برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور اول مافیا در سال 99 | کرونا، بخش نخست: دشمنی ناشناخته

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
اره که به نظرم با این توضیح که ادم همه تخم مرغارو تو یه سبد نمیریزه و عقلانی نیست احتمالا ، بیان توجیهش کنن ضمنا اونقدرام در خطر نمیتونستن باشن بعدش چون با توجه به تروریست بودن ارش و قضیه سیف ساید خیلیی راحت میتونستن بیان به اینوریا اتهام بزنن که شما مافیایین و حداقل یکیتون که میدونسته این تروریسته تو سیف ساید وایساده و چون میخاستین ارش اعدام شه رای بهش دادین که تابلو نباشین

ضمنا این احتمال رو کم نمیگیرم که مهدی هم مافیا باشه چون هم تو هیچ یک از سایدا نبود و هم میتونه یار قوی این دور مافیا باشه از نظر بالانس! و هم رفتارای دیشب به بعدش که دارم توضیح میدم بهش عقلانی و منطقی بهش ادرس میدم میگه پیدا نکردم دوباره ادرس بده بعد تو خط دومش میگه خب سید بیا با ما به عرفان رای بده دیگه :دی ینی چی این :دی ینی عرفان تو ظاهر دارم ادرس میخام ازت دارم به دفاعیاتت گوش میدما ولی به شخمم نیس چون جمله بعد کاملا نمابانگر اینه که انگار دفاع بکنم نکنم پستمو ببینه نبینه رو اون رویه هست که رای به اعدامی منو بده و از بقیه تلاش برا جم کرد رای رو من میکنه بدون خوندن و بررسی دفاعیاتم و اون جو رو من دیشب احساس کردم!

ضمنا اون پست ارش کو پس چرا نیستش منو بدجوری قلقلک اده که نکنه واقعا یه سوتی ناخوداگاه باشه:دی

من که قبل رای ام اون پستت رو آچار کشی کردم. چی میگی؟

بازم اینو گفتی. آقا همه برن روی اون نظر بدن مرامی. بابا مگه کشکیه که میگی یهو آدم به جای گروه تلگرام تو فروم بنویسه؟ :|:| :| اصلا همین که به این چیزا گیر میدی منو مطمئن تر می کنه در قبالت. ضمن اینکه دیدم عرفان بی گناه چجوری بحث می کنه. این مدلی نیست :دی

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
عرفان
تو گفتی باید ساعت 11 میومدی! من ساعت دقیق گفته بودم؟ بابا تو چه میدونی من دیشب چیکار داشتم؟!! چرا حرف بی در و پیکر میزنی؟ برای فاز بعدی که بعد از ساعت 11 شروع میشه مگه پایان مشخص کرده بود گاد؟ صرفا گفته بود بعد از 11 فاز بعدی شروع میشه منم نزدیک های 12 خودمو رسوندم یعنی چی که 2 فاز ول کرد رفت؟!!! کلا یک ساعت و نیم از یک فاز رو نبودم چرا چرت و پرت میگی؟
کسایی که به من رای دادن کیا بودن؟
تو و ممل که از آسمون نازل شدید فقط رای رو دادید که هر طوری شده اعدام بشم.
عماد که مشخص بود احتمال زیاد رای میده به من.
سید قبل از رفتنم رای داده بود و تاکید کرده بود احتمال داره عوض شه.
بحث بین من و مهدی هم قرار شد بقیه برن بخونن و ببینن اول کی به کی اتهام زده و کی داره ماجرا رو وارونه نشون میده.
کسی منتظر سوال و جواب من نبود برای رای دادن از بین اینا!!

ساعت دقیق معلومه نمیگی وقتی همچین هدفی پشتش داشتی رضا من سسخلم یا چی؟ گاد علنا گفته فاز تا 23 و دو فاز داریم و فاز بعد 23 به بعده تو میگی من میرم فاز بعد میام ینی از یازده تا یازده و نیم که فاز بسته شد غیرمترقبه فاز بعدی بود به حساب تو میگی 12 اومدم من علم غیب دارم تو چند اومدی؟ میتونی ثابت کنی؟ نه همین ینی یه کاسه ای زیر نیم کاسته این دومین باره ، اون سریم گفتی من برا استدلال و فکر رو حرف سید زمان نیاز داشتم به اون خاطر بعد از تایمی که پویا گفته بود اومدم رایمو برگردوندم و ندیده بودم پستش رو! از هوا داری استدلال میکنی ما مگه علم غیب داریم

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
امین:

بقیه حرفات چرت بود، من هرچیم بگم گوش تو بستست، پس فایده نداره، تکراره. میمونه این یه جمله :

این از یک ذهن گناهکار می‌آد از نظرم. اگر اول بازی بود، نه. اما در این برهه از بازی چرا. چون یک بی‌گناه می‌دونه با دو اشتباه بازی تمومه، از طرفی هم خودش بی‌گناهه و می‌دونه اعدام خودش اشتباهه. در نتیجه تو که اون بالا این احتمال رو دادی من بی‌گناه باشم، این‌که فقط هر طوری هست امین رو با خودم بزنید، همون پازلی رو تکمیل می‌کنه که از اون ایده‌ی اعدام رندومت گرفتم. تو اومدی که انتحار بزنی با من و مهدی.

عزیزم، من رو بیگناهی خودم مطمئنم، رو گناهکاری تو هم مطمئن ! دلیل ؟ اصلا تو 3 نبودی و 7 بودی، رای اعدام و مسئولیت پذیری روی نقش من در حالی که میدونی شیطان هست و میتونه جادو کنه، فقط و فقط حاصل یه تلاش برای اعدام تحت جو هست، آیا امین محافظه کار این بازی اینکار رو وقتی بیگناهه ممکنه انجام بده ؟ به هیچ وجه ! پس شک ندارم تو گناهکاری، در نتیجه وقتی من بیگناهم و وقتی بن بست ایجاد کردی با نحوه بازیت، یه راهکار بیشتر نیست، پای حرفی که دیشب زدی وایسی و مسئولیت حرفت رو بر عهده بگیری، تو گفتی که من مسئولیت نقش سید رو برعهده میگیرم، خیلی خوبه، من اعدام، شیطان اعلام میشم، هرچی که باشم، اگر بیگناه باشم، بچه های بازی چطور باید یقه تورو بگیرند ؟ هیچی، پس با یه اعدام اشتباه برنده بازی میشی !

راه حل، اگر من اعدام شم بلافاصله بعد از من باید اعدام شی !

نکته بعدی، این فاز هرکسی اعدام شه شیطانه و این بالای 80 درصد احتمالشه، با این سبک بازی که انجام دادی بازی رو به بن بست محض کشیدی، اینکار رو کی میکنه کسی که این نقشه بدردش بخوره !

راه حل ؟ من تو ادعای بیگناهی داریم، و اینطور که روبروی هم ایستادیم قطعا یکیمون گناه کاره، پس به نفع بازیه اون بیگناه برای اعدام اون گناه کار فدا بشه !

این فکر می کنم بدیهی ترین موردیه که در مورد این بازی وجود داره به لحاظ احتمالات !

شیطان یا میتونه با مافیا همکاری کنه و با هم برنده بشن و یا اگر میخواد به تنهایی برنده بشه باید تمام بی گناه های بازی حذف شده باشن، بنابراین این حرف غلطه که شیطان حتما باید تو بازی باشه.

رضا: شیطان برای برد تو بازی سه راه داره :

1- عضو مافیا بشه و مثل یه عضو از مافیا زنده یا مرده برنده بازی شه
2- شیطان بمونه و زنده بمونه تا آخرین بیگناه رو بکشه تا به تنهایی برنده بازی شه
3- شیطان بمونه، زنده بمونه و با برد مافیا برنده شه.

چیزی که بدیهیه شیطان جذب مافیا نشده، چون کسی با نقش شیطان نمرده، و شیطان برای جذب مافیا شدن باید کسی رو با نقش شیطان بکشه. در نتیجه شیطان اگر بمیره، تحت هیچ شرایطی نمی تونه برنده بازی شه

بنابراین، روی ادعای امین، منی که پیشنهاد اعدام هر سه نفرمون رو برای شرایط ضروری دادم، به هیچ وجه شیطان نمی تونم باشم. حله ؟ پس شیطان اعلام شدن من قطعا جادو خواهد بود چون من یا بیگناهم یا مافیا ! (طبق ادعای امین )

در نتیجه چاره ای جز اعدام امین نیست در صورت اعدام من (و اینکه قبل ما هم هیچ کس نباید اعدام شه چون بعدش اعدام هر کدوم بازی رو تموم می کنه ) چون اگر من بیگناه باشم، یه اعدام بیگناه به بازی تحمیل میشه و بازی تموم میشه.

کلا یدونه رای داشتی چرا جو میدی! اگر هم کسی داشت به شکل خلق الساعه و سرعتی اعدام میشد اون من بودم که یهو عرفان و مملگر از آسمون نازل شدن بهم رای دادن!

رضا جان، یه رای داشتم ولی بازی رو خوندی ؟ من مسئولیت اعدام سید و نقششو قبول می کنم وقتی میدونه جادوی شیطان هست دقیقا یعنی چی ؟ :)) تو میتونی به من بگی ؟ دیروز اگر سحر و تو و مملگر بودین با اون حرف مهدی که سید اگر رای بیاره رای میدم، رفته بودیم برای اعدام من، یه نفر برای اعدام دقیقا می خواد چیکار کنه ؟

بعد یه سوال از خودت بپرس، تو رای کامل رو داشتی، من اگر گناه کار بودم تورو اعدام می کردم، یه اعدامم جلو بودیم بودیم، چرا رایمو یهو چرخوندم به امین ؟ نه اینکه نمی خواستم اعدامی که احتمالش 100 درصد بود رو فدای یه اعدام 60 درصدی کنم ؟

فقط به این فکر نکن کی به تو رای داده و نه، اگر بیگناهی برو تمام روند دیشب رو بررسی کن، می فهمی عرفان احتمال گناهکاریش واقعا پائینه، نمیگم نیست، اصلا اعتماد مطلق به احدی از بازی ندارم ( تا حد 90 درصد سحر فقط ) ولی به نظرم کلی نگاه نمی کنی به بازی

حرکت امین به غایت گناهکارانه بود دیشب، دقیقا عکس کل جریان بازیش !

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
گاد

خب. الان که اعدامی نداریم چون به حد نصاب نصف+1 نرسیده. ساعت 18 هم اعدامی داریم قطعا. بنابراین اعدامی عوض خواهد شد. هرکس هرجای فاز حس می‌کنه ممکنه اعدام بشه، دفاع یا وصیت یا هرچی آماده کنه. بعد از ساعت 18، فقط 5 دقیقه فرصت ارسال پست میدم.

اگه کسی هم الان رای عوض کنه، دیگه حق نداره بعد از ساعت 18 عوض کنه. حواستون باشه. عماد و سحر هم فقط می‌تونن 1 رای بدن. حق تعویض ندارن.
در واقع از الان فقط یک بار می‌تونید رای بدین در این فاز.

تلگرامم پیام بیخود ندین به من از الان تا آخر بازی. سوالی دارین بپرسین صرفا.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
اره که به نظرم با این توضیح که ادم همه تخم مرغارو تو یه سبد نمیریزه و عقلانی نیست احتمالا ، بیان توجیهش کنن ضمنا اونقدرام در خطر نمیتونستن باشن بعدش چون با توجه به تروریست بودن ارش و قضیه سیف ساید خیلیی راحت میتونستن بیان به اینوریا اتهام بزنن که شما مافیایین و حداقل یکیتون که میدونسته این تروریسته تو سیف ساید وایساده و چون میخاستین ارش اعدام شه رای بهش دادین که تابلو نباشین

ضمنا این احتمال رو کم نمیگیرم که مهدی هم مافیا باشه چون هم تو هیچ یک از سایدا نبود و هم میتونه یار قوی این دور مافیا باشه از نظر بالانس! و هم رفتارای دیشب به بعدش که دارم توضیح میدم بهش عقلانی و منطقی بهش ادرس میدم میگه پیدا نکردم دوباره ادرس بده بعد تو خط دومش میگه خب سید بیا با ما به عرفان رای بده دیگه :دی ینی چی این :دی ینی عرفان تو ظاهر دارم ادرس میخام ازت دارم به دفاعیاتت گوش میدما ولی به شخمم نیس چون جمله بعد کاملا نمابانگر اینه که انگار دفاع بکنم نکنم پستمو ببینه نبینه رو اون رویه هست که رای به اعدامی منو بده و از بقیه تلاش برا جم کرد رای رو من میکنه بدون خوندن و بررسی دفاعیاتم و اون جو رو من دیشب احساس کردم!

ضمنا اون پست ارش کو پس چرا نیستش منو بدجوری قلقلک اده که نکنه واقعا یه سوتی ناخوداگاه باشه:دی

پس یعنی بین مملگر و رضا و عماد، دوتا مافیا هست که یکی‌شون گادفادر و یکی‌شون خیاطه. این با اون تز سیدبندی و این‌ها که حرف می‌زدی قبلا، نمی‌خونه‌ها. :دی

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
عرفان

عرفان تو داری به رضا رای می‌دی چون دیشب رفته. و دنبال مافیایی پیش خودت. :دی من دارم سعی می‌کنم خودم رو بذارم جای تو. رضا رو صد در صد نیستی روش، منتها به نظرت اون‌طرف گزینه‌ی محتملی‌ـه. از طرفی اعتقاد داشتی که توی رای‌های آرش هم هست. این‌طرف برای آرش یک گزینه برات می‌مونه. اگر مطمئن باشی سید مافیا نیست، به هر دلیلی، در نتیجه، مهدی احتمال بیشتری برای مافیا برات پیدا می‌کنه با توجه به رای ندادن‌ش. و به اون باید رای بدی قاعدتا. :دی یعنی به نظرم از لحاظ منطقی، این‌ها بیشتر اولویت پیدا می‌کنن برات اگر دنبال مافیا باشی واقعا.
مگر این‌که اعتقاد پیدا کرده باشی که هر دو مافیا به محمدرضا رای دادن. :دی در اون صورت مبحث یک‌جور دیگه می‌شه.

رضا رو صد در صد نیستم مهدی رو مگه صد در صدم؟ کی گفتم؟ گفتم اگه اون چیزی که تو ذهنم گرفتم و 2 تا رایای ممدرضا مافیا نباشن احتمال کمترش اینه از بین شمام یه مافیا باشه که مهدی بیشتره برام مافیا...من اینو صد نگرفتم
اینیم که میگی اعتقاد پیدا کرده باشی لزوما خارج از بازی باید درست باشه؟ یا میتونم تو بازیم این احتمال برام قوی شه؟

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
عرفان داری اشتباه بازی می کنی اگر نظر منو می خوای ! یه نگاه به پاس گل های مهدی و امین بنداز !

تمام تلاششون این بود دیروز رای هارو بیارن رو تو یا من،هر کدوم با یه استراتژی چرا به نظرت ؟

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
erfan

««عماد سوال توام بود ، اینو بخون و واقعا استدلال کن برام که چطور یه نفر اخرین ساعت مهمترین فاز رو در حالیکه بحث در حال انجام داره و ۴ نفر روش مشکوکن و رای اونا رو بالقوه داره به جای اینکه بمونه و سعی در قانع کردن بکنه فرار میکنه از بحث ؟ هرجور حساب میکنم یه بیگناه که به بازی و وقت خودش در این یه هفته ارزش قایله به هررر بهونه این کارو انجام نمیده!»»»

من پستت رو خوندم،،،اصل دلیلت همین نبودنس و میگی کسی که به بازی و وقت خودش ارزش قائله به هرررر بهونه این کارو انجام نمیده.
ببین من هر اتهامی به رضا بزنم،هر گیری از اول بازی بهش داده باشم،نمیتونم گیر واسه بازی ارزش قائل نشدن رو بهش بزنم...این هررر بهونه ای که میگی رو ما نمیدونیم،درسته بازی حساسه و فازای اخریم ولی واقعا واسه خود من پیش اومده که نتونم بمونم.

در کل حرفم اینه،گیرت به رضا انقدر محکم و پایه دار نیست که رای دادی و اینطوری هم داره باهاش جلو میری.این نظر منه.

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
آهان جواب مهدی هم یه بار دادم که میگه چرا عرفان رو رای نمیدی و با حرف قبلیت نمی خونه، تو پست جامع من هست.

نظریه هایی که آدم وقت بی عیب و نقص بازی کردن بقیه میده، بر اساس شرایط بازی و بی اشتباه و عمل مشکوک بازی کردن جمعه، اتفاقا گناهکار همیشه طوری اظهار نظر می کنه که جا برای هر چیزی باقی بزاره، مثل کاری که امین از اول این بازی انجام داده، وقتی من بر اساس مستندات می گم فلانی به نظر قدیس هست، یا میگم مافیا احتمالا بین ما سه تا نیست و بعد با دیدن شرایط نظرم عوض میشه اسمش تناقض نیست اسمش تصمیم گیری و برداشت از شرایطه

مهدی و امین تا یه تایمی از بازی بی عیب و نقص بازی کردند، تحلیل هام اون بود، وقتی مثل روز با شناختی که از جفتشون دارم، رو آوردن به سبک بازی دیگه ای، هیچ وقت درست بازی کردن و تشخیص درست در لحظه رو فدای تسلیم شدن به جو نمی کنم !

سبک بازی هارو ببینید واقعا براتون باید روشن بشه کی داره بیگناه بازی می کنه و کی گناه کار

وعلیکم سلام !

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
تو گیرت به رضا صرفا واسه رفتن ۱ ساعت اخر فازشه؟تنها دلیلت همینه؟

عماد از ظهره دارم مینویسم دلایلمو تو رو جدت یکم وقت بزار بخون سوال تکراری چرا میرسی اخه دلیل رایم برایند ایناس و این رفتن یهوییش مزید بر علت شد
______________________-

مهدی

معلوم بود اچار کشیت انصافا بعد هر جواب من داشتی میگفتی اقا بیا به عرفان رای بده :دی این ینی اون دفاعیات اصن مهم نیستن برام عرفان بیگناهیم که دیدی مال دو و نیم سال پیشه و من خودم یادم نمونده که مهدی بیگناه یا گناهکار چجور بازی میکنه پس اینا همش حرفه و انداختن جو :دی

ضمنا خیلیا بودن که با همچین سوتیای کلامی قربانی شدن تو فازای اخر هیشکی از خطا مبرا نیست حالا من اینو دلیل بر گناهکاری صدر درصدت نگرفتم که وگرنه رایم به تو بود نه؟ :دی

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
ساعت دقیق معلومه نمیگی وقتی همچین هدفی پشتش داشتی رضا من سسخلم یا چی؟ گاد علنا گفته فاز تا 23 و دو فاز داریم و فاز بعد 23 به بعده تو میگی من میرم فاز بعد میام ینی از یازده تا یازده و نیم که فاز بسته شد غیرمترقبه فاز بعدی بود به حساب تو میگی 12 اومدم من علم غیب دارم تو چند اومدی؟ میتونی ثابت کنی؟ نه همین ینی یه کاسه ای زیر نیم کاسته این دومین باره ، اون سریم گفتی من برا استدلال و فکر رو حرف سید زمان نیاز داشتم به اون خاطر بعد از تایمی که پویا گفته بود اومدم رایمو برگردوندم و ندیده بودم پستش رو! از هوا داری استدلال میکنی ما مگه علم غیب داریم

باشه. عرفان تو علم غیب نداری میگه؟ پس چطوری میگی من کار نداشتم و از قصد اون زمان رو نیومدم؟ مگه نمیگی علم غیب ندارم؟

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
پس یعنی بین مملگر و رضا و عماد، دوتا مافیا هست که یکی‌شون گادفادر و یکی‌شون خیاطه. این با اون تز سیدبندی و این‌ها که حرف می‌زدی قبلا، نمی‌خونه‌ها. :دی

نکته قشنگی بود،،،تو خودت بر اساس بالانس و حرفایی که زده بودی به من سر رای اعدام به ممدرضا گیر دادی و گفتی طبق بالانس گفته بودیم ممدرضا نمیتونه گناهکار باشه که من بهت جواب دادم من تحلیلگر بالانس خوبی نیستم و بر اساس حرفا و اتفاقات بازی و سوال و جوابا و ایگنورای ممدرضا بهش رای دادم،،،،ولی تویی که تحلیلای بالانست انقدر برات مهمه این تئوری از سمتت عجیب نیست عرفان؟

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
امین
تز سیدبندی مال اون موقع بود که زیاد موضوع نداشتیم برا بحث و حدسیات بود صرفا امین الان میتونه فرق کنه همهچیز تو نظرت اینجور نیست؟

تو خودت از روی بالانس گفتی که احتمالا محمدرضا رو نمی‌تونه مافیا باشه؛ الان می‌خوام ببینم چه اتفاقی افتاده و چه چیزی تغییر کرده که به این نتیجه رسیدی، هردو گادفادر و خیاط مافیا می‌تونن، بین رضا، عماد و محمدامین باشن.

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
عرفان داری اشتباه بازی می کنی اگر نظر منو می خوای ! یه نگاه به پاس گل های مهدی و امین بنداز !

تمام تلاششون این بود دیروز رای هارو بیارن رو تو یا من،هر کدوم با یه استراتژی چرا به نظرت ؟

خب برا همینه که شک کردم که میتونه بین شما علاوه بر شیطان مافیام باشه دیگه منتهی این حرکات رضا رو کجای دلم بزارم اخه تو بگو نمیبینی این حرکاتو؟

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
آهان جواب مهدی هم یه بار دادم که میگه چرا عرفان رو رای نمیدی و با حرف قبلیت نمی خونه، تو پست جامع من هست.

نظریه هایی که آدم وقت بی عیب و نقص بازی کردن بقیه میده، بر اساس شرایط بازی و بی اشتباه و عمل مشکوک بازی کردن جمعه، اتفاقا گناهکار همیشه طوری اظهار نظر می کنه که جا برای هر چیزی باقی بزاره، مثل کاری که امین از اول این بازی انجام داده، وقتی من بر اساس مستندات می گم فلانی به نظر قدیس هست، یا میگم مافیا احتمالا بین ما سه تا نیست و بعد با دیدن شرایط نظرم عوض میشه اسمش تناقض نیست اسمش تصمیم گیری و برداشت از شرایطه

مهدی و امین تا یه تایمی از بازی بی عیب و نقص بازی کردند، تحلیل هام اون بود، وقتی مثل روز با شناختی که از جفتشون دارم، رو آوردن به سبک بازی دیگه ای، هیچ وقت درست بازی کردن و تشخیص درست در لحظه رو فدای تسلیم شدن به جو نمی کنم !

سبک بازی هارو ببینید واقعا براتون باید روشن بشه کی داره بیگناه بازی می کنه و کی گناه کار

وعلیکم سلام !

آقای عزیز. آرش تروریست اعدام شده و هیشکی از تیم مافیا یا شیطان بهش رای نداده؟

بابا تو که خب بی گناهی. عرفان که میگی بی گناهه. سحرم حست مثبته

عمه ی من موند فقط الان. بیا به عمه ی من رای بده تو.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
رای به اعدام باطل: سید

رای به اعدام: عرفان

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
عماد از ظهره دارم مینویسم دلایلمو تو رو جدت یکم وقت بزار بخون سوال تکراری چرا میرسی اخه دلیل رایم برایند ایناس و این رفتن یهوییش مزید بر علت شد
______________________-

مهدی

معلوم بود اچار کشیت انصافا بعد هر جواب من داشتی میگفتی اقا بیا به عرفان رای بده :دی این ینی اون دفاعیات اصن مهم نیستن برام عرفان بیگناهیم که دیدی مال دو و نیم سال پیشه و من خودم یادم نمونده که مهدی بیگناه یا گناهکار چجور بازی میکنه پس اینا همش حرفه و انداختن جو :دی

ضمنا خیلیا بودن که با همچین سوتیای کلامی قربانی شدن تو فازای اخر هیشکی از خطا مبرا نیست حالا من اینو دلیل بر گناهکاری صدر درصدت نگرفتم که وگرنه رایم به تو بود نه؟ :دی

من چون فاز شلوغه و دارم میخونم هر پستی تو ذهنمه جواب میدم میام پایین،،،پست ۱۰۸۹ من که بالای پست سیده رو بخون جوابتو دادم،،،اتفاقا همه رو دارم میخونم

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
______________________-

مهدی

من با دلیل حرف زدم.

ضمن اینکه همین که ۱۰ بار اونو تکرار می کنی یعنی دنبال رای ای و اگه پاش بیفته رای هم میدی. تکی رای بدی به من که چی بشه خب وقتی پیشینه ای هم نداشتی براش؟

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
تو خودت از روی بالانس گفتی که احتمالا محمدرضا رو نمی‌تونه مافیا باشه؛ الان می‌خوام ببینم چه اتفاقی افتاده و چه چیزی تغییر کرده که به این نتیجه رسیدی، هردو گادفادر و خیاط مافیا می‌تونن، بین رضا، عماد و محمدامین باشن.

چون اینوریام سید دویی خوب هستن هم رضا هم عماد مملگر هم از پستاش میخونه که اشراف داره به بازی شاید به جای یه سید یک و یه متوسط دو سید دوی خوب تو بازی باشه این هیچ تناقضی نداره ضمنا جوری نگین که من کاملا بنا رو رو این گذاشتم من احتمال مهدی هم دارم فقط تو این لحظه رضا برام مافیاس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین