برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور ششم مافیا | رئیس زندان، سربازانش، چند جنایت‌کار خرده‌پا و جلاد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
الان یه خیاط تو بازیه و یه فرقه. جادوگر هم قطعا تو رای های رضا و مهدیه (تو فازی که سعید اعدام شد)

بازم شیطان برات صفر شد؟:دی

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
واتتتتتت؟؟؟ چرا باید بنویسه؟؟؟؟ سعید لباس بوده. فری شازده بوده و عماد بیگناه بوده کخ لباس دادن بهش که فکر کنن خیاط نداریم. تنها همین حالت ممکنه. فاز قبل توی بررسیام داشتم بهش میرسیدم ولی دیگه گادفادر نبودن سعید به ذهنم نمیرسید.

اوه پشمام
راست میگی خیاط داریم پس
الان من گزینه مافیا بعدی تو ذهنم مهسا خانوم عه
فرضیه شیطان بودن رضا و شناختن مهدی تایید شد
تو پستاش مهسا خانوم هم هم تیمی مهدی درنظر گرفته بود
حمایتای مهسا خانومم که مشخصه

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
واتتتتتت؟؟؟ چرا باید بنویسه؟؟؟؟ سعید لباس بوده. فری شازده بوده و عماد بیگناه بوده کخ لباس دادن بهش که فکر کنن خیاط نداریم. تنها همین حالت ممکنه. فاز قبل توی بررسیام داشتم بهش میرسیدم ولی دیگه گادفادر نبودن سعید به ذهنم نمیرسید.

دقیقا همینه تو تحلیلام هی میخاستم احتمال برا لباس عماد پیدا کنم یه جا باگ داشت نمیتونستم ربط بدم...لعنتتتت بهتون لعنتتتت واقعا بازم داشتم گول مهدیو میخوردم تف تو روت بیاد مهدی. بخاطر جادوگریت بهت رای دادم. حس کردم کاراگاه نمیتونی باشی چون فاز شبت تعطیله . خدایا شکرت

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
مهسا میتونه خیاط باشه. عرفان جادوگر.

رای به اعدام: مهسا

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
جادوگر کیه الان به نظرتون؟
من انقدر پشمام ریخته مغزم نمیکشه اینم تو تحلیلای بالانس فاز قبلم بود صرفا یه قطعه پازل کامل شد :)))

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
اوه پشمام
راست میگی خیاط داریم پس
الان من گزینه مافیا بعدی تو ذهنم مهسا خانوم عه
فرضیه شیطان بودن رضا و شناختن مهدی تایید شد
تو پستاش مهسا خانوم هم هم تیمی مهدی درنظر گرفته بود
حمایتای مهسا خانومم که مشخصه

وایسا ببینم شیطان دوباره چطوری رضا شد با قطعیت؟ در مورد اون سوالی هم که با خنده ازت پرسیدم خودم متوجه شدم اشتباه کردم و مافیا هست فعلا(فکر کردم نداریم دیگه مافیا). واقعا چرا فکر میکنی من اگه یار مهدی بودم انقدر واضح باید ازش دفاع میکردم؟ الان آرش رو اعدام کنیم شیطان یا جادوگر اعلام شه من باید یقتو بگیرم بدون دلیل دیگه بگم هم تیمیشی بیا بهت رای بدم؟

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
اگه مهسا خیاط بوده چطوری خودش رو سیف نکرده یعنی ؟

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
گاد

حواس گادم پرت کردین. علی جلاد بود. 3 حدس اشتباه زد و از بازی خارج میشه. هرچند از نظر گاد برنده هست چون آرای حدس سومش برابر بود.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
مهسا بازیتون عالی بود ولی هرجور حساب کنی خدافظ دیگه :دی

صدرا
سیف؟ فکر نمیکردن مهدی اعدام شه خب. رای عرفان خراب کرد نقشه شونو. عرفان فارغ از نقش و نقشه‌ات دوستت دارم :))

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
چی میگی؟ شیطان یا رضا بوده یا رضا جادوگر بوده شیطان هنوز تو بازیه.

چیزی که میگم معلومه.:دینیست؟ باز احتمال بودن جادوگر و نبودن شیطان پزرنگ شد برات:))میپرسم چرا؟

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
گاد

حواس گادم پرت کردین. علی جلاد بود. 3 حدس اشتباه زد و از بازی خارج میشه. هرچند از نظر گاد برنده هست چون آرای حدس سومش برابر بود.

اینم که تابلو بود :))

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
وایسا ببینم شیطان دوباره چطوری رضا شد با قطعیت؟ در مورد اون سوالی هم که با خنده ازت پرسیدم خودم متوجه شدم اشتباه کردم و مافیا هست فعلا(فکر کردم نداریم دیگه مافیا). واقعا چرا فکر میکنی من اگه یار مهدی بودم انقدر واضح باید ازش دفاع میکردم؟ الان آرش رو اعدام کنیم شیطان یا جادوگر اعلام شه من باید یقتو بگیرم بدون دلیل دیگه بگم هم تیمیشی بیا بهت رای بدم؟
چجوری شیطان شد؟
بنظرت بیگناه یا گناهکار فرقه ۲ نفر از تیم مقابل رو بدون اطلاعات تشخیص میده میذاره وسط تاپیک؟
بعد از جنگیر فرقه هم حمایت الکی میکنه؟
مشخصه اطلاعات داشته دیگه پس شیطان بوده

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
آرش و محمدرضا
از قبل آماده بودین برای اعدام من؟:))یهو تحلیل کردین نتیجه گرفتین رای دادین؟ الان با چه عنوانی به من رای میدین؟:دی توضیح نمیخواین کلا ازم؟:))جالبه:دی

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
بنظرم با این اوصاف توضیحی نمیمونه مهسا !
اگه توضیحی میخوای بدی بده ولی شاید تاثیرگذار بود

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
آرش و محمدرضا
از قبل آماده بودین برای اعدام من؟:))یهو تحلیل کردین نتیجه گرفتین رای دادین؟ الان با چه عنوانی به من رای میدین؟:دی توضیح نمیخواین کلا ازم؟:))جالبه:دی
اقا یارو گادفادر بوده تو پنج فازه بهش چسبیدی ولمون کن خدایی :))

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
ولی خداییش انصاف نیست
فری، مهدی،سید، مهسا !!!

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
عارش

مهسا میتونه خیاط باشه. عرفان جادوگر.

زرشککک. عجله نکن پیاده شو با هم بریم.

حواس گادم پرت کردین. علی جلاد بود. 3 حدس اشتباه زد و از بازی خارج میشه. هرچند از نظر گاد برنده هست چون آرای حدس سومش برابر بود

شتتت . باورم نمیشه باید برم پست اول فاز سعیدو بررسی کنم باز. یه حسی میگه بیگناه بوده و کاراگاه.... عارش از کجا گفتی سعید جذبیه؟ جالب شد چرا نمیتونسته بیگناه باشه؟ لامصبب

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
گاد

بازیکنان باقی‌مانده 5 نفر

آرش
محمدرضا
عرفان
مهسا
صدرا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین