برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور اول مافیا در سال 99 | کرونا، بخش نخست: دشمنی ناشناخته

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
بحث زیاد شد باهات. هیچ‌کدوم رو جواب ندادی جز آخری که تو دیوار هم جواب دادی.
طبق سناریو خودت، از بین تو و سحر و عرفان، باید یک مافیا می‌بود. سحر که گفتی نیست، خودت هم قاعدتا قبول نداری، می‌موند عرفان فقط. یعنی منطقی می‌خواستی بمونی، وقتی می‌دونی با رای‌ت من اعدام نمی‌شم، باید به عرفان رای می‌دادی.

احتمالات من قبل از حرکت تو بر اساس بازی تا اون لحظه بود

بعد از حرکت تو تمام معادلات تغییر پیدا می کنه، و عاقلانه هم هست، بازی های تمیز بدون ایراد جای خودشو به حرکت های انتحاری واضح دادند، دلیلی نداره تعهدی به حرف های قبل داشته باشم این صحبت های امین سفسطه شبه منطق هست. در حالی که واضحه تغییر شرایط پیشفرض هارو عوض می کنه

وقتی من دیدم سحر رای نداده بدون ترس از گاد کش و دیدم عرفان کمترین رفتار مشکوک رو داشته و به آرش گیر داده تایمی که گیر نمیداد کسی نمی گفت چرا، دلیلی نداره که بچسبم به احتمال قبلش !!!

هرکی حرف های بالا براش بدیهی نیست به من رای بده ! من مشکلی ندارم !

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
من نمی فهمم چرا الان همه رو ول کردیم دنبال شیطانیم؟ این ۳ نفر حذف شن ۲ تا مافیا باز داریم که باید پیدا کنیم و یه سحرم داریم که کلا نیست و من احساس می کنم جوکره اصلا. اینو چجوری می شه جمعش کرد؟؟

الان فقط باید دنبال شیطان باشیم. چون یه شیطان اعلام شد دیگه بعدی خود شیطانه.

- - - Updated - - -

من نمی فهمم چرا الان همه رو ول کردیم دنبال شیطانیم؟ این ۳ نفر حذف شن ۲ تا مافیا باز داریم که باید پیدا کنیم و یه سحرم داریم که کلا نیست و من احساس می کنم جوکره اصلا. اینو چجوری می شه جمعش کرد؟؟
آها وایسا ببینم. از کجا قطعی گفتی ۲ مافیا باز داریم؟ شاید عرفان مافیا بوده باشه خب؟

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
حقیقتا اگر قراره بین توئی که هیچ کمکی به بازی نکردی و افتخارت گیر دادن به پلیس بود برای شیطان بودنش و منی که آرشو کشیدم بیرون یکی انتخاب شیم برای گناهکاری اون توئی .
هرچقدر که ممکنه دعوای من و آرش زرگری باشه بیشترش ممکنه رای 4 تو شیطان وار باشه، حرفه ای بازی کردی امین خان قبول دارم :دی

جواب نگرفتم، با وجود شیطان دقیقا تو مسئولیت چی اعدام منو برعهده گرفتی ؟ این گنگ بودن واقعی بودن عرفان یا نبودن حاصل کار کی بود ؟ جز توئی که بازی رو دیشب با اون شکل به آشوب کشوندی ؟ کی از گلالود شدن عرفان سود می بره ؟

پیشنهاد مهدی خیلی واضحه، اگر عرفان گناهکار باشه، تویی که رو من بودی و حاضر شدی رایتو از من برگردونی به عرفان، یعنی اینقدر مطمئن بودی که رای دادی، پس تو باید اعدام شی که مسبب وضع فعلی هستی !

خط اولت که منطق خاصی نداره. :دی اتفاقا گیر دادن تو بی‌گناه به هم خیلی طبیعی‌تر از دعوای زرگیری دوتا گناهکاره.

راجع به اون هم، استدلال من برای اعدامت دقیقا همین بود دیشب، که نمی‌تونستم اون تایم بگم واضحا. اگر تو دیشب اعدام می‌شدی، و شیطان کسی دیگه بود، بدیهی بود که بی‌گناه معرفی می‌شدی، تا بعدش من برم و مثلا جادوش رو روی من کنه. ولی اگر شیطان معرفی می‌شدی، از نظرم یعنی تا حد بالایی گناهکار مردی. بعد هم گل‌آلود شدن عرفان یعنی چی؟ فرق اعدام عرفان با رضا چی بود دقیقا تو نتیجه؟

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
گاد

آرا:

امیر: امین، سحر، مهدی
امین: امیر

بقیه صرفا یک حق رای تا ساعت 19 دارن. حق تعویض ندارن.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45

احتمالات من قبل از حرکت تو بر اساس بازی تا اون لحظه بود

بعد از حرکت تو تمام معادلات تغییر پیدا می کنه، و عاقلانه هم هست، بازی های تمیز بدون ایراد جای خودشو به حرکت های انتحاری واضح دادند، دلیلی نداره تعهدی به حرف های قبل داشته باشم این صحبت های امین سفسطه شبه منطق هست. در حالی که واضحه تغییر شرایط پیشفرض هارو عوض می کنه

وقتی من دیدم سحر رای نداده بدون ترس از گاد کش و دیدم عرفان کمترین رفتار مشکوک رو داشته و به آرش گیر داده تایمی که گیر نمیداد کسی نمی گفت چرا، دلیلی نداره که بچسبم به احتمال قبلش !!!

هرکی حرف های بالا براش بدیهی نیست به من رای بده ! من مشکلی ندارم !

این که امین رای داده به آرش تروریست رو مگه خودت بعید نمی دونستی امین نپرسیده باشه آرش رو؟ اون چجوری توجیه میشه؟ می دونم ممکنه یه بار گفته باشی، شرمنده باز می پرسم می شه یه بار دیگه سریع بگی؟

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
این آخرین پستمه

مملگر، سحر، رضا، عماد، هر کدوم که از بیتون بیگناهه یکبار به تمام حرفا فکر کنید. شلوغ نمی کنم گیج نشید ! فکر کنید، این آخرین فرصته ! اگر حرف امین درست باشه و من گناهکار باشم، بازی بعد امین براتون تموم نمیشه، منو اعدام کنید !

ولی اگر حرفش درست نباشه، بازی تموم میشه، یادتون باشه که امین حق نداره بگه عرفان بیگناهه، چون از منی که براش 100 درصد گناهکار بودم رفت به عرفان رای داد فقط برای اینکه اعدام کنه، این بیگناهانه نیست !

اشتباه الانتون، می تونه اشتباه آخرتون باشه ! خود دانید.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
بعد یک نکته‌ای، من که سیف‌ترین بازیکن بازی بودم از نظر همه؛ حتی تو لیست اون اعدام سه‌تایی هم آخر قرار می‌گرفتم احتمال زیاد، چرا باید بیام انتحار بزنم؟ روی عرفان و تو. می‌ذاشتم رضا اعدام بشه برای خودش دیگه.

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
رای به اعدام: سید

اگه بی گناه بود، اون ۳ نفر بی گناهی که می مونن تو بازی به امین رای بدن.

بی گناهان عزیز و گرامی. اگه سید بی گناه بود، هرکدومتون موندید به امین رای بدید چون اگر اشتباه کرده باشیم احتمالا ۳ نفر از تیمشون به یه نفر که شایدم من باشم رای میدن.

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
این که امین رای داده به آرش تروریست رو مگه خودت بعید نمی دونستی امین نپرسیده باشه آرش رو؟ اون چجوری توجیه میشه؟ می دونم ممکنه یه بار گفته باشی، شرمنده باز می پرسم می شه یه بار دیگه سریع بگی؟

آقا مملگر توضیح دادم، اونا احتمالات بر اساس بازی بی اشتباهه، منم اشتباه نکرده بودم و هنوزم کار مشکوکی نکردم

زمان عادی بازیکن های خوب اشتباه نمی کنند و خودشون رو با کاراشون قدیس نشون، میدن، اتفاقا اینکه اذعان کردم به بیگناهی امین در اون لحظه یعنی واقعا خواستم بازی رو تحلیل کنم و نه راه فرار بزارم برای بازی.

خوب به این فکر کن. من اگر ریگ به کفشم بود از بیگناهی امین و مهدی دفاع نمی کردم در برابر رضا

الان با حرکت انتحاری دیشبشون مطمئنم که بیگناه نیستن !

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
بی گناهان عزیز و گرامی. اگه سید بی گناه بود، هرکدومتون موندید به امین رای بدید چون اگر اشتباه کرده باشیم احتمالا ۳ نفر از تیمشون به یه نفر که شایدم من باشم رای میدن.

اگه ۱ درصد عرفان بیگناه بوده باشه چی؟

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
فقط یه شوخی: بمیرم برای چاوش، دور روئین تنی چی کشید از دست من وکیل، الان می فهمم چی کشید از دست جماعت 28 نفره اون دور :))

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
آقا مملگر توضیح دادم، اونا احتمالات بر اساس بازی بی اشتباهه، منم اشتباه نکرده بودم و هنوزم کار مشکوکی نکردم

زمان عادی بازیکن های خوب اشتباه نمی کنند و خودشون رو با کاراشون قدیس نشون، میدن، اتفاقا اینکه اذعان کردم به بیگناهی امین در اون لحظه یعنی واقعا خواستم بازی رو تحلیل کنم و نه راه فرار بزارم برای بازی.

خوب به این فکر کن. من اگر ریگ به کفشم بود از بیگناهی امین و مهدی دفاع نمی کردم در برابر رضا

الان با حرکت انتحاری دیشبشون مطمئنم که بیگناه نیستن !
اگه هر دو بی گناه باشن مهدی واسه چی باید بیاد بگه بعد تو امین اعدام؟

- - - Updated - - -

چون بعد تویی وجود نداره. گرفتم

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
سید، الان نقش‌هایی که برای بازیکن‌ها حدس می‌زنی بگو دقیق.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
امیر گادکش میشه. رویین تن بود.
برین فاز بعد.

یک پست حق وصیت داره.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
باز شو.

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
من که قصد ادعای نقش نداشتم، ولی شاید حق باهاشونه. به هر حال

هرکار می کنید، به مهدی رحم نکنید، امین می تونه جوکر باشه، که اگر باشه کمک کرد به گناهکارا و نمی دونم چرا، ولی مهدی نمی تونه بیگناه باشه.

سحر هم سیف ترین گزینست.

نزارید ذهنتونم ببرن سمت عرفان و غلط بودن، عرفان اگر غلط تشخیص داده باشمم به این مفهوم نیست بقیه حرفام حتمال غلطه، درست تصمیم بگیرید !

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
بازیکنان:

امین
رضا
سحر
عماد
محمدامین
مهدی

رای اولیه: ساعت 19:15
رای پایانی ساعت 19:30

هرکس 4 رای بیاره درجا اعدام. اشاره اینام گادکش ـه درجا. دیدین که با سید عزیز هم شوخی نداشتم.:دی اشاره نکرد البته، ادعا بود. اگه اسم از رویین تن نمیاورد، اشاره بود که بازهم گادکش میشد.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
سید چرا گادکش شد؟؟

- - - Updated - - -

هیچی متوجه شدم.

- - - Updated - - -

من واقعا گیج شدم. دیروز نبودم درست حسابی امروز هم کلا مسیر بازی از اونی که بود خارج شده. نمی دونم الان بین امین و مهدی ۵۰ ۵۰ ببینم یا بین رضا و عماد

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
توضیح: بازی تا زمانی که بشین 4 نفر ادامه داره. با هر سناریویی که تو ذهنتون هست.

در مورد شیطان:

1. شیطان مرده و 2 مافیا داریم. پس دو به دو می برن و اگه یکی اعدام بشه 1 به 1.

2. شیطان نمرده و عرفان بیگناه بوده. پس الان 1 شیطان داریم که دیگه عضو مافیا نیست. و 2 مافیا. بنابراین باید 2 مافیا در 4 نفر باشن که ببرن. ممکنه شیطان و مافیا همدیگه رو نشناسن اصلا. هیچ چیزیُ 100 درصد نگیرید.

3. شیطان نمرده و عرفان مافیا بوده. پس 2 مافیا داریم الان. که 2 به 2 یا 1 به 1 می برن. در این حالت هم باز ممکنه همدیگه رو نشناسن، ولی چون شیطان عضو مافیاس، باهم حساب میشن و 2 به 2 می برن.

اینم مال بحث شیطان.:دی تحلیلم کردم براتون.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
تاپیک بازه ها. کجا رفتین؟:دی

بازیکنان:

امین
رضا
سحر
عماد
محمدامین
مهدی

رای اولیه: ساعت 19:15
رای پایانی ساعت 19:30

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین