برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور ششم مافیا | رئیس زندان، سربازانش، چند جنایت‌کار خرده‌پا و جلاد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
عارش تابلو کردی خودتو

لامصب سعیدو همینطور الکی جذبی در نظر گرفتی بدون احتمال به بیگناهیش؟؟؟ چراااا اخه؟ بعد افتادی دنبال تک مافیا؟

عارش جادوگره . مهدی براش کتف گذاشت دست که هیچی....میدونیم که میدونست قطعا ارش جادوگره چون مافیا بودن....چون تو تیمشون سید و ممد و فری و مهدی بودن اینور کی میتونه جادوگر باشه با خلفی؟ قطعا عارش

اصلا بد سوتی دادی عارش

سعید به قطع بیگناه بود این پستو ببینین ازش فاز شبی که برلین کشته شد :

با توجه به اینکه فکر میکنم بدونم کاراکتر واقعی برلین کی باشه و جذب شده

تحلیلم از داستان اینه که چاوش قاتل اومده امیر تروریست رو زده جفتشون رفتن هوا برلین هم توسط کاراگاه پرسیده شده و به قتل رسیده :دی

لامصبا برلینو حدس زده کیه ینی مشکوک شده بهش و پرسیدتش و با تیر زده و اومده زرتی بعد پست گاد پست داده اینجوری خوشحال و با ذوق بدون بررسی احتمالای دیگه سر راست گفته برلینم کاراگاه زده با یه خنده! من به همین پستش مشکوک بودم که کاراگاهه و به عارش گیر دادم ، تقریبا نزدیک اعلام به نقش بود این... میدونستم بیگناه اینو ببینه چیزی نگه که مشخص نباشه لو داده کاراگاه خودشو. رو همین به دفاع از سعید پرداختم در مقابل عارش الانم ارش اومده زرتی تجلیل داده که سعید جذبی بوده که کشته شده عرفانم جادوگر!! ینی یه بیگناه چرا انقد biasd باه که بعد دو فاز هنوز شواهد بازی قانعش نکنه؟؟

قطعا عارش حادوگره در مورد یارش بعد از اون تصمیم میگیریم....مافیای عزیز درسته من نزاشتم ببرین ولی بیا نزار فرقه هم ببره بیا به من کمک کن و اون بیگناه باقی مونده هم ذهنشو باز کنه و به این پست دقت کنه...سعید صد گاراگاه بود کسی نخاد ببینه اینو ینی واویلاست

رای به اعدام: عارش

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
شما از نظر من خیاطین و جای بحث نداره
الان هم نمیخوام اعدامتون از لحاظ تعدادی نیازه که بمونین
بین عرفان و صدرا یکی یا دوتا فرقه ان

اونوقت چرا بین آرش و شما چیزی وجود نداره؟:دی

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
:)) :)) :)) :))
عالی عالی عالییییییییی

انقدر خوشحالم که دلم نیومد پست ندم قبل خوابیدن :))

اول از امیر تشکر میکنم که با وجود گناهکار بودنش جنگیر رو برامون رو کرد. :دی اگه فرضیه امیر درست باشه احتمالا صدرا هم اون یکی فرقه میتونه باشه (حالا یا جذبی یا جادوگر) :دی
بعدم اینکه یه موردی رو بگم در مورد فرقه... با توجه به اینکه فکر میکنم بدونم کاراکتر واقعی برلین کی باشه و جذب شده ، احتمال % 90 مهدی رو عضو فرقه میدونم :دی

بخاطر همینم خیلی ناراحت شدی و رفتی :)) :دی

- - - Updated - - -

تحلیلم از داستان اینه که چاوش قاتل اومده امیر تروریست رو زده جفتشون رفتن هوا :)) برلین هم توسط کاراگاه پرسیده شده و به قتل رسیده :دی

- - - Updated - - -

الان توی بازی فکر میکنم از گناهکارا شیطان / جادوگر / فرقه جذبی / پدرخوانده و شازده باقی مونده باشن.
از دوستان یه خواهشی که دارم اینه که بیان و یه تحلیل کنن بین افراد باقی مونده کیا بیشتر پتانسیل این نقش هارو دارن.

اینم اصل پستش نگین تحریف کرده...کی بجز کاراگاه همچین سر راست میگه تجلیلشو اخه

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
نمیدونم ولی احتمال جذبی بودن سعید هم برام زیاده
بازیش اصلا به بیگناهی نمیخورد مخصوصا وقتی از رو استدلال سید حرف میزد !! مافیا بهش میخورد واقعا

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
اینم اصل پستش نگین تحریف کرده...کی بجز کاراگاه همچین سر راست میگه تجلیلشو اخه

عرفان یعنی الان سعید کاراگاهه؟

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
شاید هم صدرا جادوگره و فرض من مبنی بر اینکه جادوگر تو رای‌های خلفیه اشتباه بوده. هم سعید و هم خلفی هم باهاش اینترکشن داشتن که سیو شن. نمیدونم واقعا. نمیتونم دیگه.

۵ نفریم
صدرا عرفان مهسا به ترتیب اعدام کنیم. یا عرفان صدرا. نمیدونم.

- - - Updated - - -

من واقعا تو کتم نمیره که عرفان بیگناه دلایلم رو برای شیطان نبودن نفهمه. اگه بیگناه باشه و ببازیم به خودمون باختیم.

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
عرفان من بین تو و ارش موندم ! تکلیف مهسا که مشخصه !!
با توجه به اینکه من احتمال بیگناهی سعید رو کم میدونم.
نمیدونم واقعا کدومتون جادوگرید.
اه مغزم گوزیده قشنگ

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
شاید هم صدرا جادوگره و فرض من مبنی بر اینکه جادوگر تو رای‌های خلفیه اشتباه بوده. هم سعید و هم خلفی هم باهاش اینترکشن داشتن که سیو شن. نمیدونم واقعا. نمیتونم دیگه.

۵ نفریم
صدرا عرفان مهسا به ترتیب اعدام کنیم. یا عرفان صدرا. نمیدونم.

چرا زود زود گزینه عوض میکنی آقا؟:))بپا از هول حلیم نیفتی تو دیگ. من میگم بذار شیطان یا همون جادوگر بازی که شمایی اعدام کنیم بعد برای بقیه یه فکری میکنیم:دینظرت چیه؟

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
پشمام حواسم نبود ۵ شدیم

رای به اعدام باطل: مهسا

رای به اعدام: عرفان

هاهاها باهوش کی بودی تو؟ :دی

فقط اینو در نظر بگیر یه بیگناه چرا نباید زهنش باز باشه و همون اول تو تحلیلش بیاد بگه سعید جذبی ای بود که بهش لباس دادن؟؟؟ چراا اینو به من بگو جو هم نده الان که فهمیدی سوتی دادی رای به من میدی؟ :دی

مافیای بازی و بیگناه باقی مونده...کی بازیش به گناهکار میخوره بین من و این؟ چه دلیلی داره برا جادوگر بودن من جز اینکه من از سعید دفاع کردم...که اونم اوردم دارم میگم کاراگاه بوده داد میزد کاراگاه بوده برا چی دفاع نکنم ازش؟ تو اگه بیگناه بودی اون پستشو پرجم نمیکردی. زرتی اول فاز سعیدو جذبی لباس گرفته نمیدونستی. ئ ازون مهمتر مهدی مافیا رو سرت قسم خورد. همون مافیایی که برامون خلفی رو لو داد...همون تیم خفن دارن رو تو قسم میخورن که فرقه ای دیگه چیکار باید بکنن. شانس اوردی به مهدی برگردوندم و بعدش بخاطر همین ذوق زده شدی و نفهمیدی چی تحلیل کردی : ) )

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
اه مغزم گوزیده قشنگ

صدرا یعنی اینی که میگن من چسبیدم به مهدی رو تو هم دلیل میکنی برای مافیا بودن من؟ من چرا باید بیام اینکارو بکنم آخه. مگه میدونستم مهدی اعدام نمیشه و نقش لو نمیره؟چرا متوجه نیستی دارن بازیت میدن آخه!

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
اه مغزم گوزیده قشنگ
اگه سعید بیگناه نبوده فرقه بوده دیگه. من چرا باید بیاد سعید رو اعدام کنم. یه دقه فکر کن صدرا.

- - - Updated - - -

چرا زود زود گزینه عوض میکنی آقا؟:))بپا از هول حلیم نیفتی تو دیگ. من میگم بذار شیطان یا همون جادوگر بازی که شمایی اعدام کنیم بعد برای بقیه یه فکری میکنیم:دینظرت چیه؟
با چه رویی هنوز پست میدی شما :|

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
اونوقت چرا بین آرش و شما چیزی وجود نداره؟:دی

بابا من با پست تو جواب خود شماهم کامل توضیح دادم چرا ارش بیگناهه و چی میتونه باشه
الان جلاد هم ک رفت بیرون و مشخص تر شده
بعد اونو ک میدونم نخوندین میاین میگین بین تو و ارش چرا چیزی نباشه
اونوقت دفاع بدون دلیل شما از مهدی که تو هر پستتون بود رو میگین الکی؟

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
اگه سعید بیگناه نبوده فرقه بوده دیگه. من چرا باید بیاد سعید رو اعدام کنم. یه دقه فکر کن صدرا.

- - - Updated - - -

با چه رویی هنوز پست میدی شما :|

با همون رویی که شما پست میدی:دی

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
عارش لعنتی من دلایلتو برا شیطان بودن اگه نشنیده میگرفتم تو الان اینحا نبودی بفهم نفهم :دی

البته تو که نه بقیه بفهمین

آقا پست 941 منو بخونین نزارین هولتون کنن. سعید 120 کاراگاه بود واضحه بیشتر ازین چی بیارم براتون؟ دارم مدرک میدم که یارو کاراگاهه چرا عارش در نظر نگرفتش؟ بیگناه نباید احتمال 50-50 بده که جدبیه یا بیگناه؟

وای دارم دیوونه میشم

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
بابا من با پست تو جواب خود شماهم کامل توضیح دادم چرا ارش بیگناهه و چی میتونه باشه
الان جلاد هم ک رفت بیرون و مشخص تر شده
بعد اونو ک میدونم نخوندین میاین میگین بین تو و ارش چرا چیزی نباشه
اونوقت دفاع بدون دلیل شما از مهدی که تو هر پستتون بود رو میگین الکی؟

اولا که مهدی اون چیزی نبود که شما یا آرش فکر میکردین:دیبرای این چه توضیحی دارین؟
ما الان باید فرقه اعدام کنیم فرقه پیدا کنیم اعدام کنیم بعد من برای شما توضیح بدم. اوکیه؟:دی

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
عارشو اعدام کنین اگه فرقه نبود من گاد کش میکنم خودمو.... میدونم اخه منو اعدام کنین بعد ارش اعدام شه یه درصد میمونه یکی از هر گروه و بیگناه باخته بازیو. بفهمین اینو من فرقه نیستم

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
عارش لعنتی من دلایلتو برا شیطان بودن اگه نشنیده میگرفتم تو الان اینحا نبودی بفهم نفهم :دی

البته تو که نه بقیه بفهمین

آقا پست 941 منو بخونین نزارین هولتون کنن. سعید 120 کاراگاه بود واضحه بیشتر ازین چی بیارم براتون؟ دارم مدرک میدم که یارو کاراگاهه چرا عارش در نظر نگرفتش؟ بیگناه نباید احتمال 50-50 بده که جدبیه یا بیگناه؟

وای دارم دیوونه میشم

خب جادوگرم؟ چه جادوگری‌ام که نمیدونه جادو نداره و این دور با دورای قبل فرق داره؟؟؟ عمدا گفتم که پویا بیاد ضایعم کنه؟ به نظرت تو اون جوی که بین مهدی و من شکل گرفته بود و من گناهکار بودم همچین چیزی به ذهنم میرسید که عمدی بگم؟

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
عرفان نظرت در مورد جذبی فرقه چیه؟

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
اولا که مهدی اون چیزی نبود که شما یا آرش فکر میکردین:دیبرای این چه توضیحی دارین؟
ما الان باید فرقه اعدام کنیم فرقه پیدا کنیم اعدام کنیم بعد من برای شما توضیح بدم. اوکیه؟:دی

میگم پستارو نمیخونین
من پستم راجع به شیطان بودن رضا و گناهکاری مهدی موجوده
که گفتم مهدی مافیاس که اومد گفت به بالانس نمیخوره و شیطان چرا باید بیاد بگه و این چیزا
میگم که پست ها براتون مهم نیست
البته نیاز نیست که الان تو بازی زیاد تاثیر بذارین

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
خب جادوگرم؟ چه جادوگری‌ام که نمیدونه جادو نداره و این دور با دورای قبل فرق داره؟؟؟ عمدا گفتم که پویا بیاد ضایعم کنه؟ به نظرت تو اون جوی که بین مهدی و من شکل گرفته بود و من گناهکار بودم همچین چیزی به ذهنم میرسید که عمدی بگم؟

خب اعدامت کنیم، بعد میمونه 1 فرقه 1 مافیا دوتا شهروند. شهروندا برای بازی تصمیم میگیرن:دی نظرت چیه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین