برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور اول مافیا در سال 99 | کرونا، بخش نخست: دشمنی ناشناخته

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
من به بازی اخطار دادم که اعدام هرکسی جز من و امین واسه بازی فاجعست !

الان رسوندین بازی رو به جایی که فقط باید اعتماد کنید !! لباس شیطان دادن به هر اعدامی تو فاز قبل بدیهی بود و من چند بار گفتم ! چون الان با یه اعدام اشتباه بازی تمومه !

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
گاد

آرا:

امیر: امین
امین: امیر

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
از نظر من عرفان بی‌گناه نبوده. بی‌گناه اعلام می‌شد من گناهکار می‌شدم. دست سید هم بازتر. ضمن این‌که راجع به سوال مهدی، شیطان مگه قابلیت زدن داره؟

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
امین، تو پست های قبل بهت گفتم با بازی تو هرکی اعدام میشد شیطان، هررررررکی !! بدیهیه که یه برای برد یه اعدام نیاز داره شیطان و مافیا، عرفان چرا باید لباس شیطان نگیره ؟؟

نه عرفان هرکی اعدام میشد شیطان بود، هیچ راه دیگه ای نداشت و این حیله تو برای گنگ کردن بازی بود !

امیر من همینو بهت دیروز میگفتم مخالفت میکردی!!

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
آقا یه ایده ای.

الان اگه بگیم عرفان گناهکار بوده و شیطان اعلام شده

یعنی جای اشتباه داریم.

اگه عرفان بی گناه بوده باشه و جادو شده باشه و الانم سید بمیره و شیطان اعلام نشه به نظرم بازی تمومه. امین میبره.

طبق گفته امین، که میگه عرفان بی گناه نبوده و شیطان اعلام شده. یعنی جا برای اشتباه هست دیگه. به امین رای بدیم. اگر شیطان نبود فاز بعدی به سید رای میدیم.

خوب مگه امین گاده؟اگه عرفان بیگناه باشه و امینم بیگناه باشه چی​؟میبازیم که؟

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
از نظر من عرفان بی‌گناه نبوده. بی‌گناه اعلام می‌شد من گناهکار می‌شدم. دست سید هم بازتر. ضمن این‌که راجع به سوال مهدی، شیطان مگه قابلیت زدن داره؟

امین، پیشنهاد مهدی بدیهیه دیگه ؟

اجراش کن

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26

تو چرا گناهکار میشدی چرا من نمیشدم؟

یعنی چی قابلیت زدن؟

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
امیر من همینو بهت دیروز میگفتم مخالفت میکردی!!

لعنتی تو قبل از حرکت امین می گفتی، نه بعدش، چرا اینقدر دگم میشی گاهی ؟

زمانی که تو می گفتی یه بازی بود، بعد رفتار امین یه بازی ، تا اون موقع بازی رو تمیز در آورده بودن، می خوای گوش کنی ؟ تمیز !

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
آقا یه ایده ای.

الان اگه بگیم عرفان گناهکار بوده و شیطان اعلام شده

یعنی جای اشتباه داریم.

اگه عرفان بی گناه بوده باشه و جادو شده باشه و الانم سید بمیره و شیطان اعلام نشه به نظرم بازی تمومه. امین میبره.

طبق گفته امین، که میگه عرفان بی گناه نبوده و شیطان اعلام شده. یعنی جا برای اشتباه هست دیگه. به امین رای بدیم. اگر شیطان نبود فاز بعدی به سید رای میدیم.

در این صورت اگر هم من و هم سید بی‌گناه باشیم، باز هم بازی تموم می‌شه که!
ضمن این‌که من بی‌گناهم، عرفان هم یک درصد اشتباه شده باشه، بازی باز هم تموم می‌شه.
تو باید ببینی گناهکاری کی الان دلیل بیشتری براش هست. چرا سید به عرفان رای نمی‌داد و جواب سوالات من رو نمی‌داد؟
ضمن این‌که گفته بودی مسئولیت اعدام عرفان و سید، برای من و تو برابره. یعنی همون‌قدر که امکان بی‌گناهی من هست، تو هم هست.

مافیایی
پسندها
5
امتیازها
50
مدال‌ها
8
رای به اعدام سید

با اجازه بزرگترا

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
تو چرا گناهکار میشدی چرا من نمیشدم؟

یعنی چی قابلیت زدن؟

خودت گفتی من رای اول بودم و سرش زده می‌شدم. من می‌گم اتفاقا منطقی بود که بی‌گناه بشه تا بتونه بعدش گیر بده به کسی.
من بیشتر گناهکار می‌شدم، چون با سید هم در گیرم و رای سید رو هم دارم.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
عرفان
رای سید چطوری بالقوه ست وقتی صراحتا میگه احتمال این که عوض کنم وجود داره و قطعی نیست؟ خودش داره میگه قطعی نیست تو میگی بالقوه ست؟ که عوض هم کرد.
رای عماد رو خودم گفتم.
مهدی داره میگه به رضا و عماد مشکوکم الان این میشه رای بالقوه؟ به هیچ عنوان.
درباره رای خودت هم که به اندازه کافی حرف زدم.
حالا باز بیا بگو 4 تا رای بالقوه!

بله برنامه‌م این بود که اوایل فاز بعد بیام، اما کارم بیشتر از چیزی که فکر میکردم طول کشید و نتونستم تو این تایمی که میگی بیام. (نزدیکای ساعت 12 اومدم) هیچ بایدی وجود نداشته که تو میگی "باید" 11 میومدی. هدفت از این کارا و جو دادن ها مشخصه. من همیشه تا جایی که میتونستم تو بازی حاضر بودم و به سوال ها جواب دادم و اتهامی که تو داری بهم میزنی اصلا وارد نیست. هدفت از این کارا رو گفتم تو پست قبلم.

مملگر

چی؟! یعنی تو کلا تو این بازی به من و عماد فقط شک داری و 50-50 رای دادی؟ این چه 50-50یی میشه مرد حساب! من با رای تو اعدام میشدم! جالبه نشستی 50-50 کردی بعد به این نتیجه رسیدی به اونی که در آستانه اعدامه رای بدم؟! خودت بودی قبول میکردی همچین استدلال مسخره ای رو؟
رضا ببین از بین من و عماد و تو من ۱ مافیا حداقل میبینم. خب طبیعیه که بین شما دو تا واسم ۵۰ ۵۰ ا دیگخ و واسه من یکی یه گره باز می شه.

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
لعنتی تو قبل از حرکت امین می گفتی، نه بعدش، چرا اینقدر دگم میشی گاهی ؟

زمانی که تو می گفتی یه بازی بود، بعد رفتار امین یه بازی ، تا اون موقع بازی رو تمیز در آورده بودن، می خوای گوش کنی ؟ تمیز !

الان موافقی که امین رو اعدام کنیم شیطان نبود خودت باید اعدام شی؟

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
من همینجوریش به زور نت دارم حالا نیم ساعت به نیم ساعت باید رای بدیم من یه ربع طول می کشه فقط بتونم یه پست بدم.

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
چرا سید به عرفان رای نمیداد ؟ چون از نظرش تو اون 5 نفری که گزینه بودن و مشکوک بیگناه ترینشون بود.

بدیهیه

چرا تو گناهکاری ؟ هیچ تایم بازی هیچ تلاشی برای پیدا کردن حقیقت نکردی، یه سری اطلاعات گنگ به بازی دادی که فقط خودت گیر نیوفتی، آخرم دقیقه 90 ئی سر یه چیزی که 50 درصدم نمی تونه باشه و باید بحث شه، هم رای دادی هم می خواستی با مسئولیت خودت منو اعدام کنی ! چطوری وقتی شیطان بود ؟ چه مسئولیتی ؟ جز کتمان حقیقته ؟

چه بحثی میشه با تو کرد و جواب داد ؟ تو مگه دیروز روند پرسش و پاسخ رو درست رفتی ؟

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
رای به اعدام: سید

اگه بی گناه بود، اون ۳ نفر بی گناهی که می مونن تو بازی به امین رای بدن.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
چرا سید به عرفان رای نمیداد ؟ چون از نظرش تو اون 5 نفری که گزینه بودن و مشکوک بیگناه ترینشون بود.

بدیهیه

چرا تو گناهکاری ؟ هیچ تایم بازی هیچ تلاشی برای پیدا کردن حقیقت نکردی، یه سری اطلاعات گنگ به بازی دادی که فقط خودت گیر نیوفتی، آخرم دقیقه 90 ئی سر یه چیزی که 50 درصدم نمی تونه باشه و باید بحث شه، هم رای دادی هم می خواستی با مسئولیت خودت منو اعدام کنی ! چطوری وقتی شیطان بود ؟ چه مسئولیتی ؟ جز کتمان حقیقته ؟

چه بحثی میشه با تو کرد و جواب داد ؟ تو مگه دیروز روند پرسش و پاسخ رو درست رفتی ؟

بحث زیاد شد باهات. هیچ‌کدوم رو جواب ندادی جز آخری که تو دیوار هم جواب دادی.
طبق سناریو خودت، از بین تو و سحر و عرفان، باید یک مافیا می‌بود. سحر که گفتی نیست، خودت هم قاعدتا قبول نداری، می‌موند عرفان فقط. یعنی منطقی می‌خواستی بمونی، وقتی می‌دونی با رای‌ت من اعدام نمی‌شم، باید به عرفان رای می‌دادی.

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
حقیقتا اگر قراره بین توئی که هیچ کمکی به بازی نکردی و افتخارت گیر دادن به پلیس بود برای شیطان بودنش و منی که آرشو کشیدم بیرون یکی انتخاب شیم برای گناهکاری اون توئی .
هرچقدر که ممکنه دعوای من و آرش زرگری باشه بیشترش ممکنه رای 4 تو شیطان وار باشه، حرفه ای بازی کردی امین خان قبول دارم :دی

جواب نگرفتم، با وجود شیطان دقیقا تو مسئولیت چی اعدام منو برعهده گرفتی ؟ این گنگ بودن واقعی بودن عرفان یا نبودن حاصل کار کی بود ؟ جز توئی که بازی رو دیشب با اون شکل به آشوب کشوندی ؟ کی از گلالود شدن عرفان سود می بره ؟

پیشنهاد مهدی خیلی واضحه، اگر عرفان گناهکار باشه، تویی که رو من بودی و حاضر شدی رایتو از من برگردونی به عرفان، یعنی اینقدر مطمئن بودی که رای دادی، پس تو باید اعدام شی که مسبب وضع فعلی هستی !

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
من نمی فهمم چرا الان همه رو ول کردیم دنبال شیطانیم؟ این ۳ نفر حذف شن ۲ تا مافیا باز داریم که باید پیدا کنیم و یه سحرم داریم که کلا نیست و من احساس می کنم جوکره اصلا. اینو چجوری می شه جمعش کرد؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین