برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور دوم مافیا سرعتی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
رای به اعدام آرش

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
آرش

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
رای به آرش.

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
رای به اعدام آرش

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
آرش حق وصیت داره. بقیه ساکت.
هدف و پست آماده کنید.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
وصیتم اینه که امیر رو ول نکنین داره همین‌جوری مارموزکی می‌آد برا خودش. رایش هم که تو دیوار بود چی بود این :دی همین موضوع تا حدی برای مهدی هم صادقه. البته بعد از اینکه تکلیف محمدامین رو مشخص کردین. گیری که خلفی به محمدامین داد رو جدی بگیرید. ولی در کل به کسایی که به من رای اولیه ندادن بیشتر شک داشته باشید :)) البته به جز سحر، به نظرم سفیده با شناختی که ازش دارم. شب خوش :دی

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
تا 23:35 سریع هدف بدید.

بعدش یه ذره استراحت. 23:45 فاز بعد شروع میشه.
ترتیب هم اینه. بعد از اتفاقات شب ویرایش میشه.

محمدامین 23:45
امین کی پی 23:48
محمدحسین 23:51
یاسین 23:54
امین خلفی 23:57
امیر 00:00
سحر 00:03
مهدی 00:06
ترسا 00:09

تکمیل پست ها تا 00:15

رای تا 00:19

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
یه توضیح کلی بدم قبل از شروع فاز.
ما در حال تست یه سیستم هستیم که به نظرم دو یا سه دور دیگه نهایتا ایرادهاش رفع میشه. یه چیزایی هم ذاتی هست. اسمش سرعتی هست. وقتُ تا یه حدی میشه زیاد کرد.
هدف من شخصا هم یه دور دو دور نیست. قراره هر 2-3 هفته یه بار بازی کنیم به طور متوسط. حالا هر کی دوست داشت همه رو میاد. هرکی خواست 1 یا 2 ماه یه بار میاد. هرکی هم نخواست نمیاد.:دی
اینه که خیلی حساس نباشید فعلا.

رو پست ها من حساسیت زیاد به خرج ندادم که تو زمان باشه. می دونم سرعت بالاست. ولی آرا رو مجبورم سخت بگیرم. زمان هم به حد کافی هست. رای باید سریع بدید بعد خوندن دفاعیه. فکر نداره دیگه. دو نفر دیرتر رای دادن ولی حساب نشد. 4 رای داشت قبلش.
دقت کنید از فاز بعدی.

در شب دوم یاسین کشته شد. فعلا 3 نفر از بازی خارج شدن و هر 3 شهروند بودن.

شروع فاز سوم:

زمان پست نوبتی:

محمدامین 23:45
امین کی پی 23:48
محمدحسین 23:51
امین خلفی 23:54
امیر 23:57
سحر 00:00
مهدی 00:03
ترسا 00:06

تکمیل پست ها تا 00:15.
پست آزاد هم از الان تا همین موقع.

رای تا 00:19
بعدش باطله.

مافیایی
پسندها
73
امتیازها
50
مدال‌ها
9

رای به اعدام: محمدامین
اسم دیگه ای نبینما

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
الان پست خلفی رو دوباره نگاه کردم دیدم اتهام نزده. من اشتباه کردم. گیرش به من چی بود کسایی که جواب می خواستن از من نمی دونم اصلا.
امیر
احساس نمی کنی یه مقداری شهر برات مهم نیست؟ شک به محمدحسین اگه داشتی می بینی بیشتر شهر روش مثبته نباید یکم تلاش کنی نظرشون تغییر کنه؟ چقدر بیگناه غیر دلسوز در نظرت بگیرم؟
مهدی
بعد سحر به کی شک داری؟ شک به سحر صرفا به دلیل اینه که به نظر می رسه آگاهه؟ از کجا می گی به نظر می رسه آگاهه؟ من همچین چیزی حس نکردم.
خلفی
ببین من بخاطر اینکه اتهام نزدی به محمدحسین مثل من، شکی روت ندارم. اوکیه بهم مشکوک باشی. ولی دیدت رو باز تر کن اگه مثبتی و بقیه شک هات رو هم بگو.
...
نمی فهمم چرا باید یاسین رو بزنن. آپشنای بهتر بودن از نظر من که سفید بودن. تعجب کردم کاملا. کسی ایده ای به ذهنش می رسه بگه‌.
اسم دیگه ای نبینما و کوفت. اسم دیگه ای نبین ببازیم بازی رو دمتم گرم

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
من به نظرم بلوکی که آرش رو آورد دفاعیه، یعنی خودم، محمدامین و محمدحسین شهروندی بوده. ذهن من نمیتونه تولید کنه که اینا مافیا باشن، خودمم که شهروندم. تمام فکت هایی که آورده شد برای آرش روش مینشسته. حالا تو پست بعدیم بیشتر تحلیل میکنم.
مشکوک هم زیاد دارم واقعا نمیدونم فعلا.

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
خطاب به فری بیش فعال با سندروم واکنش بی قرار و آرش، با زدن امیر، شما بزرگ نمیشید :دی هرکی از بازی می خواد بره بیرون یه لگد به من میزنه :دی جامی چیزی میدن بابتش؟ کار جفتتون واقعا زشت بود، مخصوصا واکنش های فری بعد از حذفش به پستا از جمله پست های من و آرش، امیدوارم آرش حداقل جزوی از بازی نقشش بوده باشه.

ویرایش بعد از شب: خب نبوده. واقعا متاسفم.

فقط من یه چیزی رو نفهمیدم. الان نقشا اعلام نمیشه بعد اعدام ؟ افراد می تونند تو وصیتشون نقشی رو بگن که نبودن ؟ یعنی فری می تونه بی نقش نباشه مثلا ؟

برای تنویر افکار عمومی، رایم کاملا درست بود. چون از نظرم با دیتای فاز پیش محمدحسین و یاسین مافیا بودن، آرش با استدلال محمدامین می تونست جلاد باشه بخاطر نوع رایش، مافیا نه، بازیش نمی خورد، منم ترجیحم الان مافیاست. اینم که سری رای بدم به آرشی که مشکل منطقی باهاش ندارم، افتخار نیست. باز کسی افتخار می دونه اینطوری رای دادن رو به من رای بده.

ویرایش بعد از شب: خب الحمدالله یاسینم نبود. جور شد الان.

خب اول بگم من از نظرم بین کسانی که به آرش رای دادن حداقل دو مافیا وجود داره، یه تئوری دارم در مورد رای هایی که آرش آورد. بیشترم بخاطر اینیه که الان میگم : من دوتا سفید قطعی دارم تو رای هاش که فعلا جلاد هم سفید می بینم، چون با توجه به تعداد الان مافیا اولویته. یکی محمدامینه که منطق داشت برای آرش هرچند ناقص (از نظر من) و یکیش هم کی پی، بازم به همین دلیل. از بین پالیزوان، ترسا، سحر و محمدحسین، حداقل دو مافیا داریم، که فعلا یکیش از نظر من محمدحسینه و به نظرم داره فیک می کنه بازیش رو. اینم بیشتر رو شناخت شخصی منه.

خلفی برام بازیش در نمیاد برعکس همیشه، واقعا درک مشکلش با محمد امین و برعکسم هنوز معما است. اگر جفتشون تو پستاشون بگن مشکل منطقیشون با هم چیه که خلفی اینطوری رای میگیره برای محمدامین. خوشحال میشم. از تو جریان بازی این میزان از اطمینان رو در نیوردم.

بچرخه، نوبتم پستارو می خونم و حرف میزنم حرف میزنم.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
توضیح تکمیلی در مورد جلاد:

اگه تعداد مافیا با غیر مافیا مساوی باشه، مافیا بازیُ خواهد برد. چه جلاد تو بازی باشه چه نباشه. دلیلش هم اینه که مافیا در شب به دست بقیه حذف نمیشه و در روز در تعداد مساوی با بقیه هم بیرون نمیره.

حالات برد جلاد که نوشته شده. با 3 حدس غلط هم از بازی خارج میشه.

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
من به بازی سرعتی عادت ندارم همش دارم جا می‌مونم. همین طوری تو بازی‌های عادی هم رای دادن برام سخته چه برسه به اینجا.
+الان که پستم رو نوشتم اضافه کنم که من تازه موقع تموم شدنش دیدم وقت رای دادن هم تموم شده. یکم وفق دادن خودم سخته.
به نظر من اون قسمت اتهام محمدامین به آرش سر رایش به امین خلفی، اتهام درستی بود. جهت تعادل هم نمی‌فهمم سود و پوینتش چیه آرش. :دی بعد اینکه آرش تو اول اومدی رو محمدحسین که دم دست‌ترین بود به نظرم در اون موقعیت. بعد زیاد یادم نیست اسم کیا رو آوردی باز اما وقتی دیدم می‌گی اتهام سحر و فلانی هم به محمدامین جالبه و اینا، وایب اینکه می‌خوای فقط اتهام بزنی و یکی رو وسط داشته باشی بهم داد. راشتش زیاد حس خوبی ندارم به بازیت.
محمدامین می‌گه به خاطر دفاعیه به امین خلفی رای داده. من فکر می‌‌کردم هجمه‌ی خلفی روش براش مهم‌تر باشه ولی گویا با دفاعیه‌ی فری حال کرده؟ اینم نمی‌دونم چه برداشتی باید بکنم.
محمدحسین نمی‌فهمم چرا جواب من رو نمیده.
این پست رو فاز قبل نوشته بودم فرصت نشد بفرستم. الان آرش و یاسین هر سه شهروند بودن. تو بالانس و اینا خوب نیستم درنتیجه نمی‌دونم اولا اگه هر سه شهروند بودن واقعا؛ چندتا مرگ اشتباه دیگه به باخت منجر می‌شه. دوم اینکه چقدر احتمال داره یکی لباس داشته باشه. و اصلا نقش‌ها رو نخوندم هنوز. :"

مافیایی
پسندها
5
امتیازها
50
مدال‌ها
8
محمدحسین
من مشکلم اینه زیاد حرف میزنم ((: منظورم گم میشه. گفتم اون موقع درست بود بهت گیر داده بشه الانم درسته از روت برداشته بشه اتهام چون تارگت کش شدی. نظر نهاییم همین بود. رو پست قبلیمم گفتم کاریت ندارم. اب نمک چیه؟ ((: درصد بالا شهروندی مگر خلافش ثابت بشه فعلا بستم رو شهروندیت ولی قطعی ک نمیتونم بگم

من محمدحسین و ترسا و خلفی رو شهر دارم.
ارش هم منطقا نمیتونسم بهش رای بدم ارش کسی بوده ک هم سو بوده بازیمون و تارکت هامون، واقعا دلیلی نداشتم بهش رای بدم. و واقعا نمیفمم چرا روش هجمه افتاد. برام سفید بود در کنار ترسا. الانم میخوام وصیتش رو دنبال کنم.

و تارگت هام فعلا اینان:
من به شدت کی پی و محمدامین و امیر و میتونم تو یه ساید بذاریم.

فکت کی پی برای رای به ارش کلا در منطق من نمیگنجه. قبلا اینطوری بوده الان اونطوری بوده. بازی الانش بنظر من مشکلی نداشت ! و کلا ب جز این حرف هم ازش چیزی ندیدم. تارگت رندومش هم در معارفه شاید از ترس گیر داده شدن بوده کاری ک بقیه نکردن.

محمدامین
الان شکت رو من برداشته شد؟ دیگه رای ندادی بهم.

منطق بازی پالیزوان رو هم نمیفمم فعلا و کاری ندارم.

مافیایی
پسندها
3
امتیازها
50
مدال‌ها
4
نون و ماست خور واقعی این بازی سحره . از اول تو حاشیه و آروم بازی کرده ، حتی بعضا توی پست هایی آگاه عمل کرده و آگاه نوشته . تارگت میخوره و جواب نمیده ، رایم نمیده که دستش به خون شهروند آلوده نشه . واقعا چی به بازی اضافه کردی تا الان سحر ؟ یه چیزی رو از روز معارفه گرفتی و ول کنش هم نیستی و جدای از مسائل اصلی بازی فقط همونا رو داری این وسط . سحر میره بیرون و میخونه قطعی مافیا . مافیای اصلی من الان سحره ، تمرکزم رو نمیذارم روی کس دیگه . سحر میره بیرون و بعدش میرسیم به یه مافیای دیگه . دیگه واقعا واسه همچین لیست نفراتی زشته که 3 نفر بیرون رفته باشن و هر 3 تا رو شهروند بخونه .

سید روی فکت رای گیری منو مافیا داری ؟ رای اول رو من کشیدم زیر آرش ، من مافیا باشم میشینم ببینم کی رای میده و کی رای نمیده اصلا حتی رای هم نمیدم . بازی من تمام شهره ، این که با همچین مسئله ای منو مافیا داری تو رو واسه من مشکوک میکنه . مافیای من اتفاقا از بین کسایی که به آرش رای ندادن اصلا چون دیدن اجماع شهر رو اینه که آرش بره بیرون .

مافیایی
پسندها
5
امتیازها
50
مدال‌ها
8
حس میکنم در مهدی پالیزوان روح هادی هلول کرده ((: خیلی لحن شبیه شد. لعنت بهت هادی ((:

اقاااا الان این وسط چه تارگت پرتیه که میزنی ؟:))، محمدامین هیچی امیر که ریخته رو ارش و یاسینی که الان خونده شهروند هیچی و کاور محمدامین و کی پی رو رفته همه این فکت هارو ول کردی اومدی رو من ؟ یا ذهنت خیلی خیلی خطا رفته یا واقعا داری شیک میکنی رو من . اصن منطق نداره این جای بازی این حرکت. بشدت مشکوک. انگار از قصد چشاتو بستی رو همه چیز از اول بازی فقط میگی سحر اگاهه سحر حس منفی میده الانم که یه پاراگراف راجع من که فکتی برام نداری اصن !!!

ولی من پای تارگت خودم هستم .
شهروندا پای وصیت ارش باشیین سه تا شهروند رفته بیرون باید تمرکز رو جمع کنیم بازی ام سرعتش بالاست

رای به اعدام: محمدامین

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
آقا این فاز یه کم صبوری به خرج بدید اگر اتهامی دارید دلایلتون رو بگید تجریه تحلیل کنیم چون با این وضعیت تو دیواری که داریم به زودی میریم وضعیت قرمز اگه بازم اشتباه کنیم و شب شات مافیا بشینه. امیر این رأی آخرت به من چی بود تو دفاعیه؟ من که معلوم بود شهروندم. اگه تله ای چیزی بوده بیا توضیح بده خواهشاً، چون بعد از اتفاقات فاز 1 رأی به من باید قفل باشه تو این بازی. سحر چیزی که در موردت گفتم اشتباه نبود و منطقیه تو ذهنم مشکوک باشی. اگه به پست معارفه ام حس بد داشتی (که بنظرم همونم درست نیست)، اتفاقات ریاضی بعدش که معلوم کرده هویت من رو. من اگر مافیا باشم فقط باید با امین کی پی یار باشم. ما دو تا هم اینقدر آماتور نیستیم مافیا رو اینطوری بازی کنیم. امین کی پی فعلاً تنها شهروند منه. همین که توی رأی به آرش ثابت قدم بود، با اینکه جفتمون اشتباه کردیم ولی بنظرم بازم ساین شهروندی بود. ذهنیتش توی روند بازی هم مشخصه درسته داره مسیر خودش رو میره و موج سواری نمیکنه. مافیای خاموش و منفعل هم قطعاً تو این بازی وجود داره، که از سایدبندی آرش و من داشته لذت میبرده.

ترسا من جوابت رو داده بودم که. نمیدونم کجا رو منظورته. اگه منظورت اینه که چرا از معارفه چیزی در نیاوردم، دلیلش این بود که بهم اجازه داده نشد اصلاً. تو رو نمیگم البته چون زیاد فشار وارد نکردی. ولی چیزایی که توی پست معارفه گفتم درست بود. حس هم میکردم بازی مسیرش اینطوری گنگ و گیج بشه که اون رو گفتم. معارفه مون خیلی آبکی بود متاسفانه.

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
امروز که اصلا رای نمیدین تو هشت تا، میزارید مافیا شاتشو بزنه رای رو میزارید برای فردا. تارگتتون هرکی هست باشه. شهروند باید حواسش جمع باشه امروز رای نده. بازم تاکید میکنم امروز اصلا نباید رای بدید، اشتباه بدیم بیرون شات بزنن تمومه. حتی دفاعیه هم نیارید. یهو یکی جوگیر میشه با مافیا رای میده شهروند میره بیرون

من به سحر و خلفی مشکوکم. خلفی امروز داره کارآگاهی بلند میکنه روی محمدامین که حتما رای بیاره. خیلی مشکوکه. چون این حرفم که نباید رای بدید خیلی مهمه کمتر مینویسم و فقط تاکید میکنم رای ندید.

مافیایی
پسندها
3
امتیازها
50
مدال‌ها
4
مهدی پالیزوان
تارگت نزدم بهت شوخی کردم تو رو خدا دوباره پرونده باز نکن برای من پی تی اس دی دارم‌:))
مهدی
بعد سحر به کی شک داری؟ شک به سحر صرفا به دلیل اینه که به نظر می رسه آگاهه؟ از کجا می گی به نظر می رسه آگاهه؟ من همچین چیزی حس نکردم.
منطق بازی پالیزوان رو هم نمیفمم فعلا و کاری ندارم.

چیزی جز شکفتن میبینید بین این 3 تا نقل قول شما ؟ کی از پرونده میترسه ؟ من رسما دارم پهلوی سحر رو سوراخ میکنم ، از اونور ممل آگاه میاد میگه سحر رفت بیرون مافیای بعدیت کیه . انقدری این 3 تا پست و نقل قول تو یه راستا هستن که من حس میکنم این 3 تا رو اصلا یه نفر نوشته . من دارم تارگت سخت و سفت میزنم به سحر ، رای یک بهش میدم ، میگه به پالیزوان کار ندارم . ممل میگه برام پرونده باز نکن . اونی که فکر میکنید من نیستم ، واسه من افت داره واقعا بیام بشینم تو یه بازی که 3 تا برن بیرون و 3 تا رو شهر بخونه ، سخر میره بیرون ، فردام اجماع ممل . 2 تا مافیای شکفته تقدیم شهر .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین