برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سیزدهم مافیا | در اعماق تاریکی

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
فری :)):)):))

- - - Updated - - -

عرفان قبول کن پست‌ها رو نمی‌خونی. مقاومت نکن.

- - - Updated - - -

اقا وایسید منم بهتون برسم عه.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
صدرا
ببخشید عزیزم من بیمارستانت یادم نبود اصلا. جدا قصدی نداشتم.

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
رامتين

احتمال ٦٠ درصدي ب ستون بودن من دادي بيا خدا وكيلي از بالا نگاه كنيم به مسعله ، اين پست خطاب به همه هست نه رامتين فقط

تو اول اين فاز اومدي در جواب ترسا كه گفته بود عرفان همه چيزو ول كرده داره در مورد فرقه و ستون حرف ميزنه، گفتي اره عجيبه و احتمالا نخه! يبار ديگه من بايد توضيح بدم شايد اون پست توضيحم ب ترسا خونده نشده ب علت طولاني بودن:

امين از فازاي اول به من در يه مورد گير داده كه چرا يه بيگناه بايد جذب ستون توسط مافيا يا فرقه براش مهم باشه و در موردش تحليل كنه.

خب جواب من اين بود كه چرا مهم نباشه اگه مافيا جذب كنه +١ ميشن ولي اگه فرقه جذب كنه جزو يكي از جذباش هست چيز اضافه تري نيست . اگر گاد ميگفت مثلا فرقه ميتونه علاوه بر جذب يه حدس ستون هم بزنه اونوقت ميشد يه چيز اضافه، من ميگفتم اره فرقي نداره كي جذب كنه و حرف امين درسته. ولي وقتي اينطور نيست براي يه بيگناه چرا مهم نباشه كه بيگناه توسط مايا جذب شه يا فرقه ، بيگناه متمايله ب جذب نشدن ستون توسط مافيا! اين از اين

بعد امين دوباره كه پرسيد اين سوالو من رفتم نقشارو خوندم با دقت ديدم اصلا جذب ستون براي فرقه جايزه كه نداره تله هم هست و اگه استاد حذبش كنه ميميره! ديگه تو اين حالت يه چيز مضاف بر تحليل و ديدگاه ارليم بود و خيلي مهمتر شد كه مافيا ستونو جذب كنه برا بيگناه بهتره يا فرقه جذب كنه! من اين رو هم مطرح كردم و گفتم صادقانه كه اين موردو الان ديدم ، نه به اين معني كه اول كه اين حرفو زده بودم دليلي نداشتم، دليلمو گفته بودم اينم اضافه و تاكيدش شد. امين ولي ميگه نه تو دليل تراشي كردي وگرنه اول بايد ميگفتي اين دليلو و بعد اينكه من پرسيدم دليل پيدا كردي ، بابا خب مگه نه اينكه تو يه تحليلي ميكني بعد دليلشو منطق پشتشو ازت بپرسن بعد ميگي ب فلان دليل؟ خب من چه كار اشتباهي كردم؟

بحث كلش اين بود كسايي كه ميخان بدونن چيه قضيه.... اين بحث كشيد تا دفزعيه من كه به دليل اين اتهامات داخل دفاع بودم و حس بقيه رو ب من منفي كرده بود و هم رايم ب عارش ك توضيحشو داده بودم. خب من تو دفاعم در مورد اتهامي كه زدن بهم توضيح بايد بدم ديگه غير اين چيكار كنم؟ عدل از شانس اين اتهام و توضيحم توش جذب و ستون و فلان داشت ، ايا اين يني من نخ دادم، فلسفه نخ خب به اينه كه تابلو نباشه و لا به لاي پستا باشه و تو چشم نباشه و ثانيا در جايي كه نياز به اون جمله نيست استفاده شده باشه ، برا من هيچكدوم اين فاكتورا نبود. نميدونم چطور ميگين اين نخ بوده.

يه جمله هم از خود گفته ترسا استفاده كنم كه به من ميگه تو دفاع نخ دادي ، يا توي پست اول بازيت ... گفته بودي كه بدترين جا برا نخ دادن پست اوله كه همه صد بار بعدا برميگردن ميخوننش . درسته؟ خب من هر چقدم بازيكن ٧٥ صدمي باشم اين ريسكو ميكنم كه تو پست اولم با حدا گذاشتن ستون نخ بدم؟ اونم با وجود بازيكنايي مثل پويا مهدي امين چاوش و بقيه ؟

بخاطر همينم هست كه نخ كلفت ترسا باز هم برام انچنان بولد نيست و احتمالش كمتره خصوصا با اين پست اخير در مورد نخ ها .

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
ترسا و ممدامين

باشه شما اومدين كه منو عصباني كنين ، ادامه بدين

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
محمد امین

رامتین
پاراگرا# اولت اصلا شبیه کسی که بیگناهه و دنبال حقیقته نیست. شبیه کسیه که هدفش و انتخاب کرده. اگر بیگناهی باید یه درصد هم که شده احتمال بیگناهی من رو بدی. مثل من که چند بار تو بحثامون به تو این فرصت رو دادم.
راجع به گزینه اعدام، اصلا از کلمات خوبی استفاده نکردی. گفتی پای ثابت دفاعیه بودم راجع به نزدیکیم به دفاعیه تو فاز یک این بود که به خاطر یه سری مشکلات نبودم. ۸۰ درصد ایرادات مهدی هم به همینه. که من نبودم. حالا که مشکلات رو رد کردم و اومدم برای تو منفی شدم که چرا دارم تلاش می کنم برای بازی؟
ایرادات دیگه مهدی هم جفتش رو توضیح دادم اما تو اونارو مشخصا نخوندی. خلاصه مب گم. آرش جواب من رو خوب داد و من تصمیم گرفتم این مسئله رو گوشه ذهنم بذارم و بکنمش مزید بر علت نه علت اصلی. بازی آرش هم منطقش باهام می خوند. دومین مسئله هم این بود که چرا عرفان و امین که بهشون حس مثبت داشتم برام منفی شدن. بخاطر تحلیل رای مشخصه.
سوتی نسبیت قابل تامل بود خیلی حس بدی داد. سوتی نسبی یعنی چی اصلا؟ موضعت رو مشخص کن سر این قضیه دیگه. سوتی "نسبی" یعنی می خوای این رو برای رای دادن بهونه کنی اما نمی خوای نسبت بهش مسئول باشی.
در ضمن محمدرضا خیلی شبیه قربانی ای که می خواد تو این دو فازی که وقت داره اعدام شه بازی می کنه. اگه اولویت اول بذاریش در کنار اینکه فاز قبل می خواستی فرقه اعدام کنی می ذارم. مشکوک به فرقه می شی. رای از نظر من تو این دو فاز باید بین عرفان و امین و با ارفاق ترسا باشه. هر کس خارج از این افراد بخواد رای بده برای من مشکوک به فرقه می شه.

پاراگراف اول بیشتر جنبه فان داشت :دی این که روند بازیت از اول شبیه گناهکارا بود یه چیزیه که فکر کنم خودتم قبول داری؟ قبول داری همچین شخصی هیچ وقت کامل تبرئه نمیشه؟
در مورد این که میگی جواب دادی هم جوابات قابل قبول نبود در مقابل اون استدلال های محکم مهدی، ولی این که میگی گفتم سوتی نسبی، همه چی توی مافیا نسبیه جز برای وکیل که گناهکارا رو میشناسه، حتی احتمال گناهکاری خودت هم نسبیه :دی
محمدرضا چرا شبیه قربانی بازی میکنه؟ میشه توضیح بدی؟ میخواستم فرقه اعدام کنم پس مشکوک به فرقه شدم؟ :l از اون گیرهای محمدرضایی بود این حرفت :)) صد بار گفتم چرا فاز قبل اولویتم فرقه بود، چون مافیا تضعیف شده بود و فرقه خطر اصلی بود، ولی الان خطرشون در یه حده.

رامتین من رای که هیچ، حتی جریان بازیم هم به گناهکار نمیخوره، میشه میزان درصدات رو تحلیل کنی که بدونم چه مقدار حس روی درصدات تاثیر داشته ؟
صدرا جان اولا امیدوارم حالت بهتر باشه، ثانیا مشکل اینجاس که ما هیچی از فرقه نمیدونیم! برا همین جریان بازیت به مافیا نمیخوره، صحیحه، ولی این که به فرقه نمیخوره رو نمیتونم قبول کنم. حس هم تأثیر داشته، مقدارش رو بخوام بگم، نه کم نه زیاد. یه حالت متوسط

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
از اونجایی که من کم کم دارم مشکوک میشم به اینکه تقریباً از نظر همه محمدامین مافیاست، چند تا مسئله رو مهم میدونم که بگم:

- داده ی مهم من و شما از مافیا بودن احتمالی محمدامین این دو مسئله است:

1. اولویت آراء در فازی که آرش اعدام شد
2. مسئله منشن کردم خیاط (که از نظر من دلیل قطعی و محکمی نیست هنوز).

اگر غیر از این دو مورد هم هست به من یادآوری کنید. اگر فقط این دو مورد بود، چرا الان محمدامین اولویت بالاتری براتون داره نسبت به امین و عرفان؟
عرفان، محمدامین، امین الان موضع شما نسبت به همدیگه چی هست داخل بازی؟

ضمناً خواهشاً احساسی بازی نکنید چون الان اگر اشتباه بیگناه از بازی بره بیرون دیگه جبران پذیر نیست. من سعی میکنم سریع خودم رو برسونم و در حد محدودیت کلمه ای که دارم نظراتم رو خیلی واضح بگم از تحلیل هام. خواهش میکنم تو این فاصله اگر کسی سوالاتم رو جواب نداده و اینجاست جواب بده برام مهم بود. خیلی کوتاه بودند و فکر نکنم وقتی ازتون بگیره واقعاً.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
رامتین
جواب هام قانع کننده نبود دلیل باید پشتش باشه. چرا قانع کننده نبود؟
راجع به فرقه هم عزیزم یادت رفته فرقه نیاز به اعدام داره اگه بیشتر از دو تا جذب کرده باشه یا خودت رو داری به اون راه می زنی؟ محمدرضا چون یهو اومده وسط داره با اتهامات ضعیف بقیه رو زیر سوال می بره و بیشتر هم راجع به فرقه اس این اتهاماتش. مشخصا می خواد اعدام شه. پس احتمالا فرقه اس. نباید این دو فاز اعدام شه.
عرفان
چی می گی؟ :))
محمدحسین
ممنون از دقتت. برام خیلی پوینت مثبتی بود. کسی به پست ۶۲۱ هم عمدا یا سهوا دقت نکرد. من به جفتشون شک مافیایی و حتی وکیل بودن دارم. دلیل اصلیش هم رای ئه. اما این دو تا چون می دونن به دلیل رای جلو برن، بعد از اعدام من خودشون گیر میوفتن. برای من دنبال بهونه گشتن و اصلا حرف رای رو نمی زنن. پست ۶۲۱ من رو حتما بخون.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
ترسا

با توجه به درصدی که برای ستون پنجم بودن من گرفتی، لطفا سوالاتی که تو پست 614 از عرفان پرسیدم رو جواب بده.

و یک نکته، ستون پنجم قابلیت مخی شدن و جذب نشدن هم داره. با توجه به این اگه من ستون پنجم بودم، چه قدر احتمال میدی که دلم می‌خواسته تو فاز قبلی جذب گروه‌های گناهکاری بشم و خودم رو مخفی نکنم؟ به نظرت نمی‌دونستم اگه جذب موفق صورت بگیره، خودم جزو اولین مضنون‌ها هستم؟

در مورد سوالات توی پست 614، من توی اون پست اصلیم که در مورد بحث تو و عرفان بود، تقریبا جواب دادم، این احتمال وجود داره که مافیا بعد چند روز تیری در تاریکی انداخته باشه و اون قضیه رو همچنان در نظر داشته باشه و یهو در فاز شب قبل امتحانش کرده باشه.
پاراگراف دوم هم از اون پستاس که من اگه فلان بودم، فلان کارو نمیکردم، یا فلان کارو میکردم. و قابل استناد قطعی نیست. هر چند ممکنه درست باشه.

عرفان

اولا عصبی نشو قارداش، فقط بازیه.

احتمال ٦٠ درصدي ب ستون بودن من دادي بيا خدا وكيلي از بالا نگاه كنيم به مسعله ، اين پست خطاب به همه هست نه رامتين فقط

تو اول اين فاز اومدي در جواب ترسا كه گفته بود عرفان همه چيزو ول كرده داره در مورد فرقه و ستون حرف ميزنه، گفتي اره عجيبه و احتمالا نخه! يبار ديگه من بايد توضيح بدم شايد اون پست توضيحم ب ترسا خونده نشده ب علت طولاني بودن:

امين از فازاي اول به من در يه مورد گير داده كه چرا يه بيگناه بايد جذب ستون توسط مافيا يا فرقه براش مهم باشه و در موردش تحليل كنه.

خب جواب من اين بود كه چرا مهم نباشه اگه مافيا جذب كنه +١ ميشن ولي اگه فرقه جذب كنه جزو يكي از جذباش هست چيز اضافه تري نيست . اگر گاد ميگفت مثلا فرقه ميتونه علاوه بر جذب يه حدس ستون هم بزنه اونوقت ميشد يه چيز اضافه، من ميگفتم اره فرقي نداره كي جذب كنه و حرف امين درسته. ولي وقتي اينطور نيست براي يه بيگناه چرا مهم نباشه كه بيگناه توسط مايا جذب شه يا فرقه ، بيگناه متمايله ب جذب نشدن ستون توسط مافيا! اين از اين

بعد امين دوباره كه پرسيد اين سوالو من رفتم نقشارو خوندم با دقت ديدم اصلا جذب ستون براي فرقه جايزه كه نداره تله هم هست و اگه استاد حذبش كنه ميميره! ديگه تو اين حالت يه چيز مضاف بر تحليل و ديدگاه ارليم بود و خيلي مهمتر شد كه مافيا ستونو جذب كنه برا بيگناه بهتره يا فرقه جذب كنه! من اين رو هم مطرح كردم و گفتم صادقانه كه اين موردو الان ديدم ، نه به اين معني كه اول كه اين حرفو زده بودم دليلي نداشتم، دليلمو گفته بودم اينم اضافه و تاكيدش شد. امين ولي ميگه نه تو دليل تراشي كردي وگرنه اول بايد ميگفتي اين دليلو و بعد اينكه من پرسيدم دليل پيدا كردي ، بابا خب مگه نه اينكه تو يه تحليلي ميكني بعد دليلشو منطق پشتشو ازت بپرسن بعد ميگي ب فلان دليل؟ خب من چه كار اشتباهي كردم؟

بحث كلش اين بود كسايي كه ميخان بدونن چيه قضيه.... اين بحث كشيد تا دفزعيه من كه به دليل اين اتهامات داخل دفاع بودم و حس بقيه رو ب من منفي كرده بود و هم رايم ب عارش ك توضيحشو داده بودم. خب من تو دفاعم در مورد اتهامي كه زدن بهم توضيح بايد بدم ديگه غير اين چيكار كنم؟ عدل از شانس اين اتهام و توضيحم توش جذب و ستون و فلان داشت ، ايا اين يني من نخ دادم، فلسفه نخ خب به اينه كه تابلو نباشه و لا به لاي پستا باشه و تو چشم نباشه و ثانيا در جايي كه نياز به اون جمله نيست استفاده شده باشه ، برا من هيچكدوم اين فاكتورا نبود. نميدونم چطور ميگين اين نخ بوده.

يه جمله هم از خود گفته ترسا استفاده كنم كه به من ميگه تو دفاع نخ دادي ، يا توي پست اول بازيت ... گفته بودي كه بدترين جا برا نخ دادن پست اوله كه همه صد بار بعدا برميگردن ميخوننش . درسته؟ خب من هر چقدم بازيكن ٧٥ صدمي باشم اين ريسكو ميكنم كه تو پست اولم با حدا گذاشتن ستون نخ بدم؟ اونم با وجود بازيكنايي مثل پويا مهدي امين چاوش و بقيه ؟

بخاطر همينم هست كه نخ كلفت ترسا باز هم برام انچنان بولد نيست و احتمالش كمتره خصوصا با اين پست اخير در مورد نخ ها .

ببین عرفان من همون اول در جواب ترسا گفتم که آره این حرفت در ادامه بحثت با امین بوده و برای همین هم نظر ترسا رو صد در صدی قبول نکردم، اگه غیر این بود که شکی در ستون پنجم بودنت نبود.
مشکل اینه که شما (هم خودت هم ترسا هم یاسین) بنا رو بر این گذاشتین که نخ نباید انقدر تابلو باشه و این منطقی نیست، این در شرایط عادی درسته. ولی فاز شب قبل، شرایط عادی نبود، یه ستون اعدام شده بود آقا و مافیا هم قاعدتا از ستون دوم با خبر نبود. بنا بر این از نظر من بر خلاف نظر بعضی از دوستان، اتفاقا نخی که ستون پنجم به مافیا داده و باعث جذبش شده، نخ تابلویی بوده.

- - - Updated - - -

من خیلی فعالیت کردم، میرم برای شمارش تا ببینم چقدر دیگه میتونم فعالیت کنم.

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
در خصوص بحث محمدرضا و رامتین، من چیزی که به ذهنم رسید خارج از موضوع اصلی بحث، جوی بود که بر فضا حاکم شد. الان مناسب‌ترین زمان واسه گناهکاران برای ایجاد تشویش و به جون هم انداختن همه در فاز روزه. یعنی یه طور هر دمبیلی همه با هم درگیر بشن. به نظرم الان هم داره همین اتفاق میفته. :دی

محمدحسین
اگه به همون پست 512 نگاه کنی؛ من چهار مورد برای مافیا بودن محمدامین نوشتم از دیدگاه خودم. البته اگه قرار بود اون مست رو الان بدم حتما یک مورد پنجمی هم ذکر می‌کردم تحت عنوان مرض که این فاز داره از سر و روش می‌ریزه. :))

محمدامین
اول بگو استدلالت برای وکیل بودن من چیه.

عرفان
داشتم باهات شوخی می‌کردم. :دی معلوم بود. (البته تو ذهنم ایمان دارم که واقعا پست‌ها رو نمی‌خونی.:)))
پستت در مورد نخ یاسین و فری رو خیلی قبول ندارم. اگه ستون پنجم اعدام نشده بود یک چیزی ولی الان همچین نخ‌های ریز و تو دیواری خیلی به درد بخور نیست و احتمال گرفته شدنشون هم واقعا کمه. از پستت البته حس مرض نگرفتم. حتی یکمی احساس کردم واقعا ستون نیستی و صادقانه دنبال ستون گشتی. یکمی گیجم کردی در مورد خودت.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
یاسین

از اونور اشتباه شد، از اینور شاید درست در بیاد
محمد حسین جان دیدی که منطق اشتباه در اومد پس لزوما هر منطقی درست نیست ، اون محد حسین بی‌گناهی که من میشناسم خیلی باهاش فاصله داری متاسفانه

یاسین جان من 3 تا سوال کوتاه ازت پرسیده بودم جواب ندادی، بعد الان میای میگی محمدحسین بیگناهی که من میشناسم نیست؟
ضمناً اول فاز که گفتی مهدی رو با نقش حدس زده بودی و بنظرت بیگناه بود و حیف شد، حالا چطوریه که فردای خروج مهدی من که ذهنم باهاش منطبق بوده شبیه بیگناه نبودم برات؟ خیلی عجیب بود صحبتات واقعاً.

فری

به ترتیب: ممل، عرفان، امین. البته به امین حس منفی ندارم، صرفا بخاطر امین بودنش ذهنمو نمیتونم ببندم بهش، اما در مورد عرفان همین نکاتی که امین ازش گرفته بود بنظرم قابل توجه بود، چون امین معمولا این چیزا رو خوب تشخیص میده، من در ابتدا که مهسا ستون درومد فکر کردم امین اشتباه کرده اما وقتی دیدم ستون جذب شده، باز شکم به عرفان بیشتر شد، البته پست های عرفان و خودم باید بیشتر بخونم. اما ممل که از همون ابتدای شروع کردن صحبت با من بخاطر نوع سوال پرسیدنش اثراتی از مرض و انحراف و دیدم و هی تقویتم میشه اگر درباره این ها بخصوص امین و عرفان پست بخصوصی مدنظرت هست که میتونه به تصمیم گیریم کمکی کنه ممنون میشم ارجاع بدی، یا اینکه یه پست جامع تر درباره همه بازیکنا بدی اگر وقت داری. مواضع خودتو نمیدونم، گزینه هات کیان؟

ممنون فری جان.
من خودم رو میرسونم در ادامه حتماً یه پست میدم. فقط یه مقداری الان برام مشکوک شده که همه معتقدند محمدامین قطعاً مافیاست. در ادامه نظراتم رو حتماً میگم.

محمدامین

۱. من هر سری مافیا می شه تولد و مهمونی و اینا دعوت می شم فردا هم تولد دعوتم و خوشحالم که فازا اینطوری تغییر کرد چون فردا قرار بود آخر فاز باشه و من باید وسط تولد دوباره پست می دادم (اگه بودم)‌ . چون هی با گوشی میام می رم با لپتاپ میام. بعضی اوقات با گوشی تو jaxon می رفت بعد یه بارم که لایک کردم پست پویا رو باهاش اون سری بخاطر این بود که اولین بار با گوشی اومده بودم و نمی دونستم تو jaxon ئه.
۲- اولا که دلیلش اینه که دوست خوب منه. این حرکت قشنگ رو با اتهامات توی بازی خراب نکن اما راجع به اینکه فکر می کرد قربانیم من نظری ندارم. از بازیم به دلیل نبودنم و تمرکز نداشتنم این برداشت رو کرده بود. بعید می دونم اگه هنوز تو بازی بود این نظر رو داشت.
۳- ببین فاز قبلی با خودم گفتم رضا با این بازیش بیگناه نیست هر چی هست. و اتفاقا به فرقه هم فکر کردم. اما با خودم گفتم چون این مدل بازی برای اعدام شدن به قول مهدی پشیزی ارزش نداره، رضا این بازی رو از عمد انجام نمی ده. متوجهی چی می گم؟ یعنی چون اینجوری احتمال اعدام شدنش بالاست، اگه نقشش جوری باشه که باید اعدام شه، اینجوری بازی نمی کنه چون هیچ ارزشی نداره و احتمالا بهش حال هم نمی ده.

ممنون بابت جواب.
خب الان دقیقاً جه فکری در مورد رضا داری؟ بنظرت گناهکار اینقدر بیخیال بازی میکنه؟ یعنی کسی نیست توی گروهشون بهش بگه برو پست بده؟

ترسا

سلام جناب اتمی عزیز. اعلام کرده بودم‌ها. در پست 512 جزو گزینه‌های مشکوک به مافیا بودن قرارش دادم. و درکل هم در طول بازی این احساس که امین اون اهمیت بیگناهانه به بازی رو نمیده؛ داشتم. ولی تمام انرژیم صرف بحث کردن با ارش و صدرا و چیزهای دیگه می‌شد واقعا، و هم اینکه با خوندن اولیه‌ی پست‌های امین هم نکته‌ای مشکوکی نمی‌دیدم. صرفا در حد حس بود که با اولویت آخرش به آرش شکم قوی‌تر شد و مطرحش کردم. در مورد اینکه چرا بهش اولویت آخر رو دادم هم بالا در جواب محمدامین گفتم، به اون رجوع کن. اگه هنوز هم سوالی بود در خدمتم.

ممنونم ترسا.

رامتین

خیلی نمیبینی یعنی چی؟ یعنی کمی میبینی؟ یا کلا نمیبینی؟ اگه کلا نمیبینی که باید بگی مغایرتی نمیبینم و این خیلی اضافه است.
محمدرضا به نظر من سبک بازیش به قربانی نمیخوره، البته فرقه ی احتمالی زدن این ریسک رو قطعا داره. و اگه چنین چیزی بود خب نظرم این میشد که اشتباه بزرگی کردیم ولی به نظرم احتمال قربانی بودنش زیاد نیست.

رامتین ممنون بابت جواب.
اون خیلی هم واقعاً چیز خاصی نبود نمیدونم چرا برات عجیب بوده. منظورم این بود که نشونه مثبتیه.

صدرا

محمدحسینِ تقریبا عزیز که نقشت هرچیزی می‌تونه باشه دلیل رای من مشخصه و سوالی که پرسیدی اصلا در حد لول بازیت نیست و مضحک هست، چون بنظرم یک بازیکن میدلول هم رای پرت رو تشخیص میده، واقعا علت این سوالت چی بود ؟ زمینه سازی برای رای دادن به یک نفر ؟

صدرا جان این چه واکنشی بود؟ :29:
یه سوال پرسیدم فقط. میشه بگی وقتی هیچ توضیحی ندادی من از کجا باید میفهمیدم رای پرت بود؟

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
رامتین
جواب هام قانع کننده نبود دلیل باید پشتش باشه. چرا قانع کننده نبود؟
راجع به فرقه هم عزیزم یادت رفته فرقه نیاز به اعدام داره اگه بیشتر از دو تا جذب کرده باشه یا خودت رو داری به اون راه می زنی؟ محمدرضا چون یهو اومده وسط داره با اتهامات ضعیف بقیه رو زیر سوال می بره و بیشتر هم راجع به فرقه اس این اتهاماتش. مشخصا می خواد اعدام شه. پس احتمالا فرقه اس. نباید این دو فاز اعدام شه.
عرفان
چی می گی؟ :))
محمدحسین
ممنون از دقتت. برام خیلی پوینت مثبتی بود. کسی به پست ۶۲۱ هم عمدا یا سهوا دقت نکرد. من به جفتشون شک مافیایی و حتی وکیل بودن دارم. دلیل اصلیش هم رای ئه. اما این دو تا چون می دونن به دلیل رای جلو برن، بعد از اعدام من خودشون گیر میوفتن. برای من دنبال بهونه گشتن و اصلا حرف رای رو نمی زنن. پست ۶۲۱ من رو حتما بخون.

من اگر اکثریت به فرقه بودن محمد رضا نظر داشته باشیم، مشکلی با اعدام نشدنش تا سرعتی ندارم، اما سابقه محمدرضا بهم میگه یک نقش و انقدر تابلو بازی نمیکنه، یعنی انقدر هوش داره که از طرق دیگه ای نقششو اجرا کنه، یکم این واضح بودنش برای همه آزارم میده. شایدم بخاطر ذات بازیشه(سایه بودن و نیومدن) که تابلو شده یکم و نه پستهاش؟ در هر صورت تا سرعتی هم بمونه فکر نکنم ضرری داشته باشه. این سوالو جواب بده برام، محمدرضا اگر چه نقشی باشه با فیک کردن قربانی میتونه به خودش و تیم احتمالیش نفع برسونه؟

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
رامتین
بحث من اینه که اگه مافیا اون پست اول من رو نخ ستون برداشت کرده بود؛ چرا اومد اعلامش کرد؟ هیچکس تو بازی توجه نکرده بود به اون دو کلمه. اولین تفر آرش گفت و دقت کنی رای‌هایی که بهم دادن هم مافیا داده (دو نفر قطعی، دو نفر احتمالی.) اگه یک درصد مافیا احتمال می‌داد اون نخ ستون باشه چه دلیلی داشت بیاد جار بزنه تو تاپیک؟

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
هر کسی قراره به محمدامین رای بده، قبلش Chain مافیایی خودش رو برای من توضیح بده. هم تیمی محمد امین کیه؟ حداقل حدستون رو بگید. این سوال اگر اسکیپ بشه اصلاً نمیتونم ساده بگیرم قضیه رو. ببخشید. انتظار دارم اگر بیگناه هستید توی این فاز حساس، تمام جوانب قضیه رو در نظر بگیرید. من الان نمیتونم اینقدر مطمئن باشم که بعضاً شماها هستید.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
رامتین
بحث من اینه که اگه مافیا اون پست اول من رو نخ ستون برداشت کرده بود؛ چرا اومد اعلامش کرد؟ هیچکس تو بازی توجه نکرده بود به اون دو کلمه. اولین تفر آرش گفت و دقت کنی رای‌هایی که بهم دادن هم مافیا داده (دو نفر قطعی، دو نفر احتمالی.) اگه یک درصد مافیا احتمال می‌داد اون نخ ستون باشه چه دلیلی داشت بیاد جار بزنه تو تاپیک؟

به نظرم اگر اون نخ کلفتتو واقعا نخ بدونیم، هوشمندانه ترین حرکت همینه که آرش و تیمش انجام دادن، چون در هر صورت با اعلام شدن جذب ستون دوباره بیگناها بر میگردن و دنبال نخ میگردن، چه بهتر که خودشون اول بگیرن و قشنگ پیرهن عثمان کنن بعدا که آبا از اسیاب افتاد جذبت کنن، که قشنگ زهر نخت گرفته شده باشه. برای من محتمله چنین سناریویی، اونم از ذهن هایی چون آرش و چاوش.

- - - Updated - - -

هر کسی قراره به محمدامین رای بده، قبلش Chain مافیایی خودش رو برای من توضیح بده. هم تیمی محمد امین کیه؟ حداقل حدستون رو بگید. این سوال اگر اسکیپ بشه اصلاً نمیتونم ساده بگیرم قضیه رو. ببخشید. انتظار دارم اگر بیگناه هستید توی این فاز حساس، تمام جوانب قضیه رو در نظر بگیرید. من الان نمیتونم اینقدر مطمئن باشم که بعضاً شماها هستید.

منظورت چیه دقیقا؟ میترسی ممل پوش شده باشه؟ یا میترسی مافیا مشغول خودزنی باشن که نشه ردشونو زد؟ چون من گناهکاریشو احتال بالا میدونم، اما تیمش رو بر اساس هم مسیر بودنش با آرش و چاوش میگم مافیا، اما اینکه در حال حاضر بتونم به کسی وصلش کنم نمیتونم، اما میتونه با هم تیمیاشم بحث کرده باشه، چون گفتم در این مورد بچه ها خوب پیشرفت کردن ماشالا:دی

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
خب من محاسبه کردم، 3034 کلمه فعالیت داشتم، هنوز تا حد متوسطی میتونم فعالیت کنم. هر چند قصدم اینه قبل غروب کامل خورشید رای بدم، و بعد فقط پستا رو بخونم و بر اساس تحلیل نهایی این فاز، شاید رایم رو عوض کنم.

ترسا
رامتین

ببین اولا من احتمال ستون پنجم بودن خودت رو خیلی بالا در نظر نگرفتم که انقدر باهام بحث میکنی. اما این دلیل هم صد در صدی نیست، ببین مافیا که از اول ستون پنجم رو نمیشناسه. پس هر نخی گرفته باشه منطقا نباید بیاد جار بزنه، ولی آرش جار زده. چرا جار زده؟ فقط خودش میتونه جواب بده :دی اما محتمله که بعد چند روز تیری که خودت گفتی در تاریکی انداختن، بازگشت به قضیه اول بازی باشه. یادمه توی پست اولی که در مورد ستون پنجم هم دادی گفتی بهتون حق میدم فکر کنین من ستونم. پس قبول کن که احتمال ستون بودنت رو کامل نمیتونیم منتفی بدونیم...

محمدحسین و محمدامین

حقیقتش یه کم دارم در مورد محمدامین به تردید میفتم منم، بهش رای میدم ولی توی تحلیل نهایی شاید عوضش کنم.

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
من خودم مطمئن نیستم محمدحسین. دقت کنی فاز قبل هم در مورد محمدامین مردد بودم و حتی بهش رای ورود ندادم. حتی الان در مورد عرفان هم یکم دارم شک می‌کنم. (درواقع من از دیروز عمدا وارد تاپیک نشدم و سعی کردم ذهنم رو رفرش کنم.)
مشکل اصلیم الان با محمدامین، مرضیه که ازش این فاز دارم می‌بینم. یه جا میگه ترسا چرا به امین اولویت آخر دادی؟ بعد بدون اینکه منتظر جواب من بمونه خودش به این نتیجه رسیده که من و امین هم‌تیمی هستیم. و حتی من ممکنه مافیا باشم. :دی خب اگه من به خاطر اولویت آخر به امین مشکوک به هم‌تیمی بودنشم، خودتم که به آرش اولویت آخر دادی پسر خوب. :دی و یهو می‌بینم تو یه پست دیگه گفته تنها کسی که ممکنه برخلاف میل قلبی به آرش اولویت داده باشه ترساست! من اصلا متوجه نمیشم این کارها یعنی چی و منتظرم محمدامین یه توضیح قانع کننده بده.
نهایتا، من هم در این لحظه اطمینان کامل ندارم وگرنه تا الان رایم رو می‌دادم. اما بین افراد باقی مونده در بازی، احتمال مافیا بودن محمدامین برام قوی‌تره. هم واسه همون‌هایی که در پست 512 گفتم، و هم به خاطر اینکه بقیه نسبتا برام بیگناه‌تر هستند. هم‌تیمی‌های احتمالیش هم تو ذهنم عرفان قوی‌ترینش بود. که این هم با بهم پریدن‌های این فازشون به شک افتادم. (اول زرگری برداشت کردم ولی از حالت زرگری یکمی خارج شده.) درنتیجه الان خودمم دارم سعی می‌کنم با گفت‌وگو به نتیجه برسم و عجولانه رای ندم.

- - - Updated - - -

رامتین
عزیزم من "انقدر باهات بحث نمی‌کنم" ولی درصدی گفتی پایین هم نبود. تو تقریبا به اندازه‌ی بیگناه بودن من به ستون بودم احتمال دادی. برای من این کم محسوب نمیشه. :دی
ولی بله حق میدم شک کنید، دلیل نمیشه که نخوام منطقتون رو بهم توضیح بدید.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
محمدحسین

رای دادن آخر کار نیست، برای اولویت هم میشه بیشتر فکر کرد.
هم تیمی های احتمالیش برا من عرفان و امین.

ولی بازم تاکید میکنم به شک افتادم...

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
عرفان اول بازی به جز من، امین هم بهت اتهام جدی داشت. تو در جواب من سریعاً رای دادی بهم فاز اول که دلایلت رو هم پذیرفتم و گذشتم. با اینکه اعتقاد داشتی امین داره ایراد الکی ازت میگیره (که از نظر من اون لحظه لزوماً الکی نبود)، فاز بعدیش هم بهش رای ندادی، و تازه فاز آخر به امین رای دادی. دلیل اش چی بود؟ و اینکه چرا در اولویت بندی محمدامین بالاتر از امین قرار داشت، در حالی که تو اصلاً به محمدامین رای ورود به دفاعیه هم نداده بودی.

ممدحسين

خب به ترتيب اولويت راي دادم فاز سوم من هادي رو مشكوك بودم بهش و دليلمم گفتم ، ممدرضا هم بخاطر پست دقيق ١٩٩ كلمه ايش و خودخواسته به دفاع رفتنش برام مشكوك بود در اون مقطع و ترسا بود كه توضيح زياد دادم ..بحثم با امين در حال انجام بود و تازه شروع شده بود و نميخاستم اتهام متقابل بزنم سعي در توضيح داشتم بيشتر كه فاز بعدش شكم بيشتر شد بهش و راي دادم.

در مورد ممد انين خب توضيح دادم چرا . ٣ روزه دارم نظرخواهي ميكنم از كل بازي در موردش :دي پست اول فازمو بخون

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
فری
و اگه اون فاز اعدام می‌شدم چی؟ ستون پنجمی که اومده خوشحال خوشحال نخ داده، می‌پرید به همین راحتی. :دی
و اینکه من اصلا نمی‌فهمم چرا وقتی گفتم وکیل هی می‌گید نخ ستون پنجم بوده. (همون موقع هم به آرش اعتراض کردم در این مورد.) اگه می‌گفتید ترسا وکیله باز بهتر می‌تونستم هضم کنم و نسوزه.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
فری، رامتین، ترسا

ببینید نمیتونم مطمئن باشم ولی دو مسئله برای من عجیبه. هم الان یه مقداری حس پوش شدن اش رو گرفتم از سمت بازی، هم اینکه فازی که آرش اعدام شد، غیر از محمدامین، امین وعرفان هم اولویت آخر به آرش داده بودند. ضمناً در اولویت بندی فاز قبلی هر دوی امین و عرفان، محمدامین رو گذاشتند اولویت اول. خب اگر فازی که آرش اعدام شد به این سه نفر مشکوک شدید که الان دو نفرشون محمدامین رو گذاشته بودند اولویت بالاتر. من دلیلتون رو میخوام بدونم فقط. الان ممکنه بین این سه نفر بیگناه باشه اشتباه بدیم بیرون. یا مافیا با لباس اذیت بخواد بکنه و نفهمیم چه اتفاقی داره می افته.

عرفان تو هم یه لحظه آروم باش عزیزم الان میام :دی ممنون بابت جوابت. من فقط گیج ام باید بررسی کنم :گل:

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین