شدم تو این بازی کوچیک ترین استعداد و مغزی ندارم :))
شما دور پیش فهمیدید من الان :))
راجع به سر نخ های ارائه شده دیشب

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
درودی دوباره بر کاراگاهان عزیز. منظور یوزرهاست چون همه کاراگاه هستش.:دی

اجماع در فاز قبلی نداشتیم؛ این فاز، فاز نهایی هست و حتما اجماع خواهیم داشت با بیشتری رای. آرا اگه مساوی بشه، اجماع رو اونی هست که زودتر تکمیل شده.

3 سر نخ آخر انتخاب شده از ستون‌های شماره سه، چهار و هفت بوده که در جدول به همراه سرنخ‌های قبلی، به‌صورت برجسته و رنگی هستند:

انگیزه قتلسن مقتولرابطه اجتماعیحیوان خانگی مقتولوضعیت جسدزمان قتلچهره مقتولشغل مقتولپوشش مقتول
نفرتکودکخانوادهسگگرمبامدادخنداندانشجوتمیز
عشقنوجواندوستگربهسردصبحوحشت‌زدهبیکارکثیف
قدرتجوانهمکارمرغ عشقپوسیدهظهرمتعجبکارگربهم ریخته
پولبزرگسالغریبهطوطیتکه‌تکهعصردردکشیدهکارمندعجیب
حسادتمیان‌سالمعشوقهمسترشکستهغروبناراحتمدیرشیک
عدالتسالمندرئیسندارددست‌نخوردهشببی‌احساسبازنشستهبرهنه

فاز سوم و پایانی را شروع بفرمایید که حدود 56 ساعت هست.

زمان اتمام فاز: چهارشنبه 8 صبح

سه‌شنبه شب خونه نیستم و دسترسی درستی به نت ندارم.

محدودیت پست: روز اول که دوشنبه هست، حداکثر 3 پست دارید. روز دوم سه‌شنبه، تعداد آزاد. بامداد چهارشنبه فقط یک پست شامل رای (اگه قبلش رای ندادید یا این‌که قصد تغییر رای دارید). قبل از بامداد چهارشنبه باید جمع‌بندی کنید در واقع. بعدش بحث نبینم اصلا. فقط رای. غیر این باشه پاک می‌کنم.

جدول بازیکنان و وسایل دراختیار هر کدام از آن‌ها:​

Dt. Fitzgeraldکاراگاه فیتزجرالدچاقوی جیبیطنابکارت ملیکلیدگوشوارهرد خون
Dt. Carlisleکاراگاه کارلایلچاقوی جیبیکراواتگواهینامهکابل شارژرانگشترخاکستر سیگار
Dt. Hobsonکاراگاه هابسونچاقوی جیبیدست خالیدفترچه بیمههندزفریدکمهاثر انگشت
Dt. Spencerکاراگاه اسپنسرقمهطنابپاسپورتکلیددکمهبوی عطر
Dt. Andrewsکاراگاه اندروزقمهکراواتکارت ملیفندکگوشوارهاثر انگشت
Dt. Martinsکاراگاه مارتینزقمهبالشتدفترچه بیمهکابل شارژردستبندخاکستر سیگار
Dt. Harrisonکاراگاه هریسوندشنهطنابگواهینامههندزفریانگشتربوی عطر
Dt. Brooksکاراگاه بروکسدشنهدست خالیپاسپورتفندکدکمهرد خون
Dt. Petersکاراگاه پیترزدشنهبالشتدفترچه بیمهکلیددستبنداثر انگشت
Dt. Burnhamکاراگاه برنهامتیغکراواتگواهینامهفندکانگشتررد خون
Dt. Nevilleکاراگاه نویلتیغدست خالیپاسپورتکابل شارژرگوشوارهخاکستر سیگار
Dt. Cooperکاراگاه کوپرتیغبالشتکارت ملیهندزفریدستبندبوی عطر

یه چیزایی هم با تاکید و دقت گفته شده در قوانین. منتهی ترجیح می‌دم چون فاز نهایی هست خلاصه بگم چون پایه‌های بازی رو ایناست:

جرم‌شناس، مدرک را دقیقا می‌داند ولی هیچ اطلاعی از آلت قتل ندارد و فقط نوع مرگ (خفگی یا جراحت) را می‌داند. وی همچنین از عقل و هوش کافی برخوردار است و به چیزی که می‌داند، سرنخ می‌دهد نه به چیزی که نمی‌داند.
جرم‌شناس نمی‌داند چه مدرک یا آلت قتلی جلوی چه اسمی قرار دارد و فقط لیست مدارک و آلات قتل را دیده است.
جرم‌شناس فقط ستونی را که رئیس از آن سرنخ گمراه کننده انتخاب کرده، می‌داند و عین کلمه را نمی‌داند.
جرم‌شناس در روز سوم یک سر نخ را از ستون تکراری انتخاب کرده است. رئیس چنین قابلیتی ندارد و رئیس همواره بعد از جرم‌شناس، سرنخ‌ خود را انتخاب می‌کند.

ضمنا، پرونده قتل دارید حل می‌کنید. ادوار قبلُ فراموش کنید. کار سخت هست و پیچیده.

موفق باشید. چهارشنبه صبح نتایج اعلام خواهد شد و تا شبش فرصت حدس هست اگه نیاز شد.

کاراگاه‌ها هم تا سه‌شنبه ساعت 23:59 حدس‌شون در رابطه با دو همدست قاتل رو در تلگرام برام بفرستن. ویرایش بشه قبول نیست. دیرتر بشه هم قبول نیست. از الآن هم وقت دارید. نذارید ثانیه آخر بگید نت قطع شد و فیلتر نداشتم و یادم رفت و ... .

آخرین ویرایش:
تازه‌وارد
پسندها
11
امتیازها
0
به سر نخ ها نگاه میکنم و به این فکر میکنم که رئیس با چه سرنخی چه مدرکی رو میتونه مخفی کنه و به نظرم کثیف برای گم کردن رد بوی عطر جوابه، حالا میرم بقیه رم میبینم ببینم به چه چیزی میرسم.

ولی از اون ور فکر میکنم که ج.ش چی رو میخواسته با کثیف برسونه به نتیجه ای نمیرسم، اما از اونور اگر مدرک اصلی بوی عطر میبود ج.ش نمیتونست یک شیک بزاره توی سرنخ هاش؟

تازه‌وارد
پسندها
6
امتیازها
0
خب به عنوان همدست قاتل میخوام به رئیس، قاتل و اون یکی همدست خیانت کنم و یکم اطلاعات بدم.

سرنخ هایی که رئیس انتخاب کرده اینهاست: دوست، کثیف، طوطی

پس جرم‌شناس اینها رو انتخاب کرده:
قدرت، دست نخورده، مدیر، شب، رئیس، ناراحت

از دست نخورده میشه به فهمید علت قتل خفگی بوده.

از ۵ تای دیگه نمیدونم چه نتیجه ای میشه گرفت جز اینکه از ستون زیورالات بوده.

در حال حاضر شانس بردنمون (تیم قاتل ها) بالای ۹۰٪ هست. الان واقعا چطوری میشه فهمید قاتل کیه! شاهد هم خودش رو تابلو کنه که میکشنش. تازه یه شاهد دیگه هم داریم که اشتباهی میخواد به قربانی رای بده. همچنان بازی بالانس نیست، حالا از اونور بوم افتادیم.

خلاصه که امیدی نیست. گودلاک :))

Accomplice
پسندها
17
امتیازها
0
خب به عنوان همدست قاتل میخوام به رئیس، قاتل و اون یکی همدست خیانت کنم و یکم اطلاعات بدم.

در حال حاضر شانس بردنمون (تیم قاتل ها) بالای ۹۰٪ هست. الان واقعا چطوری میشه فهمید قاتل کیه! شاهد هم خودش رو تابلو کنه که میکشنش. تازه یه شاهد دیگه هم داریم که اشتباهی میخواد به قربانی رای بده. همچنان بازی بالانس نیست، حالا از اونور بوم افتادیم.

سلام.

سید جان اینقدر ادا شاهدرو در نیار ما تورو به عنوان شاهد انتخاب نمی کنیم. ما تقریبا شاهدمون رو پیدا کردیم. عادی بازی کن بلکه نتیجه گرفتی :))

پی نوشت: متاسفانه تصادف کردم گرفتار شدم. اگر برسم جدولمو درست میکنم بلکه به بازی کمک شه. نشدم فردا رو تحلیل ذهنیم رای میدم :دی با توجه به سطح فعالیت ارواح تا الانم زیاد کمک کردم. البته با سید هم عقیده ام، تقریبا جواب در اومده، نفرش مونده پیدا شه. اونم دیگه شانس ۳۳ درصده رسما با این حجم فعالیتتون :دی شد بازی شاه :))

تازه‌وارد
پسندها
21
امتیازها
0
۱.تهرانی‌ها فردا شگفت‌زده می‌شوند؛ کولرها را روشن کنید!

۲.به گزارش بی‌بی‌سی، منچستر یونایتد در چهارچوب هفته سی‌وپنجم لیگ برتر انگلیس مقابل وست‌هم با نتیجه 1-0 شکست خورد تا کماکان در رده چهارم جدول باقی بماند. عامل اصلی شکست شاگردان تن‌هاخ در این بازی کسی نبود جز داوید دخیا که با واکنش بسیار ضعیف و مبتدی خود روی شوت آرام بن‌رحما، باعث باخت بدموقع تیمش شد.

داوید دخیا اکنون با این اشتباه مرگبار، در کنار هوگو لوریس، دروازه‌بان تاتنهام، به آمار بیشترین اشتباه منجر به گل در میان بازیکنان لیگ برتری در تمامی رقابت‌های این فصل رسید؛ داوید دخیا از ابتدای فصل تا کنون، 4 اشتباه مسلم منجر به گل تیم رقیب داشته و از این حیث در کنار لوریس رکورددار این فصل است.

۳.دولت (البته دولت ما نیست) با افزایش 25 درصدی قیمت شیرخام موافقت کرده است که به نظر می‌رسد باید در انتظار افزایش قیمت 30 تا 35 درصدی لبنیات در آینده نزدیک بود.

۴.جادوگران آفریقایی طلسم را باطل کردند؛ گواردیولا حالا می‌تواند قهرمان شود

دیمیتری سلوک، مدیربرنامه‌های پیشین یحیی توره هافبک پیشین منچسترسیتی که روابط خوبی با پپ گواردیولا نداشت، قبلا گفته بود جادوی سیاهِ شمن‌ها عامل اصلی ناکام ماندن گواردیولا از قهرمانی در اروپا است.

۵.زلزله در شوسف خراسان جنوبی
بزرگی : ۳.۰
عمق : ۸ کیلومتر
زمان : ۱۴۰۲-۰۲-۱۸ ۲۳:۳۳:۲۰.۷

همیشه موفق باشید.

تازه‌وارد
پسندها
21
امتیازها
0
پایبندی به دمکراسی بسیار سخت بود و تصمیم گرفتیم بار دیگر سلطان شویم و به جای مصدق السلطنه تبدیل شدیم به کسی که لقب مصدق السلطنه را عطا کرد. سلطانی هستیم بی آزار و بیمار.

در مورد بازی هم باید عرض کنم که از همه رعیت ها میخواهیم که برای شادی دل ما این قاتل را پیدا کنید.

با این رعیت موافقیم.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
رای امروز فراموش نشه. روز آخر هست.
براساس سرنخ‌ها و بازی افراد، شانسی هم شده رای بدید امشب. زشته. این‌قدر هم سخت نیست.:))

تازه‌وارد
پسندها
11
امتیازها
0
رای: کوپر-بالشت-بوی عطر

تازه‌وارد
پسندها
6
امتیازها
0
داداش مگه خودت نگفتی اگه «بوی عطر» مدرک بود جرم‌شناس راحت میتونست «شیک» رو در سرنخ هاش بذاره؟

تازه‌وارد
پسندها
11
امتیازها
0
داداش مگه خودت نگفتی اگه «بوی عطر» مدرک بود جرم‌شناس راحت میتونست «شیک» رو در سرنخ هاش بذاره؟
یعنی به نظر تو رئیس صرفا کثیف رو بخاطر پرت بودنش انتخاب کرده(مثل طوطی) و ربطی به بوی عطر نداره؟ دلیل اینکه بوی عطر و انتخاب کردم این بود که شیک بودن،به بوی عطر ،ربط کمتری میتونه داشته باشه، نسبت به کثیف بودن به "عدم وجود بوی عطر".

تازه‌وارد
پسندها
2
امتیازها
0
من از روز اول قدرت و دست نخورده رو از جرم شناس دارم که باهاشون به پاسپورت و خفگی میرسم. از روز دوم شب و مدیر رو دارم. مدیر رو در ادامه قدرت میزارم و از شب به فندک یا گوشواره (دلیل منطقی ای هم براش ندارم صرفا جز این چیزی به ذهنم نرسید). از روز سوم هم رئیس و ناراحت رو دارم و باهاشون به چیز خاصی نمیرسم :gigglesmile: در راستای همون مدیر و قدرت میگیرمشون.
در نهایت رای: نویل - دست خالی - پاسپورت

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین