برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور دوم مافیا سرعتی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
مافیایی
پسندها
73
امتیازها
50
مدال‌ها
9
ممل
اشکال گرفتم به قسمتی از پستش، اتهامش کجا بود؟ اگه اتهام داشتم بهش میاوردم تو لیست اسم خودم رو :دی

ساید واضح بازی به نظرم بین آرش و محمدامینه، حقیقتا به جفتشون مشکوکم، به محمدامین به مراتب بیشتر، محمدامین خیییییلی فیک بود چسبوندن خودت به محمدحسین و کی پی، کاملا وایب اینو میداد که 100درصد میدونی مافیا نیستن
ترسا هم تا حدودی برام سفیده تا اینجا
رایم هم محمدامینه فعلا

رای به اعدام: محمدامین

مافیایی
پسندها
5
امتیازها
50
مدال‌ها
8
ممل

من اصن تارگت زدم و برای همون هم ک بیام از بین این تعداد ادم 2 تا رو بکشم بیرون یه دلیلی که به ذهنم اومد و خلاف ذهن خودم بنظرم دو نفر عمل کرده بودن اشاره کردم و نوشتم تارگت های حسی . من خودم نوشتم حسی. بعد تو گفتی حسی نیست چرا میگی حسی؟ گفتم اکی حالا با لفظش گیر نده. بعد الان رو همون داری منو تارگت میکنی ((: میگی تو حسی نبودی پس، دلیل اوردی.میشه تارگت زوری. خداییش داری بشدت گیر بی خود میدی و صد در صد بنظرم مشکوکی. ((((: تو دوس داشتی به گیر بدی و کاملا کرم داری
ارش
دلیل رای به خلفی رو نگفتی ینی ده بیست سی چل کردی؟ من سوال پرسیده بودم ((:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arsonist
Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
آرش خب الان اگه عقب کشیدی دلایلت رو بگو، تارگتات رو بگو. من چطوری بفهمم شهروندی؟ و چطوری بفهمم رأی رو برای پوش من نداده بودی؟ اگه شهروند باشی خیلی ذهن منو به هم ریختی. روز 1 مهم بود، بازپرسی هم تلف شد عملاً ...

سحر پست روز یک تو در مورد من چرا اینقدر دو لبه اس. اگه حس کردی حرفام شهروندیه، چرا تهش تارگت زدی بهم؟ پست آخرت هم همینه. حس میکنم منو نگه داشتی تو آب نمک. موضعت رو در مورد من باید مشخص کنی چون برام مشکوکی با این متودی که دنبال کردی تا اینجا.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: FM
کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
یه پست دارم اینو می‌خواستم تو پست قبلیم بگم که یادم رفت

من فعلا شهرهای بازیم محمد حسین و کی پی هستن که باهاشون بازی می‌کنم.

باز هم میگم خواهشا شهروندا رای بدن

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
اول از همه به امیر و محمدامین توضیح بدم که رای من به خلفی توی بازپرسی اصلا مهم نبود، همین‌جوری جهت ایجاد تعادل دادم :دی

گیر محمدحسین و امین کی‌پی به خودم رو وارد می‌دونم از نگاه کسی که نمیدونسته توی ذهن من چی می‌گذره. ولی نمی‌تونم الان توضیحش بدم. صرفا در این حد که میدونستم اعدام نمیشید و الان هم برام سفید هستید. رای ندید بهم لطفا اگه سفید هستید.

یاسین هم نمی‌دونم چرا رو منه جایی دلیلی نگفت.

رای این فازم احتمالا محمدامینه. با حرف‌های خلفی به‌خصوص درموردش موافقم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
رای آرش به امین بین امین و فری برام جالب شد. از اونجایی که رایش مهم نبود چون فری به هر حال اعدام بود این که به امین خلفی رای داد با اینکه من و آرش کی پی شک های اول و دومش بودیم (با توجه به اینکه الان می گه به محمدحسین شکی نداشت) باعث می شه به این فکر کنم که چه دلیلی می تونست داشته باشه‌.
این دو احتمال میاد تو ذهنم:
۱. مافیایی که نمی خواست دستش به خون فری آلوده شه.
۲. جلادی که خوش بحالش شده، اسم فری رو داده و برای رد گم کنی به امین خلفی رای داده‌
مهدی پالیزوان
تارگت نزدم بهت شوخی کردم تو رو خدا دوباره پرونده باز نکن برای من پی تی اس دی دارم‌:))
یاسین
همشهری بازی مثبتت خیلی پر تلاش تر و در واقع مقدار بیشتری پاره کردم مافیا و دلسوزی برای شهر توشه. فعلا راهمون در ارتباط با آرش یکیه. اما بهت مشکوکم.
امین خلفی
الان دقایق آخره نمی تونم برم چک کنم ولی به نظر میومد اتهام زدی.

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
سحر: محمدامین تا الان درست بازی کرده، بجز رایش به خلفی که نمی فهممش. گویا اونم منو نفهمیده :دی

یاسین: باعث افتخاره پسر عمو :دی تارگت بک می کنم :دی این بازی تو نیست :دی

ممل: چون در شرایط "اجبار رای گیری" بدون "فکت"، انسان ترسو بیش از انسان موج سوار مستحق بیرون رفتنه. منتظر توضیحتم برای خلفی :دی

نفر دوم تارگتمم هم پست خوبی داد. فعلا کاریش ندارم.

رایم رو جداگانه اعلام می کنم.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
رای به اعدام:
آرش
امین خلفی

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
فکت محمدامین درباره آرش بازهم درسته، دوتا دیدی دوتا از مشکوک هات رای دادن خلفی، چرا با مشکوک هات رای دادی خلفی. اونم رایی که مشخص بود بی تاثیره. بوی رایی رو میده که میدونسته اینی که رفته بیرون شهرونده، خواسته پوینت شهروندی بخره. یه امروز تک رای آرش رو بدین بیرون، فردا اینجوری یه سری سایدها توی بازی شکل میگیره که میشه باهاش بهتر بازی کرد. اینجوری ساید سحر و محمدامین هم باز میشه کنار ساید ارش و محمد امین، تکلیف من و محمدحسین هم مشخص میشه براتون تا حدودی.

خلفی هم خیلی مشکوکه، خرشانس:sneaky: اگر فردا تو بازی نبودم حواستون به خلفی هم باشه.

رای امروز هم آرش رو تک بیارید بالا تک بدید بیرون، چون ساید بازی یه طرفش آرشه. متاسفانه برای خودش شده گره بازی.

رای به اعدام: آرش

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
پست ندید دیگه. فقط رای تا 23:19.

23:20 باطله.

مافیایی
پسندها
5
امتیازها
50
مدال‌ها
8
ویرایش گاد.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
ساکت. فقط رای.
تو پست رای کلمه دیگه ای نبینم.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
رای: آرش

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38

رای به اعدام: یاسین

رای به اعدام: محمدحسین

مافیایی
پسندها
3
امتیازها
50
مدال‌ها
4
رای سحر

ویرایش گاد: باطل

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
آرش با 4 رای به دفاعیه میره. بقیه به حد نصاب نرسید.

تا 23:25 فرصت دفاع داره.

بقیه ساکت.
بعد از دفاع آرش، تا 23:29 فرصت رای دارید. با 4 رای از بازی خارج میشه.
23:30 باطله و شمرده نمیشه.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
دفاعیه:

آقاجان من OCD دارم. دیدم به خلفی رای بدم ۳-۶ می‌شه قشنگ‌تره تا ۷-۲. وقتی رایم هیچ تفاوتی ایجاد نمی‌کنه چرا باید بیشتر از این به موضوع فکر کنم اصلا؟ :))

سفید‌هام سحر، خلفی و محمدحسین هستن. امیر اگه مافیاست خیلی مارموذه ایح. فعلا سفید در نظر می‌گیرمش. مهدی مشکوکم. ترسا یهو غیبش زد؟ یاسین هم بازیش نمی‌فهمم. حس می‌کنم مافیا این فاز خیلی مارموز رای داد که من تک دفاعه بشم.

اون حرفی هم که محمدامین درباره‌ی احتمال جلاد بودن من زد به نظرم فقط به ذهن مافیا می‌رسه در این برهه از بازی. بیگناه ذهنش درگیر جلاد نیست اینجا.

همین دیگه. لباس هم که نداریم. رای ندین بهم ترجیحا ولی اگه دادین بعدش رد خونم رو بگیرید. گزینه‌ی خودم محمدامینه. کسی هم فاز قبلم رو بهونه کرد کتکش بزنید چون توضیح دادم که یه چی دیگه فکر می‌کردم.

• Haha
واکنش‌ها[ی پسندها]: FM
مافیایی
پسندها
3
امتیازها
50
مدال‌ها
4
رای به آرش

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8

رای به اعدام: آرش

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین