برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور دوم مافیا سرعتی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
مافیایی
پسندها
73
امتیازها
50
مدال‌ها
9
سناریوی بازپرس کاملا سناریو ساید محوره، چیزی که واضح بود آرش و محمدامین 98 درصد تو ساید مخالف بودن، خیلی خیلی خیلی خیلی احتمالش کمه که جفتشون شهروند باشن. این بزرگترین دلیل برای عدم بیگناهی محمدامینه، با احتمال جلاد ملاد بودنشم نمیخوام فعلا ذهنمو درگیر کنم
بقیه دلایل هم تو پست آخر فاز 1 م هست
من برای کی اینجا مشکوکم؟ بگه
خب دیدم امین کی پی براش مشکوکم :| ماشالا. منتها حرفت درسته امروز رای ندیم بره تو 7 تا، ربطی به کاراگاه بودن یا نبودن من نداره منتها. یه پست اضافه داشتم اونو یه کلمه فقط رای دادم و گفتم اسم دیگه نبینم که جای دیگه نره صحبتا همین.
اینکه محمدامین اینجای بازی از طرف کی پی و امیر حمایت میشه جالبه. فقط دارم به این فکر میکنم از بین کی پی و امیر کدوم شهرونده :دی چون بعیده سه تا مافیا اینجوری پشت هم در بیان :))

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
امیر
امیر اگه بخوایم پستای فاز یک رو در نظر بگیریم، یا همه محمدحسین رو فروختن، یا یار هاش بین ترسا، خلفی و امین کی پی باید باشه که اتهام جدی بهش نزدن غیر اینه؟ یعنی از نظرت رندوم بین محمدحسین، امین کی پی، ترسا و سحر اعدام کنیم ۷۵ درصد درست اعدام می کنیم؟
مسئله من یکی اینه که محمدحسین رو مشکوک داشتن سخته برام.
دو اینکه اگه محمدحسین رو مشکوک داشتی از نظر من تا الان پست های فاز یک رو باید می خوندی و یار های احتمالی هم می گفتی. احساس می کنم خیلی بازی برات مهم نیست :)
....
با حرف محمدحسین و کی پی موافقم که کسی بیرون نره تا فاز بعد.
سحر
آره اونجای بازی شکم بهت کمتر شده بود الان ولی باز بهت شک دارم 😅
.... دوستان از پست دوستون اگه می شه استفاده کنین ۳ تا مافیای احتمالاتی رو بگید.
برای من تا اینجا:
امیر، خلفی و سحرن حقیقتا. انقد ولی شله برام چون واقعا گیجم.

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
تو فاز قبلی همه تقریبا برام خنثی بودن؛ تو این فاز همه مشکوک هستید.
امیرجان، قربونت برم، اگه به جاییت برنمی‌خوره منم حس خوبی به بازیت ندارم.
به محمدحسین همچنین. محمدحسین عزیزم، در کمال احترام جوابت خیلی تو دیوار بود نسبت به سوال من که تنها دو معنی داره؛ یا اصلا سوال من رو نخوندی که عحیبه چون دوبار پرسیدم، یا عمدا خودت رو می‌زنی به اون راه.
سحر جان چرا انقدر بی‌واکنش بودی نسبت به مهدی که رای هم بهت داده؟ اول که هیچی نگفتی بعد هم اومدی پنج خط در مورد مهدی نوشتی ولی من رو تارگت خودم هستم و به محمدامین رای میدی؟
مهدی هم بگه از رو چی دقیقا حس کرده سحر آگاهی داره؟
خلفی و کی‌پی هم نمی‌دونم واقعا.

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
محمدامین: سوال، غیر دلسوز منم یا تویی که منطقت براش جلاده ولی بهش رای خروج میدی وقتی هنوز مافیایی بیرون نرفته ؟ اینکه من تو اجماع تو شرکت نمی کنم برای آرشی که برام یا بیگناهه یا جلاد، یعنی غیر دلسوزم ؟ من محمدحسین و یاسین مافیا بودن. بهشون رای دادم، نظرمم گفتم، چیکارتون کنم وقتی پست میدید فلانی رو تو بازی نبینم گوشم نمیدید.

الان سحر تورو با من ساید بسته، چیکار کنم وقتی از نظرم مافیا نیستی بهت رای بدم ؟ خب من محمدحسینم و حالا سحر :دی که ترسا رو که حرف منو در مورد محمدامین زده شهر می کنه، بعد منو با محمد امین و کی پی ساید می کنه :دی این فکت مافیاییه سحره، می پذیرید بهش رای بدید ؟ نمیدید :دی

من نمی فهمم، الان اینکه من پشت محمدامین و کی پی در میام چطور فکر ساید منه، ببخشید من چیزخلی چیزیم که پشت دوتا یارم در بیام که یکیشون مافیا خونده شد سریالی برم بیرون ؟ :دی الانم باز میگید همین کارو کردی که همینو بگید :دی

به فکت، فکت سلکتیو سحر باید این فاز رای بیاره. اینکه نمیاره مشکل من نیست. مشکل شماست. یه دست می خوام تانک جذب دمیج نباشم ببینم چطور بازی رو اداره می کنید. وگرنه فکت سحر داره وسط بازی راه میره :دی

• Dislike
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mamalgr

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
پست ندید دیگه. رای هم فقط تا 00:19.

مافیایی
پسندها
3
امتیازها
50
مدال‌ها
4
رای اعدام سحر

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38

رای به اعدام: سحر

رای به اعدام: محمدحسین

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
رای به اعدام امیر.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
دفاع نداریم. فاز شبه. سریع هدف بدید.

مافیایی
پسندها
5
امتیازها
50
مدال‌ها
8

رای به اعدام: محمدامین

رای به اعدام:

رای به اعدام: پالیزوان
امیر

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
در شب سوم ترسا کشته شد. فعلا 4 نفر از بازی خارج شدن و هر 4 نفر شهروند بودن.

شروع فاز چهارم:

زمان پست نوبتی:

امین خلفی 00:27
امیر 00:30
سحر 00:33
مهدی 00:36
محمدامین 00:39
امین کی پی 00:42
محمدحسین 00:45

تکمیل پست ها تا 00:50.
پست آزاد هم از الان تا همین موقع.

رای تا 00:54
بعدش باطله.

مافیایی
پسندها
5
امتیازها
50
مدال‌ها
8
به به چه هجمه ای از مافیاهای عزیزز. یه ساید بستیم دونه دونه همه اومدن بیرون و سحر شد مشکوک ترین :)) . محمد امین منو فاز پیش ول کرد الان همزمان با پالیزوان و امیر ریخته رو من.منم دو تا پستمو داده بودم نمیشد چیزی بگم. اتفاقا خیلی خوب شد بنظرم.

من با شهروندا کار دارم. خلفی-- محمدحسین گوش کنین پیلیز.

در مورد پالیزوان:
اقای پالیزوان الان منو با محمدامینی که از اول بازی دارم بهش تارگت میزنم رو گذاشت تو یه ساید ! بسم الله و بالله !سه تا پست کاملا بی ربط رو اورده نقل قول کرده. قبلشم که فقط گفت سحر حس منفی میده و سعی کرد هجمه بیاره روی من. اصن ولش کن بنظرم انقد واضحه که همه شهروندا فهمیدن((:
من نوشتم بشدت مشکوکی.نمیخواسم برم سمتش اونجا که رای ها از رو محمدامین پخش نشه.

چی میشه که محمدامین اینطوری کاور میشه واقعا ولی بدون فکت ؟؟؟ چرا این بچه به دفاعیه نمیرسه اصن ؟((: چرا رای نمیاره ؟!!!! ولی چطور من با یه ساید بستن یهو توسط سه نفر پوش میشم خیلی وحشتناک

امیر و پالیزوان از هم یه لپی میکشن. به همراه محمدامین هم از پالیزوان. و تمام. خیلی این ارتباط تاثیر گذاره.

من محاسباتم اکی نیست اگر واقعا برنامه اعدامه اقا من گردن میگیرم. محمدامین گردن من. ولم کنین.خیلیییی تابلو. پالیزوان خیلی تابلووووووووو. امیر هم یه شکی دارم ولی قطعا شهر نیست. بین پالیزوان و محمدامین توروخدا رای بدین پیر شدم

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
اول خطاب به محمدامین: به نظرم از اینکه منو ساید کردن باهات ترسیدی، وگرنه منطق منو باید بفهمی و دیسلایکت رو نمی فهمم. در واقع ترست می تونه هم شهروندی باشه، هم گناهکاری که از نظر من گناهکار باشی جلادی. داری از من فاصله منطقی نشون میدی، که اگر من رفتم بیرون و شهر بودم، کسی نتونه بهت بگه که تو میدونستی امیر بیگناهه و فکت بیاری بهش گیر دادم. اگرم گناهکار خونده شدم، تورو با من ساید نخونن. من که گناهکار نیستم، اما به تفکر تو، اگر من برم بیرون و مافیا خونده شم، اینکارا فایده نداره، اینا تورو هم با این بازیشون میکشن بالا درخت با سایدی که با من بستن. اگرم شهر خونده شم باز همینطور. چیزی که من با سابقم می فهمم از بازی، مافیا داره درست بازی می کنه از نظر جریان سازی و هم زدن و شهر اشتباه. تو هم به جای این ترس ها، تیم آپ شهروندی ببند.

آخرین آپدیت کی پی در مورد خودم نمی دونم چیه، اما اون داره درست موضع میگیره به نظر من. به هر حال من تو و کی پی رو تیم آپ شهروندی دارم، سحر و محمدحسین رو هم شهر.

اما دفاع بسه، خطابمم محمدامین بود، چون با منطقش می تونه بازی رو به چخ بده اگر بد ببنده. برم در مورد سحر.

جذاب در مورد بازی سحر اینه، پالیزوان بولدوزر معروفشو گرفته رو سحر، بعد سحر که مدعی شهروندیه، حتی جرات نمی کنه لپشو بکشه، فقط می گه من بازیشو نمی فهمم، کاری ندارین ؟ برم. والا پالیزوان اینطوری رو من گرفته بود، از بالا تا پائینش رو یکی می کردم :)) همین اتفاق داره برای محمدحسین هم میوفته. من سه فازه پهلوشو سوراخ کردم، بهش رای میدم. لپ منو میکشه، میگه عشقم ببخشید، اگر تله چیدی بگو :)) یعنی خودشم میدونه خون من براش چه قیمتی داره.

بعد ترسا خدا بیامرز میگه با بازیت حال نمی کنم :دی رای میده. یکی براش سوال نمیشه چرا محمدحسین لپ منو میکشه ؟ :))

مافیایی
پسندها
73
امتیازها
50
مدال‌ها
9
آقا پیشنهاد من قبل از همه چیز یه امتیاز بندی بکنید تو ذهنتون ببینید کی بیشترین امتیاز شهروندی و کی کمترین امتیاز شهروندی رو داره. بعنوان مثال خودمو مثال میزنم. ترسا و یاسین برام شهروند بودن و شهروند معرفی کردمشون، به آرش بیگناه رای ندادم
بنظرم این حتی مهم تر از ساید بندی هست اینجای بازی چون به احتمال بالا مافیا پشت هم نبودن 3 تاشون و زرگری اینام داشتن این وسط
بقیه ش پست دوم، بخونم ببینم چی گفتین

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
سحر و محمدحسین شهر = سحر و محمدحسین مافیا

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
امیر:
اولا من بیگناه دلسوز تو دیوارم. دوما گفتم می تونه جلاد هم باشه آرش نگفتم حتما جلاده که.می تونست برام مافیا هم باشه. امیر کل این بازی اونجوری که می تونستی بازی نکردی خدایی و برام مشکوکی.
امین خلفی.
امین یه چی گفتی فاز ۱ جواب دادم. الکی چی فاز ور داشتی این جواب من رو نداده. سناریو بازپرس و ساید و اینا چیه میگی‌؟ با همین منطقی که گفتی تو هم به احتمال ۹۰ درصد مافیایی دیگه چون بیت تو و فری احتمالا یکی مافیا بوده بر اساس بازپرس؟ کل بازی رو ول کردی اصلا من مافیا. دو نفر دیگه رو بگو. چه بازی ایه.
مهدی پالیزوان
مهدی جان من نمی دونم چقدر بذارم رو حساب این که من رو نمیشناسی؟ کل حرف هام رو چپر چلاق بیان کردی و نتیجه ای گرفتی که هیچ ربطی نداره. اینکه برام پرونده سازی نکن شوخی بود با اشاره به همون نقش جلاد به اسم علی که داشتی.
سحر
بازیت به شدت مشکوکه سحر. خسته کردی من رو واقعا.
همگی: ۳ نفره مافیاتون رو بگید. تو پستتون حتمااا.

مافیایی
پسندها
3
امتیازها
50
مدال‌ها
4
آقا واقعا دیگه خنده دار شده بازی . ممل میاد میگه رو حرف ممدوسین و کی پی ، رای ندیم . مشخصه اونی که از رای نگرفتن سود میبره شمایی دوست عزیز . سحر پست قبلیش میاد میگه کاری با من نداره ، یه پست در مورد من مینویسه 10 خط تمام نوار خالی که بازم تارگت بهم نمیزنه داخلش و حتی رای هم بهم نمیده ، بعد میاد رای یک میکشه زیر من . واقعا دیگه اینجای بازی مافیای قطعی نداشته باشی نوبره واللا . یا من خیلی از میادین دور بودم و وضعیت خیلی عوض شده ، یا اینکه تو بازی 6 تا مافیا داریم که حرف شهر و یه مافیای شو رو نمیخوان ببینن . اونی که دیروز داشت سفارش قطعی میداد که اجماع نکنیم و شب مافیا تیر بزنه ، الان کیه مافیاش ؟ مافیای شو رو دیروز کی هم زد و از اجماع نجات داد ؟ کی از هم زدن اجماع حمایت کرد ؟ این چیزا دیگه اینجای بازی اصلا نمیشه . خودمون بازی رو بردیم تو ریسک ، مافیای شو وقتی تو روز وقاحت میاد به شهر 100 بازی بدون تارگت زدنش رای میده ، این میشه سرنوشت ما .

مافیایی
پسندها
5
امتیازها
50
مدال‌ها
8
امیر

امیرعزیز تو هیچی نکو که میای بمن میگی ساید غلط بستی پس مافیایی ولی نمیبینی پالیزوان منو محمدامین و کرده تو یه ساید و هیچی بهش نمیگی. جست و جوگریت خاموش شده ((:؟ من دو تا پستمو داده بودم شما ریختین رو من و من دیکه نمیتونسم چیزی بگم داشتم وصیت اماده میکردم ((:
پالیزوان رو من بهش گفتم بشدت مشکوک. منتها چون لقمه ی روزتون بودم ترجیح دادم ادامش ندم. تا این فاز. پست قبلی رو بخون. االببته تو دنبال حقیقت نیستی. دنبال داستان خودتی ((: ولش کن نخون.

انقد موج شما سه نفر رو من تابلو بود که پر واضحه همه چیز بنظرم رای بدیم فقط. محمدحسین خلفی خواهشا بیاین حرف بزنیم سرویس شدم وسط گرگا ((:
اقا پالیزوان گردن من . بره بیرون.
کلا تارگت قفلی زده از صفحه ی اول تاپیک تا الان رو من. این بازی کجای بازی شهروندیه ؟
اولش گفتم بیخیال نمیشناسمش دنبالشو نگیرم ولی الان واقعا دیگه تابلوعه !! مخصوصا پست فاز قبل میکه سحر بره بیرون بعد محمدامین. این دو تا تو یه ساید ! ینی اشتباه پشت اشتباه فقط جو سازی. این بازی صد در صد مافیاییه. امکان نداره.
خلفی و محمدحسین و من شهروندیم. شما گرگا مافیایین + جلاد ریختین رو من((:

من ک مافیامو دو دسته دارم میگم. تیم هم نظرمو کفتم. از پوش های دقیقه اخر فاز پیش هم مشخص بود. ولی الان واقعا دست تنهام اینطوری نمیشه بازی کرد واقعا.

الان بهرحال درصد خطا داره سه نفر رو گفتن. اونی ک از همه یوزلس تر مشکوک تر و کرمو تر بازی کرده امیر جان بوده. اونی که کلا تارگت قفلیه و هیچی رو نمیخونه پیگیری نمیکنه و دنبال سوژه و هم زدنه پالیزوانه. من دومی رو مافیا تر میبینم. با نام و یاد خدا رای بدین پیلیز

• Dislike
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
فکت کی پی برای رای به ارش کلا در منطق من نمیگنجه. قبلا اینطوری بوده الان اونطوری بوده. بازی الانش بنظر من مشکلی نداشت ! و کلا ب جز این حرف هم ازش چیزی ندیدم. تارگت رندومش هم در معارفه شاید از ترس گیر داده شدن بوده کاری ک بقیه نکردن.

من نگفتم آرش قبلا اینطوری بوده، الآن اونطوری بوده. گفتم آرش شهروند توی معارفه تحلیل میکنه قبل خودشو، دیگه بهش نگفتم چرا تو معارفه قبل خودت رو تحلیل نکردی، گفتم به محمدحسینی که تحلیل وارد بازی کرده و میدونی وارد کردن تحلیل توی معارفه اکت شهروندیه داری تارگت میزنی. پس کاری به بازیش نداشتم، گفتم اون فکتی که داری باهاش تارگت میزنی در واقع اکت شهروندیه و توی شهروند این اکت رو میشناسی. بعد تارگت رندم من توی معارفه برای این بوده که به من گیر ندن؟ کی گیر نده؟ اون 9 نفری که فقط سلام کردن خودشون؟ :دی عجبا.

منتها حرفت درسته امروز رای ندیم بره تو 7 تا
خوب اگه حرفم درسته چرا رایتو پاک نکردی؟ :))

در مورد دو نفری که دیروز گفتم ذهن من نمیتونه تولید کنه اینا مافیا باشن یه توضیح بدم، محمدحسین اگر مافیاست ذهن من نمیتونه تولیدش کنه. چون پست معارفش حرفی رو زده که در واقع توضیحات تکمیلی پست کوتاه من بوده، بعد شما اومدین اون روز بهش تارگت زدین. یعنی محمدحسین حتی اگر مافیاست من نباید بهش برسم، شما بازی از محمدحسین تو روز یک برای من رد کردین.

در مورد محمدامین، فکت هایی که برای آرش میاورد برای من کامل درست بود چون خودم همونا تو ذهنم بود. پس با من هم مسیر بوده. یکم بیشتر فکر کردم دوتا فکت مافیایی براش محکوم هستم داشته باشم: 1. من، محمدحسین، محمدامین و یاسین، آرش رو آوردیم بالا، یاسین رو خونده شهروند، محمدحسین برای من شهرونده، خودمم میدونم شهروندم، یعنی قاعدش اینه بگم یه مافیا باید بین 4 تا بوده باشه وگرنه محکوم به باختیم. 2. دیروز تو شرایطی که باید محمدامین تحت فشار میبود یهو فشار روش خوابید و سحر توی بازی تولید شد (که تارگت خودمم بود). پالیز میاد میگه سحر و محمدامین باهم مافیان ولی فقط به سحر تو وضعیتی که نباید رای داد رای میده. خوب مافیا کجا بوده محمدامین رو پوش کنه اون شب یا بکنش خوراک فرداش. من از POV خودم محکومم این فکت ها رو بگم. نمیدونم درسته یا نه، باید بگمشون فقط.

مافیایی
پسندها
5
امتیازها
50
مدال‌ها
8
اقا من همه حرفامو زدم دیگه حرفی ندارم رفتین نشستین تو سایه حوصله ندارم دیگه بخواین بخونین و بفهمین میفهمین. متاسفانه الان شهروندی نمونده و تعداد کرمو ها بیشتره مع الاسف. خلفی خاک تو سرت که نیستی.

رای به اعدام: پالیزوان

رای به اعدام: محمدامین

رای به اعدام: امیر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین