برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور اول مافیا در سال 99 | کرونا، بخش نخست: دشمنی ناشناخته

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
اگه شیطان تو بازی باشه که الان بازی تمومه و خرجش یه گرا به مافیاست، اگه همچین اتفاقی نیوفتاد که بین امین و مهدی یه ۵۰ ۵۰ می بینم و بین رضا و عماد به ۵۰ ۵۰، سحر هم شک جوکری دارم روش، می دونم دلیل نمی شه شما هم همینطوری ببینید اما من چون تو رایای چلنجر بودم اینجوری بین عماد و رضا ۵۰ ۵۰ می بینم.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
گاد

آرا

هیچی

رای اولیه: 19:15
رای پایانی و اتمام فاز: 19:30

مافیایی
پسندها
5
امتیازها
50
مدال‌ها
8
رای به اعدام مهدی

- - - Updated - - -

اقا تورو جدتون بیاین تمومش کنیم من دیگه نمیکشم :)) بااینکه فسفر خاصی نسوزوندم هم نمیکشم :))
نظرات امین و مهدی الان مهمه در مورد ادعای نقش سید وحرفای نهاییشون.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
اگر بخوام نقش شیطان بدم، می‌دم‌ش به رضا. برای مافیا هم مهدی. چون اگر مهدی شیطان بود، به نظرم عرفان شیطان معرفی نمی‌شد شاید. بین عماد و مملگر هم حسم به مملگر بهتره تا عماد.

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
بازی خیلی گنگ شد.
ترجیح میدم طبق همون الگوی خودم و کسایی که بیشتر شک داشتم برم جلو.

به نظرم مهدی گناهکاره، با اتفاقاتی که این چند فاز افتاد، بین مملگر و عماد و سحر، بیشترین شکم الان رو مملگره. سحر رو نمیدونم واقعا این چه وضع بازیه آخه؟ مسخره ست.

فقط شیطان، ممکنه فاز قبل رو جادو نکرده باشه؟ اگه کرده باشه با گادکش شدن سید عمل میکنه یا نه؟

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
فقط شیطان، ممکنه فاز قبل رو جادو نکرده باشه؟ اگه کرده باشه با گادکش شدن سید عمل میکنه یا نه؟

یعنی چی این خط آخر؟

- - - Updated - - -

رضا دلیل شکت به مملگر رو هم بگو.

- - - Updated - - -

سید که نقشش درست اعلام شده. روی این که شکی نیست. چی رو می‌گی سحر نظرم راجع به ادعای نقش سید؟

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
یعنی چی این خط آخر؟

- - - Updated - - -

رضا دلیل شکت به مملگر رو هم بگو.

میخوام ببینم گادکش شدن سید با اعدام شدنش فرقی داره اگر شیطان جادو کرده باشه؟

مملگر چون از دیروز الکی روی من اومد. امروز میگفت بهت رای دادم تا گره بازی باز بشه! عماد شکم روش کمتر شده از دیشب تا حالا.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
اگر بخوام نقش شیطان بدم، می‌دم‌ش به رضا. برای مافیا هم مهدی. چون اگر مهدی شیطان بود، به نظرم عرفان شیطان معرفی نمی‌شد شاید. بین عماد و مملگر هم حسم به مملگر بهتره تا عماد.

واسه چی حست ب مملگر بهتره تا من؟

- - - Updated - - -

امین هیچ ری اکشنی به نقش سید نداری؟

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
مهدی و امین درباره نقش سید چیه الان واکنش تون خب بگید دیگه.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
بازی خیلی گنگ شد.
ترجیح میدم طبق همون الگوی خودم و کسایی که بیشتر شک داشتم برم جلو.

به نظرم مهدی گناهکاره، با اتفاقاتی که این چند فاز افتاد، بین مملگر و عماد و سحر، بیشترین شکم الان رو مملگره. سحر رو نمیدونم واقعا این چه وضع بازیه آخه؟ مسخره ست.

چون بهت رای دادم؟ دلیل دیگت چیه؟

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
گاد

آرا

مهدی: سحر

رای اولیه به اتمام رسید.
رای پایانی و اتمام فاز: 19:30

چون الان کسی اعدام نشده، اگه اجماع نباشه، فرد با بیشترین رای اعدام میشه و البته حق دفاع یا وصیت داره.

فقط سحر حق تعویض داره. بقیه صرفا یک رای.

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
چون بهت رای دادم؟ دلیل دیگت چیه؟

چون دلیل الکی آوردی بعدش. وقتی من 3 تا رای داشتم و با رای چهارم اعدام میشدم، مسخره نیست بیای بگی 50-50 کردم بین رضا و عماد؟

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27

مملگر چون از دیروز الکی روی من اومد. امروز میگفت بهت رای دادم تا گره بازی باز بشه! عماد شکم روش کمتر شده از دیشب تا حالا.

اگر شیطان جادو کرده باشه که برای عرفان بوده فقط و یک‌بار هم می‌تونه جادو کنه کلا. اگر هم نکرده باشه، که یعنی همون عرفان شیطان بوده و مرده. نش سید چه گادکش چه اعدام، همین رویین‌تن اعلام می‌شده.

واسه چی حست ب مملگر بهتره تا من؟
امین هیچ ری اکشنی به نقش سید نداری؟

به خاطر نحوه‌ی بازی‌ش، حسی که می‌گیرم بد نبوده ازش. تا حالا هم بازی‌ش رو ندیدم البته.

راجع به ری‌اکشن هم خب اشتباه بوده فکری که راجع بهش می‌کردم، هر چند اون پیشنهادش بی‌گناهانه‌ی ساده‌انگارانه بوده. چون الان هم می‌گه حدس می‌زنه من جوکرم؛ خوب اگر فکر می‌کردی جوکرم، چرا می‌گفتی اعدام بشم وقتی می‌دونی با اعدام جوکر می‌بازیم؟ :دی
به هر صورت ولی بی‌گناه بوده و اشتباه کردیم.
مهدی رو منتظرم بیاد نظرش رو بده. و این که پست‌های قبل از اعدام سیدش یک‌طوری بود انگار می‌دونست بی‌گناهه.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
رای ندین ممکنه گادکش کنم. فازها به هیچ عنوان کش نمیان.:دی

مافیایی
پسندها
5
امتیازها
50
مدال‌ها
8
سید گفت امین یحتمل جوکره. من میگم جوکری ک میخواد ببره چرا با اون سناریوی دونه دونه اعدام شدنه مخالف کرد؟
تازه من هنوز نمیدونم چرا احتمال حضور جوکر و تو بازی انقد قطعی درنظر میگیرین؟
بععد اینکه
امین
ازونجایی که عمیقا رو هم گرفته بودین :دی میخواستم ببینم نظرت الان چیه ک رویین تن بوده ؟
و وصیتی ک کرده.
چرا مهدی غیب شده خدایی؟:))

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45

تو شک بزرگ هیچ جوره کم نشو خودتو به راحتی آوردی رو من چون بهت بیشتر شک داشتم؟

- - - Updated - - -

رای به اعدام: مهدی

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22

رای به اعدام: مهدی

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
اگر شیطان جادو کرده باشه که برای عرفان بوده فقط و یک‌بار هم می‌تونه جادو کنه کلا. اگر هم نکرده باشه، که یعنی همون عرفان شیطان بوده و مرده. نش سید چه گادکش چه اعدام، همین رویین‌تن اعلام می‌شده.

به خاطر نحوه‌ی بازی‌ش، حسی که می‌گیرم بد نبوده ازش. تا حالا هم بازی‌ش رو ندیدم البته.

راجع به ری‌اکشن هم خب اشتباه بوده فکری که راجع بهش می‌کردم، هر چند اون پیشنهادش بی‌گناهانه‌ی ساده‌انگارانه بوده. چون الان هم می‌گه حدس می‌زنه من جوکرم؛ خوب اگر فکر می‌کردی جوکرم، چرا می‌گفتی اعدام بشم وقتی می‌دونی با اعدام جوکر می‌بازیم؟ :دی
به هر صورت ولی بی‌گناه بوده و اشتباه کردیم.
مهدی رو منتظرم بیاد نظرش رو بده. و این که پست‌های قبل از اعدام سیدش یک‌طوری بود انگار می‌دونست بی‌گناهه.

نحوه بازیش؟نحوه بازیش تو رای اعدام به رضا و جواباش رو دیدی؟به پست اخر منم که ازش سوال کردم و حرفاشو تحلیل کردمم که جواب نداد فکر کنم...نحوه بازیش چطوریه که حس بد ازش نگرفتی ولی راجب من حس بد گرفتی؟

یکم واکنشت خیلی سادس واسه من امین...

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
آقا من دارم فکر می کنم. غیب نشدم

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
مهدی کجا رفتی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین